Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

ZESTAW ROZRZADU 530009110 INA

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Liczba zębów 1: 120
Szerokość 1 [mm]: 30,00
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z materiałami dodatkowymi
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z nakrętką
Kod EAN
4005108305923
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
AUDI 038 109 119 L
AUDI 038 109 119 N
AUDI 038 109 119 P
AUDI 038 198 119
AUDI 038109119L
AUDI 038109119N
AUDI 038109119P
AUDI 038198119
AUDI 03L 109 244 C
AUDI 03L109244C
AUDI 045 109 243 A
AUDI 045 109 243 C
AUDI 045 109 244 A
AUDI 045109243A
AUDI 045109243C
AUDI 045109244A
BOSCH 1 987 948 022
BOSCH 1 987 948 165
BOSCH 1 987 948 241
BOSCH 1 987 948165
BOSCH 1987948022
BOSCH 1987948165
BOSCH 1987948241
CONTINENTAL CTAM CT1028K4
DAYCO KTB342
FORD 1100583
FORD 1100585
FORD 1100672
FORD 1119021
FORD 1131812
FORD 1250636
FORD 3M21 6268 AA
FORD 3M216268AA
FORD XM21 6268 AA
FORD XM21 6268 BA
FORD XM21-6K254-AA
FORD XM21-6K297-AA
FORD XM216268AA
FORD XM216268BA
FORD XM216K254AA
FORD XM216K297AA
FORD YM21-6K254-CA
FORD YM216K254CA
GATES K015569XS
GATES KP25569XS-4
GATES KP25569XS4
HK RS1179
HUTCHINSON KH157
IPD 20-1179
IPD 201179
RUVILLE 5549470
SEAT 038 109 119 L
SEAT 038 109 119 N
SEAT 038 109 119 P
SEAT 038 198 119
SEAT 038109119L
SEAT 038109119N
SEAT 038109119P
SEAT 038198119
SEAT 03L 109 244 C
SEAT 03L109244C
SEAT 045 109 243 A
SEAT 045 109 243 C
SEAT 045 109 244 A
SEAT 045109243A
SEAT 045109243C
SEAT 045109244A
SKF VKMA 01142
SKF VKMA01142
SKODA 038 109 119 L
SKODA 038 109 119 N
SKODA 038 109 119 P
SKODA 038 198 119
SKODA 038109119L
SKODA 038109119N
SKODA 038109119P
SKODA 038198119
SKODA 03L 109 244 C
SKODA 03L109244C
SKODA 045 109 243 A
SKODA 045 109 243 C
SKODA 045 109 244 A
SKODA 045109243A
SKODA 045109243C
SKODA 045109244A
SNR KD457.27
SNR KD45727
TRIPLE FIVE 321 6839
TRIPLE FIVE 3216839
VW 038 109 119 L
VW 038 109 119 N
VW 038 109 119 P
VW 038 198 119
VW 038109119L
VW 038109119N
VW 038109119P
VW 038198119
VW 03L 109 244 C
VW 03L109244C
VW 045 109 243 A
VW 045 109 243 C
VW 045 109 244 A
VW 045109243A
VW 045109243C
VW 045109244A
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
AUDIA2 (8Z0)AMF, BHC1.4 TDI142255752000.02 - 2005.08Informacje o AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI 2000.02 - 2005.08
AUDIA3 (8L1)ASZ1.9 TDI1896961302000.08 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 2000.08 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)ASZ1.9 TDI quattro1896961302000.08 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro 2000.08 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)ATD, AXR1.9 TDI1896741002000.10 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 2000.10 - 2003.05
AUDIA4 B5 (8D2)AJM1.9 TDI1896851162000.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI 2000.03 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AJM, ATJ1.9 TDI quattro1896851162000.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro 2000.03 - 2000.11
AUDIA4 B5 Avant (8D5)ATJ1.9 TDI quattro1896851152000.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro 2000.03 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AJM, ATJ1.9 TDI1896851152000.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI 2000.03 - 2001.09
AUDIA4 B6 (8E2)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AVB1.9 TDI1896741012001.05 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2001.05 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AVF1.9 TDI quattro1896961302001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AVF1.9 TDI quattro1896961302001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AVB1.9 TDI1896741012001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2001.11 - 2004.12
AUDIA6 C5 (4B2)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI 2001.08 - 2005.01
FORDGALAXY I (WGR)AHU, 1Z, ANU1.9 TDI189666901995.03 - 2006.05Informacje o FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 1995.03 - 2006.05
FORDGALAXY I (WGR)AUY1.9 TDI1896851152000.04 - 2006.05Informacje o FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 2000.04 - 2006.05
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)1Z, AHU, ANU1.9 TDI189666901996.04 - 2010.03Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 1996.04 - 2010.03
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)AUY, BVK1.9 TDI1896851152000.06 - 2010.03Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 2000.06 - 2010.03
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)AUY, BVK1.9 TDI 4motion1896851152000.06 - 2010.03Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion 2000.06 - 2010.03
SEATAROSA (6H1)AMF1.4 TDI142255752000.01 - 2004.06Informacje o SEAT AROSA (6H1) 1.4 TDI 2000.01 - 2004.06
SEATLEON (1M1)ARL1.9 TDI18961101502000.09 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 2000.09 - 2006.06
SEATLEON (1M1)ARL1.9 TDI Syncro18961101502002.05 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI Syncro 2002.05 - 2006.06
SEATTOLEDO II (1M2)ARL1.9 TDI18961101502000.10 - 2004.07Informacje o SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI 2000.10 - 2004.07
SKODAFABIA I (6Y2)ATD, AXR1.9 TDI1896741002000.01 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI 2000.01 - 2008.03
SKODAFABIA I Combi (6Y5)ATD, AXR1.9 TDI1896741002000.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 TDI 2000.04 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)ATD, AXR1.9 TDI1896741002000.01 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.9 TDI 2000.01 - 2007.12
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)ATD1.9 TDI 4x41896741002000.09 - 2006.01Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4 2000.09 - 2006.01
SKODASUPERB I (3U4)AWX, AVF1.9 TDI1896961302001.12 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2001.12 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AVB1.9 TDI1896741012002.08 - 2005.10Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2002.08 - 2005.10
VWBORA I (1J2)AJM, AUY1.9 TDI1896851151998.12 - 2002.01Informacje o VW BORA I (1J2) 1.9 TDI 1998.12 - 2002.01
VWBORA I (1J2)AJM, AUY1.9 TDI 4motion1896851151999.02 - 2001.06Informacje o VW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion 1999.02 - 2001.06
VWBORA I (1J2)ARL1.9 TDI18961101502000.05 - 2005.05Informacje o VW BORA I (1J2) 1.9 TDI 2000.05 - 2005.05
VWBORA I (1J2)ARL1.9 TDI 4motion18961101502000.05 - 2005.05Informacje o VW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion 2000.05 - 2005.05
VWBORA I (1J2)ATD1.9 TDI 4motion1896741012000.09 - 2005.05Informacje o VW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion 2000.09 - 2005.05
VWBORA I (1J2)ATD, AXR, BEW1.9 TDI1896741012000.09 - 2005.05Informacje o VW BORA I (1J2) 1.9 TDI 2000.09 - 2005.05
VWBORA I (1J2)ASZ1.9 TDI 4motion1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion 2000.11 - 2005.05
VWBORA I (1J2)ASZ1.9 TDI1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW BORA I (1J2) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)AJM, AUY1.9 TDI1896851151999.05 - 2001.06Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 1999.05 - 2001.06
VWBORA Variant (1J6)AJM, AUY1.9 TDI 4motion1896851151999.05 - 2001.06Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion 1999.05 - 2001.06
VWBORA Variant (1J6)ATD1.9 TDI 4motion1896741012000.09 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion 2000.09 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)ATD, AXR, BEW1.9 TDI1896741012000.09 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 2000.09 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)ASZ1.9 TDI 4motion1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion 2000.11 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)ASZ1.9 TDI1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)ARL1.9 TDI18961101502001.05 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 2001.05 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)ARL1.9 TDI 4motion18961101502001.05 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion 2001.05 - 2005.05
VWGOLF IV (1J1)AJM, AUY1.9 TDI1896851151998.12 - 2001.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 1998.12 - 2001.06
VWGOLF IV (1J1)AJM, AUY1.9 TDI 4motion1896851151999.09 - 2001.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 1999.09 - 2001.06
VWGOLF IV (1J1)ARL1.9 TDI 4motion18961101502000.02 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 2000.02 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)ARL1.9 TDI18961101502000.05 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 2000.05 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)ATD, AXR, BEW1.9 TDI1896741012000.09 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 2000.09 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)ATD1.9 TDI 4motion1896741012000.09 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 2000.09 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)ASZ1.9 TDI 4motion1896961302000.11 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 2000.11 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)ASZ1.9 TDI1896961302000.11 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AJM1.9 TDI 4motion1896851151999.05 - 2001.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 1999.05 - 2001.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AJM, AUY1.9 TDI1896851151999.08 - 2001.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 1999.08 - 2001.06
VWGOLF IV Variant (1J5)ATD, AXR1.9 TDI1896741012000.09 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 2000.09 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)ATD1.9 TDI 4motion1896741012000.09 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 2000.09 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)ASZ1.9 TDI 4motion1896961302000.11 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 2000.11 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)ASZ1.9 TDI1896961302000.11 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 2000.11 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)ARL1.9 TDI18961101502001.06 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 2001.06 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)ARL1.9 TDI 4motion18961101502002.05 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 2002.05 - 2005.06
VWLUPO I (6X1, 6E1)AMF1.4 TDI142255751999.01 - 2005.07Informacje o VW LUPO I (6X1, 6E1) 1.4 TDI 1999.01 - 2005.07
VWNEW BEETLE (9C1, 1C1)ATD, AXR, BEW1.9 TDI1896741012001.02 - 2010.09Informacje o VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI 2001.02 - 2010.09
VWPASSAT B5 (3B2)AJM, ATJ1.9 TDI1896851151998.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 1998.08 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)ATJ1.9 TDI 4motion1896851151999.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 4motion 1999.08 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)AVB1.9 TDI1896741012000.02 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 2000.02 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AJM, ATJ1.9 TDI1896851151998.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 1998.08 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AJM, ATJ1.9 TDI 4motion1896851151999.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion 1999.08 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AVB1.9 TDI1896741012000.02 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 2000.02 - 2000.11
VWPASSAT B5.5 (3B3)AVB1.9 TDI1896741012000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)AVF1.9 TDI 4motion1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AVF1.9 TDI 4motion1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AVB1.9 TDI1896741012000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPOLO (6N2)AMF1.4 TDI142255751999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO (6N2) 1.4 TDI 1999.10 - 2001.09
VWPOLO (9N_)AMF, BAY1.4 TDI142255752001.10 - 2005.06Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 TDI 2001.10 - 2005.06
VWSHARAN (7M8, 7M9, 7M6)1Z, AHU, ANU1.9 TDI189666901995.09 - 2010.03Informacje o VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 1995.09 - 2010.03
VWSHARAN (7M8, 7M9, 7M6)AUY1.9 TDI 4motion1896851152000.04 - 2010.03Informacje o VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion 2000.04 - 2010.03
VWSHARAN (7M8, 7M9, 7M6)AUY, BVK1.9 TDI1896851152000.04 - 2010.03Informacje o VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 2000.04 - 2010.03
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
ZESTAW ROZRZADU +POMPA 530009130/INA ZESTAW ROZRZADU +POMPA INA 419,47 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU KTB342/DAY ZESTAW ROZRZADU DAYCO 256,42 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU AUDI/VW ORYGINAL 038198119/OEM ZESTAW ROZRZADU AUDI/VW ORYGINAL ORYGINAL 409,59 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU 24706/FEB ZESTAW ROZRZADU FEBI BILSTEIN 250,00 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU K015569XS/GTS ZESTAW ROZRZADU GATES 270,28 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU (Z PASKIEM) KD457.27/SNR ZESTAW ROZRZADU (Z PASKIEM) SNR 247,09 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU VKMA01142/SKF ZESTAW ROZRZADU SKF 271,04 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU + POMPA 1987946474/BOS ZESTAW ROZRZADU + POMPA BOSCH 470,01 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU CT1028K4/CON ZESTAW ROZRZADU CONTINENTAL CTAM CON 294,38 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU +POMPA WODY KP15569XS-2/GTS ZESTAW ROZRZADU +POMPA WODY GATES 394,69 PLN Dostępność: 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU 1987948165/BOS ZESTAW ROZRZADU BOSCH 272,60 PLN Dostępność: 4 sztuki
ZEST.ROZ.Z POMPA AUDI A2 1.4TDI 00- PK05541/HEP ZEST.ROZ.Z POMPA AUDI A2 1.4TDI 00- HEPU 425,15 PLN Dostępność: 2 sztuki
ZESTAW ROZRZADU AUDI/VW ORYGINAL 038198119/HPS ZESTAW ROZRZADU AUDI/VW ORYGINAL HANS 465,57 PLN Dostępność: Brak
ZESTAW ROZRZADU + POMPA 1987946402/BOS ZESTAW ROZRZADU + POMPA BOSCH 376,70 PLN Dostępność: Brak
ZESTAW ROZRZADU +POMPA KTBWP3420/DAY ZESTAW ROZRZADU +POMPA DAYCO 476,53 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o INA

INA to niemiecka marka znana głównie z produkcji najwyższej jakości łożysk z przeznaczeniem na rynek motoryzacyjny. INA stanowi część Schaeffler Gruppe, w której część wchodzą dodatkowo FAG oraz LuK. Łącznie o sile grupy stanowi 63 zakłady produkcyjne, wśród których znajduje się fabryka w Schweinfurcie - jedna z największych kuźni pierścieni łożyskowych na całym świecie. Fabryka ta jest w stanie przetworzyć około 80 000 ton stali w skali roku. Początki firmy INA datuje się na rok 1946. To właśnie wtedy dr. Georg Schaeffler w Herzogenaurach założyli niewielki warsztat, w którym zaczęli konstruować i obrabiać auto części. W 1949 roku Georg Schaeffler...


Czytaj więcej o producencie INA