Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

ZESTAW ROZRZADU Z POMPA VKMC01270 SKF

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Liczba zębów 1: 122
Liczba zębów 2: 81
Szerokość 1 [mm]: 26,5
Szerokość 2 [mm]: 21
Pas napędowy: z trapezowym profilem zębów
Kody handlowe
VKMA 01270, VKPC 86619
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
AUDI 046 109 119
AUDI 046 109 119 E
AUDI 074 109 119 A
AUDI 074 109 119 B
AUDI 074 109 119 E
AUDI 074 109 119 R
AUDI 074 109 243 F
AUDI 074 109 243 G
AUDI 074 109 243 J
AUDI 074 109 243 R
AUDI 074 121 004
AUDI 074 121 005 A
AUDI 074 121 005 M
AUDI 074 121 005 N
AUDI 074 121 005 P
AUDI 074 130 195 B
AUDI 074 130 245
AUDI N 010 377 1
AUDI N 011 525 20
AUDI N 011 558 11
AUDI N 011 558 13
AUDI N 012 241 10
AUDI N 040 262 2
AUDI N 102 613 02
AUDI N 102 613 10
AUDI N 901 076 03
AUDI N 907 613 01
BOSCH 1 987 948 878
CONTINENTAL CTAM CT939WP2
DAYCO KTBWP4890
GATES KP15323XS
GRAF KP758-1
INA 530 0483 30
METELLI 30-0758-1
OPTIMAL SK-1526AQ1
QUINTON HAZELL QBPK6500
RUVILLE 55446701
SALERI K1PA1002A
SEAT N 010 377 1
SEAT N 011 525 20
SEAT N 011 558 11
SEAT N 011 558 13
SEAT N 012 241 10
SEAT N 040 262 2
SEAT N 102 613 02
SEAT N 102 613 10
SEAT N 901 076 03
SEAT N 907 613 01
SKODA N 010 377 1
SKODA N 011 525 20
SKODA N 011 558 11
SKODA N 011 558 13
SKODA N 012 241 10
SKODA N 040 262 2
SKODA N 102 613 02
SKODA N 102 613 10
SKODA N 901 076 03
SKODA N 907 613 01
VOLVO 272462
VOLVO 9139191
VOLVO 9179393
VOLVO 9180594
VOLVO 9186575
VOLVO 9202398
VOLVO 9207927
VOLVO 941907
VW 046 109 119
VW 046 109 119 E
VW 074 109 119 A
VW 074 109 119 B
VW 074 109 119 E
VW 074 109 119 R
VW 074 109 243 F
VW 074 109 243 G
VW 074 109 243 J
VW 074 109 243 R
VW 074 121 004
VW 074 121 004 A
VW 074 121 005 A
VW 074 121 005 M
VW 074 121 005 N
VW 074 121 005 P
VW 074 130 113 J
VW 074 130 195 B
VW 074 130 245
VW 076 121 005 A
VW N 010 377 1
VW N 011 525 20
VW N 011 558 11
VW N 011 558 13
VW N 012 241 10
VW N 040 262 2
VW N 102 613 02
VW N 102 613 10
VW N 901 076 03
VW N 904 980 02
VW N 907 613 01
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
VWLT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)AHD2.5 TDI2461751021996.05 - 1999.08Informacje o VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 1996.05 - 1999.08
VWLT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)APA2.5 TDI246166901999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)ANJ, AVR2.5 TDI2461801091999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)BBE2.5 TDI246161832001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWLT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)BBF2.5 TDI246170952001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)AHD2.5 TDI2461751021996.06 - 1999.08Informacje o VW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 1996.06 - 1999.08
VWLT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)APA2.5 TDI246166901999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)ANJ, AVR2.5 TDI2461801091999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)BBF2.5 TDI246170952001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)BBE2.5 TDI246161832001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH)AHD2.5 TDI2461751021996.05 - 1999.08Informacje o VW LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 1996.05 - 1999.08
VWLT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH)APA2.5 TDI246166901999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH)ANJ, AVR2.5 TDI2461801091999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH)BBF2.5 TDI246170952001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH)BBE2.5 TDI246161832001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7ACV, AUF, AYC2.5 TDI2461751021995.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI 1995.09 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7ACV, AXL2.5 TDI Syncro2461751021996.01 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI Syncro 1996.01 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLACV, AUF, AYC2.5 TDI2461751021995.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI 1995.09 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLACV, AXL2.5 TDI Syncro2461751021998.05 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI Syncro 1998.05 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)ACV, AXL2.5 TDI Syncro2461751021995.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI Syncro 1995.09 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)ACV, AUF, AYC2.5 TDI2461751021995.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI 1995.09 - 2003.04
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
ZESTAW ROZRZADU +POMPA 530048330/INA ZESTAW ROZRZADU +POMPA INA 519,28 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU + POMPA 1987948878/BOS ZESTAW ROZRZADU + POMPA BOSCH 495,08 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ROZRZAD KPL.Z POMPA TRANSPORTER IV 2.5 30-0424-1/MET ROZRZAD KPL.Z POMPA TRANSPORTER IV 2.5 METELLI 228,92 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ROZRZAD KPL.Z POMPA VW 2.5TDI 99- 30-0758-1/MET ROZRZAD KPL.Z POMPA VW 2.5TDI 99- METELLI 467,13 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU +POMPA CT939WP8PRO/CON ZESTAW ROZRZADU +POMPA CONTINENTAL CTAM CON 601,69 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU +POMPA KTBWP4890/DAY ZESTAW ROZRZADU +POMPA DAYCO 548,06 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZEST.ROZ.Z POMPA LT28-35 2,5TDI 99- PK05740/HEP ZEST.ROZ.Z POMPA LT28-35 2,5TDI 99- HEPU 648,27 PLN Dostępność: 3 sztuki
ZESTAW ROZRZADU +POMPA WODY KP15323XS/GTS ZESTAW ROZRZADU +POMPA WODY GATES 524,73 PLN Dostępność: 2 sztuki
ZEST.ROZ.Z POMPA VW LT28-35 2.5TDI 01- PK05360/HEP ZEST.ROZ.Z POMPA VW LT28-35 2.5TDI 01- HEPU 648,27 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Kod części Wymagana ilość Nazwa części
VKMA 01270 1 Zestaw paska rozrządu
VKPC 86619 1 Pompa wodna
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o SKF

SKF to szwedzki producent łożysk największy na świecie. Posiada 110 fabryk w 28 krajach. Na początku XX wieku pracownik szwedzkiej manufaktury włókienniczej Sven Wingqvist opatentował łożysko kulkowe. 1907 roku została założona firma Svenska Kullagerfabriken, produkująca łożyska. Dwa lata później działały filie w Niemczech, Francji i USA. Od 1909 roku oddziały poza granicami Szwecji produkowały łożyska pod nazwą SKF. Firma bardzo dynamicznie się rozwijała i 1912 roku miała swoje oddziały w 32 państwach, a w 1923 roku zostało otworzone przedstawicielstwo w Polsce. Dzięki dużym nakładom finansowym w zaplecze badawczo-techniczne, naukowcy...


Czytaj więcej o producencie SKF