Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

zamówienia w czwartek do godz.17:00 możliwa dostawa w sobotę kurierem DPD +20zł

ZESTAW ROZRZADU Z POMPA VKMC01270 SKF

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Liczba zębów 1: 122
Liczba zębów 2: 81
Szerokość 1 [mm]: 26,5
Szerokość 2 [mm]: 21
Pas napędowy: z trapezowym profilem zębów
Kody handlowe
VKMA 01270, VKPC 86619
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
AUDI 046 109 119
AUDI 046 109 119 E
AUDI 074 109 119 A
AUDI 074 109 119 B
AUDI 074 109 119 E
AUDI 074 109 119 R
AUDI 074 109 243 F
AUDI 074 109 243 G
AUDI 074 109 243 J
AUDI 074 109 243 R
AUDI 074 121 004
AUDI 074 121 005 A
AUDI 074 121 005 M
AUDI 074 121 005 N
AUDI 074 121 005 P
AUDI 074 130 195 B
AUDI 074 130 245
AUDI N 010 377 1
AUDI N 011 525 20
AUDI N 011 558 11
AUDI N 011 558 13
AUDI N 012 241 10
AUDI N 040 262 2
AUDI N 102 613 02
AUDI N 102 613 10
AUDI N 901 076 03
AUDI N 907 613 01
BOSCH 1987948878
CONTINENTAL CTAM CT939WP2
DAYCO KTBWP4890
DOLZ KD052
FEBI BILSTEIN 14638
GATES KP15323XS
GK 980189
GK 980551
GK K980189A
GK K980189I
GK K980551A
GRAF KP758-1
HEPU K62065
HEPU PK05360
HEPU PK05740
HUTCHINSON KH 261WP148
INA 530 0483 30
METELLI 30-0758-1
OPTIBELT KT1214
OPTIMAL SK-1526AQ1
QUINTON HAZELL QBPK6500
RUVILLE 55446701
SALERI K1PA1002A
SEAT N 010 377 1
SEAT N 011 525 20
SEAT N 011 558 11
SEAT N 011 558 13
SEAT N 012 241 10
SEAT N 040 262 2
SEAT N 102 613 02
SEAT N 102 613 10
SEAT N 901 076 03
SEAT N 907 613 01
SKODA N 010 377 1
SKODA N 011 525 20
SKODA N 011 558 11
SKODA N 011 558 13
SKODA N 012 241 10
SKODA N 040 262 2
SKODA N 102 613 02
SKODA N 102 613 10
SKODA N 901 076 03
SKODA N 907 613 01
SNR KDP457.380
VALEO 614598
VOLVO 272462
VOLVO 9139191
VOLVO 9179393
VOLVO 9180594
VOLVO 9186575
VOLVO 9202398
VOLVO 9207927
VOLVO 941907
VW 046 109 119
VW 046 109 119 E
VW 074 109 119 A
VW 074 109 119 B
VW 074 109 119 E
VW 074 109 119 R
VW 074 109 243 F
VW 074 109 243 G
VW 074 109 243 J
VW 074 109 243 R
VW 074 121 004
VW 074 121 004 A
VW 074 121 005 A
VW 074 121 005 M
VW 074 121 005 N
VW 074 121 005 P
VW 074 130 113 J
VW 074 130 195 B
VW 074 130 245
VW 076 121 005 A
VW N 010 377 1
VW N 010 377 6
VW N 011 525 20
VW N 011 558 11
VW N 011 558 13
VW N 012 241 10
VW N 040 262 2
VW N 102 613 02
VW N 102 613 10
VW N 901 076 03
VW N 904 980 02
VW N 907 613 01
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
VWLT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)AHD2.5 TDI2461751021996.05 - 1999.08Informacje o VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 1996.05 - 1999.08
VWLT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)ANJ, AVR2.5 TDI2461801091999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)APA2.5 TDI246166901999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)BBF2.5 TDI246170952001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWLT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)BBE2.5 TDI246161832001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)AHD2.5 TDI2461751021996.06 - 1999.08Informacje o VW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 1996.06 - 1999.08
VWLT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)ANJ, AVR2.5 TDI2461801091999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)APA2.5 TDI246166901999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)BBF2.5 TDI246170952001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)BBE2.5 TDI246161832001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH)AHD2.5 TDI2461751021996.05 - 1999.08Informacje o VW LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 1996.05 - 1999.08
VWLT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH)ANJ, AVR2.5 TDI2461801091999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH)APA2.5 TDI246166901999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH)BBE2.5 TDI246161832001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH)BBF2.5 TDI246170952001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7ACV, AUF, AYC2.5 TDI2461751021995.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI 1995.09 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7ACV, AXL2.5 TDI Syncro2461751021996.01 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI Syncro 1996.01 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLACV, AUF, AYC2.5 TDI2461751021995.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI 1995.09 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLACV, AXL2.5 TDI Syncro2461751021998.05 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI Syncro 1998.05 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)ACV, AUF, AYC2.5 TDI2461751021995.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI 1995.09 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)ACV, AXL2.5 TDI Syncro2461751021995.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI Syncro 1995.09 - 2003.04
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
ZESTAW ROZRZADU +POMPA WODY KP15323XS/GTS ZESTAW ROZRZADU +POMPA WODY GATES 546,46 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU + POMPA 1987948878/BOS ZESTAW ROZRZADU + POMPA BOSCH 504,82 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ROZRZAD KPL.Z POMPA TRANSPORTER IV 2.5 30-0424-1/MET ROZRZAD KPL.Z POMPA TRANSPORTER IV 2.5 METELLI 228,92 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ROZRZAD KPL.Z POMPA VW 2.5TDI 99- 30-0758-1/MET ROZRZAD KPL.Z POMPA VW 2.5TDI 99- METELLI 467,13 PLN Dostępność: 2 sztuki
ZESTAW ROZRZADU +POMPA 530048330/INA ZESTAW ROZRZADU +POMPA INA 547,35 PLN Dostępność: Brak
ZESTAW ROZRZADU +POMPA CT939WP8PRO/CON ZESTAW ROZRZADU +POMPA CONTINENTAL CTAM CON 607,03 PLN Dostępność: Brak
ZESTAW ROZRZADU +POMPA KTBWP4890/DAY ZESTAW ROZRZADU +POMPA DAYCO 461,96 PLN Dostępność: Brak
ZEST.ROZ.Z POMPA VW LT28-35 2.5TDI 01- PK05360/HEP ZEST.ROZ.Z POMPA VW LT28-35 2.5TDI 01- HEPU 594,05 PLN Dostępność: Brak
ZEST.ROZ.Z POMPA LT28-35 2,5TDI 99- PK05740/HEP ZEST.ROZ.Z POMPA LT28-35 2,5TDI 99- HEPU 632,58 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Kod części Wymagana ilość Nazwa części
VKMA 01270 1 Zestaw paska rozrządu
VKPC 86619 1 Pompa wodna
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 25 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST        (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST        (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD             (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD gabaryt (czas dostawy 1-2 dni robocze) -  55pln przedpłata 1 paczka 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost, paczkomat ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o SKF

SKF to szwedzki producent łożysk największy na świecie. Posiada 110 fabryk w 28 krajach. Na początku XX wieku pracownik szwedzkiej manufaktury włókienniczej Sven Wingqvist opatentował łożysko kulkowe. 1907 roku została założona firma Svenska Kullagerfabriken, produkująca łożyska. Dwa lata później działały filie w Niemczech, Francji i USA. Od 1909 roku oddziały poza granicami Szwecji produkowały łożyska pod nazwą SKF. Firma bardzo dynamicznie się rozwijała i 1912 roku miała swoje oddziały w 32 państwach, a w 1923 roku zostało otworzone przedstawicielstwo w Polsce. Dzięki dużym nakładom finansowym w zaplecze badawczo-techniczne, naukowcy...


Czytaj więcej o producencie SKF