Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

ZESTAW ROZRZADU+POMPA WODY KDP459.420 SNR

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Liczba zębów 1: 137
Liczba pasków: 1
Liczba rolek kierunkowych: 2
Masa [g]: 1669
Szerokość 1 [mm]: 25
Kod EAN
3413521124402
Producent Kod OE
CITROËN 0816-E2
CITROËN 0816-G7
CITROËN 0829-88
CITROËN 0830-48
CITROËN 0831-V4
CITROËN 1201-G1
CITROËN 1201-K8
CITROËN 1609417680
CITROËN 1609525680
CITROËN 96415393
CITROËN/PEUGEOT 0816-E2
CITROËN/PEUGEOT 0816-G7
CITROËN/PEUGEOT 9637914580
CITROËN/PEUGEOT 9637914680
CITROËN/PEUGEOT 9645717480
CITROËN/PEUGEOT 9645717580
CONTINENTAL CTAM CT1092WP1
DAYCO KTBWP9140
FIAT 1609417680
FIAT 9400829889
FIAT 9400830489
FIAT 9467615780
FORD 1145947
FORD 1145955
FORD 1232179
FORD 1313842
FORD 1351130
FORD 1359934
FORD 1364681
FORD 1373250
FORD 1446648
FORD 1473365
FORD 1481774
FORD 1562503
FORD 1715839
FORD 1855736
FORD 2008684
FORD 2S6Q 6B217 AA
FORD 2S6Q 6B217 AB
FORD 2S6Q 6B217 AC
FORD 2S6Q 6B217 AD
FORD 2S6Q 6B217 AE
FORD 2S6Q 6M250 AA
FORD 3M5Q 8591 BB
FORD 3M5Q 8591 CA
GATES KP15598XS
INA 530037530
MAZDA Y401-12-770
MAZDA Y401-12-770A
MAZDA Y401-12-770B
MAZDA Y401-12-770C
MAZDA Y401-12-770D
MAZDA Y601-15-010
MAZDA Y601-15-010A
MAZDA Y601-15-010B
MAZDA Y601-15-S20
MAZDA Y645-12-770
MAZDA Y6Y1-12-205
MINI 11 31 7 805 960
MINI 11 31 7 805 961
MINI 11 31 8 509 744
MINI 11 51 7 805 992
MITSUBISHI MN982556
OPEL 3646435
PEUGEOT 0816-E2
PEUGEOT 0816-G7
PEUGEOT 0829-88
PEUGEOT 0830-48
PEUGEOT 0831-V4
PEUGEOT 1201-G1
PEUGEOT 1201-K8
PEUGEOT 1609417680
PEUGEOT 1609525680
PEUGEOT 96415393
QUINTON HAZELL QBPK6450
SKF VKMC03259
SUZUKI 12761-69K01
SUZUKI 12810-73J01
SUZUKI 12823-73J00
SUZUKI 12823-73J00-000
SUZUKI 12827-73J00
SUZUKI 17400-69K00
TOYOTA SU001-00542
TOYOTA SU001-00543
TOYOTA SU001-A0564
VAUXHALL 3646435
VOLVO 30711068
VOLVO 30711069
VOLVO 30711527
VOLVO 30751971
VOLVO 30751981
VOLVO 31259239
VOLVO 31316844
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX)156066902005.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) 2005.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)DV6B, 9HW (DV6BTED4)1.6 HDI 75 (MB9HW)156055752005.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.6 HDI 75 (MB9HW) 2005.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)9HX (DV6ATED4)1.6 HDI 90 (MF9HX)156066902005.07 - 2008.05Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 HDI 90 (MF9HX) 2005.07 - 2008.05
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)DV6B, 9HW (DV6BTED4)1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC)156055752005.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC) 2005.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 110 2008.04 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B)1.6 HDi 90156066902008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90 2008.04 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HT (DV6BTED4)1.6 HDi 75 16V156055752008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 75 16V 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HT (DV6BTED4), 9HT (DV6BUTED4)1.6 HDi 75156055752008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 75 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HX (DV6AUTED4), 9HS (DV6TED4BU)1.6 HDi 90 16V156066902008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 90 16V 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)1.6 HDi 90156068922010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 90 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Platforma / podwozie (B9)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi 90 16V156066902008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 HDi 90 16V 2008.04 -
CITROËNC2 (JM_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092005.09 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.6 HDi 2005.09 - 2009.12
CITROËNC3 I (FC_, FN_)9HZ (DV6TED4)1.6 16V HDi1560801092005.09 - Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi 2005.09 -
CITROËNC3 I (FC_, FN_)9HX (DV6ATED4)1.6 16V HDi156066902005.10 - Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi 2005.10 -
CITROËNC3 II (SC_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi 90156066902009.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 90 2009.11 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902009.02 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi 2009.02 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092009.02 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi 2009.02 -
CITROËNC4 coupe (LA_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092006.10 - 2011.06Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 HDi 2006.10 - 2011.06
CITROËNC4 I (LC_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I sedan9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092006.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I sedan 1.6 HDi 2006.07 - 2011.07
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.02 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.6 HDi 2007.02 - 2013.08
CITROËNC5 II (RC_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi (RC8HZB)1560801092004.09 - Informacje o CITROËN C5 II (RC_) 1.6 HDi (RC8HZB) 2004.09 -
CITROËNC5 II Break (RE_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi (RE8HZB)1560801092004.09 - Informacje o CITROËN C5 II Break (RE_) 1.6 HDi (RE8HZB) 2004.09 -
CITROËNC5 III (RD_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 1.6 HDi 110 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 110 2008.02 -
CITROËNJUMPY (VF7)9HU (DV6UTED4)1.6 HDi 90 16V156066902007.01 - 2016.03Informacje o CITROËN JUMPY (VF7) 1.6 HDi 90 16V 2007.01 - 2016.03
CITROËNJUMPY Platforma / podwozie9HU (DV6UTED4)1.6 HDi 90 16V156066902007.06 - 2016.03Informacje o CITROËN JUMPY Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 16V 2007.06 - 2016.03
CITROËNJUMPY Skrzynia9HU (DV6UTED4)1.6 HDi 90 16V156066902007.01 - 2016.03Informacje o CITROËN JUMPY Skrzynia 1.6 HDi 90 16V 2007.01 - 2016.03
CITROËNXSARA PICASSO (N68)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.05 - 2011.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi 2004.05 - 2011.12
CITROËNXSARA PICASSO (N68)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902005.09 - 2011.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi 2005.09 - 2011.12
FIATSCUDO Autobus (270_, 272_)9HU1.6 D Multijet156066902007.01 - Informacje o FIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 1.6 D Multijet 2007.01 -
FIATSCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_)9HU1.6 D Multijet156066902007.01 - Informacje o FIAT SCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_) 1.6 D Multijet 2007.01 -
FIATSCUDO Skrzynia (270_, 272_)9HU1.6 D Multijet156066902007.01 - Informacje o FIAT SCUDO Skrzynia (270_, 272_) 1.6 D Multijet 2007.01 -
FORDC-MAX (DM2)G8DA, G8DB, G8DD1.6 TDCi1560801092007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741012007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HHDA, HHDB, GPDA1.6 TDCi156066902007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDFIESTA V (JH_, JD_)HHJA, HHJB1.6 TDCi156066902004.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi 2004.11 - 2008.06
FORDFIESTA V VanHHJA, HHJB, HHJD1.6 TDCi156066902007.04 - 2009.09Informacje o FORD FIESTA V Van 1.6 TDCi 2007.04 - 2009.09
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)HHJD, HHJC, HHJE1.6 TDCi156066902008.06 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 TDCi 2008.06 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)HHJF, UBJA1.6 TDCi156055752008.06 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 TDCi 2008.06 -
FORDFIESTA VI VanHHJD, HHJC, HHJE1.6 TDCi156066902009.01 - Informacje o FORD FIESTA VI Van 1.6 TDCi 2009.01 -
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HHDA, HHDB1.6 TDCi156066902005.02 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2005.02 - 2007.03
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902005.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2005.01 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DA1.6 TDCi1560811102007.12 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2007.12 - 2012.09
FORDFUSION (JU_)HHJA, HHJB1.6 TDCi156066902004.11 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.6 TDCi 2004.11 - 2012.12
MAZDA2 (DE_, DH_)Y646, Y4061.6 MZ-CD156066902008.10 - 2015.06Informacje o MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.6 MZ-CD 2008.10 - 2015.06
MAZDA3 (BK)Y601, Y642, Y603, Y6051.6 DI Turbo1560801092004.06 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 DI Turbo 2004.06 - 2009.06
MAZDA3 (BK)Y4061.6 MZ-CD156066902006.06 - 2009.12Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 MZ-CD 2006.06 - 2009.12
MAZDA3 (BL)Y6421.6 MZ-CD1560801092008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZ-CD 2008.12 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BK)Y601, Y642, Y603, Y6051.6 DI Turbo (BK12Y)1560801092004.06 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 1.6 DI Turbo (BK12Y) 2004.06 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BL)Y6421.6 MZR CD (BL12)1560801092008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZR CD (BL12) 2008.12 - 2013.05
MINIMINI (R56)9HZ (DV6TED4), W16 D16 (9HZ)Cooper D1560801092006.11 - 2010.09Informacje o MINI MINI (R56) Cooper D 2006.11 - 2010.09
MINIMINI (R56)9HZ (DV6TED4)One D156066902009.06 - 2010.07Informacje o MINI MINI (R56) One D 2009.06 - 2010.07
MINIMINI CLUBMAN (R55)9HZ (DV6TED4)Cooper D1560801092007.10 - 2010.02Informacje o MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper D 2007.10 - 2010.02
PEUGEOT1007 (KM_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.06 - Informacje o PEUGEOT 1007 (KM_) 1.6 HDi 2007.06 -
PEUGEOT206 CC (2D)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092005.04 - 2007.02Informacje o PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 HDi 110 2005.04 - 2007.02
PEUGEOT206 liftback (2A/C)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092004.05 - 2007.02Informacje o PEUGEOT 206 liftback (2A/C) 1.6 HDi 110 2004.05 - 2007.02
PEUGEOT206 SW (2E/K)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092004.05 - Informacje o PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 HDi 110 2004.05 -
PEUGEOT207 (WA_, WC_)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902006.02 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 2006.02 - 2013.10
PEUGEOT207 (WA_, WC_)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092006.02 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 2006.02 - 2013.10
PEUGEOT207 (WA_, WC_)9HP (DV6DTED)1.6 HDi156068922009.11 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 2009.11 - 2012.12
PEUGEOT207 CC (WD_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.02 - 2015.01Informacje o PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi 2007.02 - 2015.01
PEUGEOT207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902007.04 - 2012.10Informacje o PEUGEOT 207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_) 1.6 HDi 2007.04 - 2012.10
PEUGEOT207 SW (WK_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.06 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi 2007.06 - 2012.12
PEUGEOT207 SW (WK_)9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902007.06 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi 2007.06 - 2012.12
PEUGEOT3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092009.06 - 2016.08Informacje o PEUGEOT 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_) 1.6 HDi 2009.06 - 2016.08
PEUGEOT307 (3A/C)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092004.02 - 2009.03Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 110 2004.02 - 2009.03
PEUGEOT307 (3A/C)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902005.04 - 2009.03Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 2005.04 - 2009.03
PEUGEOT307 Break (3E)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092004.02 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 110 2004.02 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)9HX (DV6ATED4), 9HX (DV6AUTED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902005.04 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 2005.04 - 2008.04
PEUGEOT307 SW (3H)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDI 1101560801092003.11 - 2007.12Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 110 2003.11 - 2007.12
PEUGEOT307 SW (3H)9HX (DV6ATED4), 9HX (DV6AUTED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDI 90156066902005.04 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 90 2005.04 - 2008.04
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)9HR (DV6C)1.6 HDi1560821122009.12 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi 2009.12 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I nadwozie zamknięte / kombi (4E_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902008.01 - 2011.12Informacje o PEUGEOT 308 SW I nadwozie zamknięte / kombi (4E_) 1.6 HDi 2008.01 - 2011.12
PEUGEOT407 (6D_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092004.05 - 2010.12Informacje o PEUGEOT 407 (6D_) 1.6 HDi 110 2004.05 - 2010.12
PEUGEOT407 SW (6E_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092004.05 - 2010.12Informacje o PEUGEOT 407 SW (6E_) 1.6 HDi 110 2004.05 - 2010.12
PEUGEOT5008 (0U_, 0E_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801102009.09 - 2017.03Informacje o PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi 2009.09 - 2017.03
PEUGEOTEXPERT Platforma / podwozie9HU (DV6UTED4)1.6 HDi 90 16V156066902007.01 - Informacje o PEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 16V 2007.01 -
PEUGEOTEXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_)9HU (DV6UTED4)1.6 HDi 90 16V156066902007.01 - Informacje o PEUGEOT EXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 1.6 HDi 90 16V 2007.01 -
PEUGEOTEXPERT TEPEE (VF3X_)9HU (DV6UTED4)1.6 HDi 90 16V156066902007.01 - 2016.03Informacje o PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 1.6 HDi 90 16V 2007.01 - 2016.03
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan9HT (DV6BTED4), 9HW (DV6BTED4), 9HT (DV6BUTED4)1.6 HDi156055752008.04 - Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan 1.6 HDi 2008.04 -
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan9HS (DV6TED4BU), 9HX (DV6AUTED4)1.6 HDi 16V156066902008.04 - Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan 1.6 HDi 16V 2008.04 -
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_)9HW (DV6BTED4)1.6 HDi 75156055752005.08 - 2008.07Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_) 1.6 HDi 75 2005.08 - 2008.07
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi 90156066902005.08 - 2015.12Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_) 1.6 HDi 90 2005.08 - 2015.12
PEUGEOTPARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_)9HW (DV6BTED4)1.6 HDi 75156055752005.08 - 2008.07Informacje o PEUGEOT PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_) 1.6 HDi 75 2005.08 - 2008.07
PEUGEOTPARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi 90156066902005.08 - 2015.12Informacje o PEUGEOT PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_) 1.6 HDi 90 2005.08 - 2015.12
PEUGEOTPARTNER Platforma / podwozie9HX (DV6ATED4), 9HS (DV6TED4BU)1.6 HDi 16V156066902009.01 - Informacje o PEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie 1.6 HDi 16V 2009.01 -
PEUGEOTPARTNER TEPEE9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092008.04 - Informacje o PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 2008.04 -
PEUGEOTPARTNER TEPEE9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi 16V156066902008.04 - Informacje o PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 16V 2008.04 -
SUZUKISX4 (EY, GY)9HX1.6 DDIS (RW 416D)156066902007.04 - Informacje o SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 DDIS (RW 416D) 2007.04 -
SUZUKISX4 S-CROSS (JY)D16AA1.6 DDiS (AKK 416D)1598881202013.08 - Informacje o SUZUKI SX4 S-CROSS (JY) 1.6 DDiS (AKK 416D) 2013.08 -
SUZUKISX4 S-CROSS (JY)D16AA1.6 DDiS AllGrip (AKK 416D)1598881202013.08 - Informacje o SUZUKI SX4 S-CROSS (JY) 1.6 DDiS AllGrip (AKK 416D) 2013.08 -
SUZUKIVITARA (LY)D16AA1.6 DDiS (APK 416D)1598881202015.02 - Informacje o SUZUKI VITARA (LY) 1.6 DDiS (APK 416D) 2015.02 -
SUZUKIVITARA (LY)D16AA1.6 DDiS AllGrip (APK 416D)1598881202015.02 - Informacje o SUZUKI VITARA (LY) 1.6 DDiS AllGrip (APK 416D) 2015.02 -
VOLVOC30 (533)D 4164 T1.6 D1560801092006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.6 D 2006.10 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)D 4164 T1.6 D1560811102005.01 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.6 D 2005.01 - 2012.12
VOLVOS80 II (124)D 4164 T1.6 D DRIVe1560801092010.01 - 2011.12Informacje o VOLVO S80 II (124) 1.6 D DRIVe 2010.01 - 2011.12
VOLVOV50 (545)D 4164 T1.6 D1560811102005.01 - 2011.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.6 D 2005.01 - 2011.12
VOLVOV50 (545)D 4164 T1.6 D1560801092005.03 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.6 D 2005.03 - 2012.12
VOLVOV70 III (135)D 4164 T1.6 D1560801092009.07 - 2011.12Informacje o VOLVO V70 III (135) 1.6 D 2009.07 - 2011.12
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
ZESTAW ROZRZADU +POMPA KTBWP9140 ZESTAW ROZRZADU +POMPA DAYCO 263,63 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU Z POMPA VKMC03259/SKF ZESTAW ROZRZADU Z POMPA SKF 295,94 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU + POMPA 1987948721/BOS ZESTAW ROZRZADU + POMPA BOSCH 285,14 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU +POMPA CT1092WP1/CON ZESTAW ROZRZADU +POMPA CONTINENTAL CTAM CON 350,22 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ROZRZAD KPL.Z POMPA CITROEN 1.6HDI 05- 30-0938-1/MET ROZRZAD KPL.Z POMPA CITROEN 1.6HDI 05- METELLI 243,91 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU +POMPA WODY KP15598XS/GTS ZESTAW ROZRZADU +POMPA WODY GATES 337,32 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW ROZRZADU +POMPA 530037530 ZESTAW ROZRZADU +POMPA INA 293,65 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZASTAPIONE PRZEZ KTBWP9140 KTBWP4930/DAY ZASTAPIONE PRZEZ KTBWP9140 DAYCO 338,95 PLN Dostępność: Brak
ZEST.ROZ.Z POMPA BERLINGO 1.6HDI 05- PK08030XT/HEP ZEST.ROZ.Z POMPA BERLINGO 1.6HDI 05- HEPU 529,17 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy