Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM. MERCEDES A W168/W169 97- P 50 056/BRE BREMBO

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Numer WVA: 24077
Styk ostrzegawczy o zużyciu: przygotowany dla wskaźnika zużycia
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkami
Grubość [mm]: 19
System hamulcowy: Lucas
Szerokość [mm]: 116
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowego
Wysokość [mm]: 64
Kody handlowe
24077
Kod EAN
8020584054284
Producent Kod OE
A.B.S. 37456
APEC braking PAD1439
ATE 13046027112
ATE 13047027112
ATE 602711
AUGROS 55416051
AUGROS 55416069
BARUM BA2266
BENDIX 510986
BENDIX 573226B
BENDIX Braking BPD1105
BORG & BECK BBP1950
BOSCH 0986494087
BOSCH 0986494290
BOSCH 0986494570
CHAMPION 573265CH
CIFAM 8226460
COBREQ N2020
COMLINE ADB01592
COMLINE CBP01592
DELPHI LP1948
DON PCP1128
FEBI BILSTEIN 16536
FEBI BILSTEIN 16810
FERODO FDB1749
FERODO FSL1749
fri.tech. 6620
FTE 6116301
FTE BL1984A4
FTE BL1985A4
GALFER B1G10208552
GIRLING 6116291
GIRLING 6116301
HELLA PAGID 8DB355011371
HELLA PAGID 8DB355011381
HELLA PAGID 8DB355026071
ICER 181678
ICER 181678700
JURID 573226J
JURID 573226JC
JURID 573265J
JURID 573265JC
KAWE 114400
KAWE 81734
KAWE 81747
LPR 05P1242
LPR 05P1242A
MAGNETI MARELLI 363700201452
MAGNETI MARELLI 363700201453
MAGNETI MARELLI 363702161432
MAGNETI MARELLI T1452MM
MAGNETI MARELLI T1453MM
MERCEDES-BENZ 1694200320
MERCEDES-BENZ 1694200720
MERCEDES-BENZ 1694200920
MERCEDES-BENZ 1694201320
MERCEDES-BENZ 1694202020
MERCEDES-BENZ A1694200320
MERCEDES-BENZ A1694200720
MERCEDES-BENZ A1694200920
MERCEDES-BENZ A1694201320
MERCEDES-BENZ A1694202020
METELLI 2206460
METZGER 114400
METZGER 1170053
MGA 749
MINTEX MDB2685
MOTAQUIP LVXL1267
NK 223356
OPEN PARTS BPA114400
OPTIMAL 12385
PAGID T1452
PAGID T1453
QUINTON HAZELL 7690
QUINTON HAZELL 7701
QUINTON HAZELL BP1474
R BRAKE 610323RB
RAICAM RA08420
REMSA 114400
RHIAG 67226
RHIAG 67227
ROADHOUSE 114400
ROADHOUSE 2114400
sbs 1501223356
STELLOX 1155000BSX
STELLOX 1155000SX
STOP 573265S
TEXTAR 2407702
TRISCAN 811023052
TRUSTING 6620
TRW GDB1630
VALEO 598704
WAGNER WBP24077A
WAGNER WBP24077B
ZIMMERMANN 240771901
ZIMMERMANN 240771903
ZIMMERMANN 240771904
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
MERCEDES-BENZKLASA A (W169)M 266.940A 170 (169.032, 169.332)1699851162004.09 - 2012.06Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA A (W169) A 170 (169.032, 169.332) 2004.09 - 2012.06
MERCEDES-BENZKLASA A (W169)M 266.940A 180 (169.032, 169.332)1699851162009.04 - 2012.06Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA A (W169) A 180 (169.032, 169.332) 2009.04 - 2012.06
MERCEDES-BENZKLASA A (W169)OM 640.940A 180 CDI (169.007, 169.307)1991801092004.09 - 2012.06Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA A (W169) A 180 CDI (169.007, 169.307) 2004.09 - 2012.06
MERCEDES-BENZKLASA A (W169)OM 640.942A 160 CDI (169.006, 169.306)199160822004.09 - 2012.06Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA A (W169) A 160 CDI (169.006, 169.306) 2004.09 - 2012.06
MERCEDES-BENZKLASA A (W169)M 266.960A 200 (169.033, 169.333)20341001362004.09 - 2012.06Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA A (W169) A 200 (169.033, 169.333) 2004.09 - 2012.06
MERCEDES-BENZKLASA B Sports Tourer (W245)FCELLF-CELL (242.890) 1001362010.01 - 2011.11Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA B Sports Tourer (W245) F-CELL (242.890) 2010.01 - 2011.11
MERCEDES-BENZKLASA B Sports Tourer (W245)M 266.920B 150 (245.231)149870952005.03 - 2011.11Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA B Sports Tourer (W245) B 150 (245.231) 2005.03 - 2011.11
MERCEDES-BENZKLASA B Sports Tourer (W245)M 266.920B 160 (245.231)149870952009.04 - 2011.11Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA B Sports Tourer (W245) B 160 (245.231) 2009.04 - 2011.11
MERCEDES-BENZKLASA B Sports Tourer (W245)M 266.940B 170 (245.232)1699851162005.03 - 2011.11Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA B Sports Tourer (W245) B 170 (245.232) 2005.03 - 2011.11
MERCEDES-BENZKLASA B Sports Tourer (W245)M 266.940B 180 (245.232)1699851162009.04 - 2011.11Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA B Sports Tourer (W245) B 180 (245.232) 2009.04 - 2011.11
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM. MERCEDES A W169 2407702/TEX KLOCKI HAM. MERCEDES A W169 TEXTAR 117,56 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD 0986494290/BOH KLOCKI HAM.PRZOD BOSCH 115,71 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD MERCEDES A W169 04- 13.0460-2711.2/ATE KLOCKI HAM.PRZOD MERCEDES A W169 04- ATE 132,24 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. MERCEDES A W169 2407701/TEX KLOCKI HAM. MERCEDES A W169 TEXTAR 129,08 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. MERCEDES GDB1629/TRW KLOCKI HAM. MERCEDES TRW 109,52 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD MERCEDES A W169 04-11 13.0460-2885.2 KLOCKI HAM.PRZOD MERCEDES A W169 04-11 ATE 141,49 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.MERCEDES A W169 04- A170 22-0646-0/MET KLOCKI HAM.MERCEDES A W169 04- A170 METELLI 64,61 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.MERCEDES A LP1948/DEL KLOCKI HAM.MERCEDES A DELPHI 96,64 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. MERCEDES P 50 054/BRE KLOCKI HAM. MERCEDES BREMBO 103,27 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. MERCEDES GDB1630/TRW KLOCKI HAM. MERCEDES TRW 103,98 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. MERCEDES 0986494087/BOH KLOCKI HAM. MERCEDES BOSCH 112,98 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD MERCEDES A W169 04- B111046/DEC KLOCKI HAM.PRZOD MERCEDES A W169 04- DENCKERMANN 73,26 PLN Dostępność: 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16536/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 84,61 PLN Dostępność: 2 sztuki
KLOCKI HAM.PRZOD 0986494570/BOH KLOCKI HAM.PRZOD BOSCH 113,05 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. 16807/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 86,36 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. 16810/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 86,36 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAMULCOWE PRZED. JQ1013498/KAO KLOCKI HAMULCOWE PRZED. KAMOKA 71,77 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM.MERCEDES A 04- MA.0842.0/MAF KLOCKI HAM.MERCEDES A 04- MAFF 76,06 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. MERCEDES MDB2685/MIN KLOCKI HAM. MERCEDES MINTEX KLOCKI 63,26 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o Brembo

Brembo to włoska firma kojarzona głównie z produkcją wysokiej jakości elementów układu hamulcowego. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa pozwala na prowadzenie zaawansowanych badań nad udoskonalaniem części samochodowych. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w 12 krajach całego świata, a główne oddziały handlowe można znaleźć we Francji, Szwecji oraz w Niemczech. Części produkowane przez firmę Brembo można nabyć w ponad 70 krajach. Zatrudnienie firmy w 2011 roku wynosiło ponad 6 tysięcy pracowników, z czego około 10% stanowią inżynierzy i specjaliści pracujący nad działaniami badawczo-rozwojowymi. Rok 2011 był niezwykle ważny dla...


Czytaj więcej o producencie Brembo