Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

URLOP od 11.07 do 25.07.2020r.  W TYCH DNIACH DODATKOWY RABAT!  TYLKO Z KODEM! Szczegóły poniżej, na FB lub INSTA. Zapraszamy

ŻARÓWKA POZYCYJNA 12V 4W 8GP002067121 HELLA HELLA

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Rodzaj lampy: T4W
Napięcie [V]: 12
Moc znamionowa [W]: 4
Ilość: 10
Oznaczenie kontrolne: E1
Rodzaj gniazda: BA9s
Rodzaj połączenia: Pudełko
Informacje własne
Z OPRAWKĄ METALOWĄ BA9S DO REFLEKTRÓW
Kody handlowe
082401, 814312, HB233, T4W, T4WCP10
Kod EAN
4082300192117
Producent Kod OE
AGCO SH2664
AGCO X825 283 253 000
AHLMANN 4135399A
AMAZONE NA078
ATLAS COPCO 0377300
ATLAS COPCO 1089.9108.06
BorgWarner (BERU) 512040
BOSCH 1 987 301 023
BOSCH 1 987 301 613
BOSCH 1 987 302 207
BOSCH 12V 4W T4W
CASE IH 0034500
CASE IH 3 050199 R91
CASE IH 353078
CASE IH 9965146
CLAAS 00 0237 906 0
CLAAS 7703097182
DAF 030 8412
DAF 135 4875
DEMAG 50737399
DEMAG 640988
DEUTZ-FAHR 090 015403
FACET 14629
FELDBINDER 001562
FENDT X 825.283.251.000
FENDT X 825.283.253.000
FENDT X 825.283.254.000
FENDT X830180159
FRITZMEIER 229212
GOLDHOFER 19348
HAKO 00-84100-8
HAKO 19-74112-3
HAMM 00209635
HELLA 002067121
HELLA 8GP 002 067-013
HELLA 8GP 002 067-127
HELLA 8GP 002 067-128
HERTH+BUSS ELPARTS 89 901 132
HOBBYCAR 260287
HOBBYCAR 6502050093
HYMER 1451289
HYMER 9959370
HYSTER Y449090042
IVECO 5031 40982
JOHN DEERE 57 M6 394
JOHN DEERE 57 M6 494
JOHN DEERE WZ2604125
JUNGHEINRICH 0830141
JUNGHEINRICH 449090042
KOMATSU 406 218 M1
KOMATSU 4062 18M 1
KOMATSU 42T-06-H0P02
KUBOTA R249153490
LAMBERET 02435086
LANGENDORF 1134857
LIEBHERR 6 070 141
LINDE 791 950 09 53
MAFI 000,580,1032
MAN ZF000814312
MANITOU 20996
MANITOU 741479
MONARK 91 712 016
NARVA 17131
NARVA 47233
NATO 6240-12-129-3450
NEOLUX® N233
O & K 0034500
OPEL 20 98 129
OSRAM 3893
PAUS 501278
PHILIPS 021.2214
PHILIPS 12929
PHILIPS 12929CP
REISCH 5009092.
RING R233
SAME 0.900.1540.3
SAME 0.900.2016.0
SPAHN GLÜHLAMPEN 2504
SPERRY NEW HOLLAND 353078
SPERRY NEW HOLLAND 80353078
SPIERINGS KRANEN 407721
STILL 040906
STILL 7919500953
TEREX 0377300
TEREX 1813000002
TEREX 8000-3666
TITGEMEYER 670017.000
TOYOTA 0050186
TRIFA 00121-011
TRIFA 121
TRIUMPH 2700210
TRIUMPH 2700210-T0301
TRW LLB233
TUNGSRAM 2662
VALEO 032223
VALEO 032702
VALMET SH2664
VAUXHALL 20 98 129
VEMO V99-84-0010
VÖGELE 3515160112
VOLVO 965 830
VOLVO 965830
VOLVO VOE192451
VW KSP 920 610
VW YY045814312
YAMAHA 9079Q0685200
YANMAR 1813000002
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
ALFA ROMEO33 (905_)AR 305851.2 (905.A)118650681983.06 - 1989.12Informacje o ALFA ROMEO 33 (905_) 1.2 (905.A) 1983.06 - 1989.12
ALFA ROMEO33 (905_)AR 30504, AR 301431.5 (905.A2A)149062841983.05 - 1987.12Informacje o ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 (905.A2A) 1983.05 - 1987.12
ALFA ROMEO33 (905_)AR 301821.5 (905A1)149070951983.05 - 1993.12Informacje o ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 (905A1) 1983.05 - 1993.12
ALFA ROMEO33 (905_)AR 30146, AR 30508, AR 305881.5 QV (905.A2N, 905.A2V)1490771051984.06 - 1989.12Informacje o ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V) 1984.06 - 1989.12
ALFA ROMEO75 (162B_)AR 061001.6 (162.B2B, 162.B2C)1567811101985.05 - 1989.09Informacje o ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.6 (162.B2B, 162.B2C) 1985.05 - 1989.09
ALFA ROMEO75 (162B_)AR 611011.6 (162B2)1570761031985.05 - 1989.09Informacje o ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.6 (162B2) 1985.05 - 1989.09
ALFA ROMEO75 (162B_)AR 062021.8 (162.B1A, 162.B1B)1779851161985.09 - 1989.06Informacje o ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1A, 162.B1B) 1985.09 - 1989.06
ALFA ROMEO75 (162B_)AR 062122.0 (162.BA)1962941281985.05 - 1988.10Informacje o ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 (162.BA) 1985.05 - 1988.10
ALFA ROMEO75 (162B_)AR 062242.0 T.S Cat (162.B4A)19621091481985.05 - 1992.02Informacje o ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 T.S Cat (162.B4A) 1985.05 - 1992.02
APRILIA MOTORCYCLESAF-1 AF-1 125 Futura12418241989.01 - 1992.12Informacje o APRILIA MOTORCYCLES AF-1 AF-1 125 Futura 1989.01 - 1992.12
APRILIA MOTORCYCLESAF-1 AF-1 125 Replica12418241992.01 - 1992.12Informacje o APRILIA MOTORCYCLES AF-1 AF-1 125 Replica 1992.01 - 1992.12
APRILIA MOTORCYCLESWIND Tuareg Wind 60056235481988.01 - 1991.12Informacje o APRILIA MOTORCYCLES WIND Tuareg Wind 600 1988.01 - 1991.12
APRILIA MOTORCYCLESWIND Tuareg Wind 60056233451988.01 - 1991.12Informacje o APRILIA MOTORCYCLES WIND Tuareg Wind 600 1988.01 - 1991.12
AUDI100 (43, C2)YV1.6158863851976.08 - 1982.07Informacje o AUDI 100 (43, C2) 1.6 1976.08 - 1982.07
AUDI100 (43, C2)WH1.91921741001980.08 - 1982.07Informacje o AUDI 100 (43, C2) 1.9 1980.08 - 1982.07
AUDI100 (43, C2)WA2.01984851151976.06 - 1978.08Informacje o AUDI 100 (43, C2) 2.0 1976.06 - 1978.08
AUDI100 (43, C2)CN2.0 D198651701978.08 - 1982.07Informacje o AUDI 100 (43, C2) 2.0 D 1978.08 - 1982.07
AUDI100 (43, C2)WC, WG2.121441001361977.03 - 1982.07Informacje o AUDI 100 (43, C2) 2.1 1977.03 - 1982.07
AUDI100 (43, C2)WB, WE2.12144851151977.10 - 1982.07Informacje o AUDI 100 (43, C2) 2.1 1977.10 - 1982.07
AUDI100 (44, 44Q, C3)DR, RS1.8178155751982.08 - 1987.12Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 1982.08 - 1987.12
AUDI100 (44, 44Q, C3)DS, JW, NP1.8178166901983.08 - 1989.07Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 1983.08 - 1989.07
AUDI100 (44, 44Q, C3)JW, NP1.8 quattro178166901984.10 - 1988.07Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 quattro 1984.10 - 1988.07
AUDI100 (44, 44Q, C3)4B, PH1.8 Cat178166901985.03 - 1990.11Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 Cat 1985.03 - 1990.11
AUDI100 (44, 44Q, C3)4B, PH1.8 Cat quattro178166901985.08 - 1990.11Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro 1985.08 - 1990.11
AUDI100 (44, 44Q, C3)SH1.8178165881986.02 - 1988.07Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 1986.02 - 1988.07
AUDI100 (44, 44Q, C3)SH1.8 quattro178165881986.08 - 1990.07Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 quattro 1986.08 - 1990.07
AUDI100 (44, 44Q, C3)WH1.91921741001982.08 - 1984.07Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.9 1982.08 - 1984.07
AUDI100 (44, 44Q, C3)DE2.0 D Turbo198664871982.08 - 1988.02Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 D Turbo 1982.08 - 1988.02
AUDI100 (44, 44Q, C3)CN2.0 D198651701982.08 - 1988.07Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 D 1982.08 - 1988.07
AUDI100 (44, 44Q, C3)NC2.0 D Turbo1986741001988.03 - 1990.11Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 D Turbo 1988.03 - 1990.11
AUDI100 (44, 44Q, C3)KP2.01994851151984.08 - 1987.12Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 1984.08 - 1987.12
AUDI100 (44, 44Q, C3)SL2.01994831131986.08 - 1987.11Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 1986.08 - 1987.11
AUDI100 (44, 44Q, C3)RT2.0 Cat1994851151988.01 - 1990.11Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 Cat 1988.01 - 1990.11
AUDI100 (44, 44Q, C3)WU2.22144791071982.08 - 1984.07Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 1982.08 - 1984.07
AUDI100 (44, 44Q, C3)KF2.22144961301982.08 - 1984.07Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 1982.08 - 1984.07
AUDI100 (44, 44Q, C3)WC2.121441001361982.08 - 1984.07Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.1 1982.08 - 1984.07
AUDI100 (44, 44Q, C3)KU2.222261011371984.08 - 1988.12Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 1984.08 - 1988.12
AUDI100 (44, 44Q, C3)KU2.2 quattro22261011371984.08 - 1988.12Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 quattro 1984.08 - 1988.12
AUDI100 (44, 44Q, C3)KZ2.22226851151984.10 - 1986.09Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 1984.10 - 1986.09
AUDI100 (44, 44Q, C3)PX2.2 E quattro2226881201985.08 - 1986.07Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 E quattro 1985.08 - 1986.07
AUDI100 (44, 44Q, C3)MC2.2 Turbo22261211651986.08 - 1990.11Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo 1986.08 - 1990.11
AUDI100 (44, 44Q, C3)MC2.2 E Turbo quattro22261211651986.08 - 1990.11Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 E Turbo quattro 1986.08 - 1990.11
AUDI100 (44, 44Q, C3)HX, KU2.2 Cat22261011371989.06 - 1990.11Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 Cat 1989.06 - 1990.11
AUDI100 (44, 44Q, C3)HX, KU2.2 Cat quattro22261011371989.06 - 1990.11Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 Cat quattro 1989.06 - 1990.11
AUDI100 (44, 44Q, C3)NF2.3 E quattro23091001361986.08 - 1990.11Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro 1986.08 - 1990.11
AUDI100 (44, 44Q, C3)NF2.3 E23091001361986.10 - 1990.11Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.3 E 1986.10 - 1990.11
AUDI100 (44, 44Q, C3)NF2.3 E2309981331990.01 - 1990.11Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.3 E 1990.01 - 1990.11
AUDI100 (44, 44Q, C3)NF2.3 quattro2309981331990.01 - 1990.11Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.3 quattro 1990.01 - 1990.11
AUDI100 (44, 44Q, C3)3D2.4 D237060821989.08 - 1991.07Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.4 D 1989.08 - 1991.07
AUDI100 (44, 44Q, C3)1T2.5 TDI2461881201990.01 - 1990.11Informacje o AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.5 TDI 1990.01 - 1990.11
AUDI100 (4A2, C4)AAD, ABK2.0 E1984851151990.12 - 1994.07Informacje o AUDI 100 (4A2, C4) 2.0 E 1990.12 - 1994.07
AUDI100 (4A2, C4)AAE2.01984741001990.12 - 1994.07Informacje o AUDI 100 (4A2, C4) 2.0 1990.12 - 1994.07
AUDI100 (4A2, C4)ACE2.0 E 16V19841031401992.01 - 1994.07Informacje o AUDI 100 (4A2, C4) 2.0 E 16V 1992.01 - 1994.07
AUDI100 (4A2, C4)AAR2.3 E2309981331990.12 - 1994.07Informacje o AUDI 100 (4A2, C4) 2.3 E 1990.12 - 1994.07
AUDI100 (4A2, C4)AAT, ABP2.5 TDI2461851151990.12 - 1994.07Informacje o AUDI 100 (4A2, C4) 2.5 TDI 1990.12 - 1994.07
AUDI100 (4A2, C4)ABC2.625981101501992.03 - 1994.07Informacje o AUDI 100 (4A2, C4) 2.6 1992.03 - 1994.07
AUDI100 (4A2, C4)AAH2.8 E quattro27711281741990.12 - 1994.07Informacje o AUDI 100 (4A2, C4) 2.8 E quattro 1990.12 - 1994.07
AUDI100 (4A2, C4)AAH2.8 E27711281741990.12 - 1994.07Informacje o AUDI 100 (4A2, C4) 2.8 E 1990.12 - 1994.07
AUDI100 (C1)ZJ1.91871821121971.09 - 1976.07Informacje o AUDI 100 (C1) 1.9 1971.09 - 1976.07
AUDI100 Avant (43, C2)YV1.6158863851977.07 - 1983.02Informacje o AUDI 100 Avant (43, C2) 1.6 1977.07 - 1983.02
AUDI100 Avant (43, C2)WH1.91921741001980.08 - 1982.07Informacje o AUDI 100 Avant (43, C2) 1.9 1980.08 - 1982.07
AUDI100 Avant (43, C2)WA2.01984851151977.08 - 1980.07Informacje o AUDI 100 Avant (43, C2) 2.0 1977.08 - 1980.07
AUDI100 Avant (43, C2)CN2.0 D198651701978.08 - 1983.02Informacje o AUDI 100 Avant (43, C2) 2.0 D 1978.08 - 1983.02
AUDI100 Avant (43, C2)WC, WG2.121441001361977.07 - 1983.02Informacje o AUDI 100 Avant (43, C2) 2.1 1977.07 - 1983.02
AUDI100 Avant (43, C2)WB, WE2.12144851151977.07 - 1983.02Informacje o AUDI 100 Avant (43, C2) 2.1 1977.07 - 1983.02
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)DR, RS1.8178155751982.08 - 1987.12Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 1982.08 - 1987.12
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)DS, JW, NP1.8178166901983.08 - 1989.07Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 1983.08 - 1989.07
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)JW, NP1.8 quattro178166901984.10 - 1988.07Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro 1984.10 - 1988.07
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)4B, PH1.8 Cat178166901985.03 - 1990.11Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 Cat 1985.03 - 1990.11
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)4B, PH1.8 Cat quattro178166901985.08 - 1990.10Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro 1985.08 - 1990.10
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)SH1.8178165881986.02 - 1990.07Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 1986.02 - 1990.07
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)SH1.8 quattro178165881986.08 - 1990.07Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro 1986.08 - 1990.07
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)WH1.91921741001983.02 - 1984.07Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.9 1983.02 - 1984.07
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)DE2.0 TD198664871983.03 - 1987.10Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 TD 1983.03 - 1987.10
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)CN2.0 D198651701983.03 - 1990.11Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 D 1983.03 - 1990.11
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)NC2.0 TD1986741001988.03 - 1990.11Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 TD 1988.03 - 1990.11
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)KP2.0 E1994851151985.01 - 1987.12Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E 1985.01 - 1987.12
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)SL2.01994831131986.09 - 1987.11Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 1986.09 - 1987.11
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)RT2.0 E Cat1994851151988.01 - 1990.11Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E Cat 1988.01 - 1990.11
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)KF2.12144961311982.08 - 1984.07Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.1 1982.08 - 1984.07
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)WC2.121441001361982.08 - 1984.07Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.1 1982.08 - 1984.07
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)KU2.222261011371984.08 - 1988.12Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 1984.08 - 1988.12
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)KU2.2 quattro22261011371984.08 - 1988.12Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 quattro 1984.08 - 1988.12
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)KZ2.22226851151984.10 - 1986.09Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 1984.10 - 1986.09
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)PX2.2 E quattro2226881201985.08 - 1986.07Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 E quattro 1985.08 - 1986.07
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)MC2.2 Turbo quattro22261211651986.08 - 1990.11Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo quattro 1986.08 - 1990.11
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)MC2.2 Turbo22261211651986.08 - 1990.11Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo 1986.08 - 1990.11
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)HX, KU2.2 Cat22261011371989.06 - 1990.11Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Cat 1989.06 - 1990.11
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)HX, KU2.2 Cat quattro22261011371989.06 - 1990.11Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Cat quattro 1989.06 - 1990.11
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)NF2.3 E quattro23091001361986.08 - 1990.11Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro 1986.08 - 1990.11
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)NF2.323091001361986.08 - 1990.11Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 1986.08 - 1990.11
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)NF2.3 quattro2309981331990.01 - 1990.11Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 quattro 1990.01 - 1990.11
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)NF2.32309981331990.03 - 1990.11Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 1990.03 - 1990.11
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)3D2.4 D237060821989.08 - 1990.11Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.4 D 1989.08 - 1990.11
AUDI100 Avant (44, 44Q, C3)1T2.5 TDI2461881201990.01 - 1990.11Informacje o AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.5 TDI 1990.01 - 1990.11
AUDI100 Avant (4A5, C4)AAD, ABK2.0 E1984851151991.09 - 1994.07Informacje o AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 E 1991.09 - 1994.07
AUDI100 Avant (4A5, C4)AAR2.3 E2309981331991.09 - 1994.07Informacje o AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.3 E 1991.09 - 1994.07
AUDI100 Avant (4A5, C4)AAT, ABP2.5 TDI2461851151990.12 - 1994.07Informacje o AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI 1990.12 - 1994.07
AUDI100 Avant (4A5, C4)ABC2.625981101501992.03 - 1994.07Informacje o AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.6 1992.03 - 1994.07
AUDI100 coupe (C1)ZP1.91871851151970.07 - 1971.07Informacje o AUDI 100 coupe (C1) 1.9 1970.07 - 1971.07
AUDI100 coupe (C1)ZJ1.91871821121971.08 - 1976.12Informacje o AUDI 100 coupe (C1) 1.9 1971.08 - 1976.12
AUDI200 (43)WJ2.1 5T21441251701979.10 - 1982.08Informacje o AUDI 200 (43) 2.1 5T 1979.10 - 1982.08
AUDI200 (43)WC2.1 5E21441001361979.10 - 1982.09Informacje o AUDI 200 (43) 2.1 5E 1979.10 - 1982.09
AUDI200 (44, 44Q)WC2.1 5E21441001361983.08 - 1984.07Informacje o AUDI 200 (44, 44Q) 2.1 5E 1983.08 - 1984.07
AUDI200 (44, 44Q)KG2.1 Turbo quattro21441341821983.08 - 1986.09Informacje o AUDI 200 (44, 44Q) 2.1 Turbo quattro 1983.08 - 1986.09
AUDI200 (44, 44Q)KG2.1 Turbo21441341821983.08 - 1988.01Informacje o AUDI 200 (44, 44Q) 2.1 Turbo 1983.08 - 1988.01
AUDI200 (44, 44Q)KU2.222261011371984.08 - 1985.07Informacje o AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 1984.08 - 1985.07
AUDI200 (44, 44Q)MC2.2 Turbo quattro22261211651985.01 - 1991.12Informacje o AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro 1985.01 - 1991.12
AUDI200 (44, 44Q)MC2.2 Turbo22261211651985.08 - 1991.09Informacje o AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 Turbo 1985.08 - 1991.09
AUDI200 (44, 44Q)1B2.2 Turbo quattro22261472001988.02 - 1990.11Informacje o AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro 1988.02 - 1990.11
AUDI200 (44, 44Q)2B2.2 Turbo22261401901988.02 - 1990.12Informacje o AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 Turbo 1988.02 - 1990.12
AUDI200 (44, 44Q)1B2.2 Turbo22261472001988.02 - 1990.12Informacje o AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 Turbo 1988.02 - 1990.12
AUDI200 (44, 44Q)3B2.2 20V Turbo quattro22261622201989.03 - 1990.12Informacje o AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 20V Turbo quattro 1989.03 - 1990.12
AUDI200 (44, 44Q)NF2.323091001361986.11 - 1991.09Informacje o AUDI 200 (44, 44Q) 2.3 1986.11 - 1991.09
AUDI200 Avant (44, 44Q)JY, KG2.1 Turbo quattro21441341821983.09 - 1988.01Informacje o AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.1 Turbo quattro 1983.09 - 1988.01
AUDI200 Avant (44, 44Q)MC2.2 Turbo quattro22261211651983.09 - 1990.12Informacje o AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro 1983.09 - 1990.12
AUDI200 Avant (44, 44Q)MC2.2 Turbo22261211651985.08 - 1991.09Informacje o AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo 1985.08 - 1991.09
AUDI200 Avant (44, 44Q)1B2.2 Turbo quattro22261472001988.02 - 1991.12Informacje o AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro 1988.02 - 1991.12
AUDI200 Avant (44, 44Q)3B2.2 20V Turbo quattro22261622201989.07 - 1990.12Informacje o AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 20V Turbo quattro 1989.07 - 1990.12
AUDI200 Avant (44, 44Q)NF2.323091001361986.11 - 1991.09Informacje o AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.3 1986.11 - 1991.09
AUDI80 (80, 82, B1)ZF1.3129744601972.05 - 1978.07Informacje o AUDI 80 (80, 82, B1) 1.3 1972.05 - 1978.07
AUDI80 (80, 82, B1)ZB, YJ1.5147155751972.05 - 1975.08Informacje o AUDI 80 (80, 82, B1) 1.5 1972.05 - 1975.08
AUDI80 (80, 82, B1)ZC1.5147163851972.05 - 1976.07Informacje o AUDI 80 (80, 82, B1) 1.5 1972.05 - 1976.07
AUDI80 (80, 82, B1)XX1.6 GT1584741001973.09 - 1976.07Informacje o AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GT 1973.09 - 1976.07
AUDI80 (80, 82, B1)YP1.6158863851975.09 - 1978.07Informacje o AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 1975.09 - 1978.07
AUDI80 (80, 82, B1)YN1.6158855751975.09 - 1978.07Informacje o AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 1975.09 - 1978.07
AUDI80 (80, 82, B1)YS1.6 GTE1588811101976.01 - 1978.07Informacje o AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GTE 1976.01 - 1978.07
AUDI80 (80, 82, B1)FS1.6158853721976.01 - 1978.07Informacje o AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 1976.01 - 1978.07
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)SE1.4140048651986.08 - 1988.07Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.4 1986.08 - 1988.07
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)RA, SB1.6 TD158859801986.09 - 1991.08Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD 1986.09 - 1991.08
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)JK1.6 D158840541987.02 - 1989.07Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 D 1987.02 - 1989.07
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)RN1.6159555751986.09 - 1991.08Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 1986.09 - 1991.08
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)PP1.6159551701987.08 - 1991.09Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 1987.08 - 1991.09
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)ABB1.61595751021990.08 - 1991.10Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 1990.08 - 1991.10
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)DZ1.8 E1781821121986.06 - 1991.08Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E 1986.06 - 1991.08
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)SF1.8 S178165881986.08 - 1990.01Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S 1986.08 - 1990.01
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)SF1.8 S quattro178165881986.09 - 1990.07Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro 1986.09 - 1990.07
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)DZ1.8 E quattro1781821121986.09 - 1991.08Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E quattro 1986.09 - 1991.08
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)PM, JN, NE1.8 S quattro178166901986.09 - 1991.09Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro 1986.09 - 1991.09
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)JV, PM, JN, NE1.8 S178166901986.09 - 1991.10Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S 1986.09 - 1991.10
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)RU1.8178155751986.10 - 1990.01Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 1986.10 - 1990.01
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)SD1.81847831131986.09 - 1988.07Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 1986.09 - 1988.07
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)SD1.8 quattro1847831131986.09 - 1990.08Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 quattro 1986.09 - 1990.08
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)1Y1.9 D189650681989.08 - 1991.08Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.9 D 1989.08 - 1991.08
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)3A2.0 quattro1984821121988.08 - 1990.07Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro 1988.08 - 1990.07
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)3A2.0 E quattro1984831131988.08 - 1990.09Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E quattro 1988.08 - 1990.09
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)3A2.0 E1984831131988.08 - 1990.10Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 1988.08 - 1990.10
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)6A2.0 E 16V quattro19841011371990.03 - 1991.08Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V quattro 1990.03 - 1991.08
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)6A2.0 E 16V19841011371990.03 - 1991.09Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V 1990.03 - 1991.09
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)AAD2.01984821121990.10 - 1991.08Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 1990.10 - 1991.08
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)AAD2.0 quattro1984851151990.10 - 1991.08Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro 1990.10 - 1991.08
AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3)NG2.3 quattro2309981331987.10 - 1989.07Informacje o AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 quattro 1987.10 - 1989.07
AUDI80 (8C2, B4)ABM1.6159552711991.09 - 1994.12Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 1.6 1991.09 - 1994.12
AUDI80 (8C2, B4)ADA1.6 E1595741011993.06 - 1994.12Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 1.6 E 1993.06 - 1994.12
AUDI80 (8C2, B4)1Z1.9 TDI189666901991.09 - 1994.12Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 1.9 TDI 1991.09 - 1994.12
AUDI80 (8C2, B4)AAZ1.9 TD189655751991.09 - 1994.12Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 1.9 TD 1991.09 - 1994.12
AUDI80 (8C2, B4)6A2.0 E 16V19841011371991.09 - 1992.07Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 2.0 E 16V 1991.09 - 1992.07
AUDI80 (8C2, B4)ABK2.0 E quattro1984851151991.09 - 1994.12Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 2.0 E quattro 1991.09 - 1994.12
AUDI80 (8C2, B4)ABK2.0 E1984851151991.09 - 1994.12Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 2.0 E 1991.09 - 1994.12
AUDI80 (8C2, B4)ABT2.0198466901991.09 - 1994.12Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 2.0 1991.09 - 1994.12
AUDI80 (8C2, B4)ACE2.0 E 16V quattro19841031401992.04 - 1994.12Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 2.0 E 16V quattro 1992.04 - 1994.12
AUDI80 (8C2, B4)ACE2.0 E 16V19841031401992.08 - 1994.12Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 2.0 E 16V 1992.08 - 1994.12
AUDI80 (8C2, B4)ADW2.0 quattro1984791071993.11 - 1994.07Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 2.0 quattro 1993.11 - 1994.07
AUDI80 (8C2, B4)ABYS2 quattro22261692301993.02 - 1994.12Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) S2 quattro 1993.02 - 1994.12
AUDI80 (8C2, B4)NG2.3 E2309981331991.09 - 1994.12Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 2.3 E 1991.09 - 1994.12
AUDI80 (8C2, B4)NG2.3 E quattro2309981331991.09 - 1994.12Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 2.3 E quattro 1991.09 - 1994.12
AUDI80 (8C2, B4)ABC2.6 quattro25981101501992.06 - 1994.12Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 2.6 quattro 1992.06 - 1994.12
AUDI80 (8C2, B4)ABC2.625981101501992.07 - 1994.12Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 2.6 1992.07 - 1994.12
AUDI80 (8C2, B4)AAH, AFC2.8 quattro27711281741991.09 - 1994.12Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 2.8 quattro 1991.09 - 1994.12
AUDI80 (8C2, B4)AAH, AFC2.827711281741991.09 - 1994.12Informacje o AUDI 80 (8C2, B4) 2.8 1991.09 - 1994.12
AUDI80 Avant (8C5, B4)ADA1.6 E1595741011993.06 - 1996.01Informacje o AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.6 E 1993.06 - 1996.01
AUDI80 Avant (8C5, B4)AAZ1.9 TD189655751991.09 - 1994.12Informacje o AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.9 TD 1991.09 - 1994.12
AUDI80 Avant (8C5, B4)1Z1.9 TDI189666901992.07 - 1996.01Informacje o AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.9 TDI 1992.07 - 1996.01
AUDI80 Avant (8C5, B4)ABK2.0 E1984851151992.07 - 1996.01Informacje o AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 1992.07 - 1996.01
AUDI80 Avant (8C5, B4)ABT2.0198466901992.07 - 1996.01Informacje o AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 1992.07 - 1996.01
AUDI80 Avant (8C5, B4)ACE2.0 E 16V quattro19841031401992.12 - 1995.07Informacje o AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V quattro 1992.12 - 1995.07
AUDI80 Avant (8C5, B4)ACE2.0 E 16V19841031401993.02 - 1996.01Informacje o AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V 1993.02 - 1996.01
AUDI80 Avant (8C5, B4)ADW2.0 quattro1984791071993.11 - 1996.01Informacje o AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 quattro 1993.11 - 1996.01
AUDI80 Avant (8C5, B4)ABYS2 quattro22261692301993.02 - 1995.07Informacje o AUDI 80 Avant (8C5, B4) S2 quattro 1993.02 - 1995.07
AUDI80 Avant (8C5, B4)ADURS2 quattro22262323151994.03 - 1995.05Informacje o AUDI 80 Avant (8C5, B4) RS2 quattro 1994.03 - 1995.05
AUDI80 Avant (8C5, B4)NG2.3 E quattro2309981331991.09 - 1994.11Informacje o AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E quattro 1991.09 - 1994.11
AUDI80 Avant (8C5, B4)NG2.3 E2309981331992.07 - 1996.01Informacje o AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E 1992.07 - 1996.01
AUDI80 Avant (8C5, B4)ABC2.6 quattro25981101501992.07 - 1995.07Informacje o AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.6 quattro 1992.07 - 1995.07
AUDI80 Avant (8C5, B4)ABC2.625981101501992.07 - 1996.01Informacje o AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.6 1992.07 - 1996.01
AUDI80 Avant (8C5, B4)AAH2.827711281741991.09 - 1996.01Informacje o AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.8 1991.09 - 1996.01
AUDI80 Avant (8C5, B4)AAH2.8 quattro27711281741992.08 - 1995.07Informacje o AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.8 quattro 1992.08 - 1995.07
AUDI90 (81, 85, B2)HP, JS2.01994851151984.10 - 1987.03Informacje o AUDI 90 (81, 85, B2) 2.0 1984.10 - 1987.03
AUDI90 (81, 85, B2)HY, KV2.222261001361984.10 - 1987.03Informacje o AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 1984.10 - 1987.03
AUDI90 (89, 89Q, 8A, B3)RA, SB1.6 TD158859801987.04 - 1991.09Informacje o AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD 1987.04 - 1991.09
AUDI90 (89, 89Q, 8A, B3)3A2.01983801091987.09 - 1988.12Informacje o AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 1987.09 - 1988.12
AUDI90 (89, 89Q, 8A, B3)6A2.0 quattro19841011371989.08 - 1990.07Informacje o AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro 1989.08 - 1990.07
AUDI90 (89, 89Q, 8A, B3)PS2.01994851151988.07 - 1991.09Informacje o AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 1988.07 - 1991.09
AUDI90 (89, 89Q, 8A, B3)NM2.0 20 V quattro19941181601988.08 - 1991.09Informacje o AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 20 V quattro 1988.08 - 1991.09
AUDI90 (89, 89Q, 8A, B3)NM2.0 20 V19941181601989.08 - 1991.07Informacje o AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 20 V 1989.08 - 1991.07
AUDI90 (89, 89Q, 8A, B3)KV2.2 E22261001361987.04 - 1991.07Informacje o AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E 1987.04 - 1991.07
AUDI90 (89, 89Q, 8A, B3)KV2.2 E quattro22261001361987.04 - 1991.09Informacje o AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E quattro 1987.04 - 1991.09
AUDI90 (89, 89Q, 8A, B3)NG2.3 E23091001361987.04 - 1991.07Informacje o AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 1987.04 - 1991.07
AUDI90 (89, 89Q, 8A, B3)NG2.3 E quattro23091001361987.04 - 1991.07Informacje o AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro 1987.04 - 1991.07
AUDI90 (89, 89Q, 8A, B3)NG2.3 E quattro2309981331987.04 - 1991.09Informacje o AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro 1987.04 - 1991.09
AUDI90 (89, 89Q, 8A, B3)NG2.3 E2309981331987.04 - 1991.09Informacje o AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 1987.04 - 1991.09
AUDI90 (89, 89Q, 8A, B3)7A2.3 E 20V quattro23091251701988.06 - 1991.09Informacje o AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V quattro 1988.06 - 1991.09
AUDI90 (89, 89Q, 8A, B3)7A2.3 E 20V23091251701988.08 - 1991.07Informacje o AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V 1988.08 - 1991.07
AUDI90 (89, 89Q, 8A, B3)7A2.3 E 20V23091231671990.04 - 1991.07Informacje o AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V 1990.04 - 1991.07
AUDI90 (89, 89Q, 8A, B3)7A2.3 E 20V quattro23091231671990.04 - 1991.09Informacje o AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V quattro 1990.04 - 1991.09
AUDIA4 (8D2, B5)ADP, AHL, ANA, ARM1.61595741001994.11 - 2000.10Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.6 1994.11 - 2000.10
AUDIA4 (8D2, B5)ALZ1.61595751022000.07 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.6 2000.07 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ADR, APT, ARG, AVV1.81781921251994.11 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 1994.11 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT, ATW1.8 T quattro17811101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AWM1.8 T quattro17811251701995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT, ATW1.8 T17811101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ADR, APT, ARG1.8 quattro1781921251995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFY1.81781851151995.04 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 1995.04 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFY1.8 quattro1781851151995.07 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro 1995.07 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJL1.8 T17811321801997.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T 1997.12 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AMB1.8 T17811251702000.05 - 2000.09Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T 2000.05 - 2000.09
AUDIA4 (8D2, B5)1Z, AHU, AHH1.9 TDI189666901995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101995.10 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1995.10 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFF1.9 TDI189655751995.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1995.12 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFN, AVG1.9 TDI quattro1896811101996.09 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro 1996.09 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJM, ATJ1.9 TDI quattro1896851162000.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro 2000.03 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJM1.9 TDI1896851162000.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 2000.03 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFM2.423931101501995.07 - 1997.07Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 1995.07 - 1997.07
AUDIA4 (8D2, B5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.4 quattro23931211651997.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 quattro 1997.03 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 1997.03 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.08 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 1997.08 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJG, APZ2.4 quattro23931201631997.08 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 quattro 1997.08 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFB, AKN2.5 TDI quattro24961101501997.09 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.5 TDI quattro 1997.09 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFB, AKN2.5 TDI24961101501997.09 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.5 TDI 1997.09 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ABC2.625981101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.6 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ABC2.6 quattro25981101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.6 quattro 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AGB, AZBS4 quattro26711952651997.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) S4 quattro 1997.09 - 2001.09
AUDIA4 (8D2, B5)APBS4 quattro26711872541997.10 - 1998.12Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) S4 quattro 1997.10 - 1998.12
AUDIA4 (8D2, B5)AJK2.7 Turbo quattro26711692301999.02 - 2000.09Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.7 Turbo quattro 1999.02 - 2000.09
AUDIA4 (8D2, B5)AAH, AFC2.8 quattro27711281741995.01 - 1997.07Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 quattro 1995.01 - 1997.07
AUDIA4 (8D2, B5)AAH, AFC2.827711281741995.09 - 1997.07Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 1995.09 - 1997.07
AUDIA4 (8D2, B5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA, ATQ2.827711421931996.10 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 1996.10 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA, ATQ2.8 quattro27711421931996.10 - 2001.08Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 quattro 1996.10 - 2001.08
AUDIA4 (8D2, B5)ATX2.8 quattro27711401901999.09 - 2000.10Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 quattro 1999.09 - 2000.10
AUDIA4 (8D2, B5)ATX2.827711401901999.09 - 2000.10Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 1999.09 - 2000.10
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ADP, AHL, ANA, ARM1.61595741001994.11 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.6 1994.11 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ALZ1.61595751022000.07 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.6 2000.07 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFY1.81781851151995.07 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 1995.07 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFY1.8 quattro1781851151995.07 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro 1995.07 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT, ATW1.8 T quattro17811101501996.01 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro 1996.01 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ADR, APT, ARG1.8 quattro1781921251996.01 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro 1996.01 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ADR, APT, ARG, AVV1.81781921251996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501996.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T 1996.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AEB1.8 T17811121521997.09 - 1998.12Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T 1997.09 - 1998.12
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AEB1.8 T quattro17811121521997.09 - 1998.12Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro 1997.09 - 1998.12
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJL1.8 T17811321801997.12 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T 1997.12 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)1Z, AHU, AHH1.9 TDI189666901996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFF1.9 TDI189655751996.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 1996.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFN, AVG1.9 TDI quattro1896811101996.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro 1996.09 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AHU1.9 DUO189666901998.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 DUO 1998.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJM, ATJ1.9 TDI1896851152000.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 2000.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ATJ1.9 TDI quattro1896851152000.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro 2000.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFM2.423931101501995.07 - 1997.07Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 1995.07 - 1997.07
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.4 quattro23931211651997.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 quattro 1997.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 1997.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJG, APZ2.4 quattro23931201631997.08 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 quattro 1997.08 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.08 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 1997.08 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFB, AKN2.5 TDI24961101501997.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.5 TDI 1997.09 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFB, AKN2.5 TDI quattro24961101501997.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.5 TDI quattro 1997.09 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ABC2.6 quattro25981101501996.01 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.6 quattro 1996.01 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ABC2.625981101501996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.6 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AGB, AZBS4 quattro26711952651997.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) S4 quattro 1997.09 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ASJ, AZRRS4 quattro26712803802000.05 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) RS4 quattro 2000.05 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)APBS4 quattro26711852522001.01 - 2002.12Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) S4 quattro 2001.01 - 2002.12
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AAH2.8 quattro27711281741996.01 - 1996.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro 1996.01 - 1996.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AAH2.827711281741996.03 - 1996.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 1996.03 - 1996.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA, ATQ2.8 quattro27711421931996.10 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro 1996.10 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ACK, ALG, APR, AQD, AHA2.827711421931996.10 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 1996.10 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ATX2.8 quattro27711401901999.03 - 2000.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro 1999.03 - 2000.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ATX2.827711401901999.03 - 2000.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 1999.03 - 2000.09
AUDIA6 (4A2, C4)ADR1.81781921251995.12 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 1.8 1995.12 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)ADR1.8 quattro1781921251995.12 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 1.8 quattro 1995.12 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)1Z, AHU1.9 TDI189666901994.06 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 1.9 TDI 1994.06 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)ADW2.01984791071994.06 - 1995.07Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.0 1994.06 - 1995.07
AUDIA6 (4A2, C4)ACE2.0 16V19841031401994.06 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.0 16V 1994.06 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)ABK2.01984851151994.06 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.0 1994.06 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)ACE2.0 16V quattro19841031401994.06 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.0 16V quattro 1994.06 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)AAE2.01984741001994.06 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.0 1994.06 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)AANS6 Turbo quattro22261692301994.06 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) S6 Turbo quattro 1994.06 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)AAR2.32309981331994.06 - 1995.12Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.3 1994.06 - 1995.12
AUDIA6 (4A2, C4)AAR2.3 quattro2309981331994.06 - 1995.12Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.3 quattro 1994.06 - 1995.12
AUDIA6 (4A2, C4)AFM2.423931101501995.07 - 1996.06Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.4 1995.07 - 1996.06
AUDIA6 (4A2, C4)AAT2.5 TDI2461851161994.06 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.5 TDI 1994.06 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)AEL2.5 TDI24611031401994.08 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.5 TDI 1994.08 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)AEL2.5 TDI quattro24611031401995.10 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.5 TDI quattro 1995.10 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)ABC2.625981101501994.06 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.6 1994.06 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)ACZ2.625981021391994.06 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.6 1994.06 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)ABC2.6 quattro25981101501994.06 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.6 quattro 1994.06 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)AAH, AFC2.8 quattro27711281741994.06 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.8 quattro 1994.06 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)AAH, AFC2.827711281741994.06 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.8 1994.06 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)AEJ2.827711201631995.08 - 1996.07Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.8 1995.08 - 1996.07
AUDIA6 (4A2, C4)ACK2.827711421931995.12 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.8 1995.12 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)ACK2.8 quattro27711421931995.12 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 2.8 quattro 1995.12 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)AECS6 4.2 quattro41722132901994.06 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) S6 4.2 quattro 1994.06 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)AHKS6 Plus quattro41722403261996.04 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) S6 Plus quattro 1996.04 - 1997.10
AUDIA6 Avant (4A5, C4)ADR1.81781921251995.12 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.8 1995.12 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)ADR1.8 quattro1781921251995.12 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.8 quattro 1995.12 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)1Z, AHU1.9 TDI189666901994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.9 TDI 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)ADW2.01984791071994.06 - 1995.07Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 1994.06 - 1995.07
AUDIA6 Avant (4A5, C4)ABK2.01984851151994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)AAE2.01984741001994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)ACE2.0 16V quattro19841031401994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 16V quattro 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)ACE2.0 16V19841031401994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 16V 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)AANS6 Turbo quattro22261692301994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 Turbo quattro 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)AAR2.32309981331994.06 - 1995.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.3 1994.06 - 1995.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)AAR2.3 quattro2309981331994.06 - 1995.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.3 quattro 1994.06 - 1995.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)AFM2.423931101501996.07 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.4 1996.07 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)AAT2.5 TDI2461851161994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)AEL2.5 TDI24611031401994.08 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI 1994.08 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)AEL2.5 TDI quattro24611031401995.07 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI quattro 1995.07 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)ACZ2.625981021391994.06 - 1997.02Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.6 1994.06 - 1997.02
AUDIA6 Avant (4A5, C4)ABC2.6 quattro25981101501994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.6 quattro 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)ABC2.625981101501994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.6 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)AEJ2.827711201631994.06 - 1995.07Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.8 1994.06 - 1995.07
AUDIA6 Avant (4A5, C4)AAH, AFC2.8 quattro27711281741994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.8 quattro 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)AAH, AFC2.827711281741994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.8 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)ACK2.827711421931995.12 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.8 1995.12 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)ACK2.8 quattro27711421931995.12 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.8 quattro 1995.12 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)AECS6 4.2 quattro41722132901994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 4.2 quattro 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)AHKS6 Plus quattro41722403261996.04 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 Plus quattro 1996.04 - 1997.12
AUDICABRIOLET (8G7, B4)ADR1.81781921251997.01 - 2000.08Informacje o AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 1.8 1997.01 - 2000.08
AUDICABRIOLET (8G7, B4)1Z, AHU1.9 TDI189666901995.06 - 2000.08Informacje o AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 1.9 TDI 1995.06 - 2000.08
AUDICABRIOLET (8G7, B4)ABK2.0 E1984851151993.01 - 1998.07Informacje o AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 2.0 E 1993.01 - 1998.07
AUDICABRIOLET (8G7, B4)ACE2.0 16V19841031401995.06 - 1996.07Informacje o AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 2.0 16V 1995.06 - 1996.07
AUDICABRIOLET (8G7, B4)NG2.3 E2309981331991.05 - 1994.07Informacje o AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 2.3 E 1991.05 - 1994.07
AUDICABRIOLET (8G7, B4)ABC2.625981101501993.06 - 2000.08Informacje o AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 2.6 1993.06 - 2000.08
AUDICABRIOLET (8G7, B4)AAH, AFC2.827711281741992.11 - 2000.08Informacje o AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 2.8 1992.11 - 2000.08
AUDICOUPE (81, 85)YN1.6158855751980.07 - 1981.08Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 1.6 1980.07 - 1981.08
AUDICOUPE (81, 85)DD1.8178155751981.08 - 1983.07Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 1.8 1981.08 - 1983.07
AUDICOUPE (81, 85)DS, JV1.8 GT178166901982.09 - 1988.10Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT 1982.09 - 1988.10
AUDICOUPE (81, 85)DZ1.8 GT quattro1781821121984.12 - 1988.10Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT quattro 1984.12 - 1988.10
AUDICOUPE (81, 85)JN1.8 GT178168931985.01 - 1988.07Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT 1985.01 - 1988.07
AUDICOUPE (81, 85)SF1.8 GT178165881986.04 - 1988.10Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT 1986.04 - 1988.10
AUDICOUPE (81, 85)PV1.8 GT1781791071986.08 - 1987.10Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT 1986.08 - 1987.10
AUDICOUPE (81, 85)DZ1.8 GT1781821121986.08 - 1988.10Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT 1986.08 - 1988.10
AUDICOUPE (81, 85)WN1.91921851151980.08 - 1983.07Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 1.9 1980.08 - 1983.07
AUDICOUPE (81, 85)HP, JS2.01994851151983.09 - 1986.07Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 2.0 1983.09 - 1986.07
AUDICOUPE (81, 85)SK2.01994831131986.03 - 1988.04Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 2.0 1986.03 - 1988.04
AUDICOUPE (81, 85)WE2.1 GT2144791071981.01 - 1983.07Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT 1981.01 - 1983.07
AUDICOUPE (81, 85)KE, KL2.1 GT2144961311982.09 - 1987.10Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT 1982.09 - 1987.10
AUDICOUPE (81, 85)KX2.2 GT2226851151981.07 - 1987.10Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 2.2 GT 1981.07 - 1987.10
AUDICOUPE (81, 85)HY, KV2.2 GT22261001361984.09 - 1988.10Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 2.2 GT 1984.09 - 1988.10
AUDICOUPE (81, 85)KV2.2 quattro22261001361984.10 - 1988.10Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro 1984.10 - 1988.10
AUDICOUPE (81, 85)JT2.2 quattro2226881201985.08 - 1988.10Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro 1985.08 - 1988.10
AUDICOUPE (81, 85)NG2.3 quattro23091001361987.01 - 1988.10Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 2.3 quattro 1987.01 - 1988.10
AUDICOUPE (81, 85)NG2.323091001361987.01 - 1988.10Informacje o AUDI COUPE (81, 85) 2.3 1987.01 - 1988.10
AUDICOUPE (89, 8B)DZ1.81781821121989.08 - 1991.07Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 1.8 1989.08 - 1991.07
AUDICOUPE (89, 8B)3A2.01984831131989.05 - 1990.03Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 1989.05 - 1990.03
AUDICOUPE (89, 8B)AAD, ABK2.01984851151989.05 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 1989.05 - 1996.12
AUDICOUPE (89, 8B)3A2.01984821121990.03 - 1990.07Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 1990.03 - 1990.07
AUDICOUPE (89, 8B)6A2.0 16 V19841011371992.01 - 1992.07Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V 1992.01 - 1992.07
AUDICOUPE (89, 8B)ACE2.0 16 V19841031401992.08 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V 1992.08 - 1996.12
AUDICOUPE (89, 8B)NM2.0 20 V19941181601989.08 - 1991.07Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 20 V 1989.08 - 1991.07
AUDICOUPE (89, 8B)NM2.0 20 V quattro19941181601989.08 - 1991.07Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 20 V quattro 1989.08 - 1991.07
AUDICOUPE (89, 8B)KV2.2 quattro22261001361988.11 - 1991.07Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.2 quattro 1988.11 - 1991.07
AUDICOUPE (89, 8B)3BS2 quattro22261622201990.09 - 1992.09Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) S2 quattro 1990.09 - 1992.09
AUDICOUPE (89, 8B)ABYS2 quattro22261692301992.10 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) S2 quattro 1992.10 - 1996.12
AUDICOUPE (89, 8B)NG2.32309971321988.10 - 1992.12Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 1988.10 - 1992.12
AUDICOUPE (89, 8B)NG2.323091001361988.10 - 1994.07Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 1988.10 - 1994.07
AUDICOUPE (89, 8B)7A2.3 20V quattro23091251701988.11 - 1991.07Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V quattro 1988.11 - 1991.07
AUDICOUPE (89, 8B)NG2.3 quattro23091001361988.11 - 1992.12Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro 1988.11 - 1992.12
AUDICOUPE (89, 8B)7A2.3 20V23091251701989.08 - 1991.07Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V 1989.08 - 1991.07
AUDICOUPE (89, 8B)NG2.32309981331990.03 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 1990.03 - 1996.12
AUDICOUPE (89, 8B)7A2.3 20V quattro23091231671990.05 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V quattro 1990.05 - 1996.12
AUDICOUPE (89, 8B)NG2.3 quattro2309981341990.05 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro 1990.05 - 1996.12
AUDICOUPE (89, 8B)7A2.3 20V23091231671990.08 - 1991.07Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V 1990.08 - 1991.07
AUDICOUPE (89, 8B)ABC2.625981101501992.08 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.6 1992.08 - 1996.12
AUDICOUPE (89, 8B)ABC2.6 quattro25981101501992.08 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.6 quattro 1992.08 - 1996.12
AUDICOUPE (89, 8B)AAH2.8 quattro27711281741991.08 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.8 quattro 1991.08 - 1996.12
AUDICOUPE (89, 8B)AAH2.827711281741991.09 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE (89, 8B) 2.8 1991.09 - 1996.12
AUSTINMAESTRO (XC)12 H, 12 H999AA, 12 HC321.3127546631983.03 - 1985.08Informacje o AUSTIN MAESTRO (XC) 1.3 1983.03 - 1985.08
AUSTINMAESTRO (XC)12 H1.3 LS127549671983.03 - 1990.08Informacje o AUSTIN MAESTRO (XC) 1.3 LS 1983.03 - 1990.08
AUSTINMAESTRO (XC)16 HC371.6 Mayfair HLS159861831983.03 - 1990.08Informacje o AUSTIN MAESTRO (XC) 1.6 Mayfair HLS 1983.03 - 1990.08
AUSTINMETRO99 H1.099833451980.10 - 1990.04Informacje o AUSTIN METRO 1.0 1980.10 - 1990.04
AUSTINMETRO12 HA83AA1.3127551691980.10 - 1990.04Informacje o AUSTIN METRO 1.3 1980.10 - 1990.04
AUSTINMETRO12 H1.3 L,HLE,S127544601980.10 - 1990.04Informacje o AUSTIN METRO 1.3 L,HLE,S 1980.10 - 1990.04
AUSTINMINIBMC Serie A85084825341959.06 - 1986.10Informacje o AUSTIN MINI 850 1959.06 - 1986.10
AUSTINMINI 1.097644591962.09 - 1969.08Informacje o AUSTIN MINI 1.0 1962.09 - 1969.08
AUSTINMINI99 HCooper99841561961.01 - 1967.12Informacje o AUSTIN MINI Cooper 1961.01 - 1967.12
AUSTINMINI99 H100099829391967.10 - 1984.09Informacje o AUSTIN MINI 1000 1967.10 - 1984.09
AUSTINMINI99 HA53P, 99 H997P, 99 HC20P1000 Mayfair99831421982.08 - 1993.06Informacje o AUSTIN MINI 1000 Mayfair 1982.08 - 1993.06
AUSTINMINI99 HD811000 Mayfair Sport99830411988.09 - 1993.06Informacje o AUSTIN MINI 1000 Mayfair Sport 1988.09 - 1993.06
AUSTINMINI 100099926351967.10 - 1984.09Informacje o AUSTIN MINI 1000 1967.10 - 1984.09
AUSTINMINI 1.1107146621962.11 - 1964.08Informacje o AUSTIN MINI 1.1 1962.11 - 1964.08
AUSTINMINI10 H1100 Special109833451976.01 - 1981.08Informacje o AUSTIN MINI 1100 Special 1976.01 - 1981.08
AUSTINMINI12 H1275 GT125639531969.10 - 1980.08Informacje o AUSTIN MINI 1275 GT 1969.10 - 1980.08
AUSTINMINI 1.3127557771962.09 - 1969.08Informacje o AUSTIN MINI 1.3 1962.09 - 1969.08
AUSTINMINI Cooper S127557771962.09 - 1971.12Informacje o AUSTIN MINI Cooper S 1962.09 - 1971.12
AUSTINMINI12 HC1.3127553721969.09 - 1980.09Informacje o AUSTIN MINI 1.3 1969.09 - 1980.09
AUSTINMINI Kombi 85084825341960.01 - 1969.12Informacje o AUSTIN MINI Kombi 850 1960.01 - 1969.12
AUSTINMINI Kombi99 H100099828381969.01 - 1980.12Informacje o AUSTIN MINI Kombi 1000 1969.01 - 1980.12
AUSTINMINI Kombi10 H1100 Special109833451976.01 - 1981.08Informacje o AUSTIN MINI Kombi 1100 Special 1976.01 - 1981.08
AUSTINMINI nadwozie zamknięte / kombi 85084825341960.01 - 1969.12Informacje o AUSTIN MINI nadwozie zamknięte / kombi 850 1960.01 - 1969.12
AUSTINMINI nadwozie zamknięte / kombi99 H100099828381969.01 - 1980.12Informacje o AUSTIN MINI nadwozie zamknięte / kombi 1000 1969.01 - 1980.12
AUSTINMONTEGO (XE)16 HC371.6 LS,HL159861831984.04 - 1988.08Informacje o AUSTIN MONTEGO (XE) 1.6 LS,HL 1984.04 - 1988.08
AUSTINMONTEGO (XE)20 HSC, 20 H2.01994741011984.04 - 1988.08Informacje o AUSTIN MONTEGO (XE) 2.0 1984.04 - 1988.08
AUSTINMONTEGO Kombi (XE)16 HC371.6 LS159861831984.10 - 1988.08Informacje o AUSTIN MONTEGO Kombi (XE) 1.6 LS 1984.10 - 1988.08
BMW2000-3.2 coupe (E9)M10 B202000 C/CA1990741011965.10 - 1970.06Informacje o BMW 2000-3.2 coupe (E9) 2000 C/CA 1965.10 - 1970.06
BMW2000-3.2 coupe (E9)M10 B202000 CS1990881201965.10 - 1970.06Informacje o BMW 2000-3.2 coupe (E9) 2000 CS 1965.10 - 1970.06
BMW2000-3.2 coupe (E9)M30 B252.5 CS24941101501974.09 - 1976.03Informacje o BMW 2000-3.2 coupe (E9) 2.5 CS 1974.09 - 1976.03
BMW2000-3.2 coupe (E9)M30 B282800 CS27881251701969.01 - 1971.04Informacje o BMW 2000-3.2 coupe (E9) 2800 CS 1969.01 - 1971.04
BMW2000-3.2 coupe (E9)M30 B303.0 CS29851321801971.05 - 1976.03Informacje o BMW 2000-3.2 coupe (E9) 3.0 CS 1971.05 - 1976.03
BMW2000-3.2 coupe (E9)M30 B303.0 CSi29851472001971.07 - 1976.03Informacje o BMW 2000-3.2 coupe (E9) 3.0 CSi 1971.07 - 1976.03
BMW2000-3.2 coupe (E9)M30 B32 (L-Jetronic)3.0 CSL31531522061974.01 - 1975.11Informacje o BMW 2000-3.2 coupe (E9) 3.0 CSL 1974.01 - 1975.11
BMW2500-3.3 (E3)M30 B25250024941101501968.10 - 1977.04Informacje o BMW 2500-3.3 (E3) 2500 1968.10 - 1977.04
BMW2500-3.3 (E3)M30 B28280027881251701968.10 - 1975.07Informacje o BMW 2500-3.3 (E3) 2800 1968.10 - 1975.07
BMW2500-3.3 (E3)M30 B282.8 L27881251701975.02 - 1977.04Informacje o BMW 2500-3.3 (E3) 2.8 L 1975.02 - 1977.04
BMW2500-3.3 (E3)M30 B303.0 S29851321801971.05 - 1977.04Informacje o BMW 2500-3.3 (E3) 3.0 S 1971.05 - 1977.04
BMW2500-3.3 (E3)M30 B303.0 Si29851472001971.07 - 1975.09Informacje o BMW 2500-3.3 (E3) 3.0 Si 1971.07 - 1975.09
BMW2500-3.3 (E3)M30 B303.0 L29851321801975.02 - 1977.04Informacje o BMW 2500-3.3 (E3) 3.0 L 1975.02 - 1977.04
BMW2500-3.3 (E3)M30 B303.0 Si29851431941975.10 - 1977.04Informacje o BMW 2500-3.3 (E3) 3.0 Si 1975.10 - 1977.04
BMW2500-3.3 (E3)M30 B32, M30 B32 (330EL)3.2 Li32101472001975.10 - 1977.04Informacje o BMW 2500-3.3 (E3) 3.2 Li 1975.10 - 1977.04
BMW2500-3.3 (E3)M30 B33 (35/40 INAT)3.3 L32951401901974.01 - 1976.09Informacje o BMW 2500-3.3 (E3) 3.3 L 1974.01 - 1976.09
BMW3 (E21)M10 B16 (164VA)316157366901975.08 - 1980.08Informacje o BMW 3 (E21) 316 1975.08 - 1980.08
BMW3 (E21)M10 B16 (164VB)315157355751981.03 - 1984.03Informacje o BMW 3 (E21) 315 1981.03 - 1984.03
BMW3 (E21)M10 B18 (184VA)318176672981975.08 - 1980.08Informacje o BMW 3 (E21) 318 1975.08 - 1980.08
BMW3 (E21)M10 B18 (184EA)320 i1766751021979.09 - 1983.12Informacje o BMW 3 (E21) 320 i 1979.09 - 1983.12
BMW3 (E21)M10 B18 (184VA)318 i1766771051979.11 - 1982.08Informacje o BMW 3 (E21) 318 i 1979.11 - 1982.08
BMW3 (E21)M10 B18 (184VC)316176666901980.09 - 1982.12Informacje o BMW 3 (E21) 316 1980.09 - 1982.12
BMW3 (E21)M10 B203201990801091975.06 - 1979.07Informacje o BMW 3 (E21) 320 1975.06 - 1979.07
BMW3 (E21)M10 B20320 i1990921251975.06 - 1982.08Informacje o BMW 3 (E21) 320 i 1975.06 - 1982.08
BMW3 (E21)M10 B20320 i1990781061976.09 - 1979.12Informacje o BMW 3 (E21) 320 i 1976.09 - 1979.12
BMW3 (E21)M20 B20 (206VA)320/61990901221977.08 - 1982.10Informacje o BMW 3 (E21) 320/6 1977.08 - 1982.10
BMW3 (E21)M20 B23 (236EA)323 i23161051431978.01 - 1982.10Informacje o BMW 3 (E21) 323 i 1978.01 - 1982.10
BMW3 (E30)M40 B16 (164E1)316 i1596731001987.09 - 1991.06Informacje o BMW 3 (E30) 316 i 1987.09 - 1991.06
BMW3 (E30)M10 B18 (184EA), M10 B18 (184EB), M10 B18 (184EZ)318 i1766771051982.09 - 1987.08Informacje o BMW 3 (E30) 318 i 1982.09 - 1987.08
BMW3 (E30)M10 B18 (184VD)316 (Ecotronic)176666901983.09 - 1988.06Informacje o BMW 3 (E30) 316 (Ecotronic) 1983.09 - 1988.06
BMW3 (E30)M10 B18 (184VD)316176666901983.09 - 1988.06Informacje o BMW 3 (E30) 316 1983.09 - 1988.06
BMW3 (E30)M10 B18 (184KA)316 i1766751021987.08 - 1988.08Informacje o BMW 3 (E30) 316 i 1987.08 - 1988.08
BMW3 (E30)M40 B18 (184E1)318 i1796831131987.06 - 1991.12Informacje o BMW 3 (E30) 318 i 1987.06 - 1991.12
BMW3 (E30)M42 B18 (184S1)318 is17961001361989.09 - 1991.08Informacje o BMW 3 (E30) 318 is 1989.09 - 1991.08
BMW3 (E30)M20 B20 (206EB)320 i1990921251982.09 - 1991.12Informacje o BMW 3 (E30) 320 i 1982.09 - 1991.12
BMW3 (E30)M20 B20 (206KA)320 i1990951291986.10 - 1991.04Informacje o BMW 3 (E30) 320 i 1986.10 - 1991.04
BMW3 (E30)M20 B23 (236EB)323 i23161021391982.09 - 1983.08Informacje o BMW 3 (E30) 323 i 1982.09 - 1983.08
BMW3 (E30)M21 D24 (246DA), M21 D24 (246DB)324 d244363861985.09 - 1990.12Informacje o BMW 3 (E30) 324 d 1985.09 - 1990.12
BMW3 (E30)M21 D24 (246TB)324 td2443851151987.09 - 1991.08Informacje o BMW 3 (E30) 324 td 1987.09 - 1991.08
BMW3 (E30)M20 B25 (256E2)325 i24941261711983.09 - 1989.11Informacje o BMW 3 (E30) 325 i 1983.09 - 1989.11
BMW3 (E30)M20 B25 (256E2)325 i24941411921984.05 - 1991.01Informacje o BMW 3 (E30) 325 i 1984.05 - 1991.01
BMW3 (E30)M20 B25 (256E1), M20 B25 (256E2), M20 B25 (256EX), M20 B25 (256K1)325 i X24941261711986.03 - 1987.12Informacje o BMW 3 (E30) 325 i X 1986.03 - 1987.12
BMW3 (E30)M20 B25 (256E1), M20 B25 (256E2), M20 B25 (256EX), M20 B25 (256K1)325 i24941251701986.12 - 1991.06Informacje o BMW 3 (E30) 325 i 1986.12 - 1991.06
BMW3 (E30)M20 B27 (276KA), M20 B27 (276KB)325 e 2.72693901221983.10 - 1988.12Informacje o BMW 3 (E30) 325 e 2.7 1983.10 - 1988.12
BMW3 kabriolet (E30)M10 B18 (184EA), M10 B18 (184EB), M10 B18 (184EZ)318 i Baur TC1766771051982.09 - 1990.06Informacje o BMW 3 kabriolet (E30) 318 i Baur TC 1982.09 - 1990.06
BMW3 kabriolet (E30)M10 B18 (184VD)318 Baur TC176666901983.09 - 1988.06Informacje o BMW 3 kabriolet (E30) 318 Baur TC 1983.09 - 1988.06
BMW3 kabriolet (E30)M40 B18 (184E1)318 i1796831131990.09 - 1993.10Informacje o BMW 3 kabriolet (E30) 318 i 1990.09 - 1993.10
BMW3 kabriolet (E30)M20 B20 (206KA)320 i1990951291986.05 - 1993.11Informacje o BMW 3 kabriolet (E30) 320 i 1986.05 - 1993.11
BMW3 kabriolet (E30)M20 B20 (206KA)320 i1990931261987.07 - 1993.10Informacje o BMW 3 kabriolet (E30) 320 i 1987.07 - 1993.10
BMW3 kabriolet (E30)M20 B23 (236EB)323 i23161021391984.06 - 1985.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E30) 323 i 1984.06 - 1985.12
BMW3 kabriolet (E30)M20 B25 (256E2)325 i24941261711985.12 - 1987.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E30) 325 i 1985.12 - 1987.12
BMW3 kabriolet (E30)M20 B25 (256E2), M20 B25 (256EX), M20 B25 (256K1)325 i24941251701987.08 - 1993.11Informacje o BMW 3 kabriolet (E30) 325 i 1987.08 - 1993.11
BMW3 Touring (E30)M40 B16 (164E1)316 i1596731001991.09 - 1994.06Informacje o BMW 3 Touring (E30) 316 i 1991.09 - 1994.06
BMW3 Touring (E30)M40 B18 (184E1)318 i1796851151987.09 - 1991.06Informacje o BMW 3 Touring (E30) 318 i 1987.09 - 1991.06
BMW3 Touring (E30)M40 B18 (184E1)318 i1796831131989.04 - 1994.06Informacje o BMW 3 Touring (E30) 318 i 1989.04 - 1994.06
BMW3 Touring (E30)M20 B20 (206KA)320 i1991951291988.01 - 1991.12Informacje o BMW 3 Touring (E30) 320 i 1988.01 - 1991.12
BMW3 Touring (E30)M20 B20 (206KA)320 i1991931261988.01 - 1991.12Informacje o BMW 3 Touring (E30) 320 i 1988.01 - 1991.12
BMW3 Touring (E30)M20 B25 (256K1)325 i24941251701987.07 - 1993.03Informacje o BMW 3 Touring (E30) 325 i 1987.07 - 1993.03
BMW5 (E12)M10 B18 (184VB)518176666901974.07 - 1981.05Informacje o BMW 5 (E12) 518 1974.07 - 1981.05
BMW5 (E12)M10 B18 (184EB)518 i1766751021979.06 - 1981.06Informacje o BMW 5 (E12) 518 i 1979.06 - 1981.06
BMW5 (E12)M10 B20520 i1990921251972.03 - 1979.07Informacje o BMW 5 (E12) 520 i 1972.03 - 1979.07
BMW5 (E12)M10 B205201990851151972.06 - 1979.01Informacje o BMW 5 (E12) 520 1972.06 - 1979.01
BMW5 (E12)M10 B20520 i1990961311972.08 - 1975.10Informacje o BMW 5 (E12) 520 i 1972.08 - 1975.10
BMW5 (E12)M20 B20 (206VA)520 i/61990901221976.09 - 1978.07Informacje o BMW 5 (E12) 520 i/6 1976.09 - 1978.07
BMW5 (E12)M20 B20 (206VA)520/61990901221977.03 - 1981.06Informacje o BMW 5 (E12) 520/6 1977.03 - 1981.06
BMW5 (E12)M30 B25 A52524941071451973.10 - 1976.08Informacje o BMW 5 (E12) 525 1973.10 - 1976.08
BMW5 (E12)M30 B25 (256VA)52524941101501975.08 - 1981.06Informacje o BMW 5 (E12) 525 1975.08 - 1981.06
BMW5 (E12)M30 B2852827881211651975.01 - 1976.08Informacje o BMW 5 (E12) 528 1975.01 - 1976.08
BMW5 (E12)M30 B28528i27881261711975.01 - 1981.06Informacje o BMW 5 (E12) 528i 1975.01 - 1981.06
BMW5 (E12)M30 B2852827881251701975.08 - 1977.07Informacje o BMW 5 (E12) 528 1975.08 - 1977.07
BMW5 (E12)M30 B28528 i27881301771977.03 - 1979.09Informacje o BMW 5 (E12) 528 i 1977.03 - 1979.09
BMW5 (E12)M30 B28528 i27881351841979.08 - 1981.06Informacje o BMW 5 (E12) 528 i 1979.08 - 1981.06
BMW5 (E12)M30 B30530 i29861311781974.09 - 1978.12Informacje o BMW 5 (E12) 530 i 1974.09 - 1978.12
BMW5 (E12)M30 B35 (356EA)M535 i34531602181980.04 - 1981.05Informacje o BMW 5 (E12) M535 i 1980.04 - 1981.05
BMW5 (E28)M10 B18 (184EB)518 i1766771051981.05 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 518 i 1981.05 - 1987.12
BMW5 (E28)M10 B18 (184EB)518 i1766751021981.05 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 518 i 1981.05 - 1987.12
BMW5 (E28)M10 B18 (184VC), M10 B18 (184VD)518176666901981.06 - 1984.09Informacje o BMW 5 (E28) 518 1981.06 - 1984.09
BMW5 (E28)M20 B20 (206EA), M20 B20 (206EB), M20 B20 (206EC), M20 B20 (206EZ)520 i1990921251981.06 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 520 i 1981.06 - 1987.12
BMW5 (E28)M20 B20 (206KA)520 i1990951291985.08 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 520 i 1985.08 - 1987.12
BMW5 (E28)M20 B20 (206KA)520 i19901101501986.12 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 520 i 1986.12 - 1987.12
BMW5 (E28)M21 D24 (246TA)524 td2443851151983.09 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 524 td 1983.09 - 1987.12
BMW5 (E28)M21 D24 (246DA)524 d244363861986.03 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 524 d 1986.03 - 1987.12
BMW5 (E28)M30 B25 (256EA)525 i24941101501981.06 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 525 i 1981.06 - 1987.12
BMW5 (E28)M20 B27 (276KA), M20 B27 (276KB)525 e2693901221981.09 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 525 e 1981.09 - 1987.12
BMW5 (E28)M20 B27 (276EA)525 e2693921251983.03 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 525 e 1983.03 - 1987.12
BMW5 (E28)M20 B27 (276EB), M20 B27 (276KB)525 e2693951291985.09 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 525 e 1985.09 - 1987.12
BMW5 (E28)M30 B28 (276KA), M30 B28 (276KB)528 e27881261711981.05 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 528 e 1981.05 - 1987.12
BMW5 (E28)M30 B28 (286EA)528 i27881351841981.06 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 528 i 1981.06 - 1987.12
BMW5 (E28)M30 B32533 i32101351841982.09 - 1984.12Informacje o BMW 5 (E28) 533 i 1982.09 - 1984.12
BMW5 (E28)M30 B34 (346EA)M535 i34301602181985.01 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) M535 i 1985.01 - 1987.12
BMW5 (E28)M30 B34 (346EC)535 i34301622201985.01 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 535 i 1985.01 - 1987.12
BMW5 (E28)M30 B34 (346KA)535 i, M 535 i34301411921985.01 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1985.01 - 1987.12
BMW5 (E28)M30 B34 (346KA)535 i, M 535 i34301361851985.01 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1985.01 - 1987.12
BMW5 (E28)S38 B35 (356ED)M534532102861985.08 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) M5 1985.08 - 1987.12
BMW6 (E24)M30 B28628 CSi27881351841979.09 - 1987.08Informacje o BMW 6 (E24) 628 CSi 1979.09 - 1987.08
BMW6 (E24)M30 B30630 CS29861351841976.04 - 1979.08Informacje o BMW 6 (E24) 630 CS 1976.04 - 1979.08
BMW6 (E24)M30 B30630 CS29861361851976.04 - 1979.08Informacje o BMW 6 (E24) 630 CS 1976.04 - 1979.08
BMW6 (E24)M30 B30630 CSi29861311781976.09 - 1978.12Informacje o BMW 6 (E24) 630 CSi 1976.09 - 1978.12
BMW6 (E24)M30 B32633 CSi32101472001975.10 - 1981.12Informacje o BMW 6 (E24) 633 CSi 1975.10 - 1981.12
BMW6 (E24)M30 B32633 CSi32101301771977.09 - 1981.12Informacje o BMW 6 (E24) 633 CSi 1977.09 - 1981.12
BMW6 (E24)M30 B32633 CSi32101321791977.09 - 1981.12Informacje o BMW 6 (E24) 633 CSi 1977.09 - 1981.12
BMW6 (E24)M30 B32633 CSi32101451971978.09 - 1984.08Informacje o BMW 6 (E24) 633 CSi 1978.09 - 1984.08
BMW6 (E24)M30 B32633 CSi32101351841981.09 - 1984.12Informacje o BMW 6 (E24) 633 CSi 1981.09 - 1984.12
BMW6 (E24)M30 B34 (346EC), M30 B34 (346KA), M30 B34 (346KB)635 CSi34301411921977.12 - 1989.04Informacje o BMW 6 (E24) 635 CSi 1977.12 - 1989.04
BMW6 (E24)M30 B35 (Motronic,10:1), M30 B34 (346EC)635 CSi34301602181982.05 - 1987.06Informacje o BMW 6 (E24) 635 CSi 1982.05 - 1987.06
BMW6 (E24)M30 B34 (346KA)635 CSi34301361851984.12 - 1986.12Informacje o BMW 6 (E24) 635 CSi 1984.12 - 1986.12
BMW6 (E24)M30 B34 (346EC)635 CSi34301622201987.07 - 1989.04Informacje o BMW 6 (E24) 635 CSi 1987.07 - 1989.04
BMW6 (E24)M30 B34 (346KB)635 CSi34301552111987.07 - 1989.04Informacje o BMW 6 (E24) 635 CSi 1987.07 - 1989.04
BMW6 (E24)M30 B35 (L-Jetronic,10:1), M30 B35 (Motronic,10:1), M30 B35 (346EC)635 CSi34531602181978.06 - 1982.04Informacje o BMW 6 (E24) 635 CSi 1978.06 - 1982.04
BMW6 (E24)M88 B35 (356ED), S38 B35 AFM 635 CSi34532102861984.04 - 1988.12Informacje o BMW 6 (E24) M 635 CSi 1984.04 - 1988.12
BMW6 (E24)S38 B35 (356ED)M 635 CSi34531912601986.04 - 1989.02Informacje o BMW 6 (E24) M 635 CSi 1986.04 - 1989.02
BMW7 (E23)M30 B25725 i24941101501977.07 - 1986.06Informacje o BMW 7 (E23) 725 i 1977.07 - 1986.06
BMW7 (E23)M30 B2872827881251701977.05 - 1979.08Informacje o BMW 7 (E23) 728 1977.05 - 1979.08
BMW7 (E23)M30 B28728 i27881351841977.09 - 1986.08Informacje o BMW 7 (E23) 728 i 1977.09 - 1986.08
BMW7 (E23)M30 B3073029861351841977.05 - 1979.08Informacje o BMW 7 (E23) 730 1977.05 - 1979.08
BMW7 (E23)M30 B32733 i32101451971977.05 - 1986.08Informacje o BMW 7 (E23) 733 i 1977.05 - 1986.08
BMW7 (E23)M30 B32733 i32101321791977.09 - 1981.12Informacje o BMW 7 (E23) 733 i 1977.09 - 1981.12
BMW7 (E23)M30 B32732 i32101451971979.09 - 1986.08Informacje o BMW 7 (E23) 732 i 1979.09 - 1986.08
BMW7 (E23)M30 B32 (326TA)745 i32101852521980.04 - 1983.04Informacje o BMW 7 (E23) 745 i 1980.04 - 1983.04
BMW7 (E23)M30 B32733 i32101351841981.09 - 1984.12Informacje o BMW 7 (E23) 733 i 1981.09 - 1984.12
BMW7 (E23)M30 B34 (346EC)735 i34301602181982.09 - 1986.09Informacje o BMW 7 (E23) 735 i 1982.09 - 1986.09
BMW7 (E23)M30 B34 (346TA)745 i34301852521983.05 - 1986.08Informacje o BMW 7 (E23) 745 i 1983.05 - 1986.08
BMW7 (E23)M30 B34 (346KA)735 i34301361851984.05 - 1986.09Informacje o BMW 7 (E23) 735 i 1984.05 - 1986.09
BMW7 (E23)M30 B34 (346EC)735 i34301411921985.04 - 1986.08Informacje o BMW 7 (E23) 735 i 1985.04 - 1986.08
BMW7 (E23)M30 B35 (346EC)735 i34531602181979.09 - 1982.09Informacje o BMW 7 (E23) 735 i 1979.09 - 1982.09
BMW7 (E23) 735 i34531632221985.08 - 1988.04Informacje o BMW 7 (E23) 735 i 1985.08 - 1988.04
BMW MOTORCYCLESF F 650 (169)65235481993.01 - 2000.12Informacje o BMW MOTORCYCLES F F 650 (169) 1993.01 - 2000.12
BMW MOTORCYCLESF F 650 (169)65225341993.07 - 1996.07Informacje o BMW MOTORCYCLES F F 650 (169) 1993.07 - 1996.07
BMW MOTORCYCLESF F 650 (169)65235481996.11 - 2003.04Informacje o BMW MOTORCYCLES F F 650 (169) 1996.11 - 2003.04
BMW MOTORCYCLESF F 650 (169)65225341996.11 - 2003.04Informacje o BMW MOTORCYCLES F F 650 (169) 1996.11 - 2003.04
BMW MOTORCYCLESF F 700 GS (K70)79852712011.07 - Informacje o BMW MOTORCYCLES F F 700 GS (K70) 2011.07 -
BMW MOTORCYCLESF F 700 GS (K70)79825342011.07 - Informacje o BMW MOTORCYCLES F F 700 GS (K70) 2011.07 -
BMW MOTORCYCLESF F 700 GS (K70)79855752016.01 - Informacje o BMW MOTORCYCLES F F 700 GS (K70) 2016.01 -
BMW MOTORCYCLESF F 700 GS (K70)79852712016.01 - Informacje o BMW MOTORCYCLES F F 700 GS (K70) 2016.01 -
BMW MOTORCYCLESG G 650 Xcountry (K15)65239532006.10 - 2009.02Informacje o BMW MOTORCYCLES G G 650 Xcountry (K15) 2006.10 - 2009.02
BMW MOTORCYCLESK K 75 (K569)74055751984.12 - 1996.11Informacje o BMW MOTORCYCLES K K 75 (K569) 1984.12 - 1996.11
BMW MOTORCYCLESK K 75 C (K569)74055751985.06 - 1988.06Informacje o BMW MOTORCYCLES K K 75 C (K569) 1985.06 - 1988.06
BMW MOTORCYCLESK K 75 S (K569)74055751985.10 - 1995.04Informacje o BMW MOTORCYCLES K K 75 S (K569) 1985.10 - 1995.04
BMW MOTORCYCLESK K 75 S Spezial (K569)74055751986.01 - 1988.12Informacje o BMW MOTORCYCLES K K 75 S Spezial (K569) 1986.01 - 1988.12
BMW MOTORCYCLESK K 75 RT (K569)74055751989.01 - 1996.12Informacje o BMW MOTORCYCLES K K 75 RT (K569) 1989.01 - 1996.12
BMW MOTORCYCLESK K 100 (K589)98866901982.05 - 1988.12Informacje o BMW MOTORCYCLES K K 100 (K589) 1982.05 - 1988.12
BMW MOTORCYCLESK K 100 RS (K589)98866901983.04 - 1989.10Informacje o BMW MOTORCYCLES K K 100 RS (K589) 1983.04 - 1989.10
BMW MOTORCYCLESK K 100 RT (K589)98866901983.10 - 1989.07Informacje o BMW MOTORCYCLES K K 100 RT (K589) 1983.10 - 1989.07
BMW MOTORCYCLESK K 100 LT (K589)98866901986.06 - 1991.10Informacje o BMW MOTORCYCLES K K 100 LT (K589) 1986.06 - 1991.10
BMW MOTORCYCLESK K 100 (K589)98866901987.10 - 1990.07Informacje o BMW MOTORCYCLES K K 100 (K589) 1987.10 - 1990.07
BMW MOTORCYCLESK K 1 (K589)988741011988.08 - 1993.07Informacje o BMW MOTORCYCLES K K 1 (K589) 1988.08 - 1993.07
BMW MOTORCYCLESK K 100 RS (K589)988741011989.03 - 1992.06Informacje o BMW MOTORCYCLES K K 100 RS (K589) 1989.03 - 1992.06
BMW MOTORCYCLESK K 1100 LT (K589)1092741011989.06 - 1996.12Informacje o BMW MOTORCYCLES K K 1100 LT (K589) 1989.06 - 1996.12
BMW MOTORCYCLESK K 1100 RS (K589)1092741011992.04 - 1996.12Informacje o BMW MOTORCYCLES K K 1100 RS (K589) 1992.04 - 1996.12
BMW MOTORCYCLESR 100 R 100 RS (247)98051691976.03 - 1984.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 100 R 100 RS (247) 1976.03 - 1984.12
BMW MOTORCYCLESR 100 R 100/7 (247)98044601976.05 - 1977.06Informacje o BMW MOTORCYCLES R 100 R 100/7 (247) 1976.05 - 1977.06
BMW MOTORCYCLESR 100 R 100 T (247)98048651977.04 - 1984.10Informacje o BMW MOTORCYCLES R 100 R 100 T (247) 1977.04 - 1984.10
BMW MOTORCYCLESR 100 R 100 RT (247)98051691978.01 - 1984.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 100 R 100 RT (247) 1978.01 - 1984.12
BMW MOTORCYCLESR 100 R 100 S (247)98051691978.04 - 1980.07Informacje o BMW MOTORCYCLES R 100 R 100 S (247) 1978.04 - 1980.07
BMW MOTORCYCLESR 100 R 100 CS (247)98051691980.01 - 1984.09Informacje o BMW MOTORCYCLES R 100 R 100 CS (247) 1980.01 - 1984.09
BMW MOTORCYCLESR 100 R 100 GS (247E)98044601986.12 - 1990.07Informacje o BMW MOTORCYCLES R 100 R 100 GS (247E) 1986.12 - 1990.07
BMW MOTORCYCLESR 100 R 100 RT Classic (247)98044601987.07 - 1995.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 100 R 100 RT Classic (247) 1987.07 - 1995.12
BMW MOTORCYCLESR 100 R 100 RS Classic (247)98044601987.07 - 1995.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 100 R 100 RS Classic (247) 1987.07 - 1995.12
BMW MOTORCYCLESR 100 R 100 GS Paris Dakar Classic (247E)98044601990.01 - 1996.02Informacje o BMW MOTORCYCLES R 100 R 100 GS Paris Dakar Classic (247E) 1990.01 - 1996.02
BMW MOTORCYCLESR 100 R 100 GS (247E)98044601990.08 - 1996.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 100 R 100 GS (247E) 1990.08 - 1996.12
BMW MOTORCYCLESR 100 R 100 R (247E)98044601992.01 - 1994.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 100 R 100 R (247E) 1992.01 - 1994.12
BMW MOTORCYCLESR 1100 R 1100 R (R259)108557781993.01 - 1999.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 1100 R 1100 R (R259) 1993.01 - 1999.12
BMW MOTORCYCLESR 1100 R 1100 GS (R259)108557781993.01 - 1999.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 1100 R 1100 GS (R259) 1993.01 - 1999.12
BMW MOTORCYCLESR 1100 R 1100 R (R259)108559801993.01 - 1999.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 1100 R 1100 R (R259) 1993.01 - 1999.12
BMW MOTORCYCLESR 1100 R 1100 GS (R259)108559801993.01 - 1999.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 1100 R 1100 GS (R259) 1993.01 - 1999.12
BMW MOTORCYCLESR 1150 R 1150 GS (R21)113062851998.09 - 2003.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 1150 R 1150 GS (R21) 1998.09 - 2003.12
BMW MOTORCYCLESR 1150 R 1150 R (R21)113062852000.01 - 2006.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 1150 R 1150 R (R21) 2000.01 - 2006.12
BMW MOTORCYCLESR 1150 R 1150 R Special Editon (R21)113062852001.01 - 2006.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 1150 R 1150 R Special Editon (R21) 2001.01 - 2006.12
BMW MOTORCYCLESR 1150 R 1150 GS Adventure (R21)113062852002.01 - 2005.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 1150 R 1150 GS Adventure (R21) 2002.01 - 2005.12
BMW MOTORCYCLESR 1200 R 1200 C (259C)117045611997.07 - 2004.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 1200 R 1200 C (259C) 1997.07 - 2004.12
BMW MOTORCYCLESR 1200 R 1200 C Avantgarde (259C)117045611998.09 - 2003.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 1200 R 1200 C Avantgarde (259C) 1998.09 - 2003.12
BMW MOTORCYCLESR 1200 R 1200 C Classic (259C)117045612001.01 - 2004.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 1200 R 1200 C Classic (259C) 2001.01 - 2004.12
BMW MOTORCYCLESR 1200 R 1200 C Independent (259C)117045612001.01 - 2005.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 1200 R 1200 C Independent (259C) 2001.01 - 2005.12
BMW MOTORCYCLESR 1200 R 1200 CL (K30)117045612001.10 - 2004.07Informacje o BMW MOTORCYCLES R 1200 R 1200 CL (K30) 2001.10 - 2004.07
BMW MOTORCYCLESR 1200 R 1200 C Montauk (259C)117045612003.09 - 2005.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 1200 R 1200 C Montauk (259C) 2003.09 - 2005.12
BMW MOTORCYCLESR 50 R 50/5 (247)49823311969.09 - 1973.07Informacje o BMW MOTORCYCLES R 50 R 50/5 (247) 1969.09 - 1973.07
BMW MOTORCYCLESR 65 R 65 G/S (247E)65020271980.01 - 1988.09Informacje o BMW MOTORCYCLES R 65 R 65 G/S (247E) 1980.01 - 1988.09
BMW MOTORCYCLESR 80 R 80 GS (247E)79825341987.03 - 1990.09Informacje o BMW MOTORCYCLES R 80 R 80 GS (247E) 1987.03 - 1990.09
BMW MOTORCYCLESR 80 R 80 GS Paris Dakar (247E)79825341990.02 - 1995.09Informacje o BMW MOTORCYCLES R 80 R 80 GS Paris Dakar (247E) 1990.02 - 1995.09
BMW MOTORCYCLESR 80 R 80 R (247E)79825341991.01 - 1994.09Informacje o BMW MOTORCYCLES R 80 R 80 R (247E) 1991.01 - 1994.09
BMW MOTORCYCLESR 850 R 850 GS (R259)84852711994.09 - 1999.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 GS (R259) 1994.09 - 1999.12
BMW MOTORCYCLESR 850 R 850 GS (R259)84825341994.09 - 1999.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 GS (R259) 1994.09 - 1999.12
BMW MOTORCYCLESR 850 R 850 C Avantgarde (R259C)84837501998.09 - 2001.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 C Avantgarde (R259C) 1998.09 - 2001.12
BMW MOTORCYCLESR 850 R 850 C Avantgarde (R259C)84825341998.09 - 2001.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 C Avantgarde (R259C) 1998.09 - 2001.12
BMW MOTORCYCLESR 850 R 850 C (R259C)84825341999.03 - 2004.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 C (R259C) 1999.03 - 2004.12
BMW MOTORCYCLESR 850 R 850 R (R259)84825342000.03 - 2006.12Informacje o BMW MOTORCYCLES R 850 R 850 R (R259) 2000.03 - 2006.12
BUELL MOTORCYCLESCYCLONE Cyclone M2119961832000.01 - 2002.12Informacje o BUELL MOTORCYCLES CYCLONE Cyclone M2 2000.01 - 2002.12
CAGIVA MOTORCYCLES125 Freccia12522301987.01 - 1990.12Informacje o CAGIVA MOTORCYCLES 125 Freccia 1987.01 - 1990.12
CAGIVA MOTORCYCLES125 Supercity12511151991.01 - 2000.12Informacje o CAGIVA MOTORCYCLES 125 Supercity 1991.01 - 2000.12
CAGIVA MOTORCYCLES125 Roadster12511151994.01 - 2000.12Informacje o CAGIVA MOTORCYCLES 125 Roadster 1994.01 - 2000.12
CHRYSLERVOYAGER I (AS)EDM2.5250172981988.10 - 1990.09Informacje o CHRYSLER VOYAGER I (AS) 2.5 1988.10 - 1990.09
CHRYSLERVOYAGER I (AS)EFA3.029721011371987.10 - 1990.09Informacje o CHRYSLER VOYAGER I (AS) 3.0 1987.10 - 1990.09
CHRYSLERVOYAGER I (AS)EFA3.029721001361987.10 - 1990.09Informacje o CHRYSLER VOYAGER I (AS) 3.0 1987.10 - 1990.09
CHRYSLERVOYAGER I (AS)EGA3.333011121521989.10 - 1990.09Informacje o CHRYSLER VOYAGER I (AS) 3.3 1989.10 - 1990.09
CHRYSLERVOYAGER II (ES)VM HR 425 CLIEE2.5 TD2499851161992.01 - 1995.09Informacje o CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 TD 1992.01 - 1995.09
CHRYSLERVOYAGER II (ES)09B, M002.5 TD2500871181992.01 - 1995.09Informacje o CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 TD 1992.01 - 1995.09
CHRYSLERVOYAGER II (ES)K2.5 i2501741011990.08 - 1995.09Informacje o CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 i 1990.08 - 1995.09
CHRYSLERVOYAGER II (ES)K002.5 i250172981991.01 - 1995.09Informacje o CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 i 1991.01 - 1995.09
CHRYSLERVOYAGER II (ES)EFA3.029721041411990.10 - 1995.09Informacje o CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.0 1990.10 - 1995.09
CHRYSLERVOYAGER II (ES)6G72, 3003.0 i29721081471991.01 - 1995.09Informacje o CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.0 i 1991.01 - 1995.09
CHRYSLERVOYAGER II (ES)EGA3.333011121521990.08 - 1993.12Informacje o CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.3 1990.08 - 1993.12
CHRYSLERVOYAGER II (ES)R003.3 i AWD33011201631990.08 - 1995.09Informacje o CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.3 i AWD 1990.08 - 1995.09
CHRYSLERVOYAGER II (ES)EGA3.3 i33011201631990.08 - 1995.09Informacje o CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.3 i 1990.08 - 1995.09
CHRYSLERVOYAGER II (ES)EGA3.3 i AWD33011101501990.08 - 1995.09Informacje o CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.3 i AWD 1990.08 - 1995.09
CHRYSLERVOYAGER II (ES)EGA3.3 i33011101501990.08 - 1995.09Informacje o CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.3 i 1990.08 - 1995.09
CHRYSLERVOYAGER II (ES)EGA3.3 AWD33011121521991.09 - 1993.12Informacje o CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.3 AWD 1991.09 - 1993.12
CHRYSLERVOYAGER II (ES)EGH3.837781211651993.09 - 1994.12Informacje o CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.8 1993.09 - 1994.12
CHRYSLERVOYAGER II (ES)EGH3.8 AWD37781211651993.09 - 1994.12Informacje o CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.8 AWD 1993.09 - 1994.12
CITROËN2 CVA79/1 (AYA2)443517231970.01 - 1975.12Informacje o CITROËN 2 CV 4 1970.01 - 1975.12
CITROËN2 CVA06/635, A06/664660221291970.02 - 1985.10Informacje o CITROËN 2 CV 6 1970.02 - 1985.10
CITROËN2 CVA06/664660220271979.08 - 1990.07Informacje o CITROËN 2 CV 6 1979.08 - 1990.07
CITROËNAX (ZA-_) Electric 25341993.04 - 1996.10Informacje o CITROËN AX (ZA-_) Electric 1993.04 - 1996.10
CITROËNAX (ZA-_) Electric 28381996.11 - 1997.04Informacje o CITROËN AX (ZA-_) Electric 1996.11 - 1997.04
CITROËNAX (ZA-_)CDY (TU9M)1095433451986.07 - 1998.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 10 1986.07 - 1998.12
CITROËNAX (ZA-_)C1A1095432441986.09 - 1992.06Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 10 1986.09 - 1992.06
CITROËNAX (ZA-_)C3A10 E95430411986.12 - 1988.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 10 E 1986.12 - 1988.12
CITROËNAX (ZA-_)CDZ (TU9M)1095437501987.02 - 1998.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 10 1987.02 - 1998.12
CITROËNAX (ZA-_)H1B, HDZ (TU1M)11112444601986.09 - 1997.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 11 1986.09 - 1997.12
CITROËNAX (ZA-_)H1B, H1A11112440541986.12 - 1994.04Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 11 1986.12 - 1994.04
CITROËNAX (ZA-_)HAZ (TU1CP)11 Cat (ZA_)112440541988.09 - 1989.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 11 Cat (ZA_) 1988.09 - 1989.12
CITROËNAX (ZA-_)H1A11 4x4112440541991.06 - 1992.07Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 11 4x4 1991.06 - 1992.07
CITROËNAX (ZA-_)M4A1.3 Sport129470951987.04 - 1988.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 1.3 Sport 1987.04 - 1988.12
CITROËNAX (ZA-_)K2A1.4 4x4 (ZA)136062841986.09 - 1992.07Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 1.4 4x4 (ZA) 1986.09 - 1992.07
CITROËNAX (ZA-_)KAY (TU3CP)14136044601986.12 - 1988.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 14 1986.12 - 1988.12
CITROËNAX (ZA-_)KDZ (TU3M/Z), KDY (TU3FM), KDX (TU3M/Z), KDY (TU3M)14 (ZA)136055751987.04 - 1997.04Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 14 (ZA) 1987.04 - 1997.04
CITROËNAX (ZA-_)K2A14136061841988.01 - 1992.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 14 1988.01 - 1992.12
CITROËNAX (ZA-_)K2A, K2B14136062851988.01 - 1992.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 14 1988.01 - 1992.12
CITROËNAX (ZA-_)K1F14136049671988.06 - 1989.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 14 1988.06 - 1989.12
CITROËNAX (ZA-_)K9A (TUD3)14 D136038521988.09 - 1992.06Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 14 D 1988.09 - 1992.06
CITROËNAX (ZA-_)KDZ (TU3M/Z)14 GT136059801989.01 - 1991.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 14 GT 1989.01 - 1991.12
CITROËNAX (ZA-_)K1G14136051691989.01 - 1991.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 14 1989.01 - 1991.12
CITROËNAX (ZA-_)K9A (TUD3)1.4 D 4x4136039531991.06 - 1992.07Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 1.4 D 4x4 1991.06 - 1992.07
CITROËNAX (ZA-_)KFZ (TU3FJ2)1.4 GTi1360741001991.06 - 1992.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi 1991.06 - 1992.12
CITROËNAX (ZA-_)KFZ (TU3FJ2)1.4 GTi136069941991.06 - 1996.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi 1991.06 - 1996.12
CITROËNAX (ZA-_)KDZ (TU3M/Z), KDY (TU3FM), KDX (TU3M/Z), KDY (TU3M)14 4x4136055751991.08 - 1996.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 14 4x4 1991.08 - 1996.12
CITROËNAX (ZA-_)KFY (TU3FJ2)1.4 GTi136066901991.08 - 1996.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi 1991.08 - 1996.12
CITROËNAX (ZA-_)K9Y (TUD3Y)14 D136037501991.08 - 1997.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 14 D 1991.08 - 1997.12
CITROËNAX (ZA-_)K1F1.4 Allure136048651992.08 - 1994.04Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 1.4 Allure 1992.08 - 1994.04
CITROËNAX (ZA-_)K1F1.4 4x4136048651992.08 - 1994.04Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 1.4 4x4 1992.08 - 1994.04
CITROËNAX (ZA-_)VJZ (TUD5), VJY (TUD5)15 D152743581994.08 - 1997.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 15 D 1994.08 - 1997.12
CITROËNAX (ZA-_)VJY (TUD5)15 D152740541994.08 - 1997.12Informacje o CITROËN AX (ZA-_) 15 D 1994.08 - 1997.12
CITROËNBX (XB-_) 11112435481982.10 - 1992.01Informacje o CITROËN BX (XB-_) 11 1982.10 - 1992.01
CITROËNBX (XB-_)H1A11112442571986.10 - 1992.06Informacje o CITROËN BX (XB-_) 11 1986.10 - 1992.06
CITROËNBX (XB-_)HDZ (TU1M)11112440551988.10 - 1992.06Informacje o CITROËN BX (XB-_) 11 1988.10 - 1992.06
CITROËNBX (XB-_)150A14 E136045611982.10 - 1988.06Informacje o CITROËN BX (XB-_) 14 E 1982.10 - 1988.06
CITROËNBX (XB-_) 14136040541982.10 - 1992.01Informacje o CITROËN BX (XB-_) 14 1982.10 - 1992.01
CITROËNBX (XB-_)150C, K1G14 E136052711983.04 - 1989.07Informacje o CITROËN BX (XB-_) 14 E 1983.04 - 1989.07
CITROËNBX (XB-_)150C14 E136053721983.04 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) 14 E 1983.04 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_)150F14 E136049671985.09 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) 14 E 1985.09 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_) 14 E136059801985.10 - 1989.05Informacje o CITROËN BX (XB-_) 14 E 1985.10 - 1989.05
CITROËNBX (XB-_)K1H (TU3A)14136047641989.01 - 1989.12Informacje o CITROËN BX (XB-_) 14 1989.01 - 1989.12
CITROËNBX (XB-_)KDZ (TU3M/Z), KDY (TU3M)14136055751989.01 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) 14 1989.01 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_)171A, 171B, 171C16158066901982.10 - 1988.06Informacje o CITROËN BX (XB-_) 16 1982.10 - 1988.06
CITROËNBX (XB-_)XU52C16158068921982.10 - 1992.12Informacje o CITROËN BX (XB-_) 16 1982.10 - 1992.12
CITROËNBX (XB-_)171D16158064871985.07 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) 16 1985.07 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_)180Z161580761031986.03 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) 16 1986.03 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_)B6D, B6E1.61580851161987.01 - 1992.01Informacje o CITROËN BX (XB-_) 1.6 1987.01 - 1992.01
CITROËNBX (XB-_)B1E (XU51C)16158053721987.01 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) 16 1987.01 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_)B1A (XU51C/K)16158058791987.09 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) 16 1987.09 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_)B1E (XU51C)15158059801987.10 - 1992.05Informacje o CITROËN BX (XB-_) 15 1987.10 - 1992.05
CITROËNBX (XB-_)BAY (XU5CP), BAZ (XU5CP)16158055751988.09 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) 16 1988.09 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_)BDZ (XU5M), BDY (XU5M)16 E158065881989.05 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) 16 E 1989.05 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_)171B16158070951992.02 - 1994.06Informacje o CITROËN BX (XB-_) 16 1992.02 - 1994.06
CITROËNBX (XB-_)161 (XUD7)1.8 D176944601985.10 - 1993.09Informacje o CITROËN BX (XB-_) 1.8 D 1985.10 - 1993.09
CITROËNBX (XB-_)A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TE)TRD Turbo176966901988.03 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) TRD Turbo 1988.03 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_)162 (XUD9), DJZ (XUD9A), D9A (XUD9)19 D190547641983.09 - 1993.09Informacje o CITROËN BX (XB-_) 19 D 1983.09 - 1993.09
CITROËNBX (XB-_)D2E191905781071984.09 - 1992.01Informacje o CITROËN BX (XB-_) 19 1984.09 - 1992.01
CITROËNBX (XB-_)D6A (XU9J2)19 GTi1905901221984.10 - 1994.06Informacje o CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 1984.10 - 1994.06
CITROËNBX (XB-_)D6A (XU9J2)1.91905921251985.10 - 1994.06Informacje o CITROËN BX (XB-_) 1.9 1985.10 - 1994.06
CITROËNBX (XB-_)159A191905751021986.07 - 1989.05Informacje o CITROËN BX (XB-_) 19 1986.07 - 1989.05
CITROËNBX (XB-_)D2A (XU92C)191905771051986.07 - 1989.05Informacje o CITROËN BX (XB-_) 19 1986.07 - 1989.05
CITROËNBX (XB-_)D6A (XU9J2)19 GTi1905901221986.07 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 1986.07 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_)D2C (XU92C)19190570951986.09 - 1989.11Informacje o CITROËN BX (XB-_) 19 1986.09 - 1989.11
CITROËNBX (XB-_)D2A (XU92C)191905761031987.01 - 1992.01Informacje o CITROËN BX (XB-_) 19 1987.01 - 1992.01
CITROËNBX (XB-_) 1.9 RD 4x4190552711987.01 - 1992.01Informacje o CITROËN BX (XB-_) 1.9 RD 4x4 1987.01 - 1992.01
CITROËNBX (XB-_)D9B (XUD9A/U)19 D190551691987.03 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) 19 D 1987.03 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_)D6C (XU9J4)19 GTi 16V19051161581987.09 - 1988.12Informacje o CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 16V 1987.09 - 1988.12
CITROËNBX (XB-_)DFW (XU9J4)19 GTi 16V19051081471988.03 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 16V 1988.03 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_)DKZ (XU9JA)19 GTi 4x41905881201988.06 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 4x4 1988.06 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_)DKZ (XU9JA)19 GTi1905881201988.06 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 1988.06 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_)DDZ (XU9M)19 E1905801091988.06 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) 19 E 1988.06 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_)D2F19 E 4x41905801091989.04 - 1993.02Informacje o CITROËN BX (XB-_) 19 E 4x4 1989.04 - 1993.02
CITROËNBX (XB-_) 1.9 GTi19051171591990.01 - 1992.01Informacje o CITROËN BX (XB-_) 1.9 GTi 1990.01 - 1992.01
CITROËNBX (XB-_) 1.9 Napęd na wszystkie koła1905921251992.02 - 1994.06Informacje o CITROËN BX (XB-_) 1.9 Napęd na wszystkie koła 1992.02 - 1994.06
CITROËNBX (XB-_)D9B (XUD9A/U)19 D190553721992.03 - 1993.10Informacje o CITROËN BX (XB-_) 19 D 1992.03 - 1993.10
CITROËNBX Break (XB-_)A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TE)TRD Turbo176966901988.03 - 1994.12Informacje o CITROËN BX Break (XB-_) TRD Turbo 1988.03 - 1994.12
CITROËNBX Break (XB-_)162 (XUD9), DJZ (XUD9A), D9A (XUD9)19 D190547641983.09 - 1994.11Informacje o CITROËN BX Break (XB-_) 19 D 1983.09 - 1994.11
CITROËNBX Break (XB-_)D9B (XUD9A/U)19 D190551691987.03 - 1994.12Informacje o CITROËN BX Break (XB-_) 19 D 1987.03 - 1994.12
CITROËNC15 KombiHDZ (TU1M)1.1112444601988.08 - 1996.07Informacje o CITROËN C15 Kombi 1.1 1988.08 - 1996.07
CITROËNC15 KombiHDZ (TU1M)1.1112440541988.10 - 1992.10Informacje o CITROËN C15 Kombi 1.1 1988.10 - 1992.10
CITROËNC15 KombiKAZ1.4136049671987.05 - 1992.09Informacje o CITROËN C15 Kombi 1.4 1987.05 - 1992.09
CITROËNC15 Kombi150D (XY7)1.4136044601987.05 - 1992.10Informacje o CITROËN C15 Kombi 1.4 1987.05 - 1992.10
CITROËNC15 KombiKDY (TU3M)1.4136055751991.05 - 1996.07Informacje o CITROËN C15 Kombi 1.4 1991.05 - 1996.07
CITROËNC15 Kombi161A (XUD7)1.8 D176944601987.04 - 2000.08Informacje o CITROËN C15 Kombi 1.8 D 1987.04 - 2000.08
CITROËNC15 Skrzynia (VD_)108C (XV8), C1A (TU9/K), C1B (TU9/W)1.095433451984.10 - 1997.12Informacje o CITROËN C15 Skrzynia (VD_) 1.0 1984.10 - 1997.12
CITROËNC15 Skrzynia (VD_)TU9K1.0 E95437501992.11 - 1996.07Informacje o CITROËN C15 Skrzynia (VD_) 1.0 E 1992.11 - 1996.07
CITROËNC15 Skrzynia (VD_) 1.1111840541984.10 - 1987.07Informacje o CITROËN C15 Skrzynia (VD_) 1.1 1984.10 - 1987.07
CITROËNC15 Skrzynia (VD_)109K, E1A1.1112435481984.10 - 1996.12Informacje o CITROËN C15 Skrzynia (VD_) 1.1 1984.10 - 1996.12
CITROËNC15 Skrzynia (VD_)HDZ (TU1M)1.1 i112444601988.07 - 1996.12Informacje o CITROËN C15 Skrzynia (VD_) 1.1 i 1988.07 - 1996.12
CITROËNC15 Skrzynia (VD_)H1A1.1112440541988.11 - 1996.07Informacje o CITROËN C15 Skrzynia (VD_) 1.1 1988.11 - 1996.07
CITROËNC15 Skrzynia (VD_)G1A1.3129447641987.07 - 1988.05Informacje o CITROËN C15 Skrzynia (VD_) 1.3 1987.07 - 1988.05
CITROËNC15 Skrzynia (VD_)150D (XY7)1.4 E136044601987.05 - 1996.12Informacje o CITROËN C15 Skrzynia (VD_) 1.4 E 1987.05 - 1996.12
CITROËNC15 Skrzynia (VD_)K1H (TU3A)1.4136049671987.07 - 1996.12Informacje o CITROËN C15 Skrzynia (VD_) 1.4 1987.07 - 1996.12
CITROËNC15 Skrzynia (VD_)K3A1.4 E136040551987.07 - 1996.12Informacje o CITROËN C15 Skrzynia (VD_) 1.4 E 1987.07 - 1996.12
CITROËNC15 Skrzynia (VD_)KDY (TU3FM), KDY (TU3M)1.4 i136055751991.05 - 1996.12Informacje o CITROËN C15 Skrzynia (VD_) 1.4 i 1991.05 - 1996.12
CITROËNC15 Skrzynia (VD_)161A (XUD7)1.8 D176944601986.07 - 2000.12Informacje o CITROËN C15 Skrzynia (VD_) 1.8 D 1986.07 - 2000.12
CITROËNC15 Skrzynia (VD_)WJY (DW8B)1.9 D186851692000.01 - 2005.07Informacje o CITROËN C15 Skrzynia (VD_) 1.9 D 2000.01 - 2005.07
CITROËNC15 Skrzynia (VD_) 1.9 D186837512000.02 - 2006.10Informacje o CITROËN C15 Skrzynia (VD_) 1.9 D 2000.02 - 2006.10
CITROËNC15 Skrzynia (VD_)WJX (DW8B)1.9 D186844602000.12 - 2005.12Informacje o CITROËN C15 Skrzynia (VD_) 1.9 D 2000.12 - 2005.12
CITROËNDYANEM28 (AM2)660221291968.12 - 1984.10Informacje o CITROËN DYANE 6 1968.12 - 1984.10
CITROËNJUMPER Autobus (230P)D8C (XUD9UTF)1.9 TD190568921994.02 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 1.9 TD 1994.02 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)D8C (XUD9UTF)1.9 TD190566901994.08 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 1.9 TD 1994.08 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)D8C (XUD9UTF)1.9 TD 4x4190568921996.08 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 1.9 TD 4x4 1996.08 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)D9B (XUD9A/U)1.9 D190551691999.01 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 1.9 D 1999.01 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)RFW (XU10J2U)2.01998801091994.02 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.0 1994.02 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)RFW (XU10J2U)2.0 4x41998801091996.08 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.0 4x4 1996.08 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)T8A (DJ5T)2.5 TD2446761031994.08 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 TD 1994.08 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)T9A (DJ5)2.5 D244663861994.08 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 D 1994.08 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)T8A (DJ5T)2.5 TD 4x42446761031996.08 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 TD 4x4 1996.08 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)T9A (DJ5)2.5 D 4x4244663861996.08 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 D 4x4 1996.08 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)THX (DJ5TED)2.5 TDI 4x42446791071996.12 - 2000.11Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 TDI 4x4 1996.12 - 2000.11
CITROËNJUMPER Autobus (230P)THX (DJ5TED)2.5 TDi2446791071996.12 - 2000.11Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 TDi 1996.12 - 2000.11
CITROËNJUMPER Autobus (230P)8140.63 (F28D)2.8 D279864871999.01 - 2002.02Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.8 D 1999.01 - 2002.02
CITROËNJUMPER Autobus (230P)8140.43S2.8 HDi 4x42798941282000.09 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.8 HDi 4x4 2000.09 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)8140.43S2.8 HDi2798941282000.09 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.8 HDi 2000.09 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)DHX (XUD9TF/BTF)1.9 TD190566901994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 1.9 TD 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)D8C (XUD9UTF)1.9 TD190568921994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 1.9 TD 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)RFW (XU10J2U)2.01998801091994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 2.0 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)T9A (DJ5)2.5 D244663861994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 2.5 D 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)T8A (DJ5T)2.5 TD2446761031994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 2.5 TD 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)THX (DJ5TED)2.5 TDi2446791071996.12 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 2.5 TDi 1996.12 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)THX (DJ5TED)2.5 TDi 4x42446791072000.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 2.5 TDi 4x4 2000.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)T9A (DJ5)2.5 D 4x4244663862000.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 2.5 D 4x4 2000.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)8140.63 (F28D)2.8 D279864871999.01 - 2002.02Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 2.8 D 1999.01 - 2002.02
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)8140.43S2.8 HDi2798941282000.09 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 2.8 HDi 2000.09 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)D9B (XUD9A/U)1.9 D190551691994.02 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 1.9 D 1994.02 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)D8C (XUD9UTF)1.9 TD190568921994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 1.9 TD 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)DHX (XUD9TF/BTF)1.9 TD190566901994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 1.9 TD 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)DJY (XUD9A)1.9 D190550681999.07 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 1.9 D 1999.07 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)RHV (DW10TD)2.0 HDI199762842001.11 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.0 HDI 2001.11 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)RFW (XU10J2U)2.01998801091994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.0 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)RFW (XU10J2U)2.0 4x41998801091996.10 - 2002.01Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.0 4x4 1996.10 - 2002.01
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)T8A (DJ5T)2.5 TD2446761031994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.5 TD 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)T9A (DJ5)2.5 D244663861994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.5 D 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)THZ (DJ5T)2.5 DT 4x42446761031996.10 - 1997.08Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.5 DT 4x4 1996.10 - 1997.08
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)THX (DJ5TED)2.5 TDi2446791071996.12 - 2000.11Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.5 TDi 1996.12 - 2000.11
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)THX (DJ5TED)2.5 TDi 4x42446791072000.03 - 2000.11Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.5 TDi 4x4 2000.03 - 2000.11
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)T9A (DJ5)2.5 D 4x4244663862000.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.5 D 4x4 2000.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)8140.63 (F28D)2.8 D279864871999.01 - 2002.02Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.8 D 1999.01 - 2002.02
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)8140.43S2.8 HDi2798941282000.09 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.8 HDi 2000.09 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)8140.43S2.8 HDi 4x42798941282000.09 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.8 HDi 4x4 2000.09 - 2002.04
CITROËNVISAV06 630, V06 6440.665225341978.09 - 1988.06Informacje o CITROËN VISA 0.6 1978.09 - 1988.06
CITROËNVISAV06/6650.665224331982.07 - 1991.03Informacje o CITROËN VISA 0.6 1982.07 - 1991.03
CITROËNVISAXV81.095433451984.09 - 1988.06Informacje o CITROËN VISA 1.0 1984.09 - 1988.06
CITROËNVISA109/5F11 E112436491978.09 - 1986.05Informacje o CITROËN VISA 11 E 1978.09 - 1986.05
CITROËNVISA109K11 E112435481978.09 - 1988.06Informacje o CITROËN VISA 11 E 1978.09 - 1988.06
CITROËNVISA109/511 E112442571978.09 - 1991.03Informacje o CITROËN VISA 11 E 1978.09 - 1991.03
CITROËNVISA109/5F11 E112437501982.07 - 1991.03Informacje o CITROËN VISA 11 E 1982.07 - 1991.03
CITROËNVISA129/5II Super X121947641980.07 - 1982.06Informacje o CITROËN VISA II Super X 1980.07 - 1982.06
CITROËNVISA150B (XY8)14 GT136055751982.03 - 1987.03Informacje o CITROËN VISA 14 GT 1982.03 - 1987.03
CITROËNVISA150B (XY8)14 GT136058791982.03 - 1991.03Informacje o CITROËN VISA 14 GT 1982.03 - 1991.03
CITROËNVISA150D (XY7)14136044601984.07 - 1991.03Informacje o CITROËN VISA 14 1984.07 - 1991.03
CITROËNVISA180A (XU5J)16 GTI1580761031985.01 - 1986.06Informacje o CITROËN VISA 16 GTI 1985.01 - 1986.06
CITROËNVISAB6D16 GTI1580831131986.06 - 1991.03Informacje o CITROËN VISA 16 GTI 1986.06 - 1991.03
CITROËNVISA161A (XUD7)17 D176944601984.04 - 1991.03Informacje o CITROËN VISA 17 D 1984.04 - 1991.03
CITROËNVISA kabriolet109/5F11 RE112437501983.03 - 1988.10Informacje o CITROËN VISA kabriolet 11 RE 1983.03 - 1988.10
DAELIM MOTORCYCLESDAYSTAR Daystar 125 FI12410132007.09 - Informacje o DAELIM MOTORCYCLES DAYSTAR Daystar 125 FI 2007.09 -
DAIHATSUCHARADE I (G10) 1.098930411980.05 - 1984.05Informacje o DAIHATSU CHARADE I (G10) 1.0 1980.05 - 1984.05
DAIHATSUCHARADE I (G10)CB 201.099337501977.10 - 1981.02Informacje o DAIHATSU CHARADE I (G10) 1.0 1977.10 - 1981.02
DAIHATSUCHARADE I (G10)CB 20, CB 221.099338521981.02 - 1983.02Informacje o DAIHATSU CHARADE I (G10) 1.0 1981.02 - 1983.02
DAIHATSUCHARADE II (G11, G30)CB 601.0 Turbo (G11)99350681983.10 - 1987.03Informacje o DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 Turbo (G11) 1983.10 - 1987.03
DAIHATSUCHARADE II (G11, G30)CL 101.0 D (G30)99327371983.10 - 1987.03Informacje o DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 D (G30) 1983.10 - 1987.03
DAIHATSUCHARADE II (G11, G30)CB 20, CB 221.0 (G11)99338521983.10 - 1987.03Informacje o DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 (G11) 1983.10 - 1987.03
DAIHATSUCHARADE II (G11, G30)CL 601.0 TD (G30)99334461985.02 - 1987.03Informacje o DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 TD (G30) 1985.02 - 1987.03
DAIHATSUCHARMANT (A)4K1.3 (A35)129048651981.11 - 1987.07Informacje o DAIHATSU CHARMANT (A) 1.3 (A35) 1981.11 - 1987.07
DAIHATSUCHARMANT (A)4A1.6 (A60)158761831983.08 - 1987.07Informacje o DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A60) 1983.08 - 1987.07
DAIHATSUCHARMANT (A)4A1.6 (A60)158760821986.05 - 1987.07Informacje o DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A60) 1986.05 - 1987.07
DAIHATSUCHARMANT (A)2T1.6 (A45)158855751981.12 - 1984.09Informacje o DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A45) 1981.12 - 1984.09
DAIHATSUCHARMANT (A)4A1.6 (A60)158857781985.09 - 1987.07Informacje o DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A60) 1985.09 - 1987.07
DAIHATSUCUORE I (L55, L60)AB 300.5 (L55)54720271980.10 - 1985.09Informacje o DAIHATSU CUORE I (L55, L60) 0.5 (L55) 1980.10 - 1985.09
DAIHATSUCUORE I (L55, L60)AD 100.6 (L60)61722301982.08 - 1985.09Informacje o DAIHATSU CUORE I (L55, L60) 0.6 (L60) 1982.08 - 1985.09
DAIHATSUCUORE II (L80, L81)ED 100.8 (L80)84732441985.09 - 1990.06Informacje o DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 (L80) 1985.09 - 1990.06
DAIHATSUROCKY Hard Top (F7, F8) 1.6 4x41590771051990.01 - 1997.12Informacje o DAIHATSU ROCKY Hard Top (F7, F8) 1.6 4x4 1990.01 - 1997.12
DAIHATSUROCKY Hard Top (F7, F8)3Y2.0 4x4 (F70, F75, F80, F85)199865881985.02 - 1993.04Informacje o DAIHATSU ROCKY Hard Top (F7, F8) 2.0 4x4 (F70, F75, F80, F85) 1985.02 - 1993.04
DAIHATSUROCKY Hard Top (F7, F8)3Y2.0 4x4199867911986.02 - 1988.12Informacje o DAIHATSU ROCKY Hard Top (F7, F8) 2.0 4x4 1986.02 - 1988.12
DAIHATSUROCKY Hard Top (F7, F8)4Y2.2 4x4223767911991.09 - 1993.04Informacje o DAIHATSU ROCKY Hard Top (F7, F8) 2.2 4x4 1991.09 - 1993.04
DAIHATSUROCKY Hard Top (F7, F8)DL2.8 D (F70, F75, F80, F85)276554731985.02 - 1998.12Informacje o DAIHATSU ROCKY Hard Top (F7, F8) 2.8 D (F70, F75, F80, F85) 1985.02 - 1998.12
DAIHATSUROCKY Hard Top (F7, F8)DL 512.8 TD (F70, F75, F80, F85)276567911987.12 - 1993.04Informacje o DAIHATSU ROCKY Hard Top (F7, F8) 2.8 TD (F70, F75, F80, F85) 1987.12 - 1993.04
DAIHATSUROCKY Hard Top (F7, F8)DL 52, DLT2.8 TD (F70, F75, F80, F85)2765751021991.09 - 1998.12Informacje o DAIHATSU ROCKY Hard Top (F7, F8) 2.8 TD (F70, F75, F80, F85) 1991.09 - 1998.12
DAIHATSUROCKY Hard Top (F7, F8)DL 52, DLT-C2.8 TD276572981993.05 - 1998.12Informacje o DAIHATSU ROCKY Hard Top (F7, F8) 2.8 TD 1993.05 - 1998.12
DAIHATSUROCKY Soft Top (F7, F8)3Y2.0 (F70, F75, F80, F85)199865881985.02 - 1993.04Informacje o DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.0 (F70, F75, F80, F85) 1985.02 - 1993.04
DAIHATSUROCKY Soft Top (F7, F8)DL2.8 D (F70, F75, F80, F85)276554731985.02 - 1998.12Informacje o DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.8 D (F70, F75, F80, F85) 1985.02 - 1998.12
DAIHATSUROCKY Soft Top (F7, F8)DL 512.8 TD276567911987.12 - 1993.04Informacje o DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.8 TD 1987.12 - 1993.04
DAIHATSUROCKY Soft Top (F7, F8)DL 522.8 TD2765751021991.09 - 1998.12Informacje o DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.8 TD 1991.09 - 1998.12
DAIHATSUWILDCAT/ROCKY (F70)DL2.8 D276554731985.02 - 1987.03Informacje o DAIHATSU WILDCAT/ROCKY (F70) 2.8 D 1985.02 - 1987.03
DAIHATSUWILDCAT/ROCKY (F70)DL 502.8 TD276565881985.09 - 1987.04Informacje o DAIHATSU WILDCAT/ROCKY (F70) 2.8 TD 1985.09 - 1987.04
DAIHATSUWILDCAT/ROCKY (F75)DL2.8 D276554731985.02 - 1987.03Informacje o DAIHATSU WILDCAT/ROCKY (F75) 2.8 D 1985.02 - 1987.03
DAIHATSUWILDCAT/ROCKY (F75)DL 502.8 TD276565881985.09 - 1987.04Informacje o DAIHATSU WILDCAT/ROCKY (F75) 2.8 TD 1985.09 - 1987.04
DODGENEON IIECH2.0 16V19961121521999.08 - Informacje o DODGE NEON II 2.0 16V 1999.08 -
DODGENEON IIECB2.0 16V1996981331999.08 - Informacje o DODGE NEON II 2.0 16V 1999.08 -
DODGENEON IIECH2.019961101501999.10 - 2005.09Informacje o DODGE NEON II 2.0 1999.10 - 2005.09
DODGENEON IIEDV2.4 SRT-424291722342003.09 - 2005.12Informacje o DODGE NEON II 2.4 SRT-4 2003.09 - 2005.12
DODGENEON IIEDV2.424291602182004.10 - 2005.09Informacje o DODGE NEON II 2.4 2004.10 - 2005.09
DUCATI MOTORCYCLES600 600 SS C58339531994.01 - 2000.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 600 600 SS C 1994.01 - 2000.12
DUCATI MOTORCYCLES750 750 SS74853721972.01 - 1972.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 750 750 SS 1972.01 - 1972.12
DUCATI MOTORCYCLES750 750 Paso74854731986.01 - 1990.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 750 750 Paso 1986.01 - 1990.12
DUCATI MOTORCYCLES750 750 Iidiana74837501987.01 - 1990.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 750 750 Iidiana 1987.01 - 1990.12
DUCATI MOTORCYCLES750 750 SS N74820271990.01 - 1998.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 750 750 SS N 1990.01 - 1998.12
DUCATI MOTORCYCLES750 750 SS N74844601990.01 - 1998.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 750 750 SS N 1990.01 - 1998.12
DUCATI MOTORCYCLES750 750 SS I.E. C74847641998.01 - 2002.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 750 750 SS I.E. C 1998.01 - 2002.12
DUCATI MOTORCYCLES750 750 SS I.E. N74847641998.01 - 2002.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 750 750 SS I.E. N 1998.01 - 2002.12
DUCATI MOTORCYCLES851 851 S851751021988.01 - 1988.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 851 851 S 1988.01 - 1988.12
DUCATI MOTORCYCLES851 851 S851771051989.01 - 1989.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 851 851 S 1989.01 - 1989.12
DUCATI MOTORCYCLES851 851 Strada85167911991.01 - 1991.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 851 851 Strada 1991.01 - 1991.12
DUCATI MOTORCYCLES900 900 S 286448651982.01 - 1984.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 900 900 S 2 1982.01 - 1984.12
DUCATI MOTORCYCLES900 900 SS N90461831990.01 - 1993.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 900 900 SS N 1990.01 - 1993.12
DUCATI MOTORCYCLES900 900 SS C90457781990.01 - 1997.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 900 900 SS C 1990.01 - 1997.12
DUCATI MOTORCYCLES900 900 SS C90461831990.01 - 1997.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 900 900 SS C 1990.01 - 1997.12
DUCATI MOTORCYCLES900 900 SS Superlight90457781991.01 - 1998.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 900 900 SS Superlight 1991.01 - 1998.12
DUCATI MOTORCYCLES900 900 SS Superlight90462841991.01 - 1998.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 900 900 SS Superlight 1991.01 - 1998.12
DUCATI MOTORCYCLES900 900 SS FE90457781998.01 - 2001.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 900 900 SS FE 1998.01 - 2001.12
DUCATI MOTORCYCLES900 900 SS I.E. C90458791998.01 - 2001.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 900 900 SS I.E. C 1998.01 - 2001.12
DUCATI MOTORCYCLES907 907 I.E. Paso90458791990.01 - 1992.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 907 907 I.E. Paso 1990.01 - 1992.12
DUCATI MOTORCYCLES916 916 Strada Biposto91672981994.01 - 1997.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 916 916 Strada Biposto 1994.01 - 1997.12
DUCATI MOTORCYCLES916 916 Biposto916831121994.01 - 1998.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 916 916 Biposto 1994.01 - 1998.12
DUCATI MOTORCYCLES916 916 Senna916801091998.01 - 1999.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 916 916 Senna 1998.01 - 1999.12
DUCATI MOTORCYCLES916 916 SPS996941281998.01 - 1998.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES 916 916 SPS 1998.01 - 1998.12
DUCATI MOTORCYCLESINDIANA Indiana 65064937501986.01 - 1989.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES INDIANA Indiana 650 1986.01 - 1989.12
DUCATI MOTORCYCLESMILLE Mille 1000 MHR97356761985.01 - 1985.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES MILLE Mille 1000 MHR 1985.01 - 1985.12
DUCATI MOTORCYCLESMILLE Mille 1000 S297361831985.01 - 1985.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES MILLE Mille 1000 S2 1985.01 - 1985.12
DUCATI MOTORCYCLESMONSTER (300cc - 899cc) Monster 400 (M4)39820272005.01 - Informacje o DUCATI MOTORCYCLES MONSTER (300cc - 899cc) Monster 400 (M4) 2005.01 -
DUCATI MOTORCYCLESMONSTER (300cc - 899cc) Monster 69569552712005.11 - 2008.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES MONSTER (300cc - 899cc) Monster 695 2005.11 - 2008.12
DUCATI MOTORCYCLESMONSTER (300cc - 899cc) Monster S2R 800 Dark80356762004.11 - 2006.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES MONSTER (300cc - 899cc) Monster S2R 800 Dark 2004.11 - 2006.12
DUCATI MOTORCYCLESMONSTER (300cc - 899cc) Monster S2R 80080356762004.11 - 2007.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES MONSTER (300cc - 899cc) Monster S2R 800 2004.11 - 2007.12
DUCATI MOTORCYCLESMONSTER (900cc - ) Monster S4916741012001.01 - 2005.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES MONSTER (900cc - ) Monster S4 2001.01 - 2005.12
DUCATI MOTORCYCLESMONSTER (900cc - ) Monster 1000 Dark99262842002.11 - 2003.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES MONSTER (900cc - ) Monster 1000 Dark 2002.11 - 2003.12
DUCATI MOTORCYCLESMONSTER (900cc - ) Monster 1000 S99262842002.11 - 2005.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES MONSTER (900cc - ) Monster 1000 S 2002.11 - 2005.12
DUCATI MOTORCYCLESMONSTER (900cc - ) Monster 100099262842003.11 - 2005.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES MONSTER (900cc - ) Monster 1000 2003.11 - 2005.12
DUCATI MOTORCYCLESMONSTER (900cc - ) Monster S2R 100099264872005.11 - 2008.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES MONSTER (900cc - ) Monster S2R 1000 2005.11 - 2008.12
DUCATI MOTORCYCLESMONSTER (900cc - ) Monster S4R996831132003.11 - 2008.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES MONSTER (900cc - ) Monster S4R 2003.11 - 2008.12
DUCATI MOTORCYCLESMONSTER (900cc - ) Monster S4RS998961312005.11 - 2008.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES MONSTER (900cc - ) Monster S4RS 2005.11 - 2008.12
DUCATI MOTORCYCLESMONSTER (900cc - ) Monster S4RS Tricolore998961312007.11 - Informacje o DUCATI MOTORCYCLES MONSTER (900cc - ) Monster S4RS Tricolore 2007.11 -
DUCATI MOTORCYCLESMULTISTRADA Multistrada 62061846632004.11 - 2006.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES MULTISTRADA Multistrada 620 2004.11 - 2006.12
DUCATI MOTORCYCLESST ST 4 S996851162001.01 - 2005.12Informacje o DUCATI MOTORCYCLES ST ST 4 S 2001.01 - 2005.12
FIAT126 (126_)126 A1.048, 126 A1.00065065217231977.07 - 1987.09Informacje o FIAT 126 (126_) 650 1977.07 - 1987.09
FIAT126 (126_)126 A1.04865065218241981.07 - 2000.09Informacje o FIAT 126 (126_) 650 1981.07 - 2000.09
FIAT126 (126_)126 A2.000, 126 A2.04870070419261987.09 - 1996.06Informacje o FIAT 126 (126_) 700 1987.09 - 1996.06
FIAT900 T/E Pulmino (200_)100 GF 0000.990326351978.01 - 1986.01Informacje o FIAT 900   T/E Pulmino (200_) 0.9 1978.01 - 1986.01
FIATCROMA (154_)154 C6.0001900 Turbo D i.d. (154.LL, 154.PL)192966901987.08 - 1992.10Informacje o FIAT CROMA (154_) 1900 Turbo D i.d. (154.LL, 154.PL) 1987.08 - 1992.10
FIATCROMA (154_)154 D1.0001900 Turbo D i.d.192969941992.11 - 1996.12Informacje o FIAT CROMA (154_) 1900 Turbo D i.d. 1992.11 - 1996.12
FIATCROMA (154_)154 A1.0002000 CHT (154.AC)199566901985.12 - 1989.02Informacje o FIAT CROMA (154_) 2000 CHT (154.AC) 1985.12 - 1989.02
FIATCROMA (154_)154 A2.0002000 i.e. Turbo (154.AM)19951141551985.12 - 1990.06Informacje o FIAT CROMA (154_) 2000 i.e. Turbo (154.AM) 1985.12 - 1990.06
FIATCROMA (154_)834 B.0482000 i.e. (154.AM)1995831131986.03 - 1990.09Informacje o FIAT CROMA (154_) 2000 i.e. (154.AM) 1986.03 - 1990.09
FIATCROMA (154_)834 B.000, 154 C3.0002000 i.e. (154.AD)1995881201987.03 - 1992.09Informacje o FIAT CROMA (154_) 2000 i.e. (154.AD) 1987.03 - 1992.09
FIATCROMA (154_)154 C3.046, 834 B.1462000 i.e. (154.AM, 154.LM)1995851161987.10 - 1996.08Informacje o FIAT CROMA (154_) 2000 i.e. (154.AM, 154.LM) 1987.10 - 1996.08
FIATCROMA (154_)154 A1.000, 154 C5.0002000 CHT1995741001991.01 - 1992.09Informacje o FIAT CROMA (154_) 2000 CHT 1991.01 - 1992.09
FIATCROMA (154_)8144.91.20002500 TD (154.AE)2445741011985.12 - 1989.08Informacje o FIAT CROMA (154_) 2500 TD (154.AE) 1985.12 - 1989.08
FIATCROMA (154_)8144.97 Y, 8144.97, 8144.97.24002500 TD (154.LL, 154.PL)2500851151989.05 - 1996.08Informacje o FIAT CROMA (154_) 2500 TD (154.LL, 154.PL) 1989.05 - 1996.08
FIATFIORINO Skrzynia (146_)156 A2.2461.0 iE99933451992.11 - 1996.04Informacje o FIAT FIORINO Skrzynia (146_) 1.0 iE 1992.11 - 1996.04
FIATFIORINO Skrzynia (146_)146 A9.00060 1.1111640541988.05 - 1993.12Informacje o FIAT FIORINO Skrzynia (146_) 60 1.1 1988.05 - 1993.12
FIATFIORINO Skrzynia (146_) 1.3129744601988.05 - 1993.11Informacje o FIAT FIORINO Skrzynia (146_) 1.3 1988.05 - 1993.11
FIATFIORINO Skrzynia (146_) 1.3129743581988.05 - 1998.09Informacje o FIAT FIORINO Skrzynia (146_) 1.3 1988.05 - 1998.09
FIATFIORINO Skrzynia (146_)146 A5.00070 1.3130149671988.01 - 1994.12Informacje o FIAT FIORINO Skrzynia (146_) 70 1.3 1988.01 - 1994.12
FIATFIORINO Skrzynia (146_)146 C5.000, 146 D5.0001.4137246631989.01 - 2000.03Informacje o FIAT FIORINO Skrzynia (146_) 1.4 1989.01 - 2000.03
FIATFIORINO Skrzynia (146_)146 C5.0001.4137252711992.11 - 1996.10Informacje o FIAT FIORINO Skrzynia (146_) 1.4 1992.11 - 1996.10
FIATFIORINO Skrzynia (146_)146 A3.0111.5 Álcool149752711988.05 - 1993.11Informacje o FIAT FIORINO Skrzynia (146_) 1.5 Álcool 1988.05 - 1993.11
FIATFIORINO Skrzynia (146_)149 C1.00075 i.e. 1.5149955751988.05 - 1993.12Informacje o FIAT FIORINO Skrzynia (146_) 75 i.e. 1.5 1988.05 - 1993.12
FIATFIORINO Skrzynia (146_)146 B2.0001.7 D169744601988.01 - 1999.10Informacje o FIAT FIORINO Skrzynia (146_) 1.7 D 1988.01 - 1999.10
FIATFIORINO Skrzynia (146_)146 B2.00060 1.7 D169742571988.05 - 1996.10Informacje o FIAT FIORINO Skrzynia (146_) 60 1.7 D 1988.05 - 1996.10
FIATFIORINO Skrzynia (146_)149 B3.00060 1.7 D169844601988.05 - 2000.05Informacje o FIAT FIORINO Skrzynia (146_) 60 1.7 D 1988.05 - 2000.05
FORDCAPRI III (GECP)J1E1.3129840541978.01 - 1985.06Informacje o FORD CAPRI III (GECP) 1.3 1978.01 - 1985.06
FORDCAPRI III (GECP)LCN1.6159354731978.01 - 1987.04Informacje o FORD CAPRI III (GECP) 1.6 1978.01 - 1987.04
FORDCAPRI III (GECP)NEN, OHC TL 20 H2.01993741011978.01 - 1985.12Informacje o FORD CAPRI III (GECP) 2.0 1978.01 - 1985.12
FORDCAPRI III (GECP)YYN2.3 Super2294841141979.06 - 1985.12Informacje o FORD CAPRI III (GECP) 2.3 Super 1979.06 - 1985.12
FORDCAPRI III (GECP)PRN2.8 Super Injection27921181601981.01 - 1987.04Informacje o FORD CAPRI III (GECP) 2.8 Super Injection 1981.01 - 1987.04
FORDESCORT '81 Express (AVA)LTA1.6 D160840541984.02 - 1986.02Informacje o FORD ESCORT
FORDESCORT I (AFH, ATH)G11100109832451968.01 - 1974.12Informacje o FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1100 1968.01 - 1974.12
FORDESCORT II (ATH)G11.1109832451974.12 - 1980.08Informacje o FORD ESCORT II (ATH) 1.1 1974.12 - 1980.08
FORDESCORT II (ATH)G21.1109835481974.12 - 1980.08Informacje o FORD ESCORT II (ATH) 1.1 1974.12 - 1980.08
FORDESCORT II (ATH)G11.1109834461975.06 - 1980.08Informacje o FORD ESCORT II (ATH) 1.1 1975.06 - 1980.08
FORDESCORT II (ATH)J21.3129842571974.12 - 1980.08Informacje o FORD ESCORT II (ATH) 1.3 1974.12 - 1980.08
FORDESCORT II (ATH)J1F1.3129840541974.12 - 1980.08Informacje o FORD ESCORT II (ATH) 1.3 1974.12 - 1980.08
FORDESCORT II (ATH)J31.3129851701974.12 - 1980.08Informacje o FORD ESCORT II (ATH) 1.3 1974.12 - 1980.08
FORDESCORT II (ATH) 1.818341151561974.12 - 1980.08Informacje o FORD ESCORT II (ATH) 1.8 1974.12 - 1980.08
FORDESCORT II Turnier 1.3 (BADR)129340541976.08 - 1981.07Informacje o FORD ESCORT II Turnier 1.3 (BADR) 1976.08 - 1981.07
FORDESCORT II TurnierKL 13 H1.3 (CADR)129840541975.04 - 1979.01Informacje o FORD ESCORT II Turnier 1.3 (CADR) 1975.04 - 1979.01
FORDESCORT III (GAA)GLB, GMA1.1111740551980.09 - 1983.08Informacje o FORD ESCORT III (GAA) 1.1 1980.09 - 1983.08
FORDESCORT III (GAA)GPA1.1111743591980.09 - 1983.08Informacje o FORD ESCORT III (GAA) 1.1 1980.09 - 1983.08
FORDESCORT III (GAA)GSE1.1111737501983.08 - 1985.12Informacje o FORD ESCORT III (GAA) 1.1 1983.08 - 1985.12
FORDESCORT III (GAA)JPA1.3129651691980.09 - 1985.12Informacje o FORD ESCORT III (GAA) 1.3 1980.09 - 1985.12
FORDESCORT III (GAA)JGA1.3134143581984.01 - 1985.12Informacje o FORD ESCORT III (GAA) 1.3 1984.01 - 1985.12
FORDESCORT III (GAA)CHT 16001.6155548651983.05 - 1986.07Informacje o FORD ESCORT III (GAA) 1.6 1983.05 - 1986.07
FORDESCORT III (GAA)LUA1.6159771971980.09 - 1982.10Informacje o FORD ESCORT III (GAA) 1.6 1980.09 - 1982.10
FORDESCORT III (GAA)LP1, LPA1.6159758791980.09 - 1985.12Informacje o FORD ESCORT III (GAA) 1.6 1980.09 - 1985.12
FORDESCORT III (GAA)LR1, LRA1.6 XR3i1597771051982.10 - 1985.12Informacje o FORD ESCORT III (GAA) 1.6 XR3i 1982.10 - 1985.12
FORDESCORT III (GAA)L4B1.6 i (GAA)159766901985.07 - 1985.12Informacje o FORD ESCORT III (GAA) 1.6 i (GAA) 1985.07 - 1985.12
FORDESCORT III (GAA)LTA1.6 D160840541984.02 - 1985.12Informacje o FORD ESCORT III (GAA) 1.6 D 1984.02 - 1985.12
FORDESCORT III kabriolet (ALD)JPA1.3129651691983.09 - 1985.12Informacje o FORD ESCORT III kabriolet (ALD) 1.3 1983.09 - 1985.12
FORDESCORT III kabriolet (ALD)CHT 16001.6 XR3155566901983.09 - 1985.12Informacje o FORD ESCORT III kabriolet (ALD) 1.6 XR3 1983.09 - 1985.12
FORDESCORT III kabriolet (ALD)CHT 16001.6 XR3 Álcool155563861983.09 - 1985.12Informacje o FORD ESCORT III kabriolet (ALD) 1.6 XR3 Álcool 1983.09 - 1985.12
FORDESCORT III kabriolet (ALD)LR1, LRA1.6 i1597771051983.09 - 1985.12Informacje o FORD ESCORT III kabriolet (ALD) 1.6 i 1983.09 - 1985.12
FORDESCORT III kabriolet (ALD)LP1, LPA1.6159758791983.09 - 1985.12Informacje o FORD ESCORT III kabriolet (ALD) 1.6 1983.09 - 1985.12
FORDESCORT III Turnier (AWA)GLB, GMA1.1111740541980.09 - 1983.08Informacje o FORD ESCORT III Turnier (AWA) 1.1 1980.09 - 1983.08
FORDESCORT III Turnier (AWA)GSE1.1111737501983.08 - 1985.12Informacje o FORD ESCORT III Turnier (AWA) 1.1 1983.08 - 1985.12
FORDESCORT III Turnier (AWA)JPA1.3129651691981.03 - 1985.12Informacje o FORD ESCORT III Turnier (AWA) 1.3 1981.03 - 1985.12
FORDESCORT III Turnier (AWA)LP1, LPA1.6159758791980.09 - 1985.12Informacje o FORD ESCORT III Turnier (AWA) 1.6 1980.09 - 1985.12
FORDESCORT III Turnier (AWA)LTA1.6 D160840541984.02 - 1985.12Informacje o FORD ESCORT III Turnier (AWA) 1.6 D 1984.02 - 1985.12
FORDESCORT V (AAL, ABL)J6A, J4B1.3129944601990.07 - 1995.01Informacje o FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.3 1990.07 - 1995.01
FORDESCORT V (AAL, ABL)F6F, F6G1.4139252711990.07 - 1995.01Informacje o FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.4 1990.07 - 1995.01
FORDESCORT V (AAL, ABL)UY (CHT1600)1.6 Álcool155555751990.07 - 1992.11Informacje o FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 Álcool 1990.07 - 1992.11
FORDESCORT V (AAL, ABL)CHT 16001.6155554741990.07 - 1994.10Informacje o FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 1990.07 - 1994.10
FORDESCORT V (AAL, ABL)LUJ, LUK1.6159866901990.07 - 1992.08Informacje o FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 1990.07 - 1992.08
FORDESCORT V (AAL, ABL)LJF1.61598771051990.07 - 1993.08Informacje o FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 1990.07 - 1993.08
FORDESCORT V (AAL, ABL)RTE, RTF, RTH1.8 D175344601990.07 - 1995.01Informacje o FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 D 1990.07 - 1995.01
FORDESCORT V (AAL, ABL) 1.8178166901990.07 - 1995.05Informacje o FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 1990.07 - 1995.05
FORDESCORT V (AAL, ABL)UE1.8 Álcool178173991990.07 - 1995.05Informacje o FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 Álcool 1990.07 - 1995.05
FORDESCORT V (AAL, ABL)RDA1.8 16V XR3i1796771051992.02 - 1995.01Informacje o FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 1992.02 - 1995.01
FORDESCORT V (AAL, ABL)RQB1.8 16V XR3i1796961301992.02 - 1995.01Informacje o FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 1992.02 - 1995.01
FORDESCORT V (AAL, ABL)N7ARS 200019981101501991.05 - 1995.01Informacje o FORD ESCORT V (AAL, ABL) RS 2000 1991.05 - 1995.01
FORDESCORT V kabriolet (ALL)F6F, F6G1.4139252711990.07 - 1994.04Informacje o FORD ESCORT V kabriolet (ALL) 1.4 1990.07 - 1994.04
FORDESCORT V kabriolet (ALL)LJF1.61598771051990.07 - 1993.08Informacje o FORD ESCORT V kabriolet (ALL) 1.6 1990.07 - 1993.08
FORDESCORT V kabriolet (ALL) 1.8 XR3178166901990.07 - 1992.11Informacje o FORD ESCORT V kabriolet (ALL) 1.8 XR3 1990.07 - 1992.11
FORDESCORT V kabriolet (ALL) 1.8 XR3 Álcool178173991990.07 - 1994.05Informacje o FORD ESCORT V kabriolet (ALL) 1.8 XR3 Álcool 1990.07 - 1994.05
FORDESCORT V kabriolet (ALL)RQB1.8 16V XR3i1796961301992.02 - 1995.01Informacje o FORD ESCORT V kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 1992.02 - 1995.01
FORDESCORT V kabriolet (ALL)RDA1.8 16V XR3i1796771051992.02 - 1995.01Informacje o FORD ESCORT V kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 1992.02 - 1995.01
FORDORION I (AFD)JPA1.3129651691983.07 - 1986.03Informacje o FORD ORION I (AFD) 1.3 1983.07 - 1986.03
FORDORION I (AFD)LR1, LRA1.6 i1597771051983.07 - 1986.03Informacje o FORD ORION I (AFD) 1.6 i 1983.07 - 1986.03
FORDORION I (AFD)LP1, LPA1.6159758791983.07 - 1986.03Informacje o FORD ORION I (AFD) 1.6 1983.07 - 1986.03
FORDORION I (AFD)LTA1.6 D160840541984.02 - 1986.03Informacje o FORD ORION I (AFD) 1.6 D 1984.02 - 1986.03
FORDTRANSIT Autobus (72E, 73E)EY1.7 FT 100 (72E2A)169948651971.04 - 1978.03Informacje o FORD TRANSIT Autobus (72E, 73E) 1.7 FT 100 (72E2A) 1971.04 - 1978.03
FORDTRANSIT Autobus (E_ _)NBA2.0199366901991.09 - 1994.09Informacje o FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 1991.09 - 1994.09
FORDTRANSIT Autobus (E_ _)NCA2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS)199472981991.09 - 1994.07Informacje o FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS) 1991.09 - 1994.07
FORDTRANSIT Autobus (E_ _)4BC, 4CC, 4FA2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS)249651701991.08 - 1994.07Informacje o FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS) 1991.08 - 1994.07
FORDTRANSIT Autobus (E_ _)4DA2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS)249659801991.09 - 1994.07Informacje o FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS) 1991.09 - 1994.07
FORDTRANSIT Autobus (E_ _)4EA2.5 TD (ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, EUS)2496741001991.09 - 1994.07Informacje o FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, EUS) 1991.09 - 1994.07
FORDTRANSIT Autobus (E_ _)4GA2.5 TD (EBS, EBL, ECL, EDS, EDL, ESS, EUS)249663851992.10 - 1994.07Informacje o FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (EBS, EBL, ECL, EDS, EDL, ESS, EUS) 1992.10 - 1994.07
FORDTRANSIT Autobus (E_ _)BRT2.9 i29351071451991.01 - 1994.09Informacje o FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.9 i 1991.01 - 1994.09
FORDTRANSIT Autobus (T_ _)4AB2.5 D (TBS, TCL, TCS, TEL, TES)249650681985.12 - 1989.01Informacje o FORD TRANSIT Autobus (T_ _) 2.5 D (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) 1985.12 - 1989.01
FORDTRANSIT Autobus (T_ _)4AE2.5 D249660821985.12 - 1989.01Informacje o FORD TRANSIT Autobus (T_ _) 2.5 D 1985.12 - 1989.01
FORDTRANSIT Autobus (T_ _)4BA, 4CA2.5 D (TBS, TEL, TES)249652711988.09 - 1992.09Informacje o FORD TRANSIT Autobus (T_ _) 2.5 D (TBS, TEL, TES) 1988.09 - 1992.09
FORDTRANSIT Platforma / podwozie (E_ _)NBA2.0199366901991.04 - 1994.07Informacje o FORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.0 1991.04 - 1994.07
FORDTRANSIT Platforma / podwozie (E_ _)NCA2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)199472981991.09 - 1994.08Informacje o FORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 1991.09 - 1994.08
FORDTRANSIT Platforma / podwozie (E_ _)4BC, 4CC, 4FA2.5 DI (EML/S, ENL/S)249651691991.09 - 1994.08Informacje o FORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.5 DI (EML/S, ENL/S) 1991.09 - 1994.08
FORDTRANSIT Platforma / podwozie (E_ _)4EA2.5 TD (EME/L/S, ENE/L)2496741001991.09 - 1994.08Informacje o FORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L) 1991.09 - 1994.08
FORDTRANSIT Platforma / podwozie (E_ _)4DA2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S)249659801991.09 - 1994.08Informacje o FORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) 1991.09 - 1994.08
FORDTRANSIT Platforma / podwozie (E_ _)4GA2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S)249663851992.11 - 1994.08Informacje o FORD TRANSIT Platforma / podwozie (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 1992.11 - 1994.08
FORDTRANSIT Platforma / podwozie (T_ _)4BA, 4CA, 4BB, 4CB2.5 DI (TTE, TTL, TTS, TUL)249652711988.09 - 1992.09Informacje o FORD TRANSIT Platforma / podwozie (T_ _) 2.5 DI (TTE, TTL, TTS, TUL) 1988.09 - 1992.09
FORDTRANSIT Skrzynia (E_ _)NBA2.0199366901991.09 - 1994.06Informacje o FORD TRANSIT Skrzynia (E_ _) 2.0 1991.09 - 1994.06
FORDTRANSIT Skrzynia (E_ _)NCA2.0 i (EAL, EAS)199472981991.09 - 1994.06Informacje o FORD TRANSIT Skrzynia (E_ _) 2.0 i (EAL, EAS) 1991.09 - 1994.06
FORDTRANSIT Skrzynia (E_ _)4BC, 4CC, 4FA2.5 DI (EAL, EAS)249651701991.05 - 1994.06Informacje o FORD TRANSIT Skrzynia (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) 1991.05 - 1994.06
FORDTRANSIT Skrzynia (E_ _)4EA2.5 TD (EAS, EAL)2496741011991.05 - 1994.06Informacje o FORD TRANSIT Skrzynia (E_ _) 2.5 TD (EAS, EAL) 1991.05 - 1994.06
FORDTRANSIT Skrzynia (E_ _)4DA2.5 DI (EAS, EAL)249659801991.05 - 1994.06Informacje o FORD TRANSIT Skrzynia (E_ _) 2.5 DI (EAS, EAL) 1991.05 - 1994.06
FORDTRANSIT Skrzynia (E_ _)4GA2.5 DI (EAL, EAS)249663851992.10 - 1994.06Informacje o FORD TRANSIT Skrzynia (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) 1992.10 - 1994.06
FORDTRANSIT Skrzynia (T_ _)4AB2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS)249650681986.01 - 1991.09Informacje o FORD TRANSIT Skrzynia (T_ _) 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) 1986.01 - 1991.09
FORDTRANSIT Skrzynia (T_ _)4BA, 4CA2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS)249652711988.10 - 1991.09Informacje o FORD TRANSIT Skrzynia (T_ _) 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) 1988.10 - 1991.09
FORD AUSTRALIAESCORT sedanG11.1109832451968.01 - 1974.12Informacje o FORD AUSTRALIA ESCORT sedan 1.1 1968.01 - 1974.12
FORD AUSTRALIAESCORT sedanJ21.3129842571970.06 - 1976.02Informacje o FORD AUSTRALIA ESCORT sedan 1.3 1970.06 - 1976.02
FORD AUSTRALIAESCORT sedanJ1F1.3129840541974.12 - 1980.08Informacje o FORD AUSTRALIA ESCORT sedan 1.3 1974.12 - 1980.08
FORD AUSTRALIATRANSIT Platforma / podwozie (VF, VG)4DA2.5 TD249659801991.09 - 1994.08Informacje o FORD AUSTRALIA TRANSIT Platforma / podwozie (VF, VG) 2.5 TD 1991.09 - 1994.08
FORD AUSTRALIATRANSIT Platforma / podwozie (VF, VG)4EA2.5 TD2496741001991.09 - 1994.08Informacje o FORD AUSTRALIA TRANSIT Platforma / podwozie (VF, VG) 2.5 TD 1991.09 - 1994.08
FORD AUSTRALIATRANSIT Platforma / podwozie (VF, VG)4GF2.5 TD249663851992.11 - 1994.08Informacje o FORD AUSTRALIA TRANSIT Platforma / podwozie (VF, VG) 2.5 TD 1992.11 - 1994.08
GASGAS MOTORCYCLESEC EC 125 (EC)12412162008.01 - Informacje o GASGAS MOTORCYCLES EC EC 125 (EC) 2008.01 -
GASGAS MOTORCYCLESEC EC 20019928382007.01 - Informacje o GASGAS MOTORCYCLES EC EC 200 2007.01 -
GASGAS MOTORCYCLESEC EC 250 (EC)24937502007.01 - Informacje o GASGAS MOTORCYCLES EC EC 250 (EC) 2007.01 -
GASGAS MOTORCYCLESEC EC 250 (FS)24937502009.01 - Informacje o GASGAS MOTORCYCLES EC EC 250 (FS) 2009.01 -
GASGAS MOTORCYCLESEC EC 300 (EC)29537502007.01 - Informacje o GASGAS MOTORCYCLES EC EC 300 (EC) 2007.01 -
GASGAS MOTORCYCLESEC EC 300 (FS)29537502012.01 - Informacje o GASGAS MOTORCYCLES EC EC 300 (FS) 2012.01 -
GASGAS MOTORCYCLESEC EC 450 FSE (FS)44935472004.01 - Informacje o GASGAS MOTORCYCLES EC EC 450 FSE (FS) 2004.01 -
HARLEY-DAVIDSON MCDYNA 1340 Dyna Glide Low Rider133841561992.01 - 1998.12Informacje o HARLEY-DAVIDSON MC DYNA 1340 Dyna Glide Low Rider 1992.01 - 1998.12
HARLEY-DAVIDSON MCDYNA 1450 Dyna Super Glide Sport144950681999.01 - 2002.12Informacje o HARLEY-DAVIDSON MC DYNA 1450 Dyna Super Glide Sport 1999.01 - 2002.12
HARLEY-DAVIDSON MCELECTRA GLIDE 1340 Electra Glide133843581987.01 - Informacje o HARLEY-DAVIDSON MC ELECTRA GLIDE 1340 Electra Glide 1987.01 -
HARLEY-DAVIDSON MCELECTRA GLIDE 1340 Electra Glide Classic133837501987.01 - Informacje o HARLEY-DAVIDSON MC ELECTRA GLIDE 1340 Electra Glide Classic 1987.01 -
HARLEY-DAVIDSON MCELECTRA GLIDE 1340 Electra Glide Sport133846631987.01 - 1993.12Informacje o HARLEY-DAVIDSON MC ELECTRA GLIDE 1340 Electra Glide Sport 1987.01 - 1993.12
HARLEY-DAVIDSON MCELECTRA GLIDE 1340 Electra Glide Road King133844601993.01 - 1998.12Informacje o HARLEY-DAVIDSON MC ELECTRA GLIDE 1340 Electra Glide Road King 1993.01 - 1998.12
HARLEY-DAVIDSON MCELECTRA GLIDE 1340 Electra Glide Classic133837501995.01 - Informacje o HARLEY-DAVIDSON MC ELECTRA GLIDE 1340 Electra Glide Classic 1995.01 -
HARLEY-DAVIDSON MCELECTRA GLIDE 1340 Electra Glide Standard133844601995.01 - 1998.12Informacje o HARLEY-DAVIDSON MC ELECTRA GLIDE 1340 Electra Glide Standard 1995.01 - 1998.12
HARLEY-DAVIDSON MCELECTRA GLIDE 1340 Electra Glide Classic133844601995.01 - 1998.12Informacje o HARLEY-DAVIDSON MC ELECTRA GLIDE 1340 Electra Glide Classic 1995.01 - 1998.12
HARLEY-DAVIDSON MCSPORTSTER (883cc - 1000cc) 883 N Sportster Iron (XL)88325342009.01 - Informacje o HARLEY-DAVIDSON MC SPORTSTER (883cc - 1000cc) 883 N Sportster Iron (XL) 2009.01 -
HONDAACCORD I (SJ, SY)EL, EG1.6 L/EX (SY)160259801978.01 - 1983.09Informacje o HONDA ACCORD I (SJ, SY) 1.6 L/EX (SY) 1978.01 - 1983.09
HONDAACCORD I Hatchback (SJ, SY)EL1.6 L/EX (SJ, SY)160259801979.01 - 1983.09Informacje o HONDA ACCORD I Hatchback (SJ, SY) 1.6 L/EX (SJ, SY) 1979.01 - 1983.09
HONDACIVIC I Hatchback (SB)EB11200 (SB1)116940541972.07 - 1977.02Informacje o HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB1) 1972.07 - 1977.02
HONDACIVIC I Hatchback (SB)EB21200 (SB2)123840541977.03 - 1980.12Informacje o HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB2) 1977.03 - 1980.12
HONDACIVIC I Hatchback (SB)EB31200 (SB2)123844601977.09 - 1980.12Informacje o HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB2) 1977.09 - 1980.12
HONDACIVIC I Hatchback (SB)EN1.3133551691981.03 - 1983.09Informacje o HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1.3 1981.03 - 1983.09
HONDACIVIC I sedan (SF)EN41300 S133552711979.10 - 1984.12Informacje o HONDA CIVIC I sedan (SF) 1300 S 1979.10 - 1984.12
HONDACIVIC I sedan (SF)EN11300 L133544601980.09 - 1983.09Informacje o HONDA CIVIC I sedan (SF) 1300 L 1980.09 - 1983.09
HONDACIVIC I sedan (SF)EN21300 L133533451980.09 - 1983.09Informacje o HONDA CIVIC I sedan (SF) 1300 L 1980.09 - 1983.09
HONDACIVIC II Kombi (WC)EN11300133544601979.09 - 1983.09Informacje o HONDA CIVIC II Kombi (WC) 1300 1979.09 - 1983.09
HONDACIVIC II liftback (SS, SL)EN11300 L (SS)133544601979.09 - 1983.09Informacje o HONDA CIVIC II liftback (SS, SL) 1300 L (SS) 1979.09 - 1983.09
HONDAPRELUDE I coupe (SN)EL, EL141.6160259801978.11 - 1982.10Informacje o HONDA PRELUDE I coupe (SN) 1.6 1978.11 - 1982.10
HONDAQUINTET (SU)EL1.6 EX160259801980.02 - 1984.12Informacje o HONDA QUINTET (SU) 1.6 EX 1980.02 - 1984.12
HONDA MOTORCYCLESANF ANF 125 Innova (JC37)124792007.10 - 2011.12Informacje o HONDA MOTORCYCLES ANF ANF 125 Innova (JC37) 2007.10 - 2011.12
HONDA MOTORCYCLESCA CA 125 S Rebel (JC24)1258111995.01 - 1999.12Informacje o HONDA MOTORCYCLES CA CA 125 S Rebel (JC24) 1995.01 - 1999.12
HONDA MOTORCYCLESCB (CB 1 - CB 500) CB 125 T/T2 (CB125T)1247101978.01 - 1986.12Informacje o HONDA MOTORCYCLES CB (CB 1 - CB 500) CB 125 T/T2 (CB125T) 1978.01 - 1986.12
HONDA MOTORCYCLESCB (CB 1 - CB 500) CB 200 B19813181974.01 - 1976.12Informacje o HONDA MOTORCYCLES CB (CB 1 - CB 500) CB 200 B 1974.01 - 1976.12
HONDA MOTORCYCLESCB (CB 1 - CB 500) CB 250 Two-Fifty (MC26)23913181995.01 - 1998.12Informacje o HONDA MOTORCYCLES CB (CB 1 - CB 500) CB 250 Two-Fifty (MC26) 1995.01 - 1998.12
Kod zestawu Nazwa zestawu
1A3 002 850-031 Żarówka
1A3 996 002-531 Żarówka
1A3 996 162-021 Żarówka
1A3 996 162-071 Żarówka
1A3 996 162-381 Żarówka
1A6 002 395-821 Żarówka
1A8 354 239-011 Żarówka
1A8 354 239-021 Żarówka
1AB 006 277-127 Żarówka
1AB 996 157-091 Żarówka
1AB 996 157-151 Żarówka
1AD 003 305-001 Żarówka
1AE 003 427-021 Żarówka
1AE 003 980-231 Żarówka
1AE 003 980-241 Żarówka
1AG 007 861-431 Żarówka
1AG 007 861-441 Żarówka
1B3 005 365-077 Żarówka
1DL 004 820-801 Żarówka
1DL 007 385-011 Żarówka
1DL 007 385-021 Żarówka
1DL 007 385-031 Żarówka
1DL 007 385-041 Żarówka
1DL 007 872-097 Żarówka
1DL 007 872-107 Żarówka
1DL 008 521-851 Żarówka
1DL 008 521-851 Żarówka
1DL 008 521-871 Żarówka
1DL 008 521-871 Żarówka
1DL 008 522-821 Żarówka
1DL 008 522-821 Żarówka
1DL 008 522-871 Żarówka
1DL 008 522-871 Żarówka
1E3 996 160-001 Żarówka
1E3 996 160-011 Żarówka
1E3 996 160-107 Żarówka
1E3 996 160-117 Żarówka
1EA 993 975-011 Żarówka
1EA 993 975-017 Żarówka
1EA 993 975-021 Żarówka
1EA 993 975-027 Żarówka
1EA 993 975-091 Żarówka
1EA 993 975-097 Żarówka
1EA 993 975-101 Żarówka
1EA 993 975-107 Żarówka
1EA 993 975-217 Żarówka
1EA 993 975-227 Żarówka
1EA 996 081-131 Żarówka
1EA 996 081-141 Żarówka
1EA 996 081-171 Żarówka
1EA 996 081-177 Żarówka
1EA 996 127-001 Żarówka
1EA 996 127-007 Żarówka
1EA 996 127-021 Żarówka
1EB 996 167-031 Żarówka
1EB 996 167-038 Żarówka
1EB 996 167-041 Żarówka
1EB 996 167-048 Żarówka
1EE 996 174-011 Żarówka
1EE 996 174-021 Żarówka
1EE 996 174-051 Żarówka
1EE 996 174-061 Żarówka
1EE 996 174-211 Żarówka
1EE 996 174-221 Żarówka
1EE 996 174-337 Żarówka, światła postojowe / światła pozycyjne
1K0 008 191-001 Żarówka
1K0 008 191-007 Żarówka
1K0 008 191-091 Żarówka
1K0 008 191-111 Żarówka
1K0 008 191-121 Żarówka
1K0 008 191-131 Żarówka
1K0 008 191-227 Żarówka
1K0 008 192-001 Żarówka
1K0 008 192-007 Żarówka
1K0 247 043-001 Żarówka
1K0 247 043-007 Żarówka
1K0 247 043-117 Żarówka
1K0 247 043-157 Żarówka
1K2 006 147-031 Żarówka
1L3 002 850-068 Żarówka
1L3 996 160-127 Żarówka
1L3 996 160-137 Żarówka
1L6 002 395-842 Żarówka
1LA 993 975-037 Żarówka
1LA 993 975-047 Żarówka
1LA 993 975-117 Żarówka
1LA 993 975-121 Żarówka
1LA 993 975-237 Żarówka
1LA 993 975-247 Żarówka
1LA 996 081-151 Żarówka
1LA 996 081-161 Żarówka
1LA 996 081-187 Żarówka
1LB 996 157-201 Żarówka
1LD 003 126-058 Żarówka
1LD 003 126-068 Żarówka
1LE 003 427-041 Żarówka
1LE 996 174-111 Żarówka
1LE 996 174-121 Żarówka
1LE 996 174-311 Żarówka
1LE 996 174-321 Żarówka
1LG 007 861-451 Żarówka
1LG 007 861-461 Żarówka
1LJ 007 219-371 Żarówka
1LJ 007 219-381 Żarówka
1S5 003 178-421 Żarówka
1S5 003 178-431 Żarówka
2AB 004 532-031 Żarówka
2AB 004 532-041 Żarówka
2AB 004 532-061 Żarówka
2BM 001 313-821 Żarówka
2BM 009 320-807 Żarówka
2XS 005 020-057 Żarówka
2XS 005 020-137 Żarówka
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 18 pln - 1 paczka do 15kg
  • Kurier INPOST ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 21 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat 1-2 dni robocze)      - 18pln - 1 paczka do 25kg
  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 15kg
  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 22 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 14 pln - 1 paczka do 15kg
  • Kurier INPOST ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 18 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat 1-2 dni robocze )     - 14pln - 1 paczka do 25kg
  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 17 pln - 1 paczka do 15kg
  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 19 pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy