Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

WAHACZ 18803 FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
parzyste numery artykułów: 18802
Materiał: Aluminium
Rodzaj wahacza: Wahacz poprzeczny
Strona zabudowy: os przednia, z prawej
Strona zabudowy: na dole
Ciężar [kg]: 3,811
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z łożyskiem
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z nakrętką
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z łącznikiem
Kod EAN
4027816188032
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
3RG 31104
3RG 31153
4u BW-G-49711
4u BW-G-54332
4U Autoparts G54332
4U Autoparts G54366
A.B.S. 210060
A.B.S. 210060C
AIC 51533
AIC 53344S
AIC 53344Set
AIC 53983S
AIC 53983Set
AIC 55637S
AIC 55637Set
AISIN JTABM-009R
ALANKO 10340198
ALANKO 10340199
ALANKO 10343962
ALANKO 10343963
ALANKO 10343964
APlus 12069AP
APlus 16629AP
ASAM 70729
ASAM 74229
ASHUKI by Palidium PAL5-1023
ASMETAL 30BM2001
ASMETAL 30BM2002
ASMETAL 30BM2003
AUTLOG FT1646
AUTO-SPEED PARTS 290RT02347
AUTO-SPEED PARTS 290RT02382
Automotive RYME 35337
AYD 9700958
AYD 9705518
AYD OE - Excellence 97-00958
AYD OE - Excellence 97-05518
BBR Automotive 001-10-23044
BBR Automotive 001-10-23178
BBR Automotive 001-10-24601
BBR Automotive 001-10-29150
BENDIX 042209B
BENDIX 045782B
BENDIX 048756B
BGA KS0907
BGA KS0918
BGA TRC0901
BGA TRC0902
BGA TRC0925
BIRTH BR1428
BMW 31 12 1 094 466
BMW 31 12 1 094 466 S1
BMW 31 12 2 157 594
BMW 31 12 2 157 594 SK2
BMW 31 12 2 158 880
BMW 31 12 2 158 880 SK2
BMW 31 12 2 343 352
BMW 31 12 2 343 352 S1
BMW 31 12 2 343 352 SK2
BMW 31 12 2 343 358
BMW 31 12 2 343 358 SK2
BMW 31 12 6 751 318
BMW 31 12 6 751 318 S1
BMW 31 12 6 752 718
BMW 31 12 6 752 718 S1
BMW 31 12 6 758 520
BMW 31 12 6 758 520 S1
BMW 31 12 6 770 248
BMW 31 12 6 770 248 S1
BMW 31 12 6 774 820
BMW 31 12 6 774 820 S1
BMW 31 12 6 777 852
BMW 31 12 6 777 852 S1
BORG & BECK BCA5991
BORG & BECK BCA6746
BSG BSG 15-315-008
BSG BSG 15-315-009
CAUTEX 750425
CAUTEX 750429
COMLINE CCA2016
COMLINE CCA2226
COMLINE CCA4001K
CORTECO 49398440
CORTECO 49398622
CPB 505909
CPB 505910
CPB 505911
CPB 505912
CTE CS-918R
CTE CS-938R
DACO Germany WH0301R
DAKAtec 100121
DELPHI TC1728
DELPHI TC882
DENCKERMANN D120080
DIEDERICHS 1121400
DIEDERICHS 1121401
DITAS A1-3999
DJ PARTS DA1144
DODA 1060120075
DYS 20-09680-1
ESEN SKV 04SKV004
ESEN SKV 04SKV330
ETS 03.TC.602
ETS 03.TC.603
EUROREPAR 1634878480
FAG 821 0155 10
FAG 824 0006 30
FAI AutoParts SS050
FAI AutoParts SS6213
FARE SA TR301
FAST FT15555
FENOX CA11290
FERRON TOP02730053
FIRST LINE FCA5990
FIRST LINE FCA5991
FIRST LINE FCA6746
FLENNOR FL562-G
FORMPART 1209026
FORMPART 1209028
FR REDAELLI 7-904
FR REDAELLI 7-904A
FR REDAELLI 7-904M
FR REDAELLI 7-904MA
FRAP F2197
FREY 850000701
G.U.D. GSP501101
G.U.D. GSP501217
GSP S060359
GSP S061164
GSP S061165
GSP S990031SK
KAGER 87-0212
KAMOKA 9050085
KAWE 8500 11519
KAWE 8500 11519M
KEY PARTS KCA5990
KEY PARTS KCA5991
KLAXCAR FRANCE 47183z
KLOKKERHOLM 0061362
KRAFT AUTOMOTIVE 4212715
LEMFÖRDER 17919 01
LYNXauto C5056R
MAGNETI MARELLI 301181327400
MAGNETI MARELLI 301181327500
MAGNETI MARELLI 301181327600
MANDO MSA015001
MAPCO 49677/1HPS
MAPCO 49677/2HPS
MASTER-SPORT GERMANY 17919-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36799-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36799/1-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36799/2-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36799/3-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36799/4-SET-MS
MAXGEAR 72-0754
MAXGEAR 72-2964
Metalcaucho 52014
METZGER 58022702
METZGER 58022812
METZGER 58022922
METZGER 88022702
MEYLE 316 010 4305/HD
MEYLE 316 050 0000/HD
MEYLE 316 050 0003/HD
MEYLE 316 050 0004/HD
MEYLE 316 050 0126/HD
MGA SB7754
MILES DB62264
MILES DB62265
MONROE L11519
MOOG BM-WP-0421
MOOG BM-WP-0421P
MOOG BM-WP-4739
MOOG BM-WP-4739P
MOOG BM-WP-8862
MOTAQUIP LVSA1654
MOTAQUIP VSA780
NAPA NST2020
NAPA NST2021
NAPA NST2261
NK 5011528
NK 5011528PRO
NK 5011564
NTY ZWD-BM-002
OCAP 0381879
OCAP 0381879-K
OMG SRL 2524/C
Omnicraft 2398288
OPEN PARTS SSW1012.01
OPEN PARTS SSW1204.01
OPTIMAL G6-1401
OPTIMAL G6-673
OSSCA 01961
PATRON PS5435R
PATRON PS5521R
PEMEBLA JAPSKS-0101
PROFIT 2304-0117
QH Talbros QSA2383S
QUARO QS0954/HQ
QUICK STEER WA7131
QUINTON HAZELL QSA1708S
QUINTON HAZELL QSA2383S
REINHOCH RH04-3032
RIDEX 273C0113
RIDEX 273C0385
RIDEX 772S0070
RIDEX 772S0180
RTS 96-09569-1
RUVILLE 935023
RUVILLE 935023S
SASIC 9005682
SIDEM 21279
SIDEM 21675
SIDEM 21675 R
SKF VKDS 328503 B
SKF VKDS 328581 B
SPIDAN CHASSIS PARTS 45174
SPIDAN CHASSIS PARTS 50447
SPIDAN CHASSIS PARTS 50447HD
Stark SKCA-0050110
Stark SKCA-0050383
Stark SKSL-0260246
Stark SKSSK-1600069
STARLINE 14.20.700
STC T452014
STC T452018
STELLOX 57-00958-SX
STELLOX 57-00958A-SX
STELLOX 57-05518-SX
STELLOX 57-05518A-SX
SWAG 20 91 8803
SYD 31126758520
TALOSA 40-02319
Technika RS2623
TEKNOROT B-625
TEKNOROT B-625K
TEKNOROT B-625V
TOPRAN 500 140
TRICLO 773743
TRISCAN 8500 11519
TRISCAN 8500 11519M
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.31.052
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.31.074
TRW JTC962
VAICO V20-0294
VAICO V20-0294-1
VAICO V20-0572
VAICO V20-2843
VEMA 22296
VEMA 23720
WOLVER SP303242
WXQP 260071
WXQP 260073
WXQP 260571
WXQP 260573
WXQP 260971
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
BMW3 (E46)M43 B16 (164E3)316 i1596771052000.04 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 316 i 2000.04 - 2005.02
BMW3 (E46)N40 B16 A, N45 B16 A316 i1596851152002.06 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 316 i 2002.06 - 2005.02
BMW3 (E46)N46 B18 A, N42 B18 A316 i1796851152002.02 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 316 i 2002.02 - 2005.02
BMW3 (E46)M43 B19 (194E1)318 i1895871181997.12 - 2001.09Informacje o BMW 3 (E46) 318 i 1997.12 - 2001.09
BMW3 (E46)M43 B19 (194E1)316 i1895771051998.12 - 2002.02Informacje o BMW 3 (E46) 316 i 1998.12 - 2002.02
BMW3 (E46)M47 D20 (204D1)320 d1951951291998.02 - 2001.08Informacje o BMW 3 (E46) 320 d 1998.02 - 2001.08
BMW3 (E46)M47 D20 (204D1)320 d19511001361998.04 - 2001.09Informacje o BMW 3 (E46) 320 d 1998.04 - 2001.09
BMW3 (E46)M47 D20 (204D1)318 d1951851162001.09 - 2003.03Informacje o BMW 3 (E46) 318 d 2001.09 - 2003.03
BMW3 (E46)M52 B20 (206S4)320 i19901101501998.03 - 2000.09Informacje o BMW 3 (E46) 320 i 1998.03 - 2000.09
BMW3 (E46)N42 B20 A, N46 B20 A, N46 B20 C318 i19951051432001.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 318 i 2001.09 - 2005.02
BMW3 (E46)M47 D20 (204D4)320 d19951101502001.09 - 2005.05Informacje o BMW 3 (E46) 320 d 2001.09 - 2005.05
BMW3 (E46)M47 D20 (204D4)318 d1995851162003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 318 d 2003.03 - 2005.02
BMW3 (E46)M54 B22 (226S1)320 i21711251702000.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 320 i 2000.09 - 2005.02
BMW3 (E46)M52 B25 (256S4)323 i24941201631998.03 - 2000.09Informacje o BMW 3 (E46) 323 i 1998.03 - 2000.09
BMW3 (E46)M52 B25 (256S4)323 i24941251701998.03 - 2000.09Informacje o BMW 3 (E46) 323 i 1998.03 - 2000.09
BMW3 (E46)M54 B25 (256S5)325 i24941411922000.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 325 i 2000.09 - 2005.02
BMW3 (E46)M54 B25 (256S5)325 i24941371862000.09 - 2005.04Informacje o BMW 3 (E46) 325 i 2000.09 - 2005.04
BMW3 (E46)M52 B28 (286S2)328 i27931421931998.02 - 2000.06Informacje o BMW 3 (E46) 328 i 1998.02 - 2000.06
BMW3 (E46)M52 B28 (286S2)328 i27931441961998.09 - 2000.12Informacje o BMW 3 (E46) 328 i 1998.09 - 2000.12
BMW3 (E46)M57 D30 (306D1)330 d29261351841999.10 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 330 d 1999.10 - 2005.02
BMW3 (E46)M54 B30 (306S3)330 i29791702312000.06 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 330 i 2000.06 - 2005.02
BMW3 (E46)M54 B30 (306S3)330 i29791682282001.01 - 2005.04Informacje o BMW 3 (E46) 330 i 2001.01 - 2005.04
BMW3 (E46)M57 D30 (306D2)330 d29931502042003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 330 d 2003.03 - 2005.02
BMW3 Compact (E46)N40 B16 A, N45 B16 A316 ti1596851152002.06 - 2005.02Informacje o BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2002.06 - 2005.02
BMW3 Compact (E46)N40 B16 A316 ti1596771052002.06 - 2005.02Informacje o BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2002.06 - 2005.02
BMW3 Compact (E46)N46 B18 A, N42 B18 A316 ti1796851152001.06 - 2005.02Informacje o BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2001.06 - 2005.02
BMW3 Compact (E46)N42 B20 A, N46 B20 A318 ti19951051432001.03 - 2004.12Informacje o BMW 3 Compact (E46) 318 ti 2001.03 - 2004.12
BMW3 Compact (E46)M47 D20 (204D4)320 td19951101502001.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001.09 - 2005.02
BMW3 Compact (E46)M47 D20 (204D4)320 td19951001362001.10 - 2002.12Informacje o BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001.10 - 2002.12
BMW3 Compact (E46)M47 D20 (204D4)318 td1995851152003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 Compact (E46) 318 td 2003.03 - 2005.02
BMW3 Compact (E46)M54 B25 (256S5)325 ti24941411922001.04 - 2004.12Informacje o BMW 3 Compact (E46) 325 ti 2001.04 - 2004.12
BMW3 coupe (E46)M43 B16 (164E3)316 Ci1596771052000.04 - 2006.07Informacje o BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2000.04 - 2006.07
BMW3 coupe (E46)N45 B16 A316 Ci1596851152002.06 - 2006.07Informacje o BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2002.06 - 2006.07
BMW3 coupe (E46)M43 B19 (194E1)318 Ci1895871181999.12 - 2001.08Informacje o BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 1999.12 - 2001.08
BMW3 coupe (E46)M52 B20 (206S4)320 Ci19901101501999.02 - 2001.08Informacje o BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 1999.02 - 2001.08
BMW3 coupe (E46)N42 B20 A, N46 B20 A318 Ci19951001362000.12 - 2006.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 2000.12 - 2006.05
BMW3 coupe (E46)N42 B20 A318 Ci19951051432001.09 - 2004.02Informacje o BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 2001.09 - 2004.02
BMW3 coupe (E46)M47 D20 (204D4)320 Cd19951101502003.11 - 2006.07Informacje o BMW 3 coupe (E46) 320 Cd 2003.11 - 2006.07
BMW3 coupe (E46)N46 B20 A, N46 B20 C318 Ci19951101502004.03 - 2006.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 2004.03 - 2006.05
BMW3 coupe (E46)M54 B22 (226S1)320 Ci21711201632000.01 - 2006.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000.01 - 2006.05
BMW3 coupe (E46)M54 B22 (226S1)320 Ci21711251702000.01 - 2006.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000.01 - 2006.05
BMW3 coupe (E46)M52 B25 (256S4)323 Ci24941201631999.04 - 2000.09Informacje o BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999.04 - 2000.09
BMW3 coupe (E46)M52 B25 (256S4)323 Ci24941251701999.04 - 2000.09Informacje o BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999.04 - 2000.09
BMW3 coupe (E46)M52 B25 (256S4)323 i24941271731999.04 - 2000.12Informacje o BMW 3 coupe (E46) 323 i 1999.04 - 2000.12
BMW3 coupe (E46)M54 B25 (256S5)325 Ci24941411922000.09 - 2006.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000.09 - 2006.05
BMW3 coupe (E46)M54 B25 (256S5)325 Ci24941371862000.09 - 2006.07Informacje o BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000.09 - 2006.07
BMW3 coupe (E46)M52 B28 (286S2)328 Ci27931421931998.12 - 2000.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1998.12 - 2000.05
BMW3 coupe (E46)M54 B30 (306S3)330 Ci29791702312000.06 - 2006.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000.06 - 2006.05
BMW3 coupe (E46)M54 B30 (306S3)330 Ci29791682282000.06 - 2006.07Informacje o BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000.06 - 2006.07
BMW3 coupe (E46)M57 D30 (306D2)330 Cd29931502042003.03 - 2006.07Informacje o BMW 3 coupe (E46) 330 Cd 2003.03 - 2006.07
BMW3 kabriolet (E46)N42 B20 A, N46 B20 A318 Ci19951001362000.12 - 2006.08Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci 2000.12 - 2006.08
BMW3 kabriolet (E46)N42 B20 A, N46 B20 A318 Ci19951051432001.09 - 2007.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci 2001.09 - 2007.12
BMW3 kabriolet (E46)N46 B20 A, N46 B20 C318 Ci19951101502004.03 - 2006.08Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci 2004.03 - 2006.08
BMW3 kabriolet (E46)M47 D20 (204D4)320 Cd19951101502005.02 - 2007.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 320 Cd 2005.02 - 2007.12
BMW3 kabriolet (E46)M54 B22 (226S1)320 Ci21711251702000.09 - 2007.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2000.09 - 2007.12
BMW3 kabriolet (E46)M54 B22 (226S1)320 Ci21711201632006.01 - 2007.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2006.01 - 2007.12
BMW3 kabriolet (E46)M52 B25 (256S4)323 Ci24941251702000.04 - 2000.09Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000.04 - 2000.09
BMW3 kabriolet (E46)M52 B25 (256S4)323 Ci24941201632000.04 - 2000.09Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000.04 - 2000.09
BMW3 kabriolet (E46)M54 B25 (256S5)325 Ci24941411922000.09 - 2006.08Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000.09 - 2006.08
BMW3 kabriolet (E46)M54 B25 (256S5)325 Ci24941371862000.09 - 2006.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000.09 - 2006.12
BMW3 kabriolet (E46)M54 B30 (306S3)330 Ci29791702312000.06 - 2006.08Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000.06 - 2006.08
BMW3 kabriolet (E46)M54 B30 (306S3)330 Ci29791682282000.06 - 2006.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000.06 - 2006.12
BMW3 kabriolet (E46)M57 D30 (306D2)330 Cd29931502042005.08 - 2007.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 330 Cd 2005.08 - 2007.12
BMW3 Touring (E46)N46 B18 A, N42 B18 A316 i1796851152002.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 316 i 2002.03 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M43 B19 (194E1)318 i1895851161999.10 - 2001.09Informacje o BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999.10 - 2001.09
BMW3 Touring (E46)M43 B19 (194E1)318 i1895871181999.10 - 2001.09Informacje o BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999.10 - 2001.09
BMW3 Touring (E46)M47 D20 (204D1)320 d19511001362000.03 - 2001.09Informacje o BMW 3 Touring (E46) 320 d 2000.03 - 2001.09
BMW3 Touring (E46)M47 D20 (204D1)318 d1951851152002.10 - 2003.03Informacje o BMW 3 Touring (E46) 318 d 2002.10 - 2003.03
BMW3 Touring (E46)M52 B20 (206S4)320 i19901101501999.10 - 2000.09Informacje o BMW 3 Touring (E46) 320 i 1999.10 - 2000.09
BMW3 Touring (E46)M47 D20 (204D4)320 d19951101502001.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 320 d 2001.09 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)N42 B20 A, N46 B20 A, N46 B20 C318 i19951051432001.09 - 2005.07Informacje o BMW 3 Touring (E46) 318 i 2001.09 - 2005.07
BMW3 Touring (E46)M47 D20 (204D4)318 d1995851162003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 318 d 2003.03 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M54 B22 (226S1)320 i21711251702000.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000.09 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M52 B25 (256S3)323 i24941251701999.10 - 2000.12Informacje o BMW 3 Touring (E46) 323 i 1999.10 - 2000.12
BMW3 Touring (E46)M54 B25 (256S5)325 i24941371862000.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000.09 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M54 B25 (256S5)325 i24941411922000.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000.09 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M52 B28 (286S2)328 i27931421931999.06 - 2000.05Informacje o BMW 3 Touring (E46) 328 i 1999.06 - 2000.05
BMW3 Touring (E46)M57 D30 (306D1)330 d29261351841999.10 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 330 d 1999.10 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M54 B30 (306S3)330 i29791702312000.06 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000.06 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M57 D30 (306D2)330 d29931502042003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 330 d 2003.03 - 2005.02
BMWZ4 coupe (E86)N52 B30 A3.0 si29961902582006.03 - 2008.08Informacje o BMW Z4 coupe (E86) 3.0 si 2006.03 - 2008.08
BMWZ4 coupe (E86)N52 B30 A3.0 si29961602182006.03 - 2009.01Informacje o BMW Z4 coupe (E86) 3.0 si 2006.03 - 2009.01
BMWZ4 coupe (E86)N52 B30 A3.0 si29961952652006.04 - 2008.08Informacje o BMW Z4 coupe (E86) 3.0 si 2006.04 - 2008.08
BMWZ4 Roadster (E85)N46 B20 B2.0 i19951101502005.03 - 2009.02Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 2.0 i 2005.03 - 2009.02
BMWZ4 Roadster (E85)M54 B22 (226S1)2.2 i21711251702003.10 - 2005.10Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i 2003.10 - 2005.10
BMWZ4 Roadster (E85)M54 B25 (256S5)2.5 i24941411922002.12 - 2005.12Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i 2002.12 - 2005.12
BMWZ4 Roadster (E85)N52 B25 A2.5 i24971301772005.09 - 2009.02Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i 2005.09 - 2009.02
BMWZ4 Roadster (E85)N52 B25 A2.5 si24971602182006.01 - 2008.08Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 si 2006.01 - 2008.08
BMWZ4 Roadster (E85)M54 B30 (306S3)3.0 i29791702312002.12 - 2005.12Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i 2002.12 - 2005.12
BMWZ4 Roadster (E85)N52 B30 A3.0 si29961602182005.09 - 2008.12Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 si 2005.09 - 2008.12
BMWZ4 Roadster (E85)N52 B30 A, N52 B30 BF3.0 si29961902582006.01 - 2008.08Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 si 2006.01 - 2008.08
BMWZ4 Roadster (E85)N52 B30 A, N52 B30 BF3.0 si29961952652006.01 - 2008.08Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 si 2006.01 - 2008.08
BMW (BRILLIANCE)3 SERIES (E46)N46 B20 CA, N42 B20 BZ318 i19951051432004.06 - 2005.06Informacje o BMW (BRILLIANCE) 3 SERIES (E46) 318 i 2004.06 - 2005.06
BMW (BRILLIANCE)3 SERIES (E46)M54 B25 (256S5)325 i24941411922003.07 - 2005.06Informacje o BMW (BRILLIANCE) 3 SERIES (E46) 325 i 2003.07 - 2005.06
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein