Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 

WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI 21906/FEB FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
parzyste numery artykułów: 21904
Ilość: 1
Materiał: Aluminium
Rodzaj wahacza: Wahacz poprzeczny
Strona zabudowy: os przednia, z prawej
Strona zabudowy: góra
Strona zabudowy: z tyłu
Ciężar [kg]: 0,454
Kod EAN
4027816219064
Zastępuje artykuły
Producent Kod OE
3RG 31709
3RG 31771
4U Autoparts D66231
4U Autoparts D66232
A.B.S. 210050
A.B.S. 210609
ALANKO 10340871
APlus 11781AP
ASAM 70733
ASHIKA 158-00-0904
ASHUKI PAL5-6020
ASMETAL 13AU0202
ASMETAL 13AU0203
ASMETAL 23AU0203
AUDI 4D0 407 069
AUDI 4D0 407 070 A
AUDI 4D0 407 510 F
AUDI 4D0 407 510 G
AUDI 4D0 407 510 H
AUDI 4D0 407 510 J
AUDI 8D0 407 510 C
AUDI 8D0 407 510 E
AUDI 8E0 407 510 A
AUTLOG FT1642
AUTLOG FT2458
AUTOMEGA 110039810
AYD 9400670
AYD OE - Excellence 94-00670
BBR Automotive 001-10-19093
BENDIX 041680B
BGA KS0100
BGA KS0101
BGA KS0103
BGA KS0104
BGA KS0106
BGA KS0107
BGA KS0113
BGA KS0116
BGA KS0119
BGA KS9600
BGA TRC0102
BGA TRC0126
BIRTH BR1394
BIRTH BRAUDI/1
BIRTH BRAUDI/2
BIRTH BRAUDI/3
BIRTH BRAUDI/4
BORG & BECK BCA5913
BORG & BECK BCA6114
BORG & BECK BCA6760
BSG BSG 90-315-007
BUGIAD BSP20265
COMLINE CCA2007
COMLINE CCA2152
CORTECO 49397851
CORTECO 49398450
CORTECO 49401202
CPB 505388
CPB 505389
CTE CS-1906R
CTE CS-1913R
DACO Germany WH0215L
DACO Germany WH0215R
DAKAtec 100065HQ
DAKAtec 110012HQ
DELPHI TC802
DENCKERMANN D120185
DENCKERMANN D200001
DENCKERMANN D200002
DENCKERMANN D200003
DENCKERMANN D200004
DIEDERICHS 1101604
DIEDERICHS 1101605
DITAS A1-2329
DODA 1060120004
DYNAMATRIX DS37477
DYNAMATRIX DS37478
DYNAMATRIX DS37871
DYS 26-06085-1
ESEN SKV 04SKV103
ESEN SKV 04SKV104
ESEN SKV 04SKV116
ESEN SKV 04SKV117
ESEN SKV 04SKV240
ESEN SKV 04SKV250
ETS 02.TC.164
FAG 821 0669 10
FAI AutoParts SS1266
FAI AutoParts SS615
FAI AutoParts SS6428
FARE SA TR621
FAST FT15504
FAST FT15505
FAST FT15511
FAST FT15512
FENOX CA00001
FENOX CA12202
FENOX CA12220
FERRON TOP02730013
FIRST LINE FCA5913
FIRST LINE FCA6114
FIRST LINE FCA6760
FLENNOR FL485-F
FORMPART 1100004
FORMPART 1105018
FORTUNE LINE FZ5567
FR REDAELLI 6-804A
FR REDAELLI 6-804AK
FRAP F1733
FRAP F1733FR
FRAP F4679
FRAP F4681
FRAP F4682
G.U.D. GSP501021
GSP S060022
GSP S062331
GSP S062332
GSP S990001SK
JAPANPARTS SKS-0904
JAPKO 1580904
JP GROUP 1140101070
JP GROUP 1140101080
KAGER 87-0277
KAMOKA 9050146
KAMOKA 9050158
KAWE 8500 29543
KEY PARTS KCA5913
KEY PARTS KCA6114
KLAXCAR FRANCE 47212z
KLOKKERHOLM 0018364
KRAFT AUTOMOTIVE 4300410
KRAFT AUTOMOTIVE 4300415
LEMFÖRDER 17660 01
LEMFÖRDER 17660 02
LEMFÖRDER 21029 01
LEMFÖRDER 21032 01
LYNXauto C5347R
MAGNETI MARELLI 301181317000
MAGNETI MARELLI 301181317100
MANDO MSA015123
MANDO MSA015124
MANDO MSA015432
MANDO MSA015463
MAPCO 49792HPS
MASTER-SPORT GERMANY 21029-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY 21029-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36790-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36791-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36792-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36794-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36809-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36813-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36814-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36814/1-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36848-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36849-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36850-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36851-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36852-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36994-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 37011-KIT-MS
MAXGEAR 72-0992
MAXGEAR 72-3659
Metalcaucho 52011
METZGER 58009112
METZGER 88009112
MEYLE 116 050 0041/HD
MEYLE 116 050 0206
MEYLE 116 050 8293/HD
MGA SB7400
MILES DB62031
MONROE L29543
MOOG AMGRK80526
MOOG AU-TC-0678
MOOG AU-TC-0678P
MOOG AU-TC-6998
MOOG VO-TC-540827
MOOG VO-TC-8238
MOOG VO-TC-8293
MOTAQUIP LVSA737
MOTAQUIP LVSA943
NAPA NST2008
NK 50147148
NK 5014722
NK 5014724
NK 5114712
NK 5114714
NTY ZWG-VW-005
NTY ZWG-VW-005A
OCAP 0382047
OCAP 0904523-K
OCAP 0904524-K
OMG SRL 4094/C
Omnicraft 2398276
Omnicraft 2398514
OPEN PARTS SSW1131.01
OPTIMAL G5-596
OSSCA 00189
PATRON PS5006R
PEMEBLA JAPSKS-0900
PEMEBLA JAPSKS-0901
PEMEBLA JAPSKS-0902
PEMEBLA JAPSKS-0904
PEMEBLA JAPSKS-0906
PEMEBLA JAPSKS-0911
PROFIT 2304-0318
QH Talbros QSJ1524S
QH Talbros QSJ1705S
QH Talbros QSJ1911S
QUATTRO FRENI QF70D00006
QUATTRO FRENI QF70D00007
QUICK STEER CA7120
QUINTON HAZELL QSJ1705S
QUINTON HAZELL QSJ1911S
REDAELLI RICAMBI 6-804A
RIDEX 273C0007
RTS 95-05973-1
RUVILLE 935731
RUVILLE 935739
SASIC 9005750
sbs 19025014734
sbs 19145114712
SIDEM 37376
SIDEM 37477
SIDEM 37671
SIDEM 37871
SIDEM 37872
SIDEM 37876
SIDEM 37877
SIDEM 37879
SIDEM 37970
SIDEM 37973
SKF VKDS 321033 B
SKODA 4D0 407 510 F
SKODA 4D0 407 510 G
SKODA 4D0 407 510 H
SKODA 4D0 407 510 J
SKODA 8D0 407 510 C
SKODA 8D0 407 510 E
SKODA 8E0 407 510 A
SPIDAN CHASSIS PARTS 40000
SPIDAN CHASSIS PARTS 40001
SPIDAN CHASSIS PARTS 40002
SPIDAN CHASSIS PARTS 40003
SPIDAN CHASSIS PARTS 40006
SPIDAN CHASSIS PARTS 40007
SPIDAN CHASSIS PARTS 40008
SPIDAN CHASSIS PARTS 40009
SPIDAN CHASSIS PARTS 40011
SPIDAN CHASSIS PARTS 40012
SPIDAN CHASSIS PARTS 40024
SPIDAN CHASSIS PARTS 46880
SPIDAN CHASSIS PARTS 46938
SPIDAN CHASSIS PARTS 50966
SPIDAN CHASSIS PARTS 50967
SPIDAN CHASSIS PARTS 57116
Stark SKCA-0050002
Stark SKCA-0050006
STARLINE 12.22.709
STARLINE 12.22.710
STC T452011
STC T452013
STELLOX 54-00670-SX
STELLOX 54-00670A-SX
STELLOX 54-00671A-SX
STELLOX 54-00718-SX
STELLOX 54-00718A-SX
STELLOX 57-00132A-SX
SWAG 32 73 0033
TALOSA 46-09735
Technika RS18355
Technika RS2593
TEKNOROT A-514
TEKNOROT A-514A
TOPRAN 107 845
TOPRAN 107 847
TOPRAN 107 849
TOPRAN 114 517
TOPRAN 114 518
TOPRAN 114 519
TOPRAN 114 520
TOPRAN 114 521
TOPRAN 114 522
TOPRAN 114 523
TRICLO 773879
TRISCAN 8500 29543
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.050
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.056
TRW JTC347
TS CL0483-0-TS
VAICO V10-3952
VAICO V10-7014
VAICO V10-7125
VAICO V10-8548
VEMA 16000
VIKA 44070054601
VIKA 44070058701
VIKA 44070058801
VW 4D0 407 069
VW 4D0 407 070 A
VW 4D0 407 510 F
VW 4D0 407 510 G
VW 4D0 407 510 H
VW 4D0 407 510 J
VW 8D0 407 510 C
VW 8D0 407 510 E
VW 8E0 407 510 A
WOLVER SP309602
WXQP 360977
WXQP 360979
WXQP 361027
WXQP 361029
WXQP 361031
WXQP 361033
WXQP 361035
WXQP 361037
WXQP 361039
WXQP 361129
WXQP 361159
WXQP 361537
WXQP 361839
WXQP 361841
WXQP 364107
ZEKKERT QL-3169
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
AUDIA4 (8D2, B5)ADP, AHL, ANA, ARM1.61595741001994.11 - 2000.10Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.6 1994.11 - 2000.10
AUDIA4 (8D2, B5)ALZ1.61595751022000.07 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.6 2000.07 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ADR, APT, ARG, AVV1.81781921251994.11 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 1994.11 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT, ATW1.8 T quattro17811101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT, ATW1.8 T17811101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ADR, APT, ARG1.8 quattro1781921251995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AWM1.8 T quattro17811251701995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFY1.81781851151995.04 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 1995.04 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFY1.8 quattro1781851151995.07 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro 1995.07 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJL1.8 T17811321801997.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T 1997.12 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)1Z, AHU, AHH1.9 TDI189666901995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101995.10 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1995.10 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFF1.9 TDI189655751995.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1995.12 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFN, AVG1.9 TDI quattro1896811101996.09 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro 1996.09 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJM1.9 TDI1896851162000.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 2000.03 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJM, ATJ1.9 TDI quattro1896851162000.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro 2000.03 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFM2.423931101501995.07 - 1997.07Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 1995.07 - 1997.07
AUDIA4 (8D2, B5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.4 quattro23931211651997.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 quattro 1997.03 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 1997.03 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.08 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 1997.08 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJG, APZ2.4 quattro23931201631997.08 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 quattro 1997.08 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFB, AKN2.5 TDI quattro24961101501997.09 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.5 TDI quattro 1997.09 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFB, AKN2.5 TDI24961101501997.09 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.5 TDI 1997.09 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ABC2.625981101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.6 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ABC2.6 quattro25981101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.6 quattro 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ACZ2.625981021391996.01 - 1997.07Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.6 1996.01 - 1997.07
AUDIA4 (8D2, B5)AAH, AFC2.8 quattro27711281741995.01 - 1997.07Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 quattro 1995.01 - 1997.07
AUDIA4 (8D2, B5)AAH, AFC2.827711281741995.09 - 1997.07Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 1995.09 - 1997.07
AUDIA4 (8D2, B5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA, ATQ2.827711421931996.10 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 1996.10 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA, ATQ2.8 quattro27711421931996.10 - 2001.08Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 quattro 1996.10 - 2001.08
AUDIA4 (8D2, B5)ATX2.8 quattro27711401901999.09 - 2000.10Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 quattro 1999.09 - 2000.10
AUDIA4 (8D2, B5)ATX2.827711401901999.09 - 2000.10Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 1999.09 - 2000.10
AUDIA4 (8E2, B6)ALZ1.61595751022000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.6 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVJ1.8 T17811101502000.11 - 2002.07Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2000.11 - 2002.07
AUDIA4 (8E2, B6)AVJ1.8 T quattro17811101502000.11 - 2002.07Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2000.11 - 2002.07
AUDIA4 (8E2, B6)AMB, AWM1.8 T quattro17811251702001.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2001.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AMB1.8 T17811251702001.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2001.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BFB1.8 T quattro17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BEX1.8 T quattro17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BEX1.8 T17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVB1.9 TDI1896741012001.05 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2001.05 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVF1.9 TDI quattro1896961302001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BKE1.9 TDI1896851162004.06 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)ALT2.01984961302000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.0 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AWA2.0 FSI19841101502002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AMM2.423931201632001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BDV2.423931251702001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.5 TDI quattro 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AYM2.5 TDI24961141552001.08 - 2002.07Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.5 TDI 2001.08 - 2002.07
AUDIA4 (8E2, B6)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.5 TDI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)ASN, AVK3.0 quattro29761622202000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 quattro 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)ASN, AVK3.029761622202000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BBJ3.0 quattro29761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 quattro 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BBJ3.029761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6) 3.029761642232005.01 - 2005.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 2005.01 - 2005.12
AUDIA4 (8E2, B6) 3.0 quattro29761642232005.01 - 2005.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 quattro 2005.01 - 2005.12
AUDIA4 (8E2, B6)BBKS4 quattro41632533442003.03 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) S4 quattro 2003.03 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ADP, AHL, ANA, ARM1.61595741001994.11 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.6 1994.11 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ALZ1.61595751022000.07 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.6 2000.07 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFY1.8 quattro1781851151995.07 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro 1995.07 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFY1.81781851151995.07 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 1995.07 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT, ATW1.8 T quattro17811101501996.01 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro 1996.01 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ADR, APT, ARG1.8 quattro1781921251996.01 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro 1996.01 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ADR, APT, ARG, AVV1.81781921251996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501996.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T 1996.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJL1.8 T17811321801997.12 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T 1997.12 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)1Z, AHU, AHH1.9 TDI189666901996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFF1.9 TDI189655751996.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 1996.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFN, AVG1.9 TDI quattro1896811101996.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro 1996.09 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AHU1.9 DUO189666901998.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 DUO 1998.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJM, ATJ1.9 TDI1896851152000.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 2000.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ATJ1.9 TDI quattro1896851152000.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro 2000.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFM2.423931101501995.07 - 1997.07Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 1995.07 - 1997.07
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.4 quattro23931211651997.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 quattro 1997.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 1997.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJG, APZ2.4 quattro23931201631997.08 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 quattro 1997.08 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.08 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 1997.08 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFB, AKN2.5 TDI quattro24961101501997.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.5 TDI quattro 1997.09 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFB, AKN2.5 TDI24961101501997.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.5 TDI 1997.09 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ABC2.6 quattro25981101501996.01 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.6 quattro 1996.01 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ABC2.625981101501996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.6 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AAH2.8 quattro27711281741996.01 - 1996.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro 1996.01 - 1996.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AAH2.827711281741996.03 - 1996.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 1996.03 - 1996.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ACK, ALG, APR, AQD, AHA2.827711421931996.10 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 1996.10 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA, ATQ2.8 quattro27711421931996.10 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro 1996.10 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ATX2.827711401901999.03 - 2000.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 1999.03 - 2000.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ATX2.8 quattro27711401901999.03 - 2000.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro 1999.03 - 2000.09
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ALZ1.61595751022001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.6 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVJ1.8 T17811101502001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVJ1.8 T quattro17811101502001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AMB1.8 T quattro17811251702001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BFB1.8 T quattro17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BEX1.8 T quattro17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BEX1.8 T17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVB1.9 TDI1896741012001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVF1.9 TDI quattro1896961302001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BKE1.9 TDI1896851162004.06 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ALT2.01984961302001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.0 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AWA2.0 FSI19841101502002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AMM2.423931201632001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BDV2.423931251702001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AYM2.5 TDI24961141552001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.5 TDI 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.5 TDI quattro 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.5 TDI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BBJ3.0 quattro29761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BBJ3.029761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro29761642232001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ASN3.029761622202001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ASN, AVK3.0 quattro29761622202001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BBKS4 quattro41632533442003.03 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) S4 quattro 2003.03 - 2004.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T 2002.07 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)AMB1.8 T17811251702002.10 - 2005.10Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T 2002.10 - 2005.10
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BFB1.8 T quattro17811201632003.05 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T quattro 2003.05 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)ALT2.01984961302004.09 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 2004.09 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)AMM2.423931201632002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.4 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BDV2.423931251702002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.4 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.08 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.5 TDI 2002.08 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)ASN, AVK3.029761622202002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BBJ3.029761602182002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)ASN, AVK3.0 quattro29761622202003.05 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 quattro 2003.05 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BBK, BHFS4 quattro41632533442004.03 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) S4 quattro 2004.03 - 2009.03
AUDIA6 (4B2, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501997.01 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T 1997.01 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T quattro17811101501997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AFY1.81781851161997.05 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 1997.05 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJP, AQE, ARH1.81781921251997.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 1997.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJL1.8 T17811321801997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101997.04 - 2000.10Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI 1997.04 - 2000.10
AUDIA6 (4B2, C5)AJM1.9 TDI1896851152000.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI 2000.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ALT2.01984961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.0 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.4 quattro23931211651997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)APC2.423931151561997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJG, APZ2.4 quattro23931201631997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ALW, ARN, ASM2.423931001361998.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1998.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)APC2.4 quattro23931151561998.08 - 1999.07Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 quattro 1998.08 - 1999.07
AUDIA6 (4B2, C5)BDV2.423931251702001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)BDV2.4 quattro23931251702001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AFB, AKN2.5 TDI quattro24961101501997.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI quattro 1997.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AFB, AKN2.5 TDI24961101501997.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI 1997.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802000.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI quattro 2000.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI24961321802000.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI 2000.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AYM2.5 TDI24961141552001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI 2002.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJK, AZA2.7 T quattro26711692301997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJK2.7 T26711692301999.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 T 1999.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)APB, BEL2.726711872542001.05 - 2004.07Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 2001.05 - 2004.07
AUDIA6 (4B2, C5)APB, BEL2.7 quattro26711872542001.05 - 2004.07Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 quattro 2001.05 - 2004.07
AUDIA6 (4B2, C5)ARE, BES2.7 T quattro26711842502001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 T quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)BEL2.7 quattro26711952652003.11 - 2004.07Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 quattro 2003.11 - 2004.07
AUDIA6 (4B2, C5)AGE2.827711321801997.10 - 2000.05Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 1997.10 - 2000.05
AUDIA6 (4B2, C5)AGE2.8 quattro27711321801998.01 - 2000.04Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 quattro 1998.01 - 2000.04
AUDIA6 (4B2, C5)ATX2.8 quattro27711401901999.07 - 2001.05Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 quattro 1999.07 - 2001.05
AUDIA6 (4B2, C5)ATX2.827711401901999.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 1999.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)BBJ3.0 quattro29761602182001.06 - 2004.07Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.0 quattro 2001.06 - 2004.07
AUDIA6 (4B2, C5)BBJ3.029761602182001.06 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.0 2001.06 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5) 3.0 quattro29761642232001.08 - 2004.12Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.0 quattro 2001.08 - 2004.12
AUDIA6 (4B2, C5)ASN3.0 quattro29761622202001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.0 quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ASN3.029761622202001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.0 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AQG3.736971912601999.03 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.7 1999.03 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AQG3.7 quattro36971912601999.03 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.7 quattro 1999.03 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ARS, AWN, ASG, ART4.2 quattro41722202991998.11 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 4.2 quattro 1998.11 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJP, AQE, ARH1.81781921251997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T quattro17811101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AFY1.81781851161998.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 1998.02 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJL1.8 T17811321801999.04 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T 1999.04 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101998.02 - 2001.04Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI 1998.02 - 2001.04
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJM1.9 TDI1896851152000.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI 2000.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ALT2.01984961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.0 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)APC2.423931151561997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJG, APZ2.4 quattro23931201631997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.4 quattro23931211651997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ALW, ARN, ASM2.423931001361998.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1998.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)APC2.4 quattro23931151561998.08 - 2001.05Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro 1998.08 - 2001.05
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BDV2.4 quattro23931251702001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BDV2.423931251702001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AFB, AKN2.5 TDI quattro24961101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AFB, AKN2.5 TDI24961101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802000.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI quattro 2000.02 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI24961321802000.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI 2000.02 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AYM2.5 TDI24961141552001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI 2002.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJK, AZA2.7 T quattro26711692301997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJK2.7 T26711692301999.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T 1999.02 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ARE, BES2.7 T quattro26711842502001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AGE2.827711321801997.12 - 2000.05Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 1997.12 - 2000.05
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD2.827711421931997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ATX2.827711401901999.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 1999.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BBJ3.0 quattro29761602182001.06 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 quattro 2001.06 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BBJ3.029761602182001.06 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 2001.06 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ASN3.0 quattro29761622202001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ASN3.029761622202001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AVK3.0 quattro29761642232001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 quattro 2001.09 - 2004.12
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AQG3.736971912601999.03 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.7 1999.03 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AQG3.7 quattro36971912601999.03 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.7 quattro 1999.03 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ARS, ASG4.2 quattro41722202991998.11 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 4.2 quattro 1998.11 - 2005.01
AUDIA8 (4D2, 4D8)AFB, AKN2.5 TDI24961101501997.01 - 2000.04Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI 1997.01 - 2000.04
AUDIA8 (4D2, 4D8)AFB, AKN2.5 TDI quattro24961101501997.07 - 2000.04Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro 1997.07 - 2000.04
AUDIA8 (4D2, 4D8)AKE2.5 TDI24961321802000.09 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI 2000.09 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8)AKE2.5 TDI quattro24961321802000.09 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro 2000.09 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8)AAH2.8 quattro27711281741994.03 - 1996.03Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro 1994.03 - 1996.03
AUDIA8 (4D2, 4D8)AAH2.827711281741994.03 - 1996.03Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 1994.03 - 1996.03
AUDIA8 (4D2, 4D8)AEJ2.8 quattro27711201631995.07 - 1996.03Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro 1995.07 - 1996.03
AUDIA8 (4D2, 4D8)AEJ2.827711201631995.07 - 1996.03Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 1995.07 - 1996.03
AUDIA8 (4D2, 4D8)ACK, ALG, AMX, APR, AQD2.8 quattro27711421931996.04 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro 1996.04 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8)ACK, ALG, AMX, APR, AQD2.827711421931996.04 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 1996.04 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8)AEW, AKJ3.7 quattro36971692301995.07 - 1998.11Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 quattro 1995.07 - 1998.11
AUDIA8 (4D2, 4D8)AEW3.736971692301995.07 - 1998.12Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 1995.07 - 1998.12
AUDIA8 (4D2, 4D8)AQG, AKC3.7 quattro36971912601998.11 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 quattro 1998.11 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8)AQG, AKC3.736971912601998.11 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 1998.11 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8)AQF, AUX, AUW4.2 quattro41722283101998.11 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro 1998.11 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro41722313142000.01 - 2002.12Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro 2000.01 - 2002.12
AUDIALLROAD (4BH, C5)AKE, BAU2.5 TDI quattro24961321802000.05 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.5 TDI quattro 2000.05 - 2005.08
AUDIALLROAD (4BH, C5)BCZ2.5 TDI quattro24961201632003.05 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.5 TDI quattro 2003.05 - 2005.08
AUDIALLROAD (4BH, C5)ARE, BES2.7 T quattro26711842502000.05 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.7 T quattro 2000.05 - 2005.08
AUDIALLROAD (4BH, C5)APB, BEL2.7 quattro26711872542000.09 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.7 quattro 2000.09 - 2005.08
AUDIALLROAD (4BH, C5)BAS4.2 V8 quattro41632202992002.07 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 4.2 V8 quattro 2002.07 - 2005.08
AUDI (FAW)A4 (B6, 8E2)BFB, BKB1.8 T17811201632003.02 - 2005.07Informacje o AUDI (FAW) A4 (B6, 8E2) 1.8 T 2003.02 - 2005.07
AUDI (FAW)A4 (B6, 8E2)BBJ3.0 quattro29761602182003.02 - 2005.07Informacje o AUDI (FAW) A4 (B6, 8E2) 3.0 quattro 2003.02 - 2005.07
SKODASUPERB I (3U4)AWT1.8 T17811101502001.12 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.8 T 2001.12 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AWX, AVF1.9 TDI1896961302001.12 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2001.12 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AVB1.9 TDI1896741012002.08 - 2005.10Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2002.08 - 2005.10
SKODASUPERB I (3U4)BSV1.9 TDI1896771052005.10 - 2007.05Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2005.10 - 2007.05
SKODASUPERB I (3U4)BPZ1.9 TDI1896851152007.01 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2007.01 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)BSS2.0 TDI19681031402005.10 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 TDI 2005.10 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AZM2.01984851152001.12 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 2001.12 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4) 2.01984911242006.02 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 2006.02 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AYM2.5 TDI24961141552001.12 - 2003.08Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.5 TDI 2001.12 - 2003.08
SKODASUPERB I (3U4)BDG2.5 TDI24961201632003.06 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.5 TDI 2003.06 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AMX2.8 V627711421932001.12 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.8 V6 2001.12 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)BBG2.8 V627711401902002.06 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.8 V6 2002.06 - 2008.03
VWPASSAT (3B2)AHL, ADP, ANA, ARM1.61595741011996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 1.6 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)AEB, ANB, APU, ATW, AUG1.8 T17811101501996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 1.8 T 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)ADR, APT, ARG1.81781921251996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 1.8 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)AEB1.8 T Syncro17811101501996.11 - 2000.08Informacje o VW PASSAT (3B2) 1.8 T Syncro 1996.11 - 2000.08
VWPASSAT (3B2)ADR, APT, ARG1.8 Syncro/4motion1781921251996.12 - 2000.08Informacje o VW PASSAT (3B2) 1.8 Syncro/4motion 1996.12 - 2000.08
VWPASSAT (3B2)AFY1.81781851151997.01 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 1.8 1997.01 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)AFN, AVG1.9 TDI1896811101996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)AHU, AHH1.9 TDI189666901996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)AFN, AVG1.9 TDI Syncro/4motion1896811101997.06 - 2000.08Informacje o VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion 1997.06 - 2000.08
VWPASSAT (3B2)AJM, ATJ1.9 TDI1896851151998.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 1998.08 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)ATJ1.9 TDI 4motion1896851151999.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 4motion 1999.08 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)AVB1.9 TDI1896741012000.02 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 2000.02 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)ASU2.0 4motion1984881202000.04 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 2.0 4motion 2000.04 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)ASU, AUZ2.01984881202000.04 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 2.0 2000.04 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)AGZ2.3 VR523241101501996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 2.3 VR5 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)AGZ2.3 VR5 Syncro/4motion23241101501997.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion 1997.10 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)AKN, AFB2.5 TDI24961101501998.07 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 2.5 TDI 1998.07 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)AKN, AFB2.5 TDI Syncro/4motion24961101501998.12 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 2.5 TDI Syncro/4motion 1998.12 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)ACK, APR, AQD, AHA2.8 V627711421931996.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 2.8 V6 1996.08 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)ACK, APR, AQD, ALG, AHA2.8 V6 Syncro/4motion27711421931996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)AGE2.8 Syncro27711321801997.05 - 1999.09Informacje o VW PASSAT (3B2) 2.8 Syncro 1997.05 - 1999.09
VWPASSAT (3B2)AGE2.8 V627711321801997.05 - 1999.09Informacje o VW PASSAT (3B2) 2.8 V6 1997.05 - 1999.09
VWPASSAT (3B2)ATX2.8 V6 4motion27711401901999.09 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 2.8 V6 4motion 1999.09 - 2000.11
VWPASSAT (3B2)ATX, BBG2.8 V627711401901999.09 - 2000.11Informacje o VW PASSAT (3B2) 2.8 V6 1999.09 - 2000.11
VWPASSAT (3B3)ALZ1.61595751022000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 1.6 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)AFY1.81781851162000.11 - 2005.03Informacje o VW PASSAT (3B3) 1.8 2000.11 - 2005.03
VWPASSAT (3B3)AWT1.8 T 20V17811101502000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 1.8 T 20V 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)AWM1.8 T17811251702001.02 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 1.8 T 2001.02 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)AWM1.8 T 4motion17811251702001.03 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 1.8 T 4motion 2001.03 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)AVF1.9 TDI 4motion1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)AVB1.9 TDI1896741012000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)BGW, BHW2.0 TDI19681001362003.12 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 2.0 TDI 2003.12 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)AZM2.01984851152000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 2.0 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)AZM2.0 4motion1984851152000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 2.0 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)ALT2.01984961302001.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 2.0 2001.11 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)AZX2.3 V5 4motion23241251702000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 2.3 V5 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)AZX2.3 V523241251702000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 2.3 V5 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)AKN, AFB2.5 TDI 4motion24961101502000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 2.5 TDI 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)AKN2.5 TDI24961101502000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 2.5 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)BAU, BDH2.5 TDI 4motion24961321802003.01 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 2.5 TDI 4motion 2003.01 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)BDG2.5 TDI24961201632003.05 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 2.5 TDI 2003.05 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)BBG2.8 4motion27711401902000.10 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 2.8 4motion 2000.10 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)BBG2.827711401902000.10 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 2.8 2000.10 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)AMX, ATQ2.8 4motion27711421932000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 2.8 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT (3B3)AMX, ATQ2.827711421932002.05 - 2003.05Informacje o VW PASSAT (3B3) 2.8 2002.05 - 2003.05
VWPASSAT (3B3)BDN, BDP4.0 W8 4motion39992022752001.09 - 2004.09Informacje o VW PASSAT (3B3) 4.0 W8 4motion 2001.09 - 2004.09
VWPASSAT Variant (3B5)AHL, ADP, ANA, ARM1.61595741011997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 1.6 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)AEB, ANB, APU, ATW, AUG1.8 T17811101501997.05 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 T 1997.05 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)ADR, APT, ARG1.81781921251997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)ADR, APT, ARG1.8 Syncro/4motion1781921251997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)AFY1.81781851151997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)AFN, AVG1.9 TDI Syncro/4motion1896811101997.06 - 2000.08Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion 1997.06 - 2000.08
VWPASSAT Variant (3B5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)AHU, AHH1.9 TDI189666901997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)AJM, ATJ1.9 TDI1896851151998.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 1998.08 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)AJM, ATJ1.9 TDI 4motion1896851151999.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion 1999.08 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)AVB1.9 TDI1896741012000.02 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 2000.02 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)ASU, AUZ2.0 4motion1984881202000.04 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 2.0 4motion 2000.04 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)ASU, AUZ2.01984881202000.04 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 2.0 2000.04 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)AGZ2.3 VR523241101501997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR5 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)AGZ2.3 VR5 Syncro/4motion23241101501997.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion 1997.10 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)AKN, AFB2.5 TDI24961101501998.07 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 2.5 TDI 1998.07 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)AKN, AFB2.5 TDI Syncro/4motion24961101501998.12 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 2.5 TDI Syncro/4motion 1998.12 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)AGE2.8 Syncro27711321801997.05 - 1999.09Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 Syncro 1997.05 - 1999.09
VWPASSAT Variant (3B5)ACK, APR, AQD, ALG, AHA2.8 V6 Syncro/4motion27711421931997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)ACK, APR, AQD, AHA2.8 V627711421931997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V6 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)AGE2.8 V627711321801997.09 - 1999.09Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V6 1997.09 - 1999.09
VWPASSAT Variant (3B5)ATX2.8 V6 4motion27711401901999.09 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V6 4motion 1999.09 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B5)ATX2.8 V627711401901999.09 - 2000.11Informacje o VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V6 1999.09 - 2000.11
VWPASSAT Variant (3B6)ALZ1.61595751022000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 1.6 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)AWT1.8 T 20V17811101502000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 1.8 T 20V 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)AWM1.8 4motion17811251702001.03 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 1.8 4motion 2001.03 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)AWM1.8 T17811251702002.05 - 2005.08Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 1.8 T 2002.05 - 2005.08
VWPASSAT Variant (3B6)AVF1.9 TDI 4motion1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)AVB1.9 TDI1896741012000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)BGW, BHW2.0 TDI19681001362003.12 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 2.0 TDI 2003.12 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)AZM2.0 4motion1984851152000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 2.0 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)AZM2.01984851152000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 2.0 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)ALT2.01984961302001.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 2.0 2001.11 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)AZX2.3 VR5 4motion23241251702000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 2.3 VR5 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)AZX2.3 VR523241251702000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 2.3 VR5 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)AKN2.5 TDI24961101502000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 2.5 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)AKN2.5 TDI 4motion24961101502000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 2.5 TDI 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)BAU, BDH2.5 TDI 4motion24961321802003.01 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 2.5 TDI 4motion 2003.01 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)BDG2.5 TDI24961201632003.05 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 2.5 TDI 2003.05 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)BBG2.8 4motion27711401902000.10 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 2.8 4motion 2000.10 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)BBG2.827711401902000.10 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 2.8 2000.10 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)ATQ2.827711421932000.10 - 2005.08Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 2.8 2000.10 - 2005.08
VWPASSAT Variant (3B6)AMX, ATQ2.8 4motion27711421932000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 2.8 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT Variant (3B6)BDN, BDP4.0 W8 4motion39992022752001.09 - 2004.09Informacje o VW PASSAT Variant (3B6) 4.0 W8 4motion 2001.09 - 2004.09
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI 11224/FEB WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI FEBI BILSTEIN 85,09 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI D120185/DEC WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI DENCKERMANN 55,66 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI 21029 01/LMI WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI LEMFĂ–RDER 143,49 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI JTC347/TRW WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI TRW 97,21 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI FI16 TC802/DEL WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI FI16 DELPHI 79,58 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI 9937671/KAO WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI KAMOKA 46,21 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
WAHACZ ZP.G.PR.TYL.                    X 9937973/KAO WAHACZ ZP.G.PR.TYL. X KAMOKA 51,56 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
WAHACZ AUDI A4,A6,A8 98-,VW PASSAT /P/ GT11224/GTB WAHACZ AUDI A4,A6,A8 98-,VW PASSAT /P/ GT 40,66 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI A4 31331/FEB WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI A4 FEBI BILSTEIN 105,28 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
WAHACZ PRZOD PR GORNY TYL AUDI A4 01-08 21612 01/LMI WAHACZ PRZOD PR GORNY TYL AUDI A4 01-08 LEMFĂ–RDER 182,68 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
WAHACZ 821066910/FAG WAHACZ FAG 83,82 PLN Dostępność: 4 sztuki
WAHACZ PRZOD PRAWY AUDI A4 94- 02WA06/MOT WAHACZ PRZOD PRAWY AUDI A4 94- MOTOTECHNIKA 47,53 PLN Dostępność: 2 sztuki
WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY A4 PASSAT 04SKV103/SKV WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY A4 PASSAT SKV 38,13 PLN Dostępność: Brak
WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI 10003/QAP WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI QAP 46,85 PLN Dostępność: Brak
WAHACZ 1040705104D0D/DLL WAHACZ AUTOMEGA 45,35 PLN Dostępność: Brak
WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI ZINNGER 4D0407510D/HPS WAHACZ GORNY TYLNY PRAWY VW/AUDI ZINNGER HANS 46,20 PLN Dostępność: Brak
WAHACZ PRZOD PRAWY GORNY TYLNY VW PASSAT 8D0407510C/HPS WAHACZ PRZOD PRAWY GORNY TYLNY VW PASSAT HANS 47,22 PLN Dostępność: Brak
WAHACZ 935739/RUV WAHACZ RUVILLE 68,25 PLN Dostępność: Brak
WAHACZ P A4 A6 A8 PASSAT GORNY TYLNY G5567/OPT WAHACZ P A4 A6 A8 PASSAT GORNY TYLNY OPTIMAL 70,28 PLN Dostępność: Brak
ZASTAPIONO PRZEZ G5567 G5596/OPT ZASTAPIONO PRZEZ G5567 OPTIMAL 68,73 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 18 pln - 1 paczka do 15kg
  • Kurier INPOST ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 21 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat 1-2 dni robocze)      - 18pln - 1 paczka do 25kg
  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 15kg
  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 22 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 14 pln - 1 paczka do 15kg
  • Kurier INPOST ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 18 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat 1-2 dni robocze )     - 14pln - 1 paczka do 25kg
  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 17 pln - 1 paczka do 15kg
  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 19 pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein