Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

TULEJA BELKI TYL OPEL ASTRA G 24245 FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Długość [mm]: 90
Średnica wewnętrzna [mm]: 12,0
Strona zabudowy: Tylna oś po obydwu stronach
Średnica zewnętrzna 1 [mm]: 60
Średnica zewnętrzna 2 [mm]: 75
Ciężar [kg]: 0,400
Kod EAN
4027816242451
Producent Kod OE
3RG 50404
4U Autoparts P57722
4U Autoparts P71500
A.B.S. 270534
A.B.S. 270535
AKRON-MALÒ 28036
AKRON-MALÒ 280362
ALANKO 10342315
ALANKO 10342526
APlus 15639AP
APlus 18372AP
APlus 22614AP
ASMETAL 38OP2055
AUTOMEGA 110162910
AUTOMEGA 110177710
AUTOMEGA 110189210
Automotive RYME 4408069
Automotive RYME 4408072
Automotive RYME 4408073
AYD OE - Excellence 87-04528
AYD OE - Excellence 87-07261
AYD OE - Excellence 87-11503
BENDIX 047618B
BGA BU6502
BGA BU9527
BGA BU9528
BIRTH 2449
BOGE 87-609-A
BORG & BECK BSK6241
BORG & BECK BSK6399
BORG & BECK BSK7420
BSG BSG 65-700-076
BSG BSG 65-700-091
BSG BSG 65-700-094
CAUTEX 48.0545
CAUTEX 48.0552
CAUTEX 48.0562
COMLINE CRB3342
DELPHI TD547W
DELPHI TD654W
DENCKERMANN D300212
DIAMAX B8047
DYS 72-23824
ETS 19.SB.495
ETS 19.SB.498
ETS 19.SB.513
FAG 829 0470 10
FAI AutoParts SS1307
FARE SA 2772
FERRON TOP02510218
FIRST LINE FSK6399
FIRST LINE FSK7420
FLENNOR FL10362-J
FORMPART 20407080/S
GENERAL MOTORS 009156379
GENERAL MOTORS 009156735
GENERAL MOTORS 013157518
GENERAL MOTORS 09156379
GENERAL MOTORS 09156735
GENERAL MOTORS 13157518
GENERAL MOTORS 9156379
GENERAL MOTORS 9156735
GOOM SB-0037
GSP 512824
JP GROUP 1250100900
KAWE 8500 24843
KRAFT AUTOMOTIVE 4231847
LEMFÖRDER 26582 01
LYNXauto C9048
MAPCO 33762
MAPCO 33767
MASTER-SPORT GERMANY 3770M-PCS-MS
MAXGEAR 72-0571
Metalcaucho 04374
METZGER 52047609
MEYLE 614 540 0005
MILES DA13362
MONROE L24843
MOOG OP-SB-3770
MOTAQUIP LVSK1266
NAPA NST8090
NK 5103627
OPEL 04 02 644
OPEL 4 02 644
OPEL 54 02 634
OPEL 54 02 638
OPEN PARTS SSS1102.11
OPTIMAL F8-7913
ORIGINAL IMPERIUM 31480
OSSCA 11818
PATRON PSE10893
PATRON PSE1254
PATRON PSE1382
PROFIT 2307-0562
PROFIT 2307-0573
QH Talbros EMS8296
QUINTON HAZELL EMS4127
QUINTON HAZELL EMS8296
REINHOCH RH20-5002
REINHOCH RH20-5011
RUVILLE 985365
SASIC 2606011
sbs 19125103627
SIDEM 809303
SKF VKDS 475001
SPIDAN CHASSIS PARTS 411688
STC T404374
STELLOX 77-00793-SX
STELLOX 77-00795-SX
STELLOX 77-00873-SX
STELLOX 77-00948-SX
STELLOX 77-01935-SX
SWAG 40 92 4245
TALOSA 62-04847
Technika RS16643
TEDGUM 00504710
TEKNOROT OP-BS007
TEKNOROT SB 343
TOPRAN 205 826
TOPRAN 206 108
TOPRAN 206 894
TRISCAN 8500 24843
UNIGOM 391540
UNIGOM 391555
VAICO V40-0317
VAICO V40-0392
VAUXHALL 009127794
VAUXHALL 009156379
VAUXHALL 009156735
VAUXHALL 013157518
VAUXHALL 090576352
VAUXHALL 09127794
VAUXHALL 09156379
VAUXHALL 09156735
VAUXHALL 13157518
VAUXHALL 90576352
VAUXHALL 9127794
VAUXHALL 9156379
VAUXHALL 9156735
VEMA 187006
WILMINK GROUP WG1991434
WILMINK GROUP WG1991491
WILMINK GROUP WG1991492
WILMINK GROUP WG2032714
WXQP 580215
ZEKKERT GM-5090
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
OPELASTRA G CLASSIC Caravan (F35)Z 14 XEP1.4 (F35)136466902007.10 - 2009.07Informacje o OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.4 (F35) 2007.10 - 2009.07
OPELASTRA G CLASSIC Caravan (F35)Z 16 XE1.61598741012004.06 - 2006.02Informacje o OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.6 2004.06 - 2006.02
OPELASTRA G CLASSIC sedan (T98)Z 16 XE1.6 16V (F69)1598741012004.03 - 2008.01Informacje o OPEL ASTRA G CLASSIC sedan (T98) 1.6 16V (F69) 2004.03 - 2008.01
OPELASTRA G coupe (T98)Z 16 XEP1.6 16V (F07)1598761032000.03 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07) 2000.03 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Z 16 XE1.6 16V (F07)1598741012000.03 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07) 2000.03 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)X 18 XE11.8 16V (F07)1796851162000.03 - 2000.10Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07) 2000.03 - 2000.10
OPELASTRA G coupe (T98)Z 18 XE1.8 16V (F07)1796921252000.09 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07) 2000.09 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Z 20 LET2.0 16V Turbo (F07)19981401902000.09 - 2001.08Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) 2000.09 - 2001.08
OPELASTRA G coupe (T98)Z 20 LET2.0 16V Turbo (F07)19981411922001.08 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) 2001.08 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Z 20 LET2.0 16V Turbo (F07)19981472002002.11 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) 2002.11 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F07)2172921252002.09 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 DTI (F07) 2002.09 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Z 22 SE2.2 16V (F07)21981081472000.09 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 16V (F07) 2000.09 - 2005.05
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 16 XE1.6 16V (F67)1598741012001.03 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 16V (F67) 2001.03 - 2005.10
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 16 XEP1.6 (F67)1598761032003.01 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 (F67) 2003.01 - 2005.10
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 18 XE1.8 16V (F67)1796921252001.03 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.8 16V (F67) 2001.03 - 2005.10
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F67)19981411922002.03 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.0 OPC (F67) 2002.03 - 2005.10
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 20 LET2.0 16V Turbo (F67)19981472002002.11 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.0 16V Turbo (F67) 2002.11 - 2005.10
OPELASTRA G kabriolet (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F67)2172921252002.09 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 DTI (F67) 2002.09 - 2005.10
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 22 SE2.2 16V (F67)21981081472001.03 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 16V (F67) 2001.03 - 2005.10
OPELASTRA G Kombi (T98)X 12 XE1.2 16V (F35)119948651998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.2 16V (F35) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 12 XE1.2 16V (F35)119955752000.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.2 16V (F35) 2000.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 LPG (F35)138966901998.03 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.4 LPG (F35) 1998.03 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V (F35)138966901998.06 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.4 16V (F35) 1998.06 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 16 SZR1.6 (F35)159855751998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G Kombi (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V (F35)1598741011998.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 16V (F35) 1998.02 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 LPG (F35)1598741011998.03 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 LPG (F35) 1998.03 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 16 SE1.6 (F35)159862842000.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35) 2000.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 16 XEP1.6 LPG (F35)1598761032002.06 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 LPG (F35) 2002.06 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 16 XEP1.6 (F35)1598761032002.12 - 2004.05Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35) 2002.12 - 2004.05
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 16 YNG1.6 CNG (F35)159871972003.03 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 CNG (F35) 2003.03 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F35)168655752000.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 DTI 16V (F35) 2000.02 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI (F35)168659802003.04 - 2004.05Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 CDTI (F35) 2003.04 - 2004.05
OPELASTRA G Kombi (T98)X 17 DTL1.7 TD (F35)169950681998.02 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 TD (F35) 1998.02 - 2000.08
OPELASTRA G Kombi (T98)X 18 XE11.8 16V (F35)1796851161998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 18 XE1.8 16V (F35)1796921252000.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35) 2000.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F35)199560821998.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DI (F35) 1998.02 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F35)1995741011999.08 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DTI 16V (F35) 1999.08 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 20 XEV2.0 16V (F35)19981001361998.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 16V (F35) 1998.02 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F35)19981411922002.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 OPC (F35) 2002.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F35)19981472002002.11 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 OPC (F35) 2002.11 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F35)2172921252002.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35) 2002.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 22 SE2.2 16V (F35)21981081472001.03 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 16V (F35) 2001.03 - 2004.07
OPELASTRA G liftback (T98)X 12 XE1.2 16V (F08, F48)119948651998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.2 16V (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G liftback (T98)Z 12 XE1.2 16V (F08, F48)119955752000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.2 16V (F08, F48) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 14 XEP1.4 (F08, F48)136466902007.09 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.4 (F08, F48) 2007.09 - 2009.12
OPELASTRA G liftback (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 LPG (F08, F48)138966901998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.4 LPG (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V (F08, F48)138966901998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.4 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 16 SZR1.6 (F08, F48)159855751998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G liftback (T98)X 16 XEL, Z 16 XE, C 16 SEL1.6 16V (F08, F48)1598741011998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 LPG (F08, F48)1598741011998.03 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 LPG (F08, F48) 1998.03 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 16 SE1.6 (F08, F48)159862842000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 16 XEP1.6 (F08, F48)1598761032002.11 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 2002.11 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 16 XEP1.6 LPG (F08, F48)1598761032002.11 - 2007.06Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 LPG (F08, F48) 2002.11 - 2007.06
OPELASTRA G liftback (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F08, F48)168655752000.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48) 2000.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI (F08, F48)168659802003.04 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.7 CDTI (F08, F48) 2003.04 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 17 DTL1.7 TD (F08, F48)169950681998.02 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.7 TD (F08, F48) 1998.02 - 2000.08
OPELASTRA G liftback (T98)X 18 XE11.8 16V (F08, F48)1796851161998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G liftback (T98)Z 18 XE1.8 16V (F08, F48)1796921252000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 18 XEL1.8 (F08, F48)1796811102003.02 - 2004.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.8 (F08, F48) 2003.02 - 2004.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F08, F48)199560821998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 DI (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F08, F48)1995741011999.08 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48) 1999.08 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 20 XEV2.0 16V (F08, F48)19981001361998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 20 XER2.0 16V OPC (F08, F48)19981181601999.11 - 2002.09Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48) 1999.11 - 2002.09
OPELASTRA G liftback (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F08, F48)19981411922002.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 OPC (F08, F48) 2002.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F08, F48)19981472002002.11 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 OPC (F08, F48) 2002.11 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F08, F48)2172921252002.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.2 DTI (F08, F48) 2002.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 22 SE2.2 16V (F08, F48)21981081472000.06 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.2 16V (F08, F48) 2000.06 - 2005.01
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 12 XE1.2 (F70)119948651998.09 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.2 (F70) 1998.09 - 2000.08
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 14 XE, Z 14 XE1.4 (F70)138966901998.09 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.4 (F70) 1998.09 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Z 16 XE, C 16 SEL1.6 (F70)1598741011998.09 - 2004.01Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.6 (F70) 1998.09 - 2004.01
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 16 SZR1.6 (F70)159855751999.01 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.6 (F70) 1999.01 - 2000.09
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Z 16 SE1.6 (F70)159862842000.09 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.6 (F70) 2000.09 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F70)168655752000.02 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.7 DTI 16V (F70) 2000.02 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Z 17 DTL1.7 CDTi (F70)168659802003.07 - 2004.11Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.7 CDTi (F70) 2003.07 - 2004.11
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 17 DTL1.7 TD (F70)169950681999.01 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.7 TD (F70) 1999.01 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F70)199560821999.01 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 2.0 DI (F70) 1999.01 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Y 20 DTH2.0 DTI (F70)1995741012000.09 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 2.0 DTI (F70) 2000.09 - 2005.04
OPELASTRA G sedan (T98)X 12 XE1.2 16V (F69)119948651998.09 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.2 16V (F69) 1998.09 - 2000.09
OPELASTRA G sedan (T98)Z 12 XE1.2 16V (F69)119955752000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.2 16V (F69) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 14 XEP1.4 (F69)136466902007.09 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.4 (F69) 2007.09 - 2009.12
OPELASTRA G sedan (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 LPG (F69)138966901998.03 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.4 LPG (F69) 1998.03 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V (F69)138966901998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.4 16V (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 16 SZR1.6 (F69)159855751998.09 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 (F69) 1998.09 - 2000.09
OPELASTRA G sedan (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V (F69)1598741011998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 16V (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 16 SE1.6 (F69)159862842000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 (F69) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 LPG (F69)1598741012002.06 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 LPG (F69) 2002.06 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 16 XEP1.6 (F69)1598761032002.12 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 (F69) 2002.12 - 2009.12
OPELASTRA G sedan (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F69)168655752000.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.7 DTI 16V (F69) 2000.02 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI (F69)168659802003.04 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.7 CDTI (F69) 2003.04 - 2009.12
OPELASTRA G sedan (T98)X 17 DTL1.7 TD (F69)169950681998.09 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.7 TD (F69) 1998.09 - 2000.08
OPELASTRA G sedan (T98)X 18 XE11.8 16V (F69)1796851161998.09 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.8 16V (F69) 1998.09 - 2000.09
OPELASTRA G sedan (T98)Z 18 XE1.8 16V (F69)1796921252000.06 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.8 16V (F69) 2000.06 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 18 XEL1.8 (F69)1796811102003.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.8 (F69) 2003.02 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F69)199560821998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.0 DI (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F69)1995741011999.08 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.0 DTI 16V (F69) 1999.08 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 20 XEV2.0 16V (F69)19981001361998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.0 16V (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F69)2172921252002.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.2 DTI (F69) 2002.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 22 SE2.2 16V (F69)21981081472001.03 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.2 16V (F69) 2001.03 - 2005.01
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 16 XER1.6 (L35)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.6 (L35) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)Z 16 XER1.6 (L48)1598851162009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.6 (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTL1.7 CDTI (L70)168659802004.12 - 2007.07Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2004.12 - 2007.07
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 13 DT1.3 CDTI 16V124851692005.08 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.3 CDTI 16V 2005.08 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752005.10 - 2012.12Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.3 CDTI 16V 2005.10 - 2012.12
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 14 XEP1.4 16V136466902005.08 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.4 16V 2005.08 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 16 SE1.6159864872001.10 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.6 2001.10 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 16 YNG1.6 CNG 16V159871972005.04 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.6 CNG 16V 2005.04 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 16 YNG1.6 CNG 16V159869942006.06 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.6 CNG 16V 2006.06 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanY 17 DTL1.7 DI 16V168648652001.10 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.7 DI 16V 2001.10 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanY 17 DT1.7 DTI 16V168655752001.10 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.7 DTI 16V 2001.10 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 17 DTH1.7 CDTI 16V1686741012004.12 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.7 CDTI 16V 2004.12 -
OPELCOMBO TourZ 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI 16V124851692004.06 - 2011.01Informacje o OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V 2004.06 - 2011.01
OPELCOMBO TourZ 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752005.10 - 2011.12Informacje o OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V 2005.10 - 2011.12
OPELCOMBO TourZ 14 XEP1.4136466902004.10 - 2011.12Informacje o OPEL COMBO Tour 1.4 2004.10 - 2011.12
OPELCOMBO TourZ 16 SE1.6159862842001.10 - 2006.09Informacje o OPEL COMBO Tour 1.6 2001.10 - 2006.09
OPELCOMBO TourZ 16 SE1.6159864872001.10 - 2006.09Informacje o OPEL COMBO Tour 1.6 2001.10 - 2006.09
OPELCOMBO TourZ 16 YNG1.6 CNG159871972005.04 - 2011.01Informacje o OPEL COMBO Tour 1.6 CNG 2005.04 - 2011.01
OPELCOMBO TourZ 16 YNG1.6 CNG159869942006.06 - 2011.12Informacje o OPEL COMBO Tour 1.6 CNG 2006.06 - 2011.12
OPELCOMBO TourY 17 DT1.7 DTI 16V168655752001.10 - 2004.06Informacje o OPEL COMBO Tour 1.7 DTI 16V 2001.10 - 2004.06
OPELCOMBO TourY 17 DTL1.7 DI 16V168648652001.10 - 2004.06Informacje o OPEL COMBO Tour 1.7 DI 16V 2001.10 - 2004.06
OPELCOMBO TourZ 17 DTH1.7 CDTI 16V1686741012004.07 - 2011.12Informacje o OPEL COMBO Tour 1.7 CDTI 16V 2004.07 - 2011.12
OPELCORSA C (X01)Z 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI (F08, F68)124851702003.06 - 2009.12Informacje o OPEL CORSA C (X01) 1.3 CDTI (F08, F68) 2003.06 - 2009.12
OPELCORSA C Nadwozie pełne / liftback (X01)Z 12 XEP1.2 (F08, W5L)122959802005.07 - 2006.06Informacje o OPEL CORSA C Nadwozie pełne / liftback (X01) 1.2 (F08, W5L) 2005.07 - 2006.06
OPELCORSA C Nadwozie pełne / liftback (X01)Z 13 DT1.3 CDTI 16V (F08, W5L)124859802005.07 - 2006.06Informacje o OPEL CORSA C Nadwozie pełne / liftback (X01) 1.3 CDTI 16V (F08, W5L) 2005.07 - 2006.06
OPELCORSA C Nadwozie pełne / liftback (X01)Z 13 DT1.3 CDTI 16V (F08, W5L)124851692005.07 - 2006.06Informacje o OPEL CORSA C Nadwozie pełne / liftback (X01) 1.3 CDTI 16V (F08, W5L) 2005.07 - 2006.06
OPELCORSA D Nadwozie pełne / liftback (S07)Z 12 XEP1.2 (L08)122959802006.08 - 2014.08Informacje o OPEL CORSA D Nadwozie pełne / liftback (S07) 1.2 (L08) 2006.08 - 2014.08
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 13 DTJ1.3 CDTI (E75)124855752003.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.3 CDTI (E75) 2003.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI (E75)124851692005.04 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.3 CDTI (E75) 2005.04 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 14 XEP1.4 16V Twinport LPG (E75)136466902004.07 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75) 2004.07 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 14 XEP1.4 16V Twinport (E75)136466902004.07 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.4 16V Twinport (E75) 2004.07 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 16 XE1.6 16V (E75)1598741002003.05 - 2006.01Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.6 16V (E75) 2003.05 - 2006.01
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 16 SE1.6 (E75)159864872003.05 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.6 (E75) 2003.05 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 16 LET1.6 Turbo (E75)15981321802005.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.6 Turbo (E75) 2005.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 16 XEP1.6 (E75)1598771052006.01 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.6 (E75) 2006.01 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Y 17 DT1.7 DTI (E75)168655752003.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.7 DTI (E75) 2003.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 17 DTH, Z 17 DT1.7 CDTI (E75)1686741002003.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.7 CDTI (E75) 2003.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 17 DTR1.7 CDTI (E75)1686921252006.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.7 CDTI (E75) 2006.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 18 XE1.8 (E75)1796921252003.05 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.8 (E75) 2003.05 - 2010.05
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V (F75)1598741011999.04 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.6 16V (F75) 1999.04 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 LPG (F75)1598741011999.04 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.6 LPG (F75) 1999.04 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 16 YNG1.6 CNG (F75)159871972001.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.6 CNG (F75) 2001.09 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)X 18 XE11.8 16V (F75)1796851161999.04 - 2000.09Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.8 16V (F75) 1999.04 - 2000.09
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 18 XE1.8 16V (F75)1796921252000.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.8 16V (F75) 2000.09 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI 16V (F75)199560821999.07 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.0 DI 16V (F75) 1999.07 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F75)1995741012000.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.0 DTI 16V (F75) 2000.09 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F75)19981411922001.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.0 OPC (F75) 2001.09 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F75)19981472002002.11 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.0 OPC (F75) 2002.11 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Y 22 DTR2.2 DTI 16V (F75)2172861172002.01 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.2 DTI 16V (F75) 2002.01 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Y 22 DTR2.2 DTI 16V (F75)2172921252002.01 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.2 DTI 16V (F75) 2002.01 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 22 SE2.2 16V (F75)21981081472000.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.2 16V (F75) 2000.09 - 2005.06
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796921252002.07 - 2004.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.07 - 2004.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796871182002.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.09 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98)Z 20 LET2.019981472002002.09 - 2005.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98) 2.0 2002.09 - 2005.10
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V138966901998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.4 16V 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V Dualfuel138966901999.09 - 2003.06Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.4 16V Dualfuel 1999.09 - 2003.06
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 16 SZR1.6 Dualfuel159855751998.02 - 2000.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 Dualfuel 1998.02 - 2000.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 16 SE1.6159862841998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V1598741011998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 16V 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 16 SZR1.6159855751998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 Dualfuel1598741011999.09 - 2004.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 Dualfuel 1999.09 - 2004.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 16 SE1.6 Dualfuel159862862000.07 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 Dualfuel 2000.07 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 16 XEP1.61598761032002.12 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 2002.12 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V168655752000.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.7 DTI 16V 2000.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI 16V168659802003.04 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.7 CDTI 16V 2003.04 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 17 DTL1.7 TD170050681998.02 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.7 TD 1998.02 - 2000.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 18 XE11.8 16V1796851161998.02 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.8 16V 1998.02 - 2000.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921252000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.8 16V 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796921252002.07 - 2003.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.07 - 2003.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796871182002.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI199560821998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 2.0 DI 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V1995741011998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 2.0 DTI 16V 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 22 SE2.2 16V21981081472001.03 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 2.2 16V 2001.03 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V (F08, F48)138966901998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.4 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V Dualfuel (F08, F48)138966901999.09 - 2003.06Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.4 16V Dualfuel (F08, F48) 1999.09 - 2003.06
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 16 SZR1.6 (F08, F48)159855751998.02 - 2000.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 16 SZR1.6 Dualfuel (F08, F48)159855751998.02 - 2000.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 Dualfuel (F08, F48) 1998.02 - 2000.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V (F08, F48)1598741011998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 16 SE1.6 Dualfuel (F08)159862862000.07 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 Dualfuel (F08) 2000.07 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 16 SE1.6 (F08, F48)159862842000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 16 XEP1.6 (F08, F48)1598761032002.12 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 2002.12 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F08, F48)168655752000.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48) 2000.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI 16V (F08, F48)168659802003.04 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.7 CDTI 16V (F08, F48) 2003.04 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 17 DTL1.7 TD (F08, F48)170050681998.02 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.7 TD (F08, F48) 1998.02 - 2000.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 18 XE11.8 16V (F08, F48)1796851161998.02 - 2000.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 18 XE1.8 16V (F08, F48)1796921252000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel (F08, F48)1796921252002.07 - 2003.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.8 16V Dualfuel (F08, F48) 2002.07 - 2003.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel (F08, F48)1796871182002.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.8 16V Dualfuel (F08, F48) 2002.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F48)199560821998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 DI (F48) 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F48)1995741011999.08 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 DTI 16V (F48) 1999.08 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 20 XEV2.0 16V (F08)19981001361998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 16V (F08) 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 20 LET2.0 SRI Turbo (F08)19981411922001.11 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 SRI Turbo (F08) 2001.11 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 20 LET2.0 (F08)19981471992002.08 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 (F08) 2002.08 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 22 SE2.2 16V (F08, F48)21981081472001.03 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.2 16V (F08, F48) 2001.03 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V138966901998.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.4 16V 1998.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 Dualfuel159855751998.02 - 2000.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 Dualfuel 1998.02 - 2000.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 16 SZR1.6159855751998.09 - 2000.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 1998.09 - 2000.09
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V1598741011998.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 16V 1998.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Z 16 SE1.6 Dualfuel159862862000.07 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 Dualfuel 2000.07 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Z 16 SE1.6159862842000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V168655752000.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.7 DTI 16V 2000.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI 16V168659802003.04 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.7 CDTI 16V 2003.04 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796871181998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V Dualfuel 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921251998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 18 XE11.8 16V1796851161998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V Dualfuel1796921252002.07 - 2003.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.07 - 2003.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI199560821998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 2.0 DI 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V1995741011998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 2.0 DTI 16V 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 20 XEV2.0 16V19981001361998.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 2.0 16V 1998.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Z 14 XE1.4 16V138966902000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.4 16V 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)X 16 SZR1.6 Dualfuel159855751998.02 - 2000.12Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.6 Dualfuel 1998.02 - 2000.12
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)X 16 SZR1.6 i159855751998.08 - 2000.09Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.6 i 1998.08 - 2000.09
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Z 16 SE1.6 Dualfuel159862842000.09 - 2004.10Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.6 Dualfuel 2000.09 - 2004.10
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Z 16 SE1.6 i159862842000.09 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.6 i 2000.09 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V168655752001.04 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.7 DTI 16V 2001.04 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)X 17 DTL1.7 TD170050681998.08 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.7 TD 1998.08 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI199560821998.08 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 2.0 DI 1998.08 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Y 20 DTH2.0 DTI1995741002004.04 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 2.0 DTI 2004.04 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 17 DTL1.7 CDTi168659802005.03 - 2006.07Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.7 CDTi 2005.03 - 2006.07
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI 16V124851692004.09 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.3 CDTI 16V 2004.09 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752005.10 - 2011.11Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.3 CDTI 16V 2005.10 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 14 XEP1.4 i 16V136466902004.01 - 2011.11Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.4 i 16V 2004.01 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 14 XE1.4 16V138966902001.10 - 2007.05Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.4 16V 2001.10 - 2007.05
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 16 SE1.6159864872001.10 - 2011.11Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.6 2001.10 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 16 YNG, Y 16 YNG1.6 CNG 16V159869942006.06 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.6 CNG 16V 2006.06 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Y 17 DTL1.7 DI 16V168648652001.09 - 2011.11Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.7 DI 16V 2001.09 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Y 17 DT1.7 DTI 16V168655752001.10 - 2011.11Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.7 DTI 16V 2001.10 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 13 DT1.3 CDTI 16V124851692004.09 - 2006.09Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.3 CDTI 16V 2004.09 - 2006.09
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752006.07 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.3 CDTI 16V 2006.07 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 14 XEP1.4136466902004.10 - 2010.09Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.4 2004.10 - 2010.09
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 16 YNG1.6 CNG159871972005.04 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.6 CNG 2005.04 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 16 YNG1.6 CNG159869942006.06 - 2010.09Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.6 CNG 2006.06 - 2010.09
VAUXHALLCORSA Mk II (C) (X01)Z 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI 16V (F08, F68)124851692003.10 - 2007.04Informacje o VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01) 1.3 CDTI 16V (F08, F68) 2003.10 - 2007.04
VAUXHALLCORSAVAN Mk II (C) Nadwozie pełne / liftback (X01)Z 13 DT1.3 CDTI 16V (F08)124852702004.04 - 2006.06Informacje o VAUXHALL CORSAVAN Mk II (C) Nadwozie pełne / liftback (X01) 1.3 CDTI 16V (F08) 2004.04 - 2006.06
VAUXHALLCORSAVAN Mk II (C) Nadwozie pełne / liftback (X01)Y 17 DTL1.7 DI 16V (F08)168648652000.09 - 2006.06Informacje o VAUXHALL CORSAVAN Mk II (C) Nadwozie pełne / liftback (X01) 1.7 DI 16V (F08) 2000.09 - 2006.06
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 13 DTJ1.3 CDTI124855752003.01 - 2009.10Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.3 CDTI 2003.01 - 2009.10
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI124851692005.04 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.3 CDTI 2005.04 - 2010.06
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 14 XEP1.4 16V Twinport136466902003.01 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.4 16V Twinport 2003.01 - 2010.06
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 16 XE1.6 i 16V1598741002003.01 - 2005.09Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.6 i 16V 2003.01 - 2005.09
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 16 SE1.6 i159864872003.01 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.6 i 2003.01 - 2010.06
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 16 XEP1.6 i 16V Twinport1598771052003.05 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.6 i 16V Twinport 2003.05 - 2010.06
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 16 LET1.6 Turbo15981321802006.05 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.6 Turbo 2006.05 - 2010.06
VAUXHALLMERIVA A (X03)Y 17 DT1.7 DTI168655752003.06 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.7 DTI 2003.06 - 2010.06
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 17 DTH1.7 CDTi1686741002003.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.7 CDTi 2003.09 - 2005.08
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 18 XE1.8 i 16V1796921252003.05 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.8 i 16V 2003.05 - 2010.06
VAUXHALLZAFIRA A (T98)X 16 XEL1.6 Dualfuel1598741011998.11 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.6 Dualfuel 1998.11 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V1598741011999.04 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.6 16V 1999.04 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)X 18 XE11.8 16V1796851161999.05 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.8 16V 1999.05 - 2000.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921252000.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.8 16V 2000.09 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)Z 18 XE1.8 Dualfuel1796921252000.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.8 Dualfuel 2000.09 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V1995741011999.04 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 2.0 DTI 16V 1999.04 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)X 20 DTL2.0 DI 16V199560821999.10 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 2.0 DI 16V 1999.10 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)Z 20 LET2.0 GSI Turbo19981411922001.09 - 2005.06Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 2.0 GSI Turbo 2001.09 - 2005.06
VAUXHALLZAFIRA A (T98)Z 20 LET2.019981471992002.06 - 2005.06Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 2.0 2002.06 - 2005.06
VAUXHALLZAFIRA A (T98)Z 22 SE2.2 16V21981081471998.11 - 2004.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 2.2 16V 1998.11 - 2004.08
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
TULEJA TYLNEJ BELKI OPEL 26582 01/LMI TULEJA TYLNEJ BELKI OPEL LEMF+ľRDER 75,02 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TULEJA BELKI TYL 110162910/DLL TULEJA BELKI TYL AUTOMEGA 32,46 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TULEJA 205 826/TOP TULEJA TOPRAN 30,53 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TULEJA BELKI TYL OPEL ASTRA G 2606011/SAS TULEJA BELKI TYL OPEL ASTRA G SASIC 39,57 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TULEJA BELKI TYL 3054020634/DLL TULEJA BELKI TYL AUTOMEGA 33,28 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TULEJA BELKI TYL OPEL ASTRA G TD547W/DEL TULEJA BELKI TYL OPEL ASTRA G DELPHI 50,70 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TULEJA WAH.TYL OPEL ASTRA G TD654W/DEL TULEJA WAH.TYL OPEL ASTRA G DELPHI 54,29 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
PODUSZKA BELKI TYL OPEL ASTRA G TD666W/DEL PODUSZKA BELKI TYL OPEL ASTRA G DELPHI 45,95 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TULEJA 206 108/TOP TULEJA TOPRAN 41,17 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TULEJA WAHACZA 829047010/FAG TULEJA WAHACZA FAG 53,62 PLN Dostępność: 1 sztuka
TULEJA BELKI TYL OPEL ASTRA G 205826586/HPS TULEJA BELKI TYL OPEL ASTRA G HANS 38,30 PLN Dostępność: Brak
TULEJA BELKI T.OPEL 5402634/HPS TULEJA BELKI T.OPEL HANS 33,94 PLN Dostępność: Brak
TULEJA BELKI TYL OPEL ASTRA G 5402638/HPS TULEJA BELKI TYL OPEL ASTRA G HANS 31,02 PLN Dostępność: Brak
TULEJA WAHACZA 985365/RUV TULEJA WAHACZA RUVILLE 43,97 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein