Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

TERMOSTAT 12776/FEB FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Temperatura otwarcia [°c]: 83
średnica zewnętrzna [mm]: 55,0
Ciężar [kg]: 0,1
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z pierścieniem uszczelniającym
Kod EAN
4027816127765
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
3RG 82223
3RG 82249
3RG 85253
ABAKUS 038-025-0018
AKRON-MALÒ TER005
AKRON-MALÒ TER462
AP XENERGY XT5130
ASHIKA 22-035
ASHIKA 38-08-806
AUTOMEGA 160080110
AUTOMOTOR France PTH5383
AUTOMOTOR France PTH5683
BBR Automotive 001-10-22698
BE TURBO 300045
BGA CT5396K
BGA CT5442K
BGA CT5524
BIRTH 80333
BLUE PRINT ADG09235
BORG & BECK BTS193.80
BorgWarner (Wahler) 4446.83D
CALORSTAT by Vernet TH5130.83J
CAUTEX 750842
CITROËN 1336.W7
CITROËN 1336.W7 SK
CITROËN 1338.23
COGEFA France 713.3823
COGEFA France 713.3823N
CSV electronic parts CBR3109
CSV electronic parts CTH2243
CSV electronic parts CTH2326
CSV electronic parts CTH2339
CSV electronic parts CTH2505
DAYCO DT1056V
DENSO DTM82546
DIPASPORT TRM024N
DT Spare Parts 12.18027
EPS 1.880.323
EPS 1.880.323S
ERA 350028
ERA 350028A
FACET 7.8323
FACET 7.8323S
FAE 5306783
FARE SA 13482
FARE SA T001
FAST FT58193
FIAT 9616090180
FIRST LINE FTS193.80
FISPA 94.243
GATES TH12283G1
GATES TH12283G2
GATES-AU TH12283G1
GATES-AU TH12283G2
GATES-SEA TH12283G2
HELLA 8MT 354 774-531
HELLA 8MT 354 778-081
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1538013
HOFFER 8192243
HYUNDAI 25511-29000
IAP QUALITY PARTS 155-17087
INTERMOTOR 75084
JAPANPARTS VA-035
JAPANPARTS VT-806
JAPKO 2235
JAPKO 38806
JDEUS TH0210003
JP GROUP 4114600710
KLAXCAR FRANCE 15513083z
KW 580 323
KW 580 323S
LANCIA 9616090180
MAGNETI MARELLI 352054682000
MAGNETI MARELLI 352317001000
MAGNETI MARELLI 352317003270
MAGNETI MARELLI 352317101000
MAGNETI MARELLI 359001200070
MAHLE TX 67 83D
MAXGEAR 18-0440
MDR EPS-1880 323
MDR EPS-1880 323S
MDR MTH-4035
MDR MTH-4806
MEAT & DORIA 92243
Metalcaucho 03233
METZGER 4006020
METZGER 4010282
MEYLE 11-28 228 0008
MOTAQUIP VTK40
MOTAQUIP VTS253
MOTORAD 2065-82K
MOTORAD 546-82K
Movelex M18975
MTE-THOMSON VT288.80
MTE-THOMSON VT344.83
NIPPARTS J1532029
NPS T153A28
Omnicraft 2457641
OPEN PARTS TRM1006.00
ORIGINAL IMPERIUM 90745
OSSCA 00010
OSSCA 08113
OSSCA 29602
PATRON PE21009
PEMEBLA JAPVA-035
PEMEBLA JAPVT-806
PEUGEOT 1336.W7
PEUGEOT 1336.W7 SK
PEUGEOT 1388.23
QH Talbros QTH372K
QUINTON HAZELL QTH372K
QUINTON HAZELL QTH839CF
RED-LINE 55SZ003
RIDEX 316T0011
SASIC 3381231
SIDAT 94.243
Stark SKTC-0560010
STC T403233
STELLOX 23-40017-SX
SUZUKI 17570-86CA0
SWAG 70 91 2776
THERMOTEC D2C002TT
TOPRAN 720 180
TOYOTA SU001-00223
TRICLO 461568
TRISCAN 8620 5682
VALEO 819950
VEMA VE80333
VEMO V22-99-0002
WE PARTS 421150101
WILMINK GROUP WG1091741
WILMINK GROUP WG1264897
WILMINK GROUP WG1409221
WILMINK GROUP WG1431523
WILMINK GROUP WG1445591
WILMINK GROUP WG1492733
WILMINK GROUP WG1492734
WILMINK GROUP WG1760567
WILMINK GROUP WG1760593
WILMINK GROUP WG2113098
WXQP 10990
WXQP 10991
WXQP 10993
WXQP 320669
WXQP 320899
WXQP 320985
WXQP 351855
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)A9A (XUD7)1.8 D (MBA9A, MCA9A)176943591996.07 - 2002.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.8 D (MBA9A, MCA9A) 1996.07 - 2002.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ)186851691998.07 - 2006.03Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) 1998.07 - 2006.03
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ)186851691999.04 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) 1999.04 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY)199766901999.12 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY) 1999.12 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY)199766902000.11 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY) 2000.11 - 2005.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)A9A (XUD7)1.8 D176944601996.11 - 1999.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.8 D 1996.11 - 1999.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)A9A (XUD7)1.8 D (MFA9A)176943581998.07 - 2002.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.8 D (MFA9A) 1998.07 - 2002.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D 4WD (MFWJZ)186851691998.07 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.9 D 4WD (MFWJZ) 1998.07 - 2005.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D (MFWJZ)186851701998.07 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.9 D (MFWJZ) 1998.07 - 2005.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)DJY (XUD9A)1.9 D (MFDJY)190551691996.07 - 1999.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.9 D (MFDJY) 1996.07 - 1999.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90 (MFRHY)199766901999.12 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 2.0 HDI 90 (MFRHY) 1999.12 - 2005.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)RHY (DW10TD)2.0 HDi 4x4 (MFRHY)199766902002.11 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 2.0 HDi 4x4 (MFRHY) 2002.11 - 2005.10
CITROËNC15 Kombi161A (XUD7)1.8 D176944601987.04 - 2000.08Informacje o CITROËN C15 Kombi 1.8 D 1987.04 - 2000.08
CITROËNC15 Nadwozie pełne/minivan (VD_)161A (XUD7)1.8 D176944601986.07 - 2000.12Informacje o CITROËN C15 Nadwozie pełne/minivan (VD_) 1.8 D 1986.07 - 2000.12
CITROËNC15 Platforma / podwozie (VDPD) 1.8 D176944601992.11 - 2000.05Informacje o CITROËN C15 Platforma / podwozie (VDPD) 1.8 D 1992.11 - 2000.05
CITROËNC5 I (DC_)RHZ (DW10ATED), RHS (DW10ATED)2.0 HDi1997791072001.03 - 2004.08Informacje o CITROËN C5 I (DC_) 2.0 HDi 2001.03 - 2004.08
CITROËNC5 I (DC_)RHZ (DW10ATED)2.0 HDi (DCRHZB, DCRHZE)1997801092001.03 - 2004.08Informacje o CITROËN C5 I (DC_) 2.0 HDi (DCRHZB, DCRHZE) 2001.03 - 2004.08
CITROËNC5 I (DC_)4HX (DW12TED4)2.2 HDi (DC4HXB, DC4HXE)2179981332001.03 - 2004.08Informacje o CITROËN C5 I (DC_) 2.2 HDi (DC4HXB, DC4HXE) 2001.03 - 2004.08
CITROËNC5 I Break (DE_)RHS (DW10ATED)2.0 HDi (DERHSB, DERHSE)1997791072001.06 - 2004.08Informacje o CITROËN C5 I Break (DE_) 2.0 HDi (DERHSB, DERHSE) 2001.06 - 2004.08
CITROËNC5 I Break (DE_)RHZ (DW10ATED)2.0 HDi (DERHZB, DERHZE)1997801092001.06 - 2004.08Informacje o CITROËN C5 I Break (DE_) 2.0 HDi (DERHZB, DERHZE) 2001.06 - 2004.08
CITROËNC5 I Break (DE_)4HX (DW12TED4)2.2 HDi (DE4HXB, DE4HXE)2179981332001.06 - 2004.08Informacje o CITROËN C5 I Break (DE_) 2.2 HDi (DE4HXB, DE4HXE) 2001.06 - 2004.08
CITROËNC5 nadwozie zamknięte / kombi (DE_, RE_)RHZ (DW10ATED)2.0 HDi1997801092002.06 - 2004.08Informacje o CITROËN C5 nadwozie zamknięte / kombi (DE_, RE_) 2.0 HDi 2002.06 - 2004.08
CITROËNC5 nadwozie zamknięte / kombi (DE_, RE_) 2.2 HDi2179981332002.06 - 2004.08Informacje o CITROËN C5 nadwozie zamknięte / kombi (DE_, RE_) 2.2 HDi 2002.06 - 2004.08
CITROËNEVASION nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (22, U6)RHZ (DW10ATED)2.0 HDI1997801091999.08 - 2002.07Informacje o CITROËN EVASION nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (22, U6) 2.0 HDI 1999.08 - 2002.07
CITROËNEVASION nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (22, U6) 2.0 HDI1997811101999.08 - 2002.07Informacje o CITROËN EVASION nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (22, U6) 2.0 HDI 1999.08 - 2002.07
CITROËNEVASION nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (22, U6)RHW (DW10ATED4)2.0 HDI 16V1997801091999.09 - 2002.07Informacje o CITROËN EVASION nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (22, U6) 2.0 HDI 16V 1999.09 - 2002.07
CITROËNEVASION nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (22, U6)P8C (XUD11BTE)2.1 TD2088801091996.05 - 2002.07Informacje o CITROËN EVASION nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (22, U6) 2.1 TD 1996.05 - 2002.07
CITROËNJUMPER Skrzynia (244)RHV (DW10UTD)2.0 HDi199762842002.04 - Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (244) 2.0 HDi 2002.04 -
CITROËNJUMPY (U6U_)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D 70186851691998.04 - 2003.11Informacje o CITROËN JUMPY (U6U_) 1.9 D 70 1998.04 - 2003.11
CITROËNJUMPY (U6U_)D9B (XUD9A/U)1.9 D190551691995.10 - 1998.08Informacje o CITROËN JUMPY (U6U_) 1.9 D 1995.10 - 1998.08
CITROËNJUMPY (U6U_)RHX (DW10BTED)2.0 HDi 95199769941999.10 - 2006.10Informacje o CITROËN JUMPY (U6U_) 2.0 HDi 95 1999.10 - 2006.10
CITROËNJUMPY (U6U_)RHW (DW10ATED4)2.0 HDi 1101997801092000.03 - 2006.10Informacje o CITROËN JUMPY (U6U_) 2.0 HDi 110 2000.03 - 2006.10
CITROËNJUMPY (U6U_)RHZ (DW10ATED)2.0 HDi 1101997801092000.03 - 2006.10Informacje o CITROËN JUMPY (U6U_) 2.0 HDi 110 2000.03 - 2006.10
CITROËNJUMPY Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_)D8B (XUD9TE)1.9 TD190568921999.10 - 2006.10Informacje o CITROËN JUMPY Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 1.9 TD 1999.10 - 2006.10
CITROËNJUMPY Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_)RHX (DW10BTED)2.0 HDi 95199769941999.10 - 2006.10Informacje o CITROËN JUMPY Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 95 1999.10 - 2006.10
CITROËNJUMPY Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_)RHW (DW10ATED4)2.0 HDi 110 16V1997801092003.12 - 2006.10Informacje o CITROËN JUMPY Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 110 16V 2003.12 - 2006.10
CITROËNJUMPY Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_)RHZ (DW10ATED), RHZ (DW10CTED), RHZ (DW10BTED), RHZ (DW10CTED+), RHZ (DW10BTED+)2.0 HDi 1101997801092003.12 - 2006.10Informacje o CITROËN JUMPY Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 110 2003.12 - 2006.10
CITROËNJUMPY Skrzynia (BS_, BT_, BY_, BZ_)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D 70186851691998.04 - 2006.10Informacje o CITROËN JUMPY Skrzynia (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 D 70 1998.04 - 2006.10
CITROËNJUMPY Skrzynia (BS_, BT_, BY_, BZ_)D9B (XUD9A/U)1.9 D190551691995.10 - 1998.08Informacje o CITROËN JUMPY Skrzynia (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 D 1995.10 - 1998.08
CITROËNJUMPY Skrzynia (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 DT190565881995.10 - 2000.08Informacje o CITROËN JUMPY Skrzynia (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 DT 1995.10 - 2000.08
CITROËNJUMPY Skrzynia (BS_, BT_, BY_, BZ_)RHX (DW10BTED)2.0 HDi 95199769941999.10 - 2006.10Informacje o CITROËN JUMPY Skrzynia (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 95 1999.10 - 2006.10
CITROËNJUMPY Skrzynia (BS_, BT_, BY_, BZ_)RHZ (DW10ATED), RHZ (DW10CTED), RHZ (DW10BTED), RHZ (DW10CTED+), RHZ (DW10BTED+)2.0 HDi 1101997801092001.10 - 2006.10Informacje o CITROËN JUMPY Skrzynia (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 110 2001.10 - 2006.10
CITROËNJUMPY Skrzynia (BS_, BT_, BY_, BZ_)RHW (DW10ATED4)2.0 HDi 1101997801092002.01 - 2006.10Informacje o CITROËN JUMPY Skrzynia (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 110 2002.01 - 2006.10
CITROËNXANTIA (X1_, X2_)DJZ (XUD9A)1.9 D190550681994.06 - 1998.01Informacje o CITROËN XANTIA (X1_, X2_) 1.9 D 1994.06 - 1998.01
CITROËNXANTIA (X1_, X2_)RHZ (DW10ATED)2.0 HDI 1091997801091999.02 - 2003.04Informacje o CITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 HDI 109 1999.02 - 2003.04
CITROËNXANTIA (X1_, X2_)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90199766901999.03 - 2003.04Informacje o CITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 HDI 90 1999.03 - 2003.04
CITROËNXANTIA Break (X1_, X2_)RHZ (DW10ATED)2.0 HDI 1091997801091999.02 - 2003.04Informacje o CITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) 2.0 HDI 109 1999.02 - 2003.04
CITROËNXANTIA Break (X1_, X2_)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90199766901999.03 - 2003.04Informacje o CITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) 2.0 HDI 90 1999.03 - 2003.04
CITROËNXANTIA nadwozie zamknięte / kombi (X2_)RHY (DW10TD)2.0 HDi199766901999.06 - 2003.04Informacje o CITROËN XANTIA nadwozie zamknięte / kombi (X2_) 2.0 HDi 1999.06 - 2003.04
CITROËNXSARA (N1)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D186851701998.07 - 2005.03Informacje o CITROËN XSARA (N1) 1.9 D 1998.07 - 2005.03
CITROËNXSARA (N1)WJY (DW8B)1.9 D186852722000.04 - 2005.04Informacje o CITROËN XSARA (N1) 1.9 D 2000.04 - 2005.04
CITROËNXSARA (N1)RHY (DW10TD)2.0 HDi 90199766901999.02 - 2005.03Informacje o CITROËN XSARA (N1) 2.0 HDi 90 1999.02 - 2005.03
CITROËNXSARA (N1)RHZ (DW10ATED)2.0 HDi 1091997801092001.05 - 2005.03Informacje o CITROËN XSARA (N1) 2.0 HDi 109 2001.05 - 2005.03
CITROËNXSARA Break (N2)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D186851701998.07 - 2005.08Informacje o CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D 1998.07 - 2005.08
CITROËNXSARA Break (N2)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90199766901999.02 - 2005.08Informacje o CITROËN XSARA Break (N2) 2.0 HDI 90 1999.02 - 2005.08
CITROËNXSARA Break (N2)RHZ (DW10ATED)2.0 HDi 1091997801092001.05 - 2005.08Informacje o CITROËN XSARA Break (N2) 2.0 HDi 109 2001.05 - 2005.08
CITROËNXSARA coupe (N0)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D186851701999.02 - 2005.03Informacje o CITROËN XSARA coupe (N0) 1.9 D 1999.02 - 2005.03
CITROËNXSARA coupe (N0)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90199766901999.02 - 2005.03Informacje o CITROËN XSARA coupe (N0) 2.0 HDI 90 1999.02 - 2005.03
CITROËNXSARA coupe (N0)RHZ (DW10ATED)2.0 HDi 1091997801092001.05 - 2005.03Informacje o CITROËN XSARA coupe (N0) 2.0 HDi 109 2001.05 - 2005.03
CITROËNXSARA Nadwozie pełne / liftback (N3_)RHY (DW10TD)2.0 HDi199766902000.09 - 2005.03Informacje o CITROËN XSARA Nadwozie pełne / liftback (N3_) 2.0 HDi 2000.09 - 2005.03
CITROËNXSARA nadwozie zamknięte / kombiRHY (DW10TD)2.0 HDi199766902000.09 - 2005.03Informacje o CITROËN XSARA nadwozie zamknięte / kombi 2.0 HDi 2000.09 - 2005.03
CITROËNXSARA PICASSO (N68)RHY (DW10TD)2.0 HDi199766901999.12 - 2011.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 HDi 1999.12 - 2011.12
CITROËNZX (N2)161A (XUD7)1.8 D176944601993.06 - 1997.06Informacje o CITROËN ZX (N2) 1.8 D 1993.06 - 1997.06
CITROËNZX (N2)DJZ (XUD9A)1.9 D190547641991.03 - 1997.06Informacje o CITROËN ZX (N2) 1.9 D 1991.03 - 1997.06
CITROËNZX (N2)DHY (XUD9TE/Y)1.9 DT190568921992.06 - 1994.06Informacje o CITROËN ZX (N2) 1.9 DT 1992.06 - 1994.06
CITROËNZX (N2)DHY (XUD9TE/Y)1.9 TD190566901992.07 - 1997.06Informacje o CITROËN ZX (N2) 1.9 TD 1992.07 - 1997.06
CITROËNZX (N2)D9B (XUD9A/U), DJY (XUD9A)1.9 D190550681993.07 - 1997.06Informacje o CITROËN ZX (N2) 1.9 D 1993.07 - 1997.06
CITROËNZX (N2)DHY (XUD9TE/Y)1.9 DT190565881994.07 - 1997.10Informacje o CITROËN ZX (N2) 1.9 DT 1994.07 - 1997.10
CITROËNZX Break (N2)161A (XUD7)1.8 D176944601993.10 - 1997.10Informacje o CITROËN ZX Break (N2) 1.8 D 1993.10 - 1997.10
CITROËNZX Break (N2)DHY (XUD9TE/Y)1.9 TD190566901993.10 - 1997.10Informacje o CITROËN ZX Break (N2) 1.9 TD 1993.10 - 1997.10
CITROËNZX Break (N2)DJZ (XUD9A)1.9 D190547641993.10 - 1997.10Informacje o CITROËN ZX Break (N2) 1.9 D 1993.10 - 1997.10
CITROËNZX Break (N2)D9B (XUD9A/U)1.9 D190550681994.06 - 1997.10Informacje o CITROËN ZX Break (N2) 1.9 D 1994.06 - 1997.10
CITROËNZX Nadwozie pełne / liftback (N2) 1.8176944601993.07 - 1998.05Informacje o CITROËN ZX Nadwozie pełne / liftback (N2) 1.8 1993.07 - 1998.05
CITROËNZX Nadwozie pełne / liftback (N2) 1.9 D190550681994.07 - 1997.06Informacje o CITROËN ZX Nadwozie pełne / liftback (N2) 1.9 D 1994.07 - 1997.06
FIATDUCATO Autobus (230_)DJY1.9 D190550681998.04 - 2002.04Informacje o FIAT DUCATO Autobus (230_) 1.9 D 1998.04 - 2002.04
FIATDUCATO Autobus (244_)RHV2.0 JTD199762842002.04 - Informacje o FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.0 JTD 2002.04 -
FIATDUCATO Platforma / podwozie (230_)DJY1.9 D190550681998.04 - 2002.04Informacje o FIAT DUCATO Platforma / podwozie (230_) 1.9 D 1998.04 - 2002.04
FIATDUCATO Platforma / podwozie (244_)RHV2.0 JTD199762842002.04 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Platforma / podwozie (244_) 2.0 JTD 2002.04 - 2006.07
FIATDUCATO Skrzynia (230_)DJY1.9 D190550681998.04 - 2002.04Informacje o FIAT DUCATO Skrzynia (230_) 1.9 D 1998.04 - 2002.04
FIATDUCATO Skrzynia (244_)RHV2.0 JTD199762842002.04 - Informacje o FIAT DUCATO Skrzynia (244_) 2.0 JTD 2002.04 -
FIATSCUDO Autobus (220_)WJZ (DW8)1.9 D186851691998.04 - 2006.12Informacje o FIAT SCUDO Autobus (220_) 1.9 D 1998.04 - 2006.12
FIATSCUDO Autobus (220_)D9B1.9 D190551691996.02 - 1998.04Informacje o FIAT SCUDO Autobus (220_) 1.9 D 1996.02 - 1998.04
FIATSCUDO Autobus (220_)D8B1.9 TD190568921996.02 - 2006.12Informacje o FIAT SCUDO Autobus (220_) 1.9 TD 1996.02 - 2006.12
FIATSCUDO Autobus (220_)DHX (XUD9TF/L)1.9 TD Eco190566901996.02 - 2006.12Informacje o FIAT SCUDO Autobus (220_) 1.9 TD Eco 1996.02 - 2006.12
FIATSCUDO Platforma / podwozie (220_)WJY (DW8)1.9 D186851691998.04 - 2006.12Informacje o FIAT SCUDO Platforma / podwozie (220_) 1.9 D 1998.04 - 2006.12
FIATSCUDO Platforma / podwozie (220_)DHX (XUD9TF/L), D8B1.9 TD190568921996.09 - 2006.12Informacje o FIAT SCUDO Platforma / podwozie (220_) 1.9 TD 1996.09 - 2006.12
FIATSCUDO Skrzynia (220_)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D186851691998.04 - 2006.12Informacje o FIAT SCUDO Skrzynia (220_) 1.9 D 1998.04 - 2006.12
FIATSCUDO Skrzynia (220_)D9B1.9 D190551691996.02 - 2006.12Informacje o FIAT SCUDO Skrzynia (220_) 1.9 D 1996.02 - 2006.12
FIATSCUDO Skrzynia (220_)DHX (XUD9TF/L)1.9 TD190566901996.02 - 2006.12Informacje o FIAT SCUDO Skrzynia (220_) 1.9 TD 1996.02 - 2006.12
FIATSCUDO Skrzynia (220_)D8B1.9 TD190568921998.02 - 2006.12Informacje o FIAT SCUDO Skrzynia (220_) 1.9 TD 1998.02 - 2006.12
FIATULYSSE (179_)RHW (DW10ATED4)2.0 JTD1997801092002.08 - 2006.08Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 JTD 2002.08 - 2006.08
FIATULYSSE (179_)RHM (DW10ATED4)2.0 JTD1997791072003.05 - 2006.08Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 JTD 2003.05 - 2006.08
FIATULYSSE (179_)RHR2.0 D Multijet19971001362006.05 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 D Multijet 2006.05 - 2011.06
FIATULYSSE (179_)RHK2.0 D Multijet1997881202006.05 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 D Multijet 2006.05 - 2011.06
FIATULYSSE (179_)4HW (DW12ATED4)2.2 JTD2179941282002.08 - 2006.08Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.2 JTD 2002.08 - 2006.08
FIATULYSSE (179_)4HS, 4HT (DW12BTED4)2.2 D Multijet21791251702008.03 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.2 D Multijet 2008.03 - 2011.06
FIATULYSSE (179_)4HP, 4HR2.2 JTD21791201632008.03 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.2 JTD 2008.03 - 2011.06
FIATULYSSE (220_)DHX (XUD9TF/L)1.9 TD (220AH5)190566901995.02 - 2002.08Informacje o FIAT ULYSSE (220_) 1.9 TD (220AH5) 1995.02 - 2002.08
FIATULYSSE (220_)RHW (DW10ATED4)2.0 JTD 16V1997801091999.05 - 2002.08Informacje o FIAT ULYSSE (220_) 2.0 JTD 16V 1999.05 - 2002.08
FIATULYSSE (220_)RHZ2.0 JTD1997801091999.10 - 2002.08Informacje o FIAT ULYSSE (220_) 2.0 JTD 1999.10 - 2002.08
HYUNDAILANTRA II (J-2)DJY1.9 D190550681998.03 - 2000.09Informacje o HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.9 D 1998.03 - 2000.09
HYUNDAILANTRA II Kombi (J-2)DJY1.9 D190550681998.03 - 2000.10Informacje o HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.9 D 1998.03 - 2000.10
LANCIAPHEDRA (179_)RHM (DW10ATED4)2.0 JTD (179.AXE1A)1997791072003.07 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179.AXE1A) 2003.07 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)RHK (DW10UTED4)2.0 JTD (179.AXH1B, 179.BXH1B)1997881202006.06 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179.AXH1B, 179.BXH1B) 2006.06 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)RHR (DW10BTED4)2.0 D Multijet (179.AXL1B, 179.BXL1B)19971001362006.07 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 D Multijet (179.AXL1B, 179.BXL1B) 2006.07 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)4HW (DW12ATED4)2.2 JTD (179AXC1A)2179941282002.09 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.2 JTD (179AXC1A) 2002.09 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)4HP, 4HR2.2 JTD (179.AXN1B, 179.AXQ11, 179.BXN1B, 179.BXQ11)21791201632006.04 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.2 JTD (179.AXN1B, 179.AXQ11, 179.BXN1B, 179.BXQ11) 2006.04 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)4HT, 4HS2.2 D Multijet (179.AXM1B, 179.AXP11, 179.BXM1B,...21791251702008.03 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.2 D Multijet (179.AXM1B, 179.AXP11, 179.BXM1B,... 2008.03 - 2010.11
LANCIAZETA (22_)RHZ (DW10ATED)2.0 JTD (220.AR5, 220.AN5)1997801091999.09 - 2002.09Informacje o LANCIA ZETA (22_) 2.0 JTD (220.AR5, 220.AN5) 1999.09 - 2002.09
LANCIAZETA (22_)RHW (DW10ATED4)2.0 JTD 16V (220.AR5OOL)1997811102001.04 - 2003.10Informacje o LANCIA ZETA (22_) 2.0 JTD 16V (220.AR5OOL) 2001.04 - 2003.10
LANCIAZETA (22_)P 8 C2.1 TD (220AJ5)2088801091996.05 - 1999.09Informacje o LANCIA ZETA (22_) 2.1 TD (220AJ5) 1996.05 - 1999.09
PEUGEOT206 liftback (2A/C)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D186851691998.09 - 2001.11Informacje o PEUGEOT 206 liftback (2A/C) 1.9 D 1998.09 - 2001.11
PEUGEOT206 liftback (2A/C)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90199766901999.12 - 2009.09Informacje o PEUGEOT 206 liftback (2A/C) 2.0 HDI 90 1999.12 - 2009.09
PEUGEOT206 SW (2E/K)RHY (DW10TD)2.0 HDi199766902002.07 - Informacje o PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi 2002.07 -
PEUGEOT206 VanWJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D186851691999.04 - 2007.05Informacje o PEUGEOT 206 Van 1.9 D 1999.04 - 2007.05
PEUGEOT306 (7B, N3, N5)A9A (XUD7)1.8 D176944601997.05 - 2000.06Informacje o PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 D 1997.05 - 2000.06
PEUGEOT306 (7B, N3, N5)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D186851691998.09 - 2001.05Informacje o PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 D 1998.09 - 2001.05
PEUGEOT306 (7B, N3, N5)WJZ (DW8)1.9 D186852711999.01 - 2003.08Informacje o PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 D 1999.01 - 2003.08
PEUGEOT306 (7B, N3, N5)D9B (XUD9A), XUD91.9 STD190551691994.02 - 1995.10Informacje o PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 STD 1994.02 - 1995.10
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) 1.9 Td190552711995.07 - 2000.08Informacje o PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 Td 1995.07 - 2000.08
PEUGEOT306 (7B, N3, N5)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90199766901999.06 - 2001.12Informacje o PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 HDI 90 1999.06 - 2001.12
PEUGEOT306 Break (7E, N3, N5)A9A (XUD7)1.8 D176944601997.05 - 2000.06Informacje o PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.8 D 1997.05 - 2000.06
PEUGEOT306 Break (7E, N3, N5)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D186851691998.09 - 2002.04Informacje o PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D 1998.09 - 2002.04
PEUGEOT306 Break (7E, N3, N5)DJY (XUD9A)1.9 Td190552711995.07 - 2000.08Informacje o PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 Td 1995.07 - 2000.08
PEUGEOT306 Break (7E, N3, N5)DJY (XUD9A)1.9 D190551691997.05 - 1999.05Informacje o PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D 1997.05 - 1999.05
PEUGEOT306 Break (7E, N3, N5)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90199766901999.06 - 2002.04Informacje o PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.0 HDI 90 1999.06 - 2002.04
PEUGEOT306 liftback (7A, 7C, N3, N5)A9A (XUD7)1.8 D176944601993.04 - 1999.05Informacje o PEUGEOT 306 liftback (7A, 7C, N3, N5) 1.8 D 1993.04 - 1999.05
PEUGEOT306 liftback (7A, 7C, N3, N5)A9A (XUD7)1.8 D176943581993.05 - 2001.05Informacje o PEUGEOT 306 liftback (7A, 7C, N3, N5) 1.8 D 1993.05 - 2001.05
PEUGEOT306 liftback (7A, 7C, N3, N5)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D186851691998.09 - 2001.05Informacje o PEUGEOT 306 liftback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D 1998.09 - 2001.05
PEUGEOT306 liftback (7A, 7C, N3, N5)WJZ (DW8)1.9 D186852711999.01 - 2003.08Informacje o PEUGEOT 306 liftback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D 1999.01 - 2003.08
PEUGEOT306 liftback (7A, 7C, N3, N5)D9B (XUD9A), DJY (XUD9A), XUD91.9 D190551691993.04 - 1999.05Informacje o PEUGEOT 306 liftback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D 1993.04 - 1999.05
PEUGEOT306 liftback (7A, 7C, N3, N5)DJY (XUD9A)1.9 Td190552711995.07 - 2000.08Informacje o PEUGEOT 306 liftback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 Td 1995.07 - 2000.08
PEUGEOT306 liftback (7A, 7C, N3, N5)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90199766901999.06 - 2002.12Informacje o PEUGEOT 306 liftback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 HDI 90 1999.06 - 2002.12
PEUGEOT306 Nadwozie pełne / liftbackWJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D186851691999.02 - 2001.08Informacje o PEUGEOT 306 Nadwozie pełne / liftback 1.9 D 1999.02 - 2001.08
PEUGEOT306 Nadwozie pełne / liftbackDJY (XUD9A)1.9 D190550681997.05 - 1999.05Informacje o PEUGEOT 306 Nadwozie pełne / liftback 1.9 D 1997.05 - 1999.05
PEUGEOT306 nadwozie zamknięte / kombi (N_, 7_)A9A (XUD7)1.8 D176944601997.05 - 2000.06Informacje o PEUGEOT 306 nadwozie zamknięte / kombi (N_, 7_) 1.8 D 1997.05 - 2000.06
PEUGEOT306 nadwozie zamknięte / kombi (N_, 7_)XUD91.9 STD190551691994.02 - 1999.05Informacje o PEUGEOT 306 nadwozie zamknięte / kombi (N_, 7_) 1.9 STD 1994.02 - 1999.05
PEUGEOT306 nadwozie zamknięte / kombi (N_, 7_)XUD91.9 D190550681997.05 - 1999.05Informacje o PEUGEOT 306 nadwozie zamknięte / kombi (N_, 7_) 1.9 D 1997.05 - 1999.05
PEUGEOT306 nadwozie zamknięte / kombi (N_, 7_)RHY (DW10TD)2.0 HDi199766901998.08 - 2000.06Informacje o PEUGEOT 306 nadwozie zamknięte / kombi (N_, 7_) 2.0 HDi 1998.08 - 2000.06
PEUGEOT307 (3A/C)RHY (DW10TD)2.0 HDi 90199766902000.08 - 2007.03Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 2000.08 - 2007.03
PEUGEOT307 Break (3E)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90199766902002.03 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 90 2002.03 - 2008.04
PEUGEOT307 SW (3H)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90199766902002.03 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 90 2002.03 - 2008.04
PEUGEOT307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_)RHY (DW10TD)2.0 HDi199766902003.04 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_) 2.0 HDi 2003.04 - 2008.04
PEUGEOT309 II (3C, 3A)161A (XUD7)1.8 Diesel176944601989.07 - 1993.12Informacje o PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 Diesel 1989.07 - 1993.12
PEUGEOT309 II (3C, 3A)D9A (XUD9), 162 (XUD9), DJZ (XUD9A)1.9 Diesel190547641989.07 - 1993.12Informacje o PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 Diesel 1989.07 - 1993.12
PEUGEOT405 I (15B)A8A (XUD7TE)1.8 D 4x4176966901987.10 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.8 D 4x4 1987.10 - 1992.07
PEUGEOT405 I (15B)A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY)1.8 Turbo Diesel176966901988.03 - 1992.12Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.8 Turbo Diesel 1988.03 - 1992.12
PEUGEOT405 I (15B)D9B (XUD9A)1.9 Diesel190551691988.03 - 1992.12Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel 1988.03 - 1992.12
PEUGEOT405 I (15B)DJZ (XUD9A)1.9 Diesel190547641988.07 - 1992.09Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel 1988.07 - 1992.09
PEUGEOT405 I Break (15E)A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY)1.8 TD176966901988.10 - 1992.08Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 TD 1988.10 - 1992.08
PEUGEOT405 I Break (15E) 1.8 GLD176944601990.04 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 GLD 1990.04 - 1992.07
PEUGEOT405 I Break (15E)A8A (XUD7TE)1.8 DT 4x4176966901990.05 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 DT 4x4 1990.05 - 1992.07
PEUGEOT405 I Break (15E)D9B (XUD9A), DJY (XUD9A)1.9 D190551691988.10 - 1992.08Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D 1988.10 - 1992.08
PEUGEOT405 I Break (15E)DJZ (XUD9A)1.9 D190547641988.10 - 1992.08Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D 1988.10 - 1992.08
PEUGEOT405 II (4B)DJY (XUD9A)1.9 D190551691992.08 - 1994.08Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D 1992.08 - 1994.08
PEUGEOT405 II (4B)DHY (XUD9TE)1.9 TD190566901992.08 - 1995.10Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 TD 1992.08 - 1995.10
PEUGEOT405 II (4B)DJZ (XUD9)1.9 D190547641992.08 - 1995.10Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D 1992.08 - 1995.10
PEUGEOT405 II (4B)XUD9TE1.9 TD190569941992.08 - 1997.05Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 TD 1992.08 - 1997.05
PEUGEOT405 II (4B)DJY (XUD9A)1.9 D190550681994.06 - 1995.10Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D 1994.06 - 1995.10
PEUGEOT405 II (4B)D9B (XUD9A)1.9 D190552711997.08 - 1999.11Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D 1997.08 - 1999.11
PEUGEOT405 II Break (4E)DHY (XUD9TE)1.9 TD190566901992.08 - 1996.10Informacje o PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 TD 1992.08 - 1996.10
PEUGEOT405 II Break (4E)DHY (XUD9TE)1.9 TD190569931992.08 - 1996.10Informacje o PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 TD 1992.08 - 1996.10
PEUGEOT405 II Break (4E)XUD91.9 D190551691993.09 - 1995.12Informacje o PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D 1993.09 - 1995.12
PEUGEOT405 II Break (4E)DJY (XUD9A)1.9 D190550681994.06 - 1996.10Informacje o PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D 1994.06 - 1996.10
PEUGEOT406 (8B)D8B (XUD9TE)1.9 TD190569941995.10 - 1997.10Informacje o PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD 1995.10 - 1997.10
PEUGEOT406 (8B)DHX (XUD9TE)1.9 TD190566901996.01 - 2004.05Informacje o PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD 1996.01 - 2004.05
PEUGEOT406 (8B)DHY (XUD9TE)1.9 TD190568921996.01 - 2004.05Informacje o PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD 1996.01 - 2004.05
PEUGEOT406 (8B)DHW (XUD9SD)1.9 D190555751996.10 - 2004.05Informacje o PEUGEOT 406 (8B) 1.9 D 1996.10 - 2004.05
PEUGEOT406 (8B)RHZ (DW10ATED)2.0 HDI 1101997801091998.06 - 2001.08Informacje o PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDI 110 1998.06 - 2001.08
PEUGEOT406 (8B)RHZ (DW10ATED), RHS (DW10ATED)2.0 HDi 1101997791072001.08 - 2004.05Informacje o PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDi 110 2001.08 - 2004.05
PEUGEOT406 (8B)4HX (DW12TED4)2.2 HDi2179981332000.03 - 2004.05Informacje o PEUGEOT 406 (8B) 2.2 HDi 2000.03 - 2004.05
PEUGEOT406 Break (8E/F)DHX (XUD9TE)1.9 TD190566901996.10 - 2004.10Informacje o PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 TD 1996.10 - 2004.10
PEUGEOT406 Break (8E/F)DHW (XUD9SD)1.9 D190555751996.10 - 2004.10Informacje o PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 D 1996.10 - 2004.10
PEUGEOT406 Break (8E/F)RHZ (DW10ATED)2.0 HDI 1101997801091999.02 - 2004.04Informacje o PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDI 110 1999.02 - 2004.04
PEUGEOT406 Break (8E/F)RHZ (DW10ATED), RHS (DW10ATED)2.0 HDi 1101997791072001.08 - 2004.10Informacje o PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDi 110 2001.08 - 2004.10
PEUGEOT406 Break (8E/F)4HX (DW12TED4)2.2 HDi2179981332000.03 - 2004.10Informacje o PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.2 HDi 2000.03 - 2004.10
PEUGEOT406 coupe (8C)4HX (DW12TED4)2.2 HDI2179981332000.03 - 2004.12Informacje o PEUGEOT 406 coupe (8C) 2.2 HDI 2000.03 - 2004.12
PEUGEOT607 (9D, 9U)RHZ (DW10ATED)2.0 HDI1997801092000.05 - 2005.09Informacje o PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 HDI 2000.05 - 2005.09
PEUGEOT607 (9D, 9U)RHS (DW10ATED)2.0 HDi1997791072001.03 - 2004.09Informacje o PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 HDi 2001.03 - 2004.09
PEUGEOT607 (9D, 9U)4HX (DW12TED4)2.2 HDi2179981332000.02 - 2006.02Informacje o PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 HDi 2000.02 - 2006.02
PEUGEOT806 (221)DHX (XUD9TE)1.9 TD190566901995.07 - 2002.08Informacje o PEUGEOT 806 (221) 1.9 TD 1995.07 - 2002.08
PEUGEOT806 (221)D8B (XUD9TE)1.9 TD190568921997.05 - 2002.08Informacje o PEUGEOT 806 (221) 1.9 TD 1997.05 - 2002.08
PEUGEOT806 (221)RHW (DW10ATED4)2.0 HDI 16V1997801091999.08 - 2002.08Informacje o PEUGEOT 806 (221) 2.0 HDI 16V 1999.08 - 2002.08
PEUGEOT806 (221)RHZ (DW10ATED)2.0 HDI1997801091999.08 - 2002.08Informacje o PEUGEOT 806 (221) 2.0 HDI 1999.08 - 2002.08
PEUGEOT806 (221)P8C (XUD11BTE)2.1 td 12V2088801091996.06 - 1999.08Informacje o PEUGEOT 806 (221) 2.1 td 12V 1996.06 - 1999.08
PEUGEOT807 (EB_)RHW (DW10ATED4), RHT (DW10ATED4), RHM (DW10ATED4)2.0 HDi1997791072002.06 - Informacje o PEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDi 2002.06 -
PEUGEOT807 (EB_)RHW (DW10ATED4)2.0 HDi1997801092004.04 - Informacje o PEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDi 2004.04 -
PEUGEOT807 (EB_)4HW (DW12BTED4)2.2 HDi2179941282002.06 - Informacje o PEUGEOT 807 (EB_) 2.2 HDi 2002.06 -
PEUGEOT807 (EB_)4HW (DW12TED4)2.2 HDi21791001362004.04 - Informacje o PEUGEOT 807 (EB_) 2.2 HDi 2004.04 -
PEUGEOTBOXER Autobus (230P)D9B (XUD9AU)1.9 D190551691994.03 - 2002.04Informacje o PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 D 1994.03 - 2002.04
PEUGEOTBOXER Autobus (244, Z_)RHV (DW10UTD), RHV (DW10TD)2.0 HDi199762842002.04 - Informacje o PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.0 HDi 2002.04 -
PEUGEOTBOXER Platforma / podwozie (244)RHV (DW10UTD), RHV (DW10TD)2.0 HDi199762842002.04 - Informacje o PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.0 HDi 2002.04 -
PEUGEOTBOXER Skrzynia (230L)D9B (XUD9AU)1.9 D190551691994.03 - 2002.04Informacje o PEUGEOT BOXER Skrzynia (230L) 1.9 D 1994.03 - 2002.04
PEUGEOTBOXER Skrzynia (244)RHV (DW10UTD), RHV (DW10TD)2.0 HDi199762842002.04 - Informacje o PEUGEOT BOXER Skrzynia (244) 2.0 HDi 2002.04 -
PEUGEOTEXPERT (224_)XUD9TE1.9 D190569941995.10 - 1998.05Informacje o PEUGEOT EXPERT (224_) 1.9 D 1995.10 - 1998.05
PEUGEOTEXPERT (224_)D8B (XUD9TE)1.9 TD190568921996.02 - 1998.05Informacje o PEUGEOT EXPERT (224_) 1.9 TD 1996.02 - 1998.05
PEUGEOTEXPERT (224_)DHX (XUD9TE)1.9 TD190566901996.02 - 2000.09Informacje o PEUGEOT EXPERT (224_) 1.9 TD 1996.02 - 2000.09
PEUGEOTEXPERT (224_)RHW (DW10ATED4)2.0 HDI 16V1997801092000.07 - 2006.12Informacje o PEUGEOT EXPERT (224_) 2.0 HDI 16V 2000.07 - 2006.12
PEUGEOTEXPERT (224_)RHZ (DW10ATED), RHZ (DW10BTED), RHZ (DW10CTED), RHZ (DW10BTED+)2.0 HDI1997801092000.07 - 2006.12Informacje o PEUGEOT EXPERT (224_) 2.0 HDI 2000.07 - 2006.12
PEUGEOTEXPERT (224_)RHX (DW10BTED)2.0 HDi199769942000.10 - 2006.10Informacje o PEUGEOT EXPERT (224_) 2.0 HDi 2000.10 - 2006.10
PEUGEOTEXPERT Platforma / podwozie (223)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D186851691998.06 - 2001.09Informacje o PEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie (223) 1.9 D 1998.06 - 2001.09
PEUGEOTEXPERT Platforma / podwozie (223)D8B (XUD9TE)1.9 TD190568921996.02 - 1998.05Informacje o PEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie (223) 1.9 TD 1996.02 - 1998.05
PEUGEOTEXPERT Platforma / podwozie (223)D9B (XUD9AU)1.9 D190551701996.02 - 1998.12Informacje o PEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie (223) 1.9 D 1996.02 - 1998.12
PEUGEOTEXPERT Platforma / podwozie (223)DHX (XUD9TE)1.9 TD190566901996.02 - 2000.09Informacje o PEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie (223) 1.9 TD 1996.02 - 2000.09
PEUGEOTEXPERT Platforma / podwozie (223)RHW (DW10ATED4)2.0 HDi1997801092000.10 - 2006.10Informacje o PEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie (223) 2.0 HDi 2000.10 - 2006.10
PEUGEOTEXPERT Platforma / podwozie (223)RHX (DW10BTED)2.0 HDi199769942000.10 - 2006.10Informacje o PEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie (223) 2.0 HDi 2000.10 - 2006.10
PEUGEOTEXPERT Skrzynia (222)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D 70186851691998.12 - 2006.12Informacje o PEUGEOT EXPERT Skrzynia (222) 1.9 D 70 1998.12 - 2006.12
PEUGEOTEXPERT Skrzynia (222)D8B (XUD9TE)1.9 TD190568921996.02 - 1998.05Informacje o PEUGEOT EXPERT Skrzynia (222) 1.9 TD 1996.02 - 1998.05
PEUGEOTEXPERT Skrzynia (222)D9B (XUD9AU)1.9 D190551701996.02 - 1998.12Informacje o PEUGEOT EXPERT Skrzynia (222) 1.9 D 1996.02 - 1998.12
PEUGEOTEXPERT Skrzynia (222)DHX (XUD9TE)1.9 TD190566901996.02 - 2000.09Informacje o PEUGEOT EXPERT Skrzynia (222) 1.9 TD 1996.02 - 2000.09
PEUGEOTEXPERT Skrzynia (222)RHW (DW10ATED4)2.0 HDI1997801092000.07 - 2006.12Informacje o PEUGEOT EXPERT Skrzynia (222) 2.0 HDI 2000.07 - 2006.12
PEUGEOTEXPERT Skrzynia (222)RHX (DW10BTED)2.0 HDI199769942000.07 - 2006.12Informacje o PEUGEOT EXPERT Skrzynia (222) 2.0 HDI 2000.07 - 2006.12
PEUGEOTEXPERT Skrzynia (222)RHZ (DW10ATED), RHZ (DW10BTED), RHZ (DW10CTED), RHZ (DW10BTED+)2.0 HDI1997801092000.07 - 2006.12Informacje o PEUGEOT EXPERT Skrzynia (222) 2.0 HDI 2000.07 - 2006.12
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_)A9A (XUD7)1.8 D176943581996.06 - 2002.12Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_) 1.8 D 1996.06 - 2002.12
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_)A9A (XUD7)1.8 D176944601996.11 - 1998.02Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_) 1.8 D 1996.11 - 1998.02
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D186851691996.06 - 2015.12Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_) 1.9 D 1996.06 - 2015.12
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_)DJY (XUD9A)1.9 D190551691996.06 - 2002.12Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_) 1.9 D 1996.06 - 2002.12
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_)RHY (DW10TD)2.0 HDi199766902000.04 - 2008.07Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_) 2.0 HDi 2000.04 - 2008.07
PEUGEOTPARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D186851691999.01 - 2008.07Informacje o PEUGEOT PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_) 1.9 D 1999.01 - 2008.07
PEUGEOTPARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_)XUD91.9 D190551691996.05 - 1998.12Informacje o PEUGEOT PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_) 1.9 D 1996.05 - 1998.12
PEUGEOTPARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_)RHY (DW10TD)2.0 HDI199766902000.02 - 2008.07Informacje o PEUGEOT PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_) 2.0 HDI 2000.02 - 2008.07
SUZUKISAMURAI samochód terenowy zamknięty (SJ_) 1.9 D Napęd na wszystkie koła187047641998.11 - 2004.12Informacje o SUZUKI SAMURAI samochód terenowy zamknięty (SJ_) 1.9 D Napęd na wszystkie koła 1998.11 - 2004.12
SUZUKIVITARA (ET, TA, TD)XUD9SD1.9 D Napęd na wszystkie koła (SE 419TD)190555751996.08 - 1998.03Informacje o SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 1.9 D Napęd na wszystkie koła (SE 419TD) 1996.08 - 1998.03
SUZUKIVITARA Cabrio (ET, TA)XUD9SD1.9 D (SE 419TD)190555751996.08 - 1999.03Informacje o SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.9 D (SE 419TD) 1996.08 - 1999.03
TOYOTACOROLLA (_E11_)1WZ1.9 D (WZE110_)186751692000.02 - 2001.11Informacje o TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.9 D (WZE110_) 2000.02 - 2001.11
TOYOTACOROLLA Compact (_E11_)1WZ1.9 D (WZE110_)186751692000.02 - 2002.01Informacje o TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.9 D (WZE110_) 2000.02 - 2002.01
TOYOTACOROLLA Kombi (_E11_)1WZ1.9 D (WZE110_)186751692000.02 - 2001.10Informacje o TOYOTA COROLLA Kombi (_E11_) 1.9 D (WZE110_) 2000.02 - 2001.10
TOYOTACOROLLA Liftback (_E11_)1WZ1.9 D (WZE110_)186751692000.02 - 2002.01Informacje o TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.9 D (WZE110_) 2000.02 - 2002.01
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein