Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

TERMOSTAT BMW 3 (E90) 320D 32648 FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Temperatura otwarcia [°c]: 88
Materiał: Tworzywo sztuczne
Ciężar [kg]: 0,235
Kod EAN
4027816326489
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
3RG 80132
ABAKUS 004-025-0020
AKRON-MALÒ TER412
ASAM 73302
ASHIKA 38-BM-BM01
AUTOMOTOR France PTH8058
BBR Automotive 001-10-21470
BBR Automotive 003-60-13265
BGA CT5071
BIRTH 8992
BMW 11 51 7 787 052
BMW 11 51 7 787 113
BMW 11 51 7 789 014
BMW 11 51 7 805 811
BORG & BECK BBT144
BSG BSG 15-126-014
BUGIAD BMC19238
CALORSTAT by Vernet TH6872.88J
CAUTEX 955425
CSV electronic parts CTH2516
DAYCO DT1070F
DENSO DTM88691
DIPASPORT TRM055N
DOLZ THB003
EFI AUTOMOTIVE 161065
EPS 1.880.636
ERA 350528
ERA 350528A
ESEN SKV 20SKV064
FACET 7.8636
FARE SA 10019
FIRST LINE FTK144
FISPA 94.516
GATES TH35488G1
GATES-AU TH35488G1
GATES-SEA TH35488G1
GGT TMPA003
GOOM THE-0001
Hamburg Tech 3150-00008
HELLA 8MT 354 776-291
HOFFER 8192516
INA 529 0112 31
INA 538 0004 20
JAPANPARTS VT-BM01
JAPKO 38BM01
JDEUS TH0050005
KW 580 636
MAGNETI MARELLI 352069188000
MAGNETI MARELLI 352317001480
MAGNETI MARELLI 352317101480
MAGNETI MARELLI 359001202380
MAHLE TI 234 88
MAPCO 28671
MASTER-SPORT GERMANY 653687288
MAXGEAR 67-0023
MDR EPS-1880 636
MEAT & DORIA 92516
Metalcaucho 03932
METZGER 4006061
MEYLE 328 228 0008
MOTAQUIP VTK132
MOTORAD 691-88K
NTY CTM-BM-019
Omnicraft 2457871
OPEN PARTS TRM1017.00
OSSCA 16374
PATRON PE21088
PEMEBLA JAPVT-BM01
QUATTRO FRENI QF15A00140
QUINTON HAZELL QTH676K
RIDEX 316T0004
SIDAT 94.516
Stark SKTC-0560003
STC T403932
STELLOX 23-40088-SX
STELLOX 23-40127-SX
SWAG 20 93 2648
THERMOTEC D2B006TT
TOPRAN 501 144
TRICLO 462263
TRISCAN 8620 22488
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.19.231
UNIGOM 341308
VEMO V20-99-1278
WE PARTS 421150219
WILMINK GROUP WG1379186
WILMINK GROUP WG1426504
WILMINK GROUP WG1428027
WILMINK GROUP WG1760377
WILMINK GROUP WG1821118
WILMINK GROUP WG1822648
WILMINK GROUP WG2013935
WXQP 220565
WXQP 281015
ZZVF ZV17BM
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
BMW1 (E87)M47 D20 (204D4)118 d1995901222004.06 - 2007.02Informacje o BMW 1 (E87) 118 d 2004.06 - 2007.02
BMW1 (E87)N47 D20 A, M47 D20 (204D4)120 d19951201632004.06 - 2011.06Informacje o BMW 1 (E87) 120 d 2004.06 - 2011.06
BMW3 (E46)M47 D20 (204D4)320 d19951101502001.09 - 2005.05Informacje o BMW 3 (E46) 320 d 2001.09 - 2005.05
BMW3 (E46)M47 D20 (204D4)318 d1995851162003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 318 d 2003.03 - 2005.02
BMW3 (E46)M57 D30 (306D2)330 xd29931502042002.09 - 2004.12Informacje o BMW 3 (E46) 330 xd 2002.09 - 2004.12
BMW3 (E46)M57 D30 (306D2)330 d29931502042003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 330 d 2003.03 - 2005.02
BMW3 (E90)M47 D20 (204D4)320 d19951101502004.12 - 2007.09Informacje o BMW 3 (E90) 320 d 2004.12 - 2007.09
BMW3 (E90)M47 D20 (204D4)320 d19951151562004.12 - 2007.09Informacje o BMW 3 (E90) 320 d 2004.12 - 2007.09
BMW3 (E90)N47 D20 A, N47 D20 C, M47 D20 (204D4)320 d19951201632004.12 - 2011.10Informacje o BMW 3 (E90) 320 d 2004.12 - 2011.10
BMW3 (E90)M47 D20 (204D4)318 d1995901222005.03 - 2007.08Informacje o BMW 3 (E90) 318 d 2005.03 - 2007.08
BMW3 (E90)M57 D30 (306D3)330 xd29931702312005.09 - 2008.08Informacje o BMW 3 (E90) 330 xd 2005.09 - 2008.08
BMW3 (E90)M57 D30 (306D3)330 d29931702312005.09 - 2008.09Informacje o BMW 3 (E90) 330 d 2005.09 - 2008.09
BMW3 (E90)N57 D30 A, M57 D30 (306D3)330 d29931552112005.09 - 2011.12Informacje o BMW 3 (E90) 330 d 2005.09 - 2011.12
BMW3 (E90)M57 D30 (306D3)325 d29931451972006.09 - 2010.02Informacje o BMW 3 (E90) 325 d 2006.09 - 2010.02
BMW3 (E90)M57 D30 (306D5)335 d29932102862006.09 - 2011.12Informacje o BMW 3 (E90) 335 d 2006.09 - 2011.12
BMW3 Compact (E46)M47 D20 (204D4)320 td19951101502001.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001.09 - 2005.02
BMW3 Compact (E46)M47 D20 (204D4)320 td19951001362001.10 - 2002.12Informacje o BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001.10 - 2002.12
BMW3 Compact (E46)M47 D20 (204D4)318 td1995851152003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 Compact (E46) 318 td 2003.03 - 2005.02
BMW3 coupe (E46)M47 D20 (204D4)320 Cd19951101502003.11 - 2006.07Informacje o BMW 3 coupe (E46) 320 Cd 2003.11 - 2006.07
BMW3 coupe (E46)M57 D30 (306D2)330 Cd29931502042003.03 - 2006.07Informacje o BMW 3 coupe (E46) 330 Cd 2003.03 - 2006.07
BMW3 coupe (E92)M57 D30 (306D3)330 xd29931702312006.03 - 2008.08Informacje o BMW 3 coupe (E92) 330 xd 2006.03 - 2008.08
BMW3 coupe (E92)M57 D30 (306D3)330 d29931702312006.03 - 2008.08Informacje o BMW 3 coupe (E92) 330 d 2006.03 - 2008.08
BMW3 coupe (E92)M57 D30 (306D5)335 d29932102862006.03 - 2013.03Informacje o BMW 3 coupe (E92) 335 d 2006.03 - 2013.03
BMW3 coupe (E92)M57 D30 (306D3)325 d29931451972007.02 - 2010.02Informacje o BMW 3 coupe (E92) 325 d 2007.02 - 2010.02
BMW3 kabriolet (E46)M47 D20 (204D4)320 Cd19951101502005.02 - 2007.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 320 Cd 2005.02 - 2007.12
BMW3 kabriolet (E46)M57 D30 (306D2)330 Cd29931502042005.08 - 2007.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 330 Cd 2005.08 - 2007.12
BMW3 kabriolet (E93)M57 D30 (306D3)325 d29931451972007.03 - 2010.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E93) 325 d 2007.03 - 2010.12
BMW3 kabriolet (E93)M57 D30 (306D3)330 d29931702312007.03 - 2013.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E93) 330 d 2007.03 - 2013.12
BMW3 Touring (E46)M47 D20 (204D4)320 d19951101502001.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 320 d 2001.09 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M47 D20 (204D4)318 d1995851162003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 318 d 2003.03 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M57 D30 (306D2)330 xd29931502042002.08 - 2005.05Informacje o BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2002.08 - 2005.05
BMW3 Touring (E46)M57 D30 (306D2)330 d29931502042003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 330 d 2003.03 - 2005.02
BMW3 Touring (E91)M47 D20 (204D4)320 d19951101502004.12 - 2007.08Informacje o BMW 3 Touring (E91) 320 d 2004.12 - 2007.08
BMW3 Touring (E91)N47 D20 A, N47 D20 C, M47 D20 (204D4)320 d19951201632005.06 - 2012.06Informacje o BMW 3 Touring (E91) 320 d 2005.06 - 2012.06
BMW3 Touring (E91)M47 D20 (204D4)318 d1995901222005.09 - 2007.08Informacje o BMW 3 Touring (E91) 318 d 2005.09 - 2007.08
BMW3 Touring (E91)M57 D30 (306D3)330 d29931702312004.12 - 2008.08Informacje o BMW 3 Touring (E91) 330 d 2004.12 - 2008.08
BMW3 Touring (E91)M57 D30 (306D3)330 xd29931702312005.09 - 2012.06Informacje o BMW 3 Touring (E91) 330 xd 2005.09 - 2012.06
BMW3 Touring (E91)M57 D30 (306D3)325 d29931451972006.09 - 2012.06Informacje o BMW 3 Touring (E91) 325 d 2006.09 - 2012.06
BMW3 Touring (E91)M57 D30 (306D5)335 d29932102862006.09 - 2012.06Informacje o BMW 3 Touring (E91) 335 d 2006.09 - 2012.06
BMW5 (E60)M47 D20 (204D4)520 d19951101502005.09 - 2007.02Informacje o BMW 5 (E60) 520 d 2005.09 - 2007.02
BMW5 (E60)N47 D20 C, M47 D20 (204D4)520 d19951201632005.09 - 2009.12Informacje o BMW 5 (E60) 520 d 2005.09 - 2009.12
BMW5 (E60)M57 D25 (256D2)525 d24971301772004.06 - 2010.03Informacje o BMW 5 (E60) 525 d 2004.06 - 2010.03
BMW5 (E60)M57 D25 (256D2)525 d24971201632004.12 - 2010.03Informacje o BMW 5 (E60) 525 d 2004.12 - 2010.03
BMW5 (E60)M57 D30 (306D2)530 d29931602182002.09 - 2005.09Informacje o BMW 5 (E60) 530 d 2002.09 - 2005.09
BMW5 (E60)M57 D30 (306D4)535 d29932002722004.09 - 2010.03Informacje o BMW 5 (E60) 535 d 2004.09 - 2010.03
BMW5 (E60)M57 D30 (306D3)530 xd29931702312005.02 - 2007.02Informacje o BMW 5 (E60) 530 xd 2005.02 - 2007.02
BMW5 (E60)M57 D30 (306D3)530 d29931702312005.09 - 2007.03Informacje o BMW 5 (E60) 530 d 2005.09 - 2007.03
BMW5 (E60)M57 D30 (306D3)525 xd29931451972006.11 - 2007.08Informacje o BMW 5 (E60) 525 xd 2006.11 - 2007.08
BMW5 (E60)M57 D30 (306D3)525 d29931451972007.01 - 2010.03Informacje o BMW 5 (E60) 525 d 2007.01 - 2010.03
BMW5 (E60)M57 D30 (306D5)535 d29932102862007.01 - 2010.03Informacje o BMW 5 (E60) 535 d 2007.01 - 2010.03
BMW5 (E60)M57 D30 (306D3)530 d29931732352007.02 - 2009.12Informacje o BMW 5 (E60) 530 d 2007.02 - 2009.12
BMW5 (E60)M57 D30 (306D3)530 xd29931732352007.03 - 2007.08Informacje o BMW 5 (E60) 530 xd 2007.03 - 2007.08
BMW5 (E60)M57 D30 (306D3)530 d xDrive29931732352007.09 - 2009.12Informacje o BMW 5 (E60) 530 d xDrive 2007.09 - 2009.12
BMW5 (E60)M57 D30 (306D3)525 d xDrive29931451972007.09 - 2009.12Informacje o BMW 5 (E60) 525 d xDrive 2007.09 - 2009.12
BMW5 Touring (E61)N47 D20 C, M47 D20 (204D4)520 d19951201632005.04 - 2010.05Informacje o BMW 5 Touring (E61) 520 d 2005.04 - 2010.05
BMW5 Touring (E61)M47 D20 (204D4)520 d19951101502005.09 - 2007.02Informacje o BMW 5 Touring (E61) 520 d 2005.09 - 2007.02
BMW5 Touring (E61)M57 D25 (256D2)525 d24971301772004.03 - 2007.03Informacje o BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004.03 - 2007.03
BMW5 Touring (E61)M57 D25 (256D2)525 d24971201632004.03 - 2007.03Informacje o BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004.03 - 2007.03
BMW5 Touring (E61)M57 D30 (306D2)530 d29931602182004.03 - 2005.09Informacje o BMW 5 Touring (E61) 530 d 2004.03 - 2005.09
BMW5 Touring (E61)M57 D30 (306D2), M57 D30 (306D3)530 d29931552112004.03 - 2010.05Informacje o BMW 5 Touring (E61) 530 d 2004.03 - 2010.05
BMW5 Touring (E61)M57 D30 (306D4)535 d29932002722004.09 - 2010.12Informacje o BMW 5 Touring (E61) 535 d 2004.09 - 2010.12
BMW5 Touring (E61)M57 D30 (306D3)530 d29931702312005.02 - 2007.02Informacje o BMW 5 Touring (E61) 530 d 2005.02 - 2007.02
BMW5 Touring (E61)M57 D30 (306D3)530 xd29931702312005.02 - 2007.02Informacje o BMW 5 Touring (E61) 530 xd 2005.02 - 2007.02
BMW5 Touring (E61)M57 D30 (306D5)535 d29932102862007.01 - 2010.12Informacje o BMW 5 Touring (E61) 535 d 2007.01 - 2010.12
BMW5 Touring (E61)M57 D30 (306D3)530 d29931732352007.02 - 2010.05Informacje o BMW 5 Touring (E61) 530 d 2007.02 - 2010.05
BMW5 Touring (E61)M57 D30 (306D3)530 xd29931732352007.03 - 2007.08Informacje o BMW 5 Touring (E61) 530 xd 2007.03 - 2007.08
BMW5 Touring (E61)M57 D30 (306D3)525 d29931451972007.03 - 2010.05Informacje o BMW 5 Touring (E61) 525 d 2007.03 - 2010.05
BMW5 Touring (E61)M57 D30 (306D3)525 xd29931451972007.09 - 2008.09Informacje o BMW 5 Touring (E61) 525 xd 2007.09 - 2008.09
BMW5 Touring (E61)M57 D30 (306D3)530 d xDrive29931732352007.09 - 2010.05Informacje o BMW 5 Touring (E61) 530 d xDrive 2007.09 - 2010.05
BMW5 Touring (E61)M57 D30 (306D3)525 d xDrive29931451972008.09 - 2010.05Informacje o BMW 5 Touring (E61) 525 d xDrive 2008.09 - 2010.05
BMW6 (E63)M57 D30 (306D5)635 d29932102862007.07 - 2010.07Informacje o BMW 6 (E63) 635 d 2007.07 - 2010.07
BMW6 kabriolet (E64)M57 D30 (306D5)635 d29932102862007.07 - 2010.07Informacje o BMW 6 kabriolet (E64) 635 d 2007.07 - 2010.07
BMW7 (E65, E66, E67)M57 D30 (306D2)730 d29931602182002.06 - 2005.02Informacje o BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2002.06 - 2005.02
BMW7 (E65, E66, E67)M57 D30 (306D3)730 Ld29931702312005.07 - 2008.08Informacje o BMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld 2005.07 - 2008.08
BMWX3 (E83)M47 D20 (204D4)2.0 d19951101502004.09 - 2007.08Informacje o BMW X3 (E83) 2.0 d 2004.09 - 2007.08
BMWX3 (E83)M57 D30 (306D2)3.0 d29931502042004.01 - 2005.08Informacje o BMW X3 (E83) 3.0 d 2004.01 - 2005.08
BMWX3 (E83)M57 D30 (306D3)3.0 d29931602182005.09 - 2008.08Informacje o BMW X3 (E83) 3.0 d 2005.09 - 2008.08
BMWX3 (E83)M57 D30 (306D3)3.0 d29931552112005.09 - 2008.08Informacje o BMW X3 (E83) 3.0 d 2005.09 - 2008.08
BMWX3 (E83)M57 D30 (306D5)3.0 sd29932102862006.09 - 2008.08Informacje o BMW X3 (E83) 3.0 sd 2006.09 - 2008.08
BMWX3 (E83)M57 D30 (306D3)xDrive 30 d29931602182008.09 - 2010.08Informacje o BMW X3 (E83) xDrive 30 d 2008.09 - 2010.08
BMWX3 (E83)M57 D30 (306D3)xDrive 30 d29931552112008.09 - 2010.08Informacje o BMW X3 (E83) xDrive 30 d 2008.09 - 2010.08
BMWX5 (E53)M57 D30 (306D2)3.0 d29931602182003.10 - 2006.09Informacje o BMW X5 (E53) 3.0 d 2003.10 - 2006.09
BMWX5 (E53)M57 D30 (306D2)3.0 d29931552112003.10 - 2006.09Informacje o BMW X5 (E53) 3.0 d 2003.10 - 2006.09
BMWX5 (E70)M57 D30 (306D3)3.0 d29931732352006.12 - 2008.09Informacje o BMW X5 (E70) 3.0 d 2006.12 - 2008.09
BMWX5 (E70)M57 D30 (306D5)3.0 sd29932102862007.10 - 2008.09Informacje o BMW X5 (E70) 3.0 sd 2007.10 - 2008.09
BMWX6 (E71, E72)M57 D30 (306D3)xDrive 30 d29931732352008.04 - 2010.03Informacje o BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d 2008.04 - 2010.03
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
TERMOSTAT BMW 3 E90 6872.88/J/VER TERMOSTAT BMW 3 E90 CALORSTAT BY VERNET 106,76 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TERMOSTAT BMW 3 (E90) 320D X5 TH35488G1/GTS TERMOSTAT BMW 3 (E90) 320D X5 GATES 107,12 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TERMOSTAT 7.8636/FAC TERMOSTAT FACET 71,82 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TERMOSTAT BMW 320D GT17-004/GTB TERMOSTAT BMW 320D GT 73,31 PLN Dostępność: 2 sztuki
TERMOSTAT BMW 3 (E90) 320D X5 11517805811/OEM TERMOSTAT BMW 3 (E90) 320D X5 OE 344,03 PLN Dostępność: Brak
TERMOSTAT BMW 1/3/5/X3/X5 20SKV064/SKV TERMOSTAT BMW 1/3/5/X3/X5 SKV 65,37 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein