Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

TARCZA HAMULCOWA PRZED.FORD FOCUS -04 1032144 KAMOKA

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Średnica [mm]: 258
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22
Minimalna grubość [mm]: 20
Typ tarczy hamulcowej: wentylowany
Ilość otworów: 4
Ø rozmieszczenia otworów [mm]: 108
Wysokość [mm]: 43
Średnica otworu centrującego [mm]: 63,5
Średnica wewnętrzna [mm]: 136
otwór Ø [mm]: 13,7
Producent Kod OE
APEC braking DSK815
ASHIKA 6003307
ATE 24.0122-0172.1
ATE 24012201721
ATE 422172
BARUM BAR22172
BENDIX 562078B
BLUE PRINT ADM54391
BOSCH 0 986 478 892
BOSCH 0986478892
BRADI 1.1752.2.4
Brake ENGINEERING 955851
BREMBO 09.7806.10
BREMBO 09.7806.14
CAR 142.242
CIFAM 800-405
DELPHI BG3359
DENCKERMANN B130040
FERODO DDF1072
FERODO DRF1072
FORD 1148202
FORD 1320585
FORD 1323620
FORD 1373771
FORD 1388256
FORD 1464916
FORD 1465322
FORD 1465622
FORD 1499045
FORD 1522230
FORD 1808479
FORD 2S611125AA
FORD 2S6J-A44220-ACXWAA
FORD 3049893
FORD 3555344
FORD 3573537
FORD 4071714
FORD 4077455
FORD 7S61-1125-BA
FORD 98A61125AE
FORD 98AB-1125-B1E
FORD 98AB-1125-BC
FORD 98AB1125BD
FORD 98AB1125BE
FORD 98AB1125D1E
FORD 98AB1125DC
FORD 98AB1125EA
FORD 98AB1125EB
FORD 98AG 1125-EB
FORD 98AG-1125-E1B
FORD 98AG1125EA
FORD 98AX-1125-B1F
FORD 98AX-1125-BF
FORD 98AX1125BE
FORD 98AX1125E1B
FORD DD32 33 25X
FORD DD59 33 25X
FORD XS6W1125B1B
FORD YS6W1125AA
FORD YS6W1125BB
FTE BS4727
GRAF DF29476
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3303085
JAPANPARTS DI307
JURID 562078J
KAVO PARTS BR4747
LPR F1621V
MAGNETI MARELLI 117522.4
MAXGEAR 19-0710
MAZDA 98AB1125BE
MAZDA DD32-33-25X
MAZDA DD533325XA
MAZDA DD59-33-25X
MAZDA DD59-33-25XA
MAZDA DD59-33-25XB
MAZDA DD59-33-25XC
MAZDA DD59-33-25XD
MAZDA DD593325XE
MAZDA DD63-33-25X
MAZDA DD63-33-25XA
METELLI 23-0476
MGA D1276
MINTEX MDC1030
MITSUBISHI DD593325XA
MITSUBISHI DD593325XB
MITSUBISHI DD593325XC
MITSUBISHI DD633325XA
NATIONAL NBD950
NECTO WN1086
NIPPARTS J3303085
OPTIMAL BS-5750
PAGID 51040
PEX 14.0210
PEX 14.0210N
PILENGA V274
QUINTON HAZELL 6575.10
QUINTON HAZELL BDC4727
QUINTON HAZELL BDC4727P
QUINTON HAZELL BSF4727
REMSA 6575.10
ROADHOUSE 6575.10
ROULUNDS BRAKING D2259
TEXTAR 92096200
TEXTAR 92096203
TEXTAR 98200 0962 0 1
TEXTAR 98200 0962 0 1 PRO
TRW DF4036
TRW DF4036BP
VALEO 186560
ZIMMERMANN 250.1343.00
ZIMMERMANN 250.1343.50
ZIMMERMANN 250134300
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)DHA, DHB, DHC, DHD, DHE, DHF, DHG1.25 i 16V124255751995.08 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V 1995.08 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)JBC, J4C, J4J, J4L, J4Q, J4R, J4T1.3 i129944601995.08 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i 1995.08 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)JJA, JJC, JJE, JJJ, JJK, JJM1.3 i129937501995.08 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i 1995.08 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)FHA, FHE1.4 i 16V138866901996.04 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V 1996.04 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)L1T, L1V1.6 16V Sport1596761032000.02 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport 2000.02 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)RTK, RTJ1.8 D175344601995.08 - 2000.04Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.8 D 1995.08 - 2000.04
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)RTN, RTP, RTQ1.8 DI175355752000.04 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.8 DI 2000.04 - 2002.01
FORDFIESTA Nadwozie pełne/minivan (J5_, J3_)J4C, J4J, J4L, J4Q, J4R, J4T1.3129944601996.02 - 2003.08Informacje o FORD FIESTA Nadwozie pełne/minivan (J5_, J3_) 1.3 1996.02 - 2003.08
FORDFIESTA Nadwozie pełne/minivan (J5_, J3_)RTK, RTJ1.8 D175344601996.02 - 2002.04Informacje o FORD FIESTA Nadwozie pełne/minivan (J5_, J3_) 1.8 D 1996.02 - 2002.04
FORDFIESTA Nadwozie pełne/minivan (J5_, J3_)RTN, RTP1.8 DI175355752000.09 - 2003.08Informacje o FORD FIESTA Nadwozie pełne/minivan (J5_, J3_) 1.8 DI 2000.09 - 2003.08
FORDFIESTA Nadwozie pełne/minivan (JV_)RTK, RTJD 1.8175344601998.05 - 2002.04Informacje o FORD FIESTA Nadwozie pełne/minivan (JV_) D 1.8 1998.05 - 2002.04
FORDFIESTA V (JH_, JD_)FUJA, FUJB1.25 16V124255752002.05 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 2002.05 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)M7JA, M7JB1.25 16V124251702003.03 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 2003.03 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)A9JA, A9JB1.3129951692001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)BAJA1.3129944602001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)FXJA, FXJB1.4 16V138859802001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)F6JA, F6JB1.4 TDCi139950682001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)HHJA, HHJB1.6 TDCi156066902004.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi 2004.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)FYJA, FYJB1.6 16V1596741002001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 2001.11 - 2008.06
FORDFOCUS (DAW, DBW)FXDA, FXDC, FXDB, FXDD1.4 16V138855751998.10 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.4 16V 1998.10 - 2004.11
FORDFOCUS (DAW, DBW)FYDA, FYDC, FYDB, FYDD, FYDH1.6 16V1596741001998.10 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.6 16V 1998.10 - 2004.11
FORDFOCUS (DAW, DBW)C9DC, C9DA, C9DB1.8 Turbo DI / TDDi175366901998.10 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1998.10 - 2004.11
FORDFOCUS (DAW, DBW)BHDA, BHDB1.8 DI / TDDi175355751999.08 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi 1999.08 - 2004.11
FORDFOCUS (DAW, DBW)F9DA, F9DB1.8 TDCi1753851152001.03 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 TDCi 2001.03 - 2004.11
FORDFOCUS (DAW, DBW)FFDA1.8 TDCi1753741002002.08 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 TDCi 2002.08 - 2004.11
FORDFOCUS (DAW, DBW)EYDC, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL1.8 16V1796851151998.10 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 16V 1998.10 - 2004.11
FORDFOCUS (DAW, DBW)EDDC, EDDB, EDDD, EDDF2.0 16V1988961311998.10 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS (DAW, DBW) 2.0 16V 1998.10 - 2004.11
FORDFOCUS sedan (DFW)FXDA, FXDC, FXDB, FXDD1.4 16V138855751999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS sedan (DFW) 1.4 16V 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS sedan (DFW)FYDA, FYDC, FYDB, FYDD, FYDH1.6 16V1596741001999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS sedan (DFW) 1.6 16V 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS sedan (DFW)C9DC, C9DA, C9DB1.8 Turbo DI / TDDi175366901999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS sedan (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS sedan (DFW)F9DA, F9DB1.8 TDCi1753851152001.03 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS sedan (DFW) 1.8 TDCi 2001.03 - 2004.11
FORDFOCUS sedan (DFW)FFDA1.8 TDCi1753741002002.08 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS sedan (DFW) 1.8 TDCi 2002.08 - 2004.11
FORDFOCUS sedan (DFW)EYDC, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL1.8 16V1796851151999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS sedan (DFW) 1.8 16V 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS sedan (DFW)EDDC, EDDB, EDDD, EDDF2.0 16V1988961311999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS sedan (DFW) 2.0 16V 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS Turnier (DNW)FXDA, FXDC, FXDB, FXDD1.4 16V138855751999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS Turnier (DNW) 1.4 16V 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS Turnier (DNW)FYDA, FYDC, FYDB, FYDD, FYDH1.6 16V1596741001999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS Turnier (DNW) 1.6 16V 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS Turnier (DNW)C9DC, C9DA, C9DB1.8 Turbo DI / TDDi175366901999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS Turnier (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS Turnier (DNW)BHDA, BHDB1.8 DI / TDDi175355751999.08 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi 1999.08 - 2004.11
FORDFOCUS Turnier (DNW)F9DA, F9DB1.8 TDCi1753851152001.03 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS Turnier (DNW) 1.8 TDCi 2001.03 - 2004.11
FORDFOCUS Turnier (DNW)FFDA1.8 TDCi1753741002002.08 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS Turnier (DNW) 1.8 TDCi 2002.08 - 2004.11
FORDFOCUS Turnier (DNW)EYDC, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL1.8 16V1796851151999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS Turnier (DNW) 1.8 16V 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS Turnier (DNW)EDDC, EDDB, EDDD, EDDF2.0 16V1988961311999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS Turnier (DNW) 2.0 16V 1999.02 - 2004.11
FORDFUSION (JU_)FUJA, FUJB1.25124255752004.08 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.25 2004.08 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)FXJA, FXJB, FXJC1.4138859802002.08 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.4 2002.08 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)F6JA, F6JB1.4 TDCi139950682002.08 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.4 TDCi 2002.08 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)HHJA, HHJB1.6 TDCi156066902004.11 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.6 TDCi 2004.11 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)FYJA, FYJB, FYJC1.61596741002002.08 - 2009.11Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.6 2002.08 - 2009.11
FORDKA (RB_)CDB, CDC1.6 i159770952001.02 - 2008.11Informacje o FORD KA (RB_) 1.6 i 2001.02 - 2008.11
FORDPUMA (EC_)FHD, FHF1.4 16V138866901997.11 - 2000.10Informacje o FORD PUMA (EC_) 1.4 16V 1997.11 - 2000.10
FORDPUMA (EC_)L1W1.6 16V1596761032000.08 - 2002.06Informacje o FORD PUMA (EC_) 1.6 16V 2000.08 - 2002.06
FORDPUMA (EC_)MHA, MHB1.7 16V1679921251997.03 - 2002.06Informacje o FORD PUMA (EC_) 1.7 16V 1997.03 - 2002.06
FORDPUMA (EC_)MHARacing ST 16016791141551999.06 - 2002.06Informacje o FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 1999.06 - 2002.06
FORDSTREET KA (RL2)CDRA, CDRB1.6159970952003.05 - 2005.07Informacje o FORD STREET KA (RL2) 1.6 2003.05 - 2005.07
MAZDA121 III (JASM, JBSM)DHF, DHG1.25124255751996.03 - 2003.04Informacje o MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.25 1996.03 - 2003.04
MAZDA121 III (JASM, JBSM)J4R, J4T1.3129944601996.03 - 2003.04Informacje o MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.3 1996.03 - 2003.04
MAZDA121 III (JASM, JBSM)JJK, JJM1.3129937501996.03 - 2003.04Informacje o MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.3 1996.03 - 2003.04
MAZDA121 III (JASM, JBSM)RTJ, RTK1.8 D175344601996.03 - 2003.04Informacje o MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.8 D 1996.03 - 2003.04
MAZDA2 (DY)FUJA1.25124255752003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.25 2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)FXJA1.4138859802003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.4 2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)F6JA, F6JB1.4 CD139950682003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.4 CD 2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)FYJA1.61596741002003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.6 2003.04 - 2007.06
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
TARCZA HAM. FORD FOCUS DF4036 TARCZA HAM. FORD FOCUS TRW 76,44 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD 0986478892/BOH TARCZA HAM.PRZOD BOSCH 85,34 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. FORD FIESTA/FUSION/PUMA 92096203/TEX TARCZA HAM. FORD FIESTA/FUSION/PUMA TEXTAR 87,54 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD FORD FOCUS 98-04 24.0122-0172.1/ATE TARCZA HAM.PRZOD FORD FOCUS 98-04 ATE 90,47 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD FORD FOCUS 98-04 09.7806.11/BRE TARCZA HAM.PRZOD FORD FOCUS 98-04 BREMBO 93,25 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD XTRA FORD FOCUS 98-04 09.7806.1X/BRE TARCZA HAM.PRZOD XTRA FORD FOCUS 98-04 BREMBO 173,34 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD MAX FORD FOCUS 98-04 09.7806.75/BRE TARCZA HAM.PRZOD MAX FORD FOCUS 98-04 BREMBO 120,01 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. FORD FUSION 12578/FEB TARCZA HAM. FORD FUSION FEBI BILSTEIN 70,12 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.FORD FOCUS 98-04 23-0476C/MET TARCZA HAM.FORD FOCUS 98-04 METELLI 67,26 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD POWER DISC FOCUS -04 24.0322-0172.1/ATE TARCZA HAM.PRZOD POWER DISC FOCUS -04 ATE 108,58 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD FORD FOCUS 98- MAZDA 2 B130040 TARCZA HAM.PRZOD FORD FOCUS 98- MAZDA 2 DENCKERMANN 57,63 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZAMIENIONE NA BRE09.7806.11 09.7806.14/BRE ZAMIENIONE NA BRE09.7806.11 BREMBO 91,71 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM. BG3359 TARCZA HAM. DELPHI 62,29 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM. FORD FIESTA FOCUS BS5750/OPH TARCZA HAM. FORD FIESTA FOCUS OPTIMAL 60,85 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Tarcze Halucowe w sklepie Motoszef.pl

Tarcze hamulcowe są obok klocków hamulcowych, szczęk i siłowników głównym elementem hamulców tarczowych w naszych samochodach. W odróżnieniu od klocków, na których położenie i siłę nacisku mamy bezpośredni wpływ poprzez naciśnięcie pedału hamulca, tarcze hamulcowe są na stałe zintegrowane z piastami kół. Stanowią one powierzchnię cierną dla klocków hamulcowych, dzięki czemu w procesie hamowania powstaje siła tarcia pomiędzy tymi dwoma elementami, a w efekcie rozproszenie energii mechanicznej i możliwość zahamowania poruszającego się pojazdu. Określony rodzaj tarcz hamulcowych jest dobierany do konkretnego modelu samochodu przy uwzględnieniu jego masy własnej i przeznaczenia. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się tarcze hamulcowe renomowanych producentów, takich jak: ATE , TRW czy BOSCH. Tarcze hamulcowe najczęściej wykonuje się z żeliwa wysoko nawęglanego, a w zależności od modelu samochodu i typu układu hamulcowego dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach. Tarcze hamulcowe...


Czytaj więcej o Tarczach Hamulcowych

Kilka informacji o KAMOKA

KAMOKA to europejska marka części samochodowych pochodzących z fabryk dostarczających swe wyroby na pierwsze wyposażenie do producentów samochodów. Części samochodowe KAMOKA są wykonane według wysokich standardów i europejskich norm, co gwarantuje dużą ich trwałość, bezpieczeństwo i niezawodność. Asortyment marki KAMOKA, do którego zaliczają się elementy zawieszenia, hamulców, układu kierowniczego oraz przeniesienia napędu, obejmuje części do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Oferta marki KAMOKA, począwszy od 2005r., nieustanie się rozwija. Aby sprostać potrzebom rynków na części do coraz...


Czytaj więcej o producencie KAMOKA