Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

TARCZA HAM.TYL VOLVO S40 V40 95- B130059 DENCKERMANN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Strona zabudowy: Oś tylna
Typ tarczy hamulcowej: pełny
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10
Średnica [mm]: 260
Ø rozmieszczenia otworów [mm]: 114,3
Wysokość [mm]: 41
Minimalna grubość [mm]: 8,4
Kod EAN
5901225723741
Producent Kod OE
ACDelco AC2308D
AP 14661
APEC braking DSK704
ATE 24011002291
ATE 24111002291
BARUM BAR10229
BENDIX 562059B
BENDIX 562059BC
BLUE PRINT ADC44382
BLUE PRINT ADG04349
BOSCH 0 986 478 716
BOSCH 0 986 478 898
BOSCH 0986478716
BOSCH 0986478898
BOSCH 0986479923
BOSCH F026A01164
BOSCH F026A01361
BRADI 1.3048.5.4
BRADI 1.6027.5.4
BRADI 1304854
BRADI 1602754
Brake ENGINEERING DI955673
BREMBO 08 7042 10
BREMBO 08 7042 11
BREMBO 08.7042.10
BREMBO 08.7042.11
BREMBO 08704210
BREMBO 08704211
CAR 142.673
CAR 142673
CAR HPD673
CIFAM 800-434
DBA Australia DBA416
DBA Australia DBA887
DELPHI BG3112
DELPHI BG3203
FEBI BILSTEIN 14925
FERODO DDF886
FERODO DDF8861
FERODO DDF886C1
FIRST LINE FBD1202
FTE BS4634
FTE BS7062
GIRLING 6027844
GRAF DF29434
HELLA 8DD355105461
HELLA 8DD355105471
HELLA 8DD355108501
HELLA PAGID 8DD 355 105-461
HELLA PAGID 8DD 355 105-471
HELLA PAGID 8DD 355 108-501
JAPANPARTS DP511
JURID 562059J
JURID 562059JC
LEMFÖRDER 2897601
LPR V1341P
LUCAS ELECTRICAL 6040823
MAGNETI MARELLI 353616027540
MAGNETI MARELLI 431602042250
MAPCO 15543
METELLI 23-0434
METELLI 230434
METZGER 14661V
MEYLE 5155235029
MEYLE 5155235029PD
MGA D1234
MINTEX MDC1021
MITSUBISHI MB699288
MITSUBISHI MB699289
MITSUBISHI MR249356
MITSUBISHI MR913846
NATIONAL NBD869
NIPPARTS J3315019
NK 203027
NK 204840
NK 314840
OBTEC A/S 242442
OBTEC A/S 383818
PAGID 54024
PAGID 54024PRO
PAGID 54127
PEX 14.0371
PEX 14.0667
PEX 140371
PEX 140667
PILENGA 5265
PROTON PW820195
QH Benelux 57774
QUINTON HAZELL BDC4632
QUINTON HAZELL BDC4634
QUINTON HAZELL BSF4632
QUINTON HAZELL BSF4634
ROADHOUSE 6447.00
ROADHOUSE 644700
ROULUNDS RUBBER D2308
RUVILLE BRR410110
sbs 1815203027
SEBRO 72 69
SWAG 55914925
TEXTAR 24.0110-0229.1
TEXTAR 92083003
TEXTAR 92083005
TEXTAR 92112700
TEXTAR 98200 0830 0 1
TEXTAR 98200 1127
TEXTAR 98200 1127 0 1
TEXTAR 98200083001
TRISCAN 812027125
TRW DF2784
TRW DF2784BP
TRW DF4082
VALEO 186647
VOLVO 30872940
VOLVO 308729409
WOKING P644700
ZIMMERMANN 610.1198.00
ZIMMERMANN 610.1198.50
ZIMMERMANN 610119800
ZIMMERMANN 610119820
ZIMMERMANN 610119850
ZIMMERMANN 610119852
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
MITSUBISHICARISMA (DA_)4G92 (SOHC 16V)1.6 (DA1A)159766901995.07 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 1995.07 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA (DA_)4G92 (SOHC 16V)1.6 (DA1A)1597761032000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 2000.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA (DA_)4G93 (SOHC 16V)1.8 (DA2A)1834851161995.07 - 1997.07Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A) 1995.07 - 1997.07
MITSUBISHICARISMA (DA_)4G93 (DOHC 16V)1.8 MSX - 16V (DA2A)18341031401995.07 - 1997.07Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 MSX - 16V (DA2A) 1995.07 - 1997.07
MITSUBISHICARISMA (DA_)4G93 (GDI)1.8 16V GDI (DA2A)1834921251997.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) 1997.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA (DA_)4G93 (GDI)1.8 GDI (DA2A)1834901222000.10 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 GDI (DA2A) 2000.10 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA (DA_)F9Q21.9 DI-D1870851152000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D 2000.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA (DA_)F9Q11.9 DI-D (DA5A)1870751022000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 2000.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)4G13 (16V)1.3 16V129960822000.09 - 2004.10Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.3 16V 2000.09 - 2004.10
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)4G92 (SOHC 16V)1.6 (DA1A)159766901996.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.6 (DA1A) 1996.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)4G92 (SOHC 16V)1.6 (DA1A)1597761032000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.6 (DA1A) 2000.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)4G93 (SOHC 16V)1.8 (DA2A)1834851151996.09 - 1997.09Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.8 (DA2A) 1996.09 - 1997.09
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)4G93 (GDI)1.8 16V GDI (DA2A)1834921251997.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) 1997.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)4G93 (GDI)1.8 GDI (DA2A)1834901222000.10 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.8 GDI (DA2A) 2000.10 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)F9Q11.9 DI-D (DA5A)1870751022000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 2000.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)F9Q21.9 DI-D1870851152000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.9 DI-D 2000.09 - 2006.06
MITSUBISHISPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A)4G13 (16V)1.3 16V (DG1A)129963861998.06 - 2004.12Informacje o MITSUBISHI SPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A) 1.3 16V (DG1A) 1998.06 - 2004.12
MITSUBISHISPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A)4G13 (16V)1.3 16V (DG1A)129961831998.12 - 2004.12Informacje o MITSUBISHI SPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A) 1.3 16V (DG1A) 1998.12 - 2004.12
MITSUBISHISPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A)4G13 (16V)1.3 16V (DG1A)129960822000.09 - 2004.12Informacje o MITSUBISHI SPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A) 1.3 16V (DG1A) 2000.09 - 2004.12
MITSUBISHISPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A)4G181.6 16V (DG3A)158472982001.01 - 2004.12Informacje o MITSUBISHI SPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A) 1.6 16V (DG3A) 2001.01 - 2004.12
MITSUBISHISPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A)4G93 (GDI)1.8 GDI (DG5A)1834901221998.06 - 2004.12Informacje o MITSUBISHI SPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A) 1.8 GDI (DG5A) 1998.06 - 2004.12
MITSUBISHISPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A)4G93 (GDI)1.8 GDI (DG5A)1834871181998.06 - 2004.12Informacje o MITSUBISHI SPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A) 1.8 GDI (DG5A) 1998.06 - 2004.12
MITSUBISHISPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A)4G93 (DOHC 16V)1.8 MPI1834821122002.10 - 2004.12Informacje o MITSUBISHI SPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A) 1.8 MPI 2002.10 - 2004.12
MITSUBISHISPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A)F9Q11.9 DI-D (DG4A)1870751022001.02 - 2004.12Informacje o MITSUBISHI SPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) 2001.02 - 2004.12
MITSUBISHISPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A)F9Q21.9 DI-D1870851152002.10 - 2004.12Informacje o MITSUBISHI SPACE STAR nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (DG_A) 1.9 DI-D 2002.10 - 2004.12
VOLVOS40 I (644)B 4164 S1.61587771051995.09 - 1999.08Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.6 1995.09 - 1999.08
VOLVOS40 I (644)B 4164 S21.61587801091999.03 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.6 1999.03 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4184 S, B 4184 S31.81731851151995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.8 1995.07 - 1999.08
VOLVOS40 I (644)B 4184 S21.81783901221999.03 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.8 1999.03 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4184 SM1.8 i1834921251998.03 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.8 i 1998.03 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4184 SJ1.8 i1834901222001.06 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.8 i 2001.06 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4194 T, B 4194 T21.9 T418551472001997.05 - 2000.07Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.9 T4 1997.05 - 2000.07
VOLVOS40 I (644)D 4192 T1.9 TD187066901995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.9 TD 1995.07 - 1999.08
VOLVOS40 I (644)D 4192 T21.9 DI187070951999.03 - 2000.07Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 1999.03 - 2000.07
VOLVOS40 I (644)D 4192 T31.9 DI1870851152000.07 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 2000.07 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)D 4192 T41.9 DI1870751022000.07 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 2000.07 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4204 S2.019481031401995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 1995.07 - 1999.08
VOLVOS40 I (644)B 4204 S, B 4204 S22.019481001361995.07 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 1995.07 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4204 T2.0 T19481181601997.10 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 T 1997.10 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4204 T3, B 4204 T22.0 T19481211652000.07 - 2001.06Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 T 2000.07 - 2001.06
VOLVOS40 I (644)B 4204 T52.0 T419481472002000.07 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 T4 2000.07 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4204 T32.0 T19481201632001.06 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 T 2001.06 - 2003.12
VOLVOV40 Kombi (645)B 4164 S1.61587771051995.12 - 1999.08Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.6 1995.12 - 1999.08
VOLVOV40 Kombi (645)B 4164 S21.61587801091999.03 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.6 1999.03 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4184 S, B 4184 S31.81731851151995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 1995.07 - 1999.08
VOLVOV40 Kombi (645)B 4184 S21.81783901221999.03 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 1999.03 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4184 SM1.8 i1834921251998.03 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 i 1998.03 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4184 SJ1.8 i1834901222001.06 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 i 2001.06 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4194 T, B 4194 T21.9 T418551472001997.05 - 2000.07Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 T4 1997.05 - 2000.07
VOLVOV40 Kombi (645)D 4192 T1.9 TD187066901995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 1995.07 - 1999.08
VOLVOV40 Kombi (645)D 4192 T21.9 DI187070951999.03 - 2000.07Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 DI 1999.03 - 2000.07
VOLVOV40 Kombi (645)D 4192 T31.9 DI1870851152000.07 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 DI 2000.07 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)D 4192 T41.9 DI1870751022000.07 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 DI 2000.07 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 S2.019481031401995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 1995.07 - 1999.08
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 S, B 4204 S22.019481001361995.07 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 1995.07 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 T2.0 T19481181601997.10 - 2000.07Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T 1997.10 - 2000.07
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 T22.0 T19481211651999.07 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T 1999.07 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 T52.0 T419481472002000.07 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T4 2000.07 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 T32.0 T19481201632001.06 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T 2001.06 - 2004.06
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
TARCZA HAM. MITSUBISHI CARISMA DF2784/TRW TARCZA HAM. MITSUBISHI CARISMA TRW 69,36 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAMULCOWA TYL MITSUBISHI CARISMA 1031772/KAO TARCZA HAMULCOWA TYL MITSUBISHI CARISMA KAMOKA 53,63 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. FORD GALAXY 14925/FEB TARCZA HAM. FORD GALAXY FEBI BILSTEIN 55,85 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.MITSUBISHI CARISMA BG3203/DEL TARCZA HAM.MITSUBISHI CARISMA DELPHI 46,81 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.VOLVO S40,V40 95-03 TYL 23-0434C/MET TARCZA HAM.VOLVO S40,V40 95-03 TYL METELLI 48,66 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.TYL VOLVO S40,V40 95-03 24.0110-0229.1/ATE TARCZA HAM.TYL VOLVO S40,V40 95-03 ATE 88,76 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. MITSUBISHI CARISMA 0986478898/BOH TARCZA HAM. MITSUBISHI CARISMA BOSCH 72,41 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. MITSUBISHI CARISMA VOLVO S40 92083003/TEX TARCZA HAM. MITSUBISHI CARISMA VOLVO S40 TEXTAR 80,26 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZAMIENIONE NA BRE08.7042.11 08.7042.10/BRE ZAMIENIONE NA BRE08.7042.11 BREMBO 78,45 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM. MITSUBISHI CARISMA 08.7042.11/BRE TARCZA HAM. MITSUBISHI CARISMA BREMBO 77,79 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM. VOLVO S40 BS4470/OPH TARCZA HAM. VOLVO S40 OPTIMAL 46,38 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Tarcze Halucowe w sklepie Motoszef.pl

Tarcze hamulcowe są obok klocków hamulcowych, szczęk i siłowników głównym elementem hamulców tarczowych w naszych samochodach. W odróżnieniu od klocków, na których położenie i siłę nacisku mamy bezpośredni wpływ poprzez naciśnięcie pedału hamulca, tarcze hamulcowe są na stałe zintegrowane z piastami kół. Stanowią one powierzchnię cierną dla klocków hamulcowych, dzięki czemu w procesie hamowania powstaje siła tarcia pomiędzy tymi dwoma elementami, a w efekcie rozproszenie energii mechanicznej i możliwość zahamowania poruszającego się pojazdu. Określony rodzaj tarcz hamulcowych jest dobierany do konkretnego modelu samochodu przy uwzględnieniu jego masy własnej i przeznaczenia. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się tarcze hamulcowe renomowanych producentów, takich jak: ATE , TRW czy BOSCH. Tarcze hamulcowe najczęściej wykonuje się z żeliwa wysoko nawęglanego, a w zależności od modelu samochodu i typu układu hamulcowego dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach. Tarcze hamulcowe...


Czytaj więcej o Tarczach Hamulcowych