Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

TARCZA HAM.TYL OPEL ASTRA G H MERIVA B130244 DENCKERMANN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Strona zabudowy: Oś tylna
Typ tarczy hamulcowej: pełny
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10
Średnica [mm]: 240
Ø rozmieszczenia otworów [mm]: 100
Ilość otworów: 4
Minimalna grubość [mm]: 8
Wysokość [mm]: 42
średnica zewnętrzna [mm]: 240
Kod EAN
5901225724816
Producent Kod OE
A.B.S. 16954
ACDelco AC2381D
AP 15372
APEC braking DSK297
ATE 24 0110 0251 1
ATE 24 0310 0251 1
ATE 24011002511
ATE 24031002511
BARUM BAR10251
BENDIX 562071B
BENDIX 562071BC
BOSCH 0 986 478 882
BOSCH 0986478882
BOSCH 0986479918
BOSCH 0986479S52
BRADI 1.3434.5.4
BRADI 1343454
Brake ENGINEERING DI955823
BREMBO 08 7626 10
BREMBO 08 7626 11
BREMBO 08 7626 75
BREMBO 08.7626.10
BREMBO 08.7626.11
BREMBO 08.7626.75
BREMBO 08762610
BREMBO 08762611
BREMBO 08762675
CAR 142.495
CAR 142495
CAR HPD495
CHEVROLET 90498304
CHEVROLET 9117771
CHEVROLET 9196587
DBA Australia DBA818
DELPHI BG3403
DELPHI BS4815
FERODO DDF1043
FERODO DDF1043-1
FERODO DDF10431
FERODO DDF1043C-1
FERODO DDF1043C1
FIRST LINE FBD1066
FTE BS4815HB
GIRLING 6040504
GRAF DF29488
HELLA 8DD355106081
HELLA 8DD355106091
HELLA PAGID 8DD 355 106-081
HELLA PAGID 8DD 355 106-091
INTERBRAKE OP421P
JURID 562071J
JURID 562071JC
LEMFÖRDER 2723001
LPR O1421P
LUCAS ELECTRICAL 6040503
MAGNETI MARELLI 353613434540
MAGNETI MARELLI 360406038900
MAGNETI MARELLI 431602040080
MAPCO 15858
METELLI 23-0488
METELLI 230488
METELLI 800-488
METZGER X15372
MEYLE 6155236011
MEYLE 6155236011PD
MGA D1288
MINTEX MDC1051
NATIONAL NBD926
NK 203633
NK 313633
OBTEC A/S 252514
OPEL 5 69 108
OPEL 5 69 111
OPEL 569108
OPEL 569111
PAGID 52432
PAGID 52432PRO
PEX 14.0447
PEX 14.0447N
PEX 140447
PEX 140447N
PILENGA 5764
QH Benelux 57811
QUINTON HAZELL BDC4815
QUINTON HAZELL BSF4815
REMSA 6570.00
REMSA 657000
ROULUNDS RUBBER D2381
RUVILLE BRR131510
sbs 1815203633
SWAG 40917212
TEXTAR 24.0110-0251.1
TEXTAR 92092003
TEXTAR 98200 0920
TEXTAR 98200 0920 0 1
TEXTAR 98200 0920 0 1 PRO
TEXTAR 98200092001
TRISCAN 812024129
TRISCAN 812024129C
TRUSTING DF225
TRW DF4050
VALEO 186 594
VALEO 186594
VALEO 297594
ZIMMERMANN 430 1484 00
ZIMMERMANN 430.1484.00
ZIMMERMANN 430.1484.20
ZIMMERMANN 430.1484.50
ZIMMERMANN 430.1484.52
ZIMMERMANN 430148400
ZIMMERMANN 430148420
ZIMMERMANN 430148450
ZIMMERMANN 430148452
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
OPELASTRA G CLASSIC Caravan (F35)Z 14 XEP1.4 (F35)136466902007.10 - 2009.07Informacje o OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.4 (F35) 2007.10 - 2009.07
OPELASTRA G coupe (T98)Z 16 XEP1.6 16V (F07)1598761032000.03 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07) 2000.03 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Z 16 XE1.6 16V (F07)1598741012000.03 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07) 2000.03 - 2005.05
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 16 XE1.6 16V (F67)1598741012001.03 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 16V (F67) 2001.03 - 2005.10
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 16 XEP1.6 (F67)1598761032003.01 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 (F67) 2003.01 - 2005.10
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 18 XE1.8 16V (F67)1796921252001.03 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.8 16V (F67) 2001.03 - 2005.10
OPELASTRA G Kombi (T98)X 12 XE1.2 16V (F35)119948651998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.2 16V (F35) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 12 XE1.2 16V (F35)119955752000.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.2 16V (F35) 2000.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V (F35)138966901998.06 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.4 16V (F35) 1998.06 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 16 SZR1.6 (F35)159855751998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G Kombi (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V (F35)1598741011998.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 16V (F35) 1998.02 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 16 SE1.6 (F35)159862842000.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35) 2000.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 16 XEP1.6 (F35)1598761032002.12 - 2004.05Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35) 2002.12 - 2004.05
OPELASTRA G Kombi (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F35)168655752000.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 DTI 16V (F35) 2000.02 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI (F35)168659802003.04 - 2004.05Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 CDTI (F35) 2003.04 - 2004.05
OPELASTRA G Kombi (T98)X 17 DTL1.7 TD (F35)169950681998.02 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 TD (F35) 1998.02 - 2000.08
OPELASTRA G Kombi (T98)X 18 XE11.8 16V (F35)1796851161998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 18 XE1.8 16V (F35)1796921252000.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35) 2000.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F35)199560821998.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DI (F35) 1998.02 - 2004.07
OPELASTRA G liftback (T98)X 12 XE1.2 16V (F08, F48)119948651998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.2 16V (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G liftback (T98)Z 12 XE1.2 16V (F08, F48)119955752000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.2 16V (F08, F48) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 14 XEP1.4 (F08, F48)136466902007.09 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.4 (F08, F48) 2007.09 - 2009.12
OPELASTRA G liftback (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V (F08, F48)138966901998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.4 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 16 SZR1.6 (F08, F48)159855751998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G liftback (T98)X 16 XEL, Z 16 XE, C 16 SEL1.6 16V (F08, F48)1598741011998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 16 SE1.6 (F08, F48)159862842000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 16 XEP1.6 (F08, F48)1598761032002.11 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 2002.11 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F08, F48)168655752000.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48) 2000.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI (F08, F48)168659802003.04 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.7 CDTI (F08, F48) 2003.04 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 17 DTL1.7 TD (F08, F48)169950681998.02 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.7 TD (F08, F48) 1998.02 - 2000.08
OPELASTRA G liftback (T98)X 18 XE11.8 16V (F08, F48)1796851161998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G liftback (T98)Z 18 XE1.8 16V (F08, F48)1796921252000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F08, F48)199560821998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 DI (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 16 SZR1.6 (F70)159855751999.01 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.6 (F70) 1999.01 - 2000.09
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Z 16 SE1.6 (F70)159862842000.09 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.6 (F70) 2000.09 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F70)168655752000.02 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.7 DTI 16V (F70) 2000.02 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 17 DTL1.7 TD (F70)169950681999.01 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.7 TD (F70) 1999.01 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F70)199560821999.01 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 2.0 DI (F70) 1999.01 - 2005.04
OPELASTRA G sedan (T98)X 12 XE1.2 16V (F69)119948651998.09 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.2 16V (F69) 1998.09 - 2000.09
OPELASTRA G sedan (T98)Z 12 XE1.2 16V (F69)119955752000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.2 16V (F69) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 14 XEP1.4 (F69)136466902007.09 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.4 (F69) 2007.09 - 2009.12
OPELASTRA G sedan (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V (F69)138966901998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.4 16V (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 16 SZR1.6 (F69)159855751998.09 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 (F69) 1998.09 - 2000.09
OPELASTRA G sedan (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V (F69)1598741011998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 16V (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 16 SE1.6 (F69)159862842000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 (F69) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 16 XEP1.6 (F69)1598761032002.12 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 (F69) 2002.12 - 2009.12
OPELASTRA G sedan (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F69)168655752000.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.7 DTI 16V (F69) 2000.02 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI (F69)168659802003.04 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.7 CDTI (F69) 2003.04 - 2009.12
OPELASTRA G sedan (T98)X 17 DTL1.7 TD (F69)169950681998.09 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.7 TD (F69) 1998.09 - 2000.08
OPELASTRA G sedan (T98)X 18 XE11.8 16V (F69)1796851161998.09 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.8 16V (F69) 1998.09 - 2000.09
OPELASTRA G sedan (T98)Z 18 XE1.8 16V (F69)1796921252000.06 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.8 16V (F69) 2000.06 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F69)199560821998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.0 DI (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA H (A04)Z 12 XEP1.2 (L48)122959802005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEP1.4 (L48)136466902004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEL1.4 (L48)136455752004.04 - 2004.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.04 - 2004.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEP1.4 LPG (L48)136466902009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L48)1598771052004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L48)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L48)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L48)1686741002004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L48)168659802004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L48)1686921252007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L48)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 18 XE1.8 (L48)1796921252004.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L48)17961031402006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L48)1910881202004.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) 2004.04 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L48)1910881202004.06 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.06 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L48)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L48)1910741002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L48)19981251702004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L48)19981472002004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)Z 16 XER1.6 (L48)1598851162009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.6 (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H GTC (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L08)124866902005.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08) 2005.04 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 14 XEP1.4 (L08)136466902005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 14 XEL1.4 (L08)136455752005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L08)1598771052005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 XER1.6 (L08)1598851162006.12 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) 2006.12 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L08)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L08)1686741012005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L08)168659802005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L08)1686811102007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L08)1686921252007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 18 XE1.8 (L08)1796921252005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 18 XER1.8 (L08)17961031402006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTi 16V (L08)1910881202005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L08)19101101502005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L08)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L08)1910741012006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L08)19981472002005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L08)19981251702005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L35)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.3 CDTI (L35) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 (L35)136466902004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEL1.4 (L35)136455752004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 LPG (L35)136466902009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 LPG (L35) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L35)1598771052004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L35)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L35)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 Turbo (L35) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XER1.6 LPG (L35)1598851162009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 LPG (L35) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L35)168659802004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L35)1686741012004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L35)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L35)1686921252007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 18 XE1.8 (L35)1796921252004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L35)17961031402005.08 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35) 2005.08 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L35)1910881202004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI 16V (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L35)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L35)1910741002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L35)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L35)19981251702004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L35)19981472002004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 13 DTH1.3 CDTI (L70)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.3 CDTI (L70) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTH1.7 CDTI (L70)1686741012004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L70)1686921252007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L70)1686811102007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L70)1910881202004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI 16V (L70) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTH1.9 CDTI (L70)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DT1.9 CDTI (L70)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L69)124866902007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.3 CDTi (L69) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 16 XER1.6 (L69)1598851162007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.6 (L69) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H sedan (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L69)1686741012007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 17 DTJ1.7 CDTi (L69)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H sedan (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L69)17961031402007.02 - 2012.09Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.8 (L69) 2007.02 - 2012.09
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 14 XEP1.4 16V Twinport (E75)136466902004.07 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.4 16V Twinport (E75) 2004.07 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 14 XEP1.4 16V Twinport LPG (E75)136466902004.07 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75) 2004.07 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 16 SE1.6 (E75)159864872003.05 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.6 (E75) 2003.05 - 2010.05
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
TARCZA HAM. OPEL ASTRA G 0986478882/BOH TARCZA HAM. OPEL ASTRA G BOSCH 64,77 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. OPEL ASTRA G DF4050/TRW TARCZA HAM. OPEL ASTRA G TRW 66,80 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.TYL OPEL ASTRA G 98- 24.0110-0251.1/ATE TARCZA HAM.TYL OPEL ASTRA G 98- ATE 75,58 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.TYL OPEL ASTRA G 98- 08.7626.11/BRE TARCZA HAM.TYL OPEL ASTRA G 98- BREMBO 75,33 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.TYL XTRA OPEL ASTRA G 98- 08.7626.1X/BRE TARCZA HAM.TYL XTRA OPEL ASTRA G 98- BREMBO 132,59 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. OPEL ASTRA G 17212/FEB TARCZA HAM. OPEL ASTRA G FEBI BILSTEIN 55,41 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. 23-0488C/MET TARCZA HAM. METELLI 48,66 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. BG3403/DEL TARCZA HAM. DELPHI 59,94 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. OPEL ASTRA/MERIVA 92092003/TEX TARCZA HAM. OPEL ASTRA/MERIVA TEXTAR 69,00 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.TYL MAX OPEL ASTRA G 98- 08.7626.75/BRE TARCZA HAM.TYL MAX OPEL ASTRA G 98- BREMBO 93,32 PLN Dostępność: 2 sztuki
ZAMIENIONE NA BRE08.7626.11 08.7626.10/BRE ZAMIENIONE NA BRE08.7626.11 BREMBO 69,11 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAMULCOWA TYL.OPEL ASTRA G 1032086/KAO TARCZA HAMULCOWA TYL.OPEL ASTRA G KAMOKA 53,71 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM. OPEL ASTRA BS5700/OPH TARCZA HAM. OPEL ASTRA OPTIMAL 40,96 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Tarcze Halucowe w sklepie Motoszef.pl

Tarcze hamulcowe są obok klocków hamulcowych, szczęk i siłowników głównym elementem hamulców tarczowych w naszych samochodach. W odróżnieniu od klocków, na których położenie i siłę nacisku mamy bezpośredni wpływ poprzez naciśnięcie pedału hamulca, tarcze hamulcowe są na stałe zintegrowane z piastami kół. Stanowią one powierzchnię cierną dla klocków hamulcowych, dzięki czemu w procesie hamowania powstaje siła tarcia pomiędzy tymi dwoma elementami, a w efekcie rozproszenie energii mechanicznej i możliwość zahamowania poruszającego się pojazdu. Określony rodzaj tarcz hamulcowych jest dobierany do konkretnego modelu samochodu przy uwzględnieniu jego masy własnej i przeznaczenia. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się tarcze hamulcowe renomowanych producentów, takich jak: ATE , TRW czy BOSCH. Tarcze hamulcowe najczęściej wykonuje się z żeliwa wysoko nawęglanego, a w zależności od modelu samochodu i typu układu hamulcowego dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach. Tarcze hamulcowe...


Czytaj więcej o Tarczach Hamulcowych