Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

TARCZA HAM.TYL AUDI A3 03- VW GOLF V 03- B130260 DENCKERMANN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Strona zabudowy: Oś tylna
Typ tarczy hamulcowej: wentylowany
Średnica [mm]: 255
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10
Minimalna grubość [mm]: 8
Ilość otworów: 9
Ø rozmieszczenia otworów [mm]: 112
Wysokość [mm]: 51
średnica zewnętrzna [mm]: 253
Kod EAN
5901225761484
Producent Kod OE
A.B.S. 17520
APEC braking DSK2221
ATE 24 0110 0277 1
ATE 24 0310 0277 1
ATE 24 1110 0277 1
ATE 24011002771
ATE 24031002771
ATE 24111002771
BARUM BAR10277
BENDIX 562236B
BENDIX 562236BC
BLUE PRINT ADV184306
BLUE PRINT ADV184327
BOSCH 0 986 479 099
BOSCH 0986479099
BOSCH 0986479941
BOSCH 0986479C20
BOSCH F026A06783
Brake ENGINEERING DI956255
BREMBO 08 9502 10
BREMBO 08 9502 11
BREMBO 08.9502.10
BREMBO 08.9502.11
BREMBO 08950210
BREMBO 08950211
BREMBO 0895021X
CAR 142.1022
CAR 1421022
CAR HPD1022
DELPHI BG3834
DELPHI BG3834C
FEBI BILSTEIN 23240
FERODO DDF1224
FERODO DDF1224-1
FERODO DDF12241
FERODO DDF1224C-1
FERODO DDF1224C1
FTE BS5419
FTE BS5419HB
FTE BS7322
GIRLING 6042764
GRAF DF29724
HELLA 8DD355109591
HELLA 8DD355109601
HELLA PAGID 8DD 355 109-591
HELLA PAGID 8DD 355 109-601
JURID 562236J
JURID 562236JC
LEMFÖRDER 2743201
LPR A1003P
LPR A1003PR
LUCAS ELECTRICAL 6042763
MAGNETI MARELLI 353615846540
MAGNETI MARELLI 360406050700
METELLI 23-0724
METELLI 230724
METELLI 230724C
METELLI 800-724
MEYLE 1155231046
MEYLE 1155231046PD
MINTEX MDC1640
NK 2047137
PAGID 54209
PAGID 54209PRO
PEX 14.0867
PEX 140867
PILENGA 5879
PILENGA 5885
QH Benelux 58173
QUINTON HAZELL BDC5419
QUINTON HAZELL BSF5419
REMSA 6649.00
REMSA 664900
ROADHOUSE 6649 00
sbs 18152047137
sbs 1815204789
SWAG 32923240
TEXTAR 24.0110-0277.1
TEXTAR 92120903
TEXTAR 92120905
TEXTAR 98200 1209
TEXTAR 98200 1209 0 1
TEXTAR 98200 1209 0 1 PRO
TRISCAN 812029172
TRISCAN 812029172C
TRW DF4276
VALEO 186857
VALEO 297857
VW 1K0615601AB
VW 1K0615601K
VW 5C0615601
ZIMMERMANN 600.3234.00
ZIMMERMANN 600.3234.20
ZIMMERMANN 600.3234.50
ZIMMERMANN 600.3234.52
ZIMMERMANN 600323400
ZIMMERMANN 600323420
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
AUDIA3 (8P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.2 TSI 2010.04 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CAXC, CMSA1.4 TFSI1390921252007.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI 2007.09 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BGU, BSE, BSF1.61595751022003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BAG, BLP, BLF1.6 FSI1598851152003.08 - 2007.09Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 FSI 2003.08 - 2007.09
AUDIA3 (8P1)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602006.11 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI 2006.11 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052003.05 - 2010.05Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI 2003.05 - 2010.05
AUDIA3 (8P1)BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA2.0 TDI 16V19681031402003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)AZV, CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BMM2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702006.03 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2006.03 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BUY2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502003.05 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI 2003.05 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AXX, BWA, CAWB, CCZA2.0 TFSI19841472002004.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI 2004.09 - 2012.08
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBZB1.2 TFSI1197771052010.03 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.2 TFSI 2010.03 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAXC1.4 TFSI1390921252011.02 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.4 TFSI 2011.02 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BSE1.61595751022008.09 - 2010.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 2008.09 - 2010.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.8 TFSI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BLS1.9 TDI1896771052008.04 - 2009.10Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.9 TDI 2008.04 - 2009.10
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBAB, CFFB2.0 TDI19681031402008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAWB, CCZA2.0 TFSI19841472002008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TFSI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 Sportback (8PA)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI 2010.04 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CAXC, CMSA1.4 TFSI1390921252007.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI 2007.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BGU, BSE, BSF1.61595751022004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BLP, BLF1.6 FSI1598851152004.09 - 2007.09Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI 2004.09 - 2007.09
AUDIA3 Sportback (8PA)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602006.11 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI 2006.11 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.09 - 2010.05Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI 2004.09 - 2010.05
AUDIA3 Sportback (8PA)BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA2.0 TDI 16V19681031402004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BMM2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702006.03 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2006.03 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BUY2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.09 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI 2004.09 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA2.0 TFSI19841472002004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI 2004.09 - 2013.03
SEATALTEA (5P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI 2010.04 -
SEATALTEA (5P1)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.05 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V 2006.05 -
SEATALTEA (5P1)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI 2007.11 -
SEATALTEA (5P1)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 2004.03 -
SEATALTEA (5P1)CHGA1.6 LPG1595751022009.09 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG 2009.09 -
SEATALTEA (5P1)CAYC1.6 TDI1598771052009.10 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI 2009.10 -
SEATALTEA (5P1)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI 2010.11 -
SEATALTEA (5P1)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602007.01 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI 2007.01 -
SEATALTEA (5P1)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.04 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 2004.04 -
SEATALTEA (5P1)BKD, CFHC2.0 TDI 16V19681031402004.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V 2004.03 -
SEATALTEA (5P1)AZV2.0 TDI19681001362004.03 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2004.03 - 2009.05
SEATALTEA (5P1)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2005.11 -
SEATALTEA (5P1)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702006.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2006.03 -
SEATALTEA (5P1)BLR, BLY, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.05 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI 2004.05 - 2009.03
SEATALTEA (5P1)BWA2.0 TFSI19841472002006.04 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI 2006.04 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI 2010.04 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI 2007.11 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CHGA1.6 LPG1595751022009.09 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG 2009.09 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAYC1.6 TDI1598771052009.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI 2009.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI 2010.11 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602007.01 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI 2007.01 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052006.10 - 2010.12Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 2006.10 - 2010.12
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BKD, CFHC2.0 TDI 16V19681031402006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMM2.0 TDI19681031402006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMM2.0 TDI 4x419681031402007.06 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 2007.06 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702007.06 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2007.06 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMN, CEGA, CFJA2.0 TDI 4x419681251702007.06 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 2007.06 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CFHC2.0 TDI 16V 4x419681031402010.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BVY, BVZ2.0 FSI19841101502006.10 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI 2006.10 - 2009.03
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BWA2.0 TFSI 4x419841472002007.06 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 2007.06 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CCZB2.0 TFSI 4x419841552112009.05 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 2009.05 -
SEATLEON (1P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.02 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.2 TSI 2010.02 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.06 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.4 16V 2006.06 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.4 TSI 2007.11 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BSE, BSF, CCSA1.61595751022005.07 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 2005.07 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CHGA1.6 LPG1595751022009.12 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 LPG 2009.12 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CAYC1.6 TDI1598771052010.02 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI 2010.02 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI 2010.11 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.06 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.8 TSI 2007.06 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.07 - 2010.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI 2005.07 - 2010.12
SEATLEON (1P1)AZV2.0 TDI19681001362005.07 - 2010.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2005.07 - 2010.05
SEATLEON (1P1)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402005.07 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V 2005.07 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BMM2.0 TDI19681031402005.10 - 2010.10Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2005.10 - 2010.10
SEATLEON (1P1)BMN, CEGA, CFJA2.0 TDI19681251702006.05 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2006.05 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BWA2.0 TFSI19841472002005.05 - 2009.03Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2005.05 - 2009.03
SEATLEON (1P1)BLR, BLY, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.07 - 2010.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 FSI 2005.07 - 2010.05
SEATLEON (1P1)BWA12.0 TFSI19841361852005.09 - 2006.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2005.09 - 2006.05
SEATLEON (1P1)BWJ, CDLD2.0 TFSI19841772402006.11 - 2011.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2006.11 - 2011.05
SEATLEON (1P1)CCZB2.0 TFSI19841552112009.06 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2009.06 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CDLA2.0 Cupra R19841952652009.09 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 Cupra R 2009.09 - 2012.12
SEATLEON (5F1)CHZD, DKRF1.0 TSI999851152015.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.0 TSI 2015.05 -
SEATLEON (5F1)CJZB, CYVA1.2 TSI119763862012.12 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI 2012.12 -
SEATLEON (5F1)CJZA1.2 TSI1197771052013.01 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI 2013.01 -
SEATLEON (5F1)CYVB1.2 TSI1197811102014.04 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI 2014.04 -
SEATLEON (5F1)CHPA, CPTA1.4 TSI13951031402012.09 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI 2012.09 -
SEATLEON (5F1)CMBA, CXSA1.4 TSI1395901222012.11 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI 2012.11 -
SEATLEON (5F1)CPWA1.4 TGI1395811102013.02 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.4 TGI 2013.02 -
SEATLEON (5F1)CZEA, CZDA1.4 TSI13951101502014.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI 2014.05 -
SEATLEON (5F1)CZCA1.4 TSI1395921252014.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI 2014.05 -
SEATLEON (5F1)CLHB, DDYB, CXXA1.6 TDI159866902012.11 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 2012.11 -
SEATLEON (5F1)CLHA1.6 TDI1598771052012.11 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 2012.11 -
SEATLEON (5F1)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.09 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 2013.09 -
SEATLEON (5F1)DDYA, DGTE1.6 TDI1598851152016.11 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 2016.11 -
SEATLEON (5F1)CJSA1.8 TSI17981321802013.02 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.8 TSI 2013.02 -
SEATLEON (5F1)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI19681351842012.09 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2012.09 -
SEATLEON (5F1)CKFC, CRMB, DFFA2.0 TDI19681101502012.10 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2012.10 -
SEATLEON (5F1)CRVA, CRLD2.0 TDI1968811102013.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2013.05 -
SEATLEON (5F1)CRVC2.0 TDI19681051432013.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2013.05 -
SEATLEON (5F1)CJXE2.0 Cupra19841952652013.10 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra 2013.10 -
SEATLEON (5F1)CJXA2.0 Cupra19842062802013.10 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra 2013.10 -
SEATLEON (5F1)CJXH, DNUC2.0 Cupra19842132902015.10 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra 2015.10 -
SEATLEON (5F1)CJXC2.0 Cupra19842213002017.01 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra 2017.01 -
SEATLEON SC (5F5)CHZD1.0 TSI999851152015.05 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.0 TSI 2015.05 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CJZB, CYVA1.2 TSI119763862013.01 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI 2013.01 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CJZA1.2 TSI1197771052013.02 - 2014.04Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI 2013.02 - 2014.04
SEATLEON SC (5F5)CYVB1.2 TSI1197811102014.05 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI 2014.05 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CMBA, CXSA1.4 TSI1395901222013.02 - 2015.06Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI 2013.02 - 2015.06
SEATLEON SC (5F5)CHPA, CPTA1.4 TSI13951031402013.02 - 2016.11Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI 2013.02 - 2016.11
SEATLEON SC (5F5)CZCA1.4 TSI1395921252014.05 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI 2014.05 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CZEA1.4 TSI13951101502014.05 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI 2014.05 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CLHA1.6 TDI1598771052013.02 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 2013.02 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CLHB, DDYB, CXXA1.6 TDI159866902013.02 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 2013.02 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CRKB, CXXB1.6 TDI1598811102013.09 - 2016.11Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 2013.09 - 2016.11
SEATLEON SC (5F5)DDYA1.6 TDI1598851152016.11 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 2016.11 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CJSA1.8 TSI17981321802013.02 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.8 TSI 2013.02 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CKFC, CRMB2.0 TDI19681101502013.02 - Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI 2013.02 -
SEATLEON SC (5F5)CUPA, CUNA2.0 TDI19681351842013.03 - Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI 2013.03 -
SEATLEON SC (5F5)CRVC2.0 TDI19681051432013.05 - Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI 2013.05 -
SEATLEON SC (5F5)CJXA2.0 Cupra19842062802013.10 - 2016.11Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 2013.10 - 2016.11
SEATLEON SC (5F5)CJXE2.0 Cupra19841952652013.10 - 2016.11Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 2013.10 - 2016.11
SEATLEON SC (5F5)CJXH2.0 Cupra19842132902015.10 - 2016.11Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 2015.10 - 2016.11
SEATLEON SC (5F5)CJXC2.0 Cupra19842213002017.01 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 2017.01 - 2018.08
SEATLEON ST (5F8)CHZD, DKRF1.0 TSI999851152015.05 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.0 TSI 2015.05 -
SEATLEON ST (5F8)CJZA1.2 TSI1197771052013.08 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.2 TSI 2013.08 -
SEATLEON ST (5F8)CJZB, CYVA1.2 TSI119763862013.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.2 TSI 2013.11 -
SEATLEON ST (5F8)CYVB1.2 TSI1197811102014.05 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.2 TSI 2014.05 -
SEATLEON ST (5F8)CMBA, CXSA1.4 TSI1395901222012.09 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI 2012.09 -
SEATLEON ST (5F8)CHPA, CPTA1.4 TSI13951031402013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CPWA1.4 TGI1395811102013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TGI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CZEA1.4 TSI13951101502014.05 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI 2014.05 -
SEATLEON ST (5F8)CZCA1.4 TSI1395921252014.05 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI 2014.05 -
SEATLEON ST (5F8)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.09 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 2013.09 -
SEATLEON ST (5F8)CLHA1.6 TDI1598771052013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CLHB, DDYB, CXXA1.6 TDI159866902013.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 2013.11 -
SEATLEON ST (5F8)CLHA1.6 TDI 4Drive1598771052014.04 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive 2014.04 -
SEATLEON ST (5F8)CXXB1.6 TDI 4Drive1598811102014.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive 2014.11 -
SEATLEON ST (5F8)DDYA, DGTE1.6 TDI1598851152016.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 2016.11 -
SEATLEON ST (5F8)CJSA1.8 TSI17981321802013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.8 TSI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CJSA, CJSB1.8 TSI 4Drive17981321802014.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.8 TSI 4Drive 2014.11 -
SEATLEON ST (5F8)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI19681351842013.08 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 2013.08 -
SEATLEON ST (5F8)CRVC2.0 TDI19681051432013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CKFC, CRMB, CRLB, CRBC, DFFA, DFGA2.0 TDI19681101502013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CRVA2.0 TDI1968811102013.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 2013.11 -
SEATLEON ST (5F8)CRMB, CRLB, CRBC, DFGA, DCYA2.0 TDI 4Drive19681101502014.04 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive 2014.04 -
SEATLEON ST (5F8)CUNA, DJGA2.0 TDI 4Drive19681351842014.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive 2014.11 -
SEATLEON ST (5F8)CJXE2.0 Cupra19841952652013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CJXA2.0 Cupra19842062802013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CJXH, DNUC2.0 Cupra19842132902015.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 2015.10 -
SEATLEON ST (5F8)CJXC, DNUE2.0 Cupra 4Drive19842213002016.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 4Drive 2016.11 -
SEATLEON ST (5F8)CJXC2.0 Cupra19842213002016.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 2016.11 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CZEA, CZDA1.4 TSI13951101502014.05 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 1.4 TSI 2014.05 -
SEATTOLEDO III (5P2)BXW1.4 16V139063862006.05 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 16V 2006.05 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 TSI 2007.11 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.10 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.6 2004.10 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602007.01 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.8 TFSI 2007.01 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.10 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI 2004.10 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BKD2.0 TDI 16V19681031402004.04 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V 2004.04 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)AZV2.0 TDI19681001362004.09 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2004.09 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2005.11 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702006.01 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BLR, BLY, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.10 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI 2004.10 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BWA2.0 TFSI19841472002005.11 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TFSI 2005.11 - 2009.05
SKODAOCTAVIA II (1Z3)CBZB1.2 TSI1197771052010.02 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.2 TSI 2010.02 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BCA1.4139055752004.05 - 2006.05Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 2004.05 - 2006.05
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BUD, CGGA1.4139059802004.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 2004.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II (1Z3)CAXA1.4 TSI1390901222008.11 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 TSI 2008.11 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022004.06 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 2004.06 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II (1Z3)CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022008.01 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 MultiFuel 2008.01 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BSE, CHGA1.6 LPG1595751022009.08 - 2012.11Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 LPG 2009.08 - 2012.11
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BLF1.6 FSI1598851152004.02 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 FSI 2004.02 - 2008.10
SKODAOCTAVIA II (1Z3)CAYC1.6 TDI1598771052009.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 TDI 2009.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI 2007.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II (1Z3)CDAB1.8 TSI17981121522009.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI 2009.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.06 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI 2004.06 - 2010.12
SKODAOCTAVIA II (1Z3)AZV2.0 TDI19681001362004.02 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 2004.02 - 2010.05
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402004.02 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V 2004.02 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 2005.11 - 2010.05
SKODAOCTAVIA II (1Z3)CFHF, CLCA2.0 TDI1968811102010.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 2010.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.11 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 FSI 2004.11 - 2008.10
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CBZB1.2 TSI1197771052010.02 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.2 TSI 2010.02 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BCA1.4139055752004.05 - 2006.05Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 2004.05 - 2006.05
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BUD, CGGA1.4139059802006.05 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 2006.05 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CAXA1.4 TSI1390901222008.11 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 TSI 2008.11 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022004.09 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 2004.09 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022008.01 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel 2008.01 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CHGA1.6 LPG1595751022009.08 - 2012.11Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 LPG 2009.08 - 2012.11
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BLF1.6 FSI1598851152004.02 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 FSI 2004.02 - 2008.10
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CAYC1.6 TDI1598771052009.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI 2009.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 2007.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.09 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 2004.09 - 2010.12
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)AZV2.0 TDI 16V19681001362004.02 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 2004.02 - 2010.05
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402004.02 - 2013.05Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 2004.02 - 2013.05
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 2005.11 - 2010.05
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CFHF, CLCA2.0 TDI1968811102010.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 2010.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CFHF2.0 TDI 4x41968811102011.05 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4 2011.05 - 2013.02
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.11 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI 2004.11 - 2008.10
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CHZD, DKRA, DKRF1.0 TSI999851152016.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.0 TSI 2016.05 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CJZB, CYVA1.2 TSI119763862012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.2 TSI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CJZA1.2 TSI1197771052012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.2 TSI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CYVB1.2 TSI1197811102015.05 - 2017.02Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.2 TSI 2015.05 - 2017.02
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CHPA1.4 TSI13951031402012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.4 TSI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CPWA1.4 TSI G-TEC1395811102013.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.4 TSI G-TEC 2013.11 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CZDA, CHPB1.4 TSI13951101502014.08 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.4 TSI 2014.08 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)DADA, DPCA1.5 TSI14951101502017.02 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.5 TSI 2017.02 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CLHB, DDYB, CXXA, CRKA1.6 TDI159866902012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CLHA1.6 TDI1598771052012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 2013.05 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CWVA1.61598811102014.01 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 2014.01 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CLHA1.6 TDI 4x41598771052014.09 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4x4 2014.09 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CRKB, CXXB1.6 TDI 4x41598811102015.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4x4 2015.05 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)DDYA, DGTE1.6 TDI1598851152017.02 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 2017.02 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CJSA1.8 TSI17981321802012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.8 TSI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CJSB1.8 TSI 4x417981321802014.09 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.8 TSI 4x4 2014.09 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CKFC, CRMB, DFFA, CYKA, DCYA2.0 TDI19681101502012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CRVC, CKFB2.0 TDI19681051432012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI RS19681351842013.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI RS 2013.05 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI / TDI RS 4x419681351842013.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI / TDI RS 4x4 2013.05 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CKFC, CRMB, DFFA, DCYA2.0 TDI 4x419681101502014.09 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI 4x4 2014.09 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CHHB2.0 TSI RS19841622202013.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI RS 2013.05 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)CHHA2.0 TSI RS19841692302015.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI RS 2015.05 -
SKODAOCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)DLBA, DHGA, DKTB2.0 TSI RS19841802452017.02 - Informacje o SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI RS 2017.02 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CHZD, DKRA, DKRF1.0 TSI999851152016.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.0 TSI 2016.05 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CJZA1.2 TSI1197771052012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.2 TSI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CJZB, CYVA1.2 TSI119763862012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.2 TSI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CYVB1.2 TSI1197811102015.05 - 2017.02Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.2 TSI 2015.05 - 2017.02
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CHPA1.4 TSI13951031402012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.4 TSI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CPWA1.4 TSI G-TEC1395811102013.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.4 TSI G-TEC 2013.11 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CZDA, CHPB1.4 TSI13951101502014.08 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.4 TSI 2014.08 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)DADA, DPCA1.5 TSI14951101502017.02 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.5 TSI 2017.02 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CLHA1.6 TDI 4x41598771052012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 4x4 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CLHA1.6 TDI1598771052012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CLHB, DDYB, CXXA, CRKA1.6 TDI159866902012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 2013.05 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CWVA1.61598811102014.01 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 2014.01 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI 4x41598811102015.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 4x4 2015.05 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)DDYA, DGTA, DGTE1.6 TDI1598851152017.02 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 2017.02 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CJSB, CJSA1.8 TSI17981321802012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.8 TSI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CJSB1.8 TSI 4x417981321802012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.8 TSI 4x4 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CKFC, CRMB, DFFA, DCYA2.0 TDI 4x419681101502012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI 4x4 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CRVC, CKFB2.0 TDI19681051432012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CKFC, CRMB, DFFA, CYKA, DCYA2.0 TDI19681101502012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI RS19681351842013.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI RS 2013.05 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI / TDI RS 4x419681351842014.09 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI / TDI RS 4x4 2014.09 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CHHB2.0 TSI RS19841622202012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TSI RS 2012.11 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)CHHA2.0 TSI RS19841692302015.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TSI RS 2015.05 -
SKODAOCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)DLBA, DHGA, DKTB2.0 TSI RS19841802452017.02 - Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TSI RS 2017.02 -
SKODAYETI (5L)CBZB1.2 TSI1197771052009.09 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 1.2 TSI 2009.09 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CYVB1.2 TSI1197811102015.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.2 TSI 2015.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CAXA1.4 TSI1390901222010.06 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 1.4 TSI 2010.06 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CZCA1.4 TSI1395921252015.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.4 TSI 2015.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CAYC1.6 TDI1598771052010.11 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 1.6 TDI 2010.11 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CWVA1.61598811102014.04 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.6 2014.04 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CFHA, CLCA, DFSA, CUUA2.0 TDI1968811102009.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 2009.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CFHC, CLCB2.0 TDI19681031402011.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 2011.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CUUB, DFSB2.0 TDI19681101502015.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 2015.05 - 2017.12
VWBEETLE (5C1, 5C2)CBZB1.2 TSI1197771052011.07 - 2019.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI 2011.07 - 2019.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CYVD1.2 TSI 16V1197771052014.12 - 2019.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI 16V 2014.12 - 2019.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CAVD, CNWA, CTHD, CTKA1.4 TSI13901181602011.10 - 2016.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI 2011.10 - 2016.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CZDA1.4 TSI13951101502014.12 - 2019.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI 2014.12 - 2019.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CAYC1.6 TDI1598771052011.10 - 2016.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.6 TDI 2011.10 - 2016.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CFFB, CJAA2.0 TDI19681031402011.04 - 2016.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI 2011.04 - 2016.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CUUA2.0 TDI1968811102014.06 - 2018.09Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI 2014.06 - 2018.09
VWBEETLE (5C1, 5C2)CUUB, CVCA, DELA2.0 TDI19681101502014.07 - 2018.09Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI 2014.07 - 2018.09
VWBEETLE (5C1, 5C2)CCTA, CBFA, CCZA2.0 TSI19841472002011.04 - 2016.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI 2011.04 - 2016.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CPLA, CPPA2.0 TSI19841552112012.12 - 2019.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI 2012.12 - 2019.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CULC2.0 TSI19841622202014.12 - 2018.09Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI 2014.12 - 2018.09
VWBEETLE (5C1, 5C2)CBTA, CBUA, CCCA2.524801251702011.04 - 2019.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.5 2011.04 - 2019.07
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CBZB1.2 TSI1197771052011.12 - 2019.07Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.2 TSI 2011.12 - 2019.07
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CYVD1.2 TSI 16V1197771052014.12 - 2019.07Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.2 TSI 16V 2014.12 - 2019.07
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CAVD, CNWA, CTHD, CTKA1.4 TSI13901181602011.12 - 2016.07Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI 2011.12 - 2016.07
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CZDA1.4 TSI13951101502014.12 - 2018.09Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI 2014.12 - 2018.09
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CAYC1.6 TDI1598771052011.12 - 2016.07Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.6 TDI 2011.12 - 2016.07
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CFFB, CJAA2.0 TDI19681031402012.04 - 2016.07Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI 2012.04 - 2016.07
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CUUA2.0 TDI1968811102014.06 - 2018.09Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI 2014.06 - 2018.09
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CUUB, CVCA, DELA2.0 TDI19681101502014.09 - 2018.09Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI 2014.09 - 2018.09
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CCTA, CBFA, CCZA2.0 TSI19841472002011.12 - 2016.07Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI 2011.12 - 2016.07
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CPLA, CPPA2.0 TSI19841552102012.12 - 2019.07Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI 2012.12 - 2019.07
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CULC2.0 TSI19841622202014.12 - 2018.09Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI 2014.12 - 2018.09
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CBTA, CBUA, CCCA2.524801251702011.12 - 2016.07Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.5 2011.12 - 2016.07
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CBZA1.2 TSI119763862010.09 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BUD1.4139059802006.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.4 2006.05 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BGU, BSE, BSF1.61595751022004.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 2004.04 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CHGA1.6 BiFuel1595751022011.05 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 BiFuel 2011.05 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CAYE1.6 TDI159855752010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CAYD1.6 TDI1598751022010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BJB, BLS1.9 TDI1896771052004.04 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 2004.04 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BSU1.9 TDI189655752005.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 2005.09 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BLS1.9 TDI 4motion1896771052008.11 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 4motion 2008.11 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BDJ, BST2.0 SDI196851702004.03 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 SDI 2004.03 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BMM2.0 TDI19681031402007.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2007.09 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHF2.0 TDI 4motion1968811102010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CLCA2.0 TDI1968811102010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHC2.0 TDI 16V 4motion19681031402010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 16V 4motion 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 16V 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHE2.0 TDI196862852010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHE2.0 TDI 4motion196862852010.12 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 4motion 2010.12 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFJA2.0 TDI19681251702012.05 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2012.05 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BSX2.0 EcoFuel1984801092006.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 EcoFuel 2006.04 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CBZA1.2 TSI119763862010.09 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BUD1.4139059802006.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.4 2006.05 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BGU, BSE, BSF1.61595751022004.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 2004.04 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CHGA1.6 BiFuel1595751022011.05 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 BiFuel 2011.05 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CAYD1.6 TDI1598751022010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CAYE1.6 TDI159855752010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BJB, BLS1.9 TDI1896771052004.04 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.9 TDI 2004.04 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BSU1.9 TDI189655752005.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.9 TDI 2005.09 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BLS1.9 TDI 4motion1896771052008.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.9 TDI 4motion 2008.05 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BDJ, BST2.0 SDI196851702004.03 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 SDI 2004.03 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BMM2.0 TDI19681031402007.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 2007.09 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CFHF2.0 TDI 4motion1968811102010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CLCA2.0 TDI1968811102010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CFHC2.0 TDI 16V 4motion19681031402010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 16V 4motion 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 16V 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CFJA2.0 TDI19681251702012.05 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 2012.05 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BSX2.0 EcoFuel1984801092006.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 EcoFuel 2006.04 - 2015.05
VWEOS (1F7, 1F8)CAXA1.4 TSI1390901222007.11 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI 2007.11 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)CAVD, CTHD1.4 TSI13901181602008.05 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI 2008.05 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)BLF1.6 FSI1598851152006.06 - 2008.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI 2006.06 - 2008.05
VWEOS (1F7, 1F8)BMM2.0 TDI19681031402006.06 - 2008.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.05
VWEOS (1F7, 1F8)CBAB, CFFB2.0 TDI 16V19681031402008.05 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V 2008.05 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)CFFA2.0 TDI19681001362010.11 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 2010.11 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)BVY, BVZ2.0 FSI19841101502006.03 - 2008.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI 2006.03 - 2008.05
VWEOS (1F7, 1F8)BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA, CCZA2.0 TFSI19841472002006.03 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI 2006.03 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)CCZB2.0 TSI19841552102009.11 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI 2009.11 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)BUB, CBRA3.2 V631891842502006.06 - 2009.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V6 2006.06 - 2009.05
VWEOS (1F7, 1F8)CDVA3.6 V635971912602009.05 - 2010.11Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V6 2009.05 - 2010.11
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CBZB1.2 TSI1197771052009.11 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI 2009.11 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BCA1.4 16V139055752005.01 - 2006.11Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V 2005.01 - 2006.11
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BLN1.4 FSI139066902005.07 - 2006.11Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 FSI 2005.07 - 2006.11
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BLG1.4 TSI13901251702006.05 - 2008.06Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI 2006.05 - 2008.06
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BMY1.4 TSI13901031402006.05 - 2008.06Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI 2006.05 - 2008.06
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BUD, CGGA1.4 16V139059802006.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V 2006.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CAXA1.4 TSI1390901222007.06 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI 2007.06 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CAVD, CNWA, CTHD1.4 TSI13901181602008.06 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI 2008.06 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022005.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 2005.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022007.11 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 MultiFuel 2007.11 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CHGA1.6 BiFuel1595751022009.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 BiFuel 2009.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BLF1.6 FSI1598851152004.12 - 2008.05Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 FSI 2004.12 - 2008.05
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CAYB1.6 TDI159866902009.02 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI 2009.02 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CAYC1.6 TDI1598771052009.03 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI 2009.03 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.01 - 2009.01Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI 2005.01 - 2009.01
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BRU, BXF, BXJ1.9 TDI189666902005.05 - 2008.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI 2005.05 - 2008.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BKD, CBDB, CFHC2.0 TDI 16V19681031402005.01 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V 2005.01 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BEE2.0 TDI1968961312005.05 - 2007.05Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 2005.05 - 2007.05
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)AZV, CBDA, CFHB2.0 TDI19681001362005.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 2005.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BMM2.0 TDI19681031402005.12 - 2011.05Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 2005.12 - 2011.05
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CBDC, CLCA2.0 TDI1968811102009.01 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 2009.01 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.05 - 2008.06Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 FSI 2005.05 - 2008.06
VWGOLF V (1K1)BCA1.4 16V139055752003.10 - 2006.05Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 16V 2003.10 - 2006.05
VWGOLF V (1K1)BKG, BLN1.4 FSI139066902003.10 - 2006.07Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 FSI 2003.10 - 2006.07
VWGOLF V (1K1)BLG1.4 TSI13901251702005.11 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI 2005.11 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BUD1.4 16V139059802006.05 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 16V 2006.05 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BMY1.4 TSI13901031402006.05 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI 2006.05 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)CAXA1.4 TSI1390901222007.05 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI 2007.05 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.6 2004.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BAG, BLF, BLP1.6 FSI1598851152003.10 - 2008.07Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.6 FSI 2003.10 - 2008.07
VWGOLF V (1K1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052003.10 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 2003.10 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BRU, BXF, BXJ1.9 TDI189666902004.05 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 2004.05 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)AZV2.0 TDI19681001362003.10 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 2003.10 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BKD2.0 TDI 16V19681031402003.10 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 2003.10 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BDK2.0 SDI196855752004.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 SDI 2004.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BMM2.0 TDI19681031402004.12 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 2004.12 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BMN2.0 TDI19681251702005.11 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 2005.11 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)AXW, BLX, BLY, BLR, BVY, BVZ, BVX2.0 FSI19841101502004.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 2004.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA2.0 GTI19841472002004.10 - 2009.02Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI 2004.10 - 2009.02
VWGOLF V (1K1)BEV, BHY2.01984851162005.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 2005.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BYD2.0 GTI19841692302006.09 - 2008.12Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI 2006.09 - 2008.12
VWGOLF VI (5K1)CBZB1.2 TSI1197771052008.11 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI 2008.11 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBZA1.2 TSI119763862010.05 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI 2010.05 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CAVD, CNWA, CTHD1.4 TSI13901181602008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CAXA1.4 TSI1390901222008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CGGA1.4139059802008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.4 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CHGA1.6 BiFuel1595751022009.03 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel 2009.03 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CAYB1.6 TDI159866902009.02 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI 2009.02 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CAYC1.6 TDI1598771052009.02 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI 2009.02 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CDAA1.8 TSI17981181602009.06 - 2011.01Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI 2009.06 - 2011.01
VWGOLF VI (5K1)CBDC, CLCA2.0 TDI1968811102008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBAB, CFFB, CJAA2.0 TDI19681031402008.10 - 2013.05Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 2008.10 - 2013.05
VWGOLF VI (5K1)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702009.04 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 2009.04 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CCZB2.0 GTi19841552102009.04 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi 2009.04 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CDLG2.0 GTi19841732352011.05 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi 2011.05 - 2012.11
VWGOLF VI kabriolet (517)CBZB1.2 TSI1197771052011.03 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.2 TSI 2011.03 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CJZA, CYVD1.2 TSI 16V1197771052013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.2 TSI 16V 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CAVD, CNWA, CTHD, CTKA1.4 TSI13901181602011.03 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI 2011.03 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CAXA1.4 TSI1390901222011.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI 2011.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CHPB, CZDA1.4 TSI13951101502013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CXSB, CZCA1.4 TSI1395921252013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CAYC1.6 TDI1598771052011.03 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.6 TDI 2011.03 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CFHC2.0 TDI19681031402011.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CUUB2.0 TDI19681101502013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CUUA2.0 TDI1968811102013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CCZB2.0 GTI19841552112012.05 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 GTI 2012.05 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CDLA2.0 R19841952652013.01 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 R 2013.01 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CULC2.0 TSI19841622202013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TSI 2013.11 - 2016.05
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CBZB1.2 TSI1197771052010.10 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI 2010.10 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CYVD1.2 TSI 16V1197771052014.08 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI 16V 2014.08 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CAVA, CTHA1.4 TSI13901101502011.04 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI 2011.04 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CAVD, CTHD1.4 TSI13901181602011.04 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI 2011.04 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CAXA, CMSB1.4 TSI1390901222011.05 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI 2011.05 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CNLA, CRJA1.4 TSI Hybrid13951101502011.04 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI Hybrid 2011.04 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CZCA1.4 TSI1395921252014.08 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI 2014.08 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CZDA, CZTA1.4 TSI13951101502014.08 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI 2014.08 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CAYC1.6 TDI1598771052010.04 - 2015.07Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI 2010.04 - 2015.07
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CFNA, CLRA1.61598771052011.12 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 2011.12 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CPKA, CPRA1.8 TSI17981251702014.07 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.8 TSI 2014.07 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CLCA, CUUA2.0 TDI1968811102010.10 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI 2010.10 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CFFB, CJAA, CFHC, CLCB2.0 TDI19681031402011.02 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI 2011.02 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CUUB, CVCA, DELA, DGMA2.0 TDI19681101502014.07 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI 2014.07 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CBPA, CKJA2.01984851152010.06 - 2017.12Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 2010.06 - 2017.12
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CCTA, CBFA, CCZA2.0 TSI19841472002010.12 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI 2010.12 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CPLA, CPPA2.0 TSI19841552112012.12 - 2017.12Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI 2012.12 - 2017.12
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CBTA, CBUA, CCCA2.524801251702010.04 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.5 2010.04 -
VWSCIROCCO III (137, 138)CAVD, CNWA, CTHD, CTKA1.4 TSI13901181602008.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI 2008.05 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CAXA, CMSB1.4 TSI1390901222008.08 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI 2008.08 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CXSB, CZCA1.4 TSI1395921252013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CZDA1.4 TSI13951101502015.07 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI 2015.07 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CBDB, CFHC2.0 TDI19681031402008.08 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2008.08 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702009.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2009.05 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CFHB2.0 TDI19681001362010.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2010.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CFGC2.0 TDI19681301772013.01 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2013.01 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CUUB2.0 TDI19681101502013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CUWA, CUXA2.0 TDI19681351842014.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2014.05 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CAWB2.0 TSI19841472002008.05 - 2009.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI 2008.05 - 2009.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CDLC2.0 R19841882562009.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R 2009.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CCZB2.0 TSI19841552102009.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI 2009.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CDLA2.0 R19841952652009.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R 2009.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CULC2.0 TSI19841622202013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CULA2.0 TSI19841321802013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CDLK2.0 R19842062802014.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R 2014.05 - 2017.11
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
TARCZA HAM.TYL 0986479099/BOH TARCZA HAM.TYL BOSCH 72,94 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.TYL POWER DISC GOLF V 03- 24.0310-0277.1/ATE TARCZA HAM.TYL POWER DISC GOLF V 03- ATE 137,94 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.TYL VW GOLF V 03- 24.0110-0277.1/ATE TARCZA HAM.TYL VW GOLF V 03- ATE 114,43 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. AUDI A3 23240/FEB TARCZA HAM. AUDI A3 FEBI BILSTEIN 60,36 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. AUDI A3 03- 92120903/TEX TARCZA HAM. AUDI A3 03- TEXTAR 77,32 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. AUDI A3 03- 08.9502.11/BRE TARCZA HAM. AUDI A3 03- BREMBO 87,98 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.TYL XTRA AUDI A3 03- 08.9502.1X/BRE TARCZA HAM.TYL XTRA AUDI A3 03- BREMBO 151,72 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAMULCOWA TYL AUDI A3 1032448/KAO TARCZA HAMULCOWA TYL AUDI A3 KAMOKA 68,14 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.VW GOLF VI 1,6TDI 11- 23-0724C/MET TARCZA HAM.VW GOLF VI 1,6TDI 11- METELLI 59,68 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. AUDI A3 DF4276 TARCZA HAM. AUDI A3 TRW 68,09 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZAMIENIONE NA BRE08.9502.11 08.9502.10/BRE ZAMIENIONE NA BRE08.9502.11 BREMBO 91,09 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM.AUDI A3 BG3834C/DEL TARCZA HAM.AUDI A3 DELPHI 57,54 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Tarcze Halucowe w sklepie Motoszef.pl

Tarcze hamulcowe są obok klocków hamulcowych, szczęk i siłowników głównym elementem hamulców tarczowych w naszych samochodach. W odróżnieniu od klocków, na których położenie i siłę nacisku mamy bezpośredni wpływ poprzez naciśnięcie pedału hamulca, tarcze hamulcowe są na stałe zintegrowane z piastami kół. Stanowią one powierzchnię cierną dla klocków hamulcowych, dzięki czemu w procesie hamowania powstaje siła tarcia pomiędzy tymi dwoma elementami, a w efekcie rozproszenie energii mechanicznej i możliwość zahamowania poruszającego się pojazdu. Określony rodzaj tarcz hamulcowych jest dobierany do konkretnego modelu samochodu przy uwzględnieniu jego masy własnej i przeznaczenia. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się tarcze hamulcowe renomowanych producentów, takich jak: ATE , TRW czy BOSCH. Tarcze hamulcowe najczęściej wykonuje się z żeliwa wysoko nawęglanego, a w zależności od modelu samochodu i typu układu hamulcowego dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach. Tarcze hamulcowe...


Czytaj więcej o Tarczach Hamulcowych