Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

TARCZA HAM.PRZOD VOLVO S40 V40 95- B130081 DENCKERMANN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Strona zabudowy: Oś przednia
Typ tarczy hamulcowej: wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 24
Ilość otworów: 4
Ø rozmieszczenia otworów [mm]: 114,3
Minimalna grubość [mm]: 21,5
Wysokość [mm]: 45,7
średnica zewnętrzna [mm]: 281
Kod EAN
5901225723857
Producent Kod OE
A.B.S. 17022
ACDelco AC2422D
APEC braking DSK799
ATE 24 0124 0159 1
ATE 24 0324 0159 1
ATE 24012401591
ATE 24032401591
ATE 24112401591
BENDIX 562088B
BENDIX 562088BC
BLUE PRINT ADC44389
BOSCH 0 986 478 493
BOSCH 0986478493
BOSCH 0986479139
BOSCH 0986479872
BOSCH 0986479B37
BOSCH 986478493
BOSCH F026A01360
BRADI 1.6031.2.4
BRADI 1603124
Brake ENGINEERING DI955917
BREMBO 09 7720 10
BREMBO 09 7720 11
BREMBO 09 7720 75
BREMBO 09772010
BREMBO 09772011
BREMBO 09772075
CAR 142671
CAR HPD671
DBA Australia DBA886
DELPHI BG3501
DELPHI BG3501C
FAG BS4572
FERODO DDF1068
FERODO DDF1068-1
FERODO DDF10681
FERODO DDF1068C
FERODO DDF1068C-1
FERODO DDF1068C1
FIRST LINE FBD1088
GIRLING 6040541
GRAF DF29467
HELLA 8DD355107021
HELLA 8DD355107031
INTERBRAKE VV351V
JAPANPARTS DI540
JURID 562088J
JURID 562088JC
LEMFÖRDER 3192201
LPR V1351V
LUCAS ELECTRICAL 6040543
MAGNETI MARELLI 353616031240
MAGNETI MARELLI 360406052000
MAGNETI MARELLI 431602042500
MAPCO 15963
METELLI 23-0467
METELLI 230467
METELLI 800-467
METZGER 24749V
MEYLE 5155215019
MEYLE 5155215019PD
MGA D1267
MINTEX MDC1081
MITSUBISHI M818027
NATIONAL NBD970
NIPPARTS J3305053
NK 204839
NK 314839
NUOVA TECNODELTA 142.671
OBTEC A/S 383815V
PAGID 50281
PAGID 50281PRO
PEX 14.0671
PEX 140671
PILENGA V262
PROTON PW820580
QH Benelux 57860
QUINTON HAZELL BDC4572
QUINTON HAZELL BDC4572BD
QUINTON HAZELL BDC4572HC
QUINTON HAZELL BSF4572
REMSA 6585.10
REMSA 658510
ROULUNDS RUBBER D2422
RUVILLE BFR410110
sbs 1815204839
SWAG 55914844
TEXTAR 24.0124-0159.1
TEXTAR 92100403
TEXTAR 98200 1004 0 1
TRISCAN 812027128
TRUSTING DF902
TRW DF4054
VALEO 186707
VOLVO 30818027
VOLVO 308180272
ZIMMERMANN 610 3700 00
ZIMMERMANN 610.3700.20
ZIMMERMANN 610.3700.50
ZIMMERMANN 610.3700.52
ZIMMERMANN 610370000
ZIMMERMANN 610370020
ZIMMERMANN 610370050
ZIMMERMANN 610370052
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
MITSUBISHICARISMA (DA_)4G92 (SOHC 16V)1.6 (DA1A)159766901995.07 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 1995.07 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA (DA_)4G92 (SOHC 16V)1.6 (DA1A)1597761032000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 2000.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA (DA_)4G93 (GDI)1.8 16V GDI (DA2A)1834921251997.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) 1997.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA (DA_)4G93 (GDI)1.8 GDI (DA2A)1834901222000.10 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 GDI (DA2A) 2000.10 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA (DA_)F9Q11.9 DI-D (DA5A)1870751022000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 2000.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA (DA_)F9Q21.9 DI-D1870851152000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D 2000.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)4G13 (16V)1.3 16V129960822000.09 - 2004.10Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.3 16V 2000.09 - 2004.10
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)4G92 (SOHC 16V)1.6 (DA1A)159766901996.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.6 (DA1A) 1996.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)4G92 (SOHC 16V)1.6 (DA1A)1597761032000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.6 (DA1A) 2000.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)4G93 (GDI)1.8 16V GDI (DA2A)1834921251997.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) 1997.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)4G93 (GDI)1.8 GDI (DA2A)1834901222000.10 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.8 GDI (DA2A) 2000.10 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)F9Q21.9 DI-D1870851152000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.9 DI-D 2000.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)F9Q11.9 DI-D (DA5A)1870751022000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 2000.09 - 2006.06
VOLVOS40 I (644)B 4164 S1.61587771051995.09 - 1999.08Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.6 1995.09 - 1999.08
VOLVOS40 I (644)B 4164 S21.61587801091999.03 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.6 1999.03 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4184 S, B 4184 S31.81731851151995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.8 1995.07 - 1999.08
VOLVOS40 I (644)B 4184 S21.81783901221999.03 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.8 1999.03 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4184 SM1.8 i1834921251998.03 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.8 i 1998.03 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4184 SJ1.8 i1834901222001.06 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.8 i 2001.06 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4194 T, B 4194 T21.9 T418551472001997.05 - 2000.07Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.9 T4 1997.05 - 2000.07
VOLVOS40 I (644)D 4192 T1.9 TD187066901995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.9 TD 1995.07 - 1999.08
VOLVOS40 I (644)D 4192 T21.9 DI187070951999.03 - 2000.07Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 1999.03 - 2000.07
VOLVOS40 I (644)D 4192 T41.9 DI1870751022000.07 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 2000.07 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)D 4192 T31.9 DI1870851152000.07 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 2000.07 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4204 S2.019481031401995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 1995.07 - 1999.08
VOLVOS40 I (644)B 4204 S, B 4204 S22.019481001361995.07 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 1995.07 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4204 T2.0 T19481181601997.10 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 T 1997.10 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4204 T3, B 4204 T22.0 T19481211652000.07 - 2001.06Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 T 2000.07 - 2001.06
VOLVOS40 I (644)B 4204 T52.0 T419481472002000.07 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 T4 2000.07 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4204 T32.0 T19481201632001.06 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 T 2001.06 - 2003.12
VOLVOV40 Kombi (645)B 4164 S1.61587771051995.12 - 1999.08Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.6 1995.12 - 1999.08
VOLVOV40 Kombi (645)B 4164 S21.61587801091999.03 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.6 1999.03 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4184 S, B 4184 S31.81731851151995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 1995.07 - 1999.08
VOLVOV40 Kombi (645)B 4184 S21.81783901221999.03 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 1999.03 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4184 SM1.8 i1834921251998.03 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 i 1998.03 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4184 SJ1.8 i1834901222001.06 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 i 2001.06 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4194 T, B 4194 T21.9 T418551472001997.05 - 2000.07Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 T4 1997.05 - 2000.07
VOLVOV40 Kombi (645)D 4192 T1.9 TD187066901995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 1995.07 - 1999.08
VOLVOV40 Kombi (645)D 4192 T21.9 DI187070951999.03 - 2000.07Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 DI 1999.03 - 2000.07
VOLVOV40 Kombi (645)D 4192 T41.9 DI1870751022000.07 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 DI 2000.07 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)D 4192 T31.9 DI1870851152000.07 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 DI 2000.07 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 S2.019481031401995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 1995.07 - 1999.08
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 S, B 4204 S22.019481001361995.07 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 1995.07 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 T2.0 T19481181601997.10 - 2000.07Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T 1997.10 - 2000.07
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 T22.0 T19481211651999.07 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T 1999.07 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 T52.0 T419481472002000.07 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T4 2000.07 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 T32.0 T19481201632001.06 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T 2001.06 - 2004.06
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
TARCZA HAM.PRZOD VOLVO S40 97-03 24.0124-0159.1/ATE TARCZA HAM.PRZOD VOLVO S40 97-03 ATE 137,76 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. MITSUBISHI CARISMA DF4054/TRW TARCZA HAM. MITSUBISHI CARISMA TRW 101,70 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAMULCOWA PRZED.MITSUBISHI 1032136/KAO TARCZA HAMULCOWA PRZED.MITSUBISHI KAMOKA 97,33 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. 14844/FEB TARCZA HAM. FEBI BILSTEIN 98,42 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.VOLVO S40 97-03 23-0467C/MET TARCZA HAM.VOLVO S40 97-03 METELLI 91,64 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD POWER DISC VOLVO S40-03 24.0324-0159.1/ATE TARCZA HAM.PRZOD POWER DISC VOLVO S40-03 ATE 162,58 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.VOLVO V40 BG3501C/DEL TARCZA HAM.VOLVO V40 DELPHI 100,49 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. MITSUBISHI CARISMA VOLVO S40 92100403/TEX TARCZA HAM. MITSUBISHI CARISMA VOLVO S40 TEXTAR 118,85 PLN Dostępność: 2 sztuki
ZAMIENIONE NA BRE09.7720.11 09.7720.10/BRE ZAMIENIONE NA BRE09.7720.11 BREMBO 127,22 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM. MITSUBISHI CARISMA 09.7720.11/BRE TARCZA HAM. MITSUBISHI CARISMA BREMBO 128,47 PLN Dostępność: Brak
-> 0986479B37 0986478493/BOH -> 0986479B37 BOSCH 116,81 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM.PRZOD /LAKIEROWANA/ 0986479B37/BOH TARCZA HAM.PRZOD /LAKIEROWANA/ BOSCH 116,17 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM. VOLVO S40 PRZOD BS5850/OPH TARCZA HAM. VOLVO S40 PRZOD OPTIMAL 70,38 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Tarcze Halucowe w sklepie Motoszef.pl

Tarcze hamulcowe są obok klocków hamulcowych, szczęk i siłowników głównym elementem hamulców tarczowych w naszych samochodach. W odróżnieniu od klocków, na których położenie i siłę nacisku mamy bezpośredni wpływ poprzez naciśnięcie pedału hamulca, tarcze hamulcowe są na stałe zintegrowane z piastami kół. Stanowią one powierzchnię cierną dla klocków hamulcowych, dzięki czemu w procesie hamowania powstaje siła tarcia pomiędzy tymi dwoma elementami, a w efekcie rozproszenie energii mechanicznej i możliwość zahamowania poruszającego się pojazdu. Określony rodzaj tarcz hamulcowych jest dobierany do konkretnego modelu samochodu przy uwzględnieniu jego masy własnej i przeznaczenia. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się tarcze hamulcowe renomowanych producentów, takich jak: ATE , TRW czy BOSCH. Tarcze hamulcowe najczęściej wykonuje się z żeliwa wysoko nawęglanego, a w zależności od modelu samochodu i typu układu hamulcowego dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach. Tarcze hamulcowe...


Czytaj więcej o Tarczach Hamulcowych