Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

TARCZA HAM. OPEL ASTRA H DF4426 TRW

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Wymiar gwintu: 14.2
Minimalna grubość [mm]: 22
Typ tarczy hamulcowej: wentylowany
średnica zewnętrzna [mm]: 280
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25
Średnica otworu centrującego [mm]: 60
Wysokość [mm]: 44
Felga, ilość otworów: 4
Ilość otworów: 6
Ø rozmieszczenia otworów [mm]: 100
Przetwarzanie: wysoko nawęglany
Kolor: czarny
Powierzchnia: lakierowany
Oznaczenie kontrolne: E190R-02 C0176/0448
Kod EAN
3322937474271
Zastępuje artykuły
Informacje dodatkowe producenta
pdfpdf
Producent Kod OE
A.P. 24884
A.P. 27601
APEC braking DSK2188
ATE 24012501481
ATE 24012501981
ATE 24032501481
ATE 24032501981
BENDIX 562278B
BENDIX 562278BC
BENDIX 562315B
BENDIX 562315BC
BLUE PRINT ADG043203
BORG & BECK BBD4393
BORG & BECK BBD4455
BOSCH 0 986 479 077
BOSCH 0 986 479 B68
BOSCH 0 986 479 S55
Brake ENGINEERING DI956320
BREMBO 09.9159.10
BREMBO 09.9159.21
BREMBO 09.9159.2X
BREMBO 09915911
BREMBO 09915920
BREMBO 09915976
CAR 142035
CAR 1421676
CAR HPD035
DELPHI BG3569
DELPHI BG3569C
DELPHI BG3933
DELPHI BG3989
FEBI BILSTEIN 28167
FERODO DDF1236
FERODO DDF12361
FERODO DDF1236C
FERODO DDF1236C1
FERODO DDF1374
FERODO DDF13741
FERODO DDF1374C
FIRST LINE FBD1425
FIRST LINE FBD1498
FTE BS5455
FTE BS5455B
GIRLING 6044261
HELLA 8DD 355 110-241
HELLA 8DD 355 110-251
HELLA 8DD 355 110-731
HELLA 8DD 355 110-741
JURID 562278J
JURID 562278JC
JURID 562315J
JURID 562315JC
LEMFÖRDER 29617 01
LEMFÖRDER 29618 01
LPR O1006V
LPR O1034V
LPR O1034VR
MAGNETI MARELLI 351344720500
MAGNETI MARELLI 360704032500
MAPCO 25701
MAPCO 257012
METELLI 230800
METELLI 230825
METZGER 24884
METZGER 24884V
METZGER 27601
MEYLE 615 521 6032
MEYLE 615 521 6032/PD
MEYLE 615 521 6035
MEYLE 6155210012
MEYLE 6155210012PD
MEYLE 6155216035PD
MGA D1491
MGA D1665
MINTEX MDC1673
MINTEX MDC1703
NATIONAL NBD1280
NATIONAL NBD1358
NK 203651
NK 203652
NK 313651
NK 313652
OPEL 5 69 006
OPEL 5 69 007
OPEL 5 69 067
OPEL 93175376
OPEL 93181113
OPEL 93197712
OPTIMAL BS-8276
OPTIMAL BS-8276C
OPTIMAL BS-8276HC
PAGID 54246
PAGID 54246PRO
PAGID 54293
PAGID 54293PRO
PEX 140817
PILENGA V379
QH Benelux 58181
QH Benelux 58207
QUINTON HAZELL 668410
QUINTON HAZELL 668510
QUINTON HAZELL BDC5455
QUINTON HAZELL BSF5455
REMSA 668410
REMSA 668510
ROADHOUSE 668410
ROADHOUSE 668510
ST-TEMPLIN 0311024280
ST-TEMPLIN 0311024285
SWAG 40928167
TEXTAR 92124600
TEXTAR 92124603
TEXTAR 92129300
TEXTAR 92129303
TRISCAN 812024137
TRISCAN 812024147
TRISCAN 812024147C
TRUSTING DF388
TRUSTING DF391
VALEO 186869
VALEO 297869
VAUXHALL 5 69 067
VAUXHALL 93175376
VAUXHALL 93181113
VAUXHALL 93197712
WOKING P668410
WOKING P668510
ZIMMERMANN 430260000
ZIMMERMANN 430260020
ZIMMERMANN 430260050
ZIMMERMANN 430260052
ZIMMERMANN 430260600
ZIMMERMANN 430260620
ZIMMERMANN 430260650
ZIMMERMANN 430260652
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
HOLDENCOMBO Skrzynia (XC)Z 14 XEP1.4 i136466902005.04 - 2012.12Informacje o HOLDEN COMBO Skrzynia (XC) 1.4 i 2005.04 - 2012.12
HOLDENCOMBO Skrzynia (XC)Z 16 SE1.6 i159862842002.09 - 2005.04Informacje o HOLDEN COMBO Skrzynia (XC) 1.6 i 2002.09 - 2005.04
OPELASTRA H (A04)Z 12 XEP1.2 (L48)122959802005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEP1.4 (L48)136466902004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEL1.4 (L48)136455752004.04 - 2004.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.04 - 2004.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEL1.4 (L48)136459802004.04 - 2004.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.04 - 2004.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEP1.4 LPG (L48)136466902009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L48)1598771052004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L48)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L48)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L48)1686741002004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L48)168659802004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L48)1686921252007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L48)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 18 XE1.8 (L48)1796921252004.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L48)17961031402006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L48)1910881202004.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) 2004.04 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L48)1910881202004.06 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.06 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L48)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L48)1910741002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L48)19981251702004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L48)19981472002004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 (L35)136466902009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.4 (L35) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 16 XER1.6 (L35)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.6 (L35) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L35)1686921252009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 17 DTJ1.7 CDTi (L35)1686811102009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.7 CDTi (L35) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 18 XER1.8 (L35)17961031402012.01 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.8 (L35) 2012.01 - 2014.05
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.3 CDTI (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)Z 14 XEP1.4 (L48)136466902009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.4 (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)Z 16 XER1.6 (L48)1598851162009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.6 (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L48)1686811102009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.7 CDTI (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)Z 18 XER1.8 (L48)17961031402013.02 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.8 (L48) 2013.02 -
OPELASTRA H CLASSIC sedan (A04)Z 16 XER1.6 (L69)1598851162009.01 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC sedan (A04) 1.6 (L69) 2009.01 - 2014.05
OPELASTRA H CLASSIC sedan (A04)Z 17 DTJ1.7 CDTi (L69)1686811102009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC sedan (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L69)1686921252009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC sedan (A04) 1.7 CDTI (L69) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC sedan (A04)Z 18 XER1.8 (L69)17961031402007.02 - 2012.09Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC sedan (A04) 1.8 (L69) 2007.02 - 2012.09
OPELASTRA H GTC (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L08)124866902005.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08) 2005.04 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 14 XEP1.4 (L08)136466902005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 14 XEL1.4 (L08)136455752005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L08)1598771052005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 XER1.6 (L08)1598851162006.12 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) 2006.12 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L08)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L08)1686741012005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L08)168659802005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L08)1686811102007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L08)1686921252007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 18 XE1.8 (L08)1796921252005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 18 XER1.8 (L08)17961031402006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L08)19101101502005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTi 16V (L08)1910881202005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L08)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L08)1910741012006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L08)19981472002005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L08)19981251702005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L35)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.3 CDTI (L35) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEL1.4 (L35)136455752004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 (L35)136466902004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 LPG (L35)136466902009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 LPG (L35) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L35)1598771052004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L35)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L35)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 Turbo (L35) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XER1.6 LPG (L35)1598851162009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 LPG (L35) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L35)1686741012004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L35)168659802004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L35)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L35)1686921252007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 18 XE1.8 (L35)1796921252004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L35)17961031402005.08 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35) 2005.08 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L35)1910881202004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI 16V (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L35)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L35)1910741002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L35)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L35)19981251702004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L35)19981472002004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 13 DTH1.3 CDTI (L70)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.3 CDTI (L70) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 16 XEP1.6 EcoTec (L70)1598761032004.02 - 2004.11Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.6 EcoTec (L70) 2004.02 - 2004.11
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTH1.7 CDTI (L70)1686741012004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L70)1686921252007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L70)1686811102007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L70)1910881202004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI 16V (L70) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTH1.9 CDTI (L70)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DT1.9 CDTI (L70)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L69)124866902007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.3 CDTi (L69) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 14 XEP1.4 (L69)136466902007.02 - 2010.06Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.4 (L69) 2007.02 - 2010.06
OPELASTRA H sedan (A04)Z 16 XER1.6 (L69)1598851162007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.6 (L69) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H sedan (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L69)1686741012007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 17 DTJ1.7 CDTi (L69)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H sedan (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L69)17961031402007.02 - 2012.09Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.8 (L69) 2007.02 - 2012.09
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 14 XEP1.4 (L67)136466902005.10 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.4 (L67) 2005.10 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L67)1598771052005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 XER1.6 (L67)1598851162006.12 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2006.12 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L67)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 Turbo (L67) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L67)17961031402005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 18 XE1.8 (L67)1796921252005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L67)19101101502005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L67)19981472002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 13 DT1.3 CDTI 16V124851692005.08 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.3 CDTI 16V 2005.08 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752005.10 - 2012.12Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.3 CDTI 16V 2005.10 - 2012.12
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 14 XEP1.4 16V136466902005.08 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.4 16V 2005.08 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 16 YNG1.6 CNG 16V159871972005.04 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.6 CNG 16V 2005.04 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 16 YNG1.6 CNG 16V159869942006.06 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.6 CNG 16V 2006.06 -
OPELCOMBO TourZ 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI 16V124851692004.06 - 2011.01Informacje o OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V 2004.06 - 2011.01
OPELCOMBO TourZ 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752005.10 - 2011.12Informacje o OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V 2005.10 - 2011.12
OPELCOMBO TourZ 14 XEP1.4136466902004.10 - 2011.12Informacje o OPEL COMBO Tour 1.4 2004.10 - 2011.12
OPELCOMBO TourZ 16 SE1.6159862842001.10 - 2006.09Informacje o OPEL COMBO Tour 1.6 2001.10 - 2006.09
OPELCOMBO TourZ 16 SE1.6159864872001.10 - 2006.09Informacje o OPEL COMBO Tour 1.6 2001.10 - 2006.09
OPELCOMBO TourZ 16 YNG1.6 CNG159871972005.04 - 2011.01Informacje o OPEL COMBO Tour 1.6 CNG 2005.04 - 2011.01
OPELCOMBO TourZ 16 YNG1.6 CNG159869942006.06 - 2011.12Informacje o OPEL COMBO Tour 1.6 CNG 2006.06 - 2011.12
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 13 DTJ1.3 CDTI (E75)124855752003.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.3 CDTI (E75) 2003.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI (E75)124851692005.04 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.3 CDTI (E75) 2005.04 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 16 XE1.6 16V (E75)1598741002003.05 - 2006.01Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.6 16V (E75) 2003.05 - 2006.01
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 16 XEP1.6 (E75)1598771052006.01 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.6 (E75) 2006.01 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Y 17 DT1.7 DTI (E75)168655752003.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.7 DTI (E75) 2003.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 18 XE1.8 (E75)1796921252003.05 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.8 (E75) 2003.05 - 2010.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V1598741011998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 16V 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V (F08, F48)1598741011998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V138966901998.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.4 16V 1998.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.3 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 14 XEP1.4 (L48)136466902004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.4 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L48)1598771052004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L48)1598851152004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L48)15981321802006.09 - 2009.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 Turbo (L48) 2006.09 - 2009.09
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L48)1686741002004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L48)168659802004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTi (L48)1686811102004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTi (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 18 XE1.8 (L48)1796921252004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L48)17961031402004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L48)19101101502004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L48)1910881202004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L48)1910881202004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L48)19981472002004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L48)19981251702004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L35)1686741002004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.7 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L08)124866902005.04 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.3 CDTi (L08) 2005.04 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 14 XEP1.4 i 16V (L08)136466902005.03 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.4 i 16V (L08) 2005.03 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 16 XEP1.6 (L08)1598771052005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.6 (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 (L08)15981321792006.10 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.6 (L08) 2006.10 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 i 16V (L08)1598851162006.12 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.6 i 16V (L08) 2006.12 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L08)1686741002005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTi (L08)1686811102007.02 - 2009.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.7 CDTi (L08) 2007.02 - 2009.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 18 XE1.8 (L08)1796921252005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.8 (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 i 16V (L08)17961031402007.03 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.8 i 16V (L08) 2007.03 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L08)19101101502005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 19 DT1.9 CDTi (L08)1910881202005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 19 DTL1.9 CDTi (L08)1910741012005.08 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.08 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L08)19981251702005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 16 XEP1.6 (L67)1598771052005.09 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2005.09 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 i 16V (L67)1598851162006.10 - 2011.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.6 i 16V (L67) 2006.10 - 2011.08
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L67)17961031402008.05 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2008.05 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L67)19101101502006.01 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) 2006.01 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L67)19981472002006.01 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2006.01 - 2010.11
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 14 XEP1.4 i136466902005.03 - Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.4 i 2005.03 -
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI1686741012005.03 - 2011.11Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.7 CDTI 2005.03 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI 16V124851692004.09 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.3 CDTI 16V 2004.09 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752005.10 - 2011.11Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.3 CDTI 16V 2005.10 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 14 XEP1.4 i 16V136466902004.01 - 2011.11Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.4 i 16V 2004.01 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 14 XE1.4 16V138966902001.10 - 2007.05Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.4 16V 2001.10 - 2007.05
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 16 YNG1.6 CNG 16V159871972005.04 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.6 CNG 16V 2005.04 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 16 YNG, Y 16 YNG1.6 CNG 16V159869942006.06 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.6 CNG 16V 2006.06 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Y 17 DT1.7 DTI 16V168655752001.10 - 2011.11Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.7 DTI 16V 2001.10 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 13 DT1.3 CDTI 16V124851692004.09 - 2006.09Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.3 CDTI 16V 2004.09 - 2006.09
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752006.07 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.3 CDTI 16V 2006.07 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 14 XEP1.4136466902004.10 - 2010.09Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.4 2004.10 - 2010.09
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 16 SE1.6159864872001.10 - 2004.06Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.6 2001.10 - 2004.06
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 16 YNG1.6 CNG159871972005.04 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.6 CNG 2005.04 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 16 YNG1.6 CNG159869942006.06 - 2010.09Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.6 CNG 2006.06 - 2010.09
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Y 17 DT1.7 DTI 16V168655752001.10 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.7 DTI 16V 2001.10 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 17 DTH1.7 CDTI 16V1686741012004.12 - 2010.09Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.7 CDTI 16V 2004.12 - 2010.09
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 13 DTJ1.3 CDTI124855752003.01 - 2009.10Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.3 CDTI 2003.01 - 2009.10
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 16 XE1.6 i 16V1598741002003.01 - 2005.09Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.6 i 16V 2003.01 - 2005.09
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 16 XEP1.6 i 16V Twinport1598771052003.05 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.6 i 16V Twinport 2003.05 - 2010.06
VAUXHALLMERIVA A (X03)Y 17 DT1.7 DTI168655752003.06 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.7 DTI 2003.06 - 2010.06
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 18 XE1.8 i 16V1796921252003.05 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.8 i 16V 2003.05 - 2010.06
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
TARCZA HAMULCOWA PRZED.WENT. 103258/KAO TARCZA HAMULCOWA PRZED.WENT. KAMOKA 110,98 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD /LAKIEROWANA/ 0986479B68/BOH TARCZA HAM.PRZOD /LAKIEROWANA/ BOSCH 130,70 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD OPEL ASTRA H  04-10 24.0125-0198.1 TARCZA HAM.PRZOD OPEL ASTRA H 04-10 ATE 139,73 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD OPEL MERIVA 03-10 24.0125-0148.1/ATE TARCZA HAM.PRZOD OPEL MERIVA 03-10 ATE 145,52 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD POWER DISC MERIVA -10 24.0325-0148.1/ATE TARCZA HAM.PRZOD POWER DISC MERIVA -10 ATE 167,34 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD OPEL MERIVA 03- B130592/DEC TARCZA HAM.PRZOD OPEL MERIVA 03- DENCKERMANN 106,00 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.OPEL MERIVA BG3989/DEL TARCZA HAM.OPEL MERIVA DELPHI 107,07 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.OPEL ASTRA H 04-10 23-0800C/MET TARCZA HAM.OPEL ASTRA H 04-10 METELLI 99,29 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.OPEL ASTRA H 04-10 23-0825C/MET TARCZA HAM.OPEL ASTRA H 04-10 METELLI 96,85 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. OPEL ASTRA H 28167/FEB TARCZA HAM. OPEL ASTRA H FEBI BILSTEIN 98,99 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. OPEL MERIVA 1.7 DTI 09.9159.10/BRE TARCZA HAM. OPEL MERIVA 1.7 DTI BREMBO 145,52 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM  OPEL ASTRA H 09.9159.11/BRE TARCZA HAM OPEL ASTRA H BREMBO 147,71 PLN Dostępność: Brak
ZAMIENIONE NA BRE09.9159.21 09.9159.20/BRE ZAMIENIONE NA BRE09.9159.21 BREMBO 145,10 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM.PRZOD XTRA OPEL ASTRA H 09.9159.2X/BRE TARCZA HAM.PRZOD XTRA OPEL ASTRA H BREMBO 231,24 PLN Dostępność: Brak
-> 0986479B68 0986479077/BOH -> 0986479B68 BOSCH 110,80 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAMULCOWA PRZED.WENT. 103254/KAO TARCZA HAMULCOWA PRZED.WENT. KAMOKA 106,83 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM.PRZOD POWER DISC ASTRA H 04- 24.0325-0198.1/ATE TARCZA HAM.PRZOD POWER DISC ASTRA H 04- ATE 164,93 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM. OPEL MERIVA 92124603/TEX TARCZA HAM. OPEL MERIVA TEXTAR 127,15 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM. OPEL ASTRA H 04- 92129303/TEX TARCZA HAM. OPEL ASTRA H 04- TEXTAR 127,15 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Tarcze Halucowe w sklepie Motoszef.pl

Tarcze hamulcowe są obok klocków hamulcowych, szczęk i siłowników głównym elementem hamulców tarczowych w naszych samochodach. W odróżnieniu od klocków, na których położenie i siłę nacisku mamy bezpośredni wpływ poprzez naciśnięcie pedału hamulca, tarcze hamulcowe są na stałe zintegrowane z piastami kół. Stanowią one powierzchnię cierną dla klocków hamulcowych, dzięki czemu w procesie hamowania powstaje siła tarcia pomiędzy tymi dwoma elementami, a w efekcie rozproszenie energii mechanicznej i możliwość zahamowania poruszającego się pojazdu. Określony rodzaj tarcz hamulcowych jest dobierany do konkretnego modelu samochodu przy uwzględnieniu jego masy własnej i przeznaczenia. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się tarcze hamulcowe renomowanych producentów, takich jak: ATE , TRW czy BOSCH. Tarcze hamulcowe najczęściej wykonuje się z żeliwa wysoko nawęglanego, a w zależności od modelu samochodu i typu układu hamulcowego dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach. Tarcze hamulcowe...


Czytaj więcej o Tarczach Hamulcowych

Kilka informacji o TRW

Firma TRW posiada 110-letni staż pracy i wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Powstała w amerykańskim mieście Cleveland. Na początku firma TRW opracowała szeroką gamę produktów dla nowo powstającej branży motoryzacyjnej. Już w 1904 roku wyprodukowano pierwszy dwu-częściowy zawór silnikowy dla Wint0n Motors Company, a także drewniane koła dla Modelu T, samochodu Henriego Forda w Ameryce Północnej. W ciągu 110 lat jakie upłynęły od powstania firmy TRW jej misją jest projektowanie i rozwijanie gamy systemów bezpieczeństwa, które są dostępne dla każdego kierowcy. Klientami TRW są wszyscy czołowi producenci samochodów...


Czytaj więcej o producencie TRW