Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

TARCZA HAM. NISSAN QASHQAI 07- DF4964 TRW

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Typ tarczy hamulcowej: wentylowany
średnica zewnętrzna [mm]: 296
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 26
Minimalna grubość [mm]: 24
Ilość otworów: 5
Wysokość [mm]: 43,9
Średnica otworu centrującego [mm]: 68
Ø rozmieszczenia otworów [mm]: 114,3
Wymiar gwintu: 12,8
Kolor: czarny
Powierzchnia: lakierowany
Przetwarzanie: wysoko nawęglany
Oznaczenie kontrolne: E1 90R 02 C0176/0492
Kod EAN
3322937951406
Informacje dodatkowe producenta
pdfpdf
Producent Kod OE
A.B.S. 17889
ATE 24012601541
BENDIX 562465B
BENDIX 562578BC
BLUE PRINT ADN143141
BORG & BECK BBD4657
BORG & BECK BBD5162
BOSCH 0 986 479 358
BOSCH 0 986 479 C04
BOSCH 0 986 479 R89
BOSCH 0 986 AB5 290
BOSCH 0 986 BB4 314
Brake ENGINEERING DI956641
BREMBO 09A71611
BREMBO 09A71614
BREMBO 09A71620
BREMBO 09A71621
BREMBO 09B35410
CAR 1421320
CAR 1421474
CAR HPD1320
DELPHI BG4109
DELPHI BG4109C
DELPHI BG4231
DELPHI BG4231C
FERODO DDF1589
FERODO DDF15891
FERODO DDF1589C
FERODO DDF1589C1
FERODO DDF1724
FERODO DDF17241
FIRST LINE FBD1742
fri.tech. DF1288
FTE BS7138
FTE BS7275
GIRLING 6049641
GRAF DF29902
HELLA 8DD 355 114-601
HELLA 8DD 355 114-611
HELLA 8DD 355 116-761
HELLA 8DD 355 119-101
HELLA PAGID 8DD 355 114-601
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301096
JAPANPARTS DI157
JURID 562465J
JURID 562578JC
LPR N2016V
MAGNETI MARELLI 360704034100
METELLI 230902
METELLI 230902C
METZGER 6108710
MEYLE 36-15 521 0047/PD
MEYLE 36155210047
MEYLE 36155210071PD
MINTEX MDC1905
NIPPARTS J3301094
NISSAN 40206-1KC1B
NISSAN 40206-JD00A
NISSAN 40206-JD00B
NISSAN 40206-JE20A
NISSAN 40206-JG00A
NISSAN 40206-JY01A
NK 202272
NK 312272
NK 313968
PAGID 54674
PILENGA V577
QUINTON HAZELL BDC5542
REMSA 6108710
REMSA 6134910
ROULUNDS RUBBER WD01698
RUVILLE BFR520810
sbs 1815202272
ST-TEMPLIN 0311023460
ST-TEMPLIN 0311023465
TEXTAR 92167400
TEXTAR 92167403
TEXTAR 92167503
TRISCAN 812014169
TRISCAN 812014171
TRISCAN 812014174
VALEO 197317
VALEO 297317
ZIMMERMANN 200251820
ZIMMERMANN 200251852
ZIMMERMANN 200252752
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
NISSANJUKE (F15)MR16DDT1.6 DIG-T 4x416181401902010.06 - Informacje o NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T 4x4 2010.06 -
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)K9K 292, K9K 2821.5 dCi1461781062007.02 - 2013.12Informacje o NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi 2007.02 - 2013.12
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)K9K 292, K9K 2821.5 dCi1461761032008.07 - 2013.12Informacje o NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi 2008.07 - 2013.12
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)K9K 4301.5 dCi1461811102010.01 - 2013.12Informacje o NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi 2010.01 - 2013.12
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)HR16DE1.61598841142007.02 - 2013.12Informacje o NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.6 2007.02 - 2013.12
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)HR16DE1.61598811102007.02 - 2013.12Informacje o NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.6 2007.02 - 2013.12
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)HR16DE1.61598861172010.11 - 2013.12Informacje o NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.6 2010.11 - 2013.12
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)HR16DE1.6 LPG1598861172010.11 - 2013.12Informacje o NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.6 LPG 2010.11 - 2013.12
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)R9M1.6 dCi1598961302011.10 - 2013.12Informacje o NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.6 dCi 2011.10 - 2013.12
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)R9M1.6 dCi Napęd na wszystkie koła1598961302011.10 - 2013.12Informacje o NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.6 dCi Napęd na wszystkie koła 2011.10 - 2013.12
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)M1D, M9R2.0 dCi19951101502007.02 - 2013.12Informacje o NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 2.0 dCi 2007.02 - 2013.12
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)M1D, M9R2.0 dCi Napęd na wszystkie koła19951101502007.02 - 2013.12Informacje o NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 2.0 dCi Napęd na wszystkie koła 2007.02 - 2013.12
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)MR20DE2.019971041412007.02 - 2013.12Informacje o NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 2.0 2007.02 - 2013.12
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)MR20DE2.0 Napęd na wszystkie koła19971041412007.02 - 2013.12Informacje o NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 2.0 Napęd na wszystkie koła 2007.02 - 2013.12
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)MR20DE2.019971031402010.01 - 2014.04Informacje o NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 2.0 2010.01 - 2014.04
NISSANTIIDA liftback (C12)MR16DDT1.6 Flexfuel16181401902013.02 - Informacje o NISSAN TIIDA liftback (C12) 1.6 Flexfuel 2013.02 -
NISSANTIIDA liftback (C12)MR16DDT1.616181401902013.02 - Informacje o NISSAN TIIDA liftback (C12) 1.6 2013.02 -
NISSANX-TRAIL (T31)M9R2.0 dCi 4x419951101502007.06 - 2013.11Informacje o NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 dCi 4x4 2007.06 - 2013.11
NISSANX-TRAIL (T31)M9R 7602.0 dCi 4x419951271732007.06 - 2013.11Informacje o NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 dCi 4x4 2007.06 - 2013.11
NISSANX-TRAIL (T31)M9R2.0 dCi19951101502007.06 - 2013.11Informacje o NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 dCi 2007.06 - 2013.11
NISSANX-TRAIL (T31)M9R 7602.0 dCi 4x419951301772009.10 - 2013.11Informacje o NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 dCi 4x4 2009.10 - 2013.11
NISSANX-TRAIL (T31)MR20DE2.0 FWD19971041412007.03 - 2013.11Informacje o NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 FWD 2007.03 - 2013.11
NISSANX-TRAIL (T31)MR20DE2.0 4x419971041412007.06 - 2013.11Informacje o NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 4x4 2007.06 - 2013.11
NISSANX-TRAIL (T31)MR20DE2.0 FWD19981031402008.06 - 2013.11Informacje o NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 FWD 2008.06 - 2013.11
NISSANX-TRAIL (T31)MR20DE2.0 4x419981031402008.06 - 2013.11Informacje o NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 4x4 2008.06 - 2013.11
NISSANX-TRAIL (T31)QR25DE2.5 4x424881241692007.06 - 2013.11Informacje o NISSAN X-TRAIL (T31) 2.5 4x4 2007.06 - 2013.11
NISSANX-TRAIL (T31)QR25DE2.5 4x424881221662008.01 - 2013.11Informacje o NISSAN X-TRAIL (T31) 2.5 4x4 2008.01 - 2013.11
NISSAN (DFAC)QASHQAI (J10)HR16DE1.61598811102008.11 - 2010.12Informacje o NISSAN (DFAC) QASHQAI (J10) 1.6 2008.11 - 2010.12
NISSAN (DFAC)QASHQAI (J10)HR16DE1.61598891212011.01 - 2015.12Informacje o NISSAN (DFAC) QASHQAI (J10) 1.6 2011.01 - 2015.12
NISSAN (DFAC)QASHQAI (J10)MR20DE2.0 4x419971021392008.03 - 2011.12Informacje o NISSAN (DFAC) QASHQAI (J10) 2.0 4x4 2008.03 - 2011.12
NISSAN (DFAC)QASHQAI (J10)MR20DE2.019971021392008.03 - 2011.12Informacje o NISSAN (DFAC) QASHQAI (J10) 2.0 2008.03 - 2011.12
NISSAN (DFAC)QASHQAI (J10)MR20DE2.019971061442010.01 - 2015.12Informacje o NISSAN (DFAC) QASHQAI (J10) 2.0 2010.01 - 2015.12
NISSAN (DFAC)QASHQAI (J11)MR202.019971101502015.10 - Informacje o NISSAN (DFAC) QASHQAI (J11) 2.0 2015.10 -
NISSAN (DFAC)X-TRAIL (T31)MR20DE2.019971061442008.11 - 2014.12Informacje o NISSAN (DFAC) X-TRAIL (T31) 2.0 2008.11 - 2014.12
NISSAN (DFAC)X-TRAIL (T31)QR252.524881351842008.11 - 2014.12Informacje o NISSAN (DFAC) X-TRAIL (T31) 2.5 2008.11 - 2014.12
RENAULTKOLEOS I (HY_)M9R 832, M9R 855, M9R 856, M9R 865, M9R 866, M9R 833, M9R 862, M9R 834, M9R 835, M9R 836, M9R 838, M9R 8502.0 dCi 4x4 (HY0K)19951101502008.09 - Informacje o RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0K) 2008.09 -
RENAULTKOLEOS I (HY_)M9R 855, M9R 856, M9R 865, M9R 866, M9R 8622.0 dCi (HY0K)19951101502008.09 - Informacje o RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi (HY0K) 2008.09 -
RENAULTKOLEOS I (HY_)M9R 8302.0 dCi 4x4 (HY0B)19951271732008.09 - Informacje o RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0B) 2008.09 -
RENAULTKOLEOS I (HY_)2TR 702, 2TR 700, 2TR 7032.5 4x4 (HY0C, HY0N)24881261712008.09 - Informacje o RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) 2008.09 -
RENAULTKOLEOS I (HY_)2TR 702, 2TR 700, 2TR 7032.5 (HY0C, HY0N)24881261712008.09 - Informacje o RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.5 (HY0C, HY0N) 2008.09 -
VENUCIAT70HR16DE1.61598891212015.01 - Informacje o VENUCIA T70 1.6 2015.01 -
VENUCIAT70MR20DE2.019971061442015.01 - Informacje o VENUCIA T70 2.0 2015.01 -
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
TARCZA HAM.PRZOD NISSAN QASHQAI 07- 24.0126-0154.1/ATE TARCZA HAM.PRZOD NISSAN QASHQAI 07- ATE 164,68 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. /LAKIEROWANA/ 0986479C04/BOH TARCZA HAM. /LAKIEROWANA/ BOSCH 136,64 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. PRZOD NISSAN QASHQAI 07- 09.A716.11/BRE TARCZA HAM. PRZOD NISSAN QASHQAI 07- BREMBO 148,90 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.NISSAN QASHQAI 07- 23-0902C/MET TARCZA HAM.NISSAN QASHQAI 07- METELLI 113,89 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. NISSAN QASHQAI/X-TRAIL 92167403/TEX TARCZA HAM. NISSAN QASHQAI/X-TRAIL TEXTAR 165,05 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. NISSAN QASHQAI 09.A716.21/BRE TARCZA HAM. NISSAN QASHQAI BREMBO 163,00 PLN Dostępność: 2 sztuki
ZAMIENIONE NA BRE09.A716.11 09.A716.14/BRE ZAMIENIONE NA BRE09.A716.11 BREMBO 143,45 PLN Dostępność: Brak
ZAMIENIONE NA BRE09.A716.21 09.A716.20/BRE ZAMIENIONE NA BRE09.A716.21 BREMBO 150,34 PLN Dostępność: Brak
-> 0986479C04 0986479358/BOS -> 0986479C04 BOSCH 140,38 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAMULCOWA PRZED.WENT. 1031047/KAO TARCZA HAMULCOWA PRZED.WENT. KAMOKA 115,92 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM.PRZOD NISSAN QASHQAI 07- B130584/DEC TARCZA HAM.PRZOD NISSAN QASHQAI 07- DENCKERMANN 117,16 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM.NISSAN QASHQAI PRZOD BG4109C/DEL TARCZA HAM.NISSAN QASHQAI PRZOD DELPHI 111,70 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Tarcze Halucowe w sklepie Motoszef.pl

Tarcze hamulcowe są obok klocków hamulcowych, szczęk i siłowników głównym elementem hamulców tarczowych w naszych samochodach. W odróżnieniu od klocków, na których położenie i siłę nacisku mamy bezpośredni wpływ poprzez naciśnięcie pedału hamulca, tarcze hamulcowe są na stałe zintegrowane z piastami kół. Stanowią one powierzchnię cierną dla klocków hamulcowych, dzięki czemu w procesie hamowania powstaje siła tarcia pomiędzy tymi dwoma elementami, a w efekcie rozproszenie energii mechanicznej i możliwość zahamowania poruszającego się pojazdu. Określony rodzaj tarcz hamulcowych jest dobierany do konkretnego modelu samochodu przy uwzględnieniu jego masy własnej i przeznaczenia. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się tarcze hamulcowe renomowanych producentów, takich jak: ATE , TRW czy BOSCH. Tarcze hamulcowe najczęściej wykonuje się z żeliwa wysoko nawęglanego, a w zależności od modelu samochodu i typu układu hamulcowego dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach. Tarcze hamulcowe...


Czytaj więcej o Tarczach Hamulcowych

Kilka informacji o TRW

Firma TRW posiada 110-letni staż pracy i wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Powstała w amerykańskim mieście Cleveland. Na początku firma TRW opracowała szeroką gamę produktów dla nowo powstającej branży motoryzacyjnej. Już w 1904 roku wyprodukowano pierwszy dwu-częściowy zawór silnikowy dla Wint0n Motors Company, a także drewniane koła dla Modelu T, samochodu Henriego Forda w Ameryce Północnej. W ciągu 110 lat jakie upłynęły od powstania firmy TRW jej misją jest projektowanie i rozwijanie gamy systemów bezpieczeństwa, które są dostępne dla każdego kierowcy. Klientami TRW są wszyscy czołowi producenci samochodów...


Czytaj więcej o producencie TRW