Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

TARCZA HAM. FORD MONDEO III DF4147 TRW

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Typ tarczy hamulcowej: wentylowany
średnica zewnętrzna [mm]: 300
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 24
Minimalna grubość [mm]: 22
Średnica otworu centrującego [mm]: 63,5
Wysokość [mm]: 47,1
Ilość otworów: 5
Wymiar gwintu: 13,75
Ø rozmieszczenia otworów [mm]: 108
Przetwarzanie: wysoko nawęglany
Kolor: czarny
Powierzchnia: lakierowany
Oznaczenie kontrolne: E190R02 02C0176/0199
Kod EAN
3322937288892
Informacje dodatkowe producenta
pdfpdf
Producent Kod OE
A.B.S. 17151
APEC braking DSK2034
ATE 24012401611
ATE 24032401611
ATE 24112401611
BENDIX 562180B
BENDIX 562180BC
BORG & BECK BBD4238
BOSCH 0 986 478 718
BOSCH 0 986 479 899
BOSCH 0 986 479 B44
BOSCH 0 986 479 S48
Brake ENGINEERING DI956042
BREMBO 09.8665.1X
BREMBO 09866510
BREMBO 09866511
CAR 142218
CAR HPD218
DELPHI BG3537
DELPHI BG3537C
DITAS DFD1040
FEBI BILSTEIN 18626
FERODO DDF1125
FERODO DDF11251
FERODO DDF1125C
FERODO DDF1125C1
FIRST LINE FBD1228
FORD 1321488
FORD 1376118
FORD 1388257
FORD 1465618
FORD 1506298
FORD 1681578
FORD 1S7W-1125-AB
FORD 4097477
FORD 4097478
FORD 4110587
FORD 4179398
FORD 4181042
FTE BS5199
FTE BS5199B
GIRLING 6041471
HELLA 8DD 355 108-031
HELLA 8DD 355 108-041
HELLA 8DD 355 108-042
HELLA 8DD 355 127-691
HELLA PAGID 8DD 355 108-041
HELLA PAGID 8DD 355 108-042
HELLA PAGID 8DD 355 127-691
JAGUAR C2S35270
JAGUAR C2S42667
JAGUAR C2S4566
JAGUAR C2S49729
JURID 562180J
JURID 562180JC
LEMFÖRDER 30368 01
LPR F1031V
LPR F1031VR
MAGNETI MARELLI 353611756240
MAGNETI MARELLI 360704021200
MAGNETI MARELLI 431602042410
MAPCO 15818
METELLI 230684
METELLI 230684C
METZGER 230684
MEYLE 715 521 7019
MEYLE 715 521 7019/PD
MEYLE 7835217019PD
MINTEX MDC1503
MINTEX MDK0187
NK 202550
NK 312550
OPTIMAL BS-6590
OPTIMAL BS-6590HC
PAGID 50345
PAGID 50345PRO
PEX 140742
PEX 140742N
QH Benelux 57965
QUINTON HAZELL BDC5199
QUINTON HAZELL BSF5199
REMSA 660710
REMY RAD1146C
ST-TEMPLIN 0311015080
ST-TEMPLIN 0311015085
SWAG 50918626
TEXTAR 92109600
TEXTAR 92109603
TEXTAR 92109605
TRISCAN 812016138
TRISCAN 812016138C
TRUSTING DF663
VALEO 186750
VALEO 197327
VALEO 297327
ZIMMERMANN 250134400
ZIMMERMANN 250134420
ZIMMERMANN 250134450
ZIMMERMANN 250134452
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
FORDMONDEO III (B5Y)CHBA, CHBB1.8 16V1798921252000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)CGBA, CGBB1.8 16V1798811102000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)CFBA1.8 SCi1798961302003.06 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 2003.06 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)D6BA, HJBA, HJBB, HJBC2.0 16V TDDi / TDCi1998851152000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)D5BA, SDBA2.0 16V DI / TDDi / TDCi199866902000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)FMBA, N7BA, N7BB2.0 TDCi1998961302001.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi 2001.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)CJBA, CJBB2.0 16V19991071462000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)QJBC, QJBD2.2 TDCi21981101502004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)QJBA, QJBB2.2 TDCi21981141552004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)LCBD2.5 V6 24V24951251702000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.5 V6 24V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)MEBAST22029671662262002.04 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) ST220 2002.04 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)REBA3.0 V6 24V29671502042004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 3.0 V6 24V 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)CHBA, CHBB1.8 16V1798921252000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 1.8 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)CGBA, CGBB1.8 16V1798811102000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 1.8 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)CFBA1.8 SCi1798961302003.06 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 1.8 SCi 2003.06 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)D6BA, HJBA, HJBB, HJBC2.0 16V TDDi / TDCi1998851152000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)D5BA, SDBA2.0 16V DI / TDDi / TDCi199866902000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y) 2.0 DI1998921252000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 DI 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)FMBA, N7BA, N7BB2.0 TDCi1998961302001.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 TDCi 2001.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)CJBA, CJBB2.0 16V19991071462000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)QJBA, QJBB2.2 TDCi21981141552004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)QJBC, QJBD2.2 TDCi21981101502004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y) 2.5 V624511251702000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.5 V6 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)LCBD2.5 V6 24V24951251702000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.5 V6 24V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)MEBAST22029671662262002.04 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) ST220 2002.04 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)REBA3.0 V6 24V29671502042004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 3.0 V6 24V 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)CHBA, CHBB1.8 16V1798921252000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)CGBA, CGBB1.8 16V1798811102000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)CFBA1.8 SCi1798961302003.06 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 2003.06 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)D6BA, HJBA, HJBB, HJBC2.0 16V TDDi / TDCi1998851152000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)D5BA, SDBA2.0 16V DI / TDDi / TDCi199866902000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)FMBA, N7BA, N7BB2.0 TDCi1998961302001.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 TDCi 2001.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)CJBA, CJBB2.0 16V19991071462000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)QJBC, QJBD2.2 TDCi21981101502004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)QJBA, QJBB2.2 TDCi21981141552004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)LCBD2.5 V6 24V24951251702000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.5 V6 24V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)MEBAST22029671662262002.04 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) ST220 2002.04 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)REBA3.0 V6 24V29671502042004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 3.0 V6 24V 2004.09 - 2007.03
FORD AUSTRALIAMONDEO liftback (HE) 2.01988941282000.02 - 2001.04Informacje o FORD AUSTRALIA MONDEO liftback (HE) 2.0 2000.02 - 2001.04
FORD AUSTRALIAMONDEO sedan (HE) 2.0 (HE)1988941282000.02 - 2001.04Informacje o FORD AUSTRALIA MONDEO sedan (HE) 2.0 (HE) 2000.02 - 2001.04
JAGUARX-TYPE (X400)FMBA, FMBB2.0 D1998961302003.07 - 2009.11Informacje o JAGUAR X-TYPE (X400) 2.0 D 2003.07 - 2009.11
JAGUARX-TYPE (X400)YB (AJ-V6)2.1 V620991151562002.03 - 2009.11Informacje o JAGUAR X-TYPE (X400) 2.1 V6 2002.03 - 2009.11
JAGUARX-TYPE (X400)QJBA2.2 D21981141552005.10 - 2009.11Informacje o JAGUAR X-TYPE (X400) 2.2 D 2005.10 - 2009.11
JAGUARX-TYPE (X400)QJBA2.2 D21981101502005.10 - 2009.11Informacje o JAGUAR X-TYPE (X400) 2.2 D 2005.10 - 2009.11
JAGUARX-TYPE (X400)QJBA2.2 D21981071462007.01 - 2009.11Informacje o JAGUAR X-TYPE (X400) 2.2 D 2007.01 - 2009.11
JAGUARX-TYPE (X400)XB (AJ-V6)2.5 V6 Napęd na wszystkie koła24951441962001.06 - 2009.11Informacje o JAGUAR X-TYPE (X400) 2.5 V6 Napęd na wszystkie koła 2001.06 - 2009.11
JAGUARX-TYPE (X400)AJ-V63.0 V6 Napęd na wszystkie koła29671692302001.06 - 2008.12Informacje o JAGUAR X-TYPE (X400) 3.0 V6 Napęd na wszystkie koła 2001.06 - 2008.12
JAGUARX-TYPE Kombi (X400)FMBA, FMBB2.0 D1998961302004.02 - 2009.12Informacje o JAGUAR X-TYPE Kombi (X400) 2.0 D 2004.02 - 2009.12
JAGUARX-TYPE Kombi (X400)YB (AJ-V6)2.1 V620991151562003.11 - 2009.03Informacje o JAGUAR X-TYPE Kombi (X400) 2.1 V6 2003.11 - 2009.03
JAGUARX-TYPE Kombi (X400)QJBA2.2 D21981141552005.10 - 2009.12Informacje o JAGUAR X-TYPE Kombi (X400) 2.2 D 2005.10 - 2009.12
JAGUARX-TYPE Kombi (X400)QJBA2.2 D21981101502005.10 - 2009.12Informacje o JAGUAR X-TYPE Kombi (X400) 2.2 D 2005.10 - 2009.12
JAGUARX-TYPE Kombi (X400)QJBA2.2 D21981071462007.01 - 2009.12Informacje o JAGUAR X-TYPE Kombi (X400) 2.2 D 2007.01 - 2009.12
JAGUARX-TYPE Kombi (X400)XB (AJ-V6)2.524951441962004.02 - 2009.12Informacje o JAGUAR X-TYPE Kombi (X400) 2.5 2004.02 - 2009.12
JAGUARX-TYPE Kombi (X400)AJ-V63.029671692302004.02 - 2009.12Informacje o JAGUAR X-TYPE Kombi (X400) 3.0 2004.02 - 2009.12
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
TARCZA HAMULCOWA PRZED.FORD MONDEO 00- 1032250/KAO TARCZA HAMULCOWA PRZED.FORD MONDEO 00- KAMOKA 106,44 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD FORD MONDEO 1,8-2,5 00- 24.0124-0161.1/ATE TARCZA HAM.PRZOD FORD MONDEO 1,8-2,5 00- ATE 128,01 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD FORD MONDEO III 00- B130143/DEC TARCZA HAM.PRZOD FORD MONDEO III 00- DENCKERMANN 88,81 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.MONDEO III BG3537C/DEL TARCZA HAM.MONDEO III DELPHI 99,69 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD /LAKIEROWANA/ 0986479B44 TARCZA HAM.PRZOD /LAKIEROWANA/ BOSCH 125,34 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. FORD MONDEO JAGUAR X-TYPE 92109603/TEX TARCZA HAM. FORD MONDEO JAGUAR X-TYPE TEXTAR 123,85 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. FORD MONDEO III 09.8665.11/BRE TARCZA HAM. FORD MONDEO III BREMBO 124,69 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. FORD MONDEO 1.8-2.5 00- 18626/FEB TARCZA HAM. FORD MONDEO 1.8-2.5 00- FEBI BILSTEIN 94,03 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.FORD MONDEO 1,8-2,5 00-07 23-0684C/MET TARCZA HAM.FORD MONDEO 1,8-2,5 00-07 METELLI 97,72 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD POWER DISC MONDEO 00- 24.0324-0161.1/ATE TARCZA HAM.PRZOD POWER DISC MONDEO 00- ATE 153,65 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. FORD MONDEO 00- BS6590/OPH TARCZA HAM. FORD MONDEO 00- OPTIMAL 77,82 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZ XTRA FORD MONDEO III 09.8665.1X/BRE TARCZA HAM.PRZ XTRA FORD MONDEO III BREMBO 238,15 PLN Dostępność: 4 sztuki
ZAMIENIONE NA BRE09.8665.11 09.8665.10/BRE ZAMIENIONE NA BRE09.8665.11 BREMBO 127,26 PLN Dostępność: Brak
-> 0986479B44 0986478718/BOH -> 0986479B44 BOSCH 117,31 PLN Dostępność: Brak
TARCZA H-CA OE FORD MONDEO 1681578/OEM TARCZA H-CA OE FORD MONDEO OE 145,07 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Kod zestawu Nazwa zestawu
GTD1160 Tarcza hamulcowa
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Tarcze Halucowe w sklepie Motoszef.pl

Tarcze hamulcowe są obok klocków hamulcowych, szczęk i siłowników głównym elementem hamulców tarczowych w naszych samochodach. W odróżnieniu od klocków, na których położenie i siłę nacisku mamy bezpośredni wpływ poprzez naciśnięcie pedału hamulca, tarcze hamulcowe są na stałe zintegrowane z piastami kół. Stanowią one powierzchnię cierną dla klocków hamulcowych, dzięki czemu w procesie hamowania powstaje siła tarcia pomiędzy tymi dwoma elementami, a w efekcie rozproszenie energii mechanicznej i możliwość zahamowania poruszającego się pojazdu. Określony rodzaj tarcz hamulcowych jest dobierany do konkretnego modelu samochodu przy uwzględnieniu jego masy własnej i przeznaczenia. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się tarcze hamulcowe renomowanych producentów, takich jak: ATE , TRW czy BOSCH. Tarcze hamulcowe najczęściej wykonuje się z żeliwa wysoko nawęglanego, a w zależności od modelu samochodu i typu układu hamulcowego dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach. Tarcze hamulcowe...


Czytaj więcej o Tarczach Hamulcowych

Kilka informacji o TRW

Firma TRW posiada 110-letni staż pracy i wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Powstała w amerykańskim mieście Cleveland. Na początku firma TRW opracowała szeroką gamę produktów dla nowo powstającej branży motoryzacyjnej. Już w 1904 roku wyprodukowano pierwszy dwu-częściowy zawór silnikowy dla Wint0n Motors Company, a także drewniane koła dla Modelu T, samochodu Henriego Forda w Ameryce Północnej. W ciągu 110 lat jakie upłynęły od powstania firmy TRW jej misją jest projektowanie i rozwijanie gamy systemów bezpieczeństwa, które są dostępne dla każdego kierowcy. Klientami TRW są wszyscy czołowi producenci samochodów...


Czytaj więcej o producencie TRW