Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

TARCZA HAM. FORD FOCUS DF4036 TRW

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Typ tarczy hamulcowej: wentylowany
średnica zewnętrzna [mm]: 258
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22
Minimalna grubość [mm]: 20
Średnica otworu centrującego [mm]: 63,4
Wysokość [mm]: 43,4
Ilość otworów: 4
Wymiar gwintu: 13,6
Ø rozmieszczenia otworów [mm]: 108
Kolor: czarny
Powierzchnia: lakierowany
Oznaczenie kontrolne: E1 90R 02 C0176/529
Kod EAN
3322937237371
Informacje dodatkowe producenta
pdfpdf
Producent Kod OE
A.B.S. 17007
A.P. 24760E
A.P. X24760
ACDelco AC2259D
APEC braking DSK815
ATE 24012201721
ATE 24032201721
BENDIX 562078B
BENDIX 562078BC
BLUE PRINT ADM54391
BORG & BECK BBD4120
BOSCH 0 986 478 892
BOSCH 0 986 479 922
BOSCH 0 986 479 R64
BOSCH 0 986 BB4 295
BOSCH F 026 A00 832
BRADI 1.1752.2.4
Brake ENGINEERING DI955851
BREMBO 09.7806.10
BREMBO 09780611
BREMBO 09780614
BREMBO 0978061X
BREMBO 09780675
CAR 142242
CAR HPD242
DBA Australia DBA2100
DELPHI BG3359
DELPHI BG3359C
DELPHI BS4727
DITAS DFD1024
FEBI BILSTEIN 12578
FERODO DDF1072
FERODO DDF10721
FERODO DDF1072C
FERODO DDF1072C1
FERODO DRF1072
FIRST LINE FBD1073
FORD 1148202
FORD 1320585
FORD 1323620
FORD 1373771
FORD 1388256
FORD 1499045
FORD 1522230
FORD 1808479
FORD 2S61-1125-AA
FORD 3049893
FORD 3555344
FORD 3573537
FORD 4077455
FORD 7S61-1125-BA
FORD 98AB-1125-BD
FORD 98AB-1125-BE
FORD 98AB-1125-D1E
FORD 98AG-1125-E1B
FORD 98AG-1125-EA
FORD 98AG-1125-EB
FORD 98AX-1125-BF
FTE BS4727
GIRLING 6040361
HELLA 8DD 355 106-421
HELLA 8DD 355 106-431
HELLA PAGID 8DD 355 106-431
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3303085
INTERBRAKE FR.62.1V
JAPANPARTS DI307
JURID 562078J
JURID 562078JC
LEMFÖRDER 22842 02
LPR F1621V
MAGNETI MARELLI 353611752240
MAGNETI MARELLI 360704000500
MAGNETI MARELLI 431602040980
MAPCO 15826
MAZDA DD32-33-25X
MAZDA DD59-33-25X
MAZDA DD59-33-25XD
MAZDA DD63-33-25X
METELLI 230476
METZGER 24760E
METZGER 657510
METZGER X24760
MEYLE 715 521 7002
MEYLE 715 521 7002/PD
MEYLE 7835217002PD
MGA D1276
MINTEX MDC1030
MINTEX MDK0085
MINTEX MDK0148
MINTEX MDK0172
NATIONAL NBD950
NIPPARTS J3303085
NK 202549
NK 302549
NK 312549
OBTEC A/S 171716V
PAGID 51040
PAGID 51040PRO
PEX 140210
PEX 140210N
PILENGA V274
QH Benelux 57862
QUINTON HAZELL 657510
QUINTON HAZELL 869100
QUINTON HAZELL 876600
QUINTON HAZELL BDC4727
QUINTON HAZELL BDC4727BD
QUINTON HAZELL BSF4727
REMSA 657510
REMSA 869100
REMSA 876600
REMY RAD1011C
ROADHOUSE 657510
ROADHOUSE 869100
ROADHOUSE 876600
ROULUNDS RUBBER D2259
ST-TEMPLIN 0311015120
ST-TEMPLIN 0311015125
SWAG 50912578
TEXTAR 92096200
TEXTAR 92096203
TEXTAR 98200096201
TRISCAN 812016136
TRISCAN 812016136C
TRUSTING DF460
VALEO 186560
VALEO 297560
WOKING P657510
ZIMMERMANN 250134300
ZIMMERMANN 250134320
ZIMMERMANN 250134350
ZIMMERMANN 250134352
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)C4E1.0 i99948651999.09 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.0 i 1999.09 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)DHA, DHB, DHC, DHD, DHE, DHF, DHG1.25 i 16V124255751995.08 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V 1995.08 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)JBC, J4C, J4J, J4L, J4Q, J4R, J4T1.3 i129944601995.08 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i 1995.08 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)FHA, FHE1.4 i 16V138866901996.04 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V 1996.04 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)L1T, L1V1.6 16V Sport1596761032000.02 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport 2000.02 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)RTK, RTJ1.8 D175344601995.08 - 2000.04Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.8 D 1995.08 - 2000.04
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)RTN, RTP, RTQ1.8 DI175355752000.04 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.8 DI 2000.04 - 2002.01
FORDFIESTA Nadwozie pełne/minivan (J5_, J3_)J4C, J4J, J4L, J4Q, J4R, J4T1.3129944601996.02 - 2003.08Informacje o FORD FIESTA Nadwozie pełne/minivan (J5_, J3_) 1.3 1996.02 - 2003.08
FORDFIESTA Nadwozie pełne/minivan (J5_, J3_)FHA1.4 i138866901996.04 - 1999.10Informacje o FORD FIESTA Nadwozie pełne/minivan (J5_, J3_) 1.4 i 1996.04 - 1999.10
FORDFIESTA Nadwozie pełne/minivan (J5_, J3_)RTK, RTJ1.8 D175344601996.02 - 2002.04Informacje o FORD FIESTA Nadwozie pełne/minivan (J5_, J3_) 1.8 D 1996.02 - 2002.04
FORDFIESTA Nadwozie pełne/minivan (JV_)FHA1.4138866901998.08 - 2002.04Informacje o FORD FIESTA Nadwozie pełne/minivan (JV_) 1.4 1998.08 - 2002.04
FORDFIESTA Nadwozie pełne/minivan (JV_)RTK, RTJD 1.8175344601998.05 - 2002.04Informacje o FORD FIESTA Nadwozie pełne/minivan (JV_) D 1.8 1998.05 - 2002.04
FORDFIESTA Nadwozie pełne/minivan (JV_)RTN, RTP, RTQTD 1.8175355752000.03 - 2003.08Informacje o FORD FIESTA Nadwozie pełne/minivan (JV_) TD 1.8 2000.03 - 2003.08
FORDFIESTA V (JH_, JD_)FUJA, FUJB1.25 16V124255752002.05 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 2002.05 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)M7JA, M7JB1.25 16V124251702003.03 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 2003.03 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)BAJA1.3129944602001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)A9JA, A9JB1.3129951692001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)FXJA, FXJB1.4 16V138859802001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)F6JA, F6JB1.4 TDCi139950682001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)HHJA, HHJB1.6 TDCi156066902004.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi 2004.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)FYJA, FYJB1.6 16V1596741002001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V VanA9JA, A9JB1.3129951692003.10 - 2005.07Informacje o FORD FIESTA V Van 1.3 2003.10 - 2005.07
FORDFIESTA V VanF6JA, F6JB1.4 TDCi139950682003.10 - 2010.12Informacje o FORD FIESTA V Van 1.4 TDCi 2003.10 - 2010.12
FORDFIESTA V VanHHJA, HHJB, HHJD1.6 TDCi156066902007.04 - 2009.09Informacje o FORD FIESTA V Van 1.6 TDCi 2007.04 - 2009.09
FORDFOCUS I (DAW, DBW)FXDA, FXDC, FXDB, FXDD1.4 16V138855751998.10 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 1998.10 - 2004.11
FORDFOCUS I (DAW, DBW)FYDA, FYDC, FYDB, FYDD, FYDH1.6 16V1596741001998.10 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 1998.10 - 2004.11
FORDFOCUS I (DAW, DBW)FYDH1.6 16V Flexifuel1596751022002.01 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 2002.01 - 2004.11
FORDFOCUS I (DAW, DBW)C9DC, C9DA, C9DB1.8 Turbo DI / TDDi175366901998.10 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1998.10 - 2004.11
FORDFOCUS I (DAW, DBW)BHDA, BHDB1.8 DI / TDDi175355751999.08 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi 1999.08 - 2004.11
FORDFOCUS I (DAW, DBW)F9DA, F9DB1.8 TDCi1753851152001.03 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi 2001.03 - 2004.11
FORDFOCUS I (DAW, DBW)FFDA1.8 TDCi1753741002002.08 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi 2002.08 - 2004.11
FORDFOCUS I (DAW, DBW)EYDC, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL1.8 16V1796851151998.10 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V 1998.10 - 2004.11
FORDFOCUS I (DAW, DBW)EDDC, EDDB, EDDD, EDDF2.0 16V1988961311998.10 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V 1998.10 - 2004.11
FORDFOCUS I sedan (DFW)FXDA, FXDC, FXDB, FXDD1.4 16V138855751999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I sedan (DFW) 1.4 16V 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS I sedan (DFW)FYDA, FYDC, FYDB, FYDD, FYDH1.6 16V1596741001999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I sedan (DFW) 1.6 16V 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS I sedan (DFW)C9DC, C9DA, C9DB1.8 Turbo DI / TDDi175366901999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I sedan (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS I sedan (DFW)F9DA, F9DB1.8 TDCi1753851152001.03 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I sedan (DFW) 1.8 TDCi 2001.03 - 2004.11
FORDFOCUS I sedan (DFW)BHDA, BHDB1.8 Turbo DI / TDDi175355752001.08 - 2005.03Informacje o FORD FOCUS I sedan (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 2001.08 - 2005.03
FORDFOCUS I sedan (DFW)FFDA1.8 TDCi1753741002002.08 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I sedan (DFW) 1.8 TDCi 2002.08 - 2004.11
FORDFOCUS I sedan (DFW)EYDC, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL1.8 16V1796851151999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I sedan (DFW) 1.8 16V 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS I sedan (DFW)EDDC, EDDB, EDDD, EDDF2.0 16V1988961311999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I sedan (DFW) 2.0 16V 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS I Turnier (DNW)FXDA, FXDC, FXDB, FXDD1.4 16V138855751999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS I Turnier (DNW)FYDA, FYDC, FYDB, FYDD, FYDH1.6 16V1596741001999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS I Turnier (DNW)FYDH1.6 16V Flexifuel1596751022002.01 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 2002.01 - 2004.11
FORDFOCUS I Turnier (DNW)C9DC, C9DA, C9DB1.8 Turbo DI / TDDi175366901999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS I Turnier (DNW)BHDA, BHDB1.8 DI / TDDi175355751999.08 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi 1999.08 - 2004.11
FORDFOCUS I Turnier (DNW)F9DA, F9DB1.8 TDCi1753851152001.03 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi 2001.03 - 2004.11
FORDFOCUS I Turnier (DNW)FFDA1.8 TDCi1753741002002.08 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi 2002.08 - 2004.11
FORDFOCUS I Turnier (DNW)EYDC, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL1.8 16V1796851151999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V 1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS I Turnier (DNW)EYDL1.8 BiFuel1796821112003.02 - 2005.01Informacje o FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 BiFuel 2003.02 - 2005.01
FORDFOCUS I Turnier (DNW)EDDC, EDDB, EDDD, EDDF2.0 16V1988961311999.02 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V 1999.02 - 2004.11
FORDFUSION (JU_)FUJA, FUJB1.25124255752004.08 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.25 2004.08 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)BAJA1.3129944602002.11 - 2005.07Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.3 2002.11 - 2005.07
FORDFUSION (JU_)FXJA, FXJB, FXJC1.4138859802002.08 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.4 2002.08 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)UTJA1.4 LPG138859802010.01 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG 2010.01 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)F6JA, F6JB1.4 TDCi139950682002.08 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.4 TDCi 2002.08 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)HHJA, HHJB1.6 TDCi156066902004.11 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.6 TDCi 2004.11 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)FYJA, FYJB, FYJC1.61596741002002.08 - 2009.11Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.6 2002.08 - 2009.11
FORDKA (RB_)CDB, CDC1.6 i159770952001.02 - 2008.11Informacje o FORD KA (RB_) 1.6 i 2001.02 - 2008.11
FORDPUMA (EC_)FHD, FHF1.4 16V138866901997.11 - 2000.10Informacje o FORD PUMA (EC_) 1.4 16V 1997.11 - 2000.10
FORDPUMA (EC_)L1W1.6 16V1596761032000.08 - 2002.06Informacje o FORD PUMA (EC_) 1.6 16V 2000.08 - 2002.06
FORDPUMA (EC_)MHA, MHB1.7 16V1679921251997.03 - 2002.06Informacje o FORD PUMA (EC_) 1.7 16V 1997.03 - 2002.06
FORDPUMA (EC_)MHARacing ST 16016791141551999.06 - 2002.06Informacje o FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 1999.06 - 2002.06
FORDSTREET KA (RL2)CDRA, CDRB1.6159970952003.05 - 2005.07Informacje o FORD STREET KA (RL2) 1.6 2003.05 - 2005.07
FORD AUSTRALIAFIESTA liftback (WP, WQ)FYJA, FYJB1.6 i1596741002004.04 - 2008.12Informacje o FORD AUSTRALIA FIESTA liftback (WP, WQ) 1.6 i 2004.04 - 2008.12
FORD AUSTRALIAFIESTA liftback (WP, WQ)N4JB2.0 i XR419991101502007.06 - 2009.03Informacje o FORD AUSTRALIA FIESTA liftback (WP, WQ) 2.0 i XR4 2007.06 - 2009.03
FORD AUSTRALIAFOCUS liftback (LR)EYDE1.8 i1796851152002.09 - 2005.04Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS liftback (LR) 1.8 i 2002.09 - 2005.04
FORD AUSTRALIAFOCUS liftback (LR)EDDB2.0 i1988961312002.09 - 2005.04Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS liftback (LR) 2.0 i 2002.09 - 2005.04
FORD AUSTRALIAFOCUS sedan (LR)EYDE1.8 i1796851152002.09 - 2005.04Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS sedan (LR) 1.8 i 2002.09 - 2005.04
FORD AUSTRALIAFOCUS sedan (LR)EDDB2.0 i1988961312002.09 - 2005.04Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS sedan (LR) 2.0 i 2002.09 - 2005.04
MAZDA2 (DY)FUJA1.2124255752003.02 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.2 2003.02 - 2007.06
MAZDA2 (DY)FUJA1.25124255752003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.25 2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)ZJ-041.3 L134867912003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.3 L 2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)FXJA1.4138859802003.02 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.4 2003.02 - 2007.06
MAZDA2 (DY)FXJA1.4138859802003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.4 2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)F6JA, F6JB1.4 CD139950682003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.4 CD 2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)ZY-VE1.51498821112003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.5 2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)FYJA1.61596741012003.02 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.6 2003.02 - 2007.06
MAZDA2 (DY)FYJA1.61596741002003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.6 2003.04 - 2007.06
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
TARCZA HAM.PRZOD FORD FOCUS 98-04 24.0122-0172.1/ATE TARCZA HAM.PRZOD FORD FOCUS 98-04 ATE 88,86 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD 0986478892/BOH TARCZA HAM.PRZOD BOSCH 85,67 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD FORD FOCUS 98-04 09.7806.11/BRE TARCZA HAM.PRZOD FORD FOCUS 98-04 BREMBO 93,25 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD XTRA FORD FOCUS 98-04 09.7806.1X/BRE TARCZA HAM.PRZOD XTRA FORD FOCUS 98-04 BREMBO 173,34 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD MAX FORD FOCUS 98-04 09.7806.75/BRE TARCZA HAM.PRZOD MAX FORD FOCUS 98-04 BREMBO 120,01 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAMULCOWA PRZED.FORD FOCUS -04 1032144 TARCZA HAMULCOWA PRZED.FORD FOCUS -04 KAMOKA 87,39 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. FORD FUSION 12578/FEB TARCZA HAM. FORD FUSION FEBI BILSTEIN 71,77 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.FORD FOCUS 98-04 23-0476C/MET TARCZA HAM.FORD FOCUS 98-04 METELLI 68,79 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD POWER DISC FOCUS -04 24.0322-0172.1/ATE TARCZA HAM.PRZOD POWER DISC FOCUS -04 ATE 112,13 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. FORD FIESTA/FUSION/PUMA 92096203/TEX TARCZA HAM. FORD FIESTA/FUSION/PUMA TEXTAR 87,54 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD FORD FOCUS 98- MAZDA 2 B130040 TARCZA HAM.PRZOD FORD FOCUS 98- MAZDA 2 DENCKERMANN 67,29 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZAMIENIONE NA BRE09.7806.11 09.7806.14/BRE ZAMIENIONE NA BRE09.7806.11 BREMBO 91,71 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM. BG3359 TARCZA HAM. DELPHI 62,29 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM. FORD FIESTA FOCUS BS5750/OPH TARCZA HAM. FORD FIESTA FOCUS OPTIMAL 60,85 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Kod zestawu Nazwa zestawu
GTD1080 Tarcza hamulcowa
GTD1186 Tarcza hamulcowa
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Tarcze Halucowe w sklepie Motoszef.pl

Tarcze hamulcowe są obok klocków hamulcowych, szczęk i siłowników głównym elementem hamulców tarczowych w naszych samochodach. W odróżnieniu od klocków, na których położenie i siłę nacisku mamy bezpośredni wpływ poprzez naciśnięcie pedału hamulca, tarcze hamulcowe są na stałe zintegrowane z piastami kół. Stanowią one powierzchnię cierną dla klocków hamulcowych, dzięki czemu w procesie hamowania powstaje siła tarcia pomiędzy tymi dwoma elementami, a w efekcie rozproszenie energii mechanicznej i możliwość zahamowania poruszającego się pojazdu. Określony rodzaj tarcz hamulcowych jest dobierany do konkretnego modelu samochodu przy uwzględnieniu jego masy własnej i przeznaczenia. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się tarcze hamulcowe renomowanych producentów, takich jak: ATE , TRW czy BOSCH. Tarcze hamulcowe najczęściej wykonuje się z żeliwa wysoko nawęglanego, a w zależności od modelu samochodu i typu układu hamulcowego dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach. Tarcze hamulcowe...


Czytaj więcej o Tarczach Hamulcowych

Kilka informacji o TRW

Firma TRW posiada 110-letni staż pracy i wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Powstała w amerykańskim mieście Cleveland. Na początku firma TRW opracowała szeroką gamę produktów dla nowo powstającej branży motoryzacyjnej. Już w 1904 roku wyprodukowano pierwszy dwu-częściowy zawór silnikowy dla Wint0n Motors Company, a także drewniane koła dla Modelu T, samochodu Henriego Forda w Ameryce Północnej. W ciągu 110 lat jakie upłynęły od powstania firmy TRW jej misją jest projektowanie i rozwijanie gamy systemów bezpieczeństwa, które są dostępne dla każdego kierowcy. Klientami TRW są wszyscy czołowi producenci samochodów...


Czytaj więcej o producencie TRW