Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

TARCZA HAM. DACIA LOGAN 06- DF1013 TRW

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Typ tarczy hamulcowej: pełny
średnica zewnętrzna [mm]: 238
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12
Minimalna grubość [mm]: 10,5
Średnica otworu centrującego [mm]: 61
Wysokość [mm]: 41
Ilość otworów: 4
Wymiar gwintu: 12,6
Ø rozmieszczenia otworów [mm]: 100
Kolor: czarny
Powierzchnia: lakierowany
Oznaczenie kontrolne: E1 90R 02 C0190/0541
Kod EAN
3322936101307
Zastępuje artykuły
Informacje dodatkowe producenta
pdfpdf
Producent Kod OE
A.B.S. 15112
A.P. 14068E
A.P. X14068
ABEX W0364
ACDelco AC2023D
APEC braking DSK179
ATE 24011201161
ATE 412116
BENDIX 333641
BENDIX 561235B
BENDIX 561235BC
BORG & BECK BBD4841
BOSCH 0 968 478 105
BOSCH 0 986 478 105
BOSCH 0 986 479 165
BOSCH 0 986 479 831
BOSCH 0 986 479 S45
BOSCH 0 986 BB4 035
BOSCH 0 986 BB4 294
BOSCH 986478105
BRADI 1.4008.1.4
Brake ENGINEERING DI951061
BREMBO 08.2958.10
BREMBO 08295814
BREMBO 08295875
CAR 1421216
CAR 142568
CAR HPD1216
CAR HPD568
DACIA 26 77 509 716
DACIA 60 01 547 684
DACIA 60 01 549 211
DACIA 77 01 204 282
DACIA 86 71 000 083
DELPHI BG217
DELPHI BG2217
DELPHI BS3249
DITAS DFD1003
FAG BS3249
FEBI BILSTEIN 09071
FERODO DDF055
FERODO DDF0551
FERODO DDF055C
FERODO DDF055C1
FERODO DRF055
FERODO DRF055S
FIRST LINE FBD231
FTE BS3249
FTE BS3249B
GIRLING 6010133
GRAF DF2882
HELLA 8DD 355 101-231
HELLA 8DD 355 101-241
HELLA PAGID 8DD 355 101-241
JURID 561235J
JURID 561235JC
LEMFÖRDER 18146 03
LPR R1081P
LPR R1081PR
MAGNETI MARELLI 353614008140
MAGNETI MARELLI 360704000100
MAGNETI MARELLI 431602040650
MAPCO 15108
MAPCO 151082
METELLI 230082
METELLI 230864
METZGER 14068E
METZGER 606700
METZGER WMKF99903
METZGER X14068
MEYLE 16-11 521 0001
MEYLE 16-11 521 0001/PD
MEYLE 16155210035
MEYLE 16155210035PD
MGA D882
MINTEX MDC297
MINTEX MDK0013
MINTEX MDK0175
NATIONAL NBD023
NK 203908
NK 203938
NK 303908
NK 313908
NK 313938
OBTEC A/S 271113
OPTIMAL BS-0670
OPTIMAL BS-0670C
PAGID 52803
PAGID 52803PRO
PEX 140472
PEX 140472N
PEX 140946
PILENGA 5146
PILENGA 5758
QH Benelux 55311
QH Benelux 58271
QUINTON HAZELL 814100
QUINTON HAZELL 814104
QUINTON HAZELL 819201
QUINTON HAZELL 819208
QUINTON HAZELL BDC3249
QUINTON HAZELL BDC3249BD
QUINTON HAZELL BSF3249
REMSA 606700
REMSA 814100
REMSA 814104
REMSA 819201
REMSA 819208
REMY RAD1016C
RENAULT 60 01 547 684
RENAULT 60 01 549 211
RENAULT 77 00 704 705
RENAULT 77 01 204 282
RENAULT 86 71 000 083
ROADHOUSE 606700
ROADHOUSE 814100
ROADHOUSE 814104
ROADHOUSE 819201
ROADHOUSE 819208
ROULUNDS RUBBER D2023
SEBRO 5311
ST-TEMPLIN 0311025010
ST-TEMPLIN 0311025015
SWAG 60909071
TEXTAR 92036100
TEXTAR 92036103
TEXTAR 98200036101
TRISCAN 812025105
TRISCAN 812025105C
TRISCAN 812025160
TRUSTING DF003
VALEO 186001
VALEO 186230
VALEO 186803
VALEO 297230
VALEO 297803
WOKING P606700
ZIMMERMANN 4701079
ZIMMERMANN 470107900
ZIMMERMANN 470107950
ZIMMERMANN 470107952
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
DACIA1410 Kombi102-001.4139748651985.09 - 1998.12Informacje o DACIA 1410 Kombi 1.4 1985.09 - 1998.12
DACIA1410 Kombi102-001.4139748651994.06 - 1998.12Informacje o DACIA 1410 Kombi 1.4 1994.06 - 1998.12
DACIA1410 sedan102-001.4139748651985.09 - 1998.12Informacje o DACIA 1410 sedan 1.4 1985.09 - 1998.12
DACIALOGAN (LS_)D4D 7601.0 Hi-Flex (LS0R, LS1G)99956762011.01 - 2012.10Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.0 Hi-Flex (LS0R, LS1G) 2011.01 - 2012.10
DACIALOGAN (LS_)D4F 7321.2 16V114955752006.02 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V 2006.02 -
DACIALOGAN (LS_)D4F 7341.2 16V LPG114955752006.02 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V LPG 2006.02 -
DACIALOGAN (LS_)K7J 7101.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG)139055752004.09 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) 2004.09 -
DACIALOGAN (LS_)K7J 710, K7J 7141.4 MPI LPG (LS0C)139055752006.02 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C) 2006.02 -
DACIALOGAN (LS_)K9K 7901.5 dCi (LS0J, LS0Y)146148652005.09 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) 2005.09 -
DACIALOGAN (LS_)K9K 7921.5 dCi (LS0K)146150682006.01 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0K) 2006.01 -
DACIALOGAN (LS_)K9K 7961.5 dCi (LS0W)146163862007.09 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W) 2007.09 -
DACIALOGAN (LS_)K9K 8921.5 dCi (LS04)146155752010.05 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) 2010.05 -
DACIALOGAN (LS_)K9K 8921.5 dCi (LS04)146165882010.05 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) 2010.05 -
DACIALOGAN (LS_)K7M 7101.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH)159864872004.09 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) 2004.09 -
DACIALOGAN (LS_)K4M 690, K4M 696, K4M 694, K4M 697, K4M 6981.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,...1598771052006.02 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,... 2006.02 -
DACIALOGAN (LS_)K7M 8001.6 MPI 85159862842010.05 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 85 2010.05 -
DACIALOGAN (LS_)K7M 7181.6 Bifuel159862842010.05 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel 2010.05 -
DACIALOGAN (LS_)K4M 6961.6 16V Flexifuel1598771052010.07 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel 2010.07 -
DACIALOGAN EXPRESS (FS_)K7J 7101.4139055752009.03 - Informacje o DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.4 2009.03 -
DACIALOGAN EXPRESS (FS_)K7M 7101.6159864872009.03 - Informacje o DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 2009.03 -
DACIALOGAN MCV (KS_)K7J 7101.4139055752007.02 - Informacje o DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.4 2007.02 -
DACIANOVAC2J1.4139748651996.04 - 2001.03Informacje o DACIA NOVA 1.4 1996.04 - 2001.03
DACIANOVA 1.6155753721996.04 - 2003.03Informacje o DACIA NOVA 1.6 1996.04 - 2003.03
DACIASANDEROD4F 7321.2 16V LPG114955752008.11 - Informacje o DACIA SANDERO 1.2 16V LPG 2008.11 -
DACIASANDEROD4F 7321.2 16V114955752008.11 - Informacje o DACIA SANDERO 1.2 16V 2008.11 -
DACIASANDEROK7J 7101.4139055752008.06 - Informacje o DACIA SANDERO 1.4 2008.06 -
DACIASANDEROK7J 7141.4 MPI LPG139053722009.01 - Informacje o DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG 2009.01 -
DACIASANDEROK9K 7921.5 dCi146150682008.11 - Informacje o DACIA SANDERO 1.5 dCi 2008.11 -
DACIASANDEROK9K 7901.5 dCi146148652008.11 - Informacje o DACIA SANDERO 1.5 dCi 2008.11 -
DACIASANDEROK9K 7961.5 dCi146163862008.11 - Informacje o DACIA SANDERO 1.5 dCi 2008.11 -
DACIASANDEROK9K 8921.5 dCi146165882010.05 - Informacje o DACIA SANDERO 1.5 dCi 2010.05 -
DACIASANDEROK9K 8921.5 dCi146155752010.05 - Informacje o DACIA SANDERO 1.5 dCi 2010.05 -
DACIASANDEROK7M 7101.6159864872008.06 - Informacje o DACIA SANDERO 1.6 2008.06 -
DACIASANDEROK7M 7321.6 Hi-Flex (BS1H)159864872008.06 - 2012.12Informacje o DACIA SANDERO 1.6 Hi-Flex (BS1H) 2008.06 - 2012.12
DACIASANDEROK7M 8001.6 MPI 85159862842010.05 - Informacje o DACIA SANDERO 1.6 MPI 85 2010.05 -
DACIASANDEROK7M 8181.6 LPG159862842010.05 - 2012.10Informacje o DACIA SANDERO 1.6 LPG 2010.05 - 2012.10
DACIASANDEROK4M 690, K4M 696, K4M 6941.6 16V Bifuel1598771052011.01 - Informacje o DACIA SANDERO 1.6 16V Bifuel 2011.01 -
DACIASANDEROK7M 8181.6 LPG (BS03)159860822011.01 - 2012.12Informacje o DACIA SANDERO 1.6 LPG (BS03) 2011.01 - 2012.12
DACIASANDEROK4M 690, K4M 6941.6 16V1598771052011.07 - Informacje o DACIA SANDERO 1.6 16V 2011.07 -
DACIASANDERO IID4F 7341.2 LPG114955752012.10 - Informacje o DACIA SANDERO II 1.2 LPG 2012.10 -
RENAULT11 (B/C37_)C1E 715, C1E 7201.1 (B/C371)110835481983.03 - 1986.06Informacje o RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) 1983.03 - 1986.06
RENAULT11 (B/C37_)C1G 700, C1G 7101.2 (B37S, C375)123740551984.10 - 1988.12Informacje o RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B37S, C375) 1984.10 - 1988.12
RENAULT11 (B/C37_)C2J 718, C2J 7571.4 (B/C373)139750681983.03 - 1985.12Informacje o RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 1983.03 - 1985.12
RENAULT11 (B/C37_)C2J 720, C2J 766, C2J 767, C2J 7681.4 (B/C373, B/C37R)139749671983.03 - 1988.12Informacje o RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R) 1983.03 - 1988.12
RENAULT11 (B/C37_)C1J 715, C2J 7301.4 (B/C372, B/C37C)139744601983.03 - 1988.12Informacje o RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C) 1983.03 - 1988.12
RENAULT11 (B/C37_)C2J 717, C2J 7551.4 (B/C373)139753721983.05 - 1985.12Informacje o RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 1983.05 - 1985.12
RENAULT11 (B/C37_)C2J 7201.4139743581986.07 - 1987.10Informacje o RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 1986.07 - 1987.10
RENAULT11 (B/C37_)F8M 700, F8M 720, F8M 7301.6 D (B/C374)159540551983.08 - 1988.12Informacje o RENAULT 11 (B/C37_) 1.6 D (B/C374) 1983.08 - 1988.12
RENAULT11 (B/C37_)F2N 700, F2N 7041.7 (B/C376)172159801983.10 - 1987.12Informacje o RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C376) 1983.10 - 1987.12
RENAULT11 (B/C37_)F3N 7181.7 (B/C37F)172155751984.10 - 1988.12Informacje o RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37F) 1984.10 - 1988.12
RENAULT11 (B/C37_)F2N 7301.7 (B/C37L)172154731986.10 - 1988.12Informacje o RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37L) 1986.10 - 1988.12
RENAULT11 (B/C37_)F2N 708, F2N 710, F2N 7981.7 (B37N, C73N)172165881986.10 - 1988.12Informacje o RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B37N, C73N) 1986.10 - 1988.12
RENAULT11 Nadwozie pełne / liftback (S37_)C1E 715, C1E 7201.1 (S371)110835481983.03 - 1986.06Informacje o RENAULT 11 Nadwozie pełne / liftback (S37_) 1.1 (S371) 1983.03 - 1986.06
RENAULT11 Nadwozie pełne / liftback (S37_)C1G 700, C1G 7101.2 (S37S)123740551984.10 - 1988.12Informacje o RENAULT 11 Nadwozie pełne / liftback (S37_) 1.2 (S37S) 1984.10 - 1988.12
RENAULT11 Nadwozie pełne / liftback (S37_)C1J 715, C2J 7301.4 (S372)139744601983.03 - 1986.09Informacje o RENAULT 11 Nadwozie pełne / liftback (S37_) 1.4 (S372) 1983.03 - 1986.09
RENAULT11 Nadwozie pełne / liftback (S37_)C2J 7681.4 (S373)139750681983.03 - 1986.12Informacje o RENAULT 11 Nadwozie pełne / liftback (S37_) 1.4 (S373) 1983.03 - 1986.12
RENAULT11 Nadwozie pełne / liftback (S37_)F8M 700, F8M 720, F8M 7301.6 D (S374)159540551983.08 - 1988.12Informacje o RENAULT 11 Nadwozie pełne / liftback (S37_) 1.6 D (S374) 1983.08 - 1988.12
RENAULT19 I (B/C53_)C1G 7301.2123740541988.01 - 1992.12Informacje o RENAULT 19 I (B/C53_) 1.2 1988.01 - 1992.12
RENAULT19 I (B/C53_)E6J 700, E6J 7011.4139059801988.01 - 1992.12Informacje o RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 1988.01 - 1992.12
RENAULT19 I (B/C53_)C3J 7101.4 Cat (B/C532)139043581989.01 - 1992.04Informacje o RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532) 1989.01 - 1992.04
RENAULT19 I (B/C53_)E7J 7001.4139055751990.09 - 1992.04Informacje o RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 1990.09 - 1992.04
RENAULT19 I (B/C53_)C2J 7721.4 (B/C53P)139743581989.01 - 1993.05Informacje o RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P) 1989.01 - 1993.05
RENAULT19 I (B/C53_)F3N 742, F3N 7431.7 (B/C53C)172166901988.09 - 1992.04Informacje o RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 1988.09 - 1992.04
RENAULT19 I (B/C53_)F3N 740, F3N 7411.7 (B/C53B)172154731988.09 - 1992.04Informacje o RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B) 1988.09 - 1992.04
RENAULT19 I (B/C53_)F8Q 706, F8Q 7421.9 D (B/C534, B/C53J)187047641988.09 - 1992.04Informacje o RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J) 1988.09 - 1992.04
RENAULT19 I (B/C53_)F8Q 6101.9 DT187068921990.09 - 1992.04Informacje o RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 DT 1990.09 - 1992.04
RENAULT19 I (B/C53_)F8Q 7401.9 DT187066901990.09 - 1992.04Informacje o RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 DT 1990.09 - 1992.04
RENAULT19 I Chamade (L53_)C1E 7001.1 TR110835481988.07 - 1992.04Informacje o RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.1 TR 1988.07 - 1992.04
RENAULT19 I Chamade (L53_)C1G 7301.2123740541988.01 - 1992.12Informacje o RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.2 1988.01 - 1992.12
RENAULT19 I Chamade (L53_)E6J 700, E6J 7011.4139057781988.07 - 1990.08Informacje o RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 1988.07 - 1990.08
RENAULT19 I Chamade (L53_)C2J 772, C3J 7101.4 (L532, L53P)139043581988.07 - 1992.04Informacje o RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P) 1988.07 - 1992.04
RENAULT19 I Chamade (L53_)E6J 7001.4139058791989.06 - 1990.08Informacje o RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 1989.06 - 1990.08
RENAULT19 I Chamade (L53_)E7J 7001.4139055751990.09 - 1992.04Informacje o RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 1990.09 - 1992.04
RENAULT19 I Chamade (L53_)F3N 742, F3N 7431.7 (L53C)172166901988.07 - 1992.04Informacje o RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 1988.07 - 1992.04
RENAULT19 I Chamade (L53_)F3N 740, F3N 7411.7 (L53B)172154731989.10 - 1992.04Informacje o RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B) 1989.10 - 1992.04
RENAULT19 I Nadwozie pełne / liftback (S53_)C1G 7301.2123740541988.01 - 1992.12Informacje o RENAULT 19 I Nadwozie pełne / liftback (S53_) 1.2 1988.01 - 1992.12
RENAULT19 I Nadwozie pełne / liftback (S53_)E6J 7001.4139059801988.01 - 1992.12Informacje o RENAULT 19 I Nadwozie pełne / liftback (S53_) 1.4 1988.01 - 1992.12
RENAULT19 I Nadwozie pełne / liftback (S53_)F8Q 706, F8Q 7421.9 D187048651988.01 - 1992.12Informacje o RENAULT 19 I Nadwozie pełne / liftback (S53_) 1.9 D 1988.01 - 1992.12
RENAULT19 II (B/C53_)E7F 7301.2117144601992.05 - 1994.09Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 1992.05 - 1994.09
RENAULT19 II (B/C53_)C1G 7301.2123740541992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II (B/C53_)E6J 700, E7J 7061.4139059801992.01 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 1992.01 - 1995.12
RENAULT19 II (B/C53_)E7J 7421.4 (B/C535)139055751992.01 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535) 1992.01 - 1995.12
RENAULT19 II (B/C53_)C3J 7101.4 (B/C532)139043581992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II (B/C53_)E6J 7001.4139057781993.05 - 1998.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 1993.05 - 1998.12
RENAULT19 II (B/C53_)F3N 740, F3N 7411.7 (B/C53B)172154731992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II (B/C53_)F3N 7431.7 (B/C53C)172166901992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II (B/C53_)F7P 7041.8 16V (B/C53D)1764991351992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II (B/C53_)F3P 682, F3P 7651.8 (5/353F, B/C538)1794791071994.05 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) 1994.05 - 1995.12
RENAULT19 II (B/C53_)F8Q 7421.9 D (B/C53J)187047641992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II Cabriolet (D53_, 853_)F3P 705, F3P 706, F3P 707, F3P 708, F3P 760, F3P 7041.8 (D53Y)179465881992.04 - 1996.06Informacje o RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 1992.04 - 1996.06
RENAULT19 II Chamade (L53_)E7F 7301.2117144601992.05 - 1994.09Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.2 1992.05 - 1994.09
RENAULT19 II Chamade (L53_)C3J 7101.4 (532)139043581992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II Chamade (L53_)C1J 742, C2J 772, C3J 7101.4139044601992.05 - 1994.09Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 1992.05 - 1994.09
RENAULT19 II Chamade (L53_)E7J 7421.4 (L535)139055751993.11 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535) 1993.11 - 1995.12
RENAULT19 II Chamade (L53_)E7J 7061.4139059801994.10 - 1995.11Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 1994.10 - 1995.11
RENAULT19 II Chamade (L53_)E6J 7001.4139057781994.10 - 1995.11Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 1994.10 - 1995.11
RENAULT19 II Chamade (L53_)C1J 7481.4139748651996.10 - 2001.06Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 1996.10 - 2001.06
RENAULT19 II Chamade (L53_)F3N 740, F3N 7411.7 (L53B)172154731992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II Chamade (L53_)F3N 742, F3N 7431.7 (L53C)172166901992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II Chamade (L53_)F3N 740, F3N 7411.7172155751992.05 - 1995.11Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 1992.05 - 1995.11
RENAULT19 II Chamade (L53_)F8Q 7421.9 D (L53J)187047641992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II Chamade (L53_)F8Q 7541.9 D187071971996.10 - 2001.06Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D 1996.10 - 2001.06
RENAULT19 II Nadwozie pełne / liftback (S53_)C1G 7301.2123740541992.03 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II Nadwozie pełne / liftback (S53_) 1.2 1992.03 - 1995.12
RENAULT19 II Nadwozie pełne / liftback (S53_)E6J 7001.4139059801992.03 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II Nadwozie pełne / liftback (S53_) 1.4 1992.03 - 1995.12
RENAULT19 II Nadwozie pełne / liftback (S53_)F8Q 7401.9 dT187068921992.03 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II Nadwozie pełne / liftback (S53_) 1.9 dT 1992.03 - 1995.12
RENAULT19 II Nadwozie pełne / liftback (S53_)F8Q 706, F8Q 7421.9 D187048651992.03 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II Nadwozie pełne / liftback (S53_) 1.9 D 1992.03 - 1995.12
RENAULT21 (B48_)C2J 7701.4 (B48D)139751691989.09 - 1993.05Informacje o RENAULT 21 (B48_) 1.4 (B48D) 1989.09 - 1993.05
RENAULT21 (B48_)F2N 712, F3N 7261.7172155751989.07 - 1993.05Informacje o RENAULT 21 (B48_) 1.7 1989.07 - 1993.05
RENAULT21 (B48_)F3N 7261.7 (B48F)172154731989.09 - 1992.10Informacje o RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48F) 1989.09 - 1992.10
RENAULT21 sedan (L48_)C2J 7701.4 (L48D)139751691988.06 - 1993.10Informacje o RENAULT 21 sedan (L48_) 1.4 (L48D) 1988.06 - 1993.10
RENAULT21 sedan (L48_)F2N 7121.7 (L481)172155751986.03 - 1987.12Informacje o RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L481) 1986.03 - 1987.12
RENAULT21 sedan (L48_)F2N 750, F3N 7261.7 (L48M, L48F)172154731986.07 - 1994.02Informacje o RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L48M, L48F) 1986.07 - 1994.02
RENAULT5 (122_)847 725, C2J 7131.4 (1229, 1399)139746631982.01 - 1985.12Informacje o RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399) 1982.01 - 1985.12
RENAULT9 (L42_)C1E 715, C1E 7201.1 (L421)110835481981.09 - 1987.05Informacje o RENAULT 9 (L42_) 1.1 (L421) 1981.09 - 1987.05
RENAULT9 (L42_)C1G 700, C1G 7101.2 (L42S)123740541985.09 - 1988.12Informacje o RENAULT 9 (L42_) 1.2 (L42S) 1985.09 - 1988.12
RENAULT9 (L42_)C2J 717, C2J 7551.4 (L423)139753721981.09 - 1985.12Informacje o RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423) 1981.09 - 1985.12
RENAULT9 (L42_)C2J 718, C2J 7571.4 Automatik (L423)139750681981.09 - 1985.12Informacje o RENAULT 9 (L42_) 1.4 Automatik (L423) 1981.09 - 1985.12
RENAULT9 (L42_)C1J 715, C1J 792, C1J 796, C2J 7301.4 (L422, L42C)139744601981.12 - 1988.12Informacje o RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L422, L42C) 1981.12 - 1988.12
RENAULT9 (L42_)C2J 720, C2J 766, C2J 767, C2J 7681.4 (L423, L42R)139749671985.09 - 1988.12Informacje o RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423, L42R) 1985.09 - 1988.12
RENAULT9 (L42_)C1J 7641.4 Turbo1397851161986.12 - 1989.12Informacje o RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo 1986.12 - 1989.12
RENAULT9 (L42_)F8M 700, F8M 720, F8M 7301.6 D (L424)159540551982.10 - 1988.12Informacje o RENAULT 9 (L42_) 1.6 D (L424) 1982.10 - 1988.12
RENAULT9 (L42_)F2N 700, F2N 7041.7 (L426)172159801984.09 - 1989.12Informacje o RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L426) 1984.09 - 1989.12
RENAULT9 (L42_)F2N 7301.7 (L42L)172155751986.10 - 1988.12Informacje o RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42L) 1986.10 - 1988.12
RENAULT9 (L42_)F3N 7181.7 (L42F)172154731986.10 - 1988.12Informacje o RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42F) 1986.10 - 1988.12
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)2DB 701Electric 21301996.05 - 1998.02Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Electric 1996.05 - 1998.02
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)C1E 7001.1110834461991.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 1991.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)C1E 7001.1110836491992.04 - 1992.08Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 1992.04 - 1992.08
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)D7F 7301.2 (5/357Y, 5/357K)114943581996.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K) 1996.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)D7F 7301.2 (5/357Y, 5/357K)114940541996.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K) 1996.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)E5F 7101.2 (B/C/S572)117144601990.05 - 1996.03Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572) 1990.05 - 1996.03
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)E7F 700, E7F 708, E7F 7501.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R)117143581990.05 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) 1990.05 - 1998.09
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)E7F 7061.2 (B/C57R)117140541991.01 - 1996.06Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R) 1991.01 - 1996.06
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)C3G 7201.2 (B/C/S577)123940541996.01 - 1996.12Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577) 1996.01 - 1996.12
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)E6J 712, E6J 713, E6J 7601.4139057781990.05 - 1998.02Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 1990.05 - 1998.02
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)E7J 601, E7J 718, E7J 719, E7J 7541.4 (B/C57T, B/C57Y)139058791991.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) 1991.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)E6J 718, E7J 756, E7J 7571.4 (B57J, C57J, B57P)139055751991.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J, B57P) 1991.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)E7J 710, E7J 7111.4139059801991.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 1991.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)F8Q 730, F8Q 7321.9 D (B/C/S576, B/C/S57L)187047641991.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) 1991.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I Nadwozie pełne / liftback (S57_)C1E 7001.1110834461991.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I Nadwozie pełne / liftback (S57_) 1.1 1991.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I Nadwozie pełne / liftback (S57_)E7F 7061.2117140541991.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I Nadwozie pełne / liftback (S57_) 1.2 1991.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I Nadwozie pełne / liftback (S57_)E5F 710, E7F 7501.2117144601991.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I Nadwozie pełne / liftback (S57_) 1.2 1991.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I Nadwozie pełne / liftback (S57_)C3G 7201.2123940541994.06 - 1998.02Informacje o RENAULT CLIO I Nadwozie pełne / liftback (S57_) 1.2 1994.06 - 1998.02
RENAULTCLIO I Nadwozie pełne / liftback (S57_)F8Q 730, F8Q 7321.9 D187048651991.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I Nadwozie pełne / liftback (S57_) 1.9 D 1991.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I Nadwozie pełne / liftback (S57_)F8Q 6781.9 RND187040541996.04 - 1998.02Informacje o RENAULT CLIO I Nadwozie pełne / liftback (S57_) 1.9 RND 1996.04 - 1998.02
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)D7F 766, D7F 7641.2 LPG114943581998.09 - 2009.06Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG 1998.09 - 2009.06
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)D7F 710, D7F 720, D7F 726, D7F 722, D7F 7461.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,...114943581998.09 - 2010.02Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... 1998.09 - 2010.02
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)D7F 7221.2 LPG (BB0A, CB0A)114944601999.03 - 2001.05Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG (BB0A, CB0A) 1999.03 - 2001.05
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)D4F 712, D4F 714, D4F 722, D4F 706, D4F 7281.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,...114955752001.06 - 2016.08Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,... 2001.06 - 2016.08
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)E7J 780, E7J 634, E7J 635, K7J 7001.4 (B/CB0C, B/CB0S)139055751998.09 - 2005.05Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) 1998.09 - 2005.05
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)K4J 712, K4J 713, K4J 711, K4J 710, K4J 7151.4 16V (B/CB0P, BB13)139072982000.02 - 2008.07Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) 2000.02 - 2008.07
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)K9K 700, K9K 7041.5 dCi (B/CB07)146148652001.06 - 2009.07Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) 2001.06 - 2009.07
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)K9K 7401.5 dCi (B/CB3M)146147642005.06 - 2010.12Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) 2005.06 - 2010.12
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)F8Q 6301.9 D (B/CB0E)187047641998.09 - 2005.05Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E) 1998.09 - 2005.05
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)F8Q 630, F8Q 6321.9 D (B/CB0J)187048652000.02 - 2001.05Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) 2000.02 - 2001.05
RENAULTCLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_)D7F 720, D7F 726, D7F 7461.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D)114943581998.09 - Informacje o RENAULT CLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) 1998.09 -
RENAULTCLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_)D7F 726, D7F 722, D7F 7461.2 (SB0A, SB0F, SB10)114944601999.03 - 2003.10Informacje o RENAULT CLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10) 1999.03 - 2003.10
RENAULTEXPRESS nadwozie zamknięte / kombi 1.9 D187047641995.07 - 1998.03Informacje o RENAULT EXPRESS nadwozie zamknięte / kombi 1.9 D 1995.07 - 1998.03
RENAULTEXPRESS pick-upC3G 7101.2123940541995.07 - 1999.10Informacje o RENAULT EXPRESS pick-up 1.2 1995.07 - 1999.10
RENAULTEXPRESS pick-upF8Q 6401.9 D187040541995.07 - 1997.10Informacje o RENAULT EXPRESS pick-up 1.9 D 1995.07 - 1997.10
RENAULTEXPRESS pick-upF8Q 724, F8Q 7761.9 D187047641995.07 - 1999.10Informacje o RENAULT EXPRESS pick-up 1.9 D 1995.07 - 1999.10
RENAULTLOGAN I (LS_)K7J 7101.4139055752004.09 - Informacje o RENAULT LOGAN I (LS_) 1.4 2004.09 -
RENAULTLOGAN I (LS_)K7J 7141.4 LPG139053722008.02 - 2013.10Informacje o RENAULT LOGAN I (LS_) 1.4 LPG 2008.02 - 2013.10
RENAULTLOGAN I (LS_)K9K 7921.5 dCi146150682007.04 - Informacje o RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi 2007.04 -
RENAULTLOGAN I (LS_)K9K 7961.5 dCi146163862008.02 - 2015.06Informacje o RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi 2008.02 - 2015.06
RENAULTLOGAN I (LS_)K9K 700, K9K 790, K9K 7941.5 dCi146148652011.06 - Informacje o RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi 2011.06 -
RENAULTLOGAN I (LS_)K7M 7101.6159864872004.09 - Informacje o RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 2004.09 -
RENAULTLOGAN I (LS_)K4M 690, K4M 697, K4M 698, K4M 694, K4M 6961.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,...1598771052007.04 - Informacje o RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,... 2007.04 -
RENAULTLOGAN I (LS_)K7M 710, K7M 7181.6159866902008.05 - Informacje o RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 2008.05 -
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)E7J 6241.4 Eco (BA0T)139052711996.01 - 1999.03Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T) 1996.01 - 1999.03
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)E7J 764, E7J 6261.4 e (BA0E, BA0V)139055751996.01 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) 1996.01 - 2003.08
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)K7M 7201.6 i (BA0L)159855751996.01 - 1999.03Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L) 1996.01 - 1999.03
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)F8Q 620, F8Q 624, F8Q 6221.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R)187047641996.01 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) 1996.01 - 2003.08
RENAULTMEGANE I Classic (LA0/1_)E7J 764, E7J 6261.4 (LA0E, LA0V)139055751996.09 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V) 1996.09 - 2003.08
RENAULTMEGANE I Classic (LA0/1_)K7M 7201.6 i (LA0L)159855751996.09 - 1999.03Informacje o RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L) 1996.09 - 1999.03
RENAULTMEGANE I Classic (LA0/1_)F8Q 620, F8Q 624, F8Q 6221.9 D (LA0A, LA0U, LA0R)187047641996.09 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R) 1996.09 - 2003.08
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)2BD 700Electric 21291994.01 - 1998.11Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) Electric 1994.01 - 1998.11
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)C1C 7061.095631421985.09 - 1991.08Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.0 1985.09 - 1991.08
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)C1C 7061.095627371986.02 - 1992.05Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.0 1986.02 - 1992.05
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)C1E 750, C1E 752, C1E 754, C1E 760, C1E 762, C1E 7921.1 (F401)110833451985.07 - 1995.04Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.1 (F401) 1985.07 - 1995.04
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)C1E 7501.1110834461985.09 - 1991.08Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.1 1985.09 - 1991.08
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)C1E 7561.1 (F40H)110833451987.06 - 1991.09Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.1 (F40H) 1987.06 - 1991.09
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)C1E 7621.1110835481993.09 - 1995.04Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.1 1993.09 - 1995.04
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)E7F 7081.2117148651995.05 - 1998.11Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.2 1995.05 - 1998.11
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)C1G 7261.2123740541991.09 - 1993.08Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.2 1991.09 - 1993.08
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)C3G 710, C3G 7121.2 (F406, G40A)123940551991.09 - 1998.03Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A) 1991.09 - 1998.03
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)C3J 702, C3J 760, C3J 762, C3J 7001.4 Cat (F407)139043581988.08 - 1998.03Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407) 1988.08 - 1998.03
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)E6J 7341.4 RN139044601991.09 - 1993.08Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.4 RN 1991.09 - 1993.08
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)E7J 7241.4139054731991.09 - 1993.08Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.4 1991.09 - 1993.08
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)E6J 734, E6J 738, E7J 7201.4 (F40Y, F40A, F40V)139043581991.09 - 1997.08Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.4 (F40Y, F40A, F40V) 1991.09 - 1997.08
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)E7J 720, E7J 724, E7J 773, E7J 7261.4 (F40U, F40V)139055751991.09 - 1998.03Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V) 1991.09 - 1998.03
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)E7J 7281.4 (F40D)139058791994.01 - 1998.03Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.4 (F40D) 1994.01 - 1998.03
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)E7J 7731.4139059801995.05 - 1997.08Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.4 1995.05 - 1997.08
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)C1J 768, C1J 7801.4 (F402)139743581985.07 - 1991.08Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.4 (F402) 1985.07 - 1991.08
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)C2J 7841.4 (F40M)139744601986.03 - 1991.08Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.4 (F40M) 1986.03 - 1991.08
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)F8M 720, F8M 730, F8M 736, F8M 7601.6 D (F404)159540551986.03 - 1998.08Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.6 D (F404) 1986.03 - 1998.08
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)F8M 7361.6 D159540541993.09 - 1995.04Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.6 D 1993.09 - 1995.04
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)F8Q 722, F8Q 724, F8Q 774, F8Q 776, F8Q 6461.9 D (F40P, F40N, F40E)187047641991.09 - 1998.03Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E) 1991.09 - 1998.03
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)F8Q 640, F8Q 682, F8Q 6481.9 D (F40R)187040541994.09 - 1998.03Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.9 D (F40R) 1994.09 - 1998.03
RENAULTSANDERO/STEPWAY I (BS_)D4D 7541.0 Hi-Flex99959802007.11 - Informacje o RENAULT SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.0 Hi-Flex 2007.11 -
RENAULTSANDERO/STEPWAY I (BS_)K7J 7101.4139055752009.02 - Informacje o RENAULT SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.4 2009.02 -
RENAULTSANDERO/STEPWAY I (BS_)K9K 700, K9K 7401.5 dCi146147642008.02 - 2011.11Informacje o RENAULT SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.5 dCi 2008.02 - 2011.11
RENAULTSANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.61598791072007.11 - Informacje o RENAULT SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 2007.11 -
RENAULTSANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6159868922007.11 - Informacje o RENAULT SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 2007.11 -
RENAULTSANDERO/STEPWAY I (BS_)K7M 7101.61598751022007.12 - Informacje o RENAULT SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 2007.12 -
RENAULTSANDERO/STEPWAY I (BS_)K4M 6971.61598761032007.12 - 2013.07Informacje o RENAULT SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 2007.12 - 2013.07
RENAULTSANDERO/STEPWAY I (BS_)K4M 7061.61598801092008.02 - Informacje o RENAULT SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 2008.02 -
RENAULTSANDERO/STEPWAY I (BS_)K4M 7661.6 Flex1598821122008.08 - Informacje o RENAULT SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 Flex 2008.08 -
RENAULTSANDERO/STEPWAY I (BS_)K7M 7101.6159864872009.02 - Informacje o RENAULT SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 2009.02 -
RENAULTSANDERO/STEPWAY I (BS_)K7M 7101.6159866902009.05 - Informacje o RENAULT SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 2009.05 -
RENAULTSANDERO/STEPWAY I (BS_)K7M 7181.6159862842010.11 - Informacje o RENAULT SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 2010.11 -
RENAULTSANDERO/STEPWAY I (BS_)K4M 6901.61598771052012.12 - Informacje o RENAULT SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 2012.12 -
RENAULTSUPER 5 (B/C40_)C1G 702, C1G 720, C1G 7221.2 (B/C40F)123740551987.01 - 1990.08Informacje o RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F) 1987.01 - 1990.08
RENAULTSUPER 5 (B/C40_)C3J 702, C3J 760, C3J 7001.4 Cat (B/C/407)139043581985.10 - 1996.12Informacje o RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407) 1985.10 - 1996.12
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) 1.4139043581986.08 - 1996.12Informacje o RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 1986.08 - 1996.12
RENAULTSUPER 5 (B/C40_)C1J 768, C1J 7801.4 (B/C402)139743591984.10 - 1988.06Informacje o RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402) 1984.10 - 1988.06
RENAULTSUPER 5 (B/C40_)C2J 700, C2J 780, C2J 781, C2J 788, C2J 789, C2J 7981.4 (B/C403)139752711984.10 - 1989.07Informacje o RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403) 1984.10 - 1989.07
RENAULTSUPER 5 (B/C40_)C2J 7821.4 (B/C40J)139749671987.06 - 1989.07Informacje o RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J) 1987.06 - 1989.07
RENAULTSUPER 5 (B/C40_)C2J 7841.4 (B/C40M)139744601987.06 - 1990.08Informacje o RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M) 1987.06 - 1990.08
RENAULTSUPER 5 (B/C40_)F8M 7301.6 D159540541985.04 - 1990.12Informacje o RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D 1985.04 - 1990.12
RENAULTSUPER 5 (B/C40_)F8M 720, F8M 7301.6 D (B/C/404)159540551985.08 - 1996.12Informacje o RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (B/C/404) 1985.08 - 1996.12
RENAULTSUPER 5 (B/C40_)F3N 716, F3N 7171.7 (B/C408)172154731986.10 - 1995.03Informacje o RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408) 1986.10 - 1995.03
RENAULTSUPER 5 Nadwozie pełne / liftback (S40_)C1G 7021.2 (S40F, S407)123744601987.01 - 1996.12Informacje o RENAULT SUPER 5 Nadwozie pełne / liftback (S40_) 1.2 (S40F, S407) 1987.01 - 1996.12
RENAULTSUPER 5 Nadwozie pełne / liftback (S40_)C3J 7001.4139744601985.09 - 1986.07Informacje o RENAULT SUPER 5 Nadwozie pełne / liftback (S40_) 1.4 1985.09 - 1986.07
RENAULTSUPER 5 Nadwozie pełne / liftback (S40_)F8M 7201.6 D (S404)159540541984.10 - 1996.12Informacje o RENAULT SUPER 5 Nadwozie pełne / liftback (S40_) 1.6 D (S404) 1984.10 - 1996.12
RENAULTTHALIA I (LB_)D7F 744, D7F 7461.2114943581998.02 - 2003.10Informacje o RENAULT THALIA I (LB_) 1.2 1998.02 - 2003.10
RENAULTTHALIA I (LB_)D4F 712, D4F 706, D4F 7281.2 16V114955752002.04 - Informacje o RENAULT THALIA I (LB_) 1.2 16V 2002.04 -
RENAULTTHALIA I (LB_)K7J 7001.4 (LB17)139072982000.05 - 2009.02Informacje o RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 (LB17) 2000.05 - 2009.02
RENAULTTHALIA I (LB_)K7J 7001.4139055752000.08 - Informacje o RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 2000.08 -
RENAULTTHALIA I (LB_)K7M 7461.6159866901998.03 - Informacje o RENAULT THALIA I (LB_) 1.6 1998.03 -
RENAULTTHALIA I (LB_)F8Q 6301.9 D187048651998.02 - 2001.05Informacje o RENAULT THALIA I (LB_) 1.9 D 1998.02 - 2001.05
RENAULTTHALIA II (LU_)D4F 7281.2 16V (LU2V)114955752008.09 - Informacje o RENAULT THALIA II (LU_) 1.2 16V (LU2V) 2008.09 -
RENAULTTHALIA II (LU_)D4F 7281.2 LPG114955752010.01 - 2013.12Informacje o RENAULT THALIA II (LU_) 1.2 LPG 2010.01 - 2013.12
RENAULTTHALIA II (LU_)K7J 7001.4139055752008.09 - 2014.06Informacje o RENAULT THALIA II (LU_) 1.4 2008.09 - 2014.06
RENAULTTWINGO I (C06_)D7F 700, D7F 7011.2 (C067)114940541996.05 - 2007.03Informacje o RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067) 1996.05 - 2007.03
RENAULTTWINGO I (C06_)D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 7041.2 (C066, C068)114943581996.05 - 2007.06Informacje o RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068) 1996.05 - 2007.06
RENAULTTWINGO I (C06_)D7F 702, D7F 703, D7F 7041.2114944601998.09 - 2000.08Informacje o RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 1998.09 - 2000.08
RENAULTTWINGO I (C06_) 1.2 LPG114943582000.09 - 2007.06Informacje o RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG 2000.09 - 2007.06
RENAULTTWINGO I (C06_)D4F 7021.2 16V (C06C, C06D, C06K)114955752001.01 - 2007.06Informacje o RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) 2001.01 - 2007.06
RENAULTTWINGO I (C06_)D4F 7081.2 16V (C060)114944602004.08 - 2007.06Informacje o RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C060) 2004.08 - 2007.06
RENAULTTWINGO I Nadwozie pełne / liftback (S06_)D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 704, D7F 7061.2 (S066, S068)114943581996.05 - 2004.08Informacje o RENAULT TWINGO I Nadwozie pełne / liftback (S06_) 1.2 (S066, S068) 1996.05 - 2004.08
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
TARCZA HAM. RENAULT CLIO 0986478105/BOH TARCZA HAM. RENAULT CLIO BOSCH 53,59 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. RENAULT CLIO 09071/FEB TARCZA HAM. RENAULT CLIO FEBI BILSTEIN 43,32 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAMULCOWA PRZED.RENAULT CLIO 103110/KAO TARCZA HAMULCOWA PRZED.RENAULT CLIO KAMOKA 47,10 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.RENAULT MEGANE BG2217/DEL TARCZA HAM.RENAULT MEGANE DELPHI 45,88 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD DACIA LOGAN 04- CLIO II B130220/DEC TARCZA HAM.PRZOD DACIA LOGAN 04- CLIO II DENCKERMANN 46,08 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. RENAULT CLIO 08.2958.14/BRE TARCZA HAM. RENAULT CLIO BREMBO 54,77 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.RENAULT CLIO,R5-R21 23-0082/MET TARCZA HAM.RENAULT CLIO,R5-R21 METELLI 45,04 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD RENAULT CLIO,R5-R21 24.0112-0116.1/ATE TARCZA HAM.PRZOD RENAULT CLIO,R5-R21 ATE 61,45 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. DACIA SANDERO RENAULT THALIA 92036103/TEX TARCZA HAM. DACIA SANDERO RENAULT THALIA TEXTAR 73,48 PLN Dostępność: 4 sztuki
TARCZA HAM. RENAULT CLIO MEGANE R5 R9 BS0670/OPH TARCZA HAM. RENAULT CLIO MEGANE R5 R9 OPTIMAL 38,34 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Tarcze Halucowe w sklepie Motoszef.pl

Tarcze hamulcowe są obok klocków hamulcowych, szczęk i siłowników głównym elementem hamulców tarczowych w naszych samochodach. W odróżnieniu od klocków, na których położenie i siłę nacisku mamy bezpośredni wpływ poprzez naciśnięcie pedału hamulca, tarcze hamulcowe są na stałe zintegrowane z piastami kół. Stanowią one powierzchnię cierną dla klocków hamulcowych, dzięki czemu w procesie hamowania powstaje siła tarcia pomiędzy tymi dwoma elementami, a w efekcie rozproszenie energii mechanicznej i możliwość zahamowania poruszającego się pojazdu. Określony rodzaj tarcz hamulcowych jest dobierany do konkretnego modelu samochodu przy uwzględnieniu jego masy własnej i przeznaczenia. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się tarcze hamulcowe renomowanych producentów, takich jak: ATE , TRW czy BOSCH. Tarcze hamulcowe najczęściej wykonuje się z żeliwa wysoko nawęglanego, a w zależności od modelu samochodu i typu układu hamulcowego dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach. Tarcze hamulcowe...


Czytaj więcej o Tarczach Hamulcowych

Kilka informacji o TRW

Firma TRW posiada 110-letni staż pracy i wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Powstała w amerykańskim mieście Cleveland. Na początku firma TRW opracowała szeroką gamę produktów dla nowo powstającej branży motoryzacyjnej. Już w 1904 roku wyprodukowano pierwszy dwu-częściowy zawór silnikowy dla Wint0n Motors Company, a także drewniane koła dla Modelu T, samochodu Henriego Forda w Ameryce Północnej. W ciągu 110 lat jakie upłynęły od powstania firmy TRW jej misją jest projektowanie i rozwijanie gamy systemów bezpieczeństwa, które są dostępne dla każdego kierowcy. Klientami TRW są wszyscy czołowi producenci samochodów...


Czytaj więcej o producencie TRW