Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

TARCZA HAM. BMW 3 E46 DF4055 TRW

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Typ tarczy hamulcowej: wentylowany
średnica zewnętrzna [mm]: 300
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22
Minimalna grubość [mm]: 20,4
Średnica otworu centrującego [mm]: 79
Wysokość [mm]: 51,6
Ilość otworów: 5
Wymiar gwintu: 14,5
Ø rozmieszczenia otworów [mm]: 120
Przetwarzanie: wysoko nawęglany
Kolor: czarny
Powierzchnia: lakierowany
Kod EAN
3322937275281
Informacje dodatkowe producenta
pdfpdf
Producent Kod OE
A.B.S. 17023
A.P. 24746V
ACDelco AC2410D
APEC braking DSK971
ATE 24012201601
ATE 24032201601
ATE 24112201601
BENDIX 562090B
BENDIX 562090BC
BMW 1 164 539
BMW 34 11 1 164 539
BMW 34 11 6 757 526
BMW 34 11 6 766 224
BMW 34 11 6 855 152
BMW 34 11 6 864 058
BMW 6 757 526
BMW 6 766 224
BMW 6 855 152
BMW 6 864 058
BORG & BECK BBD4127
BOSCH 0 986 478 571
BOSCH 0 986 479 S32
BOSCH 0 986 AB6 577
BOSCH 986478571
BOSCH F 026 A05 723
BRADI 1.0644.2.4
Brake ENGINEERING DI955915S
BREMBO 09.7701.10
BREMBO 09770111
BREMBO 0977011X
BREMBO 09770175
CAR 142094
CAR HPD094
DBA Australia DBA966
DELPHI BG3527
DELPHI BG3527C
FEBI BILSTEIN 12323
FERODO DDF1066
FERODO DDF10661
FERODO DDF1066C
FERODO DDF1066C1
FERODO DRF1066
FIRST LINE FBD1081
FTE BS5146
FTE BS5146HB
GIRLING 6040551
HELLA 8DD 355 106-171
HELLA 8DD 355 106-541
HELLA 8DD 355 106-551
HELLA 8DD 355 106-552
HELLA 8DD 355 127-391
HELLA PAGID 8DD 355 106-551
HELLA PAGID 8DD 355 106-552
HELLA PAGID 8DD 355 127-391
JURID 562090J
JURID 562090JC
LEMFÖRDER 22830 01
LEMFÖRDER 22830 02
LPR B2546V
MAGNETI MARELLI 353610644240
MAGNETI MARELLI 431602042300
MAPCO 15654
METELLI 230515
METELLI 230515C
METZGER 24746V
METZGER X24746
MEYLE 315 521 3020
MEYLE 315 521 3020/PD
MEYLE 3835213020PD
MGA D1315
MINTEX MDC1383
NATIONAL NBD976
NK 201540
NK 301540
NK 311540
NK 341540
OBTEC A/S 131359V
OPTIMAL BS-5890
OPTIMAL BS-5890C
OPTIMAL BS-5890HC
PAGID 50448
PAGID 50448PRO
PEX 140113
PEX 140113N
PILENGA V128
QH Benelux 57882
QUINTON HAZELL BDC5146
QUINTON HAZELL BSF5146
REMSA 658910
ROULUNDS RUBBER D2410
RUVILLE BFR320310
ST-TEMPLIN 0311011990
ST-TEMPLIN 0311011995
SWAG 20912323
TEXTAR 92097200
TEXTAR 92097203
TEXTAR 92097205
TRISCAN 812011137
TRISCAN 812011137C
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0834044
TRUSTING DF549
VALEO 186815
VALEO 196046
ZIMMERMANN 150128800
ZIMMERMANN 150128820
ZIMMERMANN 150128850
ZIMMERMANN 150128852
ZIMMERMANN 150128870
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
BMW3 (E46)N46 B18 A, N42 B18 A316 i1796851152002.02 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 316 i 2002.02 - 2005.02
BMW3 (E46)M52 B20 (206S4)320 i19901101501998.03 - 2000.09Informacje o BMW 3 (E46) 320 i 1998.03 - 2000.09
BMW3 (E46)N42 B20 A, N46 B20 A, N46 B20 C318 i19951051432001.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 318 i 2001.09 - 2005.02
BMW3 (E46)M47 D20 (204D4)320 d19951101502001.09 - 2005.05Informacje o BMW 3 (E46) 320 d 2001.09 - 2005.05
BMW3 (E46)M54 B22 (226S1)320 i21711251702000.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 320 i 2000.09 - 2005.02
BMW3 (E46)M52 B25 (256S4)323 i24941201631998.03 - 2000.09Informacje o BMW 3 (E46) 323 i 1998.03 - 2000.09
BMW3 (E46)M52 B25 (256S4)323 i24941251701998.03 - 2000.09Informacje o BMW 3 (E46) 323 i 1998.03 - 2000.09
BMW3 (E46)M54 B25 (256S5)325 xi24941411922000.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 325 xi 2000.09 - 2005.02
BMW3 (E46)M54 B25 (256S5)325 i24941411922000.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 325 i 2000.09 - 2005.02
BMW3 (E46)M52 B28 (286S2)328 i27931421931998.02 - 2000.06Informacje o BMW 3 (E46) 328 i 1998.02 - 2000.06
BMW3 Compact (E46)M47 D20 (204D4)320 td19951101502001.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001.09 - 2005.02
BMW3 Compact (E46)M47 D20 (204D4)320 td19951001362001.10 - 2002.12Informacje o BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001.10 - 2002.12
BMW3 Compact (E46)M54 B25 (256S5)325 ti24941411922001.04 - 2004.12Informacje o BMW 3 Compact (E46) 325 ti 2001.04 - 2004.12
BMW3 coupe (E46)M47 D20 (204D4)320 Cd19951101502003.11 - 2006.07Informacje o BMW 3 coupe (E46) 320 Cd 2003.11 - 2006.07
BMW3 coupe (E46)M54 B25 (256S5)325 Ci24941411922000.09 - 2006.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000.09 - 2006.05
BMW3 coupe (E46)M52 B28 (286S2)328 Ci27931421931998.12 - 2000.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1998.12 - 2000.05
BMW3 kabriolet (E46)M47 D20 (204D4)320 Cd19951101502005.02 - 2007.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 320 Cd 2005.02 - 2007.12
BMW3 kabriolet (E46)M54 B22 (226S1)320 Ci21711251702000.09 - 2007.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2000.09 - 2007.12
BMW3 kabriolet (E46)M54 B22 (226S1)320 Ci21711201632006.01 - 2007.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2006.01 - 2007.12
BMW3 kabriolet (E46)M52 B25 (256S4)323 Ci24941251702000.04 - 2000.09Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000.04 - 2000.09
BMW3 kabriolet (E46)M54 B25 (256S5)325 Ci24941411922000.09 - 2006.08Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000.09 - 2006.08
BMW3 Touring (E46)M47 D20 (204D4)320 d19951101502001.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 320 d 2001.09 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M54 B22 (226S1)320 i21711251702000.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000.09 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M54 B25 (256S5)325 i24941411922000.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000.09 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M54 B25 (256S5)325 xi24941411922000.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 325 xi 2000.09 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M52 B28 (286S2)328 i27931421931999.06 - 2000.05Informacje o BMW 3 Touring (E46) 328 i 1999.06 - 2000.05
BMWZ3 coupe (E36)M54 B30 (306S3)3.0 i29791702312000.06 - 2003.06Informacje o BMW Z3 coupe (E36) 3.0 i 2000.06 - 2003.06
BMWZ3 Roadster (E36)M54 B30 (306S3)3.0 i29791702312000.06 - 2003.01Informacje o BMW Z3 Roadster (E36) 3.0 i 2000.06 - 2003.01
BMWZ4 Roadster (E85)N52 B25 A2.5 si24971602182006.01 - 2008.08Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 si 2006.01 - 2008.08
BMWZ4 Roadster (E85)M54 B30 (306S3)3.0 i29791702312002.12 - 2005.12Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i 2002.12 - 2005.12
BMW (BRILLIANCE)3 SERIES (E46)M54 B25 (256S5)325 i24941411922003.07 - 2005.06Informacje o BMW (BRILLIANCE) 3 SERIES (E46) 325 i 2003.07 - 2005.06
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
TARCZA HAM. BMW 3 E46 12323/FEB TARCZA HAM. BMW 3 E46 FEBI BILSTEIN 103,32 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD BMW 3 E46 99- B130317/DEC TARCZA HAM.PRZOD BMW 3 E46 99- DENCKERMANN 99,09 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. BMW 3 (E46) 0986478571/BOH TARCZA HAM. BMW 3 (E46) BOSCH 137,87 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD BMW 3 E46 98-05 24.0122-0160.1/ATE TARCZA HAM.PRZOD BMW 3 E46 98-05 ATE 144,43 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD POWER DISC BMW 3 E46-05 24.0322-0160.1/ATE TARCZA HAM.PRZOD POWER DISC BMW 3 E46-05 ATE 173,34 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD BMW 3 E46 98-05 09.7701.11/BRE TARCZA HAM.PRZOD BMW 3 E46 98-05 BREMBO 132,19 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.PRZOD XTRA BMW 3 E46 98-05 09.7701.1X/BRE TARCZA HAM.PRZOD XTRA BMW 3 E46 98-05 BREMBO 230,02 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.BMW 3 E46 98-05 23-0515C/MET TARCZA HAM.BMW 3 E46 98-05 METELLI 104,69 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. BMW 3 E46/Z3 E36/Z4 E85 92097205/TEX TARCZA HAM. BMW 3 E46/Z3 E36/Z4 E85 TEXTAR 128,90 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAMULCOWA PRZED.BMW 3 E46 1032132/KAO TARCZA HAMULCOWA PRZED.BMW 3 E46 KAMOKA 101,88 PLN Dostępność: 4 sztuki
TARCZA HAM.PRZOD MAX BMW 3 E46 98-05 09.7701.75/BRE TARCZA HAM.PRZOD MAX BMW 3 E46 98-05 BREMBO 189,38 PLN Dostępność: 2 sztuki
ZAMIENIONE NA TEX92097205 92097203/TEX ZAMIENIONE NA TEX92097205 TEXTAR 128,90 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM.BMW 3 E46 98- BS5890/OPH TARCZA HAM.BMW 3 E46 98- OPTIMAL 83,43 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Tarcze Halucowe w sklepie Motoszef.pl

Tarcze hamulcowe są obok klocków hamulcowych, szczęk i siłowników głównym elementem hamulców tarczowych w naszych samochodach. W odróżnieniu od klocków, na których położenie i siłę nacisku mamy bezpośredni wpływ poprzez naciśnięcie pedału hamulca, tarcze hamulcowe są na stałe zintegrowane z piastami kół. Stanowią one powierzchnię cierną dla klocków hamulcowych, dzięki czemu w procesie hamowania powstaje siła tarcia pomiędzy tymi dwoma elementami, a w efekcie rozproszenie energii mechanicznej i możliwość zahamowania poruszającego się pojazdu. Określony rodzaj tarcz hamulcowych jest dobierany do konkretnego modelu samochodu przy uwzględnieniu jego masy własnej i przeznaczenia. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się tarcze hamulcowe renomowanych producentów, takich jak: ATE , TRW czy BOSCH. Tarcze hamulcowe najczęściej wykonuje się z żeliwa wysoko nawęglanego, a w zależności od modelu samochodu i typu układu hamulcowego dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach. Tarcze hamulcowe...


Czytaj więcej o Tarczach Hamulcowych

Kilka informacji o TRW

Firma TRW posiada 110-letni staż pracy i wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Powstała w amerykańskim mieście Cleveland. Na początku firma TRW opracowała szeroką gamę produktów dla nowo powstającej branży motoryzacyjnej. Już w 1904 roku wyprodukowano pierwszy dwu-częściowy zawór silnikowy dla Wint0n Motors Company, a także drewniane koła dla Modelu T, samochodu Henriego Forda w Ameryce Północnej. W ciągu 110 lat jakie upłynęły od powstania firmy TRW jej misją jest projektowanie i rozwijanie gamy systemów bezpieczeństwa, które są dostępne dla każdego kierowcy. Klientami TRW są wszyscy czołowi producenci samochodów...


Czytaj więcej o producencie TRW