Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

TARCZA HAM. AUDI A4 00- TYL DF4186 TRW

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Typ tarczy hamulcowej: pełny
średnica zewnętrzna [mm]: 245
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9,9
Minimalna grubość [mm]: 8
Średnica otworu centrującego [mm]: 68
Wysokość [mm]: 39,8
Ilość otworów: 10
Wymiar gwintu: 15,5
Ø rozmieszczenia otworów [mm]: 112
Kolor: czarny
Powierzchnia: lakierowany
Oznaczenie kontrolne: E1 90R 02 C0190/0539
Kod EAN
3322937320844
Informacje dodatkowe producenta
pdfpdf
Producent Kod OE
A.B.S. 08.9136.11
A.B.S. 17332
A.P. 14839
A.P. 14839 V
A.P. 14839 X
A.P. X 14839
APEC braking DSK2098
APEC braking SDK6084
ATE 24011002611
ATE 24031002611
ATE 24111002611
AUDI 8E0 615 601 B
AUDI 8E0 615 601 P
BENDIX 562192B
BENDIX 562192BC
BLUE PRINT ADV184323
BORG & BECK BBD4273
BOSCH 0 986 478 986
BOSCH 0 986 479 925
BOSCH 0 986 AB6 117
BOSCH 0 986 T16 117
BOSCH F 026 A06 867
Brake ENGINEERING DI956129
BREMBO 08.9136.1X
BREMBO 08913610
BREMBO 08913611
BREMBO 08913675
CAR 142281
CAR HPD281
DELPHI BG2517
DELPHI BG2753C
DELPHI BG3673
DELPHI BG3673C
FEBI BILSTEIN 23570
FERODO DDF1232
FERODO DDF1709
FERODO DDF17091
FERODO DDF1709C
FERODO DDF1709C1
FTE BS5307
FTE BS5307B
GIRLING 6041864
HELLA 8DD 355 107-531
HELLA 8DD 355 107-541
HELLA 8DD 355 107-542
HELLA 8DD 355 124-601
HELLA PAGID 8DD 355 107-541
HELLA PAGID 8DD 355 107-542
HELLA PAGID 8DD 355 124-601
JURID 562192J
JURID 562192JC
LEMFÖRDER 25882 01
LEMFÖRDER 28702 01
LPR A1007P
LPR A1007PR
MAGNETI MARELLI 353610106560
MAGNETI MARELLI 360406012200
MAGNETI MARELLI 360406012201
MAGNETI MARELLI 360406012202
MAGNETI MARELLI 360406012205
MAGNETI MARELLI 361302040125
MAGNETI MARELLI 431602040880
METELLI 230748
METELLI 230748C
METZGER 14839V
METZGER X14839
MEYLE 115 523 1111
MEYLE 115 523 1111/PD
MEYLE 1155230030
MEYLE 1155230030PD
MGA D1480
MINTEX MDC1523
NK 204778
NK 314778
Omnicraft 2143095
OPEN PARTS BDR1939.10
OPTIMAL BS-8046
OPTIMAL BS-8046C
PAGID 50311
PAGID 50311PRO
PEX 140023
PEX 140023N
QH Benelux 57977
QUINTON HAZELL BDC5307
QUINTON HAZELL BSF5307
REMSA 675300
REMY RAD1128C
REMY RAD1130C
SEAT 8E0 615 601 B
SEAT 8E0 615 601 P
ST-TEMPLIN 0311010450
ST-TEMPLIN 0311010455
SWAG 30923570
TEXTAR 92106200
TEXTAR 92106203
TEXTAR 92106205
TRISCAN 8120291006
TRISCAN 8120291006C
TRISCAN 812029165
TRISCAN 812029174
TRUSTING DF964
VALEO 186807
VALEO 297807
VW 8E0 615 601 B
VW 8E0 615 601 P
ZIMMERMANN 100124300
ZIMMERMANN 100124320
ZIMMERMANN 100124350
ZIMMERMANN 100331400
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
AUDIA4 B6 (8E2)ALZ1.61595751022000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.6 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AVJ1.8 T17811101502000.11 - 2002.07Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T 2000.11 - 2002.07
AUDIA4 B6 (8E2)AVJ1.8 T quattro17811101502000.11 - 2002.07Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro 2000.11 - 2002.07
AUDIA4 B6 (8E2)AMB, AWM1.8 T quattro17811251702001.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro 2001.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AMB1.8 T17811251702001.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T 2001.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)BFB1.8 T quattro17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)BEX1.8 T quattro17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)BEX1.8 T17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AVB1.9 TDI1896741012001.05 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2001.05 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AVF1.9 TDI quattro1896961302001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)BKE1.9 TDI1896851162004.06 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)ALT2.01984961302000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AWA2.0 FSI19841101502002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI quattro 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AYM2.5 TDI24961141552001.08 - 2002.07Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI 2001.08 - 2002.07
AUDIA4 B6 (8E2)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)ALZ1.61595751022001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.6 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AVJ1.8 T17811101502001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AVJ1.8 T quattro17811101502001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 B6 Avant (8E5)BFB1.8 T quattro17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)BEX1.8 T quattro17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)BEX1.8 T17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AVB1.9 TDI1896741012001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AVF1.9 TDI quattro1896961302001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)BKE1.9 TDI1896851162004.06 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)ALT2.01984961302001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AWA2.0 FSI19841101502002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AYM2.5 TDI24961141552001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI quattro 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2005.12Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 1.8 T 2002.07 - 2005.12
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)AMB1.8 T17811251702002.10 - 2005.10Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 1.8 T 2002.10 - 2005.10
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)BFB1.8 T quattro17811201632003.05 - 2005.12Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 1.8 T quattro 2003.05 - 2005.12
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)ALT2.01984961302004.09 - 2005.12Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 2.0 2004.09 - 2005.12
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.08 - 2005.12Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 2.5 TDI 2002.08 - 2005.12
AUDIA4 B7 (8EC)ALZ1.61595751022004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 1.6 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BFB1.8 T quattro17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BFB1.8 T17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BKE, BRB1.9 TDI1896851162004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 1.9 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BNA, BRF2.0 TDI19681001362004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BPW2.0 TDI19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BLB, BRE2.0 TDI 16V19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 16V 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.09Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.09
AUDIA4 B7 (8EC)BVF2.0 TDI1968931262005.11 - 2006.11Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2005.11 - 2006.11
AUDIA4 B7 (8EC)BPW2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BRD2.0 TDI quattro19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BVA2.0 TDI quattro19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)ALT2.01984961302004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)ALZ1.61595751022004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.6 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BFB1.8 T quattro17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BFB1.8 T17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BKE, BRB1.9 TDI1896851162004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.9 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BLB, BRE2.0 TDI 16V19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 16V 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BPW2.0 TDI19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BNA, BRF2.0 TDI19681001362004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.09Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.09
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BVF2.0 TDI1968931262005.11 - 2006.11Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 2005.11 - 2006.11
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BPW2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BRD2.0 TDI quattro19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BVA2.0 TDI quattro19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)ALT2.01984961302004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BPP2.7 TDI26981321802006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.7 TDI 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)BPW2.0 TDI19681031402006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)BRC2.0 TDI19681001362006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)BWT2.0 TFSI quattro19841472002005.11 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 2.0 TFSI quattro 2005.11 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)BWE, BWT2.0 TFSI 16V19841472002006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 2.0 TFSI 16V 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)BPP2.7 TDI26981321802006.06 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 2.7 TDI 2006.06 - 2009.03
SEATEXEO (3R2)ALZ1.61595751022009.03 - 2010.09Informacje o SEAT EXEO (3R2) 1.6 2009.03 - 2010.09
SEATEXEO (3R2)CFMA1.8 T17811101502008.12 - 2010.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 1.8 T 2008.12 - 2010.05
SEATEXEO (3R2)CDHB1.8 TSI17981181602010.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI 2010.05 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CDHA1.8 TSI1798881202010.09 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI 2010.09 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CAGC, CJCC2.0 TDI1968881202008.12 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2008.12 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CAGA, CJCA2.0 TDI19681051432008.12 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2008.12 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CAHA, CGLB2.0 TDI19681251702009.02 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2009.02 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)BWE2.0 TFSI19841472002009.03 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI 2009.03 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CDND2.0 TFSI19841552112010.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI 2010.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)ALZ1.61595751022009.06 - 2010.09Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 1.6 2009.06 - 2010.09
SEATEXEO ST (3R5)CDHB1.8 TSI17981181602010.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 TSI 2010.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CDHA1.8 TSI1798881202010.09 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 TSI 2010.09 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CAGA, CJCA2.0 TDI19681051432009.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI 2009.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CAHA, CGLB2.0 TDI19681251702009.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI 2009.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CAGC, CJCC2.0 TDI1968881202009.07 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI 2009.07 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CDND2.0 TFSI19841552112010.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TFSI 2010.05 - 2013.05
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
TARCZA HAM. AUDI A4 00- TYL 0986478986/BOH TARCZA HAM. AUDI A4 00- TYL BOSCH 71,00 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. AUDI A4 SEAT EXEO 92106203/TEX TARCZA HAM. AUDI A4 SEAT EXEO TEXTAR 70,92 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.TYL POWER DISC AUDI A4 -08 24.0310-0261.1/ATE TARCZA HAM.TYL POWER DISC AUDI A4 -08 ATE 117,77 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.TYL AUDI A4 00- 08.9136.11/BRE TARCZA HAM.TYL AUDI A4 00- BREMBO 77,45 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.AUDI A4 00-08 TYL 23-0748C/MET TARCZA HAM.AUDI A4 00-08 TYL METELLI 54,07 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM. AUDI A4 00- TYL 23570/FEB TARCZA HAM. AUDI A4 00- TYL FEBI BILSTEIN 54,74 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.AUDI A4 04-08 BG2753C/DEL TARCZA HAM.AUDI A4 04-08 DELPHI 62,21 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.TYL AUDI A4 00-08 24.0110-0261.1/ATE TARCZA HAM.TYL AUDI A4 00-08 ATE 98,66 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
TARCZA HAM.TYL MAX AUDI A4 00- 08.9136.75/BRE TARCZA HAM.TYL MAX AUDI A4 00- BREMBO 105,61 PLN Dostępność: 2 sztuki
TARCZA HAM.AUDI A4 BG3673/DEL TARCZA HAM.AUDI A4 DELPHI 65,56 PLN Dostępność: 2 sztuki
ZAMIENIONE NA BRE08.9136.11 08.9136.10/BRE ZAMIENIONE NA BRE08.9136.11 BREMBO 76,69 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAMULCOWA TYL.PELNA 1031112/KAO TARCZA HAMULCOWA TYL.PELNA KAMOKA 60,44 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM.TYL AUDI A4 00-  EXEO 08- B130304/DEC TARCZA HAM.TYL AUDI A4 00- EXEO 08- DENCKERMANN 53,58 PLN Dostępność: Brak
TARCZA HAM. AUDI 80 A4 BS8046/OPH TARCZA HAM. AUDI 80 A4 OPTIMAL 45,03 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Tarcze Halucowe w sklepie Motoszef.pl

Tarcze hamulcowe są obok klocków hamulcowych, szczęk i siłowników głównym elementem hamulców tarczowych w naszych samochodach. W odróżnieniu od klocków, na których położenie i siłę nacisku mamy bezpośredni wpływ poprzez naciśnięcie pedału hamulca, tarcze hamulcowe są na stałe zintegrowane z piastami kół. Stanowią one powierzchnię cierną dla klocków hamulcowych, dzięki czemu w procesie hamowania powstaje siła tarcia pomiędzy tymi dwoma elementami, a w efekcie rozproszenie energii mechanicznej i możliwość zahamowania poruszającego się pojazdu. Określony rodzaj tarcz hamulcowych jest dobierany do konkretnego modelu samochodu przy uwzględnieniu jego masy własnej i przeznaczenia. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się tarcze hamulcowe renomowanych producentów, takich jak: ATE , TRW czy BOSCH. Tarcze hamulcowe najczęściej wykonuje się z żeliwa wysoko nawęglanego, a w zależności od modelu samochodu i typu układu hamulcowego dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach. Tarcze hamulcowe...


Czytaj więcej o Tarczach Hamulcowych

Kilka informacji o TRW

Firma TRW posiada 110-letni staż pracy i wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Powstała w amerykańskim mieście Cleveland. Na początku firma TRW opracowała szeroką gamę produktów dla nowo powstającej branży motoryzacyjnej. Już w 1904 roku wyprodukowano pierwszy dwu-częściowy zawór silnikowy dla Wint0n Motors Company, a także drewniane koła dla Modelu T, samochodu Henriego Forda w Ameryce Północnej. W ciągu 110 lat jakie upłynęły od powstania firmy TRW jej misją jest projektowanie i rozwijanie gamy systemów bezpieczeństwa, które są dostępne dla każdego kierowcy. Klientami TRW są wszyscy czołowi producenci samochodów...


Czytaj więcej o producencie TRW