Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

SPRZEGLO KPL. 618309600 LUK

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Średnica [mm]: 180
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z łożyskiem oporowym
Kod EAN
4005108826183
Zastępuje artykuły
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
AUTOBIANCHI 589 2775
AUTOBIANCHI 5892775
BORG & BECK HK 06261
BORG & BECK HK 06281
BORG & BECK HK 6281
BORG & BECK HK 7617
BORG & BECK HK 9982
BORG & BECK HK 9990
BORG & BECK HK06261
BORG & BECK HK06281
BORG & BECK HK6281
BORG & BECK HK7617
BORG & BECK HK9982
BORG & BECK HK9990
BORG & BECK K 1011
BORG & BECK K 1081
BORG & BECK K1011
BORG & BECK K1081
BORG & BECK KT6281
FERODO CTK895
FIAT 46400732
FIAT 46400733
FIAT 46462446
FIAT 46462449
FIAT 46466726
FIAT 46780591
FIAT 55220302
FIAT 589 2775
FIAT 5892775
FIAT 5893654
FIAT 71711133
FIAT 71711134
FIAT 71711442
FIAT 71714672
FIAT 71716228
FIAT 71718481
FIAT 71718483
FIAT 71718485
FIAT 71718689
FIAT 71719094
FIAT 71719137
FIAT 71719818
FIAT 71719821
FIAT 71722744
FIAT 71722745
FIAT 71722776
FIAT 71722777
FIAT 71728477
FIAT 71728674
FIAT 71734222
FIAT 71734433
FIAT 71734449
FIAT 71736583
FIAT 71736756
FIAT 71738457
FIAT 71739537
FIAT 71739547
FIAT 71744040
FIAT 71752229
FIAT 71752235
FIAT 71752239
FIAT 71752451
FIAT 71782143
FIAT 71782176
FIAT 71782178
FIAT 71782181
FIAT 71782194
FIAT 71782227
FIAT 71782273
FIAT 71782275
FIAT 71782276
FIAT 71782279
FIAT 71782281
FIAT 71784148
FIAT 71785734
FIAT 71785914
FIAT 71788709
FIAT 73501249
FIAT 762 5958
FIAT 7625958
FIAT 773 5060
FIAT 7735060
LANCIA 46462445
LANCIA 46466726
LANCIA 46523832
LANCIA 46755340
LANCIA 55220302
LANCIA 589 2775
LANCIA 5892775
LANCIA 71711442
LANCIA 71716228
LANCIA 71722777
LANCIA 71732317
LANCIA 71739590
LANCIA 71752446
LANCIA 73501249
LANCIA 762 5958
LANCIA 7625958
LANCIA 773 5060
LANCIA 7735060
LAYCOCK LCK 113
LAYCOCK LCK113
MOTAQUIP VCK708
NATIONAL NCK 769
NATIONAL NCK769
NK 132327
NK 132328
Omnicraft 2277947
Omnicraft HAMJ-7L596-ABAA
Omnicraft HAMJ7L596ABAA
QUINTON HAZELL QKT1470AF
QUINTON HAZELL QKT2132AF
QUINTON HAZELL QKT786AF
SACHS 3000 626 001
SACHS 3000 626 101
SACHS 3000 951 044
SACHS 3000 951 302
SACHS 3000626001
SACHS 3000626101
SACHS 3000951044
SACHS 3000951302
TRIPLE FIVE 8660000961
TRIPLE FIVE FD011381A0
TRIPLE FIVE KK-647
TRIPLE FIVE KK647
TRIPLE FIVE R442MK
TRIPLE FIVE RM011281A0
TTV TCK3769
UNIPART GCK833AF
VALEO 801422
VALEO 821457
VALEO K368S
VALEO K529S
VALEO K532S
VALEO K678S
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
FIATCINQUECENTO (170_)176 B2.0001.1 Sporting (170AH)110840541994.10 - 1998.01Informacje o FIAT CINQUECENTO (170_) 1.1 Sporting (170AH) 1994.10 - 1998.01
FIATPALIO (178_)178 B9.0331.1110840541997.07 - 2003.10Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.1 1997.07 - 2003.10
FIATPALIO (178_)188 A4.000, 178 B7.045, 178 C4.0661.2124244601997.07 - 2002.08Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.2 1997.07 - 2002.08
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)178 B5.0001.2124254731996.04 - 2001.02Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 1996.04 - 2001.02
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)188 A4.000, 178 C4.0661.2 (178DYA1A, 178DXS1A)124244601997.07 - 2004.10Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYA1A, 178DXS1A) 1997.07 - 2004.10
FIATPANDA (169_)187 A1.0001.1 (169.AXA1A)110840542003.09 - Informacje o FIAT PANDA (169_) 1.1 (169.AXA1A) 2003.09 -
FIATPANDA (169_)188 A4.0001.2 (169.AXB11, 169.AXB1A)124244602003.09 - Informacje o FIAT PANDA (169_) 1.2 (169.AXB11, 169.AXB1A) 2003.09 -
FIATPANDA (169_)188 A4.0001.2 Natural Power (169.AXB1A)124244602007.01 - 2011.12Informacje o FIAT PANDA (169_) 1.2 Natural Power (169.AXB1A) 2007.01 - 2011.12
FIATPANDA (169_)188 A4.0001.2 LPG (169.AXB1A)124244602009.04 - Informacje o FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169.AXB1A) 2009.04 -
FIATPANDA (169_)169 A4.0001.2 LPG (169CXF1A)124251692010.11 - 2013.08Informacje o FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169CXF1A) 2010.11 - 2013.08
FIATPANDA Nadwozie pełne / liftback (169_)187 A1.0001.1 (169CXA1A)110840542004.09 - Informacje o FIAT PANDA Nadwozie pełne / liftback (169_) 1.1 (169CXA1A) 2004.09 -
FIATPANDA Nadwozie pełne / liftback (169_)188 A4.0001.2124244602004.09 - Informacje o FIAT PANDA Nadwozie pełne / liftback (169_) 1.2 2004.09 -
FIATPANDA Nadwozie pełne / liftback (169_)188 A4.0001.2 LPG124244602009.04 - Informacje o FIAT PANDA Nadwozie pełne / liftback (169_) 1.2 LPG 2009.04 -
FIATPANDA Nadwozie pełne / liftback (169_)169 A4.0001.2 LPG124251692010.09 - Informacje o FIAT PANDA Nadwozie pełne / liftback (169_) 1.2 LPG 2010.09 -
FIATPANDA Nadwozie pełne / liftback (169_)169 A4.0001.2124251692010.09 - Informacje o FIAT PANDA Nadwozie pełne / liftback (169_) 1.2 2010.09 -
FIATPUNTO (176_)176 A6.000, 176 B2.00055 1.1110840541993.09 - 1999.09Informacje o FIAT PUNTO (176_) 55 1.1 1993.09 - 1999.09
FIATPUNTO (176_)176 B1.000, 176 B4.00060 1.2 (176AP, 176AR, 176AQ, 176BB)124244601993.09 - 1999.09Informacje o FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 (176AP, 176AR, 176AQ, 176BB) 1993.09 - 1999.09
FIATPUNTO (176_)176 A8.00075 1.2124254731993.10 - 1999.09Informacje o FIAT PUNTO (176_) 75 1.2 1993.10 - 1999.09
FIATPUNTO (176_)176 A7.00060 1.2124243581994.01 - 1999.09Informacje o FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 1994.01 - 1999.09
FIATPUNTO (188_)188 A4.0001.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250)124244601999.09 - 2010.12Informacje o FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 1999.09 - 2010.12
FIATPUNTO (188_)188 A4.0001.2 Bipower (188BXA1A)124244602001.08 - 2003.05Informacje o FIAT PUNTO (188_) 1.2 Bipower (188BXA1A) 2001.08 - 2003.05
FIATPUNTO (188_)188 A4.0001.2 Natural Power124244602003.09 - 2012.03Informacje o FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 2003.09 - 2012.03
FIATPUNTO (188_)188 A4.0001.2 Natural Power (188BXA1A)124238522004.04 - 2006.04Informacje o FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power (188BXA1A) 2004.04 - 2006.04
FIATPUNTO (188_)188 A4.0001.2 Bifuel124244602007.08 - 2012.03Informacje o FIAT PUNTO (188_) 1.2 Bifuel 2007.08 - 2012.03
FIATPUNTO kabriolet (176_)176 A7.00060 1.2124243581994.04 - 2000.06Informacje o FIAT PUNTO kabriolet (176_) 60 1.2 1994.04 - 2000.06
FIATPUNTO kabriolet (176_)176 B1.000, 176 B4.00060 1.2 (176AR_, 176BR_)124244601995.05 - 2000.06Informacje o FIAT PUNTO kabriolet (176_) 60 1.2 (176AR_, 176BR_) 1995.05 - 2000.06
FIATPUNTO Nadwozie pełne / liftback (188_)188 A4.0001.2 60124244602000.02 - 2009.10Informacje o FIAT PUNTO Nadwozie pełne / liftback (188_) 1.2 60 2000.02 - 2009.10
FIATPUNTO Nadwozie pełne / liftback (188_)188 A4.0001.2 Natural Power (188CXA1A)124244602003.01 - 2010.12Informacje o FIAT PUNTO Nadwozie pełne / liftback (188_) 1.2 Natural Power (188CXA1A) 2003.01 - 2010.12
FIATPUNTO Van (176_)176 B2.0001.1110840541996.04 - 2000.02Informacje o FIAT PUNTO Van (176_) 1.1 1996.04 - 2000.02
FIATSEICENTO / 600 (187_)176 B2.000, 187 A1.0001.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)110840541998.01 - 2010.01Informacje o FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 1998.01 - 2010.01
FIATSEICENTO / 600 Nadwozie pełne / liftback (287_)176 B2.0001.1 (187CXB/C)110840541998.01 - 2010.01Informacje o FIAT SEICENTO / 600 Nadwozie pełne / liftback (287_) 1.1 (187CXB/C) 1998.01 - 2010.01
FIATSIENA (178_, 172_)178 B5.0001.2 (178CXG1AAM, 178CXG1AAP, 178CXG1AAT)124254731998.09 - 2002.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.2 (178CXG1AAM, 178CXG1AAP, 178CXG1AAT) 1998.09 - 2002.12
FIATSIENA (178_, 172_)188 A4.000, 178 C4.0661.2 (178CXS1AAI, 178BYA1AAT, 178CYA1AAT)124244602001.09 - 2012.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.2 (178CXS1AAI, 178BYA1AAT, 178CYA1AAT) 2001.09 - 2012.12
FIATUNO (146_)160 A3.0001.1110841561986.04 - 2006.06Informacje o FIAT UNO (146_) 1.1 1986.04 - 2006.06
FIATUNO (146_)156 C.04650 1.1110837501990.01 - 1993.12Informacje o FIAT UNO (146_) 50 1.1 1990.01 - 1993.12
FIATUNO (146_)146 C3.00050 i.e. 1.1111636491992.06 - 1993.12Informacje o FIAT UNO (146_) 50 i.e. 1.1 1992.06 - 1993.12
FIAT (NANJING)PALIO liftback188 A5.0001.3124259792002.01 - Informacje o FIAT (NANJING) PALIO liftback 1.3 2002.01 -
LANCIAY (840_)176 B2.0001.1 (840AE)110840541995.11 - 2003.09Informacje o LANCIA Y (840_) 1.1 (840AE) 1995.11 - 2003.09
LANCIAY (840_)840 A3.000, 188 A4.0001.2 (840AA, 840AF1A)124244601996.03 - 2003.09Informacje o LANCIA Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A) 1996.03 - 2003.09
LANCIAY10 (156_)156 C.0461.1 i.e. Fire (156AG)110837501989.07 - 1995.09Informacje o LANCIA Y10 (156_) 1.1 i.e. Fire (156AG) 1989.07 - 1995.09
LANCIAY10 (156_)176 B2.0001.1 Fire (156AG)110840541995.01 - 1995.12Informacje o LANCIA Y10 (156_) 1.1 Fire (156AG) 1995.01 - 1995.12
LANCIAYPSILON (843_)188 A4.0001.2 (843.AXA1A)124244602003.10 - 2011.12Informacje o LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXA1A) 2003.10 - 2011.12
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
SPRZEGLO PUNTO II 1240 8V SIENA 1,2 821457/VAL SPRZEGLO PUNTO II 1240 8V SIENA 1,2 VALEO 245,43 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
SPRZEGLO KPL. FIAT 786034/VAL SPRZEGLO KPL. FIAT VALEO 195,31 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
SPRZEGLO KPL Z LOZYSKIEM 3000 951 044/SAC SPRZEGLO KPL Z LOZYSKIEM SACHS 250,93 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
SPRZEGLO KPL. FIAT PUNTO 1,2 100.222/STA SPRZEGLO KPL. FIAT PUNTO 1,2 STATIM 170,63 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
SPRZEGLO KPL. FIAT CNQ SPORTING 100.224/STA SPRZEGLO KPL. FIAT CNQ SPORTING STATIM 170,39 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
SPRZEGLO KPL.FIAT PUNTO 3000 626 101/SAC SPRZEGLO KPL.FIAT PUNTO SACHS 303,61 PLN Dostępność: 3 sztuki
SPRZEGLO KPL.FIAT PUNTO 1.2 93- KC030/KAO SPRZEGLO KPL.FIAT PUNTO 1.2 93- KAMOKA 193,77 PLN Dostępność: 3 sztuki
SPRZEGLO CNQ 1,1 SPORT,PUNTO,UNO 801422/VAL SPRZEGLO CNQ 1,1 SPORT,PUNTO,UNO VALEO 344,09 PLN Dostępność: 1 sztuka
SPRZEGLO FIAT 600, CINQUECENTO, PUNTO 786010/VAL SPRZEGLO FIAT 600, CINQUECENTO, PUNTO VALEO 217,94 PLN Dostępność: Brak
SPRZEGLO VALEO CNQ 1,1 SPORT,PUNTO,UNO.. 801422/5SP SPRZEGLO VALEO CNQ 1,1 SPORT,PUNTO,UNO.. FIAT 298,72 PLN Dostępność: Brak
SPRZEGLO PUNTO II 1240 8V SIENA 1,2VALEO 821457/6SP SPRZEGLO PUNTO II 1240 8V SIENA 1,2VALEO FIAT 235,52 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Sprzęgła w sklepie Motoszef.pl

Sprzęgło jest niezbędnym elementem każdego samochodu, które w dużym uproszczeniu umożliwia przenoszenie napędu pomiędzy silnikiem i skrzynią biegów. Charakterystyka i określona budowa sprzęgła ma za zadanie przenieść poprzez siłę tarcia ruch obrotowy z wału silnika na wałek sprzęgłowy skrzyni biegów. Efektem zastosowania sprzęgła we współczesnych pojazdach jest płynna i komfortowa możliwość zmiany biegów w czasie jazdy. Natomiast żywotność całego układu w znacznej części zależy od stylu jazdy kierowcy. Sprzęgło w swojej podstawowej formie składa się z trzech elementów: tarczy sprzęgła, łożyska oraz docisku sprzęgła. Głównym zadaniem tarczy sprzęgła jest amortyzacja przeciążeń oraz tłumienie szarpania silnika, które powstaje w czasie ruszania oraz podczas gwałtownego przyspieszania pojazdu. Obecność łożyska w sprzęgle umożliwia z kolei jego włączenie i wyłączenie i również jest elementem podatnym na zużycie. Docisk sprzęgła natomiast ma za zadanie odpowiednie dociskanie tarczy sprzęgłowej do koła zamachowego...


Czytaj więcej o Sprzęgłach

Kilka informacji o LuK

Niemiecka firma LuK to producent najwyższej jakości części samochodowych, w tym głównie elementów układu przeniesienia mocy. Firma reprezentowana jest w 18. krajach na całym świecie, a łączne zatrudnienie wewnątrz przedsiębiorstwa wynosi około 11 tysięcy pracowników. Liczby te przekładają się na doskonałe wyniki produkcji. Z linii produkcyjnych corocznie schodzi ponad 17 milionów sprzęgieł przeznaczonych do samochodów oraz około 6,5 miliona podwójnych kół zamachowych. Z danych producenta wynika, że co czwarty samochód seryjnie wyposażany jest w sprzęgła LuK. Firma LuK została założona w 1965 roku. Od samych początków oferta sprzedaży...


Czytaj więcej o producencie LuK