Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

SPRZEGLO KPL.FORD FUSION 1.4 619306333 LUK

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Średnica [mm]: 190
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z wysprzęglikiem centralnym
Kod EAN
4005108492302
Producent Kod OE
FORD 1013684
FORD 1041766
FORD 1087001
FORD 1202222
FORD 1206625
FORD 1212061
FORD 1219393
FORD 1219398
FORD 1328008
FORD 1328012
FORD 1434878
FORD 1457641
FORD 1474323
FORD 1480708
FORD 1495872
FORD 1513981
FORD 1514143
FORD 1547820
FORD 1548409
FORD 1566434
FORD 1744565
FORD 1772135
FORD 1830995
FORD 1837710
FORD 2S61 7540 BC
FORD 2S61 7540 BG
FORD 2S61 7540 KA
FORD 2S61 7540 KB
FORD 2S61 7550 BC
FORD 2S61 7550 KA
FORD 2S61 7550 KB
FORD 2S61 7550 KC
FORD 2S61 7563 BD
FORD 2S61 7563 HB
FORD 2S61 7563 HC
FORD 2S61-7A564-CA
FORD 2S61-7A564-CB
FORD 2S617540BC
FORD 2S617540BG
FORD 2S617540KA
FORD 2S617540KB
FORD 2S617550BC
FORD 2S617550KA
FORD 2S617550KB
FORD 2S617550KC
FORD 2S617563BD
FORD 2S617563HB
FORD 2S617563HC
FORD 2S617A564CA
FORD 2S617A564CB
FORD 3M51-7A564-AG
FORD 3M51-7A564-AH
FORD 3M517A564AG
FORD 3M517A564AH
FORD 7G91-7A564-AA
FORD 7G91-7A564-AB
FORD 7G91-7A564-AC
FORD 7G917A564AA
FORD 7G917A564AB
FORD 7G917A564AC
FORD 8V21-7A564-AB
FORD 8V21-7A564-AC
FORD 8V21-7A564-AD
FORD 8V217A564AB
FORD 8V217A564AC
FORD 8V217A564AD
FORD 96FX-7L596-AA
FORD 96FX-7L596-AB
FORD 96FX7L596AA
FORD 96FX7L596AB
FORD AV61-7A564-AC
FORD AV617A564AC
FORD BM55-7A564-AB
FORD BM557A564AB
FORD R9 6F X7L59 6AB
FORD R96FX7L596AB
FORD RM 2S 61754 0BF
FORD RM 2S 61754 0BG
FORD RM2S617540BF
FORD RM2S617540BG
MAZDA 1E03-16-400
MAZDA 1E03-16-400A
MAZDA 1E0316400
MAZDA 1E0316400A
MAZDA C201-16-490
MAZDA C201-16-490A
MAZDA C201-16-490D
MAZDA C201-16-490E
MAZDA C20116490
MAZDA C20116490A
MAZDA C20116490D
MAZDA C20116490E
MAZDA DK49-17-ZX1A
MAZDA DK49-17-ZX1B
MAZDA DK4917ZX1A
MAZDA DK4917ZX1B
Omnicraft 2 277 846
Omnicraft 2277846
Omnicraft HAMJ-7C623-EEAA
Omnicraft HAMJ7C623EEAA
SACHS 3000 990 214
SACHS 3000990214
TRIPLE FIVE 8660000848
TRIPLE FIVE FD014281A0
TRIPLE FIVE RM010161A0
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
FORDFIESTA V (JH_, JD_)FUJA, FUJB1.25 16V124255752002.05 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 2002.05 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)M7JA, M7JB1.25 16V124251702003.03 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 2003.03 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)A9JA, A9JB1.3129951692001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)BAJA1.3129944602001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)FXJA, FXJB1.4 16V138859802001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V VanA9JA, A9JB1.3129951692003.10 - 2005.07Informacje o FORD FIESTA V Van 1.3 2003.10 - 2005.07
FORDFUSION (JU_)FUJA, FUJB1.25124255752004.08 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.25 2004.08 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)FXJA, FXJB, FXJC1.4138859802002.08 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.4 2002.08 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)UTJA1.4 LPG138859802010.01 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG 2010.01 - 2012.12
MAZDA2 (DY)FUJA1.2124255752003.02 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.2 2003.02 - 2007.06
MAZDA2 (DY)FUJA1.25124255752003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.25 2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)FXJA1.4138859802003.02 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.4 2003.02 - 2007.06
MAZDA2 (DY)FXJA1.4138859802003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.4 2003.04 - 2007.06
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
SPRZEGLO KPL. FORD FUSION Z CSC 834063/VAL SPRZEGLO KPL. FORD FUSION Z CSC VALEO 438,56 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
SPRZEGLO KPL Z LOZYSKIEM HYDRAULICZNYM 3000 990 214/SAC SPRZEGLO KPL Z LOZYSKIEM HYDRAULICZNYM SACHS 407,34 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
SPRZEGLO KPL. 120.647/STA SPRZEGLO KPL. STATIM 358,46 PLN Dostępność: 5 sztuk
Strona z 1
Kod części Wymagana ilość Nazwa części
619 3063 09 1 Zestaw sprzęgieł
510 0058 10 1 Wysprzęglik centralny, sprzęgło
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Sprzęgła w sklepie Motoszef.pl

Sprzęgło jest niezbędnym elementem każdego samochodu, które w dużym uproszczeniu umożliwia przenoszenie napędu pomiędzy silnikiem i skrzynią biegów. Charakterystyka i określona budowa sprzęgła ma za zadanie przenieść poprzez siłę tarcia ruch obrotowy z wału silnika na wałek sprzęgłowy skrzyni biegów. Efektem zastosowania sprzęgła we współczesnych pojazdach jest płynna i komfortowa możliwość zmiany biegów w czasie jazdy. Natomiast żywotność całego układu w znacznej części zależy od stylu jazdy kierowcy. Sprzęgło w swojej podstawowej formie składa się z trzech elementów: tarczy sprzęgła, łożyska oraz docisku sprzęgła. Głównym zadaniem tarczy sprzęgła jest amortyzacja przeciążeń oraz tłumienie szarpania silnika, które powstaje w czasie ruszania oraz podczas gwałtownego przyspieszania pojazdu. Obecność łożyska w sprzęgle umożliwia z kolei jego włączenie i wyłączenie i również jest elementem podatnym na zużycie. Docisk sprzęgła natomiast ma za zadanie odpowiednie dociskanie tarczy sprzęgłowej do koła zamachowego...


Czytaj więcej o Sprzęgłach

Kilka informacji o LuK

Niemiecka firma LuK to producent najwyższej jakości części samochodowych, w tym głównie elementów układu przeniesienia mocy. Firma reprezentowana jest w 18. krajach na całym świecie, a łączne zatrudnienie wewnątrz przedsiębiorstwa wynosi około 11 tysięcy pracowników. Liczby te przekładają się na doskonałe wyniki produkcji. Z linii produkcyjnych corocznie schodzi ponad 17 milionów sprzęgieł przeznaczonych do samochodów oraz około 6,5 miliona podwójnych kół zamachowych. Z danych producenta wynika, że co czwarty samochód seryjnie wyposażany jest w sprzęgła LuK. Firma LuK została założona w 1965 roku. Od samych początków oferta sprzedaży...


Czytaj więcej o producencie LuK