Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

SPRZEGLO ALT. 535015110 INA

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Liczba rowków: 6
Rozstaw od pierwszego rowka [mm]: 9,2
Szerokość [mm]: 39,4
Średnica 1/Średnica 2 [mm]: 54,0/17,0
dla numeru producenta: F-557928.XX
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: wymagane narzędzie specjalne do montażu
Kod EAN
4005108531070
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
AS-PL AFP6002
BOSCH 1 987 945 418
BOSCH 1987945418
BREDA LORETT CR 3861
BREDA LORETT CR3861
CONTINENTAL CTAM AP9082
DAYCO ALP2442
DENSO 101210-0950
DENSO 101210-0951
DENSO 101210-0960
DENSO 101210-0961
DENSO 101210-0970
DENSO 101210-0971
DENSO 101210-1391
DENSO 101210-1700
DENSO 1012100950
DENSO 1012100951
DENSO 1012100960
DENSO 1012100961
DENSO 1012100970
DENSO 1012100971
DENSO 1012101391
DENSO 1012101700
DENSO 102211-8622
DENSO 1022118622
FEBI BILSTEIN 33160
FIAT 51805799
FIAT 51805800
FIAT 51805801
FIAT 51829383
FIAT 51854909
FIAT 51854910
FIAT 51854911
FIAT 51854912
FIAT 51880173
FIAT 77364723
GATES OAP7113
GENERAL MOTORS 13222934
GENERAL MOTORS 13222935
GENERAL MOTORS 13222936
GENERAL MOTORS 13243463
GENERAL MOTORS 13256928
GENERAL MOTORS 13256929
GENERAL MOTORS 13256931
GENERAL MOTORS 13256932
GENERAL MOTORS 13256933
GENERAL MOTORS 93169024
GENERAL MOTORS 93183381
GENERAL MOTORS 93185260
GENERAL MOTORS 93185261
GENERAL MOTORS 93185282
GENERAL MOTORS 93190915
GENERAL MOTORS 93192215
GENERAL MOTORS 95511912
INA F-557928
INA F-557928.01
INA F557928
INA F55792801
IPD 15-3497
IPD 153497
OPEL 12 02 271
OPEL 12 04 426
OPEL 12 04 429
OPEL 1202271
OPEL 1204426
OPEL 1204429
OPEL 62 04 201
OPEL 62 04 212
OPEL 62 04 213
OPEL 62 04 229
OPEL 62 04 257
OPEL 62 04 258
OPEL 62 04 259
OPEL 62 04 261
OPEL 62 04 273
OPEL 62 04 280
OPEL 62 04 281
OPEL 62 04 282
OPEL 62 04 283
OPEL 62 04 286
OPEL 6204201
OPEL 6204212
OPEL 6204213
OPEL 6204229
OPEL 6204257
OPEL 6204258
OPEL 6204259
OPEL 6204261
OPEL 6204273
OPEL 6204280
OPEL 6204281
OPEL 6204282
OPEL 6204283
OPEL 6204286
PEUGEOT 16 088 581 80
PEUGEOT 16 141 713 80
PEUGEOT 16 171 166 80
PEUGEOT 1608858180
PEUGEOT 1614171380
PEUGEOT 1617116680
RUVILLE 55377
SKF VKM 03208
SKF VKM 03509
SKF VKM03208
SKF VKM03509
SNR GA753.03
SNR GA75303
TRIPLE FIVE 330221
TRIPLE FIVE 332316
TRIPLE FIVE 353900
TRIPLE FIVE 920789
VALEO 588012
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
ALFA ROMEOMITO (955_)199 A3.000, 955 B2.0001.3 MultiJet (955AXH1B, 955AXT1A)124866902008.08 - 2010.08Informacje o ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXH1B, 955AXT1A) 2008.08 - 2010.08
ALFA ROMEOMITO (955_)199 B1.000, 330 A1.0001.3 MultiJet (955AXP1A, 955AYC1A)124870952009.09 - 2018.12Informacje o ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXP1A, 955AYC1A) 2009.09 - 2018.12
CHRYSLERYPSILON199 B1.0001.3 Multijet124870952011.05 - Informacje o CHRYSLER YPSILON 1.3 Multijet 2011.05 -
CITROËNNEMO KombiFHZ (F13DTE5)1.3 HDi 75124855752010.10 - Informacje o CITROËN NEMO Kombi 1.3 HDi 75 2010.10 -
CITROËNNEMO KombiFHY (F13DTE6)1.3 HDi 80124859802015.10 - Informacje o CITROËN NEMO Kombi 1.3 HDi 80 2015.10 -
CITROËNNEMO Skrzynia (AA_)FHZ (F13DTE5)1.3 HDi 75124855752010.10 - Informacje o CITROËN NEMO Skrzynia (AA_) 1.3 HDi 75 2010.10 -
CITROËNNEMO Skrzynia (AA_)FHY (F13DTE6)1.3 BlueHDi 80124859802016.02 - Informacje o CITROËN NEMO Skrzynia (AA_) 1.3 BlueHDi 80 2016.02 -
FIAT500 (312_)199 B1.000, 312 B1.0001.3 D Multijet (312AXE1A)124870952009.12 - Informacje o FIAT 500 (312_) 1.3 D Multijet (312AXE1A) 2009.12 -
FIAT500 (312_)312 B5.0001.3 D Multijet (312AYA1A)124857782016.06 - Informacje o FIAT 500 (312_) 1.3 D Multijet (312AYA1A) 2016.06 -
FIAT500 C (312_)199 B1.000, 312 B1.0001.3 D Multijet (312CXE1A, 312AXE1A)124870952009.09 - Informacje o FIAT 500 C (312_) 1.3 D Multijet (312CXE1A, 312AXE1A) 2009.09 -
FIAT500X (334_)552 66 963, 552 83 7751.3 D Multijet (334AXH1A)124870952014.11 - Informacje o FIAT 500X (334_) 1.3 D Multijet (334AXH1A) 2014.11 -
FIATDOBLO Cargo (263_)199 A3.000, 263 A2.0001.3 D Multijet124866902010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Cargo (263_)263 A6.0001.3 D Multijet124855752013.11 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet 2013.11 -
FIATDOBLO Cargo (263_)330 A1.0001.3 D Multijet (263WXU1A)124870952016.03 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet (263WXU1A) 2016.03 -
FIATDOBLO Cargo (263_)225 A2.0001.3 D Multijet124859802016.03 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet 2016.03 -
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)188 A9.000, 188 A8.0001.3 JTD 16V124851702004.05 - 2006.12Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.3 JTD 16V 2004.05 - 2006.12
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)199 A2.0001.3 D Multijet124855752005.10 - 2010.01Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.3 D Multijet 2005.10 - 2010.01
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)223 A9.0001.3 JTD 16V Multijet124862842006.08 - Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.3 JTD 16V Multijet 2006.08 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)199 A2.0001.3 JTD124855752005.05 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.3 JTD 2005.05 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)223 A9.0001.3 D Multijet124862842005.10 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.3 D Multijet 2005.10 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_)199 A3.000, 263 A2.0001.3 D Multijet (263AXC1A)124866902010.02 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_) 1.3 D Multijet (263AXC1A) 2010.02 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_)330 A1.0001.3 D Multijet (263AXU1A)124870952016.03 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_) 1.3 D Multijet (263AXU1A) 2016.03 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)199 A3.000, 263 A2.0001.3 D Multijet124866902010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)263 A6.0001.3 D Multijet124855752013.11 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet 2013.11 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)225 A2.0001.3 D Multijet (263.HXT1A, 263.YXT1A)124859802016.03 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet (263.HXT1A, 263.YXT1A) 2016.03 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)330 A1.0001.3 D Multijet (263.HXU1A, 263.YXU1A)124870952016.03 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet (263.HXU1A, 263.YXU1A) 2016.03 -
FIATFIORINO Nadwozie pełne/minivan (225_)199 A2.000, 199 A9.0001.3 D Multijet (225BXD1A, 225BXB1A, 225BXB11)124855752007.11 - Informacje o FIAT FIORINO Nadwozie pełne/minivan (225_) 1.3 D Multijet (225BXD1A, 225BXB1A, 225BXB11) 2007.11 -
FIATFIORINO Nadwozie pełne/minivan (225_)199 B1.000, 330 A1.0001.3 D Multijet (225BXE1A)124870952009.07 - Informacje o FIAT FIORINO Nadwozie pełne/minivan (225_) 1.3 D Multijet (225BXE1A) 2009.07 -
FIATFIORINO Nadwozie pełne/minivan (225_)225 A2.000, 552 83 7751.3 D Multijet (225CXG1A, 225AXL1A, 225AXG11, 225BXL1A,...124859802015.03 - Informacje o FIAT FIORINO Nadwozie pełne/minivan (225_) 1.3 D Multijet (225CXG1A, 225AXL1A, 225AXG11, 225BXL1A,... 2015.03 -
FIATGRANDE PUNTO (199_)199 A2.0001.3 D Multijet124855752005.10 - Informacje o FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet 2005.10 -
FIATGRANDE PUNTO (199_)199 A3.0001.3 D Multijet (199.AXD11, 199.AXD1A, 199.AXD1B,...124866902005.10 - 2010.12Informacje o FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet (199.AXD11, 199.AXD1A, 199.AXD1B,... 2005.10 - 2010.12
FIATGRANDE PUNTO (199_)199 B2.0001.3 D Multijet124851692008.07 - Informacje o FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet 2008.07 -
FIATIDEA (350_)188 A9.0001.3 D Multijet124851702004.01 - Informacje o FIAT IDEA (350_) 1.3 D Multijet 2004.01 -
FIATIDEA (350_)199 A3.0001.3 D Multijet124866902005.10 - Informacje o FIAT IDEA (350_) 1.3 D Multijet 2005.10 -
FIATIDEA (350_)199 B1.0001.3 D Multijet124870952008.05 - 2012.12Informacje o FIAT IDEA (350_) 1.3 D Multijet 2008.05 - 2012.12
FIATLINEA (323_, 110_)199 A3.0001.3 D Multijet (323AXB11, 323AXB1A)124866902007.06 - Informacje o FIAT LINEA (323_, 110_) 1.3 D Multijet (323AXB11, 323AXB1A) 2007.06 -
FIATLINEA (323_, 110_)199 A3.0001.3 D Multijet124868932008.11 - 2019.12Informacje o FIAT LINEA (323_, 110_) 1.3 D Multijet 2008.11 - 2019.12
FIATLINEA (323_, 110_)199 A3.0001.3 D Multijet (323AXB1A)124870952009.09 - Informacje o FIAT LINEA (323_, 110_) 1.3 D Multijet (323AXB1A) 2009.09 -
FIATPANDA (312_, 319_)199 A9.000, 312 A8.000, 225 A2.000, 312 B2.0001.3 D Multijet 4x4 (312PXS2A)124859802014.06 - Informacje o FIAT PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x4 (312PXS2A) 2014.06 -
FIATPANDA (312_, 319_)199 B1.000, 330 A1.000, 312 B1.0001.3 D Multijet 4x4 (312PXU1A)124870952015.04 - Informacje o FIAT PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x4 (312PXU1A) 2015.04 -
FIATPANDA (312_, 319_)199 B1.000, 330 A1.000, 312 B1.0001.3 D Multijet (312PXU1A, 312PXW1A)124870952015.04 - Informacje o FIAT PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet (312PXU1A, 312PXW1A) 2015.04 -
FIATPANDA VAN (312_, 519_)225 A2.0001.3 D Multijet 4x4 (312PXS2A)124859802014.06 - Informacje o FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.3 D Multijet 4x4 (312PXS2A) 2014.06 -
FIATPANDA VAN (312_, 519_)312 A8.000, 225 A2.000, 312 B2.0001.3 D Multijet (312PXS2A)124859802015.12 - Informacje o FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.3 D Multijet (312PXS2A) 2015.12 -
FIATPUNTO (199_)199 B1.000, 330 A1.0001.3 D Multijet124870952012.03 - Informacje o FIAT PUNTO (199_) 1.3 D Multijet 2012.03 -
FIATPUNTO (199_)955 B2.0001.3 JTD Multijet (199.AYR1A, 199.BYR1A)124866902018.05 - Informacje o FIAT PUNTO (199_) 1.3 JTD Multijet (199.AYR1A, 199.BYR1A) 2018.05 -
FIATPUNTO EVO (199_)199 B2.0001.3 D Multijet124851692008.07 - 2012.02Informacje o FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet 2008.07 - 2012.02
FIATPUNTO EVO (199_)223 A9.000, 199 B4.0001.3 D Multijet124862842009.10 - 2012.02Informacje o FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet 2009.10 - 2012.02
FIATPUNTO EVO (199_)199 B1.0001.3 D Multijet124870952009.10 - 2012.02Informacje o FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet 2009.10 - 2012.02
FIATPUNTO EVO (199_)199 A2.000, 199 A9.0001.3 D Multijet (199AXC1A, 199BXC1A, 199AXT1A, 199BXT1A)124855752009.10 - 2012.02Informacje o FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet (199AXC1A, 199BXC1A, 199AXT1A, 199BXT1A) 2009.10 - 2012.02
FIATPUNTO EVO (199_)199 A3.0001.3 D Multijet (199AXD1B, 199AXD1A, 199BXD1B, 199BXD1A,...124866902009.10 - 2012.02Informacje o FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet (199AXD1B, 199AXD1A, 199BXD1B, 199BXD1A,... 2009.10 - 2012.02
FIATPUNTO EVO (199_)199 A2.000, 199 A3.0001.3 D Multijet124868932014.10 - Informacje o FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet 2014.10 -
FIATPUNTO EVO Nadwozie pełne / liftback (199_)199 B1.0001.3 D Multijet (199.AXU1A)124870952009.03 - 2012.02Informacje o FIAT PUNTO EVO Nadwozie pełne / liftback (199_) 1.3 D Multijet (199.AXU1A) 2009.03 - 2012.02
FIATPUNTO Nadwozie pełne / liftback (199_)199 A2.000, 199 A9.0001.3 D Multijet124855752008.04 - Informacje o FIAT PUNTO Nadwozie pełne / liftback (199_) 1.3 D Multijet 2008.04 -
FIATPUNTO Nadwozie pełne / liftback (199_)199 B1.0001.3 D Multijet124870952009.03 - Informacje o FIAT PUNTO Nadwozie pełne / liftback (199_) 1.3 D Multijet 2009.03 -
FIATQUBO (225_)199 A2.000, 199 A9.0001.3 D Multijet (225CXB1A, 225AXB1A, 225CXB11, 225AXB11,...124855752008.02 - Informacje o FIAT QUBO (225_) 1.3 D Multijet (225CXB1A, 225AXB1A, 225CXB11, 225AXB11,... 2008.02 -
FIATQUBO (225_)199 B1.0001.3 D Multijet (225AXE1A, 225CXE1A)124870952010.07 - Informacje o FIAT QUBO (225_) 1.3 D Multijet (225AXE1A, 225CXE1A) 2010.07 -
FIATQUBO (225_)225 A2.0001.3 D Multijet (225AXG1A, 225CXG1A, 225AXG11, 225CXG11)124859802015.03 - Informacje o FIAT QUBO (225_) 1.3 D Multijet (225AXG1A, 225CXG1A, 225AXG11, 225CXG11) 2015.03 -
LANCIAMUSA (350_)199 A3.0001.3 D Multijet (350.AXG11, 350.AXG1A)124866902006.09 - 2012.09Informacje o LANCIA MUSA (350_) 1.3 D Multijet (350.AXG11, 350.AXG1A) 2006.09 - 2012.09
LANCIAMUSA (350_)199 B1.0001.3 D Multijet (350.AXM11, 350.AXM1A, 350.AXI1A)124870952009.03 - 2012.09Informacje o LANCIA MUSA (350_) 1.3 D Multijet (350.AXM11, 350.AXM1A, 350.AXI1A) 2009.03 - 2012.09
LANCIAYPSILON (312_)199 B1.000, 312 B1.0001.3 D Multijet (312.YXE1A, 312.YXU1A)124870952011.05 - Informacje o LANCIA YPSILON (312_) 1.3 D Multijet (312.YXE1A, 312.YXU1A) 2011.05 -
LANCIAYPSILON (843_)199 A3.0001.3 D Multijet (843.AXE11, 843.AXE1A)124866902006.09 - 2011.12Informacje o LANCIA YPSILON (843_) 1.3 D Multijet (843.AXE11, 843.AXE1A) 2006.09 - 2011.12
LANCIAYPSILON (843_)199 A3.0001.3 D Multijet (843.AXH1A, 843.AXE1A)1248771052007.05 - 2011.12Informacje o LANCIA YPSILON (843_) 1.3 D Multijet (843.AXH1A, 843.AXE1A) 2007.05 - 2011.12
OPELAGILA (A) (H00)Z 10 XEP1.0 (F68)99844602003.08 - 2007.12Informacje o OPEL AGILA (A) (H00) 1.0 (F68) 2003.08 - 2007.12
OPELAGILA (A) (H00)Z 12 XEP1.2 16V Twinport (F68)122959802004.07 - 2007.12Informacje o OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V Twinport (F68) 2004.07 - 2007.12
OPELAGILA (A) (H00)Z 13 DT1.3 CDTI (F68)124851702003.08 - 2007.12Informacje o OPEL AGILA (A) (H00) 1.3 CDTI (F68) 2003.08 - 2007.12
OPELASTRA G liftback (T98)Z 12 XE1.2 16V (F08, F48)119955752000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.2 16V (F08, F48) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 14 XEP1.4 (F08, F48)136466902007.09 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.4 (F08, F48) 2007.09 - 2009.12
OPELASTRA H (A04)Z 12 XEP1.2 (L48)122959802005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEP1.4 (L48)136466902004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEL1.4 (L48)136459802004.04 - 2004.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.04 - 2004.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEL1.4 (L48)136455752004.04 - 2004.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.04 - 2004.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEP1.4 LPG (L48)136466902009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L08)124866902005.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08) 2005.04 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 14 XEL1.4 (L08)136455752005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 14 XEP1.4 (L08)136466902005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L35)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.3 CDTI (L35) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 (L35)136466902004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEL1.4 (L35)136455752004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 LPG (L35)136466902009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 LPG (L35) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 13 DTH1.3 CDTI (L70)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.3 CDTI (L70) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L69)124866902007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.3 CDTi (L69) 2007.02 - 2010.10
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 13 DT1.3 CDTI 16V124851692005.08 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.3 CDTI 16V 2005.08 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752005.10 - 2012.12Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.3 CDTI 16V 2005.10 - 2012.12
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 13 FD1.3 CDTI (B05)124866902012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.3 CDTI (B05) 2012.02 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 13 FD1.3 CDTI (B05)124870952016.03 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.3 CDTI (B05) 2016.03 -
OPELCOMBO TourZ 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI 16V124851692004.06 - 2011.01Informacje o OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V 2004.06 - 2011.01
OPELCOMBO TourZ 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752005.10 - 2011.12Informacje o OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V 2005.10 - 2011.12
OPELCOMBO Tour (X12)A 13 FD1.3 CDTI (C26, D26, E26, C05)124866902012.02 - Informacje o OPEL COMBO Tour (X12) 1.3 CDTI (C26, D26, E26, C05) 2012.02 -
OPELCORSA C (X01)Z 10 XE1.0 (F08, F68)97343582000.09 - 2003.06Informacje o OPEL CORSA C (X01) 1.0 (F08, F68) 2000.09 - 2003.06
OPELCORSA C (X01)Z 12 XE1.2 (F08, F68)119955752000.09 - 2009.12Informacje o OPEL CORSA C (X01) 1.2 (F08, F68) 2000.09 - 2009.12
OPELCORSA C (X01)Z 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI (F08, F68)124851702003.06 - 2009.12Informacje o OPEL CORSA C (X01) 1.3 CDTI (F08, F68) 2003.06 - 2009.12
OPELCORSA C Nadwozie pełne / liftback (X01)Z 13 DT1.3 CDTI 16V (F08, W5L)124851692005.07 - 2006.06Informacje o OPEL CORSA C Nadwozie pełne / liftback (X01) 1.3 CDTI 16V (F08, W5L) 2005.07 - 2006.06
OPELCORSA D (S07)Z 13 DTH1.3 CDTI (L08, L68)124866902006.07 - 2011.06Informacje o OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68) 2006.07 - 2011.06
OPELCORSA D (S07)Z 13 DTJ, A 13 DTC1.3 CDTI (L08, L68)124855752006.07 - 2014.08Informacje o OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68) 2006.07 - 2014.08
OPELCORSA D Nadwozie pełne / liftback (S07)Z 13 DTH1.3 CDTI (L08)124866902006.07 - 2010.06Informacje o OPEL CORSA D Nadwozie pełne / liftback (S07) 1.3 CDTI (L08) 2006.07 - 2010.06
OPELCORSA D Nadwozie pełne / liftback (S07)Z 13 DTJ, A 13 DTC1.3 CDTI (L08)124855752006.07 - 2014.08Informacje o OPEL CORSA D Nadwozie pełne / liftback (S07) 1.3 CDTI (L08) 2006.07 - 2014.08
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 13 DTJ1.3 CDTI (E75)124855752003.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.3 CDTI (E75) 2003.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI (E75)124851692005.04 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.3 CDTI (E75) 2005.04 - 2010.05
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 13 DTC1.3 CDTI (75)124855752010.06 - 2013.10Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.3 CDTI (75) 2010.06 - 2013.10
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 13 DTE1.3 CDTI (75)124870952010.06 - 2014.11Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.3 CDTI (75) 2010.06 - 2014.11
OPELTIGRA TwinTop (X04)Z 13 DT1.3 CDTI (R97)124851692004.06 - 2010.12Informacje o OPEL TIGRA TwinTop (X04) 1.3 CDTI (R97) 2004.06 - 2010.12
PEUGEOTBIPPER (AA_)FHZ (F13DTE5)1.3 HDi 75124855752010.10 - Informacje o PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.3 HDi 75 2010.10 -
PEUGEOTBIPPER (AA_)FHY (F13DTE6)1.3 HDi 80 / BlueHDi 80124859802015.12 - Informacje o PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.3 HDi 80 / BlueHDi 80 2015.12 -
PEUGEOTBIPPER TEPEEFHZ (F13DTE5)1.3 HDi 75124855752010.10 - Informacje o PEUGEOT BIPPER TEPEE 1.3 HDi 75 2010.10 -
PEUGEOTBIPPER TEPEEFHY (F13DTE6)1.3 HDi 80124859802015.12 - Informacje o PEUGEOT BIPPER TEPEE 1.3 HDi 80 2015.12 -
RENAULTMEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_)K9K 656, K9K 6571.5 dCi 1101461811102016.04 - Informacje o RENAULT MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 1.5 dCi 110 2016.04 -
RENAULTMEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_)K9K 6561.5 dCi 90146166902016.04 - Informacje o RENAULT MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 1.5 dCi 90 2016.04 -
VAUXHALLAGILA Mk I (A) (H00)Z 10 XEP1.0 12V99844602000.02 - 2006.11Informacje o VAUXHALL AGILA Mk I (A) (H00) 1.0 12V 2000.02 - 2006.11
VAUXHALLAGILA Mk I (A) (H00)Z 12 XEP1.2 16V Twinport122959802004.07 - 2006.11Informacje o VAUXHALL AGILA Mk I (A) (H00) 1.2 16V Twinport 2004.07 - 2006.11
VAUXHALLAGILA Mk II (B) (H08)Z 13 DTJ, D13A1.3 CDTI124855752008.01 - 2014.11Informacje o VAUXHALL AGILA Mk II (B) (H08) 1.3 CDTI 2008.01 - 2014.11
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V138966901998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.4 16V 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V (F08, F48)138966901998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.4 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V138966901998.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.4 16V 1998.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.3 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 14 XEP1.4 (L48)136466902004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.4 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L35)124866902004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.3 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 (L35)136466902004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L08)124866902005.04 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.3 CDTi (L08) 2005.04 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 14 XEP1.4 i 16V (L08)136466902005.03 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.4 i 16V (L08) 2005.03 - 2010.11
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi124866902005.08 - Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.3 CDTi 2005.08 -
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI 16V124851692004.09 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.3 CDTI 16V 2004.09 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752005.10 - 2011.11Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.3 CDTI 16V 2005.10 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12)A 13 FD1.3 CDTi124866902011.11 - Informacje o VAUXHALL COMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.3 CDTi 2011.11 -
VAUXHALLCOMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.3 CDTi124870952016.03 - Informacje o VAUXHALL COMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.3 CDTi 2016.03 -
VAUXHALLCORSA Mk II (C) (X01)Z 10 XE1.0 12V (F08, F68)97343582000.09 - 2003.10Informacje o VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01) 1.0 12V (F08, F68) 2000.09 - 2003.10
VAUXHALLCORSA Mk II (C) (X01)Z 12 XE1.2 16V (F08, F68)119955752000.09 - 2006.10Informacje o VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01) 1.2 16V (F08, F68) 2000.09 - 2006.10
VAUXHALLCORSA Mk II (C) (X01)Z 12 XE1.2 16V Dualfuel (F08)119955752001.08 - 2006.10Informacje o VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01) 1.2 16V Dualfuel (F08) 2001.08 - 2006.10
VAUXHALLCORSA Mk II (C) (X01)Z 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI 16V (F08, F68)124851692003.10 - 2007.04Informacje o VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01) 1.3 CDTI 16V (F08, F68) 2003.10 - 2007.04
VAUXHALLCORSA Mk III (D) (S07)Z 13 DTH1.3 CDTI (L08)124866902006.08 - 2014.08Informacje o VAUXHALL CORSA Mk III (D) (S07) 1.3 CDTI (L08) 2006.08 - 2014.08
VAUXHALLCORSA Mk III (D) (S07)Z 13 DTJ, A 13 DTC1.3 CDTI (L08)124855752006.08 - 2014.08Informacje o VAUXHALL CORSA Mk III (D) (S07) 1.3 CDTI (L08) 2006.08 - 2014.08
VAUXHALLCORSAVAN Mk II (C) Nadwozie pełne / liftback (X01)Z 12 XE1.2 16V (F08)119955752000.09 - 2006.06Informacje o VAUXHALL CORSAVAN Mk II (C) Nadwozie pełne / liftback (X01) 1.2 16V (F08) 2000.09 - 2006.06
VAUXHALLCORSAVAN Mk II (C) Nadwozie pełne / liftback (X01)Z 12 XE1.2 16V Dualfuel (F08)119955752001.08 - 2006.06Informacje o VAUXHALL CORSAVAN Mk II (C) Nadwozie pełne / liftback (X01) 1.2 16V Dualfuel (F08) 2001.08 - 2006.06
VAUXHALLCORSAVAN Mk II (C) Nadwozie pełne / liftback (X01)Z 13 DT1.3 CDTI 16V (F08)124852702004.04 - 2006.06Informacje o VAUXHALL CORSAVAN Mk II (C) Nadwozie pełne / liftback (X01) 1.3 CDTI 16V (F08) 2004.04 - 2006.06
VAUXHALLCORSAVAN Mk III (D) Nadwozie pełne / liftback (S07)Z 13 DTH1.3 CDTI124866902006.07 - Informacje o VAUXHALL CORSAVAN Mk III (D) Nadwozie pełne / liftback (S07) 1.3 CDTI 2006.07 -
VAUXHALLCORSAVAN Mk III (D) Nadwozie pełne / liftback (S07)Z 13 DTJ, A 13 DTC1.3 CDTI124855752006.07 - Informacje o VAUXHALL CORSAVAN Mk III (D) Nadwozie pełne / liftback (S07) 1.3 CDTI 2006.07 -
VAUXHALLMERIVA Mk I (A) (X03)Z 13 DTJ1.3 CDTI124855752003.01 - 2009.10Informacje o VAUXHALL MERIVA Mk I (A) (X03) 1.3 CDTI 2003.01 - 2009.10
VAUXHALLMERIVA Mk II (B) (S10)A 13 DTE1.3 CDTi124870952010.06 - Informacje o VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10) 1.3 CDTi 2010.06 -
VAUXHALLMERIVA Mk II (B) (S10)A 13 DTC1.3 CDTI124855752010.06 - Informacje o VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10) 1.3 CDTI 2010.06 -
VAUXHALLTIGRA TwinTop (X04)Z 13 DT1.3 CDTI124851692004.06 - 2009.08Informacje o VAUXHALL TIGRA TwinTop (X04) 1.3 CDTI 2004.06 - 2009.08
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KOLO PASOWE WOLNOBIEZNE ALTERNATORA AFP6002/AST KOLO PASOWE WOLNOBIEZNE ALTERNATORA AUTO 63,97 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KOLO PASOWE ALTERNATORA 588012/VAL KOLO PASOWE ALTERNATORA VALEO 105,13 PLN Dostępność: 5 sztuk
SPRZEGLO ALTERNATORA 09-071/DEX SPRZEGLO ALTERNATORA DEX 95,84 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o INA

INA to niemiecka marka znana głównie z produkcji najwyższej jakości łożysk z przeznaczeniem na rynek motoryzacyjny. INA stanowi część Schaeffler Gruppe, w której część wchodzą dodatkowo FAG oraz LuK. Łącznie o sile grupy stanowi 63 zakłady produkcyjne, wśród których znajduje się fabryka w Schweinfurcie - jedna z największych kuźni pierścieni łożyskowych na całym świecie. Fabryka ta jest w stanie przetworzyć około 80 000 ton stali w skali roku. Początki firmy INA datuje się na rok 1946. To właśnie wtedy dr. Georg Schaeffler w Herzogenaurach założyli niewielki warsztat, w którym zaczęli konstruować i obrabiać auto części. W 1949 roku Georg Schaeffler...


Czytaj więcej o producencie INA