Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

SPRZEGLO ALT. 535012410 INA

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Liczba rowków: 6
Rozstaw od pierwszego rowka [mm]: 14,55
Szerokość [mm]: 40,2
Średnica 1/Średnica 2 [mm]: 49,4/17,0
dla numeru producenta: F-551406.XX
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: wymagane narzędzie specjalne do montażu
Kod EAN
4005108480385
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
AS-PL AFP0033
AUDI 03G 903 016 E
AUDI 03G 903 016 F
AUDI 03G 903 016 G
AUDI 03G 903 016 L
AUDI 03G 903 023 F
AUDI 03G 903 023 G
AUDI 03G 903 119 B
AUDI 03G903016E
AUDI 03G903016F
AUDI 03G903016G
AUDI 03G903016L
AUDI 03G903023F
AUDI 03G903023G
AUDI 03G903119B
AUDI 03H 903 023 E
AUDI 03H 903 023 L
AUDI 03H 903 023 M
AUDI 03H 903 023 Q
AUDI 03H903023E
AUDI 03H903023L
AUDI 03H903023M
AUDI 03H903023Q
AUDI 03L 903 016 A
AUDI 03L 903 017
AUDI 03L 903 017 B
AUDI 03L 903 017 E
AUDI 03L 903 023 C
AUDI 03L 903 023 J
AUDI 03L 903 023 K
AUDI 03L 903 023 L
AUDI 03L 903 023 M
AUDI 03L 903 023 N
AUDI 03L 903 023 P
AUDI 03L 903 023 Q
AUDI 03L 903 024 C
AUDI 03L 903 024 D
AUDI 03L 903 024 E
AUDI 03L 903 024 G
AUDI 03L 903 024 H
AUDI 03L 903 024 L
AUDI 03L 903 024 N
AUDI 03L 903 024 R
AUDI 03L 903 024 S
AUDI 03L 903 024 T
AUDI 03L903016A
AUDI 03L903017
AUDI 03L903017B
AUDI 03L903017E
AUDI 03L903023C
AUDI 03L903023J
AUDI 03L903023K
AUDI 03L903023L
AUDI 03L903023M
AUDI 03L903023N
AUDI 03L903023P
AUDI 03L903023Q
AUDI 03L903024C
AUDI 03L903024D
AUDI 03L903024E
AUDI 03L903024G
AUDI 03L903024H
AUDI 03L903024L
AUDI 03L903024N
AUDI 03L903024R
AUDI 03L903024S
AUDI 03L903024T
AUDI 045 903 023 D
AUDI 045 903 023 H
AUDI 045 903 119
AUDI 045 903 119 A
AUDI 045903023D
AUDI 045903023H
AUDI 045903119
AUDI 045903119A
AUDI 04B 903 023 A
AUDI 04B903023A
AUDI 04L 903 016
AUDI 04L 903 017
AUDI 04L 903 017 A
AUDI 04L 903 017 B
AUDI 04L 903 017 C
AUDI 04L 903 017 D
AUDI 04L 903 017 E
AUDI 04L 903 017 X
AUDI 04L 903 021 A
AUDI 04L 903 023 A
AUDI 04L 903 023 N
AUDI 04L 903 023 T
AUDI 04L 903 024
AUDI 04L 903 024 A
AUDI 04L 903 024 S
AUDI 04L 903 027
AUDI 04L 903 027 A
AUDI 04L903016
AUDI 04L903017
AUDI 04L903017A
AUDI 04L903017B
AUDI 04L903017C
AUDI 04L903017D
AUDI 04L903017E
AUDI 04L903017X
AUDI 04L903021A
AUDI 04L903023A
AUDI 04L903023N
AUDI 04L903023T
AUDI 04L903024
AUDI 04L903024A
AUDI 04L903024S
AUDI 04L903027
AUDI 04L903027A
AUDI 06F 903 023 L
AUDI 06F 903 023 M
AUDI 06F 903 023 N
AUDI 06F 903 023 P
AUDI 06F 903 023 R
AUDI 06F903023L
AUDI 06F903023M
AUDI 06F903023N
AUDI 06F903023P
AUDI 06F903023R
AUDI 06J 903 119 A
AUDI 06J903119A
AUDI 3R0 903 023
AUDI 3R0903023
AUTEX 654319
BOSCH 0 121 715 042
BOSCH 0 121 715 077
BOSCH 0 121 715 142
BOSCH 0 121 715 177
BOSCH 0 124 325 047
BOSCH 0 124 325 141
BOSCH 0 124 325 142
BOSCH 0 124 325 190
BOSCH 0 124 515 067
BOSCH 0 124 525 530
BOSCH 0 124 525 575
BOSCH 0 124 525 576
BOSCH 0 125 525 114
BOSCH 0 125 525 146
BOSCH 0 125 711 034
BOSCH 0 125 711 081
BOSCH 0 125 711 088
BOSCH 0 125 711 107
BOSCH 0 125 711 108
BOSCH 0 125 711 129
BOSCH 0 125 711 130
BOSCH 0 125 711 153
BOSCH 0 125 711 154
BOSCH 0 125 716 013
BOSCH 0 125 716 014
BOSCH 0 125 811 008
BOSCH 0 125 811 035
BOSCH 0 125 811 115
BOSCH 0 125 811 116
BOSCH 0 125 815 025
BOSCH 0 125 815 026
BOSCH 0121715042
BOSCH 0121715077
BOSCH 0121715142
BOSCH 0121715177
BOSCH 0124325047
BOSCH 0124325141
BOSCH 0124325142
BOSCH 0124325190
BOSCH 0124515067
BOSCH 0124525530
BOSCH 0124525575
BOSCH 0124525576
BOSCH 0125525114
BOSCH 0125525146
BOSCH 0125711034
BOSCH 0125711081
BOSCH 0125711088
BOSCH 0125711107
BOSCH 0125711108
BOSCH 0125711129
BOSCH 0125711130
BOSCH 0125711153
BOSCH 0125711154
BOSCH 0125716013
BOSCH 0125716014
BOSCH 0125811008
BOSCH 0125811035
BOSCH 0125811115
BOSCH 0125811116
BOSCH 0125815025
BOSCH 0125815026
BOSCH F 000 BL0 800
BOSCH F 000 BL0 8A0
BOSCH F 000 BL0 8J7
BOSCH F 000 BL0 8J8
BOSCH F 00M 991 932
BOSCH F 00M A47 723
BOSCH F000BL0800
BOSCH F000BL08A0
BOSCH F000BL08J7
BOSCH F000BL08J8
BOSCH F00M 147 876
BOSCH F00M 991 247
BOSCH F00M 991 287
BOSCH F00M147876
BOSCH F00M991247
BOSCH F00M991287
BOSCH F00M991932
BOSCH F00MA47723
BREDA LORETT CR 3870
BREDA LORETT CR3870
CONTINENTAL CTAM AP9022
DAYCO ALP2434
FEBI BILSTEIN 34589
GATES OAP7114
INA F-551406
INA F-551406.01
INA F-551406.02
INA F-551406.03
INA F-551406.04
INA F-551406.05
INA F-551406.07
INA F-551406.08
INA F551406
INA F55140601
INA F55140602
INA F55140603
INA F55140604
INA F55140605
INA F55140607
INA F55140608
IPD 15-3314
IPD 153314
LUCAS ELECTRICAL LOPA0108
MAN 65.26101-6000
MAN 65.26101-6001
MAN 65.26101-6002
MAN 65.26101-6003
MAN 65.26101-6004
MAN 65.26101-6005
MAN 65.26101-6009
MAN 65.26101-9000
MAN 65.26101-9001
MAN 65.26101-9002
MAN 65.26101-9003
MAN 65.26101-9004
MAN 65.26101-9005
MAN 65.26101-9009
MAN 65.95820-0000
MAN 65261016000
MAN 65261016001
MAN 65261016002
MAN 65261016003
MAN 65261016004
MAN 65261016005
MAN 65261016009
MAN 65261019000
MAN 65261019001
MAN 65261019002
MAN 65261019003
MAN 65261019004
MAN 65261019005
MAN 65261019009
MAN 65958200000
PORSCHE 958 603 121 00
PORSCHE 95860312100
RUVILLE 56336
SEAT 03G 903 016 E
SEAT 03G 903 016 F
SEAT 03G 903 016 G
SEAT 03G 903 016 L
SEAT 03G 903 023 F
SEAT 03G 903 023 G
SEAT 03G 903 119 B
SEAT 03G903016E
SEAT 03G903016F
SEAT 03G903016G
SEAT 03G903016L
SEAT 03G903023F
SEAT 03G903023G
SEAT 03G903119B
SEAT 03H 903 023 E
SEAT 03H 903 023 L
SEAT 03H 903 023 M
SEAT 03H 903 023 Q
SEAT 03H903023E
SEAT 03H903023L
SEAT 03H903023M
SEAT 03H903023Q
SEAT 03L 903 016 A
SEAT 03L 903 017
SEAT 03L 903 017 B
SEAT 03L 903 017 E
SEAT 03L 903 023 C
SEAT 03L 903 023 J
SEAT 03L 903 023 K
SEAT 03L 903 023 L
SEAT 03L 903 023 M
SEAT 03L 903 023 N
SEAT 03L 903 023 P
SEAT 03L 903 023 Q
SEAT 03L 903 024 C
SEAT 03L 903 024 D
SEAT 03L 903 024 E
SEAT 03L 903 024 G
SEAT 03L 903 024 H
SEAT 03L 903 024 L
SEAT 03L 903 024 N
SEAT 03L 903 024 R
SEAT 03L 903 024 S
SEAT 03L 903 024 T
SEAT 03L903016A
SEAT 03L903017
SEAT 03L903017B
SEAT 03L903017E
SEAT 03L903023C
SEAT 03L903023J
SEAT 03L903023K
SEAT 03L903023L
SEAT 03L903023M
SEAT 03L903023N
SEAT 03L903023P
SEAT 03L903023Q
SEAT 03L903024C
SEAT 03L903024D
SEAT 03L903024E
SEAT 03L903024G
SEAT 03L903024H
SEAT 03L903024L
SEAT 03L903024N
SEAT 03L903024R
SEAT 03L903024S
SEAT 03L903024T
SEAT 045 903 023 D
SEAT 045 903 023 H
SEAT 045 903 119
SEAT 045 903 119 A
SEAT 045903023D
SEAT 045903023H
SEAT 045903119
SEAT 045903119A
SEAT 04B 903 023 A
SEAT 04B903023A
SEAT 04L 903 016
SEAT 04L 903 017
SEAT 04L 903 017 A
SEAT 04L 903 017 B
SEAT 04L 903 017 C
SEAT 04L 903 017 D
SEAT 04L 903 017 E
SEAT 04L 903 017 X
SEAT 04L 903 021 A
SEAT 04L 903 023 A
SEAT 04L 903 023 N
SEAT 04L 903 023 T
SEAT 04L 903 024
SEAT 04L 903 024 A
SEAT 04L 903 024 S
SEAT 04L 903 027
SEAT 04L 903 027 A
SEAT 04L903016
SEAT 04L903017
SEAT 04L903017A
SEAT 04L903017B
SEAT 04L903017C
SEAT 04L903017D
SEAT 04L903017E
SEAT 04L903017X
SEAT 04L903021A
SEAT 04L903023A
SEAT 04L903023N
SEAT 04L903023T
SEAT 04L903024
SEAT 04L903024A
SEAT 04L903024S
SEAT 04L903027
SEAT 04L903027A
SEAT 06F 903 023 L
SEAT 06F 903 023 M
SEAT 06F 903 023 N
SEAT 06F 903 023 P
SEAT 06F 903 023 R
SEAT 06F903023L
SEAT 06F903023M
SEAT 06F903023N
SEAT 06F903023P
SEAT 06F903023R
SEAT 06J 903 119 A
SEAT 06J903119A
SEAT 3R0 903 023
SEAT 3R0903023
SKF VKM 03112
SKF VKM03112
SKODA 03G 903 016 E
SKODA 03G 903 016 F
SKODA 03G 903 016 G
SKODA 03G 903 016 L
SKODA 03G 903 023 F
SKODA 03G 903 023 G
SKODA 03G 903 119 B
SKODA 03G903016E
SKODA 03G903016F
SKODA 03G903016G
SKODA 03G903016L
SKODA 03G903023F
SKODA 03G903023G
SKODA 03G903119B
SKODA 03H 903 023 E
SKODA 03H 903 023 L
SKODA 03H 903 023 M
SKODA 03H 903 023 Q
SKODA 03H903023E
SKODA 03H903023L
SKODA 03H903023M
SKODA 03H903023Q
SKODA 03L 903 016 A
SKODA 03L 903 017
SKODA 03L 903 017 B
SKODA 03L 903 017 E
SKODA 03L 903 023 C
SKODA 03L 903 023 J
SKODA 03L 903 023 K
SKODA 03L 903 023 L
SKODA 03L 903 023 M
SKODA 03L 903 023 N
SKODA 03L 903 023 P
SKODA 03L 903 023 Q
SKODA 03L 903 024 C
SKODA 03L 903 024 D
SKODA 03L 903 024 E
SKODA 03L 903 024 G
SKODA 03L 903 024 H
SKODA 03L 903 024 L
SKODA 03L 903 024 N
SKODA 03L 903 024 R
SKODA 03L 903 024 S
SKODA 03L 903 024 T
SKODA 03L903016A
SKODA 03L903017
SKODA 03L903017B
SKODA 03L903017E
SKODA 03L903023C
SKODA 03L903023J
SKODA 03L903023K
SKODA 03L903023L
SKODA 03L903023M
SKODA 03L903023N
SKODA 03L903023P
SKODA 03L903023Q
SKODA 03L903024C
SKODA 03L903024D
SKODA 03L903024E
SKODA 03L903024G
SKODA 03L903024H
SKODA 03L903024L
SKODA 03L903024N
SKODA 03L903024R
SKODA 03L903024S
SKODA 03L903024T
SKODA 045 903 023 D
SKODA 045 903 023 H
SKODA 045 903 119
SKODA 045 903 119 A
SKODA 045903023D
SKODA 045903023H
SKODA 045903119
SKODA 045903119A
SKODA 04B 903 023 A
SKODA 04B903023A
SKODA 04L 903 016
SKODA 04L 903 017
SKODA 04L 903 017 A
SKODA 04L 903 017 B
SKODA 04L 903 017 C
SKODA 04L 903 017 D
SKODA 04L 903 017 E
SKODA 04L 903 017 X
SKODA 04L 903 021 A
SKODA 04L 903 023 A
SKODA 04L 903 023 N
SKODA 04L 903 023 T
SKODA 04L 903 024
SKODA 04L 903 024 A
SKODA 04L 903 024 S
SKODA 04L 903 027
SKODA 04L 903 027 A
SKODA 04L903016
SKODA 04L903017
SKODA 04L903017A
SKODA 04L903017B
SKODA 04L903017C
SKODA 04L903017D
SKODA 04L903017E
SKODA 04L903017X
SKODA 04L903021A
SKODA 04L903023A
SKODA 04L903023N
SKODA 04L903023T
SKODA 04L903024
SKODA 04L903024A
SKODA 04L903024S
SKODA 04L903027
SKODA 04L903027A
SKODA 06F 903 023 L
SKODA 06F 903 023 M
SKODA 06F 903 023 N
SKODA 06F 903 023 P
SKODA 06F 903 023 R
SKODA 06F903023L
SKODA 06F903023M
SKODA 06F903023N
SKODA 06F903023P
SKODA 06F903023R
SKODA 06J 903 119 A
SKODA 06J903119A
SKODA 3R0 903 023
SKODA 3R0903023
TRIPLE FIVE 235695
TRIPLE FIVE 335018
TRIPLE FIVE 353440
VALEO 2604787
VALEO 2618124
VALEO 2623666
VALEO 588016
VALEO EG18S015
VALEO EG18S018
VALEO FG18T062
VALEO FG18T102
VALEO FG20S014
VALEO FG20S016
VALEO FG20S022
VALEO TG14C020
VALEO TG14C023
VALEO TG14C034
VALEO TG14C043
VALEO TG14C051
VALEO TG14C069
VALEO TG14C095
VALEO TG15C149
VALEO TG15C165
VW 03G 903 016 E
VW 03G 903 016 F
VW 03G 903 016 G
VW 03G 903 016 L
VW 03G 903 023 F
VW 03G 903 023 G
VW 03G 903 119 B
VW 03G903016E
VW 03G903016F
VW 03G903016G
VW 03G903016L
VW 03G903023F
VW 03G903023G
VW 03G903119B
VW 03H 903 023 E
VW 03H 903 023 L
VW 03H 903 023 M
VW 03H 903 023 Q
VW 03H903023E
VW 03H903023L
VW 03H903023M
VW 03H903023Q
VW 03L 903 016 A
VW 03L 903 017
VW 03L 903 017 B
VW 03L 903 017 E
VW 03L 903 023 C
VW 03L 903 023 J
VW 03L 903 023 K
VW 03L 903 023 L
VW 03L 903 023 M
VW 03L 903 023 N
VW 03L 903 023 P
VW 03L 903 023 Q
VW 03L 903 024 C
VW 03L 903 024 D
VW 03L 903 024 E
VW 03L 903 024 G
VW 03L 903 024 H
VW 03L 903 024 L
VW 03L 903 024 N
VW 03L 903 024 R
VW 03L 903 024 S
VW 03L 903 024 T
VW 03L903016A
VW 03L903017
VW 03L903017B
VW 03L903017E
VW 03L903023C
VW 03L903023J
VW 03L903023K
VW 03L903023L
VW 03L903023M
VW 03L903023N
VW 03L903023P
VW 03L903023Q
VW 03L903024C
VW 03L903024D
VW 03L903024E
VW 03L903024G
VW 03L903024H
VW 03L903024L
VW 03L903024N
VW 03L903024R
VW 03L903024S
VW 03L903024T
VW 045 903 023 D
VW 045 903 023 H
VW 045 903 119
VW 045 903 119 A
VW 045903023D
VW 045903023H
VW 045903119
VW 045903119A
VW 04B 903 023 A
VW 04B903023A
VW 04L 903 016
VW 04L 903 017
VW 04L 903 017 A
VW 04L 903 017 B
VW 04L 903 017 C
VW 04L 903 017 D
VW 04L 903 017 E
VW 04L 903 017 X
VW 04L 903 021 A
VW 04L 903 023 A
VW 04L 903 023 N
VW 04L 903 023 T
VW 04L 903 024
VW 04L 903 024 A
VW 04L 903 024 S
VW 04L 903 027
VW 04L 903 027 A
VW 04L903016
VW 04L903017
VW 04L903017A
VW 04L903017B
VW 04L903017C
VW 04L903017D
VW 04L903017E
VW 04L903017X
VW 04L903021A
VW 04L903023A
VW 04L903023N
VW 04L903023T
VW 04L903024
VW 04L903024A
VW 04L903024S
VW 04L903027
VW 04L903027A
VW 06F 903 023 L
VW 06F 903 023 M
VW 06F 903 023 N
VW 06F 903 023 P
VW 06F 903 023 R
VW 06F903023L
VW 06F903023M
VW 06F903023N
VW 06F903023P
VW 06F903023R
VW 06J 903 119 A
VW 06J903119A
VW 3R0 903 023
VW 3R0903023
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
AUDIA1 (8X1, 8XK)CXMA1.6 TDI1598851152014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CXMA1.6 TDI1598851152014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA3 (8P1)BDB, BMJ, BUB3.2 V6 quattro31891842502003.07 - 2009.05Informacje o AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro 2003.07 - 2009.05
AUDIA3 (8V1, 8VK)CLHA1.6 TDI1598771052012.10 - 2015.05Informacje o AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.6 TDI 2012.10 - 2015.05
AUDIA3 (8V1, 8VK)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.09 - Informacje o AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.6 TDI 2013.09 -
AUDIA3 (8V1, 8VK)CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA2.0 TDI19681101502012.04 - Informacje o AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI 2012.04 -
AUDIA3 (8V1, 8VK)CRFC2.0 TDI19681051432012.09 - Informacje o AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI 2012.09 -
AUDIA3 (8V1, 8VK)CRBC, CRLB, DCYA2.0 TDI quattro19681101502012.10 - Informacje o AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro 2012.10 -
AUDIA3 (8V1, 8VK)CUNA, DGCA2.0 TDI quattro19681351842012.12 - Informacje o AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro 2012.12 -
AUDIA3 (8V1, 8VK)CRFA2.0 TDI1968811102013.01 - 2016.08Informacje o AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI 2013.01 - 2016.08
AUDIA3 (8V1, 8VK)CRBD, CRLC2.0 TDI19681001362013.05 - 2016.08Informacje o AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI 2013.05 - 2016.08
AUDIA3 (8V1, 8VK)CUNA2.0 TDI19681351842013.05 - 2016.08Informacje o AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI 2013.05 - 2016.08
AUDIA3 kabriolet (8V7, 8VE)CRKB, CXXB1.6 TDI1598811102014.02 - Informacje o AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 1.6 TDI 2014.02 -
AUDIA3 kabriolet (8V7, 8VE)CRLB, DCYA2.0 TDI19681101502013.10 - Informacje o AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI 2013.10 -
AUDIA3 kabriolet (8V7, 8VE)CRLC2.0 TDI19681001362013.10 - Informacje o AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI 2013.10 -
AUDIA3 kabriolet (8V7, 8VE)CRLB, DCYA2.0 TDI quattro19681101502014.03 - Informacje o AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro 2014.03 -
AUDIA3 kabriolet (8V7, 8VE)CUNA, DGCA2.0 TDI quattro19681351842014.05 - Informacje o AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro 2014.05 -
AUDIA3 kabriolet (8V7, 8VE)CUNA2.0 TDI19681351842014.05 - Informacje o AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI 2014.05 -
AUDIA3 Limousine (8VS, 8VM)CLHA1.6 TDI1598771052013.09 - Informacje o AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI 2013.09 -
AUDIA3 Limousine (8VS, 8VM)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102014.05 - Informacje o AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI 2014.05 -
AUDIA3 Limousine (8VS, 8VM)CXXB1.6 TDI quattro1598811102015.05 - Informacje o AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI quattro 2015.05 -
AUDIA3 Limousine (8VS, 8VM)CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA, DFGA2.0 TDI19681101502013.05 - Informacje o AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI 2013.05 -
AUDIA3 Limousine (8VS, 8VM)CRFA, DEJB2.0 TDI1968811102013.05 - Informacje o AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI 2013.05 -
AUDIA3 Limousine (8VS, 8VM)CRBD, CRLC2.0 TDI19681001362013.09 - Informacje o AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI 2013.09 -
AUDIA3 Limousine (8VS, 8VM)CRFC2.0 TDI19681051432013.10 - Informacje o AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI 2013.10 -
AUDIA3 Limousine (8VS, 8VM)CRBC, CRLB, DCYA2.0 TDI quattro19681101502013.10 - Informacje o AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro 2013.10 -
AUDIA3 Limousine (8VS, 8VM)CUNA2.0 TDI19681351842014.05 - Informacje o AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI 2014.05 -
AUDIA3 Limousine (8VS, 8VM)CUNA, DGCA2.0 TDI quattro19681351842014.05 - 2018.07Informacje o AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro 2014.05 - 2018.07
AUDIA3 Limousine (8VS, 8VM)DFGA35 TDI19681101502018.07 - Informacje o AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 35 TDI 2018.07 -
AUDIA3 Limousine (8VS, 8VM)DJGA40 TDI quattro19681351842018.07 - 2019.07Informacje o AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 40 TDI quattro 2018.07 - 2019.07
AUDIA3 Sportback (8PA)BDB, BMJ, BUB3.2 V6 quattro31891842502004.09 - 2009.05Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro 2004.09 - 2009.05
AUDIA3 Sportback (8VA, 8VF)CLHA1.6 TDI1598771052012.10 - Informacje o AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI 2012.10 -
AUDIA3 Sportback (8VA, 8VF)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.09 - Informacje o AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI 2013.09 -
AUDIA3 Sportback (8VA, 8VF)CXXB1.6 TDI quattro1598811102015.05 - Informacje o AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI quattro 2015.05 -
AUDIA3 Sportback (8VA, 8VF)CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA, DFGA2.0 TDI19681101502012.09 - Informacje o AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI 2012.09 -
AUDIA3 Sportback (8VA, 8VF)CRBC, CRLB, DCYA2.0 TDI quattro19681101502013.02 - Informacje o AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro 2013.02 -
AUDIA3 Sportback (8VA, 8VF)CRFC2.0 TDI19681051432013.03 - Informacje o AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI 2013.03 -
AUDIA3 Sportback (8VA, 8VF)CUNA2.0 TDI19681351842013.05 - Informacje o AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI 2013.05 -
AUDIA3 Sportback (8VA, 8VF)CRBD, CRLC2.0 TDI19681001362013.05 - Informacje o AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI 2013.05 -
AUDIA3 Sportback (8VA, 8VF)CRFA, DEJB2.0 TDI1968811102013.05 - Informacje o AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI 2013.05 -
AUDIA3 Sportback (8VA, 8VF)CUNA, DGCA2.0 TDI quattro19681351842013.05 - 2018.07Informacje o AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro 2013.05 - 2018.07
AUDIA3 Sportback (8VA, 8VF)DFGA35 TDI19681101502018.07 - Informacje o AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 35 TDI 2018.07 -
AUDIA3 Sportback (8VA, 8VF)DJGA40 TDI quattro19681351842018.07 - Informacje o AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 40 TDI quattro 2018.07 -
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CAHA2.0 TDI quattro19681251702009.04 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 2009.04 - 2016.05
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CAHB, CGLD, CNHC2.0 TDI quattro19681201632009.04 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 2009.04 - 2016.05
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CAGA, CJCA2.0 TDI quattro19681051432009.09 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 2009.09 - 2016.05
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CAGB, CJCB, CSUB2.0 TDI quattro19681001362009.09 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 2009.09 - 2016.05
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CGLC2.0 TDI quattro19681301772011.11 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 2011.11 - 2016.05
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CJCD, CSUA2.0 TDI quattro19681101502013.05 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 2013.05 - 2016.05
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CNHA2.0 TDI quattro19681401902013.09 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 2013.09 - 2016.05
AUDIA4 Allroad B9 (8WH, 8WJ)DESA, DETA, DFVA2.0 TDI quattro19681401902016.01 - Informacje o AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 2.0 TDI quattro 2016.01 -
AUDIA4 Allroad B9 (8WH, 8WJ)DETB2.0 TDI quattro19681201632016.05 - 2019.10Informacje o AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 2.0 TDI quattro 2016.05 - 2019.10
AUDIA4 Allroad B9 (8WH, 8WJ)DEUB2.0 TDI quattro19681001362016.11 - 2018.07Informacje o AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 2.0 TDI quattro 2016.11 - 2018.07
AUDIA4 Allroad B9 (8WH, 8WJ)DEUA2.0 TDI quattro19681101502016.11 - 2019.10Informacje o AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 2.0 TDI quattro 2016.11 - 2019.10
AUDIA4 B8 (8K2)CAGB, CJCB, CSUB2.0 TDI19681001362007.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 2007.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CAGA, CMEA, CJCA, CMFA2.0 TDI19681051432007.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 2007.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CAHA2.0 TDI quattro19681251702008.01 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro 2008.01 - 2012.03
AUDIA4 B8 (8K2)CAHA2.0 TDI19681251702008.01 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 2008.01 - 2012.03
AUDIA4 B8 (8K2)CAGC, CJCC2.0 TDI1968881202008.06 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 2008.06 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CAHB, CGLD, CNHC2.0 TDI19681201632008.08 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 2008.08 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CAGA, CJCA2.0 TDI quattro19681051432008.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro 2008.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CGLC2.0 TDI quattro19681301772011.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro 2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CGLC, CMGB2.0 TDI19681301772011.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CJCD, CSUA2.0 TDI quattro19681101502013.05 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro 2013.05 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CJCD, CMFB, CSUA2.0 TDI19681101502013.05 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 2013.05 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CNHA2.0 TDI quattro19681401902013.09 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro 2013.09 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CNHA2.0 TDI19681401902013.09 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 2013.09 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAHA2.0 TDI19681251702008.04 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 2008.04 - 2012.03
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAGA, CMEA, CJCA, CMFA2.0 TDI19681051432008.04 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 2008.04 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAGB, CJCB, CSUB2.0 TDI19681001362008.04 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 2008.04 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAGA, CJCA2.0 TDI quattro19681051432008.04 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro 2008.04 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAGC, CJCC2.0 TDI1968881202008.06 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 2008.06 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAHA2.0 TDI quattro19681251702008.08 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro 2008.08 - 2012.03
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAHB, CGLD, CNHC2.0 TDI19681201632008.08 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 2008.08 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CGLC2.0 TDI quattro19681301772011.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro 2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CGLC2.0 TDI19681301772011.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CJCD, CSUA2.0 TDI quattro19681101502013.05 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro 2013.05 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CJCD, CMFB, CSUA2.0 TDI19681101502013.05 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 2013.05 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CNHA2.0 TDI quattro19681401902013.09 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro 2013.09 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CNHA2.0 TDI19681401902013.09 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 2013.09 - 2015.12
AUDIA4 B9 (8W2, 8WC)DESA, DETA40 TDI19681401902015.05 - Informacje o AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 40 TDI 2015.05 -
AUDIA4 B9 (8W2, 8WC)DESA, DETA, DFVA2.0 TDI19681401902015.05 - Informacje o AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TDI 2015.05 -
AUDIA4 B9 (8W2, 8WC)CZHA, DEUA2.0 TDI19681101502015.05 - 2019.11Informacje o AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TDI 2015.05 - 2019.11
AUDIA4 B9 (8W2, 8WC)DEUB2.0 TDI19681001362015.05 - 2019.11Informacje o AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TDI 2015.05 - 2019.11
AUDIA4 B9 (8W2, 8WC)DEUA35 TDI19681101502015.08 - 2019.11Informacje o AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 35 TDI 2015.08 - 2019.11
AUDIA4 B9 (8W2, 8WC)DETA40 TDI quattro19681401902015.09 - Informacje o AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 40 TDI quattro 2015.09 -
AUDIA4 B9 (8W2, 8WC)DESA, DETA, DFVA2.0 TDI quattro19681401902015.09 - Informacje o AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TDI quattro 2015.09 -
AUDIA4 B9 (8W2, 8WC)DEUC2.0 TDI1968901222016.05 - 2019.11Informacje o AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TDI 2016.05 - 2019.11
AUDIA4 B9 (8W2, 8WC)DEUC30 TDI1968901222016.05 - 2019.11Informacje o AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 30 TDI 2016.05 - 2019.11
AUDIA4 B9 (8W2, 8WC)DETB2.0 TDI quattro19681201632016.09 - 2019.11Informacje o AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TDI quattro 2016.09 - 2019.11
AUDIA4 B9 (8W2, 8WC)DEUA2.0 TDI quattro19681101502016.09 - 2019.11Informacje o AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TDI quattro 2016.09 - 2019.11
AUDIA4 B9 Avant (8W5, 8WD)DESA, DETA, DFVA2.0 TDI19681401902015.08 - 2018.09Informacje o AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI 2015.08 - 2018.09
AUDIA4 B9 Avant (8W5, 8WD)CZHA, DEUA2.0 TDI19681101502015.08 - 2018.09Informacje o AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI 2015.08 - 2018.09
AUDIA4 B9 Avant (8W5, 8WD)DEUB2.0 TDI19681001362015.08 - 2019.10Informacje o AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI 2015.08 - 2019.10
AUDIA4 B9 Avant (8W5, 8WD)DESA, DETA, DFVA2.0 TDI quattro19681401902015.10 - 2018.09Informacje o AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI quattro 2015.10 - 2018.09
AUDIA4 B9 Avant (8W5, 8WD)DEUC2.0 TDI1968901222016.04 - 2018.09Informacje o AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI 2016.04 - 2018.09
AUDIA4 B9 Avant (8W5, 8WD)DETB2.0 TDI quattro19681201632016.09 - 2018.09Informacje o AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI quattro 2016.09 - 2018.09
AUDIA4 B9 Avant (8W5, 8WD)DEUA2.0 TDI quattro19681101502016.09 - 2019.10Informacje o AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI quattro 2016.09 - 2019.10
AUDIA4 B9 Avant (8W5, 8WD)DESA, DETA40 TDI19681401902018.10 - 2019.05Informacje o AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 40 TDI 2018.10 - 2019.05
AUDIA4 B9 Avant (8W5, 8WD)DEUC30 TDI1968901222018.10 - 2019.10Informacje o AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 30 TDI 2018.10 - 2019.10
AUDIA4 B9 Avant (8W5, 8WD)DEUA35 TDI19681101502018.10 - 2019.10Informacje o AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 35 TDI 2018.10 - 2019.10
AUDIA4 B9 Avant (8W5, 8WD)DETA40 TDI quattro19681401902018.10 - 2020.09Informacje o AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 40 TDI quattro 2018.10 - 2020.09
AUDIA5 (8T3)CAHA2.0 TDI quattro19681251702008.08 - 2012.03Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro 2008.08 - 2012.03
AUDIA5 (8T3)CAHA2.0 TDI19681251702008.08 - 2012.03Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI 2008.08 - 2012.03
AUDIA5 (8T3)CAHB, CGLD, CNHC2.0 TDI19681201632008.08 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI 2008.08 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CGLC2.0 TDI19681301772011.10 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI 2011.10 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CGLC2.0 TDI quattro19681301772011.12 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro 2011.12 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CNHA2.0 TDI quattro19681401902013.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro 2013.09 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CNHA2.0 TDI19681401902013.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI 2013.09 - 2017.01
AUDIA5 (F53, F5P)DESA, DETA40 TDI19681401902016.06 - Informacje o AUDI A5 (F53, F5P) 40 TDI 2016.06 -
AUDIA5 (F53, F5P)DESA, DETA2.0 TDI19681401902016.07 - Informacje o AUDI A5 (F53, F5P) 2.0 TDI 2016.07 -
AUDIA5 (F53, F5P)DESA, DETA2.0 TDI quattro19681401902016.10 - Informacje o AUDI A5 (F53, F5P) 2.0 TDI quattro 2016.10 -
AUDIA5 (F53, F5P)DETA40 TDI quattro19681401902016.10 - Informacje o AUDI A5 (F53, F5P) 40 TDI quattro 2016.10 -
AUDIA5 (F53, F5P)CZHA, DEUA2.0 TDI19681101502017.05 - Informacje o AUDI A5 (F53, F5P) 2.0 TDI 2017.05 -
AUDIA5 (F53, F5P)CZHA, DEUA35 TDI19681101502017.05 - Informacje o AUDI A5 (F53, F5P) 35 TDI 2017.05 -
AUDIA5 kabriolet (8F7)CAHA2.0 TDI19681251702009.05 - 2012.03Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI 2009.05 - 2012.03
AUDIA5 kabriolet (8F7)CAHB, CGLD2.0 TDI19681201632009.05 - 2014.06Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI 2009.05 - 2014.06
AUDIA5 kabriolet (8F7)CJCA2.0 TDI19681051432011.10 - 2015.05Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI 2011.10 - 2015.05
AUDIA5 kabriolet (8F7)CGLC2.0 TDI19681301772011.10 - 2017.01Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI 2011.10 - 2017.01
AUDIA5 kabriolet (8F7)CGLC2.0 TDI quattro19681301772012.01 - 2015.05Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI quattro 2012.01 - 2015.05
AUDIA5 kabriolet (8F7)CJCD, CSUA2.0 TDI19681101502013.05 - 2017.01Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI 2013.05 - 2017.01
AUDIA5 kabriolet (8F7)CNHA2.0 TDI quattro19681401902013.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI quattro 2013.09 - 2017.01
AUDIA5 kabriolet (8F7)CNHA2.0 TDI19681401902013.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI 2013.09 - 2017.01
AUDIA5 kabriolet (F57, F5E)DETA2.0 TDI19681401902016.11 - Informacje o AUDI A5 kabriolet (F57, F5E) 2.0 TDI 2016.11 -
AUDIA5 kabriolet (F57, F5E)DETA40 TDI19681401902016.11 - Informacje o AUDI A5 kabriolet (F57, F5E) 40 TDI 2016.11 -
AUDIA5 kabriolet (F57, F5E)DETA2.0 TDI quattro19681401902017.03 - Informacje o AUDI A5 kabriolet (F57, F5E) 2.0 TDI quattro 2017.03 -
AUDIA5 kabriolet (F57, F5E)DETA40 TDI quattro19681401902017.03 - Informacje o AUDI A5 kabriolet (F57, F5E) 40 TDI quattro 2017.03 -
AUDIA5 kabriolet (F57, F5E)DEUA2.0 TDI19681101502017.08 - 2019.12Informacje o AUDI A5 kabriolet (F57, F5E) 2.0 TDI 2017.08 - 2019.12
AUDIA5 Sportback (8TA)CAHA2.0 TDI quattro19681251702009.09 - 2012.03Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro 2009.09 - 2012.03
AUDIA5 Sportback (8TA)CAHA2.0 TDI19681251702009.09 - 2012.03Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 2009.09 - 2012.03
AUDIA5 Sportback (8TA)CAGA, CMEA, CJCA, CMFA2.0 TDI19681051432009.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 2009.09 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CAGB, CJCB, CSUB2.0 TDI19681001362009.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 2009.09 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CAHB, CGLD, CNHC2.0 TDI19681201632009.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 2009.09 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CGLC2.0 TDI19681301772011.10 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 2011.10 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CGLC2.0 TDI quattro19681301772011.12 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro 2011.12 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CJCD, CMFB, CSUA2.0 TDI19681101502013.05 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 2013.05 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CNHA2.0 TDI19681401902013.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 2013.09 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CNHA2.0 TDI quattro19681401902013.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro 2013.09 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (F5A, F5F)DETA40 TDI quattro19681401902016.08 - Informacje o AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 40 TDI quattro 2016.08 -
AUDIA5 Sportback (F5A, F5F)DESA, DETA40 TDI19681401902016.09 - Informacje o AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 40 TDI 2016.09 -
AUDIA5 Sportback (F5A, F5F)DESA, DETA2.0 TDI19681401902016.09 - Informacje o AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TDI 2016.09 -
AUDIA5 Sportback (F5A, F5F)DESA, DETA2.0 TDI quattro19681401902016.10 - Informacje o AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TDI quattro 2016.10 -
AUDIA5 Sportback (F5A, F5F)DEUA35 TDI19681101502017.01 - Informacje o AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 35 TDI 2017.01 -
AUDIA5 Sportback (F5A, F5F)CZHA, DEUA2.0 TDI19681101502017.01 - Informacje o AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TDI 2017.01 -
AUDIA5 Sportback (F5A, F5F)CZHA, DEUA2.0 TDI quattro19681101502017.05 - Informacje o AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TDI quattro 2017.05 -
AUDIA5 Sportback (F5A, F5F)DEUB2.0 TDI19681001362017.05 - 2018.08Informacje o AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TDI 2017.05 - 2018.08
AUDIA6 C6 (4F2)BNA, BRF, CAGB2.0 TDI19681001362004.07 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI 2004.07 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)CAHA2.0 TDI19681251702008.11 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI 2008.11 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)CAHB2.0 TDI19681201632009.04 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI 2009.04 - 2011.03
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BNA, BRF, CAGB2.0 TDI19681001362005.06 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI 2005.06 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CAHA2.0 TDI19681251702008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CAHB2.0 TDI19681201632009.04 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI 2009.04 - 2011.08
AUDIA6 C7 (4G2, 4GC)CGLC, CMGB2.0 TDI19681301772011.03 - 2018.09Informacje o AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI 2011.03 - 2018.09
AUDIA6 C7 (4G2, 4GC)CGLD2.0 TDI19681201632011.03 - 2018.09Informacje o AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI 2011.03 - 2018.09
AUDIA6 C7 (4G2, 4GC)CGLE, CSUE2.0 TDI19681001362012.01 - 2018.09Informacje o AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI 2012.01 - 2018.09
AUDIA6 C7 (4G2, 4GC)CNHA, CZJA, DDDA2.0 TDI19681401902013.11 - 2018.09Informacje o AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI 2013.11 - 2018.09
AUDIA6 C7 (4G2, 4GC)CSUD, DDCB2.0 TDI19681101502014.09 - 2018.09Informacje o AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI 2014.09 - 2018.09
AUDIA6 C7 (4G2, 4GC)CNHA, DDDA2.0 TDI quattro19681401902015.04 - 2018.09Informacje o AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI quattro 2015.04 - 2018.09
AUDIA6 C7 Avant (4G5, 4GD)CGLD2.0 TDI19681201632011.05 - 2018.09Informacje o AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI 2011.05 - 2018.09
AUDIA6 C7 Avant (4G5, 4GD)CGLC, CMGB2.0 TDI19681301772011.05 - 2018.09Informacje o AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI 2011.05 - 2018.09
AUDIA6 C7 Avant (4G5, 4GD)CGLE, CSUE, DDCA2.0 TDI19681001362012.01 - 2018.09Informacje o AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI 2012.01 - 2018.09
AUDIA6 C7 Avant (4G5, 4GD)CNHA, CZJA, DDDA2.0 TDI19681401902013.11 - 2018.09Informacje o AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI 2013.11 - 2018.09
AUDIA6 C7 Avant (4G5, 4GD)CSUD, DDCB2.0 TDI19681101502014.09 - 2018.09Informacje o AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI 2014.09 - 2018.09
AUDIA6 C7 Avant (4G5, 4GD)CNHA, DDDA2.0 TDI quattro19681401902015.04 - 2018.09Informacje o AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI quattro 2015.04 - 2018.09
AUDIQ2 (GAB, GAG)CRFC2.0 TDI19681051432016.11 - Informacje o AUDI Q2 (GAB, GAG) 2.0 TDI 2016.11 -
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFFA, DFTB, CUVB2.0 TDI19681001362011.09 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2011.09 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CUVC, DFTA2.0 TDI quattro19681101502014.11 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro 2014.11 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CUVC, DBBA, DFTA2.0 TDI19681101502014.11 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CUWA, CYLA, DFUA2.0 TDI quattro19681351842014.11 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro 2014.11 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CUVD, DFTC2.0 TDI1968881202015.03 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2015.03 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CUWA, DFUA2.0 TDI19681351842015.05 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2015.05 - 2018.10
AUDIQ3 Sportback (F3N)DFHA40 TDI quattro19681401902019.07 - Informacje o AUDI Q3 Sportback (F3N) 40 TDI quattro 2019.07 -
AUDIQ3 Sportback (F3N)DFGA35 TDI19681101502019.07 - Informacje o AUDI Q3 Sportback (F3N) 35 TDI 2019.07 -
AUDIQ3 Sportback (F3N)DFGA35 TDI quattro19681101502019.09 - Informacje o AUDI Q3 Sportback (F3N) 35 TDI quattro 2019.09 -
AUDIQ5 (8RB)CAHA, CGLB, CMGA2.0 TDI quattro19681251702008.11 - 2012.09Informacje o AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro 2008.11 - 2012.09
AUDIQ5 (8RB)CAHB, CGLA, CGLD, CNHC2.0 TDI quattro19681201632008.11 - 2017.05Informacje o AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro 2008.11 - 2017.05
AUDIQ5 (8RB)CAGA, CJCA2.0 TDI quattro19681051432009.08 - 2013.05Informacje o AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro 2009.08 - 2013.05
AUDIQ5 (8RB)CAGB, CJCB, CSUB2.0 TDI quattro19681001362009.08 - 2017.05Informacje o AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro 2009.08 - 2017.05
AUDIQ5 (8RB)CJCA2.0 TDI19681051432010.11 - 2013.05Informacje o AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI 2010.11 - 2013.05
AUDIQ5 (8RB)CJCB, CSUB2.0 TDI19681001362010.11 - 2017.05Informacje o AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI 2010.11 - 2017.05
AUDIQ5 (8RB)CGLC, CMGB2.0 TDI quattro19681301772012.06 - 2017.05Informacje o AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro 2012.06 - 2017.05
AUDIQ5 (8RB)CJCD, CSUA2.0 TDI quattro19681101502013.05 - 2017.05Informacje o AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro 2013.05 - 2017.05
AUDIQ5 (8RB)CJCD, CSUA2.0 TDI19681101502013.05 - 2017.05Informacje o AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI 2013.05 - 2017.05
AUDIQ5 (8RB)CNHA2.0 TDI quattro19681401902013.11 - 2017.05Informacje o AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro 2013.11 - 2017.05
AUDIQ5 (8RB)CNHA2.0 TDI19681401902015.09 - 2017.05Informacje o AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI 2015.09 - 2017.05
AUDIQ5 (FYB, FYG)DESA, DETA2.0 TDI quattro19681401902016.06 - 2018.08Informacje o AUDI Q5 (FYB, FYG) 2.0 TDI quattro 2016.06 - 2018.08
AUDIQ5 (FYB, FYG)DETB2.0 TDI quattro19681201632016.06 - 2018.08Informacje o AUDI Q5 (FYB, FYG) 2.0 TDI quattro 2016.06 - 2018.08
AUDIQ5 (FYB, FYG)DEUB2.0 TDI19681001362017.01 - Informacje o AUDI Q5 (FYB, FYG) 2.0 TDI 2017.01 -
AUDIQ5 (FYB, FYG)DEUA2.0 TDI19681101502017.01 - Informacje o AUDI Q5 (FYB, FYG) 2.0 TDI 2017.01 -
AUDIQ5 (FYB, FYG)DETB35 TDI quattro19681201632018.08 - Informacje o AUDI Q5 (FYB, FYG) 35 TDI quattro 2018.08 -
AUDIQ5 (FYB, FYG)DESA, DETA40 TDI quattro19681401902018.10 - Informacje o AUDI Q5 (FYB, FYG) 40 TDI quattro 2018.10 -
AUDITT (8J3)BUB, CBRA3.2 V6 quattro31891842502006.08 - 2010.06Informacje o AUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro 2006.08 - 2010.06
AUDITT (FV3, FVP)CUNA2.0 TDI19681351842014.07 - Informacje o AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TDI 2014.07 -
AUDITT (FV3, FVP)CUNA2.0 TDI quattro19681351842017.01 - Informacje o AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TDI quattro 2017.01 -
AUDITT Roadster (8J9)BUB, CBRA3.2 V6 quattro31891842502007.03 - 2010.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro 2007.03 - 2010.06
AUDITT Roadster (FV9, FVR)CUNA2.0 TDI19681351842014.11 - Informacje o AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TDI 2014.11 -
AUDITT Roadster (FV9, FVR)CUNA2.0 TDI quattro19681351842017.01 - Informacje o AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TDI quattro 2017.01 -
MANTGE AutobusDAUA2.0 TDI19681031402017.02 - Informacje o MAN TGE Autobus 2.0 TDI 2017.02 -
MANTGE AutobusDAUB2.0 TDI1968751022017.02 - Informacje o MAN TGE Autobus 2.0 TDI 2017.02 -
MANTGE AutobusDAVA2.0 TDI AWD19681301772017.02 - Informacje o MAN TGE Autobus 2.0 TDI AWD 2017.02 -
MANTGE AutobusDAVA2.0 TDI19681301772017.02 - Informacje o MAN TGE Autobus 2.0 TDI 2017.02 -
MANTGE AutobusDAUA2.0 TDI AWD19681031402017.02 - Informacje o MAN TGE Autobus 2.0 TDI AWD 2017.02 -
MANTGE Autobus 2.0 TDI RWD1968901222019.01 - Informacje o MAN TGE Autobus 2.0 TDI RWD 2019.01 -
MANTGE AutobusDAVA2.0 TDI RWD19681301772019.01 - Informacje o MAN TGE Autobus 2.0 TDI RWD 2019.01 -
MANTGE Platforma / podwozie (UZ_)DAUA2.0 TDI19681031402016.11 - Informacje o MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI 2016.11 -
MANTGE Platforma / podwozie (UZ_)DAUB2.0 TDI1968751022016.11 - Informacje o MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI 2016.11 -
MANTGE Platforma / podwozie (UZ_)DAVA2.0 TDI19681301772016.11 - Informacje o MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI 2016.11 -
MANTGE Platforma / podwozie (UZ_)DAWA2.0 TDI RWD19681301772017.07 - Informacje o MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI RWD 2017.07 -
MANTGE Platforma / podwozie (UZ_)DASA2.0 TDI RWD1968901222017.08 - Informacje o MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI RWD 2017.08 -
MANTGE Platforma / podwozie (UZ_)DAVA2.0 TDI AWD19681301772017.11 - Informacje o MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI AWD 2017.11 -
MANTGE Platforma / podwozie (UZ_)DAUA2.0 TDI AWD19681031402017.11 - Informacje o MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI AWD 2017.11 -
MANTGE Platforma / podwozie (UZ_)DASB2.0 TDI RWD19681031402017.11 - Informacje o MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_) 2.0 TDI RWD 2017.11 -
MANTGE SkrzyniaDAVA2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD)19681301772017.02 - Informacje o MAN TGE Skrzynia 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD) 2017.02 -
MANTGE SkrzyniaDAUA2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD)19681031402017.02 - Informacje o MAN TGE Skrzynia 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD) 2017.02 -
MANTGE SkrzyniaDAUB2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD)1968751022017.02 - Informacje o MAN TGE Skrzynia 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD) 2017.02 -
MANTGE SkrzyniaDAVA2.0 TDI AWD (02V, 04V, 37V, UYB, UYC, UYD)19681301772017.03 - Informacje o MAN TGE Skrzynia 2.0 TDI AWD (02V, 04V, 37V, UYB, UYC, UYD) 2017.03 -
MANTGE SkrzyniaDAUA2.0 TDI AWD (02V, 04V, 37V, UYB, UYC, UYD)19681031402017.04 - Informacje o MAN TGE Skrzynia 2.0 TDI AWD (02V, 04V, 37V, UYB, UYC, UYD) 2017.04 -
MANTGE SkrzyniaDAWA2.0 TDI RWD (11V, 12V, 33V, 34V, UYB, UYC, UYD)19681301772017.05 - Informacje o MAN TGE Skrzynia 2.0 TDI RWD (11V, 12V, 33V, 34V, UYB, UYC, UYD) 2017.05 -
MANTGE SkrzyniaDASA2.0 TDI RWD (11V, 12V, 33V, 34V, UYB, UYC, UYD)1968901222017.08 - Informacje o MAN TGE Skrzynia 2.0 TDI RWD (11V, 12V, 33V, 34V, UYB, UYC, UYD) 2017.08 -
MANTGE SkrzyniaDASB2.0 TDI RWD (11V, UYB, UYC)19681031402017.10 - Informacje o MAN TGE Skrzynia 2.0 TDI RWD (11V, UYB, UYC) 2017.10 -
PORSCHECAYENNE (92A)M 55.02, MCE.YA3.635982203002010.06 - Informacje o PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 2010.06 -
PORSCHECAYENNE (92A)MCE.YA3.635982243052016.01 - Informacje o PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 2016.01 -
PORSCHECAYENNE (92A)MCU.RA3.6 S36043094202014.10 - Informacje o PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 S 2014.10 -
PORSCHECAYENNE (92A)MCU.RA3.6 S36043134262015.01 - Informacje o PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 S 2015.01 -
PORSCHECAYENNE (92A)MCX.ZA3.6 GTS36043244402015.02 - Informacje o PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 GTS 2015.02 -
PORSCHECAYENNE (92A)MCX.ZA3.6 GTS36043284462016.01 - Informacje o PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 GTS 2016.01 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CFFE, CUVA, DFLD, DLTC2.0 TDI1968851152011.05 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2011.05 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CUWA, DFMA2.0 TDI19681351842015.05 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2015.05 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CUVC, DFLA2.0 TDI 4Drive19681101502015.05 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive 2015.05 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CUVC, DFLA, DLTA2.0 TDI19681101502015.05 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2015.05 -
SEATALHAMBRA (710, 711)DFMA2.0 TDI 4Drive19681351842016.05 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive 2016.05 -
SEATATECA (KH7, KHP)DDYA, DGTE1.6 TDI1598851152016.04 - Informacje o SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.6 TDI 2016.04 -
SEATATECA (KH7, KHP)DFFA2.0 TDI 4Drive19681101502016.04 - Informacje o SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI 4Drive 2016.04 -
SEATATECA (KH7, KHP)DFFA2.0 TDI19681101502016.04 - Informacje o SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI 2016.04 -
SEATATECA (KH7, KHP)DFHA2.0 TDI 4Drive19681401902016.06 - Informacje o SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI 4Drive 2016.06 -
SEATATECA (KH7, KHP)CRVC2.0 TDI19681051432016.10 - Informacje o SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI 2016.10 -
SEATATECA (KH7, KHP)CRVA2.0 TDI1968811102016.10 - Informacje o SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI 2016.10 -
SEATEXEO (3R2)CAGA, CJCA2.0 TDI19681051432008.12 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2008.12 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CAGC, CJCC2.0 TDI1968881202008.12 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2008.12 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CAHA, CGLB2.0 TDI19681251702009.02 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2009.02 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CAHA, CGLB2.0 TDI19681251702009.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI 2009.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CAGA, CJCA2.0 TDI19681051432009.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI 2009.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CAGC, CJCC2.0 TDI1968881202009.07 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI 2009.07 - 2013.05
SEATIBIZA III (6L1)BNM1.4 TDI142251702005.05 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2005.05 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BMS, BNV1.4 TDI142259802005.06 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2005.06 - 2009.11
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BMS1.4 TDI142259802008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BLS1.9 TDI1896771052008.03 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI 2008.03 - 2010.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BXJ1.9 TDI189666902008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)BMS1.4 TDI142259802008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)BXJ1.9 TDI189666902008.06 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.9 TDI 2008.06 - 2010.06
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)BLS1.9 TDI1896771052008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.9 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATLEON (5F1)CLHB, DDYB, CXXA1.6 TDI159866902012.11 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 2012.11 -
SEATLEON (5F1)CLHA1.6 TDI1598771052012.11 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 2012.11 -
SEATLEON (5F1)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.09 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 2013.09 -
SEATLEON (5F1)DDYA, DGTE1.6 TDI1598851152016.11 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 2016.11 -
SEATLEON (5F1)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI19681351842012.09 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2012.09 -
SEATLEON (5F1)CKFC, CRMB, DFFA2.0 TDI19681101502012.10 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2012.10 -
SEATLEON (5F1)CRVC2.0 TDI19681051432013.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2013.05 -
SEATLEON (5F1)CRVA, CRLD2.0 TDI1968811102013.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2013.05 -
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CLHA1.6 TDI1598771052012.09 - 2016.10Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 1.6 TDI 2012.09 - 2016.10
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CLHB1.6 TDI159866902012.11 - 2016.10Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 1.6 TDI 2012.11 - 2016.10
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.09 - 2016.10Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 1.6 TDI 2013.09 - 2016.10
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)DDYA1.6 TDI1598851152016.11 - Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 1.6 TDI 2016.11 -
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CKFC, CRMB2.0 TDI19681101502012.10 - Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 2.0 TDI 2012.10 -
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CUPA, CUNA2.0 TDI19681351842013.02 - Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 2.0 TDI 2013.02 -
SEATLEON SC (5F5)CLHB, DDYB, CXXA1.6 TDI159866902013.02 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 2013.02 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CLHA1.6 TDI1598771052013.02 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 2013.02 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CRKB, CXXB1.6 TDI1598811102013.09 - 2016.11Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 2013.09 - 2016.11
SEATLEON SC (5F5)DDYA1.6 TDI1598851152016.11 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 2016.11 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CKFC, CRMB2.0 TDI19681101502013.02 - Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI 2013.02 -
SEATLEON SC (5F5)CUPA, CUNA2.0 TDI19681351842013.03 - Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI 2013.03 -
SEATLEON SC (5F5)CRVC2.0 TDI19681051432013.05 - Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI 2013.05 -
SEATLEON ST (5F8)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.09 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 2013.09 -
SEATLEON ST (5F8)CLHA1.6 TDI1598771052013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CLHB, DDYB, CXXA1.6 TDI159866902013.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 2013.11 -
SEATLEON ST (5F8)CLHA1.6 TDI 4Drive1598771052014.04 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive 2014.04 -
SEATLEON ST (5F8)CXXB1.6 TDI 4Drive1598811102014.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive 2014.11 -
SEATLEON ST (5F8)DDYA, DGTE1.6 TDI1598851152016.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 2016.11 -
SEATLEON ST (5F8)DGTE1.6 TDI 4Drive1598851152018.07 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive 2018.07 -
SEATLEON ST (5F8)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI19681351842013.08 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 2013.08 -
SEATLEON ST (5F8)CRVC2.0 TDI19681051432013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CKFC, CRMB, CRLB, CRBC, DFFA, DFGA2.0 TDI19681101502013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CRVA2.0 TDI1968811102013.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 2013.11 -
SEATLEON ST (5F8)CRMB, CRLB, CRBC, DFGA, DCYA2.0 TDI 4Drive19681101502014.04 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive 2014.04 -
SEATLEON ST (5F8)CUNA, DJGA2.0 TDI 4Drive19681351842014.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive 2014.11 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.09 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 1.6 TDI 2013.09 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)DDYA1.6 TDI1598851152016.11 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 1.6 TDI 2016.11 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CKFC, CRMB, CRLB, CRBC2.0 TDI19681101502013.04 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 2.0 TDI 2013.04 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CUPA, CUNA2.0 TDI19681351842013.08 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 2.0 TDI 2013.08 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CRLB, CRBC2.0 TDI 4Drive19681101502014.09 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 2.0 TDI 4Drive 2014.09 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CUNA2.0 TDI 4Drive19681351842014.10 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 2.0 TDI 4Drive 2014.10 -
SEATTOLEDO IV (KG3)CXMA1.6 TDI1598851152015.05 - 2019.04Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI 2015.05 - 2019.04
SKODAFABIA I (6Y2)BNV1.4 TDI142259802005.10 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI 2005.10 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)BNM1.4 TDI142251702005.10 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI 2005.10 - 2008.03
SKODAFABIA I Combi (6Y5)BNV1.4 TDI142259802005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)BNM1.4 TDI142251702005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)BNM1.4 TDI142251702005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)BNV1.4 TDI142259802005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)BNM1.4 TDI142251702005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA II (542)BNV, BMS1.4 TDI142259802007.01 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI 2007.01 - 2010.03
SKODAFABIA II (542)BNM1.4 TDI142251702007.02 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI 2007.02 - 2010.03
SKODAFABIA II (542)BLS, BSW1.9 TDI1896771052007.04 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.9 TDI 2007.04 - 2010.03
SKODAFABIA II Combi (545)BNM1.4 TDI142251702007.10 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI 2007.10 - 2010.03
SKODAFABIA II Combi (545)BNV, BMS1.4 TDI142259802007.10 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI 2007.10 - 2010.03
SKODAFABIA II Combi (545)BLS, BSW1.9 TDI1896771052007.10 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.9 TDI 2007.10 - 2010.03
SKODAKAMIQ (NW4)DGTA1.6 TDI1598851152019.07 - Informacje o SKODA KAMIQ (NW4) 1.6 TDI 2019.07 -
SKODAKODIAQ (NS7, NV7)DFGA, DBGA, DBGC, DTSB2.0 TDI 4x419681101502016.10 - Informacje o SKODA KODIAQ (NS7, NV7) 2.0 TDI 4x4 2016.10 -
SKODAKODIAQ (NS7, NV7)DFGA, DBGA, DBGC, DTSB2.0 TDI19681101502016.10 - Informacje o SKODA KODIAQ (NS7, NV7) 2.0 TDI 2016.10 -
SKODAKODIAQ (NS7, NV7)CRGB2.0 TDI 4x419681301772017.04 - Informacje o SKODA KODIAQ (NS7, NV7) 2.0 TDI 4x4 2017.04 -
SKODAKODIAQ (NS7, NV7)CUAA2.0 RS Bi-TDI 4x419681762392018.11 - Informacje o SKODA KODIAQ (NS7, NV7) 2.0 RS Bi-TDI 4x4 2018.11 -
SKODAKODIAQ (NS7, NV7)DFGC2.0 TDI1968851152019.02 - Informacje o SKODA KODIAQ (NS7, NV7) 2.0 TDI 2019.02 -
SKODAKODIAQ (NS7, NV7)DTUA2.0 TDI19681472002020.02 - Informacje o SKODA KODIAQ (NS7, NV7) 2.0 TDI 2020.02 -
SKODAOCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3)CLHA1.6 TDI1598771052012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3)CLHB, DDYB, CXXA, CRKA1.6 TDI159866902012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 2013.05 -
SKODAOCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3)CLHA1.6 TDI 4x41598771052014.09 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4x4 2014.09 -
SKODAOCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3)DDYA, DGTE1.6 TDI1598851152017.02 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 2017.02 -
SKODAOCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3)CRVC, CKFB2.0 TDI19681051432012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3)CKFC, CRMB, DFFA, CYKA, DCYA2.0 TDI19681101502012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI / TDI RS 4x419681351842013.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI / TDI RS 4x4 2013.05 -
SKODAOCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI RS19681351842013.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI RS 2013.05 -
SKODAOCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3)CKFC, CRMB, DFFA, DCYA2.0 TDI 4x419681101502014.09 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI 4x4 2014.09 -
SKODAOCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6)CLHB, DDYB, CXXA, CRKA1.6 TDI159866902012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6)CLHA1.6 TDI1598771052012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6)CLHA1.6 TDI 4x41598771052012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 4x4 2012.11 -
SKODAOCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 2013.05 -
SKODAOCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI 4x41598811102015.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 4x4 2015.05 -
SKODAOCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6)DDYA, DGTA, DGTE1.6 TDI1598851152017.02 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 2017.02 -
SKODAOCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6)CKFC, CRMB, DFFA, CYKA, DCYA2.0 TDI19681101502012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6)CKFC, CRMB, DFFA, DCYA2.0 TDI 4x419681101502012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI 4x4 2012.11 -
SKODAOCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6)CRVC, CKFB2.0 TDI19681051432012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI 2012.11 -
SKODAOCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI RS19681351842013.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI RS 2013.05 -
SKODAOCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI / TDI RS 4x419681351842014.09 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI / TDI RS 4x4 2014.09 -
SKODAOCTAVIA V (NX3)DSTB2.0 TDI19681101502020.01 - Informacje o SKODA OCTAVIA V (NX3) 2.0 TDI 2020.01 -
SKODAOCTAVIA V (NX3)DSUD2.0 TDI1968851162020.03 - Informacje o SKODA OCTAVIA V (NX3) 2.0 TDI 2020.03 -
SKODAOCTAVIA V (NX3)CRVC2.0 TDI19681051432020.06 - Informacje o SKODA OCTAVIA V (NX3) 2.0 TDI 2020.06 -
SKODAOCTAVIA V Combi (NX5)DSTB2.0 TDI19681101502019.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA V Combi (NX5) 2.0 TDI 2019.11 -
SKODAOCTAVIA V Combi (NX5)DSUD2.0 TDI1968851162019.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA V Combi (NX5) 2.0 TDI 2019.11 -
SKODAOCTAVIA V Combi (NX5)CRVC2.0 TDI19681051432020.06 - Informacje o SKODA OCTAVIA V Combi (NX5) 2.0 TDI 2020.06 -
SKODARAPID (NH3)CXMA1.6 TDI1598851152015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.6 TDI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CXMA1.6 TDI1598851152015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI 2015.05 - 2019.12
SKODAROOMSTER (5J7)BNM1.4 TDI142251702006.07 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI 2006.07 - 2010.03
SKODAROOMSTER (5J7)BNV, BMS1.4 TDI142259802006.09 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI 2006.09 - 2010.03
SKODAROOMSTER (5J7)BLS, BSW1.9 TDI1896771052006.09 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI 2006.09 - 2010.03
SKODAROOMSTER Praktik (5J)BNM1.4 TDI142251702007.03 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI 2007.03 - 2010.03
SKODAROOMSTER Praktik (5J)BNV, BMS1.4 TDI142259802007.03 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI 2007.03 - 2010.03
SKODASCALA (NW1)DGTA1.6 TDI1598851162019.02 - Informacje o SKODA SCALA (NW1) 1.6 TDI 2019.02 -
SKODASUPERB II (3T4)CAYC1.6 TDI1598771052010.09 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI 2010.09 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)BLS, BXE1.9 TDI1896771052008.03 - 2010.11Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI 2008.03 - 2010.11
SKODASUPERB II (3T4)BMP2.0 TDI19681031402008.03 - 2010.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 2008.03 - 2010.05
SKODASUPERB II (3T4)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702008.07 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 2008.07 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CBBB, CFGB2.0 TDI 4x419681251702008.09 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x4 2008.09 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)BKD, CFFB, CLJA2.0 TDI 16V19681031402009.01 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 2009.01 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CFFB2.0 TDI 16V 4x419681031402010.11 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.11 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CDVA3.6 FSI 4x435971912602008.11 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 3.6 FSI 4x4 2008.11 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CAYC1.6 TDI1598771052010.09 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.6 TDI 2010.09 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)BLS, BXE1.9 TDI1896771052009.10 - 2010.11Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.9 TDI 2009.10 - 2010.11
SKODASUPERB II Kombi (3T5)BMP2.0 TDI19681031402009.10 - 2010.03Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 2009.10 - 2010.03
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CBBB, CFGB2.0 TDI 4x419681251702009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 4x4 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)BKD, CFFB, CLJA2.0 TDI 16V19681031402009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CFFB2.0 TDI 16V 4x419681031402010.11 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.11 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDVA3.6 V6 4x435971912602009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 3.6 V6 4x4 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB III (3V3)DCZA, DCXA1.6 TDI1598881202015.03 - Informacje o SKODA SUPERB III (3V3) 1.6 TDI 2015.03 -
SKODASUPERB III (3V3)CRLB, DFEA, DFGA2.0 TDI 4x419681101502015.03 - Informacje o SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4x4 2015.03 -
SKODASUPERB III (3V3)DDAA, DFCA, DFHA2.0 TDI19681401902015.03 - Informacje o SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 2015.03 -
SKODASUPERB III (3V3)DDAA, DFCA, DFHA2.0 TDI 4x419681401902015.03 - Informacje o SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4x4 2015.03 -
SKODASUPERB III (3V3)CRLB, DFEA, DFGA, DSRA, DSRB2.0 TDI19681101502015.03 - Informacje o SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 2015.03 -
SKODASUPERB III (3V3)CRGA2.0 TDI19681301772015.03 - Informacje o SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 2015.03 -
SKODASUPERB III Kombi (3V5)DCZA, DCXA1.6 TDI1598881202015.03 - Informacje o SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 1.6 TDI 2015.03 -
SKODASUPERB III Kombi (3V5)DDAA, DFCA, DFHA2.0 TDI 4x419681401902015.03 - Informacje o SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TDI 4x4 2015.03 -
SKODASUPERB III Kombi (3V5)DDAA, DFCA, DFHA2.0 TDI19681401902015.03 - Informacje o SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TDI 2015.03 -
SKODASUPERB III Kombi (3V5)CRLB, DFEA, DFGA, DSRA, DSRB2.0 TDI19681101502015.03 - Informacje o SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TDI 2015.03 -
SKODASUPERB III Kombi (3V5)CRLB, DFEA, DFGA2.0 TDI 4x419681101502015.03 - Informacje o SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TDI 4x4 2015.03 -
SKODAYETI (5L)CBDB, CFHC, CLCB2.0 TDI 4x419681031402009.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2009.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CEGA, CFJA2.0 TDI 4x419681251702009.11 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2009.11 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CFHA, CLCA, DFSA, CUUA2.0 TDI1968811102009.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 2009.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CFHF, DFSA, CUUA2.0 TDI 4x41968811102009.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2009.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CFHC, CLCB2.0 TDI19681031402011.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 2011.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CUUB, DFSB2.0 TDI19681101502015.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 2015.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CUUB, DFSB2.0 TDI 4x419681101502015.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2015.05 - 2017.12
VWAMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B)CDCA2.0 BiTDI 4motion19681201632010.09 - 2012.08Informacje o VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BiTDI 4motion 2010.09 - 2012.08
VWAMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B)CDCA2.0 BiTDI19681201632010.09 - 2012.08Informacje o VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BiTDI 2010.09 - 2012.08
VWAMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B)CDBA, CNFA2.0 TDI1968901222010.09 - 2013.10Informacje o VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 TDI 2010.09 - 2013.10
VWAMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B)CDBA, CNFA2.0 TDI 4motion1968901222010.09 - 2013.10Informacje o VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 TDI 4motion 2010.09 - 2013.10
VWAMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B)CNEA, CSHA2.0 BiTDI 4motion19681321802011.11 - Informacje o VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BiTDI 4motion 2011.11 -
VWAMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B)CNEA, CSHA2.0 BiTDI19681321802011.11 - Informacje o VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BiTDI 2011.11 -
VWAMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B)CNFB2.0 TDI 4motion19681031402012.06 - Informacje o VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 TDI 4motion 2012.06 -
VWAMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B)CNFB2.0 TDI19681031402012.07 - Informacje o VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 TDI 2012.07 -
VWAMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B)CDCA2.0 TDI 4motion19681201632011.09 - 2012.08Informacje o VW AMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI 4motion 2011.09 - 2012.08
VWAMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B)CDCA2.0 TDI19681201632011.09 - 2012.08Informacje o VW AMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI 2011.09 - 2012.08
VWAMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B)CDBA, CNFA2.0 TDI1968901222011.09 - 2013.10Informacje o VW AMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI 2011.09 - 2013.10
VWAMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B)CNFB2.0 TDI 4motion19681031402011.09 - 2016.10Informacje o VW AMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI 4motion 2011.09 - 2016.10
VWAMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B)CNFB2.0 TDI19681031402011.09 - 2016.10Informacje o VW AMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI 2011.09 - 2016.10
VWAMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B)CNEA, CSHA2.0 BiTDI19681321802011.09 - 2019.07Informacje o VW AMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B) 2.0 BiTDI 2011.09 - 2019.07
VWAMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B)CNEA, CSHA2.0 BiTDI 4motion19681321802011.09 - 2019.07Informacje o VW AMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B) 2.0 BiTDI 4motion 2011.09 - 2019.07
VWARTEON (3H7, 3H8)DFGA, DBGA, DSRA, DSRB, DTSA, DTSB2.0 TDI19681101502017.03 - Informacje o VW ARTEON (3H7, 3H8) 2.0 TDI 2017.03 -
VWARTEON (3H7, 3H8)CUAA2.0 TDI 4motion19681762402017.03 - 2020.07Informacje o VW ARTEON (3H7, 3H8) 2.0 TDI 4motion 2017.03 - 2020.07
VWARTEON (3H7, 3H8)DFHA2.0 TDI19681401902017.05 - Informacje o VW ARTEON (3H7, 3H8) 2.0 TDI 2017.05 -
VWARTEON (3H7, 3H8)DFHA2.0 TDI 4motion19681401902017.05 - Informacje o VW ARTEON (3H7, 3H8) 2.0 TDI 4motion 2017.05 -
VWARTEON (3H7, 3H8)CRGA2.0 TDI19681301772017.11 - 2020.07Informacje o VW ARTEON (3H7, 3H8) 2.0 TDI 2017.11 - 2020.07
VWARTEON SHOOTING BRAKE (3H9)DSRA, DSRB, DTSA, DTSB2.0 TDI19681101502020.09 - Informacje o VW ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9) 2.0 TDI 2020.09 -
VWARTEON SHOOTING BRAKE (3H9)DTUA2.0 TDI 4motion19681472002020.09 - Informacje o VW ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9) 2.0 TDI 4motion 2020.09 -
VWARTEON SHOOTING BRAKE (3H9)DFHA2.0 TDI 4motion19681401902020.09 - Informacje o VW ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9) 2.0 TDI 4motion 2020.09 -
VWARTEON SHOOTING BRAKE (3H9)DFHA2.0 TDI19681401902020.09 - Informacje o VW ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9) 2.0 TDI 2020.09 -
VWATLAS (CA1)CDVC3.6 FSI 4motion35982062802016.12 - Informacje o VW ATLAS (CA1) 3.6 FSI 4motion 2016.12 -
VWATLAS (CA1)CDVC3.6 FSI35982062802016.12 - Informacje o VW ATLAS (CA1) 3.6 FSI 2016.12 -
VWATLAS (CA1)CDVD3.6 FSi 4motion35981832492019.01 - Informacje o VW ATLAS (CA1) 3.6 FSi 4motion 2019.01 -
VWBEETLE (5C1, 5C2)CUUA2.0 TDI1968811102014.06 - 2018.09Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI 2014.06 - 2018.09
VWBEETLE (5C1, 5C2)CUUB, CVCA, DELA2.0 TDI19681101502014.07 - 2018.09Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI 2014.07 - 2018.09
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CUUA2.0 TDI1968811102014.06 - 2018.09Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI 2014.06 - 2018.09
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CUUB, CVCA, DELA2.0 TDI19681101502014.09 - 2018.09Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI 2014.09 - 2018.09
VWCADDY ALLTRACK Nadwozie pełne/minivan (SAA)CUUF, DFSC, DFSF2.0 TDI196855752015.05 - Informacje o VW CADDY ALLTRACK Nadwozie pełne/minivan (SAA) 2.0 TDI 2015.05 -
VWCADDY ALLTRACK Nadwozie pełne/minivan (SAA)CUUB, DFSB2.0 TDI19681101502015.05 - Informacje o VW CADDY ALLTRACK Nadwozie pełne/minivan (SAA) 2.0 TDI 2015.05 -
VWCADDY ALLTRACK Nadwozie pełne/minivan (SAA)CUUE, DFSE2.0 TDI 4motion1968901222015.05 - Informacje o VW CADDY ALLTRACK Nadwozie pełne/minivan (SAA) 2.0 TDI 4motion 2015.05 -
VWCADDY ALLTRACK Nadwozie pełne/minivan (SAA)CUUD, DFSD2.0 TDI1968751022015.05 - Informacje o VW CADDY ALLTRACK Nadwozie pełne/minivan (SAA) 2.0 TDI 2015.05 -
VWCADDY ALLTRACK Nadwozie pełne/minivan (SAA)DFSB2.0 TDI 4motion19681101502015.11 - Informacje o VW CADDY ALLTRACK Nadwozie pełne/minivan (SAA) 2.0 TDI 4motion 2015.11 -
VWCADDY ALLTRACK nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB)CUUD, DFSD2.0 TDI1968751022015.05 - Informacje o VW CADDY ALLTRACK nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB) 2.0 TDI 2015.05 -
VWCADDY ALLTRACK nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB)CUUF, DFSF2.0 TDI196855752015.05 - Informacje o VW CADDY ALLTRACK nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB) 2.0 TDI 2015.05 -
VWCADDY ALLTRACK nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB)CUUB, DFSB2.0 TDI19681101502015.05 - Informacje o VW CADDY ALLTRACK nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB) 2.0 TDI 2015.05 -
VWCADDY ALLTRACK nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB)CUUE, DFSE2.0 TDI 4motion1968901222015.05 - Informacje o VW CADDY ALLTRACK nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB) 2.0 TDI 4motion 2015.05 -
VWCADDY ALLTRACK nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB)DFSB2.0 TDI 4motion19681101502015.11 - Informacje o VW CADDY ALLTRACK nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB) 2.0 TDI 4motion 2015.11 -
VWCADDY IV Nadwozie pełne/minivan (SAA, SAH)CUUE, DFSE2.0 TDI 4motion1968901222015.05 - Informacje o VW CADDY IV Nadwozie pełne/minivan (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion 2015.05 -
VWCADDY IV Nadwozie pełne/minivan (SAA, SAH)CUUD, DFSD2.0 TDI1968751022015.05 - Informacje o VW CADDY IV Nadwozie pełne/minivan (SAA, SAH) 2.0 TDI 2015.05 -
VWCADDY IV Nadwozie pełne/minivan (SAA, SAH)CUUF, DFSC, DFSF2.0 TDI196855752015.05 - Informacje o VW CADDY IV Nadwozie pełne/minivan (SAA, SAH) 2.0 TDI 2015.05 -
VWCADDY IV Nadwozie pełne/minivan (SAA, SAH)CUUB, DFSB2.0 TDI19681101502015.05 - Informacje o VW CADDY IV Nadwozie pełne/minivan (SAA, SAH) 2.0 TDI 2015.05 -
VWCADDY IV Nadwozie pełne/minivan (SAA, SAH)DFSB2.0 TDI 4motion19681101502015.11 - Informacje o VW CADDY IV Nadwozie pełne/minivan (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion 2015.11 -
VWCADDY IV Nadwozie pełne/minivan (SAA, SAH)DFSC2.0 TDI 4motion196855752015.11 - Informacje o VW CADDY IV Nadwozie pełne/minivan (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion 2015.11 -
VWCADDY IV nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB, SAJ)CUUB, DFSB2.0 TDI19681101502015.05 - Informacje o VW CADDY IV nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB, SAJ) 2.0 TDI 2015.05 -
VWCADDY IV nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB, SAJ)CUUF, DFSF2.0 TDI196855752015.05 - Informacje o VW CADDY IV nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB, SAJ) 2.0 TDI 2015.05 -
VWCADDY IV nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB, SAJ)CUUD, DFSD2.0 TDI1968751022015.05 - Informacje o VW CADDY IV nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB, SAJ) 2.0 TDI 2015.05 -
VWCADDY IV nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB, SAJ)CUUE, DFSE2.0 TDI 4motion1968901222015.05 - Informacje o VW CADDY IV nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion 2015.05 -
VWCADDY IV nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB, SAJ)DFSB2.0 TDI 4motion19681101502015.11 - Informacje o VW CADDY IV nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion 2015.11 -
VWCC (358)CFGB2.0 TDI 4motion19681251702011.11 - 2013.01Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 4motion 2011.11 - 2013.01
VWCC (358)CFGB, CLLA2.0 TDI19681251702011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CFFB2.0 TDI19681031402011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 4motion 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CFFA2.0 TDI19681001362011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772012.12 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 4motion 2012.12 - 2016.12
VWCC (358)CFGC2.0 TDI19681301772012.12 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2012.12 - 2016.12
VWCC (358)CUWA2.0 TDI19681351842015.05 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2015.05 - 2016.12
VWCC (358)CUVC2.0 TDI19681101502015.05 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2015.05 - 2016.12
VWCC (358)CNNA3.6 FSI 4motion35802062802011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 3.6 FSI 4motion 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)BWS3.6 FSI 4motion35972203002011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 3.6 FSI 4motion 2011.11 - 2016.12
VWCRAFTER 30-35 Autobus (2E_)CKTB, CSLA2.0 TDI1968801092011.05 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI 2011.05 - 2016.12
VWCRAFTER 30-35 Autobus (2E_)CKTC2.0 TDI19681001362011.05 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI 2011.05 - 2016.12
VWCRAFTER 30-35 Autobus (2E_)CKUB, CSNA2.0 TDI19681201632011.07 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI 2011.07 - 2016.12
VWCRAFTER 30-35 Autobus (2E_)CKUC2.0 TDI19681051422011.10 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI 2011.10 - 2016.12
VWCRAFTER 30-35 Autobus (2E_)CKUB, CSNA2.0 TDI 4motion19681201632011.11 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI 4motion 2011.11 - 2016.12
VWCRAFTER 30-35 Autobus (2E_)CSLB2.0 TDI1968841142013.11 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI 2013.11 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_)CKTC2.0 TDI19681001362011.05 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI 2011.05 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_)CKTB, CSLA2.0 TDI1968801092011.05 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI 2011.05 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_)CKUB, CSNA2.0 TDI19681201632011.07 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI 2011.07 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_)CKUC2.0 TDI19681051422011.10 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI 2011.10 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_)CKUB, CSNA2.0 TDI 4motion19681201632011.11 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI 4motion 2011.11 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_)CSLB2.0 TDI1968841142013.11 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI 2013.11 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_)CSLC2.0 TDI19681031402015.11 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI 2015.11 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_)CKTC2.0 TDI19681001362011.05 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_) 2.0 TDI 2011.05 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_)CKTB, CSLA2.0 TDI1968801092011.05 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_) 2.0 TDI 2011.05 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_)CKUB, CSNA2.0 TDI 4motion19681201632011.07 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_) 2.0 TDI 4motion 2011.07 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_)CKUB, CSNA2.0 TDI19681201632011.07 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_) 2.0 TDI 2011.07 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_)CKUC2.0 TDI19681051422011.10 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_) 2.0 TDI 2011.10 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_)CSLB2.0 TDI1968841142013.11 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_) 2.0 TDI 2013.11 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_)CSLC2.0 TDI19681031402015.11 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_) 2.0 TDI 2015.11 - 2016.12
VWCRAFTER Autobus (SYI, SYJ)DAVA2.0 TDI19681301772016.09 - Informacje o VW CRAFTER Autobus (SYI, SYJ) 2.0 TDI 2016.09 -
VWCRAFTER Autobus (SYI, SYJ)DAUA2.0 TDI19681031402016.09 - Informacje o VW CRAFTER Autobus (SYI, SYJ) 2.0 TDI 2016.09 -
VWCRAFTER Autobus (SYI, SYJ)DAUB2.0 TDI1968751022016.10 - Informacje o VW CRAFTER Autobus (SYI, SYJ) 2.0 TDI 2016.10 -
VWCRAFTER Autobus (SYI, SYJ)DAVA2.0 TDI 4motion19681301772017.03 - Informacje o VW CRAFTER Autobus (SYI, SYJ) 2.0 TDI 4motion 2017.03 -
VWCRAFTER Autobus (SYI, SYJ)DAUA2.0 TDI 4motion19681031402017.04 - Informacje o VW CRAFTER Autobus (SYI, SYJ) 2.0 TDI 4motion 2017.04 -
VWCRAFTER Platforma / podwozie (SZ_)DAUB2.0 TDI1968751022016.11 - Informacje o VW CRAFTER Platforma / podwozie (SZ_) 2.0 TDI 2016.11 -
VWCRAFTER Platforma / podwozie (SZ_)DAVA2.0 TDI19681301772016.11 - Informacje o VW CRAFTER Platforma / podwozie (SZ_) 2.0 TDI 2016.11 -
VWCRAFTER Platforma / podwozie (SZ_)DASC2.0 TDI RWD1968801092016.11 - Informacje o VW CRAFTER Platforma / podwozie (SZ_) 2.0 TDI RWD 2016.11 -
VWCRAFTER Platforma / podwozie (SZ_)DAUA2.0 TDI19681031402016.11 - Informacje o VW CRAFTER Platforma / podwozie (SZ_) 2.0 TDI 2016.11 -
VWCRAFTER Platforma / podwozie (SZ_)DAVA2.0 TDI 4motion19681301772017.03 - Informacje o VW CRAFTER Platforma / podwozie (SZ_) 2.0 TDI 4motion 2017.03 -
VWCRAFTER Platforma / podwozie (SZ_)DAWA2.0 TDI RWD19681301772017.07 - Informacje o VW CRAFTER Platforma / podwozie (SZ_) 2.0 TDI RWD 2017.07 -
VWCRAFTER Platforma / podwozie (SZ_)DASA2.0 TDI RWD1968901222017.08 - Informacje o VW CRAFTER Platforma / podwozie (SZ_) 2.0 TDI RWD 2017.08 -
VWCRAFTER Platforma / podwozie (SZ_)DAUA2.0 TDI 4motion19681031402017.11 - Informacje o VW CRAFTER Platforma / podwozie (SZ_) 2.0 TDI 4motion 2017.11 -
VWCRAFTER Platforma / podwozie (SZ_)DASB2.0 TDI RWD19681031402017.11 - Informacje o VW CRAFTER Platforma / podwozie (SZ_) 2.0 TDI RWD 2017.11 -
VWCRAFTER Skrzynia (SY_, SX_)DAVA2.0 TDI19681301772016.09 - Informacje o VW CRAFTER Skrzynia (SY_, SX_) 2.0 TDI 2016.09 -
VWCRAFTER Skrzynia (SY_, SX_)DAUA2.0 TDI19681031402016.09 - Informacje o VW CRAFTER Skrzynia (SY_, SX_) 2.0 TDI 2016.09 -
VWCRAFTER Skrzynia (SY_, SX_)DAUB2.0 TDI1968751022016.10 - Informacje o VW CRAFTER Skrzynia (SY_, SX_) 2.0 TDI 2016.10 -
VWCRAFTER Skrzynia (SY_, SX_)DAVA2.0 TDI 4motion19681301772017.03 - Informacje o VW CRAFTER Skrzynia (SY_, SX_) 2.0 TDI 4motion 2017.03 -
VWCRAFTER Skrzynia (SY_, SX_)DAUA2.0 TDI 4motion19681031402017.04 - Informacje o VW CRAFTER Skrzynia (SY_, SX_) 2.0 TDI 4motion 2017.04 -
VWCRAFTER Skrzynia (SY_, SX_)DASC2.0 TDI RWD1968801092017.05 - Informacje o VW CRAFTER Skrzynia (SY_, SX_) 2.0 TDI RWD 2017.05 -
VWCRAFTER Skrzynia (SY_, SX_)DAWA2.0 TDI RWD19681301772017.05 - Informacje o VW CRAFTER Skrzynia (SY_, SX_) 2.0 TDI RWD 2017.05 -
VWCRAFTER Skrzynia (SY_, SX_)DASA2.0 TDI RWD1968901222017.08 - Informacje o VW CRAFTER Skrzynia (SY_, SX_) 2.0 TDI RWD 2017.08 -
VWCRAFTER Skrzynia (SY_, SX_)DASB2.0 TDI RWD19681031402017.10 - Informacje o VW CRAFTER Skrzynia (SY_, SX_) 2.0 TDI RWD 2017.10 -
VWEOS (1F7, 1F8)BUB, CBRA3.2 V631891842502006.06 - 2009.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V6 2006.06 - 2009.05
VWEOS (1F7, 1F8)CDVA3.6 V635971912602009.05 - 2010.11Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V6 2009.05 - 2010.11
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BNM1.4 TDI142251702005.04 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.4 TDI 2005.04 - 2009.12
VWGOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5)CRKB, CXXB1.6 TDI 4motion1598811102014.12 - Informacje o VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion 2014.12 -
VWGOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5)CUNA, DGCA, DJGA2.0 TDI 4motion19681351842014.12 - Informacje o VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion 2014.12 -
VWGOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5)CRLB, CRBC, DCYA2.0 TDI 4motion19681101502014.12 - 2018.05Informacje o VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion 2014.12 - 2018.05
VWGOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1)CRKA, CXXA, DDYB1.6 TDI159866902014.02 - Informacje o VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.6 TDI 2014.02 -
VWGOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102014.02 - Informacje o VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.6 TDI 2014.02 -
VWGOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1)DDYA, DGTE1.6 TDI1598851152016.11 - Informacje o VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.6 TDI 2016.11 -
VWGOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1)CRLB, DFGA, DCYA2.0 TDI19681101502014.02 - Informacje o VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 2.0 TDI 2014.02 -
VWGOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1)CRVA, CRLD, DCYB2.0 TDI1968811102014.05 - 2017.11Informacje o VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 2.0 TDI 2014.05 - 2017.11
VWGOLF V (1K1)BUB, CBRA3.2 R32 4motion31891842502005.11 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion 2005.11 - 2008.11
VWGOLF VAN VII Variant (BA5)CLHA1.6 TDi BlueMotion 4motion1598771052013.05 - 2017.03Informacje o VW GOLF VAN VII Variant (BA5) 1.6 TDi BlueMotion 4motion 2013.05 - 2017.03
VWGOLF VAN VII Variant (BA5)CRKB1.6 TDi BlueMotion1598811102013.05 - 2017.03Informacje o VW GOLF VAN VII Variant (BA5) 1.6 TDi BlueMotion 2013.05 - 2017.03
VWGOLF VAN VII Variant (BA5)CLHA1.6 TDi BlueMotion1598771052013.05 - 2017.03Informacje o VW GOLF VAN VII Variant (BA5) 1.6 TDi BlueMotion 2013.05 - 2017.03
VWGOLF VAN VII Variant (BA5)CLHB, CRKA, CXXA1.6 TDi BlueMotion159866902013.05 - 2017.03Informacje o VW GOLF VAN VII Variant (BA5) 1.6 TDi BlueMotion 2013.05 - 2017.03
VWGOLF VAN VII Variant (BA5)CRLB, CRBC2.0 TDi BlueMotion 4motion19681101502013.04 - 2017.03Informacje o VW GOLF VAN VII Variant (BA5) 2.0 TDi BlueMotion 4motion 2013.04 - 2017.03
VWGOLF VAN VII Variant (BA5)CRLB, CRBC2.0 TDi BlueMotion19681101502013.04 - 2017.03Informacje o VW GOLF VAN VII Variant (BA5) 2.0 TDi BlueMotion 2013.04 - 2017.03
VWGOLF VI kabriolet (517)CAYC1.6 TDI1598771052011.03 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.6 TDI 2011.03 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CFHC2.0 TDI19681031402011.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CUUB2.0 TDI19681101502013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CUUA2.0 TDI1968811102013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)CLHA1.6 TDI1598771052012.08 - Informacje o VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 2012.08 -
VWGOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)CLHA1.6 TDI 4motion1598771052012.11 - Informacje o VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 4motion 2012.11 -
VWGOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.01 - Informacje o VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 2013.01 -
VWGOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)CRKB, CXXB1.6 TDI 4motion1598811102013.01 - Informacje o VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 4motion 2013.01 -
VWGOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)CLHB, CRKA, CXXA, DDYB1.6 TDI159866902013.04 - Informacje o VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 2013.04 -
VWGOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)DDYA, DGTE1.6 TDI1598851152016.11 - Informacje o VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 2016.11 -
VWGOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)CRBB, CRVC2.0 TDI19681051432012.08 - Informacje o VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI 2012.08 -
VWGOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)CRLB, CKFC, CRMB, CRBC, DCYA2.0 TDI 4motion19681101502012.11 - Informacje o VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI 4motion 2012.11 -
VWGOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)CRVA, CYKB, CRLD, DFGB, DCYB, DEJB2.0 TDI1968811102012.11 - Informacje o VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI 2012.11 -
VWGOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)CRLB, CRMB, CRBC, CRUA, DFGA, DCYA, DEJA2.0 TDI19681101502012.11 - Informacje o VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI 2012.11 -
VWGOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)CUNA, DGCA, DJGA2.0 GTD19681351842013.04 - Informacje o VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTD 2013.04 -
VWGOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)CRGA2.0 GTD19681301772016.11 - Informacje o VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTD 2016.11 -
VWGOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)DNUC, CJXH2.0 GTI TCR19842132902018.11 - Informacje o VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI TCR 2018.11 -
VWGOLF VII Van (5G1)CLHA1.6 TDi BlueMotion1598771052012.08 - Informacje o VW GOLF VII Van (5G1) 1.6 TDi BlueMotion 2012.08 -
VWGOLF VII Van (5G1)CRKA1.6 TDi BlueMotion159866902013.04 - Informacje o VW GOLF VII Van (5G1) 1.6 TDi BlueMotion 2013.04 -
VWGOLF VII Van (5G1)CRKB, CXXB1.6 TDi BlueMotion1598811102013.11 - Informacje o VW GOLF VII Van (5G1) 1.6 TDi BlueMotion 2013.11 -
VWGOLF VII Van (5G1)CUNA2.0 GTD19681351842013.04 - Informacje o VW GOLF VII Van (5G1) 2.0 GTD 2013.04 -
VWGOLF VII Van (5G1)CRBC2.0 TDi BlueMotion 4motion19681101502013.05 - Informacje o VW GOLF VII Van (5G1) 2.0 TDi BlueMotion 4motion 2013.05 -
VWGOLF VII Variant (BA5, BV5)CLHA1.6 TDI 4motion1598771052013.05 - Informacje o VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion 2013.05 -
VWGOLF VII Variant (BA5, BV5)CLHA1.6 TDI1598771052013.05 - Informacje o VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 2013.05 -
VWGOLF VII Variant (BA5, BV5)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.05 - Informacje o VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 2013.05 -
VWGOLF VII Variant (BA5, BV5)CRKB, CXXB1.6 TDI 4motion1598811102013.05 - Informacje o VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion 2013.05 -
VWGOLF VII Variant (BA5, BV5)CLHB, CRKA, CXXA, DDYB1.6 TDI159866902013.05 - Informacje o VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 2013.05 -
VWGOLF VII Variant (BA5, BV5)DDYA, DGTE1.6 TDI1598851152016.11 - Informacje o VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 2016.11 -
VWGOLF VII Variant (BA5, BV5)CRLB, CRBC, CRUA, DFGA, DCYA, DEJA2.0 TDI19681101502013.04 - Informacje o VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 2013.04 -
VWGOLF VII Variant (BA5, BV5)CRLB, CRBC, DCYA2.0 TDI 4motion19681101502013.04 - 2018.05Informacje o VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion 2013.04 - 2018.05
VWGOLF VII Variant (BA5, BV5)CRVA, CYKB, CRLD, DFGB, DCYB, DEJB2.0 TDI1968811102013.05 - Informacje o VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 2013.05 -
VWGOLF VII Variant (BA5, BV5)CUNA, DGCA, DJGA2.0 GTD19681351842015.01 - Informacje o VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 GTD 2015.01 -
VWGOLF VIII (CD1)DLAA1.0 TSI999811102020.02 - Informacje o VW GOLF VIII (CD1) 1.0 TSI 2020.02 -
VWGOLF VIII (CD1)DLAB1.0 TSI99966902020.02 - Informacje o VW GOLF VIII (CD1) 1.0 TSI 2020.02 -
VWGOLF VIII (CD1)DSRB, DTSB2.0 TDI19681101502019.08 - Informacje o VW GOLF VIII (CD1) 2.0 TDI 2019.08 -
VWGOLF VIII (CD1)DSUD2.0 TDI1968851162019.08 - Informacje o VW GOLF VIII (CD1) 2.0 TDI 2019.08 -
VWGOLF VIII Variant (CG5)DLAA1.0 TSI999811102020.08 - Informacje o VW GOLF VIII Variant (CG5) 1.0 TSI 2020.08 -
VWGOLF VIII Variant (CG5)DLAB1.0 TSI99966902020.08 - Informacje o VW GOLF VIII Variant (CG5) 1.0 TSI 2020.08 -
VWGOLF VIII Variant (CG5)DTSB2.0 TDI19681101502020.08 - Informacje o VW GOLF VIII Variant (CG5) 2.0 TDI 2020.08 -
VWGOLF VIII Variant (CG5) 2.0 TDI1968851162020.08 - Informacje o VW GOLF VIII Variant (CG5) 2.0 TDI 2020.08 -
VWGRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC)DAVA2.0 TDI 4motion19681301772019.04 - Informacje o VW GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion 2019.04 -
VWGRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC)DAVA2.0 TDI19681301772019.04 - Informacje o VW GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 2019.04 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CLCA, CUUA2.0 TDI1968811102010.10 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI 2010.10 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CUUB, CVCA, DELA, DGMA2.0 TDI19681101502014.07 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI 2014.07 -
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CAAC, CCHA2.0 TDI19681031402009.09 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CFCA2.0 BiTDI19681321802009.09 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI 2009.09 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CAAA2.0 TDI196862842009.09 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CAAB2.0 TDI1968751022009.09 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CAAC, CCHA2.0 TDI 4motion19681031402009.09 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion 2009.09 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CFCA2.0 BiTDI 4motion19681321802009.09 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI 4motion 2009.09 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CAAE, CCHB2.0 TDI 4motion19681001362010.05 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion 2010.05 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CAAE, CCHB2.0 TDI19681001362010.05 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 2010.05 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CAAD2.0 TDI1968841142011.05 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 2011.05 - 2015.08
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXGA2.0 TDI196862842015.04 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2015.04 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXFA, CXHA2.0 TDI19681101502015.04 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2015.04 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CAAB, CXGB2.0 TDI1968751022015.04 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2015.04 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CAAC2.0 TDI19681031402015.04 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2015.04 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CFCA2.0 TDI19681321802015.04 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2015.04 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXEB2.0 TDI 4motion19681502042015.06 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CAAC2.0 TDI 4motion19681031402015.06 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CFCA2.0 TDI 4motion19681321802015.06 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXEB2.0 TDI19681502042015.06 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2015.06 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXFA, CXHA2.0 TDI 4motion19681101502015.08 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion 2015.08 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXHB2.0 TDI1968841142016.05 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2016.05 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXEC2.0 TDI19681461992018.11 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2018.11 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXEC2.0 TDI 4motion19681461992018.12 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion 2018.12 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXHC2.0 TDI1968811102019.07 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2019.07 -
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CFGB2.0 TDI 4motion19681251702012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CFFB2.0 TDI19681031402012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772013.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion 2013.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5)CUAA2.0 TDI 4motion19681762402015.05 - Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion 2015.05 -
VWPASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5)DDAA, DFCA, DFHA2.0 TDI 4motion19681401902015.05 - Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion 2015.05 -
VWPASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5)CRLB, DFEA2.0 TDI 4motion19681101502015.05 - 2017.11Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion 2015.05 - 2017.11
VWPASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5)CUPA2.0 TDI 4motion19681351842015.07 - Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion 2015.07 -
VWPASSAT B6 (3C2)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.03 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI 2005.03 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BMP2.0 TDI 4motion19681031402005.03 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion 2005.03 - 2009.05
VWPASSAT B6 (3C2)BMP2.0 TDI19681031402005.03 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.03 - 2009.05
VWPASSAT B6 (3C2)BKP, CBAB2.0 TDI 16V19681031402005.03 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 2005.03 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BKP, CBAB2.0 TDI 16V 4motion19681031402005.03 - 2010.08Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion 2005.03 - 2010.08
VWPASSAT B6 (3C2)BMA, CBAA2.0 TDI19681001362005.03 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.03 - 2010.11
VWPASSAT B6 (3C2)BVE2.0 TDI1968901222005.08 - 2006.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.08 - 2006.07
VWPASSAT B6 (3C2)BUZ2.0 TDI19681201632005.08 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.08 - 2009.05
VWPASSAT B6 (3C2)BMR, CBBB2.0 TDI19681251702005.08 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.08 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BWV2.0 TDI1968881202005.11 - 2007.05Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.11 - 2007.05
VWPASSAT B6 (3C2)CBDC2.0 TDI1968811102008.11 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2008.11 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)CBAC2.0 BlueTDI19681051432009.01 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI 2009.01 - 2010.11
VWPASSAT B6 (3C2)CBBB2.0 TDI 4motion19681251702009.05 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion 2009.05 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)AXZ3.2 FSI 4motion31681842502005.11 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 3.2 FSI 4motion 2005.11 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BLV3.6 FSI35802062802005.06 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 3.6 FSI 2005.06 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BLV3.6 FSI 4motion35802062802005.09 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 3.6 FSI 4motion 2005.09 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BWS3.6 R36 4motion35972203002007.04 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 3.6 R36 4motion 2007.04 - 2010.07
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.9 TDI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BVE2.0 TDI1968901222005.08 - 2006.02Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2006.02
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BMP2.0 TDI 4motion19681031402005.08 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion 2005.08 - 2009.05
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BUZ2.0 TDI19681201632005.08 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2009.05
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BMP2.0 TDI19681031402005.08 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2009.05
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BMR, CBBB2.0 TDI19681251702005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BKP, CBAB2.0 TDI 16V19681031402005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BKP, CBAB2.0 TDI 16V 4motion19681031402005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BMA, CBAA2.0 TDI19681001362005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BWV2.0 TDI1968881202005.11 - 2007.05Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.11 - 2007.05
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CBDC2.0 TDI1968811102008.11 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2008.11 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CBAC2.0 BlueTDI19681051432009.01 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI 2009.01 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CBBB2.0 TDI 4motion19681251702009.05 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion 2009.05 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)AXZ3.2 FSI 4motion31681842502005.11 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion 2005.11 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BLV3.6 FSI35802062802005.09 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.6 FSI 2005.09 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BLV3.6 FSI 4motion35802062802005.09 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.6 FSI 4motion 2005.09 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BWS3.6 R36 4motion35972203002007.04 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.6 R36 4motion 2007.04 - 2010.11
VWPASSAT B7 (362)CFGB2.0 TDI 4motion19681251702010.08 - 2013.01Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2013.01
VWPASSAT B7 (362)CFFA2.0 TDI19681001362010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFGB, CLLA2.0 TDI19681251702010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFFB2.0 TDI19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFGC2.0 TDI19681301772012.12 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 2012.12 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772013.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion 2013.01 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)BWS3.6 FSI 4motion35972203002011.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 3.6 FSI 4motion 2011.01 - 2014.12
VWPASSAT B7 (A32, A33)CFFB, CKRA2.0 TDI19681031402011.04 - 2015.06Informacje o VW PASSAT B7 (A32, A33) 2.0 TDI 2011.04 - 2015.06
VWPASSAT B7 (A32, A33)CVCA, DEKA2.0 TDI19681101502014.06 - Informacje o VW PASSAT B7 (A32, A33) 2.0 TDI 2014.06 -
VWPASSAT B7 (A32, A33)CDVB3.6 FSI35982062802011.04 - Informacje o VW PASSAT B7 (A32, A33) 3.6 FSI 2011.04 -
VWPASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365)CFFB2.0 TDi BlueMotion19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365) 2.0 TDi BlueMotion 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365)CFGB, CLLA2.0 TDi BlueMotion19681251702010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365) 2.0 TDi BlueMotion 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365)BWS3.6 FSi 4motion35972202992011.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365) 3.6 FSi 4motion 2011.01 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFGB2.0 TDI 4motion19681251702010.08 - 2013.01Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2013.01
VWPASSAT B7 Variant (365)CFGB, CLLA2.0 TDI19681251702010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFFA2.0 TDI19681001362010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFFB2.0 TDI19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFGC2.0 TDI19681301772012.12 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 2012.12 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772013.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion 2013.01 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)BWS3.6 FSI 4motion35972203002011.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 3.6 FSI 4motion 2011.01 - 2014.12
VWPASSAT B8 (3G2, CB2)DCXA, DCZA1.6 TDI1598881202014.08 - Informacje o VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 1.6 TDI 2014.08 -
VWPASSAT B8 (3G2, CB2)CUAA2.0 TDI 4motion19681762402014.08 - Informacje o VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 4motion 2014.08 -
VWPASSAT B8 (3G2, CB2)CRLB, DFEA, DFGA2.0 TDI 4motion19681101502014.08 - 2017.11Informacje o VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 4motion 2014.08 - 2017.11
VWPASSAT B8 (3G2, CB2)DDAA, DFCA, DFHA2.0 TDI19681401902014.11 - Informacje o VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 2014.11 -
VWPASSAT B8 (3G2, CB2)DDAA, DFCA, DFHA2.0 TDI 4motion19681401902014.11 - Informacje o VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 4motion 2014.11 -
VWPASSAT B8 (3G2, CB2)CRLB, DFGA, DBGA, DSRA, DSRB2.0 TDI19681101502014.11 - Informacje o VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 2014.11 -
VWPASSAT B8 (3G2, CB2)CUPA2.0 TDI19681351842015.07 - Informacje o VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 2015.07 -
VWPASSAT B8 (3G2, CB2)CRLD, DFGB, DBGB2.0 TDI1968811102016.01 - Informacje o VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 2016.01 -
VWPASSAT B8 (3G2, CB2)CRGA2.0 TDI19681301772016.05 - Informacje o VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 2016.05 -
VWPASSAT B8 Variant (3G5, CB5)DCXA, DCZA1.6 TDI1598881202014.08 - Informacje o VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 1.6 TDI 2014.08 -
VWPASSAT B8 Variant (3G5, CB5)CUAA2.0 TDI 4motion19681762402014.08 - Informacje o VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion 2014.08 -
VWPASSAT B8 Variant (3G5, CB5)CRLB, DFEA, DFGA2.0 TDI 4motion19681101502014.08 - 2017.11Informacje o VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion 2014.08 - 2017.11
VWPASSAT B8 Variant (3G5, CB5)DDAA, DFCA, DFHA2.0 TDI 4motion19681401902014.11 - Informacje o VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion 2014.11 -
VWPASSAT B8 Variant (3G5, CB5)DDAA, DFCA, DFHA2.0 TDI19681401902014.11 - Informacje o VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 2014.11 -
VWPASSAT B8 Variant (3G5, CB5)CRLB, DFGA, DBGA, DSRA, DSRB2.0 TDI19681101502014.11 - Informacje o VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 2014.11 -
VWPASSAT B8 Variant (3G5, CB5)CUPA2.0 TDI19681351842015.07 - Informacje o VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 2015.07 -
VWPASSAT CC B6 (357)CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362008.06 - 2011.05Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 2008.06 - 2011.05
VWPASSAT CC B6 (357)CBBB, CFGB, CLLA2.0 TDI19681251702008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CBAB, CFFB2.0 TDI19681031402008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CBAC2.0 BlueTDI19681051432009.05 - 2010.11Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 BlueTDI 2009.05 - 2010.11
VWPASSAT CC B6 (357)CBAB, CFFB2.0 TDI 4motion19681031402009.08 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion 2009.08 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CBBB, CFGB2.0 TDI 4motion19681251702009.11 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion 2009.11 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)BLV, CNNA3.6 FSI35802062802008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 3.6 FSI 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)BLV, CNNA3.6 FSI 4motion35802062802008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 3.6 FSI 4motion 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)BWS3.6 FSI 4motion35972203002008.02 - 2011.12Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 3.6 FSI 4motion 2008.02 - 2011.12
VWPOLO (9N_)BNM, BWB1.4 TDI142251702005.04 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 TDI 2005.04 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BMS, BNV1.4 TDI142259802005.04 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 TDI 2005.04 - 2009.11
VWPOLO (9N_)ATD, AXR, BMT1.9 TDI1896741012001.10 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.9 TDI 2001.10 - 2009.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CUUB2.0 TDI19681101502013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CUWA, CUXA2.0 TDI19681351842014.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2014.05 - 2017.11
VWSHARAN (7N1, 7N2)CUVC, DFLA, DLTA2.0 TDI19681101502015.05 - Informacje o VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 2015.05 -
VWSHARAN (7N1, 7N2)CUWA, DFMA2.0 TDI19681351842015.05 - Informacje o VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 2015.05 -
VWSHARAN (7N1, 7N2)CUVC, DFLA, DLTA2.0 TDI 4motion19681101502015.05 - Informacje o VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion 2015.05 -
VWSHARAN (7N1, 7N2)DFMA2.0 TDI 4motion19681351842016.05 - Informacje o VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion 2016.05 -
VWSHARAN (7N1, 7N2)DLUB2.0 TDI 4motion19681301772018.11 - Informacje o VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion 2018.11 -
VWTIGUAN (5N_)CBBB, CFGB2.0 TDI 4motion19681251702007.09 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion 2007.09 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CBAB, CFFB, CLJA2.0 TDI 4motion19681031402007.09 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion 2007.09 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CBAA, CFFA2.0 TDI 4motion19681001362007.11 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion 2007.11 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CBAB, CFFB2.0 TDI19681031402008.03 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 2008.03 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CFFD, CUVE2.0 TDI1968811102010.05 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 2010.05 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772012.11 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion 2012.11 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CUVC2.0 TDI19681101502015.05 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 2015.05 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CUWA2.0 TDI 4motion19681351842015.05 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion 2015.05 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CUVC2.0 TDI 4motion19681101502015.05 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion 2015.05 - 2018.07
VWTIGUAN (AD1, AX1)DGDB1.6 TDI1598851152016.05 - 2020.06Informacje o VW TIGUAN (AD1, AX1) 1.6 TDI 2016.05 - 2020.06
VWTIGUAN (AD1, AX1)DFGA, DBGC, DTSA, DTSB2.0 TDI 4motion19681101502016.01 - Informacje o VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion 2016.01 -
VWTIGUAN (AD1, AX1)DFGA, DTSA, DTSB2.0 TDI19681101502016.01 - Informacje o VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 2016.01 -
VWTIGUAN (AD1, AX1)DFHA2.0 TDI 4motion19681401902016.04 - 2020.07Informacje o VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion 2016.04 - 2020.07
VWTIGUAN (AD1, AX1)DFGC2.0 TDI1968851152016.05 - 2019.07Informacje o VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 2016.05 - 2019.07
VWTIGUAN (AD1, AX1)CUAA2.0 TDI 4motion19681762402016.05 - 2020.07Informacje o VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion 2016.05 - 2020.07
VWTIGUAN (AD1, AX1)CRFD2.0 TDI 4motion19681051432016.06 - 2020.07Informacje o VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion 2016.06 - 2020.07
VWTIGUAN (AD1, AX1)CYKC2.0 TDI1968811102016.08 - 2020.07Informacje o VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 2016.08 - 2020.07
VWTIGUAN (AD1, AX1)CRGB2.0 TDI 4motion19681301772016.08 - 2020.07Informacje o VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion 2016.08 - 2020.07
VWTIGUAN (AD1, AX1)DTUA2.0 TDI 4motion19681472002020.06 - Informacje o VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion 2020.06 -
VWTIGUAN ALLSPACE (BW2)DFGA, DBGC2.0 TDI 4motion19681101502017.06 - Informacje o VW TIGUAN ALLSPACE (BW2) 2.0 TDI 4motion 2017.06 -
VWTIGUAN ALLSPACE (BW2)DFGA2.0 TDI19681101502017.06 - Informacje o VW TIGUAN ALLSPACE (BW2) 2.0 TDI 2017.06 -
VWTIGUAN ALLSPACE (BW2)CUAA2.0 TDI 4motion19681762402017.06 - Informacje o VW TIGUAN ALLSPACE (BW2) 2.0 TDI 4motion 2017.06 -
VWTIGUAN ALLSPACE (BW2)DFHA2.0 TDI 4motion19681401902017.06 - Informacje o VW TIGUAN ALLSPACE (BW2) 2.0 TDI 4motion 2017.06 -
VWTOURAN (5T1)DKRB1.0 TSI999851162018.12 - Informacje o VW TOURAN (5T1) 1.0 TSI 2018.12 -
VWTOURAN (5T1)CRKB1.6 TDI1598811102015.05 - 2016.05Informacje o VW TOURAN (5T1) 1.6 TDI 2015.05 - 2016.05
VWTOURAN (5T1)DGDA1.6 TDI1598851152016.05 - Informacje o VW TOURAN (5T1) 1.6 TDI 2016.05 -
VWTOURAN (5T1)DFEA, DFGA2.0 TDI19681101502015.05 - Informacje o VW TOURAN (5T1) 2.0 TDI 2015.05 -
VWTOURAN (5T1)DFHA2.0 TDI19681401902015.11 - 2019.07Informacje o VW TOURAN (5T1) 2.0 TDI 2015.11 - 2019.07
VWTOURAN (5T1)CRVA, CYKB, DFEB, DFGB2.0 TDI1968811102015.11 - 2019.07Informacje o VW TOURAN (5T1) 2.0 TDI 2015.11 - 2019.07
VWTOURAN (5T1)DFGC2.0 TDI1968851162019.02 - Informacje o VW TOURAN (5T1) 2.0 TDI 2019.02 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CXFA, CXHA2.0 TDI19681101502015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CAAC2.0 TDI19681031402015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CAAA, CXGA2.0 TDI196862842015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CAAB, CXGB2.0 TDI1968751022015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CFCA2.0 TDI19681321802015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CAAC2.0 TDI 4motion19681031402015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CFCA2.0 TDI 4motion19681321802015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CXEB2.0 TDI19681502042015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2015.06 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CXEB2.0 TDI 4motion19681502042015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CXFA, CXHA2.0 TDI 4motion19681101502015.08 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 4motion 2015.08 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CXHB2.0 TDI1968841142016.05 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2016.05 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CXEC2.0 TDI 4motion19681461992018.08 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 4motion 2018.08 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CXEC2.0 TDI19681461992018.11 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2018.11 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CXHC2.0 TDI1968811102019.07 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2019.07 -
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECAAC, CCHA2.0 TDI 4motion19681031402009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI 4motion 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECFCA2.0 BiTDI19681321802009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 BiTDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECAAC, CCHA2.0 TDI19681031402009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECFCA2.0 BiTDI 4motion19681321802009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 BiTDI 4motion 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECAAB2.0 TDI1968751022009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECAAA2.0 TDI196862842009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECAAE, CCHB2.0 TDI 4motion19681001362010.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI 4motion 2010.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECAAE, CCHB2.0 TDI19681001362010.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI 2010.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECAAD2.0 TDI1968841142011.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI 2011.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CAAB2.0 TDI1968751022009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CAAA2.0 TDI196862842009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CAAC, CCHA2.0 TDI 4motion19681031402009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 TDI 4motion 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CFCA2.0 BiTDI19681321802009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 BiTDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CAAC, CCHA2.0 TDI19681031402009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CFCA2.0 BiTDI 4motion19681321802009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 BiTDI 4motion 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CAAE, CCHB2.0 TDI 4motion19681001362010.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 TDI 4motion 2010.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CAAE2.0 TDI19681001362010.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 TDI 2010.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CAAD2.0 TDI1968841142011.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 TDI 2011.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CFCA2.0 BiTDI19681321802009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiTDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CAAC, CCHA2.0 TDI19681031402009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CFCA2.0 BiTDI 4motion19681321802009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiTDI 4motion 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CAAA2.0 TDI196862842009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CAAC, CCHA2.0 TDI 4motion19681031402009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CAAB2.0 TDI1968751022009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CAAE, CCHB2.0 TDI 4motion19681001362010.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion 2010.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CAAE, CCHB2.0 TDI19681001362010.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 2010.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CAAD2.0 TDI1968841142011.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 2011.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCAAB, CXGB2.0 TDI1968751022015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCFCA2.0 TDI19681321802015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCAAC2.0 TDI19681031402015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCAAA, CXGA2.0 TDI196862842015.04 - 2016.06Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2015.04 - 2016.06
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCAAC2.0 TDI 4motion19681031402015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCFCA2.0 TDI 4motion19681321802015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCXHA2.0 TDI19681101502015.08 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2015.08 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCXHA2.0 TDI 4motion19681101502016.05 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 4motion 2016.05 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCXHB2.0 TDI1968841142016.05 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2016.05 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCXEB2.0 TDI 4motion19681502042016.05 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 4motion 2016.05 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCXEB2.0 TDI19681502042016.05 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2016.05 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCXHC2.0 TDI1968811102019.07 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2019.07 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCXEC2.0 TDI 4motion19681461992019.08 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 4motion 2019.08 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCXEC2.0 TDI19681461992019.08 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2019.08 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCXGD2.0 TDI196866902019.10 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2019.10 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CAAC2.0 TDI19681031402015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CAAB, CXGB2.0 TDI1968751022015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CFCA2.0 TDI19681321802015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CXFA, CXHA2.0 TDI19681101502015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CAAA, CXGA2.0 TDI196862842015.04 - 2016.06Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2015.04 - 2016.06
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CAAC2.0 TDI 4motion19681031402015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CFCA2.0 TDI 4motion19681321802015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CXEB2.0 TDI19681502042015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2015.06 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CXEB2.0 TDI 4motion19681502042015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CXFA, CXHA2.0 TDI 4motion19681101502015.08 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion 2015.08 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CXHB2.0 TDI1968841142016.05 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2016.05 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CXEC2.0 TDI 4motion19681461992018.08 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion 2018.08 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CXEC2.0 TDI19681461992018.08 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2018.08 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CXHC2.0 TDI1968811102019.07 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2019.07 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CXGD2.0 TDI196866902019.10 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2019.10 -
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KOLO PASOWE ALTERNATORA 588016/VAL KOLO PASOWE ALTERNATORA VALEO 91,57 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
SPRZEGLO ALT. AUDI,VW GA754.17/SNR SPRZEGLO ALT. AUDI,VW SNR 88,50 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o INA

INA to niemiecka marka znana głównie z produkcji najwyższej jakości łożysk z przeznaczeniem na rynek motoryzacyjny. INA stanowi część Schaeffler Gruppe, w której część wchodzą dodatkowo FAG oraz LuK. Łącznie o sile grupy stanowi 63 zakłady produkcyjne, wśród których znajduje się fabryka w Schweinfurcie - jedna z największych kuźni pierścieni łożyskowych na całym świecie. Fabryka ta jest w stanie przetworzyć około 80 000 ton stali w skali roku. Początki firmy INA datuje się na rok 1946. To właśnie wtedy dr. Georg Schaeffler w Herzogenaurach założyli niewielki warsztat, w którym zaczęli konstruować i obrabiać auto części. W 1949 roku Georg Schaeffler...


Czytaj więcej o producencie INA