Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

ROZRUSZNIK S0072 AUTO

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Długość 1 [mm]: 76,00
Długość 2 [mm]: 33,00
Moc znamionowa [kW]: 0,9
Napięcie [V]: 12
Liczba otworów do mocowania: 3
Ilość otworów gwintowanych: 0
Kierunek obrotów: przeciwnie do ruchu wskazówek zegara
Ilość zębów: 9
Kod EAN
5901259419344
Producent Kod OE
AS-PL 10294
AS-PL 20401121BN
AS-PL 20401331BN
AS-PL 3580
AS-PL 6010121
AS-PL 6010133
AS-PL EAA-121237
AS-PL MAV121210
AS-PL MAV121330
AS-PL MAV3020
AS-PL MS 105
AS-PL S0072
AS-PL STR50104
AS-PL STRS019
AS-PL STRS107
AS-PL SX 2001
AUTOELECTRO AES5160
BOSCH 0001106001
BOSCH 0001106002
BOSCH 0001107007
BOSCH 0001107008
BOSCH 0001112003
BOSCH 0001112004
BOSCH 0001114005
BOSCH 0001114006
BOSCH 0001208416
BOSCH 0001208417
BOSCH 0001208418
BOSCH 0001208419
BOSCH 0001211257
BOSCH 0001211258
BOSCH 0986012598
BOSCH 0986012600
BOSCH 0986018200
BOSCH 9000042057
BOSCH 9000692050
BOSCH B001110116
BOSCH B001181007
CASCO CST10121AS
CASCO CST10133AS
DELCO REMY DRS2590
DELCO REMY DRS2600
EAI 11260
EAI 11399
ELSTOCK 26-1035
ELSTOCK 26-1134
FRIESEN 8012590
HC-Cargo 111059
HC-PARTS CS294
HELLA 8EA726054-001
HERTH+BUSS ELPARTS 42012590
HERTH+BUSS ELPARTS 42016290
HERTH+BUSS ELPARTS 42017830
HITACHI S114-553
HITACHI S114-553A
LAUBER 22.0294
LETRIKA 11.139.418
LETRIKA AZD3520
LETRIKA IS9412
LUCAS LRS00558
LUCAS LRS00560
LUCAS LRS558
LUCAS LRS560
PowerMax 8213273
PowerMax 88213273
PRESTOLITE ELECTRIC 66925182
PRESTOLITE ELECTRIC M1209A
PRESTOLITE ELECTRIC S1022B
PRESTOLITE ELECTRIC S1043B
VALEO 436019
VALEO 436022
VALEO D9E140
VALEO VS231
VALEO VS254
VW 037911023
VW 055911023E
VW 055911023F
VW 055911023FX
VW 055911023H
VW 055911023HX
VW 055911023J
VW 055911023JX
VW 055911023K
VW 055911023KX
VW 055911023L
VW 055911023M
VW 055911023MX
VW 055911023R
VW 176911023A
WAI 17134N
WAI 17222N
WAI 17222R
WAI SS814
WAI SS828
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
ARO10F8M 7001.6 D159640541986.09 - 1999.10Informacje o ARO 10 1.6 D 1986.09 - 1999.10
AUSTINMAESTRO Fastback (XC)12 H, 12 H999AA, 12 HC321.3127546631983.03 - 1985.08Informacje o AUSTIN MAESTRO Fastback (XC) 1.3 1983.03 - 1985.08
AUSTINMAESTRO Fastback (XC)12 H1.3 LS127549671983.03 - 1990.08Informacje o AUSTIN MAESTRO Fastback (XC) 1.3 LS 1983.03 - 1990.08
AUSTINMAESTRO Fastback (XC)12 HE1.3127550681986.01 - 1992.09Informacje o AUSTIN MAESTRO Fastback (XC) 1.3 1986.01 - 1992.09
AUSTINMAESTRO Fastback (XC)12 H1.3127547631986.01 - 1992.09Informacje o AUSTIN MAESTRO Fastback (XC) 1.3 1986.01 - 1992.09
AUSTINMAESTRO Fastback (XC)16 H956AK1.6159859801983.03 - 1984.10Informacje o AUSTIN MAESTRO Fastback (XC) 1.6 1983.03 - 1984.10
AUSTINMAESTRO Fastback (XC)16 HA03AL1.6 MG159872981983.03 - 1985.08Informacje o AUSTIN MAESTRO Fastback (XC) 1.6 MG 1983.03 - 1985.08
AUSTINMAESTRO Fastback (XC)16 HC371.6 Mayfair HLS159861831983.03 - 1990.08Informacje o AUSTIN MAESTRO Fastback (XC) 1.6 Mayfair HLS 1983.03 - 1990.08
AUSTINMAESTRO Fastback (XC)16 HA35AL1.6 MG159873991983.03 - 1990.08Informacje o AUSTIN MAESTRO Fastback (XC) 1.6 MG 1983.03 - 1990.08
AUSTINMONTEGO (XE)12 HL1.3127550681984.10 - 1988.08Informacje o AUSTIN MONTEGO (XE) 1.3 1984.10 - 1988.08
AUSTINMONTEGO (XE)16 HC371.6 LS,HL159861831984.04 - 1988.08Informacje o AUSTIN MONTEGO (XE) 1.6 LS,HL 1984.04 - 1988.08
AUSTINMONTEGO Kombi (XE)12 HL1.3127551691984.10 - 1988.10Informacje o AUSTIN MONTEGO Kombi (XE) 1.3 1984.10 - 1988.10
AUSTINMONTEGO Kombi (XE)16 HC371.6 LS159861831984.10 - 1988.08Informacje o AUSTIN MONTEGO Kombi (XE) 1.6 LS 1984.10 - 1988.08
FIATTEMPRA (159_)159 A6.0462.01995801091990.04 - 1993.06Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 2.0 1990.04 - 1993.06
FIATTEMPRA (159_)159 A6.0462.0 i.e. (159.AP)1995831131990.10 - 1996.09Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 2.0 i.e. (159.AP) 1990.10 - 1996.09
FIATTEMPRA S.W. (159_)159 A6.0462.0 i.e. (159.AP)1995831131991.01 - 1995.03Informacje o FIAT TEMPRA S.W. (159_) 2.0 i.e. (159.AP) 1991.01 - 1995.03
FIATTEMPRA S.W. (159_)159 A6.0462.01995801091991.04 - 1993.06Informacje o FIAT TEMPRA S.W. (159_) 2.0 1991.04 - 1993.06
FIATTIPO (160_)836 A5.0001.8 i.e175671971993.03 - 1995.04Informacje o FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e 1993.03 - 1995.04
FIATTIPO (160_)835 C2.0001.8 i.e. (160.ED)1756761031993.04 - 1995.04Informacje o FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (160.ED) 1993.04 - 1995.04
FIATTIPO (160_)835 C4.0001.8 i.e.175666901993.09 - 1995.04Informacje o FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. 1993.09 - 1995.04
FIATTIPO (160_)836 A5.000, 159 A4.0001.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)1756741011994.10 - 1995.10Informacje o FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM) 1994.10 - 1995.10
FIATTIPO (160_)159 A6.0462.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)1995831131990.03 - 1995.04Informacje o FIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ) 1990.03 - 1995.04
FIATTIPO (160_)159 A5.0462.0 i.e. (160.AJ, 1607571)1995801091990.06 - 1992.03Informacje o FIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. (160.AJ, 1607571) 1990.06 - 1992.03
FIATTIPO (160_)159 A5.046, 159 A6.0462.01995851161990.10 - 1992.10Informacje o FIAT TIPO (160_) 2.0 1990.10 - 1992.10
FIATTIPO (160_)836 A3.0002.0 i.e. 16V Sport (160.EF)19951021391993.03 - 1995.04Informacje o FIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF) 1993.03 - 1995.04
LANCIADEDRA (835_)835 A2.0001.8 i.e. (835AC, 835BC)1756801091989.09 - 1994.06Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835AC, 835BC) 1989.09 - 1994.06
LANCIADEDRA (835_)835 A2.0461.8 i.e. (835BD, 835AD)1756771051989.09 - 1999.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835BD, 835AD) 1989.09 - 1999.07
LANCIADEDRA (835_)835 A5.0002.0 i.e. (835AI)1995861171989.09 - 1992.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. (835AI) 1989.09 - 1992.07
LANCIADEDRA (835_)835 A5.0462.0 i.e. (835AL)1995831131989.09 - 1999.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. (835AL) 1989.09 - 1999.07
MGMAESTRO16 H16001598761041983.03 - 1984.09Informacje o MG MAESTRO 1600 1983.03 - 1984.09
ROVERMAESTRO liftback12 HE1.3127551691990.09 - 1995.01Informacje o ROVER MAESTRO liftback 1.3 1990.09 - 1995.01
ROVERMAESTRO liftback12 HE1.3127549671990.09 - 1995.01Informacje o ROVER MAESTRO liftback 1.3 1990.09 - 1995.01
ROVERMAESTRO liftback16 H1.6159863861990.09 - 1995.01Informacje o ROVER MAESTRO liftback 1.6 1990.09 - 1995.01
ROVERMONTEGO Estate (XE)12 HL1.3127550681984.10 - 1988.10Informacje o ROVER MONTEGO Estate (XE) 1.3 1984.10 - 1988.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)1F1.6 i159555751994.05 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i 1994.05 - 1999.06
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AFT, AEH, AKL, APF, AUR1.6 i1595741011996.07 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i 1996.07 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)ABU, AEE, ALM1.6 i159855751993.02 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i 1993.02 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)ABS, ADZ, ACC1.8 i178166901993.02 - 2002.09Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 i 1993.02 - 2002.09
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)ADL1.8 i 16V1781951291993.10 - 1996.08Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 i 16V 1993.10 - 1996.08
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)2E, AGG2.0 i1984851151993.02 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i 1993.02 - 1999.06
SEATCORDOBA Vario (6K5)AFT, AEH, AKL, APF, AUR1.6 i1595741011996.09 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i 1996.09 - 2002.12
SEATCORDOBA Vario (6K5)1F1.6 i159555751997.05 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i 1997.05 - 1999.06
SEATCORDOBA Vario (6K5)ABU, AEE, ALM1.6 i159855751996.09 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i 1996.09 - 2002.12
SEATIBIZA II (6K1)1F1.6 i159555751994.09 - 1999.06Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i 1994.09 - 1999.06
SEATIBIZA II (6K1)AFT, AEH, AKL, APF, AUR1.6 i1595741011996.04 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i 1996.04 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)ABU, AEE, ALM1.6 i159855751993.03 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i 1993.03 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)ABS, ADZ, ACC1.8 i178166901993.03 - 1999.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 i 1993.03 - 1999.08
SEATIBIZA II (6K1)ADL1.8 i 16V1781951291993.11 - 1996.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 i 16V 1993.11 - 1996.08
SEATIBIZA II (6K1)AAZ1.9 TD189655751993.03 - 1996.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TD 1993.03 - 1996.08
SEATIBIZA II (6K1)2E, AGG2.0 i1984851151993.03 - 1999.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i 1993.03 - 1999.08
SEATINCA (6K9)1F1.6 i159555751995.11 - 1998.05Informacje o SEAT INCA (6K9) 1.6 i 1995.11 - 1998.05
SEATTOLEDO I (1L2)1F1.6 i159552711991.05 - 1993.12Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i 1991.05 - 1993.12
SEATTOLEDO I (1L2)EZ, ABN1.6 i159554731991.05 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i 1991.05 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L2)1F1.6 i159555751993.01 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i 1993.01 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L2)AFT1.6 i1595741011996.11 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i 1996.11 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L2)RP1.8 i178165881991.05 - 1996.12Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 i 1991.05 - 1996.12
SEATTOLEDO I (1L2)KR1.8 16V1781981331991.05 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 16V 1991.05 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L2)PL1.8 16V1781921251991.05 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 16V 1991.05 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L2)ABS, ADZ, ACC1.8 i178166901993.11 - 1996.12Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 i 1993.11 - 1996.12
SEATTOLEDO I (1L2)2E, AGG2.0 i1984851151991.05 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 2.0 i 1991.05 - 1999.03
SKODAOCTAVIA I (1U2)AEE1.6159855751996.09 - 2004.09Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6 1996.09 - 2004.09
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)AEE1.6159855751998.07 - 2004.09Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6 1998.07 - 2004.09
VWCADDY I (14)JB1.5145751701982.08 - 1983.07Informacje o VW CADDY I (14) 1.5 1982.08 - 1983.07
VWCADDY I (14)EM1.6158855751982.10 - 1983.10Informacje o VW CADDY I (14) 1.6 1982.10 - 1983.10
VWCADDY I (14)EW1.6159555751983.01 - 1992.07Informacje o VW CADDY I (14) 1.6 1983.01 - 1992.07
VWCADDY I (14)JH1.8178170951985.08 - 1992.07Informacje o VW CADDY I (14) 1.8 1985.08 - 1992.07
VWCADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A)1F75 1.6159555751995.11 - 1997.05Informacje o VW CADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A) 75 1.6 1995.11 - 1997.05
VWCADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A)AEE75 1.6159855751995.11 - 2000.09Informacje o VW CADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A) 75 1.6 1995.11 - 2000.09
VWCADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B)1F1.6159555751995.11 - 1997.05Informacje o VW CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B) 1.6 1995.11 - 1997.05
VWCORRADO (53I)PG1.8 G6017811181601988.09 - 1993.09Informacje o VW CORRADO (53I) 1.8 G60 1988.09 - 1993.09
VWCORRADO (53I)KR1.8 16V17811001361989.04 - 1992.07Informacje o VW CORRADO (53I) 1.8 16V 1989.04 - 1992.07
VWCORRADO (53I)9A2.0 i 16V19841001361991.08 - 1995.12Informacje o VW CORRADO (53I) 2.0 i 16V 1991.08 - 1995.12
VWCORRADO (53I)2E, ADY2.0 i1984851151993.04 - 1995.12Informacje o VW CORRADO (53I) 2.0 i 1993.04 - 1995.12
VWGOLF I (17)GG, FA1.1109337501974.04 - 1983.07Informacje o VW GOLF I (17) 1.1 1974.04 - 1983.07
VWGOLF I (17)JB1.5145751701977.08 - 1983.07Informacje o VW GOLF I (17) 1.5 1977.08 - 1983.07
VWGOLF I (17)FH1.5147151701974.04 - 1975.12Informacje o VW GOLF I (17) 1.5 1974.04 - 1975.12
VWGOLF I (17)CK1.5 D147137501976.08 - 1980.07Informacje o VW GOLF I (17) 1.5 D 1976.08 - 1980.07
VWGOLF I (17)FT1.6158851701975.08 - 1977.07Informacje o VW GOLF I (17) 1.6 1975.08 - 1977.07
VWGOLF I (17)EM, FN, FP1.6158855751975.08 - 1984.02Informacje o VW GOLF I (17) 1.6 1975.08 - 1984.02
VWGOLF I (17)EG1.6 GTI1588811101976.08 - 1982.07Informacje o VW GOLF I (17) 1.6 GTI 1976.08 - 1982.07
VWGOLF I (17)CR, JK1.6 D158840541980.08 - 1983.07Informacje o VW GOLF I (17) 1.6 D 1980.08 - 1983.07
VWGOLF I (17)CY1.6 TD158851701982.03 - 1983.07Informacje o VW GOLF I (17) 1.6 TD 1982.03 - 1983.07
VWGOLF I (17)DX, JJ1.8 GTI1781821121982.08 - 1983.12Informacje o VW GOLF I (17) 1.8 GTI 1982.08 - 1983.12
VWGOLF I Cabriolet (155)HK1.3127240541983.08 - 1986.07Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.3 1983.08 - 1986.07
VWGOLF I Cabriolet (155)JB1.5145751701979.01 - 1983.11Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.5 1979.01 - 1983.11
VWGOLF I Cabriolet (155)EG1.61588811101979.08 - 1982.07Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.6 1979.08 - 1982.07
VWGOLF I Cabriolet (155)EM1.6158855751979.08 - 1983.07Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.6 1979.08 - 1983.07
VWGOLF I Cabriolet (155)EW, HN1.6159555751983.08 - 1992.04Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.6 1983.08 - 1992.04
VWGOLF I Cabriolet (155)RE1.6159553721986.04 - 1990.02Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.6 1986.04 - 1990.02
VWGOLF I Cabriolet (155)DX, EV, KT, PB1.81781821121982.08 - 1989.12Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.8 1982.08 - 1989.12
VWGOLF I Cabriolet (155)EX1.8178166901983.08 - 1992.09Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.8 1983.08 - 1992.09
VWGOLF I Cabriolet (155)DX1.81781821111983.08 - 1992.12Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.8 1983.08 - 1992.12
VWGOLF I Cabriolet (155)JH1.8178170951983.08 - 1993.04Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.8 1983.08 - 1993.04
VWGOLF I Cabriolet (155)2H1.8178172981989.08 - 1993.03Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.8 1989.08 - 1993.03
VWGOLF II (19E, 1G1)MH, NZ, 2G1.3 Cat127240551986.06 - 1992.12Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 Cat 1986.06 - 1992.12
VWGOLF II (19E, 1G1)JP, ME1.6 D158840541983.08 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D 1983.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)JR, MF1.6 TD158851701983.08 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD 1983.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)EZ, ABN, HM1.6159555751983.08 - 1992.07Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 1983.08 - 1992.07
VWGOLF II (19E, 1G1)RF1.6159553721986.02 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 1986.02 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)EZA, PN1.6159551691986.08 - 1991.07Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 1986.08 - 1991.07
VWGOLF II (19E, 1G1)PN1.6159551701986.10 - 1992.12Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 1986.10 - 1992.12
VWGOLF II (19E, 1G1)DX, EV, GZ, PB1.8 GTI1781821121983.08 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 1983.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)GX, HV, GU1.8178166901984.08 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 1984.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)HT, RV1.8 GTI1781771051985.01 - 1985.07Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 1985.01 - 1985.07
VWGOLF II (19E, 1G1)RD1.8 GTI1781791071985.08 - 1987.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 1985.08 - 1987.10
VWGOLF II (19E, 1G1)KR1.8 GTI 16V17811021391986.02 - 1990.06Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V 1986.02 - 1990.06
VWGOLF II (19E, 1G1)GX, GU1.8 Syncro178166901986.02 - 1991.07Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro 1986.02 - 1991.07
VWGOLF II (19E, 1G1)PL1.8 GTI 16V1781951291986.02 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V 1986.02 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)RH1.8178162841986.08 - 1990.01Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 1986.08 - 1990.01
VWGOLF II (19E, 1G1)PF1.8 GTI Cat1781791071987.01 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat 1987.01 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)RH1.8 Syncro178162841987.08 - 1988.07Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro 1987.08 - 1988.07
VWGOLF II (19E, 1G1)GX, RP1.8 i Cat Syncro178166901987.08 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat Syncro 1987.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)GX, RP1.8 i Cat178166901987.08 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat 1987.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)1P1.8 Syncro178172981988.08 - 1991.07Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro 1988.08 - 1991.07
VWGOLF II Van (19E, 1G1)RP1.8 i178166901987.08 - 1991.07Informacje o VW GOLF II Van (19E, 1G1) 1.8 i 1987.08 - 1991.07
VWGOLF III (1H1)ABD, AEX1.4139044601991.10 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.4 1991.10 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)ABD, AEX1.4139040551991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.4 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AEK, AFT, AKS1.61595741011995.07 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.6 1995.07 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AEA, ABU, AEE1.6159855751992.09 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.6 1992.09 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AAM1.8178155751991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.8 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)ACC, ABS, ADZ, ADD1.8178166901991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.8 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III Cabriolet (1E7)AEK, AFT, AKS1.61595741011994.10 - 1998.02Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.6 1994.10 - 1998.02
VWGOLF III Cabriolet (1E7)AAM1.8178155751993.07 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 1993.07 - 1998.05
VWGOLF III Cabriolet (1E7)ABS, ADZ1.8178166901993.07 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 1993.07 - 1998.05
VWGOLF III Cabriolet (1E7)2E, ADY, AGG, AKR, ABA2.01984851151993.07 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 2.0 1993.07 - 1998.05
VWGOLF III Variant (1H5)ABD1.4139040551993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.4 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)ABD, AEX, APQ1.4139044601993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.4 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)AEK, AFT, AKS1.61595741011994.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.6 1994.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)ABS, ADZ, ANP1.8178166901993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)AAM, ANN1.8178155751993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 1993.07 - 1999.04
VWGOLF IV (1J1)AGU, AUM, ARZ, AWW, AWD, AQA1.8 T17811101501997.08 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.8 T 1997.08 - 2005.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AFT, AKS1.61595741001998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.6 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)ADZ, ANP1.8178166901998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AAM, ANN1.8178155751998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AGG, AKR, AWF, AWG, ATU, ABA2.01984851151998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 2.0 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AGU, AUM, ARZ1.8 T17811101502000.05 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 T 2000.05 - 2006.06
VWJETTA I (16)JB1.5145751701978.08 - 1984.02Informacje o VW JETTA I (16) 1.5 1978.08 - 1984.02
VWJETTA I (16)EG1.6 GLI1588811101978.08 - 1982.07Informacje o VW JETTA I (16) 1.6 GLI 1978.08 - 1982.07
VWJETTA I (16)FR1.6158863851978.08 - 1984.02Informacje o VW JETTA I (16) 1.6 1978.08 - 1984.02
VWJETTA I (16)EM1.6158855751981.08 - 1983.07Informacje o VW JETTA I (16) 1.6 1981.08 - 1983.07
VWJETTA I (16)EW1.6159555751982.08 - 1983.07Informacje o VW JETTA I (16) 1.6 1982.08 - 1983.07
VWJETTA I (16)DX, JJ1.81781821121982.08 - 1984.02Informacje o VW JETTA I (16) 1.8 1982.08 - 1984.02
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)JR, MF1.6 TD158851701984.01 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD 1984.01 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)JP, ME1.6 D158840541984.01 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 D 1984.01 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)EZ, ABN, HM1.6159555751984.01 - 1992.07Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 1984.01 - 1992.07
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)RF1.6159553721986.03 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 1986.03 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)PN1.6159551701986.10 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 1986.10 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)EV, GZ, PB1.81781821121984.01 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 1984.01 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)GX, HV, GU1.8178166901984.08 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 1984.08 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)HT, RV1.81781771051985.01 - 1992.12Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 1985.01 - 1992.12
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)RD1.81781791071985.08 - 1987.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 1985.08 - 1987.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)RH1.8178162841986.08 - 1990.01Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 1986.08 - 1990.01
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)PL1.8 16V1781951291986.08 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V 1986.08 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)PF1.8 Cat1781791071987.01 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat 1987.01 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)KR1.8 16V17811021401987.06 - 1989.12Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V 1987.06 - 1989.12
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)RH1.8 Syncro178162841987.08 - 1988.07Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro 1987.08 - 1988.07
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)GX, GU, RP1.8 Syncro178166901987.08 - 1988.12Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro 1987.08 - 1988.12
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)GX, RP1.8 Cat178166901987.08 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat 1987.08 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)1P1.8 Syncro178172981988.08 - 1991.07Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro 1988.08 - 1991.07
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)9A2.019841001361989.08 - 1992.07Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 2.0 1989.08 - 1992.07
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)RF1.6159553721988.04 - 1989.07Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6 1988.04 - 1989.07
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)ABS, ADZ, RP1.8178166901988.02 - 1996.08Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 1988.02 - 1996.08
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)KR1.8 16V17811001361988.04 - 1989.12Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 16V 1988.04 - 1989.12
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)PB1.81781821121988.04 - 1992.07Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 1988.04 - 1992.07
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)PF1.81781791071988.04 - 1993.07Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 1988.04 - 1993.07
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)AAM1.8178155751990.08 - 1996.08Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 1990.08 - 1996.08
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)KR1.8 GL17811021391991.08 - 1993.09Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 GL 1991.08 - 1993.09
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)9A2.0 16V19841001361988.08 - 1993.09Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V 1988.08 - 1993.09
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)2E, ADY, AGG, ABA2.01984851151990.02 - 1996.08Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 1990.02 - 1996.08
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)ABF2.0 16V19841101501994.01 - 1996.08Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V 1994.01 - 1996.08
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)ABS, ADZ, RP1.8178166901988.02 - 1997.05Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 1988.02 - 1997.05
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)KR1.8 16V17811001361988.04 - 1989.12Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 16V 1988.04 - 1989.12
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)PF1.81781791071988.04 - 1990.07Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 1988.04 - 1990.07
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)PB1.81781821121988.04 - 1992.07Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 1988.04 - 1992.07
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)AAM1.8178155751990.08 - 1997.05Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 1990.08 - 1997.05
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)KR1.817811021391991.08 - 1993.09Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 1991.08 - 1993.09
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)9A2.0 16V19841001361988.08 - 1993.09Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V 1988.08 - 1993.09
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)2E, ADY, AGG2.01984851151990.02 - 1997.05Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 1990.02 - 1997.05
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)2E, ADY, AGG2.01984851161993.10 - 1996.10Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 1993.10 - 1996.10
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)ABF2.0 16V19841101501994.01 - 1997.05Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V 1994.01 - 1997.05
VWPASSAT B5 (3B2)ADR, APT, ARG1.81781921251996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)AKN, AFB2.5 TDI24961101501998.07 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 2.5 TDI 1998.07 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)AKN, AFB2.5 TDI Syncro/4motion24961101501998.12 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 2.5 TDI Syncro/4motion 1998.12 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AKN, AFB2.5 TDI24961101501998.07 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI 1998.07 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AKN, AFB2.5 TDI Syncro/4motion24961101501998.12 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI Syncro/4motion 1998.12 - 2000.11
VWPOLO III CLASSIC (6V2)1F75 1.6159555751995.11 - 1997.09Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 75 1.6 1995.11 - 1997.09
VWPOLO III CLASSIC (6V2)AFT, AEH, AKL, APF, AUR100 1.61595741001995.12 - 2001.09Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 100 1.6 1995.12 - 2001.09
VWPOLO III CLASSIC (6V2)ABS, ADZ, ADD90 1.8178166901997.01 - 2001.09Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 90 1.8 1997.01 - 2001.09
VWPOLO Variant (6V5)AFT, AEH, AKL, APF, AUR1.61595741011997.05 - 2001.09Informacje o VW POLO Variant (6V5) 1.6 1997.05 - 2001.09
VWSANTANA (32B)YP1.6158863851981.08 - 1982.12Informacje o VW SANTANA (32B) 1.6 1981.08 - 1982.12
VWSANTANA (32B)WV1.6158855751981.08 - 1984.12Informacje o VW SANTANA (32B) 1.6 1981.08 - 1984.12
VWSCIROCCO (53)JB1.5145751701977.08 - 1980.07Informacje o VW SCIROCCO (53) 1.5 1977.08 - 1980.07
VWSCIROCCO (53)YJ, ZB, FC1.5147155751974.02 - 1975.08Informacje o VW SCIROCCO (53) 1.5 1974.02 - 1975.08
VWSCIROCCO (53)FT1.6158851701975.08 - 1977.07Informacje o VW SCIROCCO (53) 1.6 1975.08 - 1977.07
VWSCIROCCO (53)FN, FP1.6158855751975.08 - 1979.07Informacje o VW SCIROCCO (53) 1.6 1975.08 - 1979.07
VWSCIROCCO (53)FR1.6158863851975.08 - 1980.07Informacje o VW SCIROCCO (53) 1.6 1975.08 - 1980.07
VWSCIROCCO (53)EG1.61588811101976.06 - 1980.07Informacje o VW SCIROCCO (53) 1.6 1976.06 - 1980.07
VWSCIROCCO (53B)JB1.5145751701980.08 - 1983.12Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.5 1980.08 - 1983.12
VWSCIROCCO (53B)EG1.61588811101980.08 - 1982.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.6 1980.08 - 1982.07
VWSCIROCCO (53B)FR1.6158863851980.08 - 1984.04Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.6 1980.08 - 1984.04
VWSCIROCCO (53B)EW1.6159555751983.01 - 1989.12Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.6 1983.01 - 1989.12
VWSCIROCCO (53B)EWA1.6159551701983.08 - 1984.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.6 1983.08 - 1984.07
VWSCIROCCO (53B)RE1.6159553721986.04 - 1990.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.6 1986.04 - 1990.07
VWSCIROCCO (53B)DX, EV, JJ, PB1.81781821121982.08 - 1989.12Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.8 1982.08 - 1989.12
VWSCIROCCO (53B)EX1.8178166901983.08 - 1992.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.8 1983.08 - 1992.07
VWSCIROCCO (53B)KR1.8 16V17811021391985.10 - 1989.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V 1985.10 - 1989.07
VWSCIROCCO (53B)JH1.8178170951985.11 - 1992.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.8 1985.11 - 1992.07
VWSCIROCCO (53B)PL1.8 16V1781951291986.03 - 1992.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V 1986.03 - 1992.07
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AAC2.0196862841990.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.0 1990.09 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLAAC2.0196862841990.07 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.0 1990.07 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLAAB2.4 D Syncro237057781992.10 - 1998.09Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.4 D Syncro 1992.10 - 1998.09
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)AAC2.0196862841990.07 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.0 1990.07 - 2003.04
VWVENTO (1H2)ABD, AEX1.4139044601991.11 - 1998.09Informacje o VW VENTO (1H2) 1.4 1991.11 - 1998.09
VWVENTO (1H2)AEK, AFT1.61595741011994.10 - 1998.09Informacje o VW VENTO (1H2) 1.6 1994.10 - 1998.09
VWVENTO (1H2)AEA, ABU, AEE1.6159855751992.09 - 1998.09Informacje o VW VENTO (1H2) 1.6 1992.09 - 1998.09
VWVENTO (1H2)ACC, ABS, ADZ, ADD1.8178166901991.11 - 1998.09Informacje o VW VENTO (1H2) 1.8 1991.11 - 1998.09
VWVENTO (1H2)AAM1.8178155751991.11 - 1998.09Informacje o VW VENTO (1H2) 1.8 1991.11 - 1998.09
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
ROZRUSZNIK MSRC294/MMA ROZRUSZNIK MAGNETI MARELLI 222,99 PLN Dostępność: 4 sztuki
Strona z 1
Kod części Wymagana ilość Nazwa części
SA0032 1 Twornik, rozrusznik
SBH0012 1 Mocowanie, szczotki węglowe
SBU9002 1 Tuleja, wał rozrusznika
SBU9016 1 Tuleja, wał rozrusznika
SBU9017 1 Tuleja, wał rozrusznika
SBU9020 1 Tuleja, wał rozrusznika
SG0010 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SG0020 1 Koło o uzębieniu wewn., przekł. planetarna (rozrusznik)
SP0002 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SP0007 1 Zestaw naprawczy, alternator
SP0052 1 Zestaw naprawczy, alternator
SP0052(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
ABE9085(INA) 1 Łożysko
SBU9086 1 Tuleja, wał rozrusznika
SP0019 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SBR0049 1 Pokrywa rozrusznika, gaźnika
SRS0049 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0049(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
SF0038 1 Uzwojenie wzbudzające, rozrusznik
SBH0012(BOSCH) 1 Mocowanie, szczotki węglowe
ARS4010 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0068 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SRS0070 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
ARS0032 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0080 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0080(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS5028 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0114 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SBR0077 1 Pokrywa rozrusznika, gaźnika
ARS9057S(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
ARS9057S 1 Zestaw naprawczy, alternator
SD0057 1 Sprzęgło jednokierunkowe, rozrusznik
SD0057(BOSCH) 1 Sprzęgło jednokierunkowe, rozrusznik
SP0077S(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
SP0077S 1 Zestaw naprawczy, alternator
ABE9085(KOYO) 1 Łożysko
SP0065S 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SP0066S 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SS0010 1 Włącznik elektromagnetyczny, rozrusznik
SS0010(ZM) 1 Włącznik elektromagnetyczny, rozrusznik
SS0010(BOSCH) 1 Włącznik elektromagnetyczny, rozrusznik
SS0010P 1 Włącznik elektromagnetyczny, rozrusznik
SS0010S 1 Włącznik elektromagnetyczny, rozrusznik
SBU9020(BULK) 1 Tuleja, wał rozrusznika
SBU9017(BULK) 1 Tuleja, wał rozrusznika
SRS3023(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
SS0017 1 Włącznik elektromagnetyczny, rozrusznik
SS0017(BOSCH) 1 Włącznik elektromagnetyczny, rozrusznik
SS0017(ZM) 1 Włącznik elektromagnetyczny, rozrusznik
SL0001 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SL0007 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SD0057P 1 Sprzęgło jednokierunkowe, rozrusznik
SRS0123 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS5052 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0042 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0066 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SBU9016(BULK) 1 Tuleja, wał rozrusznika
SBU9086(BULK) 1 Tuleja, wał rozrusznika
SRS0042(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0123(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS5052(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
ZS0001 1 Tuleja, wał rozrusznika
ZS0004 1 Szczotka węglowa, rozrusznik
SG9042S 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SS0364(BOSCH) 1 Włącznik elektromagnetyczny, rozrusznik
BSX175-176 1 Szczotka węglowa, rozrusznik
BSX175-176(SCHUNK) 1 Szczotka węglowa, rozrusznik
BSX218-219 1 Szczotka węglowa, rozrusznik
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy