Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

ROZRUSZNIK S0039 AUTO

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Długość 1 [mm]: 82,50
Długość 2 [mm]: 15,00
Moc znamionowa [kW]: 1,80
Napięcie [V]: 12
Liczba otworów do mocowania: 2
Ilość otworów gwintowanych: 2
Kierunek obrotów: zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Ilość zębów: 9
Kod EAN
5901259418880
Producent Kod OE
AS-PL 10548
AS-PL 10624
AS-PL 10624B
AS-PL 10624K
AS-PL 10624V
AS-PL 120-10120
AS-PL 20401212
AS-PL 260-17115
AS-PL 3533
AS-PL 6010212
AS-PL 72735932
AS-PL 8149
AS-PL 91-15-7206
AS-PL BOS0001110106
AS-PL BOS0001110136
AS-PL BOS0001110138
AS-PL CGB-26240
AS-PL EAA-121051
AS-PL EAA-121243
AS-PL GS110066-A
AS-PL MAHMS304
AS-PL MAV122120
AS-PL MAV172080
AS-PL MS 304
AS-PL MS304
AS-PL RNL1624
AS-PL S-6241
AS-PL S0039
AS-PL STB0624
AS-PL STR50231
AS-PL STRL042
AS-PL STRS982
AS-PL SX 2050
AS-PL SX 2112
AUTOELECTRO AES7183
BOSCH 0001110022
BOSCH 0001110023
BOSCH 0001110045
BOSCH 0001110046
BOSCH 0001110066
BOSCH 0001110067
BOSCH 0001110106
BOSCH 0001110107
BOSCH 0001110108
BOSCH 0001110122
BOSCH 0001110123
BOSCH 0001110126
BOSCH 0001110127
BOSCH 0001110128
BOSCH 0001110129
BOSCH 0001110136
BOSCH 0001110137
BOSCH 0001110138
BOSCH 0001110139
BOSCH 0986016240
BV PSH 200.508.092
CASCO CST10212
CASCO CST10212AS
CASCO CST10212ES
CASCO CST10212GS
CASCO CST10212OS
CASCO CST10212RS
DELCO REMY DRS6240
DELCO REMY DS7350
DELCO REMY RAS37351
EAI 11127
ELSTOCK 25-0448
ELSTOCK 25-1365
ERA 220037
FERRARI 137269
GHIBAUDI SG0033
HC-Cargo 111694
HC-PARTS CS624
HELLA 8EA011610-491
HELLA 8EA730194-001
HERTH+BUSS ELPARTS 42016240
LETRIKA 11.130.911
LETRIKA AZE2578
LETRIKA IS0773
LUCAS LRS00783
LUCAS LRS02003
LUCAS LRS2003
MAGNETI MARELLI 063521101060
MAGNETI MARELLI 063521101380
MAGNETI MARELLI 063720624010
MAGNETI MARELLI 943251323010
MAGNETI MARELLI 944251323010
MAGNETI MARELLI 944280162400
MAGNETI MARELLI MQS624
MAGNETI MARELLI MRS16240
MAGNETI MARELLI MSR903
PowerMax 88212891
PRESTOLITE ELECTRIC 20500783
PRESTOLITE ELECTRIC S1052B
VW 068911023P
VW 068911023R
VW 068911023S
VW 068911023SX
VW 068911024B
VW 068911024BX
VW 068911024C
VW 068911024CX
VW 068911024E
VW 068911024EX
VW 068911024F
VW 068911024FX
VW 068911024G
VW 068911024GX
VW 068911024T
WAI 17977N
WAI 17977R
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)RA, SB1.6 TD158859801986.09 - 1991.08Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.6 TD 1986.09 - 1991.08
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)JK1.6 D158840541987.02 - 1989.07Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.6 D 1987.02 - 1989.07
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)1Y1.9 D189650681989.08 - 1991.08Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.9 D 1989.08 - 1991.08
AUDI80 B4 Avant (8C5)AAZ1.9 TD189655751991.09 - 1994.12Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.9 TD 1991.09 - 1994.12
AUDI80 B4 Avant (8C5)1Z1.9 TDI189666901992.07 - 1996.01Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.9 TDI 1992.07 - 1996.01
AUDI80 B4 sedan (8C2)1Z1.9 TDI189666901991.09 - 1994.12Informacje o AUDI 80 B4 sedan (8C2) 1.9 TDI 1991.09 - 1994.12
AUDI80 B4 sedan (8C2)AAZ1.9 TD189655751991.09 - 1994.12Informacje o AUDI 80 B4 sedan (8C2) 1.9 TD 1991.09 - 1994.12
AUDI90 B3 (893, 894, 8A2)RA, SB1.6 TD158859801987.04 - 1991.09Informacje o AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 1.6 TD 1987.04 - 1991.09
AUDIA4 B5 (8D2)1Z, AHU, AHH1.9 TDI189666901995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AFN, AVG1.9 TDI1896811101995.10 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI 1995.10 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AFF1.9 TDI189655751995.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI 1995.12 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AFN, AVG1.9 TDI quattro1896811101996.09 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro 1996.09 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AJM1.9 TDI1896851162000.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI 2000.03 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AJM, ATJ1.9 TDI quattro1896851162000.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro 2000.03 - 2000.11
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)1Z, AHU, AHH1.9 TDI189666901996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AFF1.9 TDI189655751996.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI 1996.03 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AFN, AVG1.9 TDI quattro1896811101996.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro 1996.09 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AHU1.9 Hybrid189666901998.03 - 2000.06Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 Hybrid 1998.03 - 2000.06
AUDIA4 B5 Avant (8D5)ATJ1.9 TDI quattro1896851152000.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro 2000.03 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AJM, ATJ1.9 TDI1896851152000.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI 2000.03 - 2001.09
AUDIA4 B6 (8E2)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AVB1.9 TDI1896741012001.05 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2001.05 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)BKE1.9 TDI1896851162004.06 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)ASN, AVK3.0 quattro29761622202000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)ASN, AVK3.029761622202000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AVB1.9 TDI1896741012001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)BKE1.9 TDI1896851162004.06 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)ASN3.029761622202001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)ASN, AVK3.0 quattro29761622202001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)ASN, AVK, BGN3.029761622202002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 3.0 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)ASN, AVK, BGN3.0 quattro29761622202003.05 - 2005.12Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 3.0 quattro 2003.05 - 2005.12
AUDIA4 B7 (8EC)BKE, BRB1.9 TDI1896851162004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 1.9 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BKE, BRB1.9 TDI1896851162004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.9 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA6 C4 (4A2)1Z, AHU1.9 TDI189666901994.06 - 1997.10Informacje o AUDI A6 C4 (4A2) 1.9 TDI 1994.06 - 1997.10
AUDIA6 C4 Avant (4A5)1Z, AHU1.9 TDI189666901994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.9 TDI 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 C5 (4B2)AFN, AVG1.9 TDI1896811101997.04 - 2000.10Informacje o AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI 1997.04 - 2000.10
AUDIA6 C5 (4B2)AJM1.9 TDI1896851152000.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI 2000.07 - 2005.01
AUDIA6 C5 (4B2)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101998.02 - 2001.04Informacje o AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI 1998.02 - 2001.04
AUDIA6 C5 Avant (4B5)AJM1.9 TDI1896851152000.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI 2000.07 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDICABRIOLET B4 (8G7)1Z, AHU1.9 TDI189666901995.06 - 2000.08Informacje o AUDI CABRIOLET B4 (8G7) 1.9 TDI 1995.06 - 2000.08
FERRARI328 GTBF 105 C..3.231861992701985.09 - 1989.09Informacje o FERRARI 328 GTB 3.2 1985.09 - 1989.09
FERRARIMONDIALF 119 D3.4 T34052213001989.03 - 1993.12Informacje o FERRARI MONDIAL 3.4 T 1989.03 - 1993.12
FERRARIMONDIAL kabrioletF 119 D3.4 T34052213001989.01 - 1993.12Informacje o FERRARI MONDIAL kabriolet 3.4 T 1989.01 - 1993.12
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)AFN, AVG1.9 TDI1896811101996.08 - 2000.06Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 1996.08 - 2000.06
SEATCORDOBA Vario (6K5)AFN, ASV1.9 TDI1896811101997.07 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI 1997.07 - 2002.12
SEATIBIZA II (6K1)1Z, AHU, ALH, AGR1.9 TDI189666901996.08 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI 1996.08 - 2002.02
SEATTOLEDO I (1L2)AFN1.9 TDI1896811101996.11 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.9 TDI 1996.11 - 1999.03
SKODASUPERB I (3U4)AWX, AVF1.9 TDI1896961302001.12 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2001.12 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AVB1.9 TDI1896741012002.08 - 2005.10Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2002.08 - 2005.10
SKODASUPERB I (3U4)BSV1.9 TDI1896771052005.10 - 2007.05Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2005.10 - 2007.05
SKODASUPERB I (3U4)BPZ1.9 TDI1896851152007.01 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2007.01 - 2008.03
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)AFN1.9 TDI1896811101996.03 - 1996.08Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TDI 1996.03 - 1996.08
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)AFN1.9 TDI1896811101996.03 - 1997.05Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI 1996.03 - 1997.05
VWPASSAT B5 (3B2)AFN, AVG1.9 TDI1896811101996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)AHU, AHH1.9 TDI189666901996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)AFN, AVG1.9 TDI Syncro/4motion1896811101997.06 - 2000.08Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion 1997.06 - 2000.08
VWPASSAT B5 (3B2)AJM, ATJ1.9 TDI1896851151998.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 1998.08 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)ATJ1.9 TDI 4motion1896851151999.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 4motion 1999.08 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)AVB1.9 TDI1896741012000.02 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 2000.02 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AFN, AVG1.9 TDI Syncro/4motion1896811101997.06 - 2000.08Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion 1997.06 - 2000.08
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AHU, AHH1.9 TDI189666901997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AJM, ATJ1.9 TDI1896851151998.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 1998.08 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AJM, ATJ1.9 TDI 4motion1896851151999.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion 1999.08 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AVB1.9 TDI1896741012000.02 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 2000.02 - 2000.11
VWPASSAT B5.5 (3B3)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)AVF1.9 TDI 4motion1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)AVB1.9 TDI1896741012000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)BGW, BHW2.0 TDI19681001362003.12 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI 2003.12 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AVF1.9 TDI 4motion1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AVB1.9 TDI1896741012000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)BGW, BHW2.0 TDI19681001362003.12 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 TDI 2003.12 - 2005.05
MULTICARM25028.B M 344/M 8411,9189640541991.01 - 1992.12Informacje o MULTICAR M25 1,9 1991.01 - 1992.12
MULTICARM26028.B M 344/M 8411,9189640541992.06 - 1996.12Informacje o MULTICAR M26 1,9 1992.06 - 1996.12
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
ROZRUSZNIK 12V 1.8KW CST10212AS/CSC ROZRUSZNIK 12V 1.8KW CASCO 279,26 PLN Dostępność: 5 sztuk
ROZRUSZNIK MSRC624/MMA ROZRUSZNIK MAGNETI MARELLI 294,52 PLN Dostępność: Brak
ROZRUSZNIK S0039/IS/AST ROZRUSZNIK AUTO 232,73 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Kod części Wymagana ilość Nazwa części
SA0027 1 Twornik, rozrusznik
SA0035 1 Twornik, rozrusznik
SBH0009 1 Mocowanie, szczotki węglowe
SBH0009(SCHUNK) 1 Mocowanie, szczotki węglowe
SBU9008 1 Tuleja, wał rozrusznika
SBU9016 1 Tuleja, wał rozrusznika
SBU9017 1 Tuleja, wał rozrusznika
SBU9020 1 Tuleja, wał rozrusznika
SBU9029 1 Tuleja, wał rozrusznika
SD0062 1 Sprzęgło jednokierunkowe, rozrusznik
SDK0003 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SF0012 1 Uzwojenie wzbudzające, rozrusznik
SG0004 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SG0007 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SG0017 1 Koło o uzębieniu wewn., przekł. planetarna (rozrusznik)
SP0001 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SP0007 1 Zestaw naprawczy, alternator
SP0052 1 Zestaw naprawczy, alternator
SP0052(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
ABE9084(INA) 1 Łożysko
SP0012 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SRS3029 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS3034 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SRS3032 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SRS0041 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SRS0042 1 Zestaw naprawczy, alternator
SBR0077 1 Pokrywa rozrusznika, gaźnika
SRS0115 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0066 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SRS0106 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SGR0003 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SBR0065 1 Pokrywa rozrusznika, gaźnika
SG0045 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SG0064 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SG0108S 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SGK0002 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SGK0002(BULK) 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SRS0050 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SRS0022 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0022(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0049 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0049(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
SBH0009(BOSCH) 1 Mocowanie, szczotki węglowe
SRS0068 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SRS0070 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
ARS0032 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0080 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0080(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS5028 1 Zestaw naprawczy, alternator
SBU9117 1 Tuleja, wał rozrusznika
SRS0121(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0121 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0123(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0123 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0125(BULK) 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SRS0136(BULK) 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SRS0136 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SDK0044S(BULK) 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SDK0044S 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SRS0115(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
SG0054 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SG0015 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SP0077S(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
SP0077S 1 Zestaw naprawczy, alternator
SBR0087S 1 Pokrywa rozrusznika, gaźnika
ABE9084(KOYO) 1 Łożysko
SD0062(BOSCH) 1 Sprzęgło jednokierunkowe, rozrusznik
SS0251(ZM) 1 Włącznik elektromagnetyczny, rozrusznik
SS0011 1 Włącznik elektromagnetyczny, rozrusznik
SS0011(ZM) 1 Włącznik elektromagnetyczny, rozrusznik
SS0011(BOSCH) 1 Włącznik elektromagnetyczny, rozrusznik
SS0011P 1 Włącznik elektromagnetyczny, rozrusznik
SRS0042(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
SBU9020(BULK) 1 Tuleja, wał rozrusznika
SBU9017(BULK) 1 Tuleja, wał rozrusznika
ABE9084S 1 Łożysko
ABE9084S(BULK) 1 Łożysko
SRS0173S(BULK) 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SRS0173S 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
BSX157-158 1 Szczotka węglowa, rozrusznik
BSX208-209 1 Szczotka węglowa, rozrusznik
SL0001 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SL0007 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
ARS9047 1 Zestaw naprawczy, alternator
ARS9036 1 Zestaw naprawczy, alternator
ARS9035 1 Zestaw naprawczy, alternator
SRS0141 1 Zestaw naprawczy, alternator
SA0102 1 Twornik, rozrusznik
SD0062P 1 Sprzęgło jednokierunkowe, rozrusznik
ARS9035(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
ARS9036(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
ARS9047(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
SBU9008(BULK) 1 Tuleja, wał rozrusznika
SBU9016(BULK) 1 Tuleja, wał rozrusznika
SBU9029(BULK) 1 Tuleja, wał rozrusznika
SBU9117(BULK) 1 Tuleja, wał rozrusznika
SGR0003(BULK) 1 Zestaw naprawczy, rozrusznik
SRS0141(BULK) 1 Zestaw naprawczy, alternator
ZS0001 1 Tuleja, wał rozrusznika
ZS0004 1 Szczotka węglowa, rozrusznik
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy