Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

ROLKA PROWADZACA 03872/FEB FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Średnica wewnętrzna [mm]: 27,0
średnica zewnętrzna [mm]: 52,0
Materiał: Metal
Ciężar [kg]: 0,35
Kod EAN
4027816038726
Producent Kod OE
A.B.A YP304963
AIRTEX ID-0007
ASHIKA 45-09-910
AUTEX 651445
AUTLOG RT1473
AUTOKIT 03.139
AUTOKIT 04.5083
AUTOTEAM A00920
BOSCH 1 987 949 350
BREDA LORETT KCD0021
BREDA LORETT PDI1880
BTE 602420
BTE SZK10080
CAFFARO 182-89
CALIBER 16369
CONTINENTAL CTAM V55305
DAYCO ATB2189
DÜRER 151138
EUROREPAR 1611252080
FAI AutoParts T9263
FEBI BILSTEIN 3872
FLENNOR FU14191
GATES T42080
GATES-SEA T42080
GENERAL MOTORS 009128741
GENERAL MOTORS 090411787
GENERAL MOTORS 09128741
GENERAL MOTORS 90411787
GENERAL MOTORS 9128741
GK 651445
GRAF KP572-2
HEPU 15-0440
HUTCHINSON HEG 36
IAP QUALITY PARTS 127-09040K
IAP QUALITY PARTS 127-09041
IJS GROUP 93-1031
INA 532 0038 10
IPD 15-0440
JAPANPARTS BE-910
JAPKO 45910
JP GROUP 1212203000
KLAXCAR FRANCE RX25202
KM International FI2300
KRAFT AUTOMOTIVE 1221560
KWP KW572-2
LEMFÖRDER 14749 01
LUCAS LD0135
LUCAS LDK0156
LYNXauto PB-3053
MAGNETI MARELLI 341301160000
MAPCO 23786
MAXGEAR 54-0251
MDR MTT-5910
METELLI 30-0572-2
MEYLE 651 902 2004
MICHELIN EngineParts SMATK0039
MICHELIN EngineParts SMAWK0039-1
MILES AG02209
OPEL 06 36 418
OPEL 56 36 424
OPEL 6 36 418
OPTIBELT 504UT
OPTIMAL 0-N909
PATRON PT25202
PEMEBLA JAPBE-910
PROCODIS FRANCE GE201
PROCODIS FRANCE KPE6005A
PROCODIS FRANCE KTD6005
QH Talbros QTT200
QUINTON HAZELL QTT200
RED-LINE 13OP000
RED-LINE 30OP000
REPKIT RKT1145
REPKIT RKTK0894
RUVILLE 55305
SKF VKM 25202
SNR GE353.06
STELLOX 03-40433-SX
SWAG 40 03 0012
SYNCRONIX SY32003810
TECHNOX TD10106
TECHNOX TD10116
TOPRAN 201 198
TREVI AUTOMOTIVE TD1109
TRISCAN 8646 24207
VAUXHALL 009128741
VAUXHALL 090411787
VAUXHALL 09128741
VAUXHALL 90411787
VAUXHALL 9128741
WILMINK GROUP WG1097471
WILMINK GROUP WG1251228
WILMINK GROUP WG1429715
WILMINK GROUP WG1710007
WILMINK GROUP WG2005361
WXQP 510273
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
OPELASTRA F (T92)17 DR1.7 D (F19, M19)169944601992.07 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.7 D (F19, M19) 1992.07 - 1998.09
OPELASTRA F (T92)X 17 DTL1.7 TD (F19, M19)169950681994.11 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.7 TD (F19, M19) 1994.11 - 1998.09
OPELASTRA F Kombi (T92)17 DR1.7 D (F35, M35)169944601992.07 - 1998.01Informacje o OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 D (F35, M35) 1992.07 - 1998.01
OPELASTRA F Kombi (T92)X 17 DTL1.7 TD (F35, M35)169950681994.11 - 1998.01Informacje o OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 TD (F35, M35) 1994.11 - 1998.01
OPELASTRA F liftback (T92)17 DR1.7 D (F08, M08, F68, M68)169944601992.07 - 1998.01Informacje o OPEL ASTRA F liftback (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68) 1992.07 - 1998.01
OPELASTRA F liftback (T92)X 17 DTL1.7 TD (F08, M08, F68, M68)169950681994.11 - 1998.01Informacje o OPEL ASTRA F liftback (T92) 1.7 TD (F08, M08, F68, M68) 1994.11 - 1998.01
OPELASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92)17 DR1.7 D (F70)169944601992.07 - 1999.01Informacje o OPEL ASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92) 1.7 D (F70) 1992.07 - 1999.01
OPELASTRA G Kombi (T98)X 17 DTL1.7 TD (F35)169950681998.02 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 TD (F35) 1998.02 - 2000.08
OPELASTRA G liftback (T98)X 17 DTL1.7 TD (F08, F48)169950681998.02 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.7 TD (F08, F48) 1998.02 - 2000.08
OPELASTRA G sedan (T98)X 17 DTL1.7 TD (F69)169950681998.09 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.7 TD (F69) 1998.09 - 2000.08
OPELKADETT E Combo (T85)17 DR1.7 D (C25, D25)169944601992.07 - 1994.07Informacje o OPEL KADETT E Combo (T85) 1.7 D (C25, D25) 1992.07 - 1994.07
OPELVECTRA A (J89)17 DR1.7 D (F19, M19)169944601992.07 - 1995.11Informacje o OPEL VECTRA A (J89) 1.7 D (F19, M19) 1992.07 - 1995.11
OPELVECTRA A liftback (J89)17 DR1.7 D (F68, M68)169944601992.07 - 1995.11Informacje o OPEL VECTRA A liftback (J89) 1.7 D (F68, M68) 1992.07 - 1995.11
VAUXHALLASTRA Mk III (F) Kombi (T92)17 DR1.7 D169944601991.03 - 1994.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.7 D 1991.03 - 1994.12
VAUXHALLASTRA Mk III (F) Kombi (T92)X 17 DTL1.7 TD170050681994.01 - 1998.02Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.7 TD 1994.01 - 1998.02
VAUXHALLASTRA Mk III (F) liftback (T92)17 DR1.7 D169944601991.09 - 1994.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk III (F) liftback (T92) 1.7 D 1991.09 - 1994.12
VAUXHALLASTRA Mk III (F) liftback (T92)X 17 DTL1.7 TD170050681994.08 - 1998.02Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk III (F) liftback (T92) 1.7 TD 1994.08 - 1998.02
VAUXHALLASTRA Mk III (F) sedan (T92)17 DR1.7 D169944601992.07 - 1998.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk III (F) sedan (T92) 1.7 D 1992.07 - 1998.09
VAUXHALLASTRA Mk III (F) sedan (T92)X 17 DTL1.7 TD170050681994.08 - 1998.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk III (F) sedan (T92) 1.7 TD 1994.08 - 1998.09
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 17 DTL1.7 TD170050681998.02 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.7 TD 1998.02 - 2000.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 17 DTL1.7 TD (F08, F48)170050681998.02 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.7 TD (F08, F48) 1998.02 - 2000.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk III (F) nadwozie zamknięte / kombi (T92)17 DR1.7 D (F70)169944601991.10 - 1994.12Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk III (F) nadwozie zamknięte / kombi (T92) 1.7 D (F70) 1991.10 - 1994.12
VAUXHALLASTRAVAN Mk III (F) nadwozie zamknięte / kombi (T92)X 17 DTL1.7 TD (F70)170050681994.09 - 1998.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk III (F) nadwozie zamknięte / kombi (T92) 1.7 TD (F70) 1994.09 - 1998.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)X 17 DTL1.7 TD170050681998.08 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.7 TD 1998.08 - 2006.08
VAUXHALLCAVALIER Mk III liftback (J89)17 DR1.7 D169944601992.07 - 1995.11Informacje o VAUXHALL CAVALIER Mk III liftback (J89) 1.7 D 1992.07 - 1995.11
VAUXHALLCAVALIER Mk III sedan (J89)17 DR1.7 D169944601992.07 - 1995.11Informacje o VAUXHALL CAVALIER Mk III sedan (J89) 1.7 D 1992.07 - 1995.11
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein