Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

ROLKA PROWADZACA VW 04134/FEB FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Szerokość [mm]: 22,5
Szerokość [mm]: 26,0
średnica zewnętrzna [mm]: 81,25
Materiał: Tworzywo sztuczne
Ciężar [kg]: 0,2
Ilość żeber: 6
Kod EAN
4027816041344
Producent Kod OE
4U Autoparts 32530VV
A.B.A YP500150
A.B.A YP501226
AKRON-MALÒ 1570012
AKRON-MALÒ 1570208
AUTEX 641077
AUTLOG RT1219
AUTOKIT 03.565
AUTOKIT 03.80115
AUTOKIT 03.80136
AUTOKIT 03.80137
AUTOTEAM A02248
AUTOTEAM A02344
AUTOTEAM A03364
AUTOTEAM A03412
BREDA LORETT TOA3133
BSG BSG 90-615-007
BTA E2W5435BTA
BTE 603170
BTE 610540
CAFFARO 87-46
CAFFARO 87-98
CAFFARO 87-99
CALIBER 17165
CALIBER 17367
DAYCO APV2093
DENCKERMANN P200031
DYNAMATRIX DT31043
DYNAMATRIX DT31064
FEBI BILSTEIN 4134
FLENNOR FS20932
FLENNOR FS99157
FORMPART 29145018/S
GATES T36000
GATES-AU 36000
GATES-SEA T36000
HUTCHINSON T0257
IJS GROUP 93-1386
IJS GROUP 93-1417
INA 531 0733 10
INA 534 0011 10
IPD 14-0072
JP GROUP 1118303800
KAMOKA R0123
KM International FI5860
KM International FI8410
KRAFT AUTOMOTIVE 1220650
KRAFT AUTOMOTIVE 1220740
KRAFT AUTOMOTIVE 1220920
LASO 9503 0118
LEMFÖRDER 14423 01
LEMFÖRDER 14423 02
LUCAS LA0221
LUCAS LA0223
LUCAS LA0225
LYNXauto PB-5036
LYNXauto PT-3080
MAGNETI MARELLI 331316170042
MAGNETI MARELLI 331316170295
MAPCO 24882
MAXGEAR 54-0401
MGA GA4121
MICHELIN EngineParts SMAMP02007
MILES AG00006
MILES AG03136
OPTIMAL 0-N1312
OSSCA 12496
PartsTec PTA100-0057
PATRON PT31043
PROFIT 1014-0733
QH Talbros QTA1071
QUINTON HAZELL QTA1071
REPKIT RKT1578
REPKIT RKT1831
REPKIT RKT1852
REPKIT RKT1853
RIDEX 310T0009
RUVILLE 55435
RUVILLE 55483
SASIC 1626174
SKF VKM 31043
SKF VKM 31064
SKF VKMA 31089
SNR GA357.07
Stark SKTP-0600009
STELLOX 03-40462-SX
STELLOX 03-40464-SX
SWAG 30 03 0042
SYNCRONIX SY31073310
SYNCRONIX SY34001110
TECHNOX TP20447
TECHNOX TP20449
TOPRAN 112 129
TREVI AUTOMOTIVE TA1012
TREVI AUTOMOTIVE TA1166
TREVI AUTOMOTIVE TA1451
TRISCAN 8641 291002
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.12.096
VAICO V10-0172
VIKA 11450238301
VW 044 145 278 A
VW 074 145 278 F
VW 44 145 278 A
VW 44145278A
VW 74 145 278 F
WILMINK GROUP WG1252557
WILMINK GROUP WG1253268
WILMINK GROUP WG1428257
WILMINK GROUP WG1780463
WILMINK GROUP WG1910446
WILMINK GROUP WG2004350
WXQP 111129
WXQP 310449
WXQP 310493
ZEKKERT SR-1103
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AAC2.0196862841990.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.0 1990.09 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AAB2.4 D237057781990.09 - 1998.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D 1990.09 - 1998.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AAB2.4 D Syncro237057781992.10 - 1998.09Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D Syncro 1992.10 - 1998.09
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AJA2.4 D237055751997.08 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D 1997.08 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AAF, ACU, AEU, AEN2.52461811101990.09 - 2003.06Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 1990.09 - 2003.06
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AAF, ACU, AEU2.5 Syncro2461811101992.08 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro 1992.08 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7ACV, AUF, AYC2.5 TDI2461751021995.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI 1995.09 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7ACV, AXL2.5 TDI Syncro2461751021996.01 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI Syncro 1996.01 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AET, APL, AVT2.5 Syncro2461851151996.07 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro 1996.07 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AET, APL, AVT2.52461851151996.08 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 1996.08 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AHY, AXG2.5 TDI24611111511998.05 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI 1998.05 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AJT, AYY2.5 TDI246165881998.05 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI 1998.05 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLAAC2.0196862841990.07 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.0 1990.07 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLAAB2.4 D237057781990.09 - 1998.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.4 D 1990.09 - 1998.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLAAB2.4 D Syncro237057781992.10 - 1998.09Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.4 D Syncro 1992.10 - 1998.09
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLAJA2.4 D237055751997.08 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.4 D 1997.08 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLAAF, ACU, AEU, AEN2.52461811101990.11 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 1990.11 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLAAF, ACU, AEU2.5 Syncro2461811101992.11 - 2001.11Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 Syncro 1992.11 - 2001.11
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLACV, AUF, AYC2.5 TDI2461751021995.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI 1995.09 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLAET, APL, AVT2.5 Syncro2461851151996.08 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 Syncro 1996.08 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLAET, APL, AVT2.52461851151996.08 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 1996.08 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLACV, AXL2.5 TDI Syncro2461751021998.05 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI Syncro 1998.05 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLAJT, AYY2.5 TDI246165881998.05 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI 1998.05 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)AAC2.0196862841990.07 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.0 1990.07 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)AAB2.4 D237057781990.07 - 1998.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.4 D 1990.07 - 1998.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)AAB2.4 D Syncro237057781992.10 - 1998.09Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.4 D Syncro 1992.10 - 1998.09
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)AJA2.4 D237055751997.08 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.4 D 1997.08 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)AAF, ACU, AEU, AEN2.52461811101990.11 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 1990.11 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)ACV, AUF, AYC2.5 TDI2461751021995.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI 1995.09 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)ACV, AXL2.5 TDI Syncro2461751021995.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI Syncro 1995.09 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)ACU, AEU2.5 Syncro2461811101996.01 - 2001.11Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro 1996.01 - 2001.11
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)AET, APL, AVT2.5 Syncro2461851151996.08 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro 1996.08 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)AET, APL, AVT2.52461851151996.08 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 1996.08 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)AJT, AYY2.5 TDI246165881998.12 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI 1998.12 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)AHY, AXG2.5 TDI24611111512000.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI 2000.09 - 2003.04
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
NAPINACZ PASKA VW 2.0-2.5 90-98 531073310/INA NAPINACZ PASKA VW 2.0-2.5 90-98 INA 67,53 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ROLKA PROWADZACA VW GA357.07/SNR ROLKA PROWADZACA VW SNR 71,33 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ROLKA NAP.VW T IV 2.5TDI 98- PLASTIK P200031/DEC ROLKA NAP.VW T IV 2.5TDI 98- PLASTIK DENCKERMANN 39,32 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ROLKA NAPINACZA PASKA WIELOROWKOWEGO MPQ0042/MMA ROLKA NAPINACZA PASKA WIELOROWKOWEGO MAGNETI MARELLI 43,14 PLN Dostępność: 5 sztuk
KOLO NAPINACZA PASKA T4 2.0,2.5 96- GT51-029/GTB KOLO NAPINACZA PASKA T4 2.0,2.5 96- GT 20,87 PLN Dostępność: 3 sztuki
ROLKA NAPINAJACA 80/8/26,5 PLAST.ROWK. 241/DEX ROLKA NAPINAJACA 80/8/26,5 PLAST.ROWK. DEX 30,70 PLN Dostępność: Brak
NAPINACZ PASKA APV2093/DAY NAPINACZ PASKA DAYCO 128,98 PLN Dostępność: Brak
-> VKM31064 VKM31043/SKF -> VKM31064 WYCOFANE 110,88 PLN Dostępność: Brak
NAPINACZ PASKA VKM31064/SKF NAPINACZ PASKA SKF 90,53 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein