Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

REPERATURKA ZACISKU Z TLOCZKIEM D4846C AUTOFREN SEINSA

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Strona zabudowy: Oś tylna
System hamulcowy: LUCAS
Średnica [mm]: 38
Masa [g]: 303
Kod EAN
8430320065236
Producent Kod OE
A.B.S. 520831
A.B.S. 520832
A.B.S. 521131
A.B.S. 521132
A.B.S. 521241
A.B.S. 521242
A.B.S. 521251
A.B.S. 521252
A.B.S. 521311
A.B.S. 521312
A.B.S. 521341
A.B.S. 521342
A.B.S. 521451
A.B.S. 521452
A.B.S. 521701
A.B.S. 521702
A.B.S. 522061
A.B.S. 522062
A.B.S. 522081
A.B.S. 522082
A.B.S. 522091
A.B.S. 522092
A.B.S. 522281
A.B.S. 522282
A.B.S. 522451
A.B.S. 522452
A.B.S. 522621
A.B.S. 522622
A.B.S. 522631
A.B.S. 522632
A.B.S. 522651
A.B.S. 522652
A.B.S. 522671
A.B.S. 522672
A.B.S. 523571
A.B.S. 523572
A.B.S. 528901
A.B.S. 528902
A.B.S. 528921
A.B.S. 528922
A.B.S. 721351
A.B.S. 721352
ALFA ROMEO 77363648
ALFA ROMEO 77363649
ALFA ROMEO 77364518
ALFA ROMEO 77364523
ALFA ROMEO 9947884
ALFA ROMEO 9947885
ALFA ROMEO 9947896
ALFA ROMEO 9948862
ALFA ROMEO 9950859
ALFA ROMEO 9950863
ALFA ROMEO 9978465
ATE 24.3384-1715.5
ATE 24.3384-1716.5
ATE 24.3384-1717.5
ATE 24.3384-1718.5
ATE 24.3384-1723.7
ATE 24.3384-1724.7
ATE 24.3384-1727.7
ATE 24.3384-1728.7
ATE 24.3384-1729.7
ATE 24.3384-1730.7
ATE 24.3384-1731.7
ATE 24.3384-1732.7
ATE 24.3384-1733.7
ATE 24.3384-1734.7
ATE 24.3384-1735.7
ATE 24.3384-1736.7
ATE 24.3384-1743.5
ATE 24.3384-1744.5
ATE 24.3384-1745.7
ATE 24.3384-1746.7
ATE 24.3384-1755.7
ATE 24.3384-1756.7
ATE 24.3384-1761.7
ATE 24.3384-1762.7
ATE 24.3387-1705.7
ATE 24.3387-1706.7
ATE 24.3387-1707.7
ATE 24.3387-1708.7
ATE 24.3387-1709.7
ATE 24.3387-1710.7
ATE 24.3387-1711.7
ATE 24.3387-1712.7
ATE 24.3387-1713.7
ATE 24.3387-1714.7
ATE 24.3387-1715.7
ATE 24.3387-1716.7
ATE 24.3387-1717.7
ATE 24.3387-1721.7
ATE 24.3387-1722.7
ATE 24.3387-1733.5
ATE 24.3387-1735.5
ATE 27.1300-5110.3
ATE 27.1300-5111.3
ATE 27.1300-5114.3
ATE 27.1300-5115.3
ATE 27.1300-5120.3
ATE 27.1300-5121.3
ATE 27.1300-5122.3
ATE 27.1300-5123.3
ATE 27.1300-5138.3
ATE 27.1300-5139.3
BENDIX 692770B
BENDIX 692771B
BENDIX 692798B
BENDIX 692799B
BENDIX 694051B
BENDIX 694052B
BENDIX 694053B
BENDIX 694054B
BENDIX 694073B
BENDIX 694074B
BENDIX 694115B
BENDIX 694116B
BENDIX 694149B
BENDIX 694150B
BENDIX 694167B
BENDIX 694168B
BENDIX 694263B
BENDIX 694264B
BENDIX 694313B
BENDIX 694314B
BENDIX 694319B
BENDIX 694320B
BENDIX 694376B
BENDIX 694377B
BENDIX 694380B
BENDIX 694381B
BENDIX 694390B
BENDIX 694391B
BENDIX 694443B
BENDIX 694444B
BENDIX 694445B
BENDIX 694446B
BENDIX 694449B
BENDIX 694450B
BENDIX 694507B
BENDIX 694508B
BENDIX 694935B
BENDIX 694936B
BLUE PRINT ADC44565R
BLUE PRINT ADC44566R
BLUE PRINT ADH24543R
BLUE PRINT ADH24544R
BLUE PRINT ADT345116
BLUE PRINT ADT345117
BOSCH 0 986 134 038
BOSCH 0 986 134 048
BOSCH 0 986 134 083
BOSCH 0 986 134 217
BOSCH 0 986 134 227
BOSCH 0 986 134 230
BOSCH 0 986 134 332
BOSCH 0 986 134 367
BOSCH 0 986 134 378
BOSCH 0 986 134 430
BOSCH 0 986 134 504
BOSCH 0 986 135 038
BOSCH 0 986 135 048
BOSCH 0 986 135 082
BOSCH 0 986 135 083
BOSCH 0 986 135 217
BOSCH 0 986 135 227
BOSCH 0 986 135 230
BOSCH 0 986 135 244
BOSCH 0 986 135 378
BOSCH 0 986 135 430
BOSCH 0 986 472 830
BOSCH 0 986 472 831
BOSCH 0 986 472 833
BOSCH 0 986 472 835
BOSCH 0 986 473 072
BOSCH 0 986 473 073
BOSCH 0 986 473 099
BOSCH 0 986 473 109
BOSCH 0 986 473 139
BOSCH 0 986 473 147
BOSCH 0 986 473 156
BOSCH 0 986 473 225
BOSCH 0 986 473 228
BOSCH 0 986 473 253
BOSCH 0 986 473 354
BOSCH 0 986 473 381
BOSCH 0 986 473 412
BOSCH 0 986 473 413
BOSCH 0 986 473 421
BOSCH 0 986 473 495
BOSCH 0 986 473 993
BOSCH 0 986 474 072
BOSCH 0 986 474 073
BOSCH 0 986 474 099
BOSCH 0 986 474 109
BOSCH 0 986 474 139
BOSCH 0 986 474 147
BOSCH 0 986 474 156
BOSCH 0 986 474 225
BOSCH 0 986 474 228
BOSCH 0 986 474 253
BOSCH 0 986 474 354
BOSCH 0 986 474 381
BOSCH 0 986 474 413
BOSCH 0 986 474 421
BOSCH 0 986 474 495
BOSCH 0 986 474 830
BOSCH 0 986 474 831
BOSCH 0 986 474 834
BOSCH 0 986 474 835
BOSCH 0 986 474 993
BOSCH 0 986 47A 381
BOSCH 0 986 47B 073
BOSCH 0 986 47B 381
BREMBO F 23 096
BREMBO F 23 097
BREMBO F 23 106
BREMBO F 23 107
BREMBO F 23 146
BREMBO F 23 147
BREMBO F 24 136
BREMBO F 24 137
BREMBO F 24 152
BREMBO F 24 153
BREMBO F 28 072
BREMBO F 28 073
BREMBO F 54 110
BREMBO F 54 111
BREMBO F 61 166
BREMBO F 61 167
BREMBO F 61 176
BREMBO F 61 177
BREMBO F 61 208
BREMBO F 61 209
BREMBO F 61 216
BREMBO F 61 217
BREMBO F 61 222
BREMBO F 61 223
BREMBO F 61 226
BREMBO F 61 227
BREMBO F 61 228
BREMBO F 61 229
BREMBO F 61 242
BREMBO F 61 243
BREMBO F 61 260
BREMBO F 61 261
BREMBO F 61 262
BREMBO F 61 263
BREMBO F 61 264
BREMBO F 61 265
BREMBO F 68 076
BREMBO F 68 077
BREMBO F 68 106
BREMBO F 68 107
BREMBO F 68 108
BREMBO F 68 109
BREMBO F 68 128
BREMBO F 68 129
BREMBO F 83 176
BREMBO F 83 177
BREMBO F 83 182
BREMBO F 83 183
BREMBO F 85 140
BREMBO F 85 141
BREMBO F 85 160
BREMBO F 85 161
BREMBO F 85 162
BREMBO F 85 163
BREMBO F 85 164
BREMBO F 85 165
BREMBO F 85 166
BREMBO F 85 167
BREMBO F 85 170
BREMBO F 85 171
BREMBO F 85 172
BREMBO F 85 173
BREMBO F 85 178
BREMBO F 85 179
BREMBO F 85 220
BREMBO F 85 221
BREMBO F 85 226
BREMBO F 85 227
BREMBO F 85 240
BREMBO F 85 241
BREMBO F 85 320
BREMBO F 85 321
BREMBO F 85 330
BREMBO F 85 331
BREMBO F 85 332
BREMBO F 85 333
BREMBO F 86 064
BREMBO F 86 065
BUDWEG CALIPER 342660
BUDWEG CALIPER 342661
BUDWEG CALIPER 342730
BUDWEG CALIPER 342731
BUDWEG CALIPER 342820
BUDWEG CALIPER 342821
BUDWEG CALIPER 342822
BUDWEG CALIPER 342823
BUDWEG CALIPER 342824
BUDWEG CALIPER 342825
BUDWEG CALIPER 342870
BUDWEG CALIPER 342871
BUDWEG CALIPER 342958
BUDWEG CALIPER 342959
BUDWEG CALIPER 342960
BUDWEG CALIPER 342961
BUDWEG CALIPER 342966
BUDWEG CALIPER 342967
BUDWEG CALIPER 342986
BUDWEG CALIPER 342987
BUDWEG CALIPER 343002
BUDWEG CALIPER 343003
BUDWEG CALIPER 343036
BUDWEG CALIPER 343037
BUDWEG CALIPER 343040
BUDWEG CALIPER 343041
BUDWEG CALIPER 343116
BUDWEG CALIPER 343117
BUDWEG CALIPER 343170
BUDWEG CALIPER 343171
BUDWEG CALIPER 343216
BUDWEG CALIPER 343217
BUDWEG CALIPER 343238
BUDWEG CALIPER 343239
BUDWEG CALIPER 343644
BUDWEG CALIPER 343645
BUDWEG CALIPER 343654
BUDWEG CALIPER 343655
BUDWEG CALIPER 343662
BUDWEG CALIPER 343663
BUDWEG CALIPER 343708
BUDWEG CALIPER 343709
BUDWEG CALIPER 343710
BUDWEG CALIPER 343711
BUDWEG CALIPER 343722
BUDWEG CALIPER 343723
BUDWEG CALIPER 343740
BUDWEG CALIPER 343741
BUDWEG CALIPER 343766
BUDWEG CALIPER 343767
BUDWEG CALIPER 343784
BUDWEG CALIPER 343785
BUDWEG CALIPER 343870
BUDWEG CALIPER 343871
BUDWEG CALIPER 343872
BUDWEG CALIPER 343873
BUDWEG CALIPER 343894
BUDWEG CALIPER 343895
BUDWEG CALIPER 343976
BUDWEG CALIPER 343977
BUDWEG CALIPER 344150
BUDWEG CALIPER 344151
BUDWEG CALIPER 344160
BUDWEG CALIPER 344161
BUDWEG CALIPER 344180
BUDWEG CALIPER 344181
BUDWEG CALIPER 344182
BUDWEG CALIPER 344183
BUDWEG CALIPER 344188
BUDWEG CALIPER 344189
BUDWEG CALIPER 344460
BUDWEG CALIPER 344644
BUDWEG CALIPER 344645
BUDWEG CALIPER 344768
BUDWEG CALIPER 344769
BUDWEG CALIPER 344806
BUDWEG CALIPER 344807
BUDWEG CALIPER 344808
BUDWEG CALIPER 344809
BUDWEG CALIPER 345332
BUDWEG CALIPER 345333
CARDONE 384120
CARDONE 384121
CARDONE 384130
CARDONE 384131
CARDONE 384172
CARDONE 384173
CARDONE 384174
CARDONE 384174BL
CARDONE 384174G
CARDONE 384174R
CARDONE 384175
CARDONE 384175BL
CARDONE 384175G
CARDONE 384175R
CARDONE 384236
CARDONE 384237
CARDONE 384250
CARDONE 384251
CARDONE 384266
CARDONE 384267
CARDONE 384311
CARDONE 384312
CARDONE 384417
CARDONE 384418
CARDONE 384449
CARDONE 384450
CARDONE 384465
CARDONE 384466
CARDONE 384568
CARDONE 384569
CARDONE 384682
CARDONE 384683
CARDONE 385050
CARDONE 385051
CARDONE 385206
CARDONE 385207
CARDONE 385228
CARDONE 385229
CARDONE 385244
CARDONE 385245
CARDONE 385496
CARDONE 385497
CARDONE 385590
CARDONE 385591
CARDONE 385610
CARDONE 385611
CARDONE 385724
CARDONE 385725
CARDONE 385736
CARDONE 385737
CARDONE 387939
CARDONE 387940
CARDONE 387953
CARDONE 387954
CARDONE 388155
CARDONE 388156
CARDONE 388161
CARDONE 388161BL
CARDONE 388162
CARDONE 388162BL
CARDONE 388163
CARDONE 388164
CARDONE 388169
CARDONE 388170
CARDONE 388171
CARDONE 388172
CITROËN 4400 N4
CITROËN 4400 N5
CITROËN 4400 P4
CITROËN 4400 P5
CITROËN 4400 P8
CITROËN 4400 P9
CITROËN 4400 R2
CITROËN 4400 R3
CITROËN 4400 W5
CITROËN 4400 W6
CITROËN 4401 C8
CITROËN 4401 C9
CITROËN 4401 G4
CITROËN 4401 G5
CITROËN 4401 J4
CITROËN 4401 J5
CITROËN 4401N6
CITROËN 4401N7
CITROËN 4401Q0
CITROËN 4401Q1
CITROËN 4402 F5
CITROËN 4402 F6
DELCO REMY DC72660
DELCO REMY DC72661
DELCO REMY DC72730
DELCO REMY DC72731
DELCO REMY DC72820
DELCO REMY DC72821
DELCO REMY DC72822
DELCO REMY DC72823
DELCO REMY DC72960
DELCO REMY DC72960BL
DELCO REMY DC72960GR
DELCO REMY DC72960RD
DELCO REMY DC72961
DELCO REMY DC72961BL
DELCO REMY DC72961GR
DELCO REMY DC72961RD
DELCO REMY DC72966
DELCO REMY DC72966BL
DELCO REMY DC72967
DELCO REMY DC72967BL
DELCO REMY DC72986
DELCO REMY DC72987
DELCO REMY DC73002
DELCO REMY DC73003
DELCO REMY DC73036
DELCO REMY DC73037
DELCO REMY DC73040
DELCO REMY DC73041
DELCO REMY DC73116
DELCO REMY DC73117
DELCO REMY DC73170
DELCO REMY DC73171
DELCO REMY DC73216
DELCO REMY DC73217
DELCO REMY DC73238
DELCO REMY DC73239
DELCO REMY DC73708
DELCO REMY DC73709
DELCO REMY DC73710
DELCO REMY DC73711
DELCO REMY DC75118
DELCO REMY DC75119
DELCO REMY DC75120
DELCO REMY DC75121
DELCO REMY DC83895
DRI 41.1070.0000
DRI 41.1080.0000
DRI 41.1290.0000
DRI 41.1390.0000
DRI 41.2271.0000
DRI 41.3441.0000
DRI 41.3751.0000
DRI 41.3941.0000
DRI 41.5031.0000
DRI 41.5151.0000
DRI 41.5321.0000
DRI 41.5521.0000
DRI 41.6180.0000
DRI 41.6451.0000
DRI 41.6521.0000
DRI 41.6571.0000
DRI 41.6841.0000
DRI 41.6941.0000
DRI 41.6961.0000
DRI 41.7170.0000
DRI 41.7860.0000
DRI 41.8000.0000
DRI 41.8260.0000
DRI 41.8531.0000
DRI 41.8841.0000
DRI 41.8941.0000
DRI 41.9030.0000
DRI 41.9230.0000
DRI 41.9530.0000
DRI 42.1070.0000
DRI 42.1080.0000
DRI 42.1290.0000
DRI 42.1390.0000
DRI 42.2271.0000
DRI 42.3441.0000
DRI 42.3751.0000
DRI 42.3941.0000
DRI 42.5031.0000
DRI 42.5151.0000
DRI 42.5321.0000
DRI 42.5521.0000
DRI 42.6180.0000
DRI 42.6451.0000
DRI 42.6521.0000
DRI 42.6571.0000
DRI 42.6841.0000
DRI 42.6941.0000
DRI 42.6961.0000
DRI 42.7170.0000
DRI 42.7860.0000
DRI 42.8000.0000
DRI 42.8260.0000
DRI 42.8531.0000
DRI 42.8841.0000
DRI 42.8941.0000
DRI 42.9030.0000
DRI 42.9230.0000
DRI 42.9530.0000
ERT 400945
FIAT / LANCIA 52064587
FIAT / LANCIA 77368068
FIAT / LANCIA 9464216180
FIAT / LANCIA 9464216280
FIAT / LANCIA 9946571
FIAT / LANCIA 9946572
FIAT / LANCIA 9947542
FIAT / LANCIA 9947543
FIAT / LANCIA 9978465
FORD 1 109 020
FORD 1 109 021
FORD 1 439 860
FORD 1 439 862
FORD 1460305
FORD 1465776
FORD 1465777
FORD 1502341
FORD 1536999
FORD 1537001
FORD 1701880
FORD 1701884
FORD 1738987
FORD 1738988
FORD 1738990
FORD 1742267
FORD 6G91 2D048 GA
FORD 6G91 2D048 GC
FORD 6G91 2D048 GD
FORD 6G91 2D048 GE
FORD 6G91 2D048 GF
FORD 6G91 2D048 KB
FORD 6G91 2D049 GA
FORD 6G91 2D049 GC
FORD 6G91 2D049 GD
FORD 6G91 2D049 GE
FORD 6G91 2D049 GF
FORD 6G91 2D049 KB
FRENKIT 238901
FTE RX3898103A0
FTE RX3898104A0
FTE RX3898117A0
FTE RX3898118A0
FTE RX3898153A0
FTE RX3898154A0
FTE RX3898165A0
FTE RX3898166A0
FTE RX389822A0
FTE RX389823A0
FTE RX389830A0
FTE RX389831A0
FTE RX389832A0
FTE RX389833A0
FTE RX389836A0
FTE RX389837A0
FTE RX389838A0
FTE RX389839A0
FTE RX389841A0
FTE RX389842A0
FTE RX389849A0
FTE RX3898509A0
FTE RX389859A0
FTE RX389860A0
FTE RX389861A0
FTE RX389862A0
FTE RX389867A0
FTE RX389868A0
FTE RX389869A0
FTE RX389870A0
FTE RX389871A0
FTE RX389872A0
FTE RX389873A0
FTE RX389874A0
FTE RX389895A0
FTE RX389896A0
HELLA PAGID 8AC 355 382-871
HELLA PAGID 8AC 355 382-881
HELLA PAGID 8AC 355 382-891
HELLA PAGID 8AC 355 382-901
HELLA PAGID 8AC 355 382-991
HELLA PAGID 8AC 355 383-001
HELLA PAGID 8AC 355 383-051
HELLA PAGID 8AC 355 383-061
HELLA PAGID 8AC 355 383-331
HELLA PAGID 8AC 355 383-341
HELLA PAGID 8AC 355 383-411
HELLA PAGID 8AC 355 383-421
HELLA PAGID 8AC 355 383-431
HELLA PAGID 8AC 355 383-441
HELLA PAGID 8AC 355 383-451
HELLA PAGID 8AC 355 383-461
HELLA PAGID 8AC 355 383-471
HELLA PAGID 8AC 355 383-481
HELLA PAGID 8AC 355 383-491
HELLA PAGID 8AC 355 383-501
HELLA PAGID 8AC 355 383-571
HELLA PAGID 8AC 355 383-581
HELLA PAGID 8AC 355 383-671
HELLA PAGID 8AC 355 383-681
HELLA PAGID 8AC 355 383-691
HELLA PAGID 8AC 355 383-701
HELLA PAGID 8AC 355 383-731
HELLA PAGID 8AC 355 383-741
HELLA PAGID 8AC 355 383-751
HELLA PAGID 8AC 355 383-761
HELLA PAGID 8AC 355 383-771
HELLA PAGID 8AC 355 383-781
HELLA PAGID 8AC 355 383-791
HELLA PAGID 8AC 355 383-801
HELLA PAGID 8AC 355 383-831
HELLA PAGID 8AC 355 383-841
HELLA PAGID 8AC 355 383-891
HELLA PAGID 8AC 355 383-901
HELLA PAGID 8AC 355 384-011
HELLA PAGID 8AC 355 384-021
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3212101
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3214034
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3215044
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3222101
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3224034
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3225044
HONDA 43012-S1A-E01
HONDA 43012-SEA-E01
HONDA 43013-S1A-E01
HONDA 43013-SEA-E01
LYNXauto BC-6087
MERCEDES-BENZ 4154200083
MERCEDES-BENZ 4154200183
MERCEDES-BENZ 4154201483
MERCEDES-BENZ 4154201583
MITSUBISHI MR955245
MITSUBISHI MR955246
NK 211039
NK 211040
NK 2119103
NK 2119104
NK 2119111
NK 2119112
NK 2119117
NK 2119118
NK 2126121
NK 2126122
NK 2137123
NK 2137124
NK 213749
NK 213750
NK 2139111
NK 2139112
NK 2145129
NK 2145130
NK 2145219
NK 2145220
NK 2147137
NK 2147138
NK 2147151
NK 2147152
NK 2147171
NK 2147172
NK 2147217
NK 2147218
NK 2147243
NK 2147244
NK 2147263
NK 2147264
NK 2147265
NK 2147266
NK 2147277
NK 2147278
NK 214769
NK 214770
NK 214897
NK 214898
PEUGEOT 1607375680
PEUGEOT 1607375780
PEUGEOT 1609640080
PEUGEOT 1609640180
PEUGEOT 4400 P8
PEUGEOT 4400 P9
PEUGEOT 4400N4
PEUGEOT 4400N5
PEUGEOT 4400W5
PEUGEOT 4400W6
PEUGEOT 4401 C8
PEUGEOT 4401 C9
PEUGEOT 4401 G4
PEUGEOT 4401 G5
PEUGEOT 4401 H0
PEUGEOT 4401 H1
PEUGEOT 4401 N6
PEUGEOT 4401 N7
PEUGEOT 4401 P4
PEUGEOT 4401 P5
PEUGEOT 4401 Q0
PEUGEOT 4401 Q1
RENAULT 32063989
RENAULT 44001-1818R
RENAULT 44001-5452R
RENAULT 440011499R
RENAULT 44011-4926R
RENAULT 44011-8627R
RENAULT 440110830R
RENAULT 6025 371 280
RENAULT 6025 371 281
RENAULT 7701 208 261
RENAULT 7701 208 262
RENAULT 7701 208 263
RENAULT 7701 208 264
RENAULT 7701 209 055
RENAULT 7701 209 056
RENAULT 7701 209 723
RENAULT 7701 209 724
RENAULT 7701 209 867
RENAULT 7701 209 868
RENAULT 8253248
RENAULT 8253249
RENAULT 8253251
RENAULT 8472299
RENAULT 8472300
sbs 1301211039
sbs 1301211040
sbs 13012119103
sbs 13012119104
sbs 13012119111
sbs 13012119112
sbs 13012119117
sbs 13012119118
sbs 13012126121
sbs 13012126122
sbs 13012137123
sbs 13012137124
sbs 1301213749
sbs 1301213750
sbs 13012139111
sbs 13012139112
sbs 13012145129
sbs 13012145130
sbs 13012145219
sbs 13012145220
sbs 13012147137
sbs 13012147138
sbs 13012147151
sbs 13012147152
sbs 13012147171
sbs 13012147172
sbs 13012147217
sbs 13012147218
sbs 13012147243
sbs 13012147244
sbs 13012147263
sbs 13012147264
sbs 13012147265
sbs 13012147266
sbs 13012147277
sbs 13012147278
sbs 1301214769
sbs 1301214770
sbs 1301214897
sbs 1301214898
SEAT 1J0 615 423
SEAT 1J0 615 423D
SEAT 1J0 615 423E
SEAT 1J0 615 423F
SEAT 1J0 615 423G
SEAT 1J0 615 424
SEAT 1J0 615 424D
SEAT 1J0 615 424E
SEAT 1J0 615 424F
SEAT 1J0 615 424H
SEAT 1K0 615 423D
SEAT 1K0 615 423E
SEAT 1K0 615 423F
SEAT 1K0 615 423J
SEAT 1K0 615 423L
SEAT 1K0 615 423N
SEAT 1K0 615 423P
SEAT 1K0 615 424D
SEAT 1K0 615 424E
SEAT 1K0 615 424F
SEAT 1K0 615 424J
SEAT 1K0 615 424L
SEAT 1K0 615 424N
SEAT 1K0 615 424P
SEAT 5Q0 615 423A
SEAT 5Q0 615 423B
SEAT 5Q0 615 424A
SEAT 5Q0 615 424B
SEAT 6R0 615 423
SEAT 6R0 615 423A
SEAT 6R0 615 424
SEAT 6R0 615 424A
SEAT 701 615 423
SEAT 701 615 424
SEAT 7D0 615 423A
SEAT 7D0 615 423B
SEAT 7D0 615 424A
SEAT 7D0 615 424B
SEAT 8E0 615 423
SEAT 8E0 615 423A
SEAT 8E0 615 423B
SEAT 8E0 615 423G
SEAT 8E0 615 424
SEAT 8E0 615 424A
SEAT 8E0 615 424B
SEAT 8E0 615 424G
SEAT 8J0 615 423
SEAT 8J0 615 423C
SEAT 8J0 615 423F
SEAT 8J0 615 424
SEAT 8J0 615 424C
SEAT 8J0 615 424F
SEAT 8N0 615 423C
SEAT 8N0 615 424C
SKODA 1J0 615 423
SKODA 1J0 615 423D
SKODA 1J0 615 423E
SKODA 1J0 615 423F
SKODA 1J0 615 423G
SKODA 1J0 615 424
SKODA 1J0 615 424D
SKODA 1J0 615 424E
SKODA 1J0 615 424F
SKODA 1J0 615 424H
SKODA 1K0 615 423D
SKODA 1K0 615 423E
SKODA 1K0 615 423F
SKODA 1K0 615 423J
SKODA 1K0 615 423L
SKODA 1K0 615 423N
SKODA 1K0 615 423P
SKODA 1K0 615 424D
SKODA 1K0 615 424E
SKODA 1K0 615 424F
SKODA 1K0 615 424J
SKODA 1K0 615 424L
SKODA 1K0 615 424N
SKODA 1K0 615 424P
SKODA 5Q0 615 423A
SKODA 5Q0 615 423B
SKODA 5Q0 615 423C
SKODA 5Q0 615 424A
SKODA 5Q0 615 424B
SKODA 5Q0 615 424C
SKODA 6R0 615 423
SKODA 6R0 615 423A
SKODA 6R0 615 424
SKODA 6R0 615 424A
SKODA 6Y0615423
SKODA 6Y0615424
SKODA 701 615 423
SKODA 701 615 424
SKODA 7D0 615 423A
SKODA 7D0 615 423B
SKODA 7D0 615 424A
SKODA 7D0 615 424B
SKODA 8E0 615 423
SKODA 8E0 615 423A
SKODA 8E0 615 423B
SKODA 8E0 615 423G
SKODA 8E0 615 424
SKODA 8E0 615 424A
SKODA 8E0 615 424B
SKODA 8E0 615 424G
SKODA 8J0 615 423
SKODA 8J0 615 423C
SKODA 8J0 615 423F
SKODA 8J0 615 424
SKODA 8J0 615 424C
SKODA 8J0 615 424F
SKODA 8N0 615 423C
SKODA 8N0 615 424C
TOPRAN 111690466
TOYOTA 47730-02090
TOYOTA 47730-05040
TOYOTA 47750-02080
TOYOTA 47750-05040
TRW BHN 1064
TRW BHN 1065
TRW BHN 148
TRW BHN 149
TRW BHN 172
TRW BHN 173
TRW BHN 180
TRW BHN 181
TRW BHN 182
TRW BHN 183
TRW BHN 186
TRW BHN 187
TRW BHN 192
TRW BHN 193
TRW BHN 196
TRW BHN 197
TRW BHN 204
TRW BHN 205
TRW BHN 275
TRW BHN 276
TRW BHN 281
TRW BHN 282
TRW BHN 287
TRW BHN 288
TRW BHN 295
TRW BHN 296
TRW BHN 303
TRW BHN 304
TRW BHN 317
TRW BHN 318
TRW BHN 329
TRW BHN 330
TRW BHN 351
TRW BHN 352
TRW BHN 353
TRW BHN 354
TRW BHN 355
TRW BHN 356
TRW BHN 639
TRW BHN 640
TRW BHN 816
TRW BHN 817
TRW BHN 822
TRW BHN 823
TRW BHN 836
TRW BHN 837
TRW BHN 918
TRW BHN 919
TRW BHN 930
TRW BHN 931
TRW BHN 936
TRW BHN 937
TRW BHN 940
TRW BHN 941
TRW BHN 947
TRW BHN 948
TRW BHN 951
TRW BHN 952
TRW BHN 953
TRW BHN 954
TRW BHN 957
TRW BHN 960
TRW BHN 963
TRW BHN 964
TRW BHN 985
TRW BHN 986
TRW BHN1164E
TRW BHN1165E
TRW BHN1166E
TRW BHN1167E
TRW BHN814E
TRW BHN815E
TRW BHQ 281
TRW BHQ 282
TRW BHZ 622
TRW BHZ 623
VAG 1J0 615 423
VAG 1J0 615 423D
VAG 1J0 615 423E
VAG 1J0 615 423F
VAG 1J0 615 423G
VAG 1J0 615 424
VAG 1J0 615 424D
VAG 1J0 615 424E
VAG 1J0 615 424F
VAG 1J0 615 424H
VAG 1K0 615 423D
VAG 1K0 615 423E
VAG 1K0 615 423F
VAG 1K0 615 423J
VAG 1K0 615 423L
VAG 1K0 615 423N
VAG 1K0 615 423P
VAG 1K0 615 424D
VAG 1K0 615 424E
VAG 1K0 615 424F
VAG 1K0 615 424J
VAG 1K0 615 424L
VAG 1K0 615 424N
VAG 1K0 615 424P
VAG 1K0615423D
VAG 1K0615423Q
VAG 1K0615424Q
VAG 2K0 615 423C
VAG 2K0 615 424C
VAG 6R0 615 423
VAG 6R0 615 423A
VAG 6R0 615 424
VAG 6R0 615 424A
VAG 6R0615423
VAG 6R0615423B
VAG 6R0615424B
VAG 701 615 423
VAG 701 615 424
VAG 7701208261
VAG 7D0 615 423A
VAG 7D0 615 423B
VAG 7D0 615 424A
VAG 7D0 615 424B
VAG 8253248
VAG 8E0 615 423
VAG 8E0 615 423A
VAG 8E0 615 423B
VAG 8E0 615 423G
VAG 8E0 615 424
VAG 8E0 615 424A
VAG 8E0 615 424B
VAG 8E0 615 424G
VAG 8E0615423
VAG 8E0615423B
VAG 8E0615423G
VAG 8J0 615 423
VAG 8J0 615 423C
VAG 8J0 615 423F
VAG 8J0 615 424
VAG 8J0 615 424C
VAG 8J0 615 424F
VAG 8N0 615 423C
VAG 8N0 615 424C
VAG 8N0615423
VAG 8N0615424
VOLVO 8251698
VOLVO 8251699
VOLVO 8601977
VOLVO 8601978
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
ALFA ROMEO145 (930_)AR 323012.0 16V (930.A5)19701141551998.03 - 2001.01Informacje o ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V (930.A5) 1998.03 - 2001.01
ALFA ROMEO146 (930_)AR 323012.0 16V (930.B5)19701141551997.03 - 2001.10Informacje o ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V (930.B5) 1997.03 - 2001.10
ALFA ROMEO147 (937_)AR 321041.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A)1598881202001.01 - 2010.03Informacje o ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A) 2001.01 - 2010.03
ALFA ROMEO147 (937_)AR 372031.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A)1598771052001.01 - 2010.03Informacje o ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A) 2001.01 - 2010.03
ALFA ROMEO147 (937_)937 A2.0001.9 JTD (937.AXD1A, 937.BXD1A)1910851152001.04 - 2010.03Informacje o ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXD1A, 937.BXD1A) 2001.04 - 2010.03
ALFA ROMEO147 (937_)192 A5.0001.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B)19101031402002.11 - 2010.03Informacje o ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B) 2002.11 - 2010.03
ALFA ROMEO147 (937_)182 B9.0001.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A)1910741012003.06 - 2010.03Informacje o ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A) 2003.06 - 2010.03
ALFA ROMEO147 (937_)937 A4.0001.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B)1910931262003.09 - 2004.09Informacje o ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B) 2003.09 - 2004.09
ALFA ROMEO147 (937_)937 A5.0001.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.BXN1B)19101101502004.09 - 2010.03Informacje o ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.BXN1B) 2004.09 - 2010.03
ALFA ROMEO147 (937_)939 A7.0001.9 JTDM (937.AXD1A, 937.AXV1A, 937.BXB1A)1910851152004.10 - 2010.03Informacje o ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM (937.AXD1A, 937.AXV1A, 937.BXB1A) 2004.10 - 2010.03
ALFA ROMEO147 (937_)192 B1.0001.9 JTD 16V (937.AXM1B, 937.AXS1B)19101001362004.10 - 2010.03Informacje o ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD 16V (937.AXM1B, 937.AXS1B) 2004.10 - 2010.03
ALFA ROMEO147 (937_)937 A3.0001.9 JTDM 8V (937.AXD1A, 937.AXU1A, 937.BXU1A)1910881202005.07 - 2010.03Informacje o ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 8V (937.AXD1A, 937.AXU1A, 937.BXU1A) 2005.07 - 2010.03
ALFA ROMEO147 (937_)AR 323102.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1)19701101502001.01 - 2010.03Informacje o ALFA ROMEO 147 (937_) 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1) 2001.01 - 2010.03
ALFA ROMEO147 (937_)932 A.0003.2 GTA (937.AXL1)31791842502003.02 - 2010.03Informacje o ALFA ROMEO 147 (937_) 3.2 GTA (937.AXL1) 2003.02 - 2010.03
ALFA ROMEO156 (932_)AR 321021.6 16V T.SPARK (932A4)1598821121997.09 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 1997.09 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)AR 67601, AR 32102, AR 32104, AR 321031.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)1598881201997.09 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100) 1997.09 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)AR 322011.8 16V T.SPARK (932.A3)17471061441997.09 - 2000.10Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3) 1997.09 - 2000.10
ALFA ROMEO156 (932_)AR 322051.8 16V T.SPARK (932.A3100)17471031401997.09 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100) 1997.09 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)AR 323021.9 JTD (932B2)1910771051997.09 - 2000.10Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932B2) 1997.09 - 2000.10
ALFA ROMEO156 (932_)AR 371011.9 JTD (932.A2B00)1910811102000.10 - 2001.05Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.A2B00) 2000.10 - 2001.05
ALFA ROMEO156 (932_)937 A2.0001.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00)1910851152001.05 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00) 2001.05 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)192 B1.0001.9 JTD (932AXE00)19101001362002.11 - 2004.11Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00) 2002.11 - 2004.11
ALFA ROMEO156 (932_)192 A5.0001.9 JTD 16V (932AXE00)19101031402002.11 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD 16V (932AXE00) 2002.11 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)937 A4.0001.9 JTD (932AXE00)1910931262003.11 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00) 2003.11 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)937 A5.0001.9 JTD (932.AXN00, 932.BXE00)19101101502004.07 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.AXN00, 932.BXE00) 2004.07 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)AR 32301, AR 323102.0 16V T.SPARK (932A2)19701141551997.09 - 2002.06Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 1997.09 - 2002.06
ALFA ROMEO156 (932_)AR 323102.0 16V T.SPARK (932A21__)19701101502000.10 - 2002.03Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) 2000.10 - 2002.03
ALFA ROMEO156 (932_)932 A2.0002.0 JTS (932AXD00, 932AXD01)19701191622001.03 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXD00, 932AXD01) 2001.03 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)937 A1.0002.0 JTS (932AXA)19701221662002.03 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXA) 2002.03 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)AR 325012.4 JTD (932B1)23871001361997.09 - 2003.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932B1) 1997.09 - 2003.09
ALFA ROMEO156 (932_)839 A6.0002.4 JTD (932A1B__)23871031402000.10 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932A1B__) 2000.10 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)841 C0002.4 JTD (932AXC)23871101502002.03 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXC) 2002.03 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)841 M.000, 841 N.0002.4 JTD (932AXF00)23871201632003.06 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXF00) 2003.06 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)841 G.0002.4 JTD (932AXF00)23871291752003.10 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXF00) 2003.10 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)AR 32401, AR 324022.5 V6 24V (932A1)24921401901997.09 - 2002.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 1997.09 - 2002.09
ALFA ROMEO156 (932_)AR 324052.5 V6 24V (932A11_)24921411922000.10 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A11_) 2000.10 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)932 A.0003.2 GTA (932AXB)31791842502002.03 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 3.2 GTA (932AXB) 2002.03 - 2005.09
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932_)AR 321021.6 16V T.SPARK (932A4)1598821122000.01 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 2000.01 - 2005.09
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932_)AR 67601, AR 32102, AR 32104, AR 321031.6 16V T.SPARK. (932B4100)1598881202000.05 - 2006.05Informacje o ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK. (932B4100) 2000.05 - 2006.05
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932_)AR 322051.8 16V T.SPARK (932B31__)17471031401997.02 - 2006.05Informacje o ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932B31__) 1997.02 - 2006.05
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932_)AR 322011.8 16V T.SPARK (932A3)17471061442000.05 - 2000.10Informacje o ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 2000.05 - 2000.10
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932_)AR 323021.9 JTD (932B2)1910771052000.05 - 2000.10Informacje o ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932B2) 2000.05 - 2000.10
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932_)AR 371011.9 JTD (932.B2B00)1910811102000.10 - 2001.05Informacje o ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932.B2B00) 2000.10 - 2001.05
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932_)AR 32301, AR 323102.0 16V T.SPARK (932A2)19701141552000.05 - 2002.06Informacje o ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 2000.05 - 2002.06
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932_)AR 323102.0 16V T.SPARK (932B21__)19701101502000.10 - 2002.03Informacje o ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932B21__) 2000.10 - 2002.03
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932_)AR 325012.4 JTD (932B1)23871001362000.05 - 2003.09Informacje o ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932B1) 2000.05 - 2003.09
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932_)839 A6.0002.4 JTD (932.B1B00)23871031402000.10 - 2006.05Informacje o ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932.B1B00) 2000.10 - 2006.05
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932_)AR 324012.5 V6 24V (932A1)24921401901997.02 - 2003.08Informacje o ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 1997.02 - 2003.08
ALFA ROMEO159 (939_)939 A4.0001.8 MPI (939AXL1A)17961031402005.06 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 (939_) 1.8 MPI (939AXL1A) 2005.06 - 2011.11
ALFA ROMEO159 (939_)939 A6.0001.9 JTS (939AXA1B)18591181602005.09 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTS (939AXA1B) 2005.09 - 2011.11
ALFA ROMEO159 (939_)939 A8.000, 937 A8.0001.9 JTDM 16V (939AXF1B, 939AXC1B)19101001362005.09 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 16V (939AXF1B, 939AXC1B) 2005.09 - 2011.11
ALFA ROMEO159 (939_)939 A2.0001.9 JTDM 16V (939AXC1B, 939AXC12)19101101502005.09 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 16V (939AXC1B, 939AXC12) 2005.09 - 2011.11
ALFA ROMEO159 (939_)939 A7.000, 937 A7.0001.9 JTDM 8V (939AXE1B, 939BXE1B, 939BXH1B)1910851152005.09 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXE1B, 939BXE1B, 939BXH1B) 2005.09 - 2011.11
ALFA ROMEO159 (939_)939 A1.0001.9 JTDM 8V (939AXE1B)1910881202005.09 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXE1B) 2005.09 - 2011.11
ALFA ROMEO159 (939_)939 B3.0002.0 JTDM (939AXP1B)19561251702009.05 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 (939_) 2.0 JTDM (939AXP1B) 2009.05 - 2011.11
ALFA ROMEO159 (939_)844 A2.0002.0 JTDM (939AXQ1B)19561201632009.05 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 (939_) 2.0 JTDM (939AXQ1B) 2009.05 - 2011.11
ALFA ROMEO159 (939_)939 B4.0002.0 JTDM (939AXR1B)19561001362010.06 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 (939_) 2.0 JTDM (939AXR1B) 2010.06 - 2011.11
ALFA ROMEO159 (939_)939 A5.0002.2 JTS (939AXB1B, 939AXB11)21981361852005.09 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 (939_) 2.2 JTS (939AXB1B, 939AXB11) 2005.09 - 2011.11
ALFA ROMEO159 Sportwagon (939_)939 A4.0001.8 MPI (939BXL1A)17961031402005.06 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.8 MPI (939BXL1A) 2005.06 - 2011.11
ALFA ROMEO159 Sportwagon (939_)939 A6.0001.9 JTS (939BXA1B)18591181602006.03 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTS (939BXA1B) 2006.03 - 2011.11
ALFA ROMEO159 Sportwagon (939_)937 A8.0001.9 JTDM 16V (939BXC1B)19101001362006.03 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 16V (939BXC1B) 2006.03 - 2011.11
ALFA ROMEO159 Sportwagon (939_)939 A2.0001.9 JTDM 16V (939BXC1B, 939BXC12)19101101502006.03 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 16V (939BXC1B, 939BXC12) 2006.03 - 2011.11
ALFA ROMEO159 Sportwagon (939_)937 A7.0001.9 JTDM 8V (939AXH1B, 939BXH1B)1910851152006.03 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXH1B, 939BXH1B) 2006.03 - 2011.11
ALFA ROMEO159 Sportwagon (939_)939 A1.0001.9 JTDM 8V (939BXE1B)1910881202006.03 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 8V (939BXE1B) 2006.03 - 2011.11
ALFA ROMEO159 Sportwagon (939_)844 A2.0002.0 JTDM (939BXQ1B)19561201632009.05 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.0 JTDM (939BXQ1B) 2009.05 - 2011.11
ALFA ROMEO159 Sportwagon (939_)939 B3.0002.0 JTDM (939BXP1B)19561251702009.07 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.0 JTDM (939BXP1B) 2009.07 - 2011.11
ALFA ROMEO159 Sportwagon (939_)939 B4.0002.0 JTDM (939BXR1B)19561001362010.06 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.0 JTDM (939BXR1B) 2010.06 - 2011.11
ALFA ROMEO159 Sportwagon (939_)939 A5.0002.2 JTS (939BXB1B, 939BXB11)21981361852006.03 - 2011.11Informacje o ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.2 JTS (939BXB1B, 939BXB11) 2006.03 - 2011.11
ALFA ROMEO164 (164_)AR 641012.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F)19961502041991.03 - 1992.09Informacje o ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F) 1991.03 - 1992.09
ALFA ROMEO164 (164_)AR 641022.0 V6 Turbo (164.K3)19961482011992.09 - 1998.09Informacje o ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 V6 Turbo (164.K3) 1992.09 - 1998.09
ALFA ROMEO164 (164_)AR 662012.5 V6 (164A1C)24921201631992.09 - 1998.09Informacje o ALFA ROMEO 164 (164_) 2.5 V6 (164A1C) 1992.09 - 1998.09
ALFA ROMEO164 (164_)AR 06430, AR 643013.0 i.e. QV (164.AG)29591472001990.09 - 1992.09Informacje o ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 i.e. QV (164.AG) 1990.09 - 1992.09
ALFA ROMEO164 (164_)AR 64304, AR 643073.0 24V QV Napęd na wszystkie koła (164K1H)29591712331992.11 - 1997.10Informacje o ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V QV Napęd na wszystkie koła (164K1H) 1992.11 - 1997.10
ALFA ROMEO164 (164_)AR 64308, AR 643073.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C)29591702311994.02 - 1998.09Informacje o ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C) 1994.02 - 1998.09
ALFA ROMEO164 (164_)AR 643043.0 (164H1)29591702311995.03 - 1997.08Informacje o ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 (164H1) 1995.03 - 1997.08
ALFA ROMEO166 (936_)AR 341032.0 T.Spark (936A3A__)19701141551998.09 - 2000.10Informacje o ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3A__) 1998.09 - 2000.10
ALFA ROMEO166 (936_)AR 363012.0 T.Spark (936A3B00)19701101502000.10 - 2007.06Informacje o ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3B00) 2000.10 - 2007.06
ALFA ROMEO166 (936_)AR 341022.0 V6 (936A3___)19961512051998.09 - 2000.10Informacje o ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 V6 (936A3___) 1998.09 - 2000.10
ALFA ROMEO166 (936_)AR 342022.4 JTD (936A2A__)23871001361998.09 - 2000.10Informacje o ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936A2A__) 1998.09 - 2000.10
ALFA ROMEO166 (936_)839 A6.0002.4 JTD (936A2B__)23871031402000.10 - 2007.06Informacje o ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936A2B__) 2000.10 - 2007.06
ALFA ROMEO166 (936_)841 C0002.4 JTD (936AXA00, 936A3B00)23871101502002.04 - 2007.06Informacje o ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936AXA00, 936A3B00) 2002.04 - 2007.06
ALFA ROMEO166 (936_)841 G.000, 841 H.0002.4 JTD (936AXC00, 936AXD01)23871291752003.10 - 2007.06Informacje o ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936AXC00, 936AXD01) 2003.10 - 2007.06
ALFA ROMEO166 (936_)841 M.000, 841 N.0002.4 JTD (936AXD01, 936AXC00)23871201632003.10 - 2007.06Informacje o ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936AXD01, 936AXC00) 2003.10 - 2007.06
ALFA ROMEO166 (936_)936 B.000, 841 M.0002.4 JTD (936AXC00, 936AXG00)23871361852005.07 - 2007.06Informacje o ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936AXC00, 936AXG00) 2005.07 - 2007.06
ALFA ROMEO166 (936_)841 M.0002.4 JTD (936AXC00)23871321802006.07 - 2007.06Informacje o ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936AXC00) 2006.07 - 2007.06
ALFA ROMEO166 (936_)AR 342012.5 V6 24V (936A2___)24921401901998.09 - 2006.12Informacje o ALFA ROMEO 166 (936_) 2.5 V6 24V (936A2___) 1998.09 - 2006.12
ALFA ROMEO166 (936_)AR 362012.5 V6 24V (936A21__)24921381882000.10 - 2007.06Informacje o ALFA ROMEO 166 (936_) 2.5 V6 24V (936A21__) 2000.10 - 2007.06
ALFA ROMEO166 (936_)AR 34301, AR 343023.0 V6 24V (936A1000, 936A1001)29591662261998.09 - 2007.06Informacje o ALFA ROMEO 166 (936_) 3.0 V6 24V (936A1000, 936A1001) 1998.09 - 2007.06
ALFA ROMEO166 (936_)AR 361013.0 V6 24V (936A11__)29591622202000.10 - 2007.06Informacje o ALFA ROMEO 166 (936_) 3.0 V6 24V (936A11__) 2000.10 - 2007.06
ALFA ROMEO166 (936_)936 A.0003.2 V6 24V (936AXB00, 936AXA00)31791762402003.10 - 2007.06Informacje o ALFA ROMEO 166 (936_) 3.2 V6 24V (936AXB00, 936AXA00) 2003.10 - 2007.06
ALFA ROMEOBRERA (939_)844 A2.0002.0 JTDM (939DXQ1B)19561201632008.03 - 2010.06Informacje o ALFA ROMEO BRERA (939_) 2.0 JTDM (939DXQ1B) 2008.03 - 2010.06
ALFA ROMEOBRERA (939_)939 B3.0002.0 JTDM (939DXP1B)19561251702009.05 - 2010.06Informacje o ALFA ROMEO BRERA (939_) 2.0 JTDM (939DXP1B) 2009.05 - 2010.06
ALFA ROMEOBRERA (939_)939 A5.0002.2 JTS (939.DXB11)21981361852006.01 - 2011.05Informacje o ALFA ROMEO BRERA (939_) 2.2 JTS (939.DXB11) 2006.01 - 2011.05
ALFA ROMEOGT (937_)937 A5.0001.9 JTD (937CXN1B)19101101502003.11 - 2010.09Informacje o ALFA ROMEO GT (937_) 1.9 JTD (937CXN1B) 2003.11 - 2010.09
ALFA ROMEOGT (937_)937 A1.000, 932 A2.0002.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11)19701211652003.11 - 2010.09Informacje o ALFA ROMEO GT (937_) 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11) 2003.11 - 2010.09
ALFA ROMEOGT (937_)936 A.0003.2 GTA (937CXP1B)31791762402003.11 - 2010.09Informacje o ALFA ROMEO GT (937_) 3.2 GTA (937CXP1B) 2003.11 - 2010.09
ALFA ROMEOSPIDER (939_)844 A2.0002.0 JTDM (939DXQ1B)19561201632009.04 - 2011.03Informacje o ALFA ROMEO SPIDER (939_) 2.0 JTDM (939DXQ1B) 2009.04 - 2011.03
ALFA ROMEOSPIDER (939_)939 B3.0002.0 JTDM (939DXP1B, 939EXP1B)19561251702009.05 - 2010.06Informacje o ALFA ROMEO SPIDER (939_) 2.0 JTDM (939DXP1B, 939EXP1B) 2009.05 - 2010.06
ALFA ROMEOSPIDER (939_)939 A5.0002.2 JTS (939EXB1B, 939EXB11)21981361852006.03 - 2011.03Informacje o ALFA ROMEO SPIDER (939_) 2.2 JTS (939EXB1B, 939EXB11) 2006.03 - 2011.03
AUDIA1 (8X1, 8XK)CHZB, DKLD1.0 TFSI99970952015.03 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI 2015.03 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CHZE1.0 TFSI99960822016.01 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI 2016.01 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CBZA1.2 TFSI119763862010.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.2 TFSI 2010.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAXA, CNVA1.4 TFSI1390901222010.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2010.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAVG, CTHG1.4 TFSI13901361852011.01 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2011.01 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CPTA1.4 TFSI13951031402012.04 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2012.04 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CZCA, CZDD1.4 TFSI1395921252014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CZEA1.4 TSI13951101502014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TSI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CUSB1.4 TDI142266902014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAYC1.6 TDI1598771052010.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2010.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAYB1.6 TDI159866902011.03 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2011.03 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CXMA1.6 TDI1598851152014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)DAJB1.8 TFSI17981411922015.02 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.8 TFSI 2015.02 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CFHD2.0 TDI19681051432011.09 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI 2011.09 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CFHB2.0 TDI19681001362012.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI 2012.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CDLH2.0 TFSI quattro19841882562012.03 - 2012.11Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TFSI quattro 2012.03 - 2012.11
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CHZB, DKLD1.0 TFSI99970952015.03 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.0 TFSI 2015.03 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CHZE1.0 TFSI99960822016.01 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.0 TFSI 2016.01 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CBZA1.2 TFSI119763862012.01 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.2 TFSI 2012.01 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAXA, CNVA1.4 TFSI1390901222011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAVG, CTHG1.4 TFSI13901361852011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CPTA1.4 TFSI13951031402012.04 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2012.04 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CZCA, CZDD1.4 TFSI1395921252014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CZEA1.4 TSI13951101502014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TSI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CUSB1.4 TDI142266902014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAYC1.6 TDI1598771052011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAYB1.6 TDI159866902011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CXMA1.6 TDI1598851152014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)DAJB1.8 TFSI17981411922015.02 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.8 TFSI 2015.02 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CFHD2.0 TDI19681051432011.09 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI 2011.09 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CFHB2.0 TDI19681001362012.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI 2012.05 - 2015.04
AUDIA2 (8Z0)BAD1.6 FSI1598811102002.05 - 2005.08Informacje o AUDI A2 (8Z0) 1.6 FSI 2002.05 - 2005.08
AUDIA3 (8L1)AEH, AKL, APF1.61595741011996.09 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.6 1996.09 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AVU, BFQ1.61595751022000.08 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.6 2000.08 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AGN, APG1.81781921251996.09 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.8 1996.09 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AGU, AQA, ARZ, AUM1.8 T17811101501996.12 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.8 T 1996.12 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AGU, AQA, ARX1.8 T quattro17811101501996.12 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro 1996.12 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AJQ, ARY1.8 T quattro17811321801998.10 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro 1998.10 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AJQ, APP, ARY, AUQ1.8 T17811321801998.12 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.8 T 1998.12 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)APY, AMK, AULS3 quattro17811542101999.03 - 2002.04Informacje o AUDI A3 (8L1) S3 quattro 1999.03 - 2002.04
AUDIA3 (8L1)BAMS3 quattro17811652242001.10 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) S3 quattro 2001.10 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AGR, ALH1.9 TDI189666901996.09 - 2001.07Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 1996.09 - 2001.07
AUDIA3 (8L1)AHF, ASV1.9 TDI1896811101997.08 - 2001.07Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 1997.08 - 2001.07
AUDIA3 (8L1)ASZ1.9 TDI1896961302000.08 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 2000.08 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)ASZ1.9 TDI quattro1896961302000.08 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro 2000.08 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)ATD, AXR1.9 TDI1896741002000.10 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 2000.10 - 2003.05
AUDIA3 (8P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.2 TSI 2010.04 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CAXC, CMSA1.4 TFSI1390921252007.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI 2007.09 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BGU, BSE, BSF1.61595751022003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CCSA, CMXA1.6 E-Power1595751022011.01 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 E-Power 2011.01 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BAG, BLP, BLF1.6 FSI1598851152003.08 - 2007.09Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 FSI 2003.08 - 2007.09
AUDIA3 (8P1)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602006.11 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI 2006.11 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CDAA1.8 TFSI quattro17981181602008.07 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro 2008.07 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052003.05 - 2010.05Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI 2003.05 - 2010.05
AUDIA3 (8P1)BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA2.0 TDI 16V19681031402003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)AZV, CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BMM2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702006.03 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2006.03 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BUY2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502003.05 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI 2003.05 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AXX, BWA, CAWB, CCZA2.0 TFSI19841472002004.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI 2004.09 - 2012.08
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBZB1.2 TFSI1197771052010.03 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.2 TFSI 2010.03 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAXC1.4 TFSI1390921252011.02 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.4 TFSI 2011.02 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BSE1.61595751022008.09 - 2010.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 2008.09 - 2010.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.8 TFSI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BLS1.9 TDI1896771052008.04 - 2009.10Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.9 TDI 2008.04 - 2009.10
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBAB, CFFB2.0 TDI19681031402008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAWB, CCZA2.0 TFSI19841472002008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TFSI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 Sportback (8PA)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI 2010.04 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CAXC, CMSA1.4 TFSI1390921252007.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI 2007.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BGU, BSE, BSF1.61595751022004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CCSA, CMXA1.6 E-Power1595751022011.01 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power 2011.01 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BLP, BLF1.6 FSI1598851152004.09 - 2007.09Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI 2004.09 - 2007.09
AUDIA3 Sportback (8PA)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602006.11 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI 2006.11 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CDAA1.8 TFSI quattro17981181602008.07 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro 2008.07 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.09 - 2010.05Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI 2004.09 - 2010.05
AUDIA3 Sportback (8PA)AZV, CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA2.0 TDI 16V19681031402004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BMM2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702006.03 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2006.03 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BUY2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.09 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI 2004.09 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA2.0 TFSI19841472002004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI 2004.09 - 2013.03
AUDIA4 (8D2, B5)ADP, AHL, ANA, ARM1.61595741001994.11 - 2000.10Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.6 1994.11 - 2000.10
AUDIA4 (8D2, B5)ALZ1.61595751022000.07 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.6 2000.07 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ADR, APT, ARG, AVV1.81781921251994.11 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 1994.11 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT, ATW1.8 T17811101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFY1.81781851151995.04 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 1995.04 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJL1.8 T17811321801997.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T 1997.12 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)1Z, AHU, AHH1.9 TDI189666901995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101995.10 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1995.10 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFF1.9 TDI189655751995.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1995.12 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJM1.9 TDI1896851162000.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 2000.03 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 1997.03 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.08 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 1997.08 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFB, AKN2.5 TDI24961101501997.09 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.5 TDI 1997.09 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ABC2.625981101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.6 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AAH, AFC2.827711281741995.09 - 1997.07Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 1995.09 - 1997.07
AUDIA4 (8D2, B5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA, ATQ2.827711421931996.10 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 1996.10 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ATX2.827711401901999.09 - 2000.10Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 1999.09 - 2000.10
AUDIA4 (8E2, B6)ALZ1.61595751022000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.6 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVJ1.8 T17811101502000.11 - 2002.07Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2000.11 - 2002.07
AUDIA4 (8E2, B6)AVJ1.8 T quattro17811101502000.11 - 2002.07Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2000.11 - 2002.07
AUDIA4 (8E2, B6)AMB, AWM1.8 T quattro17811251702001.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2001.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AMB1.8 T17811251702001.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2001.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BFB1.8 T quattro17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BEX1.8 T17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BEX1.8 T quattro17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVB1.9 TDI1896741012001.05 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2001.05 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVF1.9 TDI quattro1896961302001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BKE1.9 TDI1896851162004.06 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)ALT2.01984961302000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.0 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AWA2.0 FSI19841101502002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AMM2.423931201632001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BDV2.423931251702001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.5 TDI quattro 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AYM2.5 TDI24961141552001.08 - 2002.07Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.5 TDI 2001.08 - 2002.07
AUDIA4 (8E2, B6)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.5 TDI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)ASN, AVK3.0 quattro29761622202000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 quattro 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)ASN, AVK3.029761622202000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BBJ3.0 quattro29761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 quattro 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BBJ3.029761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BBK, BHFS4 quattro41632533442003.03 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) S4 quattro 2003.03 - 2004.12
AUDIA4 (8EC, B7)ALZ1.61595751022004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 1.6 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BFB1.8 T17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 1.8 T 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BFB1.8 T quattro17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 1.8 T quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BKE, BRB1.9 TDI1896851162004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 1.9 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BLB, BRE2.0 TDI 16V19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 16V 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BNA, BRF2.0 TDI19681001362004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BPW2.0 TDI19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.09Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.09
AUDIA4 (8EC, B7)BVF2.0 TDI1968931262005.11 - 2006.11Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2005.11 - 2006.11
AUDIA4 (8EC, B7)BPW2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BRD2.0 TDI19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BVA2.0 TDI quattro19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BVA2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BRD2.0 TDI quattro19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BGB, BWE, BWT, BPG2.0 TFSI quattro19841472002004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TFSI quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BGB, BWE, BWT, BPG2.0 TFSI19841472002004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TFSI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)ALT2.01984961302004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BPJ, BYK2.0 TFSI19841251702006.10 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TFSI 2006.10 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BDG2.5 TDI24961201632004.11 - 2006.05Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.5 TDI 2004.11 - 2006.05
AUDIA4 (8EC, B7)BSG2.7 TDI26981201632005.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.7 TDI 2005.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BKN3.0 TDI quattro29671502042004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 3.0 TDI quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BBJ3.0 quattro29761602182004.11 - 2006.07Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 3.0 quattro 2004.11 - 2006.07
AUDIA4 (8EC, B7)AUK, BKH3.2 FSI quattro31231882552005.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 3.2 FSI quattro 2005.01 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)AUK3.2 FSI31231882552005.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 3.2 FSI 2005.01 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BBK, BHFS4 quattro41632533442004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) S4 quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8K2, B8)CAGA, CMEA, CJCA, CMFA2.0 TDI19681051432007.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 (8K2, B8) 2.0 TDI 2007.11 - 2015.12
AUDIA4 (8K2, B8)CAPA, CCWA, CCLA3.0 TDI quattro29671762402007.11 - 2012.03Informacje o AUDI A4 (8K2, B8) 3.0 TDI quattro 2007.11 - 2012.03
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ADP, AHL, ANA, ARM1.61595741001994.11 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.6 1994.11 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ALZ1.61595751022000.07 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.6 2000.07 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFY1.81781851151995.07 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 1995.07 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ADR, APT, ARG, AVV1.81781921251996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501996.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T 1996.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJL1.8 T17811321801997.12 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T 1997.12 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)1Z, AHU, AHH1.9 TDI189666901996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AHU1.9 DUO189666901998.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 DUO 1998.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJM, ATJ1.9 TDI1896851152000.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 2000.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 1997.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.08 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 1997.08 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFB, AKN2.5 TDI24961101501997.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.5 TDI 1997.09 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ABC2.625981101501996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.6 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ACK, ALG, APR, AQD, AHA2.827711421931996.10 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 1996.10 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ALZ1.61595751022001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.6 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVJ1.8 T17811101502001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVJ1.8 T quattro17811101502001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BFB1.8 T quattro17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BEX1.8 T quattro17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BEX1.8 T17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVB1.9 TDI1896741012001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVF1.9 TDI quattro1896961302001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BKE1.9 TDI1896851162004.06 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ALT2.01984961302001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.0 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AWA2.0 FSI19841101502002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AMM2.423931201632001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BDV2.423931251702001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AYM2.5 TDI24961141552001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.5 TDI 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.5 TDI quattro 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.5 TDI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BBJ3.0 quattro29761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BBJ3.029761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ASN3.029761622202001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ASN, AVK3.0 quattro29761622202001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8ED, B7)ALZ1.61595751022004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.6 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BFB1.8 T17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.8 T 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BFB1.8 T quattro17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.8 T quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BKE, BRB1.9 TDI1896851162004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.9 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BNA, BRF2.0 TDI19681001362004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BLB, BRE2.0 TDI 16V19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 16V 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BPW2.0 TDI19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.09Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.09
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BVF2.0 TDI1968931262005.11 - 2006.11Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2005.11 - 2006.11
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BPW2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BVA2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BRD2.0 TDI quattro19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BRD2.0 TDI19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BVA2.0 TDI quattro19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)ALT2.01984961302004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BPJ, BYK2.0 TFSI19841251702006.10 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TFSI 2006.10 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BDG2.5 TDI24961201632004.11 - 2006.05Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.5 TDI 2004.11 - 2006.05
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T 2002.07 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BFB1.8 T quattro17811201632003.05 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T quattro 2003.05 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BPW2.0 TDI19681031402006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BRC2.0 TDI19681001362006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)ALT2.01984961302004.09 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 2004.09 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BWE, BWT2.0 TFSI 16V19841472002006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TFSI 16V 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)AMM2.423931201632002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.4 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BDV2.423931251702002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.4 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.08 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.5 TDI 2002.08 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BPP2.7 TDI26981321802006.06 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.7 TDI 2006.06 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 TDI quattro 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BKN3.0 TDI quattro29671502042006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 TDI quattro 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BBJ3.029761602182002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)ASN, AVK, BGN3.029761622202002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)ASN, AVK, BGN3.0 quattro29761622202003.05 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 quattro 2003.05 - 2005.12
AUDIA6 (4B2, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501997.01 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T 1997.01 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T quattro17811101501997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AFY1.81781851161997.05 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 1997.05 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJP, AQE, ARH1.81781921251997.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 1997.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJL1.8 T17811321801997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101997.04 - 2000.10Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI 1997.04 - 2000.10
AUDIA6 (4B2, C5)AJM1.9 TDI1896851152000.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI 2000.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ALT2.01984961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.0 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJG, APZ2.4 quattro23931201631997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.4 quattro23931211651997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)APC2.423931151561997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ALW, ARN, ASM2.423931001361998.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1998.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)APC2.4 quattro23931151561998.08 - 1999.07Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 quattro 1998.08 - 1999.07
AUDIA6 (4B2, C5)BDV2.4 quattro23931251702001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)BDV2.423931251702001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AFB, AKN2.5 TDI quattro24961101501997.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI quattro 1997.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AFB, AKN2.5 TDI24961101501997.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI 1997.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802000.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI quattro 2000.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI24961321802000.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI 2000.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AYM2.5 TDI24961141552001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI 2002.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJK, AZA2.7 T quattro26711692301997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJK2.7 T26711692301999.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 T 1999.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)APB, BEL2.7 quattro26711872542001.05 - 2004.07Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 quattro 2001.05 - 2004.07
AUDIA6 (4B2, C5)ARE, BES2.7 T quattro26711842502001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 T quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, ATQ2.827711421931997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, ATQ2.8 quattro27711421931997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AGE2.827711321801997.10 - 2000.05Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 1997.10 - 2000.05
AUDIA6 (4B2, C5)AGE2.8 quattro27711321801998.01 - 2000.04Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 quattro 1998.01 - 2000.04
AUDIA6 (4B2, C5)ATX2.8 quattro27711401901999.07 - 2001.05Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 quattro 1999.07 - 2001.05
AUDIA6 (4B2, C5)ATX2.827711401901999.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 1999.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)BBJ3.0 quattro29761602182001.06 - 2004.07Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.0 quattro 2001.06 - 2004.07
AUDIA6 (4B2, C5)BBJ3.029761602182001.06 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.0 2001.06 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ASN3.0 quattro29761622202001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.0 quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ASN3.029761622202001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.0 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AQG3.736971912601999.03 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.7 1999.03 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AQG3.7 quattro36971912601999.03 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.7 quattro 1999.03 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ARS, AWN, ASG, ART4.2 quattro41722202991998.11 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 4.2 quattro 1998.11 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ANK, AQJS6 quattro41722503401999.09 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) S6 quattro 1999.09 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)BCYRS6 quattro41723314502002.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) RS6 quattro 2002.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T quattro17811101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJP, AQE, ARH1.81781921251997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AFY1.81781851161998.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 1998.02 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJL1.8 T17811321801999.04 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T 1999.04 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101998.02 - 2001.04Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI 1998.02 - 2001.04
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJM1.9 TDI1896851152000.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI 2000.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ALT2.01984961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.0 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.4 quattro23931211651997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)APC2.423931151561997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJG, APZ2.4 quattro23931201631997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ALW, ARN, ASM2.423931001361998.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1998.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)APC2.4 quattro23931151561998.08 - 2001.05Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro 1998.08 - 2001.05
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BDV2.4 quattro23931251702001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BDV2.423931251702001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AFB, AKN2.5 TDI quattro24961101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AFB, AKN2.5 TDI24961101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802000.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI quattro 2000.02 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI24961321802000.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI 2000.02 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AYM2.5 TDI24961141552001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI 2002.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJK, AZA2.7 T quattro26711692301997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJK2.7 T26711692301999.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T 1999.02 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ARE, BES2.7 T quattro26711842502001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AGE2.827711321801997.12 - 2000.05Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 1997.12 - 2000.05
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, ATQ2.8 quattro27711421931997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD2.827711421931997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ATX2.827711401901999.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 1999.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BBJ3.0 quattro29761602182001.06 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 quattro 2001.06 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BBJ3.029761602182001.06 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 2001.06 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ASN3.0 quattro29761622202001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ASN3.029761622202001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AQG3.736971912601999.03 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.7 1999.03 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AQG3.7 quattro36971912601999.03 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.7 quattro 1999.03 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ARS, ASG4.2 quattro41722202991998.11 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 4.2 quattro 1998.11 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ANK, AQJ, BBDS6 quattro41722503401999.09 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) S6 quattro 1999.09 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BCYRS6 quattro41723314502002.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) RS6 quattro 2002.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BRVRS6 plus quattro41723534802004.04 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) RS6 plus quattro 2004.04 - 2005.01
AUDIALLROAD (4BH, C5)AKE, BAU2.5 TDI quattro24961321802000.05 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.5 TDI quattro 2000.05 - 2005.08
AUDIALLROAD (4BH, C5)BCZ2.5 TDI quattro24961201632003.05 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.5 TDI quattro 2003.05 - 2005.08
AUDIALLROAD (4BH, C5)ARE, BES2.7 T quattro26711842502000.05 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.7 T quattro 2000.05 - 2005.08
AUDIALLROAD (4BH, C5)APB, BEL2.7 quattro26711872542000.09 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.7 quattro 2000.09 - 2005.08
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFFB, CLJA2.0 TDI19681031402011.09 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2011.09 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFFA, DFTB, CUVB2.0 TDI19681001362011.09 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2011.09 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CCZC2.0 TFSI quattro19841251702011.06 - 2015.04Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro 2011.06 - 2015.04
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CPSA2.0 TFSI quattro19841552112011.06 - 2015.04Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro 2011.06 - 2015.04
AUDITT (8J3)CDAA1.8 TFSI17981181602008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 1.8 TFSI 2008.06 - 2014.06
AUDITT (8J3)BWA, BPY, CCTA2.0 TFSI19841472002006.08 - 2010.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI 2006.08 - 2010.06
AUDITT (8J3)CESA2.0 TFSI19841552112010.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI 2010.05 - 2014.06
AUDITT (8N3)AJQ, APP, AUQ, ATC1.8 T17811321801998.10 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T 1998.10 - 2006.06
AUDITT (8N3)APX, BAM, BEA1.8 T quattro17811652241998.10 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 1998.10 - 2006.06
AUDITT (8N3)AJQ, ARY, AUQ, ATC1.8 T quattro17811321801998.10 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 1998.10 - 2006.06
AUDITT (8N3)AUM1.8 T17811101502002.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T 2002.09 - 2006.06
AUDITT (8N3)BFV1.8 T quattro17811802452005.03 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 2005.03 - 2006.06
AUDITT (8N3)BVR1.8 T quattro17811401902005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 2005.09 - 2006.06
AUDITT (8N3)BVP1.8 T17811201632005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T 2005.09 - 2006.06
AUDITT (8N3)BVR1.8 T17811401902005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T 2005.09 - 2006.06
AUDITT (8N3)BHE, BPF3.2 VR6 quattro31891842502003.07 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 3.2 VR6 quattro 2003.07 - 2006.06
AUDITT Roadster (8J9)CDAA1.8 TFSI17981181602008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 1.8 TFSI 2008.06 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)BWA, BPY, CCTA2.0 TFSI19841472002007.03 - 2010.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI 2007.03 - 2010.06
AUDITT Roadster (8J9)CESA2.0 TFSI19841552112010.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI 2010.05 - 2014.06
AUDITT Roadster (8N9)APX, BAM, BEA1.8 T quattro17811652241999.10 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro 1999.10 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)AJQ, APP, AUQ, AWP, ATC1.8 T17811321801999.10 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T 1999.10 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)AUM1.8 T17811101502001.01 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T 2001.01 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)BVP1.8 T17811201632005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T 2005.09 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)BVR1.8 T17811401902005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T 2005.09 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)BHE, BPF3.2 VR6 quattro31891842502003.07 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro 2003.07 - 2006.06
BMW5 Touring (E34)M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)525 ix24941411921992.01 - 1996.03Informacje o BMW 5 Touring (E34) 525 ix 1992.01 - 1996.03
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) Electric 28382003.07 - 2005.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) Electric 2003.07 - 2005.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)HDZ (TU1M), HFX (TU1JP)1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)112444601996.07 - 2008.03Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) 1996.07 - 2008.03
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), KFW (TU3A)1.4 i (MBKFX, MBKFW)136055751996.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW) 1996.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)KFW (TU3JP)1.4 bivalent136048652002.11 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.4 bivalent 2002.11 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)KFW (TU3JP)1.4 i bivalent (MBKFW)136055752003.04 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.4 i bivalent (MBKFW) 2003.04 - 2005.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX)156066902005.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) 2005.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)DV6B, 9HW (DV6BTED4)1.6 HDI 75 (MB9HW)156055752005.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.6 HDI 75 (MB9HW) 2005.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)NFU (TU5JP4)1.6 16V (MBNFU)1587801092000.10 - 2008.03Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.6 16V (MBNFU) 2000.10 - 2008.03
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587811102005.08 - 2007.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.6 16V 2005.08 - 2007.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY)199766902000.11 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY) 2000.11 - 2005.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) Electric 28381998.01 - 2005.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) Electric 1998.01 - 2005.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)HDZ (TU1M), HFX (TU1JP)1.1 i (MFHDZ, MFHFX)112444601996.07 - 2008.05Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) 1996.07 - 2008.05
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC)136055751996.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC) 1996.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)KFW (TU3JP)1.4136053722002.11 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.4 2002.11 - 2005.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)KFW (TU3JP)1.4 bivalent136048652002.11 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.4 bivalent 2002.11 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)KFW (TU3JP)1.4 i bivalent (MFKFW)136055752003.04 - 2008.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.4 i bivalent (MFKFW) 2003.04 - 2008.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)9HX (DV6ATED4)1.6 HDI 90 (MF9HX)156066902005.07 - 2008.05Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 HDI 90 (MF9HX) 2005.07 - 2008.05
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)DV6B, 9HW (DV6BTED4)1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC)156055752005.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC) 2005.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)NFU (TU5JP4)1.6 16V (MFNFU)1587801092000.10 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 16V (MFNFU) 2000.10 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)NFU (TU5JP4)1.6 16V (MFNFU)1587811102002.11 - 2008.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 16V (MFNFU) 2002.11 - 2008.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)LFX (XU7JB)1.8 i 4WD (MFLFX)176166901997.04 - 2001.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.8 i 4WD (MFLFX) 1997.04 - 2001.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)LFX (XU7JB)1.8 i (MFLFX)176166901997.05 - 2002.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.8 i (MFLFX) 1997.05 - 2002.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)A9A (XUD7)1.8 D (MFA9A)176943581998.07 - 2002.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.8 D (MFA9A) 1998.07 - 2002.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D 4WD (MFWJZ)186851691998.07 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.9 D 4WD (MFWJZ) 1998.07 - 2005.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D (MFWJZ)186851701998.07 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.9 D (MFWJZ) 1998.07 - 2005.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)RHY (DW10TD)2.0 HDi 4x4 (MFRHY)199766902002.11 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 2.0 HDi 4x4 (MFRHY) 2002.11 - 2005.10
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)HNZ (EB2DT)1.2 PureTech 1101199811102016.02 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.2 PureTech 110 2016.02 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 110 2008.04 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B)1.6 HDi 90156066902008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90 2008.04 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HN (DV6ETED), BHW (DV6FE)1.6 HDi 75 / BlueHDi 75156055752008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 75 / BlueHDi 75 2008.04 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HT (DV6BTED4)1.6 HDi 75 16V156055752008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 75 16V 2008.04 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HR (DV6C), 9HL (DV6C)1.6 HDi 1101560821122010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 110 2010.07 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)1.6 HDi 90156068922010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90 2010.07 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HR (DV6C)1.6 HDi 1151560841142010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 115 2010.07 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202014.12 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 BlueHDi 120 2014.12 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992014.12 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 BlueHDi 100 2014.12 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)NFU (TU5JP4)1.61587801092008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 2008.04 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)NFR (TU5JP4B)1.6158766902008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 2008.04 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)5FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202009.11 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 VTi 120 2009.11 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)5FK (EP6CB)1.6 VTi 95159872982010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 VTi 95 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)Y4F1Electric 35482013.01 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) Electric 2013.01 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)Y4F1Electric 49672014.03 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) Electric 2014.03 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 110 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HX (DV6AUTED4), 9HS (DV6TED4BU)1.6 HDi 90 16V156066902008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 90 16V 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HT (DV6BTED4), 9HT (DV6BUTED4)1.6 HDi 75156055752008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 75 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HL (DV6C)1.6 HDi 1151560841142010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 115 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HF (DV6DTED), 9HE (DV6DBM)1.6 HDi 90156066902010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 90 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HR (DV6C), 9HL (DV6C)1.6 HDi 1101560821122010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 110 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)1.6 HDi 90156068922010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 90 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HN (DV6ETED), BHW (DV6FE)1.6 HDi / BlueHDi 75156055752010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi / BlueHDi 75 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HF (DV6DTED)1.6 HDi 90 4x4156066902012.02 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 90 4x4 2012.02 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202014.12 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 BlueHDi 120 2014.12 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992014.12 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 BlueHDi 100 2014.12 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)NFR (TU5JP4B)1.6158766902008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)NFU (TU5JP4)1.61587801092008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)5FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202009.11 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 VTi 120 2009.11 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)5FK (EP6CB)1.6 VTi 95159872982010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 VTi 95 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Platforma / podwozie (B9)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi 90 16V156066902008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 HDi 90 16V 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Platforma / podwozie (B9)9HJ (DV6DTEDM)1.6 HDi 92156068922010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 HDi 92 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Platforma / podwozie (B9)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992014.12 - Informacje o CITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 BlueHDi 100 2014.12 -
CITROËNC2 (JM_)KFV (TU3JP), KFV (TU3A)1.4136054732003.09 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.4 2003.09 - 2009.12
CITROËNC2 (JM_)KFV (TU3JP)1.4136055752006.10 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.4 2006.10 - 2009.12
CITROËNC2 (JM_)8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)1.4 HDi139850682003.07 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.4 HDi 2003.07 - 2009.12
CITROËNC2 (JM_)8HX (DV4TD)1.4 HDi139851692003.09 - 2005.04Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.4 HDi 2003.09 - 2005.04
CITROËNC2 (JM_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092005.09 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.6 HDi 2005.09 - 2009.12
CITROËNC2 (JM_)NFU (TU5JP4)1.61587801092003.07 - 2010.10Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.6 2003.07 - 2010.10
CITROËNC2 (JM_)NFS (TU5JP4S)1.6 VTS1587901222004.10 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.6 VTS 2004.10 - 2009.12
CITROËNC2 ENTERPRISE (JG_)8HZ (DV4TD)1.4 HDi139851692003.11 - 2005.04Informacje o CITROËN C2 ENTERPRISE (JG_) 1.4 HDi 2003.11 - 2005.04
CITROËNC2 ENTERPRISE (JG_)8HX (DV4TD)1.4 HDi139850682006.09 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 ENTERPRISE (JG_) 1.4 HDi 2006.09 - 2009.12
CITROËNC3 I (FC_, FN_)8HY (DV4TED4)1.4 16V HDi139866902002.02 - Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V HDi 2002.02 -
CITROËNC3 I (FC_, FN_)9HZ (DV6TED4)1.6 16V HDi1560801092005.09 - Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi 2005.09 -
CITROËNC3 I (FC_, FN_)9HX (DV6ATED4)1.6 16V HDi156066902005.10 - Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi 2005.10 -
CITROËNC3 I (FC_, FN_)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092002.02 - 2010.08Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V 2002.02 - 2010.08
CITROËNC3 I (FC_, FN_)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587811102003.05 - 2005.09Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V 2003.05 - 2005.09
CITROËNC3 II (SC_)ZMZ (EB0)1.0 VTi 6899950682012.08 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.0 VTi 68 2012.08 -
CITROËNC3 II (SC_)HFX (TU1A), HFV (TU1A)1.1 i112444602009.09 - 2013.01Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.1 i 2009.09 - 2013.01
CITROËNC3 II (SC_)HFX (TU1A)1.1 BiFuel112444602010.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.1 BiFuel 2010.11 -
CITROËNC3 II (SC_)HMZ (EB2F), HMZ (EB2)1.2 VTi 82119960822012.06 - 2016.09Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.2 VTi 82 2012.06 - 2016.09
CITROËNC3 II (SC_)HNZ (EB2DT)1.2 THP 1101199811102014.10 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.2 THP 110 2014.10 -
CITROËNC3 II (SC_)K6E (TU3A), KFT (TU3AE5)1.4136054732009.11 - 2016.09Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.4 2009.11 - 2016.09
CITROËNC3 II (SC_)KFT (TU3A)1.4 LPG136054732010.07 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.4 LPG 2010.07 -
CITROËNC3 II (SC_)8FR (EP3)1.4 VTi139772982009.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.4 VTi 2009.11 -
CITROËNC3 II (SC_)8FP (EP3C)1.4 VTi 95139770952009.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.4 VTi 95 2009.11 -
CITROËNC3 II (SC_)8HZ (DV4TD), 8HR (DV4C)1.4 HDi 70139850682009.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.4 HDi 70 2009.11 -
CITROËNC3 II (SC_)9HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122009.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 110 2009.11 -
CITROËNC3 II (SC_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi 90156066902009.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 90 2009.11 -
CITROËNC3 II (SC_)9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)1.6 HDi156068922009.11 - 2016.09Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 2009.11 - 2016.09
CITROËNC3 II (SC_)9HD (DV6C)1.6 HDi 1151560841142012.09 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 115 2012.09 -
CITROËNC3 II (SC_)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992014.07 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.6 BlueHDi 100 2014.07 -
CITROËNC3 II (SC_)9HK (DV6ETEDM), BHW (DV6FE)1.6 BlueHDi 75156055752015.04 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.6 BlueHDi 75 2015.04 -
CITROËNC3 II (SC_)5FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202009.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.6 VTi 120 2009.11 -
CITROËNC3 II Nadwozie pełne / liftback (SC_)8HR (DV4C)1.4 HDi139850682010.06 - 2016.09Informacje o CITROËN C3 II Nadwozie pełne / liftback (SC_) 1.4 HDi 2010.06 - 2016.09
CITROËNC3 II Nadwozie pełne / liftback (SC_)BHW (DV6FE)1.6 BlueHDi156055752015.03 - 2016.09Informacje o CITROËN C3 II Nadwozie pełne / liftback (SC_) 1.6 BlueHDi 2015.03 - 2016.09
CITROËNC3 III (SX)HMZ (EB2F)1.2 VTi 82119960822016.07 - Informacje o CITROËN C3 III (SX) 1.2 VTi 82 2016.07 -
CITROËNC3 III (SX)HMZ (EB2F)1.2 VTi 82 LPG119960822016.07 - Informacje o CITROËN C3 III (SX) 1.2 VTi 82 LPG 2016.07 -
CITROËNC3 III (SX)HMR (EB2FA)1.2 PureTech 82 LPG119961832018.05 - Informacje o CITROËN C3 III (SX) 1.2 PureTech 82 LPG 2018.05 -
CITROËNC3 III (SX)HMR (EB2FA)1.2 PureTech 82119961832018.05 - Informacje o CITROËN C3 III (SX) 1.2 PureTech 82 2018.05 -
CITROËNC3 III (SX)YHY (DV5RD)1.5 BlueHDi 1001499751022018.05 - Informacje o CITROËN C3 III (SX) 1.5 BlueHDi 100 2018.05 -
CITROËNC3 III (SX)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992016.07 - Informacje o CITROËN C3 III (SX) 1.6 BlueHDi 100 2016.07 -
CITROËNC3 III (SX)NFP (EC5)1.6 VTi (SXNFPT)1587851152017.02 - Informacje o CITROËN C3 III (SX) 1.6 VTi (SXNFPT) 2017.02 -
CITROËNC3 III Van (SX_, SY_)HMR (EB2FA)PureTech 82119961832019.03 - Informacje o CITROËN C3 III Van (SX_, SY_) PureTech 82 2019.03 -
CITROËNC3 III Van (SX_, SY_)HNZ (EB2DT)PureTech 1101199811102019.03 - Informacje o CITROËN C3 III Van (SX_, SY_) PureTech 110 2019.03 -
CITROËNC3 III Van (SX_, SY_)YHY (DV5RD)BlueHDi 1001499751022019.03 - Informacje o CITROËN C3 III Van (SX_, SY_) BlueHDi 100 2019.03 -
CITROËNC3 III Van (SX_, SY_)BHY (DV6FD)BlueHDi 100156073992019.03 - Informacje o CITROËN C3 III Van (SX_, SY_) BlueHDi 100 2019.03 -
CITROËNC3 III Van (SX_, SY_)BHW (DV6FE)BlueHDi 75156055752019.03 - Informacje o CITROËN C3 III Van (SX_, SY_) BlueHDi 75 2019.03 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)HNZ (EB2DT)1.2 THP 1101199811102015.01 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.2 THP 110 2015.01 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)8FS (EP3), 8FP (EP3C), 8FN (EP3)1.4 VTi 95139770952009.02 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.4 VTi 95 2009.02 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)8FN (EP3)1.4 VTi 95 LPG139770952012.01 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.4 VTi 95 LPG 2012.01 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092009.02 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi 2009.02 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902009.02 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi 2009.02 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)9HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122010.05 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi 110 2010.05 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)9HP (DV6DTED)1.6 HDI 90156068922010.07 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDI 90 2010.07 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)9HD (DV6C)1.6 HDi 1151560841142013.01 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi 115 2013.01 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992015.01 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 BlueHDi 100 2015.01 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)5FW (EP6), 5FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202009.02 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 VTi 120 2009.02 -
CITROËNC3 Pluriel (HB_)NFU (TU5JP4)1.61587801092003.05 - Informacje o CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.6 2003.05 -
CITROËNC4 CACTUSHMU (EB2D), HMU (EB2FD)1.2 VTi 75 / PureTech 75119955752014.09 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS 1.2 VTi 75 / PureTech 75 2014.09 -
CITROËNC4 CACTUSHMZ (EB2F)1.2 VTi 82119960822014.09 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS 1.2 VTi 82 2014.09 -
CITROËNC4 CACTUSHNZ (EB2DT), HNV (EB2DTM), HNP (EB2ADT)1.2 THP 1101199811102014.09 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS 1.2 THP 110 2014.09 -
CITROËNC4 CACTUSHNY (EB2DTS), HNS (EB2ADTS)1.2 PureTech 1301199961312017.11 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS 1.2 PureTech 130 2017.11 -
CITROËNC4 CACTUSYHY (DV5RD)1.5 BlueHDi 1001499751022018.06 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS 1.5 BlueHDi 100 2018.06 -
CITROËNC4 CACTUSYHY (DV5RD)1.5 BlueHDi 100149973992018.06 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS 1.5 BlueHDi 100 2018.06 -
CITROËNC4 CACTUSYHX (DV5RC)1.5 BlueHDi 1201499881202018.09 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS 1.5 BlueHDi 120 2018.09 -
CITROËNC4 CACTUS9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM), 9HP (DV6D)1.6 HDi 90156068922014.09 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS 1.6 HDi 90 2014.09 -
CITROËNC4 CACTUSBHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992014.09 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS 1.6 BlueHDi 100 2014.09 -
CITROËNC4 CACTUS Van (0B_, 0P_)HNZ (EB2DT), HNP (EB2ADT)PureTech 1101199811102019.05 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS Van (0B_, 0P_) PureTech 110 2019.05 -
CITROËNC4 CACTUS Van (0B_, 0P_)HMZ (EB2)PureTech 82119960822019.05 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS Van (0B_, 0P_) PureTech 82 2019.05 -
CITROËNC4 CACTUS Van (0B_, 0P_)HNY (EB2DTS)PureTech 1301199961312019.05 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS Van (0B_, 0P_) PureTech 130 2019.05 -
CITROËNC4 CACTUS Van (0B_, 0P_)YHY (DV5RD)BlueHDi 100149973992019.05 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS Van (0B_, 0P_) BlueHDi 100 2019.05 -
CITROËNC4 CACTUS Van (0B_, 0P_)BHY (DV6FD)BlueHDi 100156073992019.05 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS Van (0B_, 0P_) BlueHDi 100 2019.05 -
CITROËNC4 coupe (LA_)KFU (ET3J4)1.4 16V136065882004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.4 16V 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 16V 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)5FT (EP6DT)1.6 THP15981031402008.06 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 THP 2008.06 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)5FX (EP6DT)1.6 THP 15015981101502008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 THP 150 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)5FW (EP6)1.6 VTi 1201598881202008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 VTi 120 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)RFN (EW10J4)2.0 16V19971001362004.11 - 2007.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 16V 2004.11 - 2007.07
CITROËNC4 coupe (LA_)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772004.11 - 2010.12Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 16V 2004.11 - 2010.12
CITROËNC4 coupe (LA_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362004.11 - 2010.12Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 HDi 2004.11 - 2010.12
CITROËNC4 coupe (LA_)RFJ (EW10A)2.0 VTR19971031402006.10 - 2007.12Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 VTR 2006.10 - 2007.12
CITROËNC4 coupe (LA_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 HDi 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092006.10 - 2011.06Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 HDi 2006.10 - 2011.06
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)9HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122010.09 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 HDi 110 2010.09 - 2013.08
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)5FT (EP6DT)1.6 16V15981031402008.07 - 2010.12Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 16V 2008.07 - 2010.12
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)5FW (EP6)1.6 VTi 1201598881202008.07 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 VTi 120 2008.07 - 2013.08
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)5FX (EP6DT)1.6 16V15981101502008.10 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 16V 2008.10 - 2013.08
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)5FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562010.09 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 THP 155 2010.09 - 2013.08
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)6FY (EW7A)1.8 i 16V1749921252006.10 - 2010.12Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.8 i 16V 2006.10 - 2010.12
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)RFJ (EW10A)2.0 i 16V19971031402006.10 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 i 16V 2006.10 - 2013.08
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)RHJ (DW10BTED4), RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13819971001362006.10 - 2013.12Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 138 2006.10 - 2013.12
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)RHE (DW10CTED4)2.0 HDi 15019971101502009.07 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 150 2009.07 - 2013.08
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632010.09 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 165 2010.09 - 2013.08
CITROËNC4 I (LC_)KFU (ET3J4)1.4 16V136065882004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.4 16V 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 16V 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)NFU (TU5JP4)1.6 16V Bio-Flex1587801092007.09 - 2008.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 16V Bio-Flex 2007.09 - 2008.07
CITROËNC4 I (LC_)5FW (EP6)1.6 VTi 1201598881202008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 VTi 120 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)5FT (EP6DT)1.6 THP 14015981031402008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 THP 140 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)5FX (EP6DT)1.6 THP 15015981101502008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 THP 150 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)RFN (EW10J4)2.0 16V19971001362004.11 - 2007.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V 2004.11 - 2007.07
CITROËNC4 I (LC_)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772004.11 - 2008.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V 2004.11 - 2008.07
CITROËNC4 I (LC_)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)RFJ (EW10A)2.0 16V19971051432006.09 - 2009.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V 2006.09 - 2009.07
CITROËNC4 I (LC_)RHZ (DW10ATED)2.0 HDi1997811102007.04 - 2008.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi 2007.04 - 2008.07
CITROËNC4 I (LC_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 I Nadwozie pełne / liftback (LR_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362005.02 - 2010.12Informacje o CITROËN C4 I Nadwozie pełne / liftback (LR_) 2.0 HDi 2005.02 - 2010.12
CITROËNC4 I sedan9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092006.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I sedan 1.6 HDi 2006.07 - 2011.07
CITROËNC4 I sedanNFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092006.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I sedan 1.6 16V 2006.07 - 2011.07
CITROËNC4 I sedanRFJ (EW10A)2.0 16V19971031402006.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I sedan 2.0 16V 2006.07 - 2011.07
CITROËNC4 II (B7)HNY (EB2DTS)1.2 THP 1301199961302014.04 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.2 THP 130 2014.04 -
CITROËNC4 II (B7)HNZ (EB2DT)1.2 THP 1101199811102015.02 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.2 THP 110 2015.02 -
CITROËNC4 II (B7)8FP (EP3C)1.4 VTi 95139770952009.11 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.4 VTi 95 2009.11 -
CITROËNC4 II (B7)9HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122009.11 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 110 2009.11 -
CITROËNC4 II (B7)9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)1.6 HDi 90156068922009.11 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 90 2009.11 -
CITROËNC4 II (B7)9HD (DV6C)1.6 HDi 1151560841142012.07 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 115 2012.07 -
CITROËNC4 II (B7)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992014.07 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 100 2014.07 -
CITROËNC4 II (B7)BHX (DV6FC)1.6 BlueHDi 1151560851152014.08 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 115 2014.08 -
CITROËNC4 II (B7)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202015.02 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 120 2015.02 -
CITROËNC4 II (B7)5FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202009.11 - 2016.12Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 VTi 120 2009.11 - 2016.12
CITROËNC4 II (B7)5FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562009.11 - 2016.12Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 THP 155 2009.11 - 2016.12
CITROËNC4 II (B7)5FS (EP6C)1.6 VTi 120 LPG1598881202011.09 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 VTi 120 LPG 2011.09 -
CITROËNC4 II (B7)RHE (DW10CTED4), AHR (DW10FD)2.0 HDi / BlueHDi 15019971101502009.11 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 2.0 HDi / BlueHDi 150 2009.11 -
CITROËNC4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_)9HR (DV6C)1.6 HDi1560821112009.11 - Informacje o CITROËN C4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_) 1.6 HDi 2009.11 -
CITROËNC4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_)9HP (DV6DTED)1.6 HDi156068922010.06 - Informacje o CITROËN C4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_) 1.6 HDi 2010.06 -
CITROËNC4 II sedan (NC_)5FS (EP6C)1.61598881202013.01 - Informacje o CITROËN C4 II sedan (NC_) 1.6 2013.01 -
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.02 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.6 HDi 2007.02 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)9HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122010.09 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.6 HDi 110 2010.09 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)5FT (EP6DT)1.6 THP 14015981031402008.07 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.6 THP 140 2008.07 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)5FW (EP6)1.6 VTi 1201598881202008.07 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.6 VTi 120 2008.07 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)5FX (EP6DT)1.6 16V15981101502008.07 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.6 16V 2008.07 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)5FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562010.09 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.6 THP 155 2010.09 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)6FY (EW7A)1.8 i 16V1749921252007.02 - 2011.12Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.8 i 16V 2007.02 - 2011.12
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)6FY (EW7A)1.8 Bifuel1749921252009.01 - 2012.10Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.8 Bifuel 2009.01 - 2012.10
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)RHJ (DW10BTED4), RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13819971001362006.10 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 2.0 HDi 138 2006.10 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)RFJ (EW10A)2.0 i 16V19971031402007.09 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 2.0 i 16V 2007.09 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)RHE (DW10CTED4)2.0 HDi 15019971101502009.07 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 2.0 HDi 150 2009.07 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632010.09 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 2.0 HDi 165 2010.09 - 2013.08
CITROËNC5 II Break (RE_)4HP (DW12BTED4), 4HR (DW12BTED4)2.2 HDi21791201632006.05 - Informacje o CITROËN C5 II Break (RE_) 2.2 HDi 2006.05 -
CITROËNC5 III (RD_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 1.6 HDi 110 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)9HR (DV6C), 9HL (DV6C)1.6 HDi 1101560821122010.07 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 1.6 HDi 110 2010.07 -
CITROËNC5 III (RD_)9HR (DV6C), 9HL (DV6C)1.6 HDi 1151560841142012.01 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 1.6 HDi 115 2012.01 -
CITROËNC5 III (RD_)5FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562009.04 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 1.6 THP 155 2009.04 -
CITROËNC5 III (RD_)5FN (EP6CDT)1.6 THP 15015981101502010.07 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 1.6 THP 150 2010.07 -
CITROËNC5 III (RD_)5FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202010.07 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 1.6 VTi 120 2010.07 -
CITROËNC5 III (RD_)6FY (EW7A)1.8 16V1749921252008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 1.8 16V 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)RFJ (EW10A)2.0 16V BioFlex19971031402008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.0 16V BioFlex 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.0 16V 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)RHR (DW10BTED4), RHF (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi 14019971031402008.11 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 140 2008.11 -
CITROËNC5 III (RD_)RHE (DW10CTED4), AHR (DW10FD)2.0 HDi 150 / BlueHDi 15019971101502009.04 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 2009.04 -
CITROËNC5 III (RD_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632009.04 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 165 2009.04 -
CITROËNC5 III (RD_)AHW (DW10FC)2.0 HDi 18019971331812015.03 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 180 2015.03 -
CITROËNC5 III (RD_)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi21791251702008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)4HP (DW12BTED4), 4HR (DW12BTED4)2.2 HDi21791201632009.04 - 2011.12Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi 2009.04 - 2011.12
CITROËNC5 III (RD_)4HL (DW12C)2.2 HDi 20021791502042010.07 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi 200 2010.07 -
CITROËNC5 III (RD_)UHZ (DT17TED4)2.7 HDi27201502042008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.7 HDi 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)XFV (ES9A), XFU (ES9A)3.0 V629461552112008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 3.0 V6 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)DT20C3.0 HDi 24029921772412009.04 - 2014.10Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 3.0 HDi 240 2009.04 - 2014.10
CITROËNC5 III Break (RW_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 110 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)9HR (DV6C), 9HL (DV6C)1.6 HDi 1101560821122010.07 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 110 2010.07 -
CITROËNC5 III Break (RW_)9HR (DV6C), 9HL (DV6C)1.6 HDi 1151560841142012.01 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 115 2012.01 -
CITROËNC5 III Break (RW_)5FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562009.04 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 THP 155 2009.04 -
CITROËNC5 III Break (RW_)5FN (EP6CDT)1.6 THP 15015981101502009.04 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 THP 150 2009.04 -
CITROËNC5 III Break (RW_)5FS (EP6C)1.6 VTI 1201598881202010.07 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 VTI 120 2010.07 -
CITROËNC5 III Break (RW_)6FY (EW7A)1.8 16V1749921252008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 1.8 16V 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)RFJ (EW10A)2.0 16V BioFlex19971031402008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 16V BioFlex 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 16V 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi 14019971031402009.04 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 140 2009.04 -
CITROËNC5 III Break (RW_)RHE (DW10CTED4), AHR (DW10FD)2.0 HDi 150 / BlueHDi 15019971101502009.04 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 2009.04 -
CITROËNC5 III Break (RW_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632009.04 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 165 2009.04 -
CITROËNC5 III Break (RW_)AHW (DW10FC)2.0 HDi 18019971331812015.03 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 180 2015.03 -
CITROËNC5 III Break (RW_)4HP (DW12BTED4)2.2 HDi 16521791201632008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi 165 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi21791251702008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)4HL (DW12C)2.2 HDi 20021791502042010.07 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi 200 2010.07 -
CITROËNC5 III Break (RW_)UHZ (DT17TED4)2.7 HDi27201502042008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.7 HDi 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)XFV (ES9A), XFU (ES9A)3.0 V629461552112008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 3.0 V6 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)DT20C3.0 HDi 24029921772412009.04 - 2014.10Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 3.0 HDi 240 2009.04 - 2014.10
CITROËNC6 (TD_)4HP (DW12BTED4)2.2 HDi21791201632006.06 - 2010.12Informacje o CITROËN C6 (TD_) 2.2 HDi 2006.06 - 2010.12
CITROËNC6 (TD_)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi21791251702006.06 - 2012.12Informacje o CITROËN C6 (TD_) 2.2 HDi 2006.06 - 2012.12
CITROËNC6 (TD_)UHZ (DT17TED4)2.7 HDi27201502042005.09 - 2011.12Informacje o CITROËN C6 (TD_) 2.7 HDi 2005.09 - 2011.12
CITROËNC6 (TD_)XFX (ES9J4S), XFV (ES9A)3.0 V629461552112005.09 - 2012.12Informacje o CITROËN C6 (TD_) 3.0 V6 2005.09 - 2012.12
CITROËNC6 (TD_)DT20C3.0 HDi29931772412009.04 - 2012.12Informacje o CITROËN C6 (TD_) 3.0 HDi 2009.04 - 2012.12
CITROËNC6 (TD_)DT20C3.0 HDi29931552112009.06 - 2010.12Informacje o CITROËN C6 (TD_) 3.0 HDi 2009.06 - 2010.12
CITROËNC8 (EA_, EB_)RHT (DW10ATED4)2.0 HDi1997811102002.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 2002.07 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)RFN (EW10J4)2.019971001362002.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 2002.07 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)RHW (DW10ATED4)2.0 HDi1997801092002.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 2002.07 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)RHT (DW10ATED4), RHM (DW10ATED4)2.0 HDi1997791072002.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 2002.07 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402005.09 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 16V 2005.09 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632006.03 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 165 2006.03 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)RHR (DW10BTED4), RHD (DW10CTED4), RHD (DW10CB)2.0 HDi 13519971001362006.03 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 135 2006.03 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)RHK (DW10UTED4)2.0 HDi1997881202006.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 2006.07 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)4HW (DW12TED4)2.2 HDi2179941282002.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi 2002.07 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi21791251702006.06 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi 2006.06 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)4HP (DW12BTED4), 4HR (DW12BTED4)2.2 HDi21791201632007.06 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi 2007.06 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)3FZ (EW12J4)2.222301161582002.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 2002.07 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)XFX (ES9J4S)3.0 V629461502042002.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 3.0 V6 2002.07 -
CITROËNDS3HMZ (EB2F), HMZ (EB2)1.2 VTi 82119960822013.01 - 2015.03Informacje o CITROËN DS3 1.2 VTi 82 2013.01 - 2015.03
CITROËNDS3HNZ (EB2DT)1.2 THP 1101199811102014.10 - 2015.03Informacje o CITROËN DS3 1.2 THP 110 2014.10 - 2015.03
CITROËNDS38FR (EP3C)1.4 VTi 98139772982009.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.4 VTi 98 2009.11 - 2015.07
CITROËNDS38FP (EP3C)1.4 VTi 95139770952010.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.4 VTi 95 2010.04 - 2015.07
CITROËNDS38FR (EP3C)1.4 VTi 95 LPG139770952012.08 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.4 VTi 95 LPG 2012.08 - 2015.07
CITROËNDS38HR (DV4C)1.4 HDi 70139850682010.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.4 HDi 70 2010.04 - 2015.07
CITROËNDS39HP (DV6DTED)1.6 HDi 90156068922009.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 HDi 90 2009.11 - 2015.07
CITROËNDS39HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122009.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 HDi 110 2009.11 - 2015.07
CITROËNDS39HD (DV6C)1.6 HDi 1151560841142012.08 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 HDi 115 2012.08 - 2015.07
CITROËNDS3BHX (DV6FC)1.6 HDi 1151560851152013.10 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 HDi 115 2013.10 - 2015.07
CITROËNDS3BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202013.10 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 BlueHDi 120 2013.10 - 2015.07
CITROËNDS3BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 BlueHDi 100 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS3BHW (DV6FE)1.6 BlueHDi 75156055752015.03 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 BlueHDi 75 2015.03 - 2015.07
CITROËNDS35FX (EP6DT), 5FN (EP6CDT)1.6 THP 15015981101502010.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 THP 150 2010.01 - 2015.07
CITROËNDS35FR (EP6DT), 5FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562010.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 THP 155 2010.04 - 2015.07
CITROËNDS35FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202010.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 VTi 120 2010.04 - 2015.07
CITROËNDS35FF (EP6DTS)1.6 Racing15981492032011.02 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 Racing 2011.02 - 2015.07
CITROËNDS35FD (EP6DTS)1.6 Racing15981522072011.02 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 Racing 2011.02 - 2015.07
CITROËNDS35FM (EP6DT)1.615981201632012.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 2012.01 - 2015.07
CITROËNDS35GZ (EP6FDT)1.6 THP 16515981211652014.10 - 2015.06Informacje o CITROËN DS3 1.6 THP 165 2014.10 - 2015.06
CITROËNDS3 kabrioletHMZ (EB2F)1.2 VTi 82119960822013.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.2 VTi 82 2013.01 - 2015.07
CITROËNDS3 kabrioletHNZ (EB2DT)1.2 THP 1101199811102014.10 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.2 THP 110 2014.10 - 2015.07
CITROËNDS3 kabriolet9HP (DV6DTED)1.6 HDi 90156068922013.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 HDi 90 2013.01 - 2015.07
CITROËNDS3 kabrioletBHX (DV6FC)1.6 BlueHDi 1151560851152013.10 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 BlueHDi 115 2013.10 - 2015.07
CITROËNDS3 kabrioletBHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 BlueHDi 100 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS3 kabrioletBHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 BlueHDi 120 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS3 kabrioletBHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 1001560751022014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 BlueHDi 100 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS3 kabriolet5FN (EP6CDT)1.6 THP 15015981101502013.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 THP 150 2013.01 - 2015.07
CITROËNDS3 kabriolet5FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562013.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 THP 155 2013.01 - 2015.07
CITROËNDS3 kabriolet5FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202013.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 VTi 120 2013.01 - 2015.07
CITROËNDS3 kabriolet5FD (EP6DTS)1.6 Racing15981522072014.03 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 Racing 2014.03 - 2015.07
CITROËNDS3 kabriolet5GZ (EP6FDT)1.6 THP 16515981211652014.10 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 THP 165 2014.10 - 2015.07
CITROËNDS3 kabriolet5FM (EP6DT)1.6 THP 16515981201632015.02 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 THP 165 2015.02 - 2015.07
CITROËNDS4HNY (EB2DTS)1.2 THP 1301199961302014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.2 THP 130 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS49HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122011.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 HDi 110 2011.04 - 2015.07
CITROËNDS49HP (DV6DTED)1.6 HDi 90156068922011.05 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 HDi 90 2011.05 - 2015.07
CITROËNDS49HD (DV6C)1.6 HDi 1151560841142012.08 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 HDi 115 2012.08 - 2015.07
CITROËNDS4BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 BlueHDi 120 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS45FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202011.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 VTi 120 2011.04 - 2015.07
CITROËNDS45FU (EP6DTX)1.6 THP 20015981472002011.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 THP 200 2011.04 - 2015.07
CITROËNDS45FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562011.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 THP 155 2011.04 - 2015.07
CITROËNDS45GZ (EP6FDT), 5FM (EP6CDTM)1.6 THP 16515981211652012.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 THP 165 2012.01 - 2015.07
CITROËNDS45FM (EP6CDTM)1.6 THP 16015981201632012.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 THP 160 2012.04 - 2015.07
CITROËNDS4RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632011.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 2.0 HDi 165 2011.04 - 2015.07
CITROËNDS4AHV (DW10FD), RHD (DW10CTED4), RHD (DW10CB), AHS (DW10FD)2.0 HDi / BlueHDi 13519971001362011.09 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 2.0 HDi / BlueHDi 135 2011.09 - 2015.07
CITROËNDS4AHX (DW10FD)2.0 BlueHDi 15019971101502014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 2.0 BlueHDi 150 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS4AHW (DW10FC)2.0 BlueHDi 18019971331802014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 2.0 BlueHDi 180 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS59HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122011.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 HDi 110 2011.11 - 2015.07
CITROËNDS59HD (DV6C)1.6 HDi 1151560841142012.06 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 HDi 115 2012.06 - 2015.07
CITROËNDS5BHX (DV6FC)1.6 HDi1560851152013.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 HDi 2013.11 - 2015.07
CITROËNDS5BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 BlueHDi 120 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS55FU (EP6DTX)1.6 THP 20015981472002011.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 THP 200 2011.11 - 2015.07
CITROËNDS55FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562011.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 THP 155 2011.11 - 2015.07
CITROËNDS55FE (EP6CDTMD)1.6 THP 15015981101502011.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 THP 150 2011.11 - 2015.07
CITROËNDS55FM (EP6DT), 5GZ (EP6FDT), 5FM (EP6CDTM)1.6 THP 16515981211652012.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 THP 165 2012.01 - 2015.07
CITROËNDS5RHD (DW10CB)2.0 HDi 13519971001362011.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 2.0 HDi 135 2011.11 - 2015.07
CITROËNDS5RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632011.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 2.0 HDi 165 2011.11 - 2015.07
CITROËNDS5RHC (DW10CTED4)2.0 HDi 165 Hybrid4 4x419971201632011.12 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 2.0 HDi 165 Hybrid4 4x4 2011.12 - 2015.07
CITROËNDS5AHW (DW10FC)2.0 BlueHDi 18019971331802013.08 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 2.0 BlueHDi 180 2013.08 - 2015.07
CITROËNDS5AHX (DW10FD)2.0 BlueHDi 15019971101502014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 2.0 BlueHDi 150 2014.07 - 2015.07
CITROËNXSARA PICASSO (N68)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.05 - 2011.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi 2004.05 - 2011.12
CITROËNXSARA PICASSO (N68)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902005.09 - 2011.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi 2005.09 - 2011.12
CITROËNXSARA PICASSO (N68)NFZ (TU5JP)1.6158765881999.12 - 2001.09Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 1999.12 - 2001.09
CITROËNXSARA PICASSO (N68)NFV (TU5JP)1.6158770951999.12 - 2010.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 1999.12 - 2010.12
CITROËNXSARA PICASSO (N68)NFV (TU5JP)1.6 Chrono1587741012001.04 - 2004.10Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 Chrono 2001.04 - 2004.10
CITROËNXSARA PICASSO (N68)NFZ (TU5JP)1.6158767912002.06 - 2005.08Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 2002.06 - 2005.08
CITROËNXSARA PICASSO (N68) 1.6 16V LPG1587801092004.06 - 2010.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V LPG 2004.06 - 2010.12
CITROËNXSARA PICASSO (N68)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587811102005.06 - 2006.09Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V 2005.06 - 2006.09
CITROËNXSARA PICASSO (N68)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092005.09 - 2011.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V 2005.09 - 2011.12
CITROËNXSARA PICASSO (N68)6FZ (EW7J4)1.8 16V1749851152000.02 - 2005.08Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V 2000.02 - 2005.08
CITROËNXSARA PICASSO (N68) 1.8 SX1761761032000.06 - 2005.08Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.8 SX 2000.06 - 2005.08
CITROËNXSARA PICASSO (N68)RFN (EW10J4)2.0 16V19971011381999.12 - 2011.11Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V 1999.12 - 2011.11
CITROËNXSARA PICASSO (N68)RHY (DW10TD)2.0 HDi199766901999.12 - 2011.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 HDi 1999.12 - 2011.12
CITROËNXSARA PICASSO (N68)RFN (EW10J4)2.0 16V19971001362003.01 - 2012.06Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V 2003.01 - 2012.06
DSDS 3 (SA_)HNZ (EB2DT), HNP (EB2ADT)1.2 THP 110 / PureTech 110 (SAHNPS)1199811102015.04 - 2019.07Informacje o DS DS 3 (SA_) 1.2 THP 110 / PureTech 110 (SAHNPS) 2015.04 - 2019.07
DSDS 3 (SA_)HNY (EB2DTS)1.2 THP 1301199961302015.09 - 2019.07Informacje o DS DS 3 (SA_) 1.2 THP 130 2015.09 - 2019.07
DSDS 3 (SA_)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992015.04 - 2019.07Informacje o DS DS 3 (SA_) 1.6 BlueHDi 100 2015.04 - 2019.07
DSDS 3 (SA_)BHX (DV6FC)1.6 BlueHDi 1161560851162015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 (SA_) 1.6 BlueHDi 116 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 (SA_)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 (SA_) 1.6 BlueHDi 120 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 (SA_)5GW (EP6FDT)1.6 THP15981101502015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 (SA_) 1.6 THP 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 (SA_)5GZ (EP6FDT)1.6 THP 16515981211652015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 (SA_) 1.6 THP 165 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 (SA_)5GZ (EP6FDT)1.6 THP15981201632015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 (SA_) 1.6 THP 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)HNZ (EB2DT), HNP (EB2ADT)1.2 THP 1101199811102015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.2 THP 110 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)HNY (EB2DTS)1.2 THP 1301199961302015.09 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.2 THP 130 2015.09 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.6 BlueHDi 120 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)BHX (DV6FC)1.6 BlueHDi 1161560851162015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.6 BlueHDi 116 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.6 BlueHDi 100 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)5GZ (EP6FDT)1.6 THP 16515981211652015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.6 THP 165 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)5GX (EP6FDTMD)1.6 THP15981101502015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.6 THP 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)5GZ (EP6FDT)1.6 THP15981201632015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.6 THP 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)5GR (EP6FDTX)1.6 THP 20815981532082015.09 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.6 THP 208 2015.09 - 2019.07
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)HNY (EB2DTS)1.2 THP 130 (NXHNYM)1199961302015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.2 THP 130 (NXHNYM) 2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 120 2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992016.04 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 100 2016.04 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)5GZ (EP6FDT)1.6 THP 16515981211652015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 165 2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)5GM (EP6FDTX)1.6 THP 21015981552102015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 210 2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)AHW (DW10FC)2.0 BlueHDi 18019971331802015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 2.0 BlueHDi 180 2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)AHR (DW10FD)2.0 BlueHDi 15019971101502015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 2.0 BlueHDi 150 2015.07 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202015.06 - 2018.12Informacje o DS DS 5 (KF_) 1.6 BlueHDi 120 2015.06 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)5GZ (EP6FDT)1.6 THP 165 (KF5GZT)15981211652015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 5 (KF_) 1.6 THP 165 (KF5GZT) 2015.07 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)RHC (DW10CTED4)2.0 Hybrid4 4x419971201632015.04 - 2018.12Informacje o DS DS 5 (KF_) 2.0 Hybrid4 4x4 2015.04 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)AHW (DW10FC)2.0 BlueHDi 18019971331802015.04 - 2018.12Informacje o DS DS 5 (KF_) 2.0 BlueHDi 180 2015.04 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)AHR (DW10FD)2.0 BlueHDi 15019971101502015.04 - 2018.12Informacje o DS DS 5 (KF_) 2.0 BlueHDi 150 2015.04 - 2018.12
FIATTIPO Kombi (356_)552 66 963, 552 83 7751.3 D (356WXH1A)124870952016.03 - Informacje o FIAT TIPO Kombi (356_) 1.3 D (356WXH1A) 2016.03 -
FIATTIPO Kombi (356_)843 A1.0001.4 (356WXA1B)136870952016.03 - Informacje o FIAT TIPO Kombi (356_) 1.4 (356WXA1B) 2016.03 -
FIATTIPO Kombi (356_)940 B7.0001.4 (356WXF1B)1368881202016.03 - Informacje o FIAT TIPO Kombi (356_) 1.4 (356WXF1B) 2016.03 -
FIATTIPO Kombi (356_)940 B7.0001.4 LPG (356WXF1B)1368881202016.05 - Informacje o FIAT TIPO Kombi (356_) 1.4 LPG (356WXF1B) 2016.05 -
FIATTIPO Kombi (356_)552 60 384, 552 80 4441.6 D (356WXG1B)1598881202016.03 - Informacje o FIAT TIPO Kombi (356_) 1.6 D (356WXG1B) 2016.03 -
FIATTIPO Kombi (356_)552 68 0361.6 (356WXE11)1598811102016.07 - Informacje o FIAT TIPO Kombi (356_) 1.6 (356WXE11) 2016.07 -
FIATTIPO Kombi (356_)552 60 384, 552 80 4441.6 D (356WXG11)1598841142016.09 - Informacje o FIAT TIPO Kombi (356_) 1.6 D (356WXG11) 2016.09 -
FIATTIPO liftback (356_)940 B7.0001.4 LPG (356HXF1B)1368881202016.05 - Informacje o FIAT TIPO liftback (356_) 1.4 LPG (356HXF1B) 2016.05 -
FIATTIPO sedan (356_)940 B7.0001.4 LPG (356SXF1B)1368881202016.05 - Informacje o FIAT TIPO sedan (356_) 1.4 LPG (356SXF1B) 2016.05 -
FIATULYSSE (179_)RHW (DW10ATED4)2.0 JTD1997801092002.08 - 2006.08Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 JTD 2002.08 - 2006.08
FIATULYSSE (179_)RFN (EW10J4)2.0 (179BXA11, 179BXA1A)19971001362002.08 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 (179BXA11, 179BXA1A) 2002.08 - 2011.06
FIATULYSSE (179_)RHM (DW10ATED4)2.0 JTD1997791072003.05 - 2006.08Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 JTD 2003.05 - 2006.08
FIATULYSSE (179_)RHR2.0 D Multijet19971001362006.05 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 D Multijet 2006.05 - 2011.06
FIATULYSSE (179_)RHK2.0 D Multijet1997881202006.05 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 D Multijet 2006.05 - 2011.06
FIATULYSSE (179_)4HW (DW12ATED4)2.2 JTD2179941282002.08 - 2006.08Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.2 JTD 2002.08 - 2006.08
FIATULYSSE (179_)4HS, 4HT (DW12BTED4)2.2 D Multijet21791251702008.03 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.2 D Multijet 2008.03 - 2011.06
FIATULYSSE (179_)4HP, 4HR2.2 JTD21791201632008.03 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.2 JTD 2008.03 - 2011.06
FIATULYSSE (179_)XFW3.029461502042002.08 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 3.0 2002.08 - 2011.06
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)JZDA2.5 RS25212243052009.01 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 2009.01 - 2011.07
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)JZDA2.5 RS 50025212573502010.05 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 500 2010.05 - 2011.07
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HYDA2.5 ST25221662252005.10 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 ST 2005.10 - 2012.09
FORDGALAXY (WA6)T1WA, T1WB1.6 TDCi1560851152011.02 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 1.6 TDCi 2011.02 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)JTWA, JTWB1.6 EcoBoost15961181602010.11 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 1.6 EcoBoost 2010.11 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)QYWA1.8 TDCi1753921252006.05 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 1.8 TDCi 2006.05 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)FFWA1.8 TDCi1753741002006.05 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 1.8 TDCi 2006.05 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)QXWA, QXWB, QXWC, UFWA2.0 TDCi19971031402006.05 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi 2006.05 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)UKWA, AZWC2.0 TDCi19971001362006.05 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi 2006.05 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)AZWA2.0 TDCi1997961302006.05 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi 2006.05 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)TYWA, KLWA2.0 TDCi1997851152007.11 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi 2007.11 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)TXWA2.0 TDCi19971201632010.03 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi 2010.03 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)AOWA, AOWB, TBWA, TBWB2.019991071452006.05 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 2.0 2006.05 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)TBWA, TBWB2.0 Flexifuel19991071452006.05 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 2.0 Flexifuel 2006.05 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)TNWA2.0 EcoBoost19991492032010.03 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 2.0 EcoBoost 2010.03 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)TNWB2.0 EcoBoost19991461992010.07 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 2.0 EcoBoost 2010.07 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)Q4WA2.2 TDCi21791291752008.03 - 2012.12Informacje o FORD GALAXY (WA6) 2.2 TDCi 2008.03 - 2012.12
FORDGALAXY (WA6)KNWA2.2 TDCi21791472002010.11 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 2.2 TDCi 2010.11 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)SEWA2.322611181602007.09 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 2.3 2007.09 - 2015.06
FORDGALAXY (WGR)AYL2.8 V627921502042000.04 - 2006.05Informacje o FORD GALAXY (WGR) 2.8 V6 2000.04 - 2006.05
FORDKUGA IG6DG, UKDA2.0 TDCi 4x419971001362008.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 2008.03 - 2012.11
FORDKUGA IG6DG, UKDA2.0 TDCi19971001362008.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.0 TDCi 2008.03 - 2012.11
FORDKUGA IUFDA2.0 TDCi19971031402010.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.0 TDCi 2010.03 - 2012.11
FORDKUGA ITXDA2.0 TDCi 4x419971201632010.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 2010.03 - 2012.11
FORDKUGA IUFDA2.0 TDCi 4x419971031402010.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 2010.03 - 2012.11
FORDKUGA IHYDB, HYDC2.5 4x425221472002008.02 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.5 4x4 2008.02 - 2012.11
FORDKUGA IHYDB, HYDC2.525221472002009.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.5 2009.03 - 2012.11
FORDMONDEO IV (BA7)T1BA, T1BB, T1BC1.6 TDCi1560851152011.02 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 TDCi 2011.02 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)RHBA1.6 Ti1596811102007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)PNBA1.6 Ti1596921252007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)KGBA1.6 Ti1596881202010.07 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 2010.07 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)JTBB, JTBA1.6 EcoBoost15961181602011.02 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost 2011.02 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)FFBA1.8 TDCi1753741002007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)QYBA, KHBA1.8 TDCi1753921252007.06 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi 2007.06 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)AZBC, UKBA, UKBB2.0 TDCi19971001362007.03 - 2014.12Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 2007.03 - 2014.12
FORDMONDEO IV (BA7)QXBA, QXBB, UFBA, UFBB2.0 TDCi19971031402007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)AZBA2.0 TDCi1997961302007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)KLBA, LPBA, TYBA2.0 TDCi1997851152007.11 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 2007.11 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)TXBA, TXBB2.0 TDCi19971201632010.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 2010.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)AOBA, TBBA, AOBC, TBBB2.019991071452007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)TBBA, TBBB2.0 Flexifuel19991071452009.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel 2009.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)TBBA2.0 LPG19991071452009.07 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG 2009.07 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)TNBA2.0 SCTi19991492032010.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi 2010.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)TPBA2.0 EcoBoost19991762402010.07 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost 2010.07 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)Q4BA2.2 TDCi21791291752008.03 - 2010.10Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi 2008.03 - 2010.10
FORDMONDEO IV (BA7)KNBA2.2 TDCi21791472002010.07 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi 2010.07 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)SEBA2.322611181602007.07 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 2007.07 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)HUBA2.525211622202007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 2.5 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)T1BA, T1BB, T1BC1.6 TDCi1560851152010.12 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.6 TDCi 2010.12 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)PNBA1.6 Ti1596921252007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.6 Ti 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)RHBA1.6 Ti1596811102007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.6 Ti 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)KGBA1.6 Ti1596881202010.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.6 Ti 2010.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)JTBB, JTBA1.6 EcoBoost15961181602010.11 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.6 EcoBoost 2010.11 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)FFBA1.8 TDCi1753741002007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.8 TDCi 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)QYBA, KHBA1.8 TDCi1753921252007.06 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.8 TDCi 2007.06 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)AZBA2.0 TDCi1997961302007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)QXBA, QXBB, UFBA, UFBB2.0 TDCi19971031402007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)KLBA, LPBA, TYBA2.0 TDCi1997851152007.11 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi 2007.11 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)AZBC, UKBA, UKBB2.0 TDCi19971001362008.08 - 2014.12Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi 2008.08 - 2014.12
FORDMONDEO IV sedan (BA7)TXBA, TXBB2.0 TDCi19971201632010.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi 2010.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)AOBA, TBBA, AOBC, TBBB2.019991071452007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)TBBA, TBBB2.0 Flexifuel19991071452009.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 Flexifuel 2009.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)TBBA2.0 LPG19991071452009.07 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 LPG 2009.07 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)TPBA2.0 EcoBoost19991762402010.03 - 2014.09Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 EcoBoost 2010.03 - 2014.09
FORDMONDEO IV sedan (BA7) 2.0 SCTI19991492032010.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 SCTI 2010.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)Q4BA2.2 TDCi21791291752008.03 - 2010.10Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.2 TDCi 2008.03 - 2010.10
FORDMONDEO IV sedan (BA7)KNBA2.2 TDCi21791472002010.10 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.2 TDCi 2010.10 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)SEBA2.322611181602007.07 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.3 2007.07 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)HUBA2.525211622202007.03 - 2015.01