Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

REPERATURKA ZACISKU Z TLOCZKIEM D41614C AUTOFREN SEINSA

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Strona zabudowy: Oś tylna
Średnica [mm]: 38
System hamulcowy: ATE
dla numeru OE: 1610900880
Kod EAN
8430320114361
Producent Kod OE
A.B.S. 430281
A.B.S. 430282
A.B.S. 430301
A.B.S. 430302
A.B.S. 721321
A.B.S. 721322
ATE 11.9387-7001.2
ATE 11.9387-7002.2
ATE 11.9387-7003.2
ATE 11.9387-7004.2
ATE 11.9387-7005.2
ATE 11.9387-7006.2
ATE 11.9387-7007.2
ATE 11.9387-7008.2
ATE 11.9387-7009.2
ATE 11.9387-7010.2
ATE 11.9387-7015.2
ATE 11.9387-7016.2
ATE 11.9387-7021.2
ATE 11.9387-7022.2
BENDIX 694303B
BENDIX 694304B
BENDIX 694349B
BENDIX 694350B
BENDIX 694459B
BENDIX 694467B
BENDIX 694468B
BENDIX 694597B
BENDIX 694598B
BLUE PRINT ADM54545
BLUE PRINT ADM54546
BLUE PRINT ADN14547R
BLUE PRINT ADN14548R
BOSCH 0 986 134 371
BOSCH 0 986 134 509
BOSCH 0 986 135 371
BOSCH 0 986 135 509
BOSCH 0 986 473 172
BOSCH 0 986 473 173
BOSCH 0 986 473 226
BOSCH 0 986 473 992
BOSCH 0 986 474 172
BOSCH 0 986 474 173
BOSCH 0 986 474 226
BOSCH 0 986 474 992
BREMBO F 24 114
BREMBO F 24 115
BREMBO F 49 104
BREMBO F 49 105
BREMBO F 49 110
BREMBO F 49 111
BREMBO F 49 118
BREMBO F 49 119
BREMBO F 56 116
BREMBO F 56 117
BREMBO F 59 128
BREMBO F 59 129
BREMBO F 59 130
BREMBO F 59 131
BREMBO F 61 244
BREMBO F 61 245
BREMBO F 68 080
BREMBO F 68 081
BREMBO F 68 136
BREMBO F 68 137
BUDWEG CALIPER 343096
BUDWEG CALIPER 343097
BUDWEG CALIPER 343098
BUDWEG CALIPER 343099
BUDWEG CALIPER 343242
BUDWEG CALIPER 343243
BUDWEG CALIPER 343306
BUDWEG CALIPER 343307
BUDWEG CALIPER 343396
BUDWEG CALIPER 343397
BUDWEG CALIPER 343972
BUDWEG CALIPER 343973
BUDWEG CALIPER 344156
BUDWEG CALIPER 344157
BUDWEG CALIPER 344624
BUDWEG CALIPER 344625
BUDWEG CALIPER 344798
BUDWEG CALIPER 344799
CARDONE 384246
CARDONE 384247
CARDONE 384299
CARDONE 384300
CARDONE 384441
CARDONE 384442
CARDONE 384483
CARDONE 384484
CARDONE 384485
CARDONE 384486
CITROËN 1610900880
CITROËN 1610901080
CITROËN 4400 V5
CITROËN 4400 V6
CITROËN 4400 X9
CITROËN 4400 Y0
DELCO REMY DC73096
DELCO REMY DC73097
DELCO REMY DC73098
DELCO REMY DC73099
DELCO REMY DC73242
DELCO REMY DC73243
DELCO REMY DC73306
DELCO REMY DC73307
DELCO REMY DC73396
DELCO REMY DC73397
DRI 41.7150.0000
DRI 41.7210.0000
DRI 41.7300.0000
DRI 41.8720.0000
DRI 41.8820.0000
DRI 42.7150.0000
DRI 42.7210.0000
DRI 42.7300.0000
DRI 42.8720.0000
DRI 42.8820.0000
ERT 401695
FORD 1 324 304
FORD 1 324 305
FORD 1 365 648
FORD 1 365 653
FORD 1 730 926
FORD 1223704
FORD 1223706
FORD 1324304
FORD 1324305
FORD 1365648
FORD 1365653
FORD 1511569
FORD 1857717
FORD 1927082
FORD 3M512M088AA
FORD 3M512M088AB
FORD 3M512M088BA
FORD 3M512M089AA
FORD 3M512M089AB
FORD 3M512M089BA
FORD 8M51 2M088 BB
FORD 8M51 2M088 BC
FORD 8M51 2M088 CA
FORD 8M512M089B1C
FORD 8M512M089B1D
FORD 8M512M089BA
FORD RM3M512M088BA
FORD RM3M512M089BA
FRENKIT 238913
FTE RX381303A0
FTE RX381304A0
FTE RX381306A0
FTE RX381307A0
FTE RX381308A0
FTE RX381403A0
FTE RX381404A0
FTE RX381406A0
FTE RX381407A0
FTE RX381408A0
HELLA PAGID 8AC 355 382-651
HELLA PAGID 8AC 355 382-661
HELLA PAGID 8AC 355 382-671
HELLA PAGID 8AC 355 382-681
HELLA PAGID 8AC 355 382-691
HELLA PAGID 8AC 355 382-701
HELLA PAGID 8AC 355 382-711
HELLA PAGID 8AC 355 382-721
HELLA PAGID 8AC 355 382-731
HELLA PAGID 8AC 355 382-741
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3211049
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3221049
LYNXauto BC-6097
MAZDA BP4K26980A
MAZDA BP4K26980B
MAZDA BP4K26990A
MAZDA BP4K26990B
MAZDA BPYK-26-61X
MAZDA BPYK-26-61XB
MAZDA BPYK-26-61XC
MAZDA BPYK-26-71X
MAZDA BPYK-26-71XA
MAZDA BPYK-26-71XB
MAZDA BPYK-61-XA
MAZDA BPYK2661XA
MAZDA CCY9-26-61X
MAZDA CCY9-26-61XA
MAZDA CCY9-26-71X
MAZDA CCY9-26-71XA
NISSAN 44001-AV700
NISSAN 44001BA00B
NISSAN 44011-AV700
NISSAN 44011BA00B
NK 2122155
NK 2122156
NK 2125157
NK 2125158
NK 2136143
NK 2136144
NK 213697
NK 213698
NK 2139115
NK 2139116
OPEL 5 42 092
OPEL 5 42 093
OPEL 5 42 094
OPEL 5 42 095
OPEL 542092
OPEL 542093
OPEL 542094
OPEL 542095
OPEL 55 42 277
OPEL 55 42 278
OPEL 5542114
OPEL 5542115
OPEL 5542116
OPEL 5542117
OPEL 5542277
OPEL 5542278
OPEL 93172182
OPEL 93172183
OPEL 93172184
OPEL 93172185
OPEL 93187986
OPEL 93187987
RENAULT 44001 0014R
RENAULT 440019184R
RENAULT 44011 0006R
RENAULT 440113626R
RENAULT 7701 049 108
RENAULT 7701 049 109
RENAULT 7701049108
RENAULT 7701049109
RENAULT 7711135695
RENAULT 8253967
RENAULT 8253968
SAAB 93172182
SAAB 93172183
SAAB 93172184
SAAB 93172185
sbs 13012122155
sbs 13012122156
sbs 13012125157
sbs 13012125158
sbs 13012136143
sbs 13012136144
sbs 1301213697
sbs 1301213698
sbs 13012139115
sbs 13012139116
TRW BHN1176E
TRW BHN1177E
TRW BHN645E
TRW BHN646E
TRW BHN697E
TRW BHN698E
TRW BHN709E
TRW BHN710E
TRW BHN800
TRW BHN800E
TRW BHN801
TRW BHN801E
TRW BHN802
TRW BHN803
TRW BHN906E
TRW BHN907E
TRW BHR 222
TRW BHR 223
TRW BHR222E
TRW BHR223E
TRW BHS1060E
TRW BHS1061E
VOLVO 36000901
VOLVO 36000902
VOLVO 36000903
VOLVO 36001704
VOLVO 8602911
VOLVO 8602912
VOLVO 8603438
VOLVO 8603439
VOLVO 8603735
VOLVO 8603736
VOLVO 8603940
VOLVO 8603941
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
ALFA ROMEOSPIDER (916_)AR 161993.0 V6 (916S1)29591411921995.04 - 1998.04Informacje o ALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1) 1995.04 - 1998.04
AUDIA3 (8P1)BGU, BSE, BSF1.61595751022003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 2003.05 - 2012.08
BMWX5 (E53)M54 B30 (306S3)3.0 i29791702312000.04 - 2006.10Informacje o BMW X5 (E53) 3.0 i 2000.04 - 2006.10
CADILLACBLSZ19DTH1.9 D19101101502006.04 - Informacje o CADILLAC BLS 1.9 D 2006.04 -
CADILLACBLSZ 19 DTR1.9 D19101321802007.12 - Informacje o CADILLAC BLS 1.9 D 2007.12 -
CADILLACBLSB207R, LK9(122CUL4)2.0 T19981542102006.04 - Informacje o CADILLAC BLS 2.0 T 2006.04 -
CADILLACBLSB207L, Z 20 NET, LK9(122CUL4)2.0 T19981291752006.04 - 2010.12Informacje o CADILLAC BLS 2.0 T 2006.04 - 2010.12
CADILLACBLSZ 20 LER2.0 T Flexpower19981472002007.12 - Informacje o CADILLAC BLS 2.0 T Flexpower 2007.12 -
CADILLACBLSB284L2.8 T27921882552006.04 - Informacje o CADILLAC BLS 2.8 T 2006.04 -
CADILLACBLSZ 28 NET2.8 T AWD27922062802008.10 - Informacje o CADILLAC BLS 2.8 T AWD 2008.10 -
CADILLACBLS WagonZ 19 DTR1.9 D19101321802007.12 - Informacje o CADILLAC BLS Wagon 1.9 D 2007.12 -
CADILLACBLS WagonZ19DTH1.9 D19101101502007.12 - Informacje o CADILLAC BLS Wagon 1.9 D 2007.12 -
CADILLACBLS WagonZ 20 NER2.0 T19981542102007.12 - Informacje o CADILLAC BLS Wagon 2.0 T 2007.12 -
CADILLACBLS WagonZ 20 LER2.0 T Flexpower19981472002007.12 - Informacje o CADILLAC BLS Wagon 2.0 T Flexpower 2007.12 -
CADILLACBLS WagonZ 20 NET2.0 T19981291752007.12 - 2010.12Informacje o CADILLAC BLS Wagon 2.0 T 2007.12 - 2010.12
CADILLACBLS WagonB207R2.0 T AWD19981542102007.12 - 2010.12Informacje o CADILLAC BLS Wagon 2.0 T AWD 2007.12 - 2010.12
CADILLACBLS WagonZ 28 NET2.8 T27921882552007.12 - Informacje o CADILLAC BLS Wagon 2.8 T 2007.12 -
CADILLACBLS WagonZ 28 NET2.8 T AWD27922062802008.10 - Informacje o CADILLAC BLS Wagon 2.8 T AWD 2008.10 -
CADILLACBLS WagonB284R2.8 T27922062802010.08 - Informacje o CADILLAC BLS Wagon 2.8 T 2010.08 -
CITROËNC5 III (RD_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 1.6 HDi 110 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)9HR (DV6C), 9HL (DV6C)1.6 HDi 1101560821122010.07 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 1.6 HDi 110 2010.07 -
CITROËNC5 III (RD_)9HR (DV6C), 9HL (DV6C)1.6 HDi 1151560841142012.01 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 1.6 HDi 115 2012.01 -
CITROËNC5 III (RD_)5FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562009.04 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 1.6 THP 155 2009.04 -
CITROËNC5 III (RD_)5FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202010.07 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 1.6 VTi 120 2010.07 -
CITROËNC5 III (RD_)5FN (EP6CDT)1.6 THP 15015981101502010.07 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 1.6 THP 150 2010.07 -
CITROËNC5 III (RD_)6FY (EW7A)1.8 16V1749921252008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 1.8 16V 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)RHR (DW10BTED4), RHF (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)RFJ (EW10A)2.0 16V BioFlex19971031402008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.0 16V BioFlex 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.0 16V 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi 14019971031402008.11 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 140 2008.11 -
CITROËNC5 III (RD_)RHE (DW10CTED4), AHR (DW10FD)2.0 HDi 150 / BlueHDi 15019971101502009.04 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 2009.04 -
CITROËNC5 III (RD_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632009.04 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 165 2009.04 -
CITROËNC5 III (RD_)AHW (DW10FC)2.0 HDi 18019971331812015.03 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 180 2015.03 -
CITROËNC5 III (RD_)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi21791251702008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)4HP (DW12BTED4), 4HR (DW12BTED4)2.2 HDi21791201632009.04 - 2011.12Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi 2009.04 - 2011.12
CITROËNC5 III (RD_)4HL (DW12C)2.2 HDi 20021791502042010.07 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi 200 2010.07 -
CITROËNC5 III (RD_)UHZ (DT17TED4)2.7 HDi27201502042008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.7 HDi 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)XFV (ES9A), XFU (ES9A)3.0 V629461552112008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 3.0 V6 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)DT20C3.0 HDi 24029921772412009.04 - 2014.10Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 3.0 HDi 240 2009.04 - 2014.10
CITROËNC5 III Break (RW_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 110 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)9HR (DV6C), 9HL (DV6C)1.6 HDi 1101560821122010.07 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 110 2010.07 -
CITROËNC5 III Break (RW_)9HR (DV6C), 9HL (DV6C)1.6 HDi 1151560841142012.01 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 115 2012.01 -
CITROËNC5 III Break (RW_)5FN (EP6CDT)1.6 THP 15015981101502009.04 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 THP 150 2009.04 -
CITROËNC5 III Break (RW_)5FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562009.04 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 THP 155 2009.04 -
CITROËNC5 III Break (RW_)5FS (EP6C)1.6 VTI 1201598881202010.07 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 VTI 120 2010.07 -
CITROËNC5 III Break (RW_)6FY (EW7A)1.8 16V1749921252008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 1.8 16V 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)RFJ (EW10A)2.0 16V BioFlex19971031402008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 16V BioFlex 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 16V 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi 14019971031402009.04 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 140 2009.04 -
CITROËNC5 III Break (RW_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632009.04 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 165 2009.04 -
CITROËNC5 III Break (RW_)RHE (DW10CTED4), AHR (DW10FD)2.0 HDi 150 / BlueHDi 15019971101502009.04 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 2009.04 -
CITROËNC5 III Break (RW_)AHW (DW10FC)2.0 HDi 18019971331812015.03 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 180 2015.03 -
CITROËNC5 III Break (RW_)4HP (DW12BTED4)2.2 HDi 16521791201632008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi 165 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi21791251702008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)4HL (DW12C)2.2 HDi 20021791502042010.07 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi 200 2010.07 -
CITROËNC5 III Break (RW_)UHZ (DT17TED4)2.7 HDi27201502042008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.7 HDi 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)XFV (ES9A), XFU (ES9A)3.0 V629461552112008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 3.0 V6 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)DT20C3.0 HDi 24029921772412009.04 - 2014.10Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 3.0 HDi 240 2009.04 - 2014.10
FORDC-MAX (DM2)G8DA, G8DB, G8DD1.6 TDCi1560801092007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741012007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HHDA, HHDB, GPDA1.6 TDCi156066902007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HXDA, HXDB, SIDA1.61596851162007.04 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 2007.04 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)KKDA, KKDB1.8 TDCi1753851152007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)QQDB, QQDA1.81798921252007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)QQDC1.81798901222007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)Q7DA1.8 Flexifuel1798921252007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G6DC, G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2008.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)SYDA2.0 LPG19991071452008.06 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 2008.06 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)SYDA2.0 CNG19991071452009.04 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 2009.04 - 2010.09
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)M1DA, M1DD1.0 EcoBoost998921252012.10 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)M2DA, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.10 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)M8DB1.5 EcoBoost14981101502015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)M9DB1.5 EcoBoost14981341822015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)XWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)AEDA1.5 TDCi ECOnetic1499771052015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi ECOnetic 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)XXDA, XXDC, XXDD1.5 TDCi149970952015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)T1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)T3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)XTDA, XTDB1.6 Ti159663852010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)IQDA, IQDB1.6 Ti1596771052010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)PNDA, PNDD1.6 Ti1596921252010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)JTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)JQDA, JQDB1.6 EcoBoost15961101502010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)MUDA, MUDD1.6 Flexifuel1596881202011.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel 2011.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)MUDA, MUDD1.6 LPG1596881202012.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 2012.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)MUDA, MUDD1.6 LPG1596861172012.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 2012.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)MUDA1.6 CNG1596861172013.01 - 2014.12Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 CNG 2013.01 - 2014.12
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)UFDB2.0 TDCi19971031402010.04 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2010.04 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)TXDB2.0 TDCi19971201632010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)UKDB2.0 TDCi19971001362011.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)TYDA2.0 TDCi1997851152011.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)T8DE2.0 TDCi19971251702015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)T7DB, T7DC, T7DD2.0 TDCi19971101502015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDC-MAX II VanM2DA, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.10 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDC-MAX II VanM1DA, M1DD, B7DA1.0 EcoBoost998921252012.10 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDC-MAX II VanT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.12 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II VanT3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.12 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II VanJQDA, JQDB1.6 EcoBoost15961101502010.12 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDC-MAX II VanTXDB2.0 TDCi19971201632010.12 - Informacje o FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II VanUFDB2.0 TDCi19971031402011.02 - Informacje o FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDC-MAX II VanTYDA2.0 TDCi1997851152011.02 - Informacje o FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDC-MAX II VanT8DE2.0 TDCi19971251702015.03 - Informacje o FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDC-MAX II VanT7DB, T7DC2.0 TDCi19971101502015.03 - Informacje o FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HHDA, HHDB1.6 TDCi156066902005.02 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2005.02 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HXDA, SIDA1.6 Ti1596851152004.08 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti 2004.08 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)KKDA, KKDB1.8 TDCi1753851152005.01 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 TDCi 2005.01 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)CSDA, CSDB1.81798881202003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252004.04 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 2004.04 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)QQDC1.81798901222005.09 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 2005.09 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.01 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 2006.01 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G6DC, G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452004.03 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 2004.03 - 2007.03
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)ASDA, ASDB1.4138859802004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902005.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2005.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti1596851152004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)SIDA1.6 LPG1596851152009.10 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG 2009.10 - 2011.07
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)KKDA1.8 TDCi1753851152005.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 TDCi 2005.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)QQDD1.8 Flexifuel1798961312005.12 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 2005.12 - 2008.01
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)QQDB, QQDA, Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 2006.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252006.03 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 2006.03 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332004.07 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 2004.07 - 2008.01
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 2008.02 - 2011.07
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)AODA, AODB, AODE2.019991071452004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)SYDA2.019991041402005.06 - 2008.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 2005.06 - 2008.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)SYDA2.0 LPG19991071452008.06 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 2008.06 - 2011.07
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)SYDA2.0 Flex19991071452008.10 - 2010.03Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 Flex 2008.10 - 2010.03
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)SYDA2.0 CNG19991071452009.04 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 2009.04 - 2011.07
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HYDA2.5 ST25221662252005.10 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 ST 2005.10 - 2012.09
FORDFOCUS II kabrioletHWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002006.10 - 2010.09Informacje o FORD FOCUS II kabriolet 1.6 2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II kabrioletG6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362006.10 - 2010.09Informacje o FORD FOCUS II kabriolet 2.0 TDCi 2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II kabrioletAODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452006.10 - 2010.09Informacje o FORD FOCUS II kabriolet 2.0 2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiASDA, ASDB1.4138859802005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.4 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiG8DA1.6 TDCi1560801092004.07 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 TDCi 2004.07 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiG8DC, MTDA1.6 TDCi1560741012004.11 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 TDCi 2004.11 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiHHDA1.6 TDCi156066902005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 TDCi 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiHWDA1.61596741012005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiHXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti-VCT1596851162005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 Ti-VCT 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiQQDA, Q7DA1.8 Flexifuel1798921252009.06 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.8 Flexifuel 2009.06 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiG6DB2.0 TDCi19971001362005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 2.0 TDCi 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiIXDA2.0 TDCi1997811102009.06 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 2.0 TDCi 2009.06 - 2011.07
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)ASDA, ASDB1.4138859802005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.4 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti1596851152005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)KKDA1.8 TDCi1753851152005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel1798961312005.12 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 2005.12 - 2008.01
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252006.03 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 2006.03 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)QQDB, QQDA, Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.06 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 2006.06 - 2011.07
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi 2008.02 - 2011.07
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452005.04 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 2005.04 - 2011.07
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)ASDA, ASDB1.4138859802004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DA1.6 TDCi1560811102007.12 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2007.12 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002004.07 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 2004.07 - 2011.07
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti1596851152004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)SIDA1.6 LPG1596851152009.10 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG 2009.10 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)KKDA1.8 TDCi1753851152004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)QQDB, QQDA, Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 2006.01 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252006.03 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 2006.03 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332004.07 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 2004.07 - 2008.01
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 2008.02 - 2011.07
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS IIIKDDAElectric 1071452013.07 - Informacje o FORD FOCUS III Electric 2013.07 -
FORDFOCUS IIIM2DA, SFDA, SFDB, M2DB, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.02 - Informacje o FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS IIIM1DA, M1DC, M1DD1.0 EcoBoost998921252012.02 - Informacje o FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS IIIM9DA, M9DB1.5 EcoBoost14981341822014.09 - Informacje o FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDFOCUS IIIM8DA, M8DB1.5 EcoBoost14981101502014.09 - Informacje o FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDFOCUS IIIXXDA, XXDC, XXDD1.5 TDCi149970952014.09 - Informacje o FORD FOCUS III 1.5 TDCi 2014.09 -
FORDFOCUS IIIXWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202014.09 - Informacje o FORD FOCUS III 1.5 TDCi 2014.09 -
FORDFOCUS IIIXXDB, AEDA1.5 TDCi ECOnetic1499771052014.09 - Informacje o FORD FOCUS III 1.5 TDCi ECOnetic 2014.09 -
FORDFOCUS IIIT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIIT3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIINGDA, NGDB1.6 TDCi ECOnetic1560771052012.05 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 TDCi ECOnetic 2012.05 -
FORDFOCUS IIIMUDA, MUDD1.6 Flexifuel1596881202010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 2010.07 -
FORDFOCUS IIIPNDA, PNDD1.6 Ti1596921252010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS IIIIQDA, IQDB, IQDC1.6 Ti1596771052010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS IIIJTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS IIIJQDA, JQDB, YUDA1.6 EcoBoost15961101502010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS IIIXTDA, XTDB1.6 Ti159663852011.08 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Ti 2011.08 -
FORDFOCUS IIIMUDA, MUDD1.6 LPG1596881202012.02 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 LPG 2012.02 -
FORDFOCUS IIIMUDA1.6 LPG1596861172012.02 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 LPG 2012.02 -
FORDFOCUS IIIYUDA1.6 Flexifuel15961101502013.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 2013.07 -
FORDFOCUS IIITXDB2.0 TDCi19971201632010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIIUFDB2.0 TDCi19971031402010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIIUKDB2.0 TDCi19971001362010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIITYDA2.0 TDCi1997851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIIT8DA2.0 TDCi ST19971361852014.11 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi ST 2014.11 -
FORDFOCUS IIIT7DB, T7DA2.0 TDCi19971101502014.11 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS IIIR9DA, R9DB, R9DC, R9DD2.0 ST19991842502012.07 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 ST 2012.07 -
FORDFOCUS IIIXQDA2.019991101502013.10 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 2013.10 -
FORDFOCUS IIIYVDA2.3 RS AWD22612573502015.07 - Informacje o FORD FOCUS III 2.3 RS AWD 2015.07 -
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackJQDA, JQDB, YUDA1.6 EcoBoost15961101502011.11 - 2014.06Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.6 EcoBoost 2011.11 - 2014.06
FORDFOCUS III sedanM2DA, SFDA, SFDB, M2DB, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.02 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS III sedanM1DA, M1DC, M1DD1.0 EcoBoost998921252012.02 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS III sedanM1DH1.0 EcoBoost9981031402017.10 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.0 EcoBoost 2017.10 -
FORDFOCUS III sedanM8DA, M8DB1.5 EcoBoost14981101502014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.5 EcoBoost 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanM9DA, M9DB1.5 EcoBoost14981341822014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.5 EcoBoost 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanXWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.5 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanXXDB, AEDA1.5 TDCi ECOnetic1499771052014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.5 TDCi ECOnetic 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanXXDA, XXDC, XXDD1.5 TDCi149970952014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.5 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanT3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanIQDA, IQDB, IQDC1.6 Ti1596771052010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanJTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanJQDA, JQDB, YUDA1.6 EcoBoost15961101502010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanMUDA, MUDD1.6 Flexifuel1596881202010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 Flexifuel 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanPNDA, PNDD1.6 Ti1596921252010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanXTDA, XTDB1.6 Ti159663852011.08 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 Ti 2011.08 -
FORDFOCUS III sedanYUDA1.6 Flexifuel15961101502013.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 Flexifuel 2013.07 -
FORDFOCUS III sedanUFDB2.0 TDCi19971031402010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanTYDA2.0 TDCi1997851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanTXDB2.0 TDCi19971201632010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanUKDB2.0 TDCi19971001362010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanT7DB, T7DA2.0 TDCi19971101502014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanXQDA2.019991101502013.10 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 2013.10 -
FORDFOCUS III TurnierM2DA, SFDA, SFDB, M2DB, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS III TurnierM1DA, M1DC, M1DD1.0 EcoBoost998921252012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS III TurnierM9DA, M9DB1.5 EcoBoost14981341822014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDFOCUS III TurnierM8DA, M8DB1.5 EcoBoost14981101502014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDFOCUS III TurnierXWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi 2014.09 -
FORDFOCUS III TurnierXXDB, AEDA1.5 TDCi ECOnetic1499771052014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi ECOnetic 2014.09 -
FORDFOCUS III TurnierXXDA, XXDC1.5 TDCi149970952014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi 2014.09 -
FORDFOCUS III TurnierT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierT3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierNGDA, NGDB1.6 TDCi ECOnetic1560771052012.05 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi ECOnetic 2012.05 -
FORDFOCUS III TurnierIQDB, IQDC1.6 Ti1596771052010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierJTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierJQDA, JQDB, YUDA1.6 EcoBoost15961101502010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierMUDA, MUDD1.6 Flexifuel1596881202010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierPNDA, PNDD1.6 Ti1596921252010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierXTDA, XTDB1.6 Ti159663852011.08 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 2011.08 -
FORDFOCUS III TurnierMUDA, MUDD1.6 LPG1596881202012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 2012.02 -
FORDFOCUS III TurnierMUDA1.6 LPG1596861172012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 2012.02 -
FORDFOCUS III TurnierYUDA1.6 Flexifuel15961101502013.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 2013.07 -
FORDFOCUS III TurnierUFDB2.0 TDCi19971031402010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierUKDB2.0 TDCi19971001362010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierTYDA2.0 TDCi1997851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierTXDB2.0 TDCi19971201632010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierT7DB, T7DA2.0 TDCi19971101502014.11 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS III TurnierT8DA2.0 TDCi ST19971361852014.11 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi ST 2014.11 -
FORDFOCUS III TurnierR9DA, R9DB, R9DC, R9DD2.0 ST19991842502012.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST 2012.07 -
FORDFOCUS III TurnierXQDA2.019991101502013.10 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 2013.10 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)M1DA, M1DD, B7DA1.0 EcoBoost998921252012.10 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)M2DA, M2DC, B3DA1.0 EcoBoost998741002012.10 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)M9DB1.5 EcoBoost14981341822015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)M8DB1.5 EcoBoost14981101502015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)XWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)XXDA, XXDC1.5 TDCi149970952015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)T1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)T3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)JTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)JQDA, JQDB1.6 EcoBoost15961101502010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)PNDA, PNDD1.6 Ti1596921252010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)IQDA, IQDB1.6 Ti1596771052010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)TXDB2.0 TDCi19971201632010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)UFDB2.0 TDCi19971031402011.02 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)TYDA2.0 TDCi1997851152011.02 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)UKDB2.0 TDCi19971001362011.02 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)T8DE2.0 TDCi19971251702015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)T7DB, T7DC2.0 TDCi19971101502015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX VanM2DA, M2DC, B3DA1.0 EcoBoost998741002012.10 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDGRAND C-MAX VanM1DA, M1DD, B7DA1.0 EcoBoost998921252012.10 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDGRAND C-MAX VanT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX VanT3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX VanJQDA, JQDB1.6 EcoBoost15961101502010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX VanTXDB2.0 TDCi19971201632010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX VanUFDB2.0 TDCi19971031402010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX VanTYDA2.0 TDCI1997851152011.02 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCI 2011.02 -
FORDKUGA II (DM2)M8MA1.5 EcoBoost14991101502014.09 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDKUGA II (DM2)M9MA1.5 EcoBoost 4x414991341822014.09 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 2014.09 -
FORDKUGA II (DM2)BNMA1.5 EcoBoost1499881202016.01 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 2016.01 -
FORDKUGA II (DM2)JTMA1.6 EcoBoost 4x415961341822013.03 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 2013.03 -
FORDKUGA II (DM2)JQMA, JQMB1.6 EcoBoost15961101502013.03 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 2013.03 -
FORDKUGA II (DM2)JQMA, JQMB1.6 EcoBoost 4x415961101502013.03 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 2013.03 -
FORDKUGA II (DM2)UKMA2.0 TDCi 4x419971001362013.03 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 2013.03 -
FORDKUGA II (DM2)UKMA2.0 TDCi19971001362013.03 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 2013.03 -
FORDKUGA II (DM2)UFMA2.0 TDCi 4x419971031402013.03 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 2013.03 -
FORDKUGA II (DM2)UFMA2.0 TDCi19971031402013.03 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 2013.03 -
FORDKUGA II (DM2)T7MB, T7MA2.0 TDCi 4x419971101502014.09 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 2014.09 -
FORDKUGA II (DM2)T7MB, T7MA, T7MC, T7MD2.0 TDCi19971101502014.09 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 2014.09 -
FORDKUGA II (DM2)TXDA, TXMA2.0 TDCi 4x419981201632013.03 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 2013.03 -
FORDKUGA II (DM2)XRMB, XRMA2.0 TDCi1998881202014.09 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 2014.09 -
FORDKUGA II (DM2)T8MB, T8MA2.0 TDCi 4x419981321802014.09 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 2014.09 -
FORDKUGA II (DM2)R9MA2.0 EcoBoost 4x419991782422017.08 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 2017.08 -
FORDKUGA II (DM2)YTMA2.524881101502014.01 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 2.5 2014.01 -
FORDKUGA II VANM9MA1.5 EcoBoost 4x414991341822014.09 - Informacje o FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 2014.09 -
FORDKUGA II VANM8MA1.5 EcoBoost14991101502014.09 - Informacje o FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDKUGA II VANT7MB, T7MA2.0 TDCi 4x419971101502014.09 - Informacje o FORD KUGA II VAN 2.0 TDCi 4x4 2014.09 -
FORDKUGA II VANT7MB, T7MA2.0 TDCi19971101502014.09 - Informacje o FORD KUGA II VAN 2.0 TDCi 2014.09 -
FORDKUGA II VANT8MB, T8MA2.0 TDCi 4x419981321802014.09 - Informacje o FORD KUGA II VAN 2.0 TDCi 4x4 2014.09 -
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoM2GA, SFCB, M2GB, B3GA1.0 EcoBoost998741002013.11 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.0 EcoBoost 2013.11 -
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoXWGA, XWGB, XWGC1.5 TDCi1499881202015.05 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoXUGA1.5 TDCi149955752015.05 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoXVGA, XVGB, XVGC, XXGA1.5 TDCi1499741012015.05 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoT1GA1.6 TDCi1560851152013.09 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.6 TDCi 2013.09 -
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoTZGA, TZGB1.6 TDCi156070952013.09 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.6 TDCi 2013.09 -
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoUBGA1.6 TDCi156055752013.09 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.6 TDCi 2013.09 -
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoJQGA1.6 EcoBoost15961101502013.11 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.6 EcoBoost 2013.11 -
FORDTRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)XVGA, XVGB, XVGC, XXGA1.5 TDCi1499741012015.05 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDTRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)XUGA1.5 TDCi149955752015.08 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.5 TDCi 2015.08 -
FORDTRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)TZGA, TZGB1.6 TDCi156070952013.02 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 TDCi 2013.02 -
FORDTRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)UBGA1.6 TDCi156055752013.02 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 TDCi 2013.02 -
FORDTRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)T1GA1.6 TDCi1560851152013.02 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 TDCi 2013.02 -
FORDTRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivanM2GA, M2GB, B3GA1.0 EcoBoost998741002013.02 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivan 1.0 EcoBoost 2013.02 -
FORDTRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivanXVGA, XVGB, XVGC, XXGA1.5 TDCi1499741012015.05 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivan 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDTRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivanXWGA, XWGB, XWGC1.5 TDCi1499881202015.05 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivan 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDTRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivanXUGA1.5 TDCi149955752015.08 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivan 1.5 TDCi 2015.08 -
FORDTRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivanUBGA1.6 TDCi156055752013.02 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivan 1.6 TDCi 2013.02 -
FORDTRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivanTZGA, TZGB1.6 TDCi156070952013.02 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivan 1.6 TDCi 2013.02 -
FORDTRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivanT1GA1.6 TDCi1560851152013.02 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivan 1.6 TDCi 2013.02 -
FORDTRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivanJQGA1.6 EcoBoost15961101502013.11 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivan 1.6 EcoBoost 2013.11 -
ISUZUIMPULSE4XE1-V1.6158871971990.01 - 1993.12Informacje o ISUZU IMPULSE 1.6 1990.01 - 1993.12
MAZDA3 (BK)ZJ32, ZJ07, ZJ301.3 (BK14)134962842003.10 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.3 (BK14) 2003.10 - 2009.06
MAZDA3 (BK)Y601, Y642, Y603, Y6051.6 DI Turbo1560801092004.06 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 DI Turbo 2004.06 - 2009.06
MAZDA3 (BK)Y4061.6 MZ-CD156066902006.06 - 2009.12Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 MZ-CD 2006.06 - 2009.12
MAZDA3 (BK)Z601, Z6271.6 (BK14)1598771052003.10 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 (BK14) 2003.10 - 2009.06
MAZDA3 (BK)RF7J, RF8G2.0 MZR-CD (BK14)19981051432006.07 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.0 MZR-CD (BK14) 2006.07 - 2009.06
MAZDA3 (BK)LFVE, LFDE, LF50, LF72, LFN7, LFN82.019991101502003.10 - 2009.12Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.0 2003.10 - 2009.12
MAZDA3 (BK)L3-VE2.3 MZR22611151562003.10 - 2009.03Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.3 MZR 2003.10 - 2009.03
MAZDA3 (BK)L3YH2.3 DiSi Turbo MPS22611842502006.06 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.3 DiSi Turbo MPS 2006.06 - 2009.06
MAZDA3 (BK)L3M62.3 MPS Turbo (BK14)22611912602006.12 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.3 MPS Turbo (BK14) 2006.12 - 2009.06
MAZDA3 (BL)Y6421.6 MZ-CD1560801092008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZ-CD 2008.12 - 2013.05
MAZDA3 (BL)Y655, Y6501.6 MZR CD1560851162010.09 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR CD 2010.09 - 2013.05
MAZDA3 (BL)Z668, Z682, Z6831.6 MZR (BL14)1598771052008.12 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR (BL14) 2008.12 - 2014.09
MAZDA3 (BL)LFZ22.0 MZR DISI19991111512008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR DISI 2008.12 - 2013.05
MAZDA3 (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR19991101502009.01 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR 2009.01 - 2014.09
MAZDA3 (BL)R2AA2.2 MZR CD21841361852009.01 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CD 2009.01 - 2013.05
MAZDA3 (BL)R2AA2.2 MZR CD21841101502009.01 - 2013.10Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CD 2009.01 - 2013.10
MAZDA3 (BL)L3Y72.3 MPS Turbo (BL14)22611912602008.12 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.3 MPS Turbo (BL14) 2008.12 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BK)Y601, Y642, Y603, Y6051.6 DI Turbo (BK12Y)1560801092004.06 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 1.6 DI Turbo (BK12Y) 2004.06 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)Z601, Z6271.61598771052004.02 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 1.6 2004.02 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)RF7J, RF8G2.0 MZR-CD (BK12)19981051432006.12 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.0 MZR-CD (BK12) 2006.12 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)LF722.019991041412003.10 - 2006.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.0 2003.10 - 2006.06
MAZDA3 sedan (BK)LFVE, LFDE, LF50, LF72, LFN7, LFN82.019991101502003.10 - 2009.12Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.0 2003.10 - 2009.12
MAZDA3 sedan (BK)L3-VE2.322611181602004.03 - 2009.03Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.3 2004.03 - 2009.03
MAZDA3 sedan (BL)Y6421.6 MZR CD (BL12)1560801092008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZR CD (BL12) 2008.12 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)Y655, Y6501.6 MZR CD1560851162010.09 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZR CD 2010.09 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)Z668, Z682, Z6831.6 MZR (BL12)1598771052008.12 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZR (BL12) 2008.12 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)LFZ22.0 MZR DISI (BL12)19991111512009.02 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 MZR DISI (BL12) 2009.02 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR (BL12)19991101502009.03 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 MZR (BL12) 2009.03 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)R2AA2.2 MZR CD21841101502009.01 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.2 MZR CD 2009.01 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)R2AA2.2 MZR CD21841361852009.06 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.2 MZR CD 2009.06 - 2013.05
MAZDA5 (CR19)L8231.81798851162005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 1.8 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19)RF7J2.0 CD1998811102005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.0 CD 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19)LFF72.019991071462005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.0 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CW)Y655, Y650, Y6Y11.6 CD1560851162010.07 - Informacje o MAZDA 5 (CW) 1.6 CD 2010.07 -
MAZDA5 (CW)L8501.8 MZR1798851162010.09 - Informacje o MAZDA 5 (CW) 1.8 MZR 2010.09 -
MAZDA5 (CW)LF-ZB2.019991061442010.06 - Informacje o MAZDA 5 (CW) 2.0 2010.06 -
MAZDA5 (CW)LF-ZB2.019991101502010.09 - Informacje o MAZDA 5 (CW) 2.0 2010.09 -
MERCEDES-BENZKLASA E T-Model (S211)M 272.972E 350 T 4-matic (211.287)34982002722005.03 - 2009.07Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 350 T 4-matic (211.287) 2005.03 - 2009.07
NISSANPRIMERA (P12)QG16DE1.61597801092002.01 - 2006.04Informacje o NISSAN PRIMERA (P12) 1.6 2002.01 - 2006.04
NISSANPRIMERA (P12)QG16DE1.61597781062002.03 - 2008.08Informacje o NISSAN PRIMERA (P12) 1.6 2002.03 - 2008.08
NISSANPRIMERA (P12)QG18DE1.8 LPG1769851152002.03 - Informacje o NISSAN PRIMERA (P12) 1.8 LPG 2002.03 -
NISSANPRIMERA (P12)QG18DE1.81769851152002.03 - 2008.10Informacje o NISSAN PRIMERA (P12) 1.8 2002.03 - 2008.10
NISSANPRIMERA (P12)F9Q1.9 dCi1870851162002.08 - 2007.10Informacje o NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 2002.08 - 2007.10
NISSANPRIMERA (P12)F9Q1.9 dCi1870881202003.04 - 2007.10Informacje o NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 2003.04 - 2007.10
NISSANPRIMERA (P12)QR20DE2.019981031402002.03 - 2008.10Informacje o NISSAN PRIMERA (P12) 2.0 2002.03 - 2008.10
NISSANPRIMERA (P12)YD22DDT2.2 Di2184931262002.03 - 2007.05Informacje o NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 Di 2002.03 - 2007.05
NISSANPRIMERA (P12)YD22DDT2.2 dCi21841021392003.04 - 2006.04Informacje o NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 dCi 2003.04 - 2006.04
NISSANPRIMERA Hatchback (P12)QG16DE1.61597801092002.07 - 2006.04Informacje o NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.6 2002.07 - 2006.04
NISSANPRIMERA Hatchback (P12)QG16DE1.61597781062002.07 - 2008.08Informacje o NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.6 2002.07 - 2008.08
NISSANPRIMERA Hatchback (P12)QG18DE1.81769851152002.07 - 2008.10Informacje o NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.8 2002.07 - 2008.10
NISSANPRIMERA Hatchback (P12)F9Q1.9 dCi1870851162002.08 - 2007.10Informacje o NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 2002.08 - 2007.10
NISSANPRIMERA Hatchback (P12)F9Q1.9 dCi1870881202003.04 - 2007.10Informacje o NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 2003.04 - 2007.10
NISSANPRIMERA Hatchback (P12)QR20DE2.019981031402002.07 - 2008.10Informacje o NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.0 2002.07 - 2008.10
NISSANPRIMERA Hatchback (P12)YD22DDT2.2 Di2184931262002.07 - 2007.05Informacje o NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 Di 2002.07 - 2007.05
NISSANPRIMERA Hatchback (P12)YD22DDT2.2 dCi21841021392003.04 - Informacje o NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 dCi 2003.04 -
NISSANPRIMERA Kombi (WP12)QG16DE1.6 Visia1597801092002.01 - 2006.04Informacje o NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.6 Visia 2002.01 - 2006.04
NISSANPRIMERA Kombi (WP12)QG18DE1.81769851152002.03 - 2007.05Informacje o NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.8 2002.03 - 2007.05
NISSANPRIMERA Kombi (WP12)F9Q1.9 dCi1870851162002.08 - 2007.10Informacje o NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 2002.08 - 2007.10
NISSANPRIMERA Kombi (WP12)F9Q1.9 dCi1870881202003.04 - Informacje o NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 2003.04 -
NISSANPRIMERA Kombi (WP12)QR20DE2.019981031402002.03 - Informacje o NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.0 2002.03 -
NISSANPRIMERA Kombi (WP12)YD22DDT2.2 Di2184931262002.03 - 2003.04Informacje o NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 Di 2002.03 - 2003.04
NISSANPRIMERA Kombi (WP12)YD22DDT2.2 dCi21841021392003.04 - Informacje o NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 dCi 2003.04 -
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 18 XE1.8 (F48)1796901222003.05 - 2005.07Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 1.8 (F48) 2003.05 - 2005.07
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 18 XER1.8 (F48)17961031402005.09 - 2008.12Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 1.8 (F48) 2005.09 - 2008.12
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 19 DTH1.9 CDTI (F48)19101101502004.04 - 2008.02Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 1.9 CDTI (F48) 2004.04 - 2008.02
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 19 DT1.9 CDTI (F48)1910881202004.04 - 2008.02Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 1.9 CDTI (F48) 2004.04 - 2008.02
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 19 DTL1.9 CDTI (F48)1910741002005.08 - 2008.02Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 1.9 CDTI (F48) 2005.08 - 2008.02
OPELSIGNUM liftback (Z03)Y 20 DTH2.0 DTI (F48)1995741002003.05 - 2004.04Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 2.0 DTI (F48) 2003.05 - 2004.04
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 20 NET2.0 Turbo (F48)19981291752003.05 - 2008.12Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 2.0 Turbo (F48) 2003.05 - 2008.12
OPELSIGNUM liftback (Z03)Y 22 DTR2.2 DTI (F48)2172921252003.05 - 2004.04Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 2.2 DTI (F48) 2003.05 - 2004.04
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 22 YH2.2 direct (F48)21981141552003.05 - 2008.09Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 2.2 direct (F48) 2003.05 - 2008.09
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 28 NEL2.8 V6 Turbo (F48)27921692302005.09 - 2008.12Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 2.8 V6 Turbo (F48) 2005.09 - 2008.12
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 28 NET2.8 V6 Turbo (F48)27921842502006.01 - 2008.12Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 2.8 V6 Turbo (F48) 2006.01 - 2008.12
OPELSIGNUM liftback (Z03)Y 30 DT3.0 V6 CDTI (F48)29581301772003.05 - 2005.07Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 3.0 V6 CDTI (F48) 2003.05 - 2005.07
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 30 DT3.0 V6 CDTI (F48)29581351842005.09 - 2008.12Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 3.0 V6 CDTI (F48) 2005.09 - 2008.12
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 32 SE3.2 V6 (F48)31751552112003.05 - 2005.07Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 3.2 V6 (F48) 2003.05 - 2005.07
OPELVECTRA B (J96)X 16 SZR1.6 i (F19)159855751995.10 - 2002.04Informacje o OPEL VECTRA B (J96) 1.6 i (F19) 1995.10 - 2002.04
OPELVECTRA B (J96)16 LZ21.6 i (F19)159855751995.10 - 2002.04Informacje o OPEL VECTRA B (J96) 1.6 i (F19) 1995.10 - 2002.04
OPELVECTRA B (J96)Z 18 XE1.8 i 16V (F19)1796921252000.09 - 2002.04Informacje o OPEL VECTRA B (J96) 1.8 i 16V (F19) 2000.09 - 2002.04
OPELVECTRA B (J96)Z 22 SE2.2 i 16V (F19)21981081472000.09 - 2002.04Informacje o OPEL VECTRA B (J96) 2.2 i 16V (F19) 2000.09 - 2002.04
OPELVECTRA C (Z02)Z 16 XE1.6 16V (F69)1598741002004.07 - 2005.10Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 1.6 16V (F69) 2004.07 - 2005.10
OPELVECTRA C (Z02)Z 16 XEP1.6 (F69)1598771052005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 1.6 (F69) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C (Z02)Z 18 XEL1.8 (F69)1796811102002.04 - 2008.07Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69) 2002.04 - 2008.07
OPELVECTRA C (Z02)Z 18 XE1.8 16V1796901222002.04 - 2008.09Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 1.8 16V 2002.04 - 2008.09
OPELVECTRA C (Z02)Z 18 XER1.8 (F69)17961031402005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C (Z02)Z 19 DTH1.9 CDTI (F69)19101101502004.04 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) 2004.04 - 2008.08
OPELVECTRA C (Z02)Z 20 NET2.0 16V Turbo (F69)19981291752003.03 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 2.0 16V Turbo (F69) 2003.03 - 2008.08
OPELVECTRA C (Z02)Z 22 SE2.2 16V (F69)21981081472002.04 - 2008.12Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 16V (F69) 2002.04 - 2008.12
OPELVECTRA C (Z02)Z 22 YH2.2 DGi (F69)21981141552003.10 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DGi (F69) 2003.10 - 2008.08
OPELVECTRA C (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo (F69)27921882552005.08 - 2006.09Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69) 2005.08 - 2006.09
OPELVECTRA C (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo (F69)27921842502005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo OPC (F69)27922062802006.09 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 2.8 V6 Turbo OPC (F69) 2006.09 - 2008.08
OPELVECTRA C (Z02)Y 30 DT3.0 CDTI (F69)29581301772003.02 - 2005.07Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 3.0 CDTI (F69) 2003.02 - 2005.07
OPELVECTRA C (Z02)Z 30 DT3.0 CDTi (F69)29581351842005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 3.0 CDTi (F69) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 16 XE1.6 (F68)1598741002005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.6 (F68) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 16 XEP1.6 (F68)1598771052006.01 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.6 (F68) 2006.01 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 18 XEL1.8 16V (F68)1796811102002.08 - 2006.12Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 16V (F68) 2002.08 - 2006.12
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 18 XE1.8 16V (F68)1796901222002.08 - 2008.09Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 16V (F68) 2002.08 - 2008.09
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 18 XER1.8 (F68)17961031402005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 (F68) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 19 DTH1.9 CDTI (F68)19101101502004.04 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) 2004.04 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F68)1995741012002.08 - 2005.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 DTI 16V (F68) 2002.08 - 2005.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 20 NET2.0 16V Turbo (F68)19981291752003.03 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 16V Turbo (F68) 2003.03 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Y 22 DTR2.2 DTI 16V (F68)2172921252002.08 - 2006.07Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68) 2002.08 - 2006.07
OPELVECTRA C GTS (Z02)Y 22 DTR2.2 DTI 16V (F68)2172861172002.08 - 2008.06Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68) 2002.08 - 2008.06
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 22 SE2.2 16V (F68)21981081472002.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 16V (F68) 2002.08 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 22 YH2.2 DGi (F68)21981141552003.10 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DGi (F68) 2003.10 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo (F68)27921842502005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo (F68)27921882552005.08 - 2008.09Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68) 2005.08 - 2008.09
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo (F68)27922062802006.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68) 2006.08 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 32 SE3.2 V6 (F68)31751552112002.08 - 2006.07Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.2 V6 (F68) 2002.08 - 2006.07
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)F9Q 680, F9Q 820, F9Q 8261.9 dCi (JK0U, JK0G)1870881202002.11 - Informacje o RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U, JK0G) 2002.11 -
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)F9Q 8201.9 dCi (JK0U)1870851162003.04 - 2005.02Informacje o RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U) 2003.04 - 2005.02
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)M9R 740, M9R 750, M9R 814, M9R 815, M9R 8582.0 dCi (JK01, JK02, JK1J, JK1K, JK1H)19951101502006.01 - Informacje o RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK01, JK02, JK1J, JK1K, JK1H) 2006.01 -
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)M9R 740, M9R 760, M9R 750, M9R 761, M9R 762, M9R 7632.0 dCi (JK02, JK03)1995961312006.01 - Informacje o RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK02, JK03) 2006.01 -
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)M9R 760, M9R 761, M9R 762, M9R 763, M9R 815, M9R 859, M9R 8122.0 dCi (JK03, JK04, JK1C, JK1G, JK1J, JK1K)19951271732006.01 - Informacje o RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK03, JK04, JK1C, JK1G, JK1J, JK1K) 2006.01 -
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)F4R 794, F4R 795, F4R 797, F4R 7962.0 Turbo (JK0A, JK0B, JK0N)19981201632002.11 - Informacje o RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 Turbo (JK0A, JK0B, JK0N) 2002.11 -
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)F4R 7922.0 (JK09)19981001362002.11 - 2015.01Informacje o RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK09) 2002.11 - 2015.01
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)F4R 7902.0 (JK0K)1998981332002.11 - 2015.12Informacje o RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0K) 2002.11 - 2015.12
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)F4R 797, F4R 897, F4R 796, F4R 8962.0 (JK0A, JK1D, JK0N)19981251702005.04 - Informacje o RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0A, JK1D, JK0N) 2005.04 -
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)G9T 742, G9T 7432.2 dCi (JK0H)21881101502002.11 - 2006.08Informacje o RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.2 dCi (JK0H) 2002.11 - 2006.08
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)G9T 6452.2 dCi (JK07)21881021392006.02 - Informacje o RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.2 dCi (JK07) 2006.02 -
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)P9X 7013.0 dCi (JK0J, JK0V)29581301772002.11 - 2006.08Informacje o RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 3.0 dCi (JK0J, JK0V) 2002.11 - 2006.08
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)P9X 701, P9X 7153.0 dCi29581201632005.09 - Informacje o RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 3.0 dCi 2005.09 -
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)P9X 7153.0 dCi (JK0E, JK0Y)29581331812006.01 - 2015.01Informacje o RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 3.0 dCi (JK0E, JK0Y) 2006.01 - 2015.01
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)V4Y 711, V4Y 7153.5 V6 (JK00, JK0F, JK0P, JK0S, JK0W)34981772412002.11 - Informacje o RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 3.5 V6 (JK00, JK0F, JK0P, JK0S, JK0W) 2002.11 -
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)K9K 8461.5 dCi1461811102012.03 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 1.5 dCi 2012.03 - 2015.12
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)M9R 800, M9R 809, M9R 849, M9R 815, M9R 854, M9R 857, M9R 8062.0 dCi (DT0M, DT0N, DT0S, DT19, DT1F)19951271732008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 2.0 dCi (DT0M, DT0N, DT0S, DT19, DT1F) 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)M9R 816, M9R 820, M9R 8282.0 dCi GT (DT11, DT1E, DT1N)19951311782008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 2.0 dCi GT (DT11, DT1E, DT1N) 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)M9R 802, M9R 744, M9R 748, M9R 805, M9R 814, M9R 845, M9R 854, M9R 858, M9R 808, M9R 7542.0 dCi (DT01, DT08, DT09, DT0K, DT12, DT1C, DT1D, DT1M,...19951101502008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 2.0 dCi (DT01, DT08, DT09, DT0K, DT12, DT1C, DT1D, DT1M,... 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)F4Rt 811, F4R 8112.0 16V Turbo19981251702008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 2.0 16V Turbo 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)F4R 8002.0 GT19981502042008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 2.0 GT 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)V9X 891, V9X 7913.0 dCi (DT03)29981732352008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 3.0 dCi (DT03) 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)V9X 8913.0 dCi29981772412012.01 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 3.0 dCi 2012.01 - 2015.12
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)V4Y 7133.5 V6 (DT0P)34981752382008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 3.5 V6 (DT0P) 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)K4M 710, K4M 7141.6 16V (BG0A, BG0L)1598791072001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L) 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)K4M 7141.6 LPG1598791072001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 LPG 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)K4M 7161.6 16V (BG1G, BG1H)1598821122005.02 - 2007.08Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H) 2005.02 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4P 770, F4P 7741.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V)1783861172001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4P 770, F4P 7721.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V)1783891212001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4P 770, F4P 7731.8 16V (BG0B, BG0M)1783881202001.03 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M) 2001.03 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4P 770, F4P 773, F4P 771, F4P 774, F4P 7751.8 16V (BG06, BG0J, BG0M)1783851162001.03 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 2001.03 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 750, F9Q 650, F9Q 670, F9Q 6741.9 dCi (BG08, BG0G)1870881202001.03 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G) 2001.03 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 718, F9Q 7541.9 dCi1870791072001.03 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi 2001.03 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 7521.9 dCI (BG0E)1870771052001.06 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E) 2001.06 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 7541.9 dCi (BG0R)1870741002001.10 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R) 2001.10 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 6641.9 dCi (BG05)187068922004.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG05) 2004.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 758, F9Q 6741.9 dCi (BG1A, BG1W)1870811102005.01 - 2007.08Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1W) 2005.01 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 758, F9Q 7591.9 dCi (BG1A, BG1V)1870961302005.05 - 2007.08Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1V) 2005.05 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 750, F9Q 758, F9Q 7591.9 dCi (BG12)1870851162005.09 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG12) 2005.09 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 7501.9 dCi1870921252005.09 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi 2005.09 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)M9R 7402.0 dCi (BG1T)19951101502005.08 - 2006.08Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG1T) 2005.08 - 2006.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)M9R 7602.0 dCi (BG14, BG1S)19951271732006.01 - 2007.08Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG14, BG1S) 2006.01 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F5R 700, F5R 7012.0 16V IDE (BG0N)19981031402001.04 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V IDE (BG0N) 2001.04 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 7152.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P)1998981332002.08 - 2006.12Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P) 2002.08 - 2006.12
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 7152.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W)1998991352002.08 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 2002.08 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4R 764, F4R 7652.0 16V Turbo (BG0S, BG1L, BG1M)19981201632003.01 - 2005.03Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V Turbo (BG0S, BG1L, BG1M) 2003.01 - 2005.03
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4R 886, F4R 8872.0 16V (BG1Y)19981502042005.01 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG1Y) 2005.01 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4R 786, F4R 787, F4R 7842.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y)19981251702005.01 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y) 2005.01 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)G9T 702, G9T 7002.2 dCi (BG0F)21881101502001.10 - 2006.08Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 2001.10 - 2006.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)G9T 6002.2 dCi (BG09)2188851162004.04 - 2005.10Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG09) 2004.04 - 2005.10
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)G9T 600, G9T 605, G9T 706, G9T 7072.2 dCi21881021402005.05 - 2007.08Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi 2005.05 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)L7X 7332.9 V6 24V29461552112001.03 - 2007.08Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.9 V6 24V 2001.03 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)L7X 7313.0 V6 24V (BG01, BG02, BG0D, BG0Y)29461522072001.03 - 2007.08Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 3.0 V6 24V (BG01, BG02, BG0D, BG0Y) 2001.03 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)K4M 710, K4M 7141.6 16V (KG0A, KG0L)1598791072001.03 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L) 2001.03 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)K4M 7161.6 16V1598821122005.02 - 2007.08Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V 2005.02 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4P 7701.8 16V1783861172001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4P 770, F4P 7731.8 16V (KG0B, KG0M)1783881202001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M) 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4P 770, F4P 771, F4P 774, F4P 7751.8 16V (KG0J)1783851162001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J) 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4P 770, F4P 7741.8 16V1783891212001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 750, F9Q 670, F9Q 6741.9 dCi (KG0G)1870881202001.03 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G) 2001.03 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 7541.9 dCi1870791072001.03 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi 2001.03 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 7521.9 dCI (KG0E)1870771052001.06 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E) 2001.06 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 7521.9 dCi (KG0E, KG0R)1870741002001.10 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R) 2001.10 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 6641.9 dCi187066902003.08 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi 2003.08 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 6641.9 dCi (KG05)187068922004.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG05) 2004.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 758, F9Q 6741.9 dCi (KG1A, KG1W)1870811102005.01 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1A, KG1W) 2005.01 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 758, F9Q 7591.9 dCi (KG1V)1870961302005.05 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1V) 2005.05 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 758, F9Q 7591.9 dCi (KG12)1870851162005.08 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG12) 2005.08 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 7501.9 dCi1870921252005.09 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi 2005.09 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)M9R 7402.0 dCi (KG1T)19951101502005.08 - 2006.08Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1T) 2005.08 - 2006.08
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)M9R 7602.0 dCi (KG1S)19951271732006.01 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1S) 2006.01 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F5R 700, F5R 7012.0 16V IDE (KG0N)19981031402001.04 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V IDE (KG0N) 2001.04 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 7152.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P)1998991352002.08 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 2002.08 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4R 764, F4R 7652.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03)19981201632003.01 - 2005.08Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03) 2003.01 - 2005.08
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 7152.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P)1998981332004.10 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 2004.10 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4R 886, F4R 8872.0 16V (KG1Y)19981502042005.01 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG1Y) 2005.01 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4R 786, F4R 787, F4R 7842.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y)19981251702005.01 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y) 2005.01 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)G9T 7022.2 dCi (KG0F)21881101502001.10 - 2006.08Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F) 2001.10 - 2006.08
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)G9T 6002.2 dCi (KG09)2188851162004.04 - 2005.10Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG09) 2004.04 - 2005.10
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)G9T 600, G9T 706, G9T 7072.2 dCi21881021402005.05 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi 2005.05 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)L7X 7313.0 V6 24V (KG0D)29461522072001.03 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 3.0 V6 24V (KG0D) 2001.03 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)L7X 7312.9 V6 24V29461552112003.10 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.9 V6 24V 2003.10 - 2007.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)K9K 780, K9K 846, K9K 7821.5 dCi (BT00, BT0A, BT0T, BT1J)1461811102007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.5 dCi (BT00, BT0A, BT0T, BT1J) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)K4M 8241.6 16V (BT04, BT0D, BT0U)1598811102007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)M9R 802, M9R 742, M9R 744, M9R 746, M9R 748, M9R 805, M9R 814, M9R 845, M9R 854, M9R 858, M9R 808, M9R 7542.0 dCi (BT01, BT08, BT09, BT0E, BT0K, BT12, BT1C, BT1D,...19951101502007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT01, BT08, BT09, BT0E, BT0K, BT12, BT1C, BT1D,... 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)M9R 802, M9R 742, M9R 744, M9R 814, M9R 854, M9R 8582.0 dCi (BT07, BT0J, BT14, BT1A, BT1S)1995961312007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT07, BT0J, BT14, BT1A, BT1S) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)M9R 800, M9R 809, M9R 815, M9R 854, M9R 857, M9R 858, M9R 8062.0 dCi (BT0M, BT0N, BT0S, BT19, BT1F)19951271732008.01 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT0M, BT0N, BT0S, BT19, BT1F) 2008.01 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)M9R 816, M9R 820, M9R 8282.0 dCi GT (BT11, BT1E, BT1N)19951311782008.03 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi GT (BT11, BT1E, BT1N) 2008.03 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)M4R 7262.0 16V Hi-Flex (BT1H)19971031402007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (BT1H) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)M4R 7042.0 16V (BT05, BT0F, BT0W)19981031402007.10 - 2012.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V (BT05, BT0F, BT0W) 2007.10 - 2012.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)F4R 8112.0 16V Turbo19981251702007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Turbo 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)F4R 8002.0 GT19981502042008.03 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 GT 2008.03 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)V9X 891, V9X 7913.0 dCi (BT03, BT13)29981732352008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 3.0 dCi (BT03, BT13) 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)V4Y 7133.5 V6 (BT0C, BT0P)34981752382008.04 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 3.5 V6 (BT0C, BT0P) 2008.04 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)K9K 780, K9K 846, K9K 7821.5 dCi (KT0A)1461811102007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.5 dCi (KT0A) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)K4M 8241.6 16V (KT0D)1598811102007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.6 16V (KT0D) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)M9R 802, M9R 742, M9R 744, M9R 814, M9R 854, M9R 8582.0 dCi (KT07, KT0J, KT14, KT1A, KT1S)1995961312007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT07, KT0J, KT14, KT1A, KT1S) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)M9R 802, M9R 742, M9R 744, M9R 805, M9R 814, M9R 845, M9R 854, M9R 858, M9R 8082.0 dCi (KT01, KT08, KT09, KT0K, KT12, KT1D, KT1W)19951101502007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT01, KT08, KT09, KT0K, KT12, KT1D, KT1W) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)M9R 800, M9R 809, M9R 849, M9R 815, M9R 854, M9R 857, M9R 858, M9R 8062.0 dCi (KT0M, KT0N, KT0S, KT19, KT1F)19951271732008.01 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT0M, KT0N, KT0S, KT19, KT1F) 2008.01 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)M9R 816, M9R 820, M9R 8282.0 dCi GT (KT11, KT1E, KT1N)19951311782008.03 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi GT (KT11, KT1E, KT1N) 2008.03 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)M4R 704, M4R 7262.0 16V Hi-Flex (KT1H)19971031402007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (KT1H) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)F4R 8112.0 16V Turbo19981251702007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Turbo 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)M4R 7042.0 16V (KT0F, KT0W)19981031402007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V (KT0F, KT0W) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)F4R 8002.0 GT19981502042008.03 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 GT 2008.03 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)V9X 891, V9X 7913.0 dCi (KT03, KT13)29981732352008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 3.0 dCi (KT03, KT13) 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)V4Y 7133.5 V6 (KT0C, KT0P)34981752382008.04 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 3.5 V6 (KT0C, KT0P) 2008.04 - 2015.12
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)F4R 774, F4Rt 7742.0 Renault Sport19981652242004.05 - 2009.10Informacje o RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport 2004.05 - 2009.10
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)F4R 7742.019981692302006.08 - 2008.02Informacje o RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 2006.08 - 2008.02
RENAULTVEL SATIS (BJ0_)M9R 7602.0 dCi (BJ03)19951101502005.08 - Informacje o RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03) 2005.08 -
RENAULTVEL SATIS (BJ0_)M9R 760, M9R 762, M9R 7632.0 dCi (BJ03, BJ0B)19951271732006.01 - Informacje o RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) 2006.01 -
RENAULTVEL SATIS (BJ0_)F4R 762, F4R 7632.0 16V Turbo (BJ0K)19981201632002.06 - 2009.08Informacje o RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) 2002.06 - 2009.08
RENAULTVEL SATIS (BJ0_)F4R 766, F4R 7672.0 16 V Turbo19981251702004.04 - Informacje o RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo 2004.04 -
RENAULTVEL SATIS (BJ0_)F4R 8672.0 Turbo19981081472005.04 - Informacje o RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 Turbo 2005.04 -
RENAULTVEL SATIS (BJ0_)G9T 702, G9T 7032.2 dCi (BJ0E, BJ0F)21881101502002.06 - 2009.08Informacje o RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F) 2002.06 - 2009.08
RENAULTVEL SATIS (BJ0_)G9T 702, G9T 6002.2 dCi (BJ0H)2188851162004.04 - Informacje o RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0H) 2004.04 -
RENAULTVEL SATIS (BJ0_)G9T 702, G9T 600, G9T 700, G9T 606, G9T 6072.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H)21881021402004.09 - Informacje o RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H) 2004.09 -
RENAULTVEL SATIS (BJ0_)G9T 702, G9T 7002.2 dCi (BJ0M)2188831132004.12 - Informacje o RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0M) 2004.12 -
RENAULTVEL SATIS (BJ0_)P9X 7013.0 dCi (BJ0J, BJ0N)29581301772002.06 - 2006.06Informacje o RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0J, BJ0N) 2002.06 - 2006.06
RENAULTVEL SATIS (BJ0_)P9X 7153.0 dCi (BJ0S)29581331812006.06 - 2009.08Informacje o RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0S) 2006.06 - 2009.08
RENAULTVEL SATIS (BJ0_)V4Y 701, V4Y 711, V4Y 7153.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U)34981772412002.06 - Informacje o RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U) 2002.06 -
RENAULTVEL SATIS (BJ0_)V4Y 7153.5 (BJ01)34981702312004.10 - Informacje o RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 3.5 (BJ01) 2004.10 -
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)Z 18 XE1.8 i1796901222004.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.8 i 2004.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)Z 19 DT1.9 TiD1910881202004.09 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD 2004.09 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)Z 19 DTH1.9 TiD19101101502004.09 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD 2004.09 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)A 19 DTR1.9 TTiD19101181602007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)A 19 DTR1.9 TTiD1910961302007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)Z 19 DTR, A 19 DTR1.9 TTiD19101321802007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207R2.0 t BioPower19981542102002.09 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower 2002.09 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207L2.0 t19981291752002.09 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t 2002.09 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207R2.0 t19981542102002.09 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t 2002.09 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207E1,8t19981101502002.09 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1,8t 2002.09 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207L2.0 T1619981431942006.06 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 T16 2006.06 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207H2.0 t Bio Power19981201632007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t Bio Power 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207L2.0 t BioPower19981291752007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207E1,8t BioPower19981101502007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1,8t BioPower 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207G2.0 t19981201632007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207G2.0 t XWD19981201632007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207R2.0 t BioPower19981451972007.06 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower 2007.06 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)A 20 NFT2.0 t BioPower XWD19981622202008.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD 2008.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207R2.0 t BioPower XWD19981542102008.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD 2008.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207H2.0 t BioPower XWD19981201632008.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD 2008.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)A 20 NFT2.0 t XWD19981622202008.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD 2008.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207R2.0 Turbo XWD19981542102008.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 Turbo XWD 2008.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207M2.0 t BioPower19981472002009.05 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower 2009.05 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207L1,8t BioPower19981291752009.05 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1,8t BioPower 2009.05 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207R2.0 t XWD19981772412009.05 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD 2009.05 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207R2.0 t19981772412009.05 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t 2009.05 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)A 20 NFT2.0 t Bio Power19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t Bio Power 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)A 20 NFT2.0 t19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)D223L2.2 TiD2171921252002.09 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD 2002.09 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)LP92.8 Turbo V627921692302005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)LP92.8 Turbo V627921842502005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B284L2.8 Turbo V627921882562007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B284L2.8 Turbo V627922032762008.04 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6 2008.04 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B284R2.8 Turbo V6 XWD27922062802008.05 - 2011.12Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6 XWD 2008.05 - 2011.12
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)Z 19 DT1.9 TiD1910881202004.09 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TiD 2004.09 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)Z 19 DTH1.9 TiD19101101502006.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TiD 2006.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)A 19 DTR1.9 TTiD19101181602007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)Z 19 DTR, A 19 DTR1.9 TTiD19101321802007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)A 19 DTR1.9 TTiD1910961302007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207E1,8t19981101502003.08 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1,8t 2003.08 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207R2.0 t19981542102003.08 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t 2003.08 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207L2.0 t19981291752003.08 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t 2003.08 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207E1,8t BioPower19981101502007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1,8t BioPower 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207L1,8t BioPower19981291752007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1,8t BioPower 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207L2.0 t BioPower19981291752007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207M2.0 t BioPower19981472002007.06 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower 2007.06 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207R2.0 T BioPower19981451972007.06 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 T BioPower 2007.06 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)A 20 NFT2.0 t BioPower19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)A 20 NFT2.0 t19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207H2.0 t BioPower19981201632011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207G2.0 t19981201632011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)LP92.8 Turbo V627921842502006.02 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6 2006.02 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)LP92.8 Turbo V627921692302006.02 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6 2006.02 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B284L2.8 Turbo V627921882562007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B284R2.8 Turbo V627922062802009.02 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6 2009.02 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B284R2.8 Turbo V627922032762009.02 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6 2009.02 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)Z 18 XE1.8 i1796901222005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.8 i 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)Z 19 DT1.9 TiD1910881202005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TiD 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)Z 19 DTH1.9 TiD19101101502005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TiD 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)A 19 DTR1.9 TTiD19101181602007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)Z 19 DTR1.9 TTiD19101321802007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)A 19 DTR1.9 TTiD1910961302007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207R2.0 t19981542092005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207L2.0 t19981291752005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207E1.8 t19981101502005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.8 t 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207E1.8t 2.019981101502005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.8t 2.0 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207E2.0 t19981101502005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207L2.0 T1619981431942006.04 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 T16 2006.04 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207L2.0 t BioPower19981291752007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207H2.0 t BioPower XWD19981201632007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower XWD 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207E2.0 t BioPower19981101502007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207G2.0 t19981201632007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207G2.0 t XWD19981201632007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207R2.0 t BioPower19981451972007.06 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower 2007.06 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207R2.0 t XWD19981542092008.06 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD 2008.06 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207R2.0 t Bio Power XWD19981542092008.06 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t Bio Power XWD 2008.06 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207M2.0 t19981472002009.02 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t 2009.02 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207M2.0 t Bio Power19981472002009.02 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t Bio Power 2009.02 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207R2.0 t19981772412009.05 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t 2009.05 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207R2.0 t XWD19981772412009.05 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD 2009.05 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)A 20 NFT2.0 t19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207H2.0 t BioPower19981201632011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)A 20 NFT2.0 t BioPower19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)A 20 NFT2.0 t XWD19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)A 20 NFT2.0 t BioPower XWD19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower XWD 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B284L2.8 Turbo V627921692302005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)LP92.8 Turbo V627921842502005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B284L2.8 Turbo V627921882562007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B284R2.8 Turbo V6 XWD27922062802008.05 - 2011.12Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6 XWD 2008.05 - 2011.12
SAAB9-3 Kombi (E50)B284R2.8 Turbo V627922032762008.05 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6 2008.05 - 2015.02
SAAB9-3X (YS3)Z 19 DTR, A 19 DTR1.9 TTiD AWD19101321802009.02 - 2012.12Informacje o SAAB 9-3X (YS3) 1.9 TTiD AWD 2009.02 - 2012.12
SAAB9-3X (YS3)B207R2.0 t BioPower XWD19981542092009.02 - 2012.12Informacje o SAAB 9-3X (YS3) 2.0 t BioPower XWD 2009.02 - 2012.12
SAAB9-3X (YS3)B207R2.0 t XWD19981542092009.02 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3X (YS3) 2.0 t XWD 2009.02 - 2015.02
SAAB9-3X (YS3)A 20 NFT2.0 t BioPower XWD19981622202011.01 - 2012.12Informacje o SAAB 9-3X (YS3) 2.0 t BioPower XWD 2011.01 - 2012.12
SAAB9-3X (YS3)A 20 NFT2.0 T16 XWD19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3X (YS3) 2.0 T16 XWD 2011.01 - 2015.02
VAUXHALLSIGNUM (Z03)Z 22 YH2.2 i21981141552003.05 - 2008.05Informacje o VAUXHALL SIGNUM (Z03) 2.2 i 2003.05 - 2008.05
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796901222002.04 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 1.8 16V Dualfuel 2002.04 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 18 XE1.8 16V1796901222002.04 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 1.8 16V 2002.04 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 18 XER1.817961031402006.01 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 1.8 2006.01 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 19 DT1.9 CDTI1910881202002.04 - 2008.09Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 1.9 CDTI 2002.04 - 2008.09
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 19 DTH1.9 CDTI 16V19101101502004.04 - 2008.08Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 1.9 CDTI 16V 2004.04 - 2008.08
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Y 20 DTH2.0 DTI 16V1995741012002.04 - 2008.10Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 2.0 DTI 16V 2002.04 - 2008.10
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 20 NET2.0 16V Turbo19981291752000.01 - 2008.10Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 2.0 16V Turbo 2000.01 - 2008.10
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Y 22 DTR2.2 DTI 16V2172921252002.04 - 2008.10Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 2.2 DTI 16V 2002.04 - 2008.10
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 22 YH2.2 direct21981141552002.01 - 2008.10Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 2.2 direct 2002.01 - 2008.10
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 22 SE2.2 16V21981081472002.01 - 2008.10Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 2.2 16V 2002.01 - 2008.10
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Y 30 DT3.0 V6 CDTI29581301772003.06 - 2005.08Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 3.0 V6 CDTI 2003.06 - 2005.08
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 30 DT3.0 CDTi29581351842005.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 3.0 CDTi 2005.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 32 SE3.2 V631751552112003.06 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 3.2 V6 2003.06 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796901222002.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 1.8 16V Dualfuel 2002.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 18 XE1.8 16V1796901222002.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 1.8 16V 2002.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 18 XER1.817961031402006.01 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 1.8 2006.01 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 19 DT1.9 CDTI1910881202002.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 1.9 CDTI 2002.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 19 DTH1.9 CDTI 16V19101101502004.04 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 1.9 CDTI 16V 2004.04 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 20 NET2.0 16V Turbo19981291752003.03 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.0 16V Turbo 2003.03 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Y 22 DTR2.2 DTI 16V2172921252002.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.2 DTI 16V 2002.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 22 SE2.2 16V21981081472002.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.2 16V 2002.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 22 YH2.2 direct21981141552003.10 - 2005.08Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.2 direct 2003.10 - 2005.08
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo27921882552005.08 - 2006.08Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo 2005.08 - 2006.08
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo27921842502006.02 - 2009.05Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo 2006.02 - 2009.05
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo27922062802006.10 - 2009.05Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo 2006.10 - 2009.05
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Y 30 DT3.0 V6 CDTI29581301772003.06 - 2005.08Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 3.0 V6 CDTI 2003.06 - 2005.08
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 30 DT3.0 CDTi29581351842005.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 3.0 CDTi 2005.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 32 SE3.2 V631751552112002.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 3.2 V6 2002.08 - 2008.07
VOLVOC30 (533)E400V1Electric 891202010.12 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) Electric 2010.12 - 2012.12
VOLVOC30 (533)E400V1Electric 821122010.12 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) Electric 2010.12 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 4164 T1.6 D1560801092006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.6 D 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 4162 T1.6 D21560841152010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.6 D2 2010.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 4164 S31.61596741002006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.6 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 4184 S111.81798921252006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.8 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 4184 S81.8 FlexFuel1798921252007.01 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel 2007.01 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 5204 T5D319841101502010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) D3 2010.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 5204 TD419841301772010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) D4 2010.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 4204 T2.0 D19981001362006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 2.0 D 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 4204 S32.019991071452006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 2.0 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 4204 S42.0 FlexFuel19991071462010.01 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel 2010.01 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 5244 T8, D 5244 T13D524001321802006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) D5 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 5244 T9D524001201632006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) D5 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 5244 S42.4 i24351251702006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 2.4 i 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 5254 T3T525211622202006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) T5 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 5254 T7T525211692302007.03 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) T5 2007.03 - 2012.12
VOLVOC70 II kabriolet (542)D 5204 TD419841301772010.10 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) D4 2010.10 - 2013.06
VOLVOC70 II kabriolet (542)D 5204 T5D319841101502010.10 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) D3 2010.10 - 2013.06
VOLVOC70 II kabriolet (542)D 5244 T8, D 5244 T13D524001321802006.03 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) D5 2006.03 - 2013.06
VOLVOC70 II kabriolet (542)D 5244 T92.4 D24001201632007.03 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.4 D 2007.03 - 2013.06
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5244 S42.4 i24351251702006.03 - 2009.10Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.4 i 2006.03 - 2009.10
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5244 S52.424351031402006.03 - 2009.10Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.4 2006.03 - 2009.10
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5254 T3T525211622202006.03 - 2007.02Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) T5 2006.03 - 2007.02
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5254 T7T525211692302007.03 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) T5 2007.03 - 2013.06
VOLVOS40 II (544)D 4164 T1.6 D1560811102005.01 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.6 D 2005.01 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)D 4162 T1.6 D21560841152010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.6 D2 2010.10 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)B 4164 S31.61596741012005.01 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.6 2005.01 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)B 4184 S111.81798921252004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.8 2004.04 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 4184 S81.8 FlexFuel1798921252006.01 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 2006.01 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)D 5204 TD419841301772010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) D4 2010.10 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)D 5204 T5D319841101502010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) D3 2010.10 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)D 4204 T2.0 D19981001362004.01 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.0 D 2004.01 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)D 4204 T22.0 CDI1998981332005.07 - 2006.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.0 CDI 2005.07 - 2006.12
VOLVOS40 II (544)B 4204 S32.019991071462006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.0 2006.10 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)B 4204 S42.0 F19991071462009.10 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.0 F 2009.10 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)D 5244 T8, D 5244 T132.4 D524001321792006.03 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.4 D5 2006.03 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)D 5244 T92.4 CDI24001201632007.03 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.4 CDI 2007.03 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 5244 S52.424351031402004.01 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.4 2004.01 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 5244 S42.424351251702004.01 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.4 2004.01 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)B 5254 T3T525211622202004.01 - 2007.12Informacje o VOLVO S40 II (544) T5 2004.01 - 2007.12
VOLVOS40 II (544)B 5254 T3T5 AWD25211622202004.04 - 2007.12Informacje o VOLVO S40 II (544) T5 AWD 2004.04 - 2007.12
VOLVOS40 II (544)B 5254 T7T5 AWD25211692302007.03 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) T5 AWD 2007.03 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 5254 T7T525211692302007.03 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) T5 2007.03 - 2012.12
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4154 T5, B 4154 T3T21498901222015.02 - 2018.08Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T2 2015.02 - 2018.08
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4154 T4, B 4154 T2T314981121522015.02 - 2018.08Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T3 2015.02 - 2018.08
VOLVOV40 liftback (525, 526)D 4162 TD21560841142012.03 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) D2 2012.03 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4164 T3T3 GTDi15961101502012.03 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T3 GTDi 2012.03 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4164 TT4 GTDi15961321802012.03 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T4 GTDi 2012.03 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4164 T4T2 GTDi1596881202013.03 - 2015.12Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T2 GTDi 2013.03 - 2015.12
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4164 TT415961472002014.04 - 2015.12Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T4 2014.04 - 2015.12
VOLVOV40 liftback (525, 526)D 4204 T14D419691401902014.05 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) D4 2014.05 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4204 T21T4 AWD19691401902014.05 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T4 AWD 2014.05 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4204 T11, B 4204 T41T5 AWD19691802452014.05 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T5 AWD 2014.05 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4204 T38, B 4204 T17T21969901222015.02 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T2 2015.02 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)D 4204 T8, D 4204 T13D21969881202015.02 - 2018.08Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) D2 2015.02 - 2018.08
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4204 T37, B 4204 T33T319691121522015.02 - 2018.08Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T3 2015.02 - 2018.08
VOLVOV40 liftback (525, 526)D 4204 T9, D 4204 T16D319691101502015.04 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) D3 2015.04 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4204 T19T419691401902015.08 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T4 2015.08 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)D 5204 T4D419841301772012.03 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) D4 2012.03 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)D 5204 T6D319841101502012.03 - 2015.03Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) D3 2012.03 - 2015.03
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 5204 T9T5 AWD19841572142013.03 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T5 AWD 2013.03 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 5204 T9T519841572142013.03 - 2015.12Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T5 2013.03 - 2015.12
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 5204 T8T4 AWD19841321802013.07 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T4 AWD 2013.07 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 5204 T8T419841321802013.07 - 2015.12Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T4 2013.07 - 2015.12
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 5254 T12T524971872542012.12 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T5 2012.12 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 5254 T12T5 AWD24971872542013.01 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T5 AWD 2013.01 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 5254 T14T524971832492014.01 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T5 2014.01 -
VOLVOV50 (545)D 4164 T1.6 D1560811102005.01 - 2011.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.6 D 2005.01 - 2011.12
VOLVOV50 (545)D 4164 T1.6 D1560801092005.03 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.6 D 2005.03 - 2012.12
VOLVOV50 (545)D 4162 T1.6 D21560841142010.01 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.6 D2 2010.01 - 2012.12
VOLVOV50 (545)B 4164 S31.61596741012005.01 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.6 2005.01 - 2012.12
VOLVOV50 (545)B 4184 S111.81798921252004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.8 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 4184 S81.8 FlexFuel1798921252005.01 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 2005.01 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 4184 S81.8 BiFuel1798931262009.01 - 2010.09Informacje o VOLVO V50 (545) 1.8 BiFuel 2009.01 - 2010.09
VOLVOV50 (545)D 5204 T5D319841101502010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) D3 2010.10 - 2012.12
VOLVOV50 (545)D 5204 TD419841301772010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) D4 2010.10 - 2012.12
VOLVOV50 (545)D 4204 T22.0 CDI1998981332003.12 - 2006.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.0 CDI 2003.12 - 2006.12
VOLVOV50 (545)D 4204 T2.0 D19981001362004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.0 D 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)D 4204 T22.0 D41998961312005.07 - 2006.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.0 D4 2005.07 - 2006.12
VOLVOV50 (545)B 4204 S32.019991071462006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.0 2006.10 - 2012.12
VOLVOV50 (545)B 4204 S42.0 FlexFuel19991071462010.01 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel 2010.01 - 2012.12
VOLVOV50 (545)D 5244 T8, D 5244 T132.4 D524001321792006.03 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.4 D5 2006.03 - 2010.12
VOLVOV50 (545)D 5244 T92.4 Tdi24001201632007.05 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.4 Tdi 2007.05 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 5244 S52.424351031402004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.4 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 5244 S42.424351251702004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.4 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 5244 S42.4 AWD24351251702006.08 - 2009.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.4 AWD 2006.08 - 2009.12
VOLVOV50 (545)B 5254 T3T525211622202004.04 - 2007.12Informacje o VOLVO V50 (545) T5 2004.04 - 2007.12
VOLVOV50 (545)B 5254 T3T5 AWD25211622202004.04 - 2007.12Informacje o VOLVO V50 (545) T5 AWD 2004.04 - 2007.12
VOLVOV50 (545)B 5254 T7T5 AWD25211692302007.03 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) T5 AWD 2007.03 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 5254 T7T525211692302007.03 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) T5 2007.03 - 2012.12
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
REPERATURKA ZACISKU 38MM Z TLOCZKIEM 238913/FRE REPERATURKA ZACISKU 38MM Z TLOCZKIEM FRENKIT 59,83 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
REPERATURKA ZACISKU HAM.+TLOCZEK OPEL RR991/ROP REPERATURKA ZACISKU HAM.+TLOCZEK OPEL ROPER 32,00 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
Strona z 1
Kod części Wymagana ilość Nazwa części
D4612 1 Zestaw naprawczy, zacisk hamulca
D025251 1 Tłoczek, zacisk hamulca
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Seinsa Autofren

Seinsa Autofren, została założona w Eugi (Navarra) w 1972 roku. Na początku jako małe przedsiębiorstwo, specjalizujące się w produkcji elementów technicznych części gumowych do układu hamulcowego. Firma rozwinęła się i stała się europejskim punktem odniesienia w świecie samochodowych części zamiennych, wyróżniając swoje produkty i usługi. Kluczem sukcesu firmy jest internacjonalizacja, które osiąga swój szczyt w nowym zakładzie w Chennai – Indie. Obecnie Seinsa jest firmą, która charakteryzuje się ciągłymi zmianami i innowacją. Celem firmy jest dążenie do doskonałości, ciągły rozwój i wzmocnienie lojalności swoich ludzi jak...


Czytaj więcej o producencie Seinsa Autofren