Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

REPERATURKA ZACISKU Z TLOCZKIEM D41151C AUTOFREN SEINSA

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Strona zabudowy: Oś przednia
Średnica [mm]: 57
System hamulcowy: ATE
Specyfikacja: 16" WHEEL
dla numeru OE: 77365615
Kod EAN
8430320086279
Producent Kod OE
A.B.S. 420931
A.B.S. 420932
A.B.S. 422471
A.B.S. 422472
ALFA ROMEO 51884763
ALFA ROMEO 51884764
ALFA ROMEO 77365611
ALFA ROMEO 77365614
ALFA ROMEO 77365615
ALFA ROMEO 77365616
ALFA ROMEO 77367229
ATE 11.3571-9785.2
ATE 11.3571-9786.2
ATE 11.9571-9755.2
ATE 11.9571-9756.2
ATE 11.9571-9759.2
ATE 11.9571-9760.2
ATE 11.9571-9765.2
ATE 11.9571-9766.2
ATE 11.9571-9785.2
ATE 11.9571-9821.2
ATE 11.9571-9822.2
ATE 11.9571-9841.2
ATE 11.9571-9842.2
ATE 11.9571-9861.2
ATE 11.9571-9862.2
ATE 11.9571-9863.2
ATE 11.9571-9864.2
ATE 11.9571-9871.2
ATE 11.9571-9872.2
ATE 24.3571-9813.5
ATE 24.3571-9814.5
ATE 24.3571-9841.5
ATE 24.3571-9842.5
BENDIX 694345B
BENDIX 694346B
BENDIX 694357B
BENDIX 694358B
BENDIX 694392B
BENDIX 694393B
BENDIX 694394B
BENDIX 694395B
BLUE PRINT ADH24855
BLUE PRINT ADH24856
BMW 34 11 6 778 145
BMW 34 11 6 778 146
BOSCH 0 986 134 267
BOSCH 0 986 134 320
BOSCH 0 986 134 323
BOSCH 0 986 135 267
BOSCH 0 986 135 320
BOSCH 0 986 135 323
BOSCH 0 986 473 341
BOSCH 0 986 473 385
BOSCH 0 986 473 422
BOSCH 0 986 473 451
BOSCH 0 986 474 341
BOSCH 0 986 474 385
BOSCH 0 986 474 422
BOSCH 0 986 474 451
BOSCH 0 986 47A 385
BOSCH 0 986 47B 385
BREMBO F 06 200
BREMBO F 06 201
BREMBO F 23 186
BREMBO F 23 187
BREMBO F 23 198
BREMBO F 23 199
BREMBO F 24 112
BREMBO F 24 113
BREMBO F 28 080
BREMBO F 28 081
BREMBO F 28 096
BREMBO F 28 097
BREMBO F 28 124
BREMBO F 28 125
BREMBO F 49 096
BREMBO F 49 097
BREMBO F 52 044
BREMBO F 52 045
BREMBO F 61 210
BREMBO F 61 211
BREMBO F 61 258
BREMBO F 61 259
BREMBO F 68 082
BREMBO F 68 083
BREMBO F 68 084
BREMBO F 68 085
BREMBO F 68 132
BREMBO F 68 133
BREMBO F 68 134
BREMBO F 68 135
BREMBO F 83 180
BREMBO F 83 181
BREMBO F 85 270
BREMBO F 85 271
BREMBO F 85 272
BREMBO F 85 273
BREMBO F 86 078
BREMBO F 86 079
BUDWEG CALIPER 342938
BUDWEG CALIPER 342939
BUDWEG CALIPER 343114
BUDWEG CALIPER 343115
BUDWEG CALIPER 343178
BUDWEG CALIPER 343179
BUDWEG CALIPER 343394
BUDWEG CALIPER 343395
BUDWEG CALIPER 343500
BUDWEG CALIPER 343501
BUDWEG CALIPER 343502
BUDWEG CALIPER 343503
BUDWEG CALIPER 343656
BUDWEG CALIPER 343657
BUDWEG CALIPER 343844
BUDWEG CALIPER 343845
BUDWEG CALIPER 343960
BUDWEG CALIPER 343961
BUDWEG CALIPER 344178
BUDWEG CALIPER 344179
BUDWEG CALIPER 344186
BUDWEG CALIPER 344187
BUDWEG CALIPER 344300
BUDWEG CALIPER 344301
BUDWEG CALIPER 344302
BUDWEG CALIPER 344303
BUDWEG CALIPER 344386
BUDWEG CALIPER 344387
BUDWEG CALIPER 344626
BUDWEG CALIPER 344627
BUDWEG CALIPER 344692
BUDWEG CALIPER 344693
BUDWEG CALIPER 344710
BUDWEG CALIPER 344711
BUDWEG CALIPER 344794
BUDWEG CALIPER 344795
BUDWEG CALIPER 344796
BUDWEG CALIPER 344797
CARDONE 384248
CARDONE 384249
CARDONE 384431
CARDONE 384432
CARDONE 384437
CARDONE 384438
CARDONE 384451
CARDONE 384452
CARDONE 384453
CARDONE 384454
CARDONE 385426
CARDONE 385427
CARDONE 388071
CARDONE 388072
CITROËN 4400 R0
CITROËN 4400 R1
CITROËN 4400 T2
CITROËN 4400 T3
CITROËN 4400 W1
CITROËN 4400 W2
CITROËN 4400 X1
CITROËN 4400 X2
DELCO REMY DC82938
DELCO REMY DC82939
DELCO REMY DC83114
DELCO REMY DC83115
DELCO REMY DC83178
DELCO REMY DC83179
DELCO REMY DC83394
DELCO REMY DC83395
DELCO REMY DC83500
DELCO REMY DC83501
DELCO REMY DC83502
DELCO REMY DC83503
DELCO REMY DC83656
DELCO REMY DC83657
DRI 31.1361.0000
DRI 31.5241.0000
DRI 31.6621.0000
DRI 31.7110.0000
DRI 31.7250.0000
DRI 31.7350.0000
DRI 31.8160.0000
DRI 32.1361.0000
DRI 32.5241.0000
DRI 32.6621.0000
DRI 32.7110.0000
DRI 32.7250.0000
DRI 32.7350.0000
DRI 32.8160.0000
ERT 401402
FIAT / LANCIA 77364966
FIAT / LANCIA 77364967
FIAT / LANCIA 77365309
FIAT / LANCIA 77365310
FIAT / LANCIA 77365614
FIAT / LANCIA 77367228
FIAT / LANCIA 77367229
FORD 1 223 615
FORD 1 223 616
FORD 1 459 583
FORD 1 459 585
FORD 1 682 875
FORD 1 682 876
FORD 1 755 031
FORD 1 755 032
FORD 1223615
FORD 1223616
FORD 1459583
FORD 1459585
FORD 1682875
FORD 1682876
FORD 1755031
FORD 1755032
FORD 1802059
FORD 1802060
FORD 2210406
FORD 3M51 2B294 AA
FORD 3M51 2B294 BA
FORD 3M51 2B302 AA
FORD 3M51 2B302 BA
FORD AV6 12B294 AA
FORD AV61 2B302 AA
FORD AV612B294A1A
FORD CN152B294BA
FORD CN152B302BA
FORD CV61 2B294 PA
FORD CV61 2B302 PA
FORD RMAV6J2B294AA
FORD RMAV6J2B302AA
FRENKIT 257911
FTE RX571314A0
FTE RX571315A0
FTE RX571316A0
FTE RX571414A0
FTE RX571415A0
FTE RX571416A0
HELLA PAGID 8AC 355 391-451
HELLA PAGID 8AC 355 391-461
HELLA PAGID 8AC 355 391-471
HELLA PAGID 8AC 355 391-481
HELLA PAGID 8AC 355 391-491
HELLA PAGID 8AC 355 391-501
HELLA PAGID 8AC 355 391-911
HELLA PAGID 8AC 355 391-921
HELLA PAGID 8AC 355 392-731
HELLA PAGID 8AC 355 392-741
HELLA PAGID 8AC 355 392-831
HELLA PAGID 8AC 355 392-841
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3212102
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3222102
HONDA 45001-SEA-E01
HONDA 45001-TL1-G01
HONDA 45001-TV0-E01
HONDA 45002-SEA-E01
HONDA 45002-TL1-G01
HONDA 45002-TV0-E01
MAZDA BPYK-33-61XA
MAZDA BPYK-33-61XB
MAZDA BPYK-33-61XC
MAZDA BPYK-33-71XA
MAZDA BPYK-33-71XB
MAZDA BPYK-33-71XC
MAZDA GP9A 33 61X
MAZDA GP9A 33 61XA
MAZDA GP9A 33 71X
MAZDA GP9A 33 71XA
NK 2115231
NK 2115232
NK 2125155
NK 2125156
NK 2126145
NK 2126146
NK 2139123
NK 2139124
NK 214075
NK 214076
NK 2145197
NK 2145198
OPEL 542372
OPEL 542373
OPEL 95511369
OPEL 95511370
OPEL 95522659
OPEL 95522661
RENAULT 41001 0001R
RENAULT 41001 0002R
RENAULT 41011 0001R
RENAULT 41011 0002R
RENAULT 7701 049 091
RENAULT 7701 049 092
RENAULT 7701 049 103
RENAULT 7701 049 104
RENAULT 7701049091
RENAULT 7701049092
RENAULT 7701049103
RENAULT 7701049104
RENAULT 8253962
RENAULT 8253963
RENAULT 8253964
RENAULT 8253986
ROVER GBC 90198
ROVER GBC 90200
ROVER SEG 100210
ROVER SEG 100240
sbs 13012115231
sbs 13012115232
sbs 13012125155
sbs 13012125156
sbs 13012126145
sbs 13012126146
sbs 13012139123
sbs 13012139124
sbs 1301214075
sbs 1301214076
sbs 13012145197
sbs 13012145198
SEAT 5N0 615 105R
SEAT 5N0 615 106R
SEAT 5N0 615 123
SEAT 5N0 615 124
SEAT 8K0 615 123C
SEAT 8K0 615 124C
SKODA 5N0 615 105R
SKODA 5N0 615 106R
SKODA 5N0 615 123
SKODA 5N0 615 124
SKODA 8K0 615 123C
SKODA 8K0 615 124C
TOYOTA 47730-05030
TOYOTA 47730-09030
TOYOTA 4773005030
TOYOTA 4773009030
TOYOTA 47750-05030
TOYOTA 47750-09030
TOYOTA 4775005030
TOYOTA 4775009030
TRW BHW1033E
TRW BHW1034E
TRW BHX1025E
TRW BHX1026E
TRW BHX222E
TRW BHX223E
TRW BHX244E
TRW BHX245E
TRW BHX246E
TRW BHX247E
TRW BHX394E
TRW BHX395E
TRW BHX523E
TRW BHX524E
TRW BHX543E
TRW BHX544E
TRW BHX595E
TRW BHX596E
TRW BHX603E
TRW BHX604E
TRW BHX609E
VAG 5N0 615 105R
VAG 5N0 615 106R
VAG 5N0 615 123
VAG 5N0 615 124
VAG 8K0 615 123C
VAG 8K0 615 123F
VAG 8K0 615 124C
VAG 8K0 615 124F
VOLVO 36000484
VOLVO 36000485
VOLVO 8602907
VOLVO 8602908
VOLVO 8603938
VOLVO 8603939
VOLVO 9475268
VOLVO 9475270
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
ALFA ROMEOGIULIETTA (940_)198 A4.000, 940 B7.0001.4 TB (940FXA1A)1368881202010.04 - Informacje o ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.4 TB (940FXA1A) 2010.04 -
ALFA ROMEOGIULIETTA (940_)940 A2.0001.4 TB (940FXB1A)13681251702010.04 - Informacje o ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.4 TB (940FXB1A) 2010.04 -
ALFA ROMEOGIULIETTA (940_)940 B1.000, 940 B8.0001.4 TB (940FXN1A, 940FXU1A)1368771052011.04 - Informacje o ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.4 TB (940FXN1A, 940FXU1A) 2011.04 -
ALFA ROMEOGIULIETTA (940_)198 A4.0001.4 BiFuel (940FXA1A, 940FXT1A)1368881202011.12 - 2017.02Informacje o ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.4 BiFuel (940FXA1A, 940FXT1A) 2011.12 - 2017.02
ALFA ROMEOGIULIETTA (940_)940 A3.0001.6 JTDM (940FXD1A)1598771052010.04 - Informacje o ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.6 JTDM (940FXD1A) 2010.04 -
ALFA ROMEOGIULIETTA (940_)940 C5.000, 940 C1.000, 552 80 4441.6 JTDM (940.FYB1_)1598881202015.02 - Informacje o ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.6 JTDM (940.FYB1_) 2015.02 -
ALFA ROMEOGIULIETTA (940_)940 C5.0001.6 JTDM (940.FYE1_)1598851162015.09 - Informacje o ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.6 JTDM (940.FYE1_) 2015.09 -
ALFA ROMEOGIULIETTA (940_)940 A5.0002.0 JTDM (940.FXL1A)19561031402010.04 - Informacje o ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 2.0 JTDM (940.FXL1A) 2010.04 -
ALFA ROMEOGIULIETTA (940_)940 A4.000, 552 83 0992.0 JTDM (940FXE1A)19561251702010.04 - Informacje o ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 2.0 JTDM (940FXE1A) 2010.04 -
ALFA ROMEOGIULIETTA (940_)940 B5.000, 940 C3.0002.0 JTDM (940.FXQ1A)19561101502013.08 - Informacje o ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 2.0 JTDM (940.FXQ1A) 2013.08 -
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CAHA2.0 TDI quattro19681251702009.04 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 2009.04 - 2016.05
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CAHB, CGLD, CNHC2.0 TDI quattro19681201632009.04 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 2009.04 - 2016.05
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CAGA, CJCA2.0 TDI quattro19681051432009.09 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 2009.09 - 2016.05
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CAGB, CJCB, CSUB2.0 TDI quattro19681001362009.09 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 2009.09 - 2016.05
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CGLC2.0 TDI quattro19681301772011.11 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 2011.11 - 2016.05
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CJCD, CSUA2.0 TDI quattro19681101502013.05 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 2013.05 - 2016.05
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CNHA2.0 TDI quattro19681401902013.09 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 2013.09 - 2016.05
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CDNC, CPMA2.0 TFSI quattro19841552112009.04 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro 2009.04 - 2016.05
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CNCD2.0 TFSI quattro19841652242013.05 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro 2013.05 - 2016.05
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CCWA3.0 TDI quattro29671762402009.04 - 2012.01Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 3.0 TDI quattro 2009.04 - 2012.01
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)CDUC, CKVB, CKVC3.0 TDI quattro29671802452012.01 - 2016.05Informacje o AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 3.0 TDI quattro 2012.01 - 2016.05
AUDIA4 B7 (8EC)BVA2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B8 (8K2)CABB, CDHB1.8 TFSI17981181602007.11 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI 2007.11 - 2012.03
AUDIA4 B8 (8K2)CABA, CDHA1.8 TFSI1798881202008.01 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI 2008.01 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CDHB1.8 TFSI quattro17981181602008.09 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI quattro 2008.09 - 2012.03
AUDIA4 B8 (8K2)CJEB1.8 TFSI quattro17981251702011.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI quattro 2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CJEB1.8 TFSI17981251702011.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI 2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CAGB, CJCB, CSUB2.0 TDI19681001362007.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 2007.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CAGA, CMEA, CJCA, CMFA2.0 TDI19681051432007.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 2007.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CAHA2.0 TDI quattro19681251702008.01 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro 2008.01 - 2012.03
AUDIA4 B8 (8K2)CAHA2.0 TDI19681251702008.01 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 2008.01 - 2012.03
AUDIA4 B8 (8K2)CAGC, CJCC2.0 TDI1968881202008.06 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 2008.06 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CAHB, CGLD, CNHC2.0 TDI19681201632008.08 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 2008.08 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CAGA, CJCA2.0 TDI quattro19681051432008.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro 2008.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CGLC, CMGB2.0 TDI19681301772011.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CGLC2.0 TDI quattro19681301772011.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro 2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CJCD, CMFB, CSUA2.0 TDI19681101502013.05 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 2013.05 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CJCD, CSUA2.0 TDI quattro19681101502013.05 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro 2013.05 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CNHA2.0 TDI quattro19681401902013.09 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro 2013.09 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CNHA2.0 TDI19681401902013.09 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 2013.09 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CDNC, CAEB2.0 TFSI19841552112008.06 - 2013.05Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI 2008.06 - 2013.05
AUDIA4 B8 (8K2)CDNC, CAEB, CPMA2.0 TFSI quattro19841552112008.06 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI quattro 2008.06 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CDNB, CAEA, CFKA2.0 TFSI19841321802008.06 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI 2008.06 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CFKA2.0 TFSI flexible fuel quattro19841321802009.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI flexible fuel quattro 2009.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CFKA2.0 TFSI flexible fuel19841321802009.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI flexible fuel 2009.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CPMB, CAED2.0 TFSI quattro19841622202013.05 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI quattro 2013.05 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CNCD2.0 TFSI19841652242013.05 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI 2013.05 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CNCD2.0 TFSI quattro19841652242013.05 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI quattro 2013.05 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CAMB, CGKB2.7 TDI26981201632007.11 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.7 TDI 2007.11 - 2012.03
AUDIA4 B8 (8K2)CAMA, CGKA2.7 TDI26981401902007.11 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 2.7 TDI 2007.11 - 2012.03
AUDIA4 B8 (8K2)CAPA, CCWA, CCLA3.0 TDI quattro29671762402007.11 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TDI quattro 2007.11 - 2012.03
AUDIA4 B8 (8K2)CCWB3.0 TDI quattro29671552112008.06 - 2010.05Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TDI quattro 2008.06 - 2010.05
AUDIA4 B8 (8K2)CLAB3.0 TDI29671502042011.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TDI 2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CDUC, CKVB, CKVC3.0 TDI quattro29671802452011.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TDI quattro 2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CAKA, CCBA, CGXC, CTUB, CGWC, CRECS4 quattro29952453332008.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) S4 quattro 2008.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CMUA, CRED3.0 TFSI quattro29952002722012.02 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TFSI quattro 2012.02 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)CALA3.2 FSI quattro31971952652007.11 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 3.2 FSI quattro 2007.11 - 2012.03
AUDIA4 B8 (8K2)CALA3.2 FSI31971952652008.09 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 (8K2) 3.2 FSI 2008.09 - 2012.03
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CABB, CDHB1.8 TFSI17981181602007.11 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI 2007.11 - 2012.03
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CDHA1.8 TFSI1798881202008.04 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI 2008.04 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CDHB1.8 TFSI quattro17981181602008.09 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI quattro 2008.09 - 2012.03
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CJEB1.8 TFSI quattro17981251702011.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI quattro 2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CJEB1.8 TFSI17981251702011.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI 2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAHA2.0 TDI19681251702008.04 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 2008.04 - 2012.03
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAGA, CMEA, CJCA, CMFA2.0 TDI19681051432008.04 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 2008.04 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAGA, CJCA2.0 TDI quattro19681051432008.04 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro 2008.04 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAGB, CJCB, CSUB2.0 TDI19681001362008.04 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 2008.04 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAHA2.0 TDI quattro19681251702008.08 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro 2008.08 - 2012.03
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAHB, CGLD, CNHC2.0 TDI19681201632008.08 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 2008.08 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CGLC2.0 TDI quattro19681301772011.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro 2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CGLC2.0 TDI19681301772011.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CJCD, CMFB, CSUA2.0 TDI19681101502013.05 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 2013.05 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CJCD, CSUA2.0 TDI quattro19681101502013.05 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro 2013.05 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CNHA2.0 TDI quattro19681401902013.09 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro 2013.09 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CNHA2.0 TDI19681401902013.09 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 2013.09 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CDNC, CAEB2.0 TFSI19841552112008.06 - 2013.05Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI 2008.06 - 2013.05
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CDNC, CAEB2.0 TFSI quattro19841552112008.06 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI quattro 2008.06 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CDNB, CFKA2.0 TFSI19841321802008.06 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI 2008.06 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CFKA2.0 TFSI flexible fuel19841321802009.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI flexible fuel 2009.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CFKA2.0 TFSI flexible fuel quattro19841321802009.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI flexible fuel quattro 2009.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CNCD2.0 TFSI quattro19841652242013.05 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI quattro 2013.05 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CNCD2.0 TFSI19841652242013.05 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI 2013.05 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAMA, CGKA2.7 TDI26981401902008.04 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.7 TDI 2008.04 - 2012.03
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAMB, CGKB2.7 TDI26981201632008.06 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.7 TDI 2008.06 - 2012.03
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAPA, CCWA, CCLA3.0 TDI quattro29671762402008.04 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TDI quattro 2008.04 - 2012.03
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CCWB3.0 TDI quattro29671552112008.06 - 2010.05Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TDI quattro 2008.06 - 2010.05
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CDUC, CKVB, CKVC3.0 TDI quattro29671802452011.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TDI quattro 2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CLAB3.0 TDI29671502042011.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TDI 2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CAKA, CCBA, CGXC, CTUB, CGWC, CRECS4 quattro29952453332008.11 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) S4 quattro 2008.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CMUA, CRED3.0 TFSI quattro29952002722012.02 - 2015.12Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TFSI quattro 2012.02 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CALA3.2 FSI quattro31971952652008.04 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.2 FSI quattro 2008.04 - 2012.03
AUDIA4 B8 Avant (8K5)CALA3.2 FSI31971952652008.09 - 2012.03Informacje o AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.2 FSI 2008.09 - 2012.03
AUDIA5 (8T3)CABD, CJEB1.8 TFSI17981251702007.10 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI 2007.10 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CDHB1.8 TFSI17981181602009.05 - 2011.09Informacje o AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI 2009.05 - 2011.09
AUDIA5 (8T3)CJEE1.8 TFSI17981301772015.05 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI 2015.05 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CAHA2.0 TDI19681251702008.08 - 2012.03Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI 2008.08 - 2012.03
AUDIA5 (8T3)CAHA2.0 TDI quattro19681251702008.08 - 2012.03Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro 2008.08 - 2012.03
AUDIA5 (8T3)CGLC2.0 TDI19681301772011.10 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI 2011.10 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CGLC2.0 TDI quattro19681301772011.12 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro 2011.12 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CNHA2.0 TDI quattro19681401902013.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro 2013.09 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CNHA2.0 TDI19681401902013.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI 2013.09 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CDNC2.0 TFSI19841552112008.06 - 2013.11Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI 2008.06 - 2013.11
AUDIA5 (8T3)CDNC, CAEB, CPMA2.0 TFSI quattro19841552112008.06 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro 2008.06 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CDNB2.0 TFSI19841321802008.11 - 2012.03Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI 2008.11 - 2012.03
AUDIA5 (8T3)CPMB, CAED2.0 TFSI quattro19841622202012.03 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro 2012.03 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CNCD2.0 TFSI19841652242013.05 - 2016.05Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI 2013.05 - 2016.05
AUDIA5 (8T3)CNCD2.0 TFSI quattro19841652242013.05 - 2016.05Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro 2013.05 - 2016.05
AUDIA5 (8T3)CNCE2.0 TFSI19841692302015.08 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI 2015.08 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CNCE2.0 TFSI quattro19841692302015.08 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro 2015.08 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CAMA, CGKA2.7 TDI26981401902007.06 - 2012.03Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.7 TDI 2007.06 - 2012.03
AUDIA5 (8T3)CAMB, CGKB2.7 TDI26981201632007.09 - 2012.03Informacje o AUDI A5 (8T3) 2.7 TDI 2007.09 - 2012.03
AUDIA5 (8T3)CAPA, CCWA3.0 TDI quattro29671762402007.06 - 2012.03Informacje o AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro 2007.06 - 2012.03
AUDIA5 (8T3)CCWB3.0 TDI quattro29671552112008.03 - 2010.05Informacje o AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro 2008.03 - 2010.05
AUDIA5 (8T3)CDUC, CKVB, CKVC3.0 TDI quattro29671802452011.10 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro 2011.10 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CLAB3.0 TDI29671502042011.10 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI 2011.10 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CKVD3.0 TDI quattro29671602182015.05 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro 2015.05 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CMUA, CRED, CHMB3.0 TFSI quattro29952002722011.12 - 2017.01Informacje o AUDI A5 (8T3) 3.0 TFSI quattro 2011.12 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)CALA3.2 FSI quattro31971952652007.06 - 2012.03Informacje o AUDI A5 (8T3) 3.2 FSI quattro 2007.06 - 2012.03
AUDIA5 (8T3)CALA3.2 FSI31971952652007.06 - 2012.03Informacje o AUDI A5 (8T3) 3.2 FSI 2007.06 - 2012.03
AUDIA5 kabriolet (8F7)CDHB1.8 TFSI17981181602009.09 - 2012.03Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 1.8 TFSI 2009.09 - 2012.03
AUDIA5 kabriolet (8F7)CJEB1.8 TFSI17981251702011.09 - 2016.03Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 1.8 TFSI 2011.09 - 2016.03
AUDIA5 kabriolet (8F7)CJEE1.8 TFSI17981301772015.05 - 2017.01Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 1.8 TFSI 2015.05 - 2017.01
AUDIA5 kabriolet (8F7)CAHA2.0 TDI19681251702009.05 - 2012.03Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI 2009.05 - 2012.03
AUDIA5 kabriolet (8F7)CAHB, CGLD2.0 TDI19681201632009.05 - 2014.06Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI 2009.05 - 2014.06
AUDIA5 kabriolet (8F7)CJCA2.0 TDI19681051432011.10 - 2015.05Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI 2011.10 - 2015.05
AUDIA5 kabriolet (8F7)CGLC2.0 TDI19681301772011.10 - 2017.01Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI 2011.10 - 2017.01
AUDIA5 kabriolet (8F7)CGLC2.0 TDI quattro19681301772012.01 - 2015.05Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI quattro 2012.01 - 2015.05
AUDIA5 kabriolet (8F7)CJCD, CSUA2.0 TDI19681101502013.05 - 2017.01Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI 2013.05 - 2017.01
AUDIA5 kabriolet (8F7)CNHA2.0 TDI quattro19681401902013.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI quattro 2013.09 - 2017.01
AUDIA5 kabriolet (8F7)CNHA2.0 TDI19681401902013.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TDI 2013.09 - 2017.01
AUDIA5 kabriolet (8F7)CDNB, CAEA2.0 TFSI19841321802009.03 - 2012.03Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TFSI 2009.03 - 2012.03
AUDIA5 kabriolet (8F7)CDNC, CAEB2.0 TFSI19841552112009.03 - 2014.06Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TFSI 2009.03 - 2014.06
AUDIA5 kabriolet (8F7)CDNC, CAEB, CPMA2.0 TFSI quattro19841552112009.03 - 2017.01Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TFSI quattro 2009.03 - 2017.01
AUDIA5 kabriolet (8F7)CPMB2.0 TFSI quattro19841622202012.03 - 2017.01Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TFSI quattro 2012.03 - 2017.01
AUDIA5 kabriolet (8F7)CAED2.0 TFSI19841622202013.05 - 2014.12Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TFSI 2013.05 - 2014.12
AUDIA5 kabriolet (8F7)CNCD2.0 TFSI quattro19841652242013.05 - 2016.05Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TFSI quattro 2013.05 - 2016.05
AUDIA5 kabriolet (8F7)CNCD2.0 TFSI19841652242013.05 - 2016.05Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TFSI 2013.05 - 2016.05
AUDIA5 kabriolet (8F7)CNCE2.0 TFSI quattro19841692302015.08 - 2017.01Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.0 TFSI quattro 2015.08 - 2017.01
AUDIA5 kabriolet (8F7)CGKA2.7 TDI26981401902009.03 - 2012.03Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.7 TDI 2009.03 - 2012.03
AUDIA5 kabriolet (8F7)CGKB2.7 TDI26981201632009.05 - 2012.03Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 2.7 TDI 2009.05 - 2012.03
AUDIA5 kabriolet (8F7)CCWA3.0 TDI quattro29671762402009.03 - 2012.03Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 3.0 TDI quattro 2009.03 - 2012.03
AUDIA5 kabriolet (8F7)CLAB3.0 TDI29671502042011.10 - 2017.01Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 3.0 TDI 2011.10 - 2017.01
AUDIA5 kabriolet (8F7)CDUC, CKVC3.0 TDI quattro29671802452011.10 - 2017.01Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 3.0 TDI quattro 2011.10 - 2017.01
AUDIA5 kabriolet (8F7)CKVD3.0 TDI quattro29671602182015.05 - 2017.01Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 3.0 TDI quattro 2015.05 - 2017.01
AUDIA5 kabriolet (8F7)CMUA, CRED3.0 TFSI quattro29952002722011.11 - 2017.01Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 3.0 TFSI quattro 2011.11 - 2017.01
AUDIA5 kabriolet (8F7)CALA3.2 FSI31971952652009.03 - 2012.03Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 3.2 FSI 2009.03 - 2012.03
AUDIA5 kabriolet (8F7)CALA3.2 FSI quattro31971952652009.03 - 2012.03Informacje o AUDI A5 kabriolet (8F7) 3.2 FSI quattro 2009.03 - 2012.03
AUDIA5 Sportback (8TA)CDHB1.8 TFSI17981181602009.11 - 2011.09Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI 2009.11 - 2011.09
AUDIA5 Sportback (8TA)CJEB1.8 TFSI17981251702011.08 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI 2011.08 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CJED1.8 TFSI17981061442014.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI 2014.09 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CAHA2.0 TDI quattro19681251702009.09 - 2012.03Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro 2009.09 - 2012.03
AUDIA5 Sportback (8TA)CAHA2.0 TDI19681251702009.09 - 2012.03Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 2009.09 - 2012.03
AUDIA5 Sportback (8TA)CAGB, CJCB, CSUB2.0 TDI19681001362009.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 2009.09 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CAHB, CGLD, CNHC2.0 TDI19681201632009.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 2009.09 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CAGA, CMEA, CJCA, CMFA2.0 TDI19681051432009.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 2009.09 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CGLC2.0 TDI19681301772011.10 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 2011.10 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CGLC2.0 TDI quattro19681301772011.12 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro 2011.12 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CJCD, CMFB, CSUA2.0 TDI19681101502013.05 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 2013.05 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CNHA2.0 TDI quattro19681401902013.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro 2013.09 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CNHA2.0 TDI19681401902013.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 2013.09 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CDNC2.0 TFSI19841552112009.09 - 2013.11Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI 2009.09 - 2013.11
AUDIA5 Sportback (8TA)CDNB2.0 TFSI19841321802009.09 - 2014.06Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI 2009.09 - 2014.06
AUDIA5 Sportback (8TA)CDNC2.0 TFSI quattro19841552112009.09 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro 2009.09 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CNCD2.0 TFSI quattro19841652242013.05 - 2016.05Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro 2013.05 - 2016.05
AUDIA5 Sportback (8TA)CNCD2.0 TFSI19841652242013.05 - 2016.05Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI 2013.05 - 2016.05
AUDIA5 Sportback (8TA)CNCE2.0 TFSI quattro19841692302015.08 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro 2015.08 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CNCE2.0 TFSI19841692302015.08 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI 2015.08 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CGKB2.7 TDI26981201632009.09 - 2012.03Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.7 TDI 2009.09 - 2012.03
AUDIA5 Sportback (8TA)CAMA, CGKA2.7 TDI26981401902009.09 - 2012.03Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 2.7 TDI 2009.09 - 2012.03
AUDIA5 Sportback (8TA)CCWA3.0 TDI quattro29671762402009.09 - 2012.03Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro 2009.09 - 2012.03
AUDIA5 Sportback (8TA)CDUC, CKVB, CKVC3.0 TDI quattro29671802452011.10 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro 2011.10 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CLAB3.0 TDI29671502042011.10 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI 2011.10 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CKVD3.0 TDI quattro29671602182015.05 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro 2015.05 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CMUA, CRED, CHMB3.0 TFSI quattro29952002722011.12 - 2017.01Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TFSI quattro 2011.12 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)CALA3.2 FSI quattro31971952652009.09 - 2012.03Informacje o AUDI A5 Sportback (8TA) 3.2 FSI quattro 2009.09 - 2012.03
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CHPB, CZEA, CZDA1.4 TSI13951101502013.10 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 1.4 TSI 2013.10 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CZDB1.4 TFSI1395921252016.07 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 1.4 TFSI 2016.07 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFGD2.0 TDI quattro19681201632011.06 - 2015.04Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro 2011.06 - 2015.04
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFGC2.0 TDI19681301772011.06 - 2015.04Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2011.06 - 2015.04
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFGC, CLLB2.0 TDI quattro19681301772011.06 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro 2011.06 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFFB, CLJA2.0 TDI19681031402011.09 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2011.09 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFFA, DFTB, CUVB2.0 TDI19681001362011.09 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2011.09 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFFB2.0 TDI quattro19681031402012.01 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro 2012.01 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CUVC, DBBA, DFTA2.0 TDI19681101502014.11 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CUWA, CYLA, DFUA2.0 TDI quattro19681351842014.11 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro 2014.11 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CUVC, DFTA2.0 TDI quattro19681101502014.11 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro 2014.11 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CUVD, DFTC2.0 TDI1968881202015.03 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2015.03 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CUWA, DFUA2.0 TDI19681351842015.05 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2015.05 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CCZC2.0 TFSI quattro19841251702011.06 - 2015.04Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro 2011.06 - 2015.04
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CPSA2.0 TFSI quattro19841552112011.06 - 2015.04Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro 2011.06 - 2015.04
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CULC2.0 TFSI quattro19841622202014.11 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro 2014.11 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CULB2.0 TFSI quattro19841321802014.11 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro 2014.11 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CULB2.0 TFSI19841321802015.05 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI 2015.05 - 2018.10
BMW3 (E90)N46 B20 C, N46 B20 B, N46 B20 BD, N46 B20 CB320 i19951101502004.12 - 2007.08Informacje o BMW 3 (E90) 320 i 2004.12 - 2007.08
BMW3 (E90)M47 D20 (204D4)320 d19951101502004.12 - 2007.09Informacje o BMW 3 (E90) 320 d 2004.12 - 2007.09
BMW3 (E90)N47 D20 A, N47 D20 C, M47 D20 (204D4)320 d19951201632004.12 - 2011.10Informacje o BMW 3 (E90) 320 d 2004.12 - 2011.10
BMW3 (E90)M47 D20 (204D4)318 d1995901222005.03 - 2007.08Informacje o BMW 3 (E90) 318 d 2005.03 - 2007.08
BMW3 (E90)N46 B20 B318 i1995951292005.09 - 2007.08Informacje o BMW 3 (E90) 318 i 2005.09 - 2007.08
BMW3 (E90)N46 B20 C, N46 B20 B, N46 B20 CC, N46 B20 CD, N46 B20 E320 i19951151562007.02 - 2011.12Informacje o BMW 3 (E90) 320 i 2007.02 - 2011.12
BMW3 (E90)N43 B20 A320 i19951201632007.03 - 2011.12Informacje o BMW 3 (E90) 320 i 2007.03 - 2011.12
BMW3 (E90)N47 D20 A, N47 D20 C320 d19951301772007.09 - 2010.02Informacje o BMW 3 (E90) 320 d 2007.09 - 2010.02
BMW3 (E90)N43 B20 A320 i19951251702007.09 - 2011.10Informacje o BMW 3 (E90) 320 i 2007.09 - 2011.10
BMW3 (E90)N47 D20 A, N47 D20 C320 d xDrive19951301772008.09 - 2010.02Informacje o BMW 3 (E90) 320 d xDrive 2008.09 - 2010.02
BMW3 (E90)N47 D20 C320 d xDrive19951201632008.09 - 2011.10Informacje o BMW 3 (E90) 320 d xDrive 2008.09 - 2011.10
BMW3 (E90)N47 D20 C320 d xDrive19951351842010.03 - 2011.10Informacje o BMW 3 (E90) 320 d xDrive 2010.03 - 2011.10
BMW3 (E90)N47 D20 C320 d19951351842010.03 - 2011.10Informacje o BMW 3 (E90) 320 d 2010.03 - 2011.10
BMW3 (E90)N45 B20 A320 si19971271732005.09 - 2006.08Informacje o BMW 3 (E90) 320 si 2005.09 - 2006.08
BMW3 (E90)N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BF325 i24971602182004.12 - 2011.12Informacje o BMW 3 (E90) 325 i 2004.12 - 2011.12
BMW3 (E90)N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BF, N52 B25 BE323 i24971301772005.09 - 2007.02Informacje o BMW 3 (E90) 323 i 2005.09 - 2007.02
BMW3 (E90)N52 B25 A325 xi24971602182005.09 - 2008.08Informacje o BMW 3 (E90) 325 xi 2005.09 - 2008.08
BMW3 (E90)N52 B25 A, N52 B25 BF323 i24971401902007.03 - 2011.12Informacje o BMW 3 (E90) 323 i 2007.03 - 2011.12
BMW3 (E90)N51 B30 A328 i29961722342006.09 - 2011.12Informacje o BMW 3 (E90) 328 i 2006.09 - 2011.12
BMW3 (E90)N53 B30 A325 i29961602182007.03 - 2011.12Informacje o BMW 3 (E90) 325 i 2007.03 - 2011.12
BMW3 (E90)N53 B30 A325 i29961552112007.03 - 2011.12Informacje o BMW 3 (E90) 325 i 2007.03 - 2011.12
BMW3 (E90)N53 B30 A325 xi29961602182007.09 - 2008.08Informacje o BMW 3 (E90) 325 xi 2007.09 - 2008.08
BMW3 (E90)N53 B30 A325 i xDrive29961602182008.09 - 2011.10Informacje o BMW 3 (E90) 325 i xDrive 2008.09 - 2011.10
BMW3 coupe (E92)N47 D20 A, N47 D20 C320 d19951301772006.09 - 2010.02Informacje o BMW 3 coupe (E92) 320 d 2006.09 - 2010.02
BMW3 coupe (E92)N47 D20 A, N47 D20 C320 d19951201632007.03 - 2013.06Informacje o BMW 3 coupe (E92) 320 d 2007.03 - 2013.06
BMW3 coupe (E92)N47 D20 C320 d xDrive19951451972008.09 - 2010.02Informacje o BMW 3 coupe (E92) 320 d xDrive 2008.09 - 2010.02
BMW3 coupe (E92)N47 D20 C320 d xDrive19951301772008.09 - 2010.02Informacje o BMW 3 coupe (E92) 320 d xDrive 2008.09 - 2010.02
BMW3 coupe (E92)N47 D20 C320 d xDrive19951201632008.09 - 2013.06Informacje o BMW 3 coupe (E92) 320 d xDrive 2008.09 - 2013.06
BMW3 coupe (E92)N47 D20 C320 d19951351842010.03 - 2013.06Informacje o BMW 3 coupe (E92) 320 d 2010.03 - 2013.06
BMW3 coupe (E92)N47 D20 C320 d xDrive19951472002010.03 - 2013.06Informacje o BMW 3 coupe (E92) 320 d xDrive 2010.03 - 2013.06
BMW3 coupe (E92)N47 D20 C320 d xDrive19951351842010.03 - 2013.06Informacje o BMW 3 coupe (E92) 320 d xDrive 2010.03 - 2013.06
BMW3 coupe (E92)N52 B25 A, N52 B25 AF, N52 B25 BF325 i24971602182006.06 - 2010.02Informacje o BMW 3 coupe (E92) 325 i 2006.06 - 2010.02
BMW3 coupe (E92)N52 B25 A325 xi24971602182006.09 - 2010.02Informacje o BMW 3 coupe (E92) 325 xi 2006.09 - 2010.02
BMW3 coupe (E92)N52 B25 A325 i xDrive24971502042010.03 - 2013.04Informacje o BMW 3 coupe (E92) 325 i xDrive 2010.03 - 2013.04
BMW3 coupe (E92)N52 B25 A, N52 B25 AF, N52 B25 BF325 i24971502042010.03 - 2013.10Informacje o BMW 3 coupe (E92) 325 i 2010.03 - 2013.10
BMW3 kabriolet (E93)N43 B20 A320 i19951201632006.09 - 2013.10Informacje o BMW 3 kabriolet (E93) 320 i 2006.09 - 2013.10
BMW3 kabriolet (E93)N46 B20 B320 i19951151562007.01 - 2013.08Informacje o BMW 3 kabriolet (E93) 320 i 2007.01 - 2013.08
BMW3 kabriolet (E93)N43 B20 A320 i19951251702007.03 - 2013.10Informacje o BMW 3 kabriolet (E93) 320 i 2007.03 - 2013.10
BMW3 kabriolet (E93)N47 D20 C320 d19951201632008.01 - 2013.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E93) 320 d 2008.01 - 2013.12
BMW3 kabriolet (E93)N47 D20 A, N47 D20 C320 d19951301772008.03 - 2010.02Informacje o BMW 3 kabriolet (E93) 320 d 2008.03 - 2010.02
BMW3 kabriolet (E93)N47 D20 C320 d19951351842010.03 - 2013.10Informacje o BMW 3 kabriolet (E93) 320 d 2010.03 - 2013.10
BMW3 kabriolet (E93)N52 B25 A325 i24971602182006.12 - 2010.02Informacje o BMW 3 kabriolet (E93) 325 i 2006.12 - 2010.02
BMW3 Touring (E91)M47 D20 (204D4)320 d19951101502004.12 - 2007.08Informacje o BMW 3 Touring (E91) 320 d 2004.12 - 2007.08
BMW3 Touring (E91)N47 D20 A, N47 D20 C, M47 D20 (204D4)320 d19951201632005.06 - 2012.06Informacje o BMW 3 Touring (E91) 320 d 2005.06 - 2012.06
BMW3 Touring (E91)M47 D20 (204D4)318 d1995901222005.09 - 2007.08Informacje o BMW 3 Touring (E91) 318 d 2005.09 - 2007.08
BMW3 Touring (E91)N46 B20 C, N46 B20 B320 i19951101502005.09 - 2012.06Informacje o BMW 3 Touring (E91) 320 i 2005.09 - 2012.06
BMW3 Touring (E91)N46 B20 B318 i1995951292006.01 - 2007.08Informacje o BMW 3 Touring (E91) 318 i 2006.01 - 2007.08
BMW3 Touring (E91)N43 B20 A320 i19951201632007.02 - 2012.05Informacje o BMW 3 Touring (E91) 320 i 2007.02 - 2012.05
BMW3 Touring (E91)N43 B20 A320 i19951251702007.02 - 2012.12Informacje o BMW 3 Touring (E91) 320 i 2007.02 - 2012.12
BMW3 Touring (E91)N43 B20 A318 i19951051432007.05 - 2012.05Informacje o BMW 3 Touring (E91) 318 i 2007.05 - 2012.05
BMW3 Touring (E91)N47 D20 A, N47 D20 C318 d19951001362007.07 - 2012.06Informacje o BMW 3 Touring (E91) 318 d 2007.07 - 2012.06
BMW3 Touring (E91)N46 B20 B318 i19951001362007.09 - 2012.03Informacje o BMW 3 Touring (E91) 318 i 2007.09 - 2012.03
BMW3 Touring (E91)N47 D20 A, N47 D20 C318 d19951051432007.09 - 2012.06Informacje o BMW 3 Touring (E91) 318 d 2007.09 - 2012.06
BMW3 Touring (E91)N47 D20 C320 d xDrive19951451972008.02 - 2010.02Informacje o BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive 2008.02 - 2010.02
BMW3 Touring (E91)N47 D20 C320 d xDrive19951301772008.09 - 2010.02Informacje o BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive 2008.09 - 2010.02
BMW3 Touring (E91)N47 D20 C320 d xDrive19951201632009.07 - 2012.06Informacje o BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive 2009.07 - 2012.06
BMW3 Touring (E91)N47 D20 C320 d19951351842010.03 - 2012.05Informacje o BMW 3 Touring (E91) 320 d 2010.03 - 2012.05
BMW3 Touring (E91)N47 D20 C320 d xDrive19951472002010.03 - 2012.05Informacje o BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive 2010.03 - 2012.05
BMW3 Touring (E91)N47 D20 C320 d xDrive19951351842010.03 - 2012.06Informacje o BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive 2010.03 - 2012.06
BMW3 Touring (E91)N52 B25 A325 i24971602182004.12 - 2008.08Informacje o BMW 3 Touring (E91) 325 i 2004.12 - 2008.08
BMW3 Touring (E91)N52 B25 A325 xi24971602182005.08 - 2008.08Informacje o BMW 3 Touring (E91) 325 xi 2005.08 - 2008.08
BMW3 Touring (E91)N52 B25 A323 i24971301772006.04 - 2007.06Informacje o BMW 3 Touring (E91) 323 i 2006.04 - 2007.06
BMW3 Touring (E91)N53 B30 A325 i29961602182007.09 - 2012.06Informacje o BMW 3 Touring (E91) 325 i 2007.09 - 2012.06
BMW3 Touring (E91)N53 B30 A325 i29961552112007.09 - 2012.06Informacje o BMW 3 Touring (E91) 325 i 2007.09 - 2012.06
BMW5 (E60)N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BE523 i24971301772004.10 - 2007.02Informacje o BMW 5 (E60) 523 i 2004.10 - 2007.02
BMWX1 (E84)N20 B16 AsDrive 16 i15921051432013.03 - 2015.06Informacje o BMW X1 (E84) sDrive 16 i 2013.03 - 2015.06
BMWX1 (E84)N47 D20 CxDrive 18 d19951001362009.03 - 2015.06Informacje o BMW X1 (E84) xDrive 18 d 2009.03 - 2015.06
BMWX1 (E84)N47 D20 CsDrive 18 d19951001362009.03 - 2015.06Informacje o BMW X1 (E84) sDrive 18 d 2009.03 - 2015.06
BMWX1 (E84)N47 D20 CxDrive 20 d19951301772009.09 - 2012.06Informacje o BMW X1 (E84) xDrive 20 d 2009.09 - 2012.06
BMWX1 (E84)N47 D20 CsDrive 20 d19951301772009.10 - 2015.06Informacje o BMW X1 (E84) sDrive 20 d 2009.10 - 2015.06
BMWX1 (E84)N47 D20 DxDrive 25 d19951602182009.10 - 2015.06Informacje o BMW X1 (E84) xDrive 25 d 2009.10 - 2015.06
BMWX1 (E84)N47 D20 CxDrive 18 d19951051432009.10 - 2015.06Informacje o BMW X1 (E84) xDrive 18 d 2009.10 - 2015.06
BMWX1 (E84)N47 D20 CsDrive 18 d19951051432009.12 - 2015.06Informacje o BMW X1 (E84) sDrive 18 d 2009.12 - 2015.06
BMWX1 (E84)N46 B20 B, N46 B20 BDsDrive 18 i19951001362010.03 - 2015.06Informacje o BMW X1 (E84) sDrive 18 i 2010.03 - 2015.06
BMWX1 (E84)N47 D20 CsDrive 20 d19951201632010.03 - 2015.06Informacje o BMW X1 (E84) sDrive 20 d 2010.03 - 2015.06
BMWX1 (E84)N47 D20 CxDrive 20 d19951201632010.03 - 2015.06Informacje o BMW X1 (E84) xDrive 20 d 2010.03 - 2015.06
BMWX1 (E84)N46 B20 C, N46 B20 B, N46 B20 CC, N46 B20 CD, N46 B20 E, N46 B20 BDsDrive 18 i19951101502010.03 - 2015.06Informacje o BMW X1 (E84) sDrive 18 i 2010.03 - 2015.06
BMWX1 (E84)N47 D20 CsDrive 16 d1995851162012.04 - 2015.06Informacje o BMW X1 (E84) sDrive 16 d 2012.04 - 2015.06
BMWX1 (E84)N47 D20 CsDrive 20 d19951351842012.07 - 2015.06Informacje o BMW X1 (E84) sDrive 20 d 2012.07 - 2015.06
BMWX1 (E84)N47 D20 CxDrive 20 d19951351842012.07 - 2015.06Informacje o BMW X1 (E84) xDrive 20 d 2012.07 - 2015.06
BMWX1 (E84)N20 B20 AxDrive 20 i19971351842011.09 - 2015.06Informacje o BMW X1 (E84) xDrive 20 i 2011.09 - 2015.06
BMWX1 (E84)N20 B20 AsDrive 20 i19971351842011.09 - 2015.06Informacje o BMW X1 (E84) sDrive 20 i 2011.09 - 2015.06
BMWZ4 Roadster (E89)N20 B20 AsDrive 20 i19971351842011.09 - 2016.08Informacje o BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 20 i 2011.09 - 2016.08
BMWZ4 Roadster (E89)N20 B20 AsDrive 20 i19971201632011.09 - 2016.08Informacje o BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 20 i 2011.09 - 2016.08
BMWZ4 Roadster (E89)N20 B20 AsDrive 18 i19971151562013.04 - 2016.08Informacje o BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 18 i 2013.04 - 2016.08
BMWZ4 Roadster (E89)N52 B25 A, N52 B25 BFsDrive 23 i24971502042009.03 - 2011.08Informacje o BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 23 i 2009.03 - 2011.08
CHRYSLERDELTA198 A5.0002.0 D Multijet19561211652011.08 - Informacje o CHRYSLER DELTA 2.0 D Multijet 2011.08 -
CITROËNC4 coupe (LA_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362004.11 - 2010.12Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 HDi 2004.11 - 2010.12
CITROËNC4 coupe (LA_)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772004.11 - 2010.12Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 16V 2004.11 - 2010.12
CITROËNC4 coupe (LA_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 HDi 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)KFU (ET3J4)1.4 16V136065882004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.4 16V 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 16V 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)RFN (EW10J4)2.0 16V19971001362004.11 - 2007.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V 2004.11 - 2007.07
CITROËNC4 I (LC_)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772004.11 - 2008.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V 2004.11 - 2008.07
CITROËNC4 I (LC_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 I Nadwozie pełne / liftback (LR_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362005.02 - 2010.12Informacje o CITROËN C4 I Nadwozie pełne / liftback (LR_) 2.0 HDi 2005.02 - 2010.12
FIAT500L (351_, 352_)940 B7.0001.4 (199LYF1B)1368881202013.10 - Informacje o FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 (199LYF1B) 2013.10 -
FIAT500L (351_, 352_)940 B7.0001.4 LPG (199LYF1B)1368881202014.02 - Informacje o FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 LPG (199LYF1B) 2014.02 -
FIAT500L (351_, 352_)955 A3.000, 940 C1.000, 552 80 4441.6 D Multijet (199LYE1B)1598881202013.09 - Informacje o FIAT 500L (351_, 352_) 1.6 D Multijet (199LYE1B) 2013.09 -
FIAT500X (334_)552 66 963, 552 83 7751.3 D Multijet (334AXH1A)124870952014.11 - Informacje o FIAT 500X (334_) 1.3 D Multijet (334AXH1A) 2014.11 -
FIAT500X (334_)552 63 6241.4 (334AXC1B, 334AXC11)13681031402014.09 - Informacje o FIAT 500X (334_) 1.4 (334AXC1B, 334AXC11) 2014.09 -
FIAT500X (334_)552 63 6241.4 (334AXC1B)13681001362014.09 - Informacje o FIAT 500X (334_) 1.4 (334AXC1B) 2014.09 -
FIAT500X (334_)552 63 6231.4 4x4 (334AXF22)13681251702015.02 - Informacje o FIAT 500X (334_) 1.4 4x4 (334AXF22) 2015.02 -
FIAT500X (334_)552 77 7011.4 LPG (334AXL1B)1368881202017.03 - Informacje o FIAT 500X (334_) 1.4 LPG (334AXL1B) 2017.03 -
FIAT500X (334_)552 60 384, 552 80 4441.6 D Multijet (334AXA1B)1598841142014.09 - Informacje o FIAT 500X (334_) 1.6 D Multijet (334AXA1B) 2014.09 -
FIAT500X (334_)552 60 384, 552 80 4441.6 D Multijet (334AXA1B, 334AXA11)1598881202014.09 - Informacje o FIAT 500X (334_) 1.6 D Multijet (334AXA1B, 334AXA11) 2014.09 -
FIATDOBLO Autobus (263_)199 A3.000, 263 A2.0001.3 D Multijet (263AXC1A)124866902010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.3 D Multijet (263AXC1A) 2010.02 -
FIATDOBLO Autobus (263_)198 A4.0001.4 Natural Power (263AXG1B)1368881202010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.4 Natural Power (263AXG1B) 2010.02 -
FIATDOBLO Autobus (263_)843 A1.0001.4 (263AXA1A)136870952010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.4 (263AXA1A) 2010.02 -
FIATDOBLO Autobus (263_)198 A4.0001.4 (263AXG1B, 263AXG1A)1368881202011.10 - Informacje o FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.4 (263AXG1B, 263AXG1A) 2011.10 -
FIATDOBLO Autobus (263_)198 A3.000, 263 A8.0001.6 D Multijet (263AXD1B)1598771052010.01 - Informacje o FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.6 D Multijet (263AXD1B) 2010.01 -
FIATDOBLO Autobus (263_)263 A4.0001.6 D Multijet (263AXH1A, 263AXL11, 263AXH1B)159866902010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.6 D Multijet (263AXH1A, 263AXL11, 263AXH1B) 2010.02 -
FIATDOBLO Autobus (263_)940 C1.0001.6 D Multijet (263AXN1B)1598881202015.03 - Informacje o FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.6 D Multijet (263AXN1B) 2015.03 -
FIATDOBLO Autobus (263_)263 A7.0001.6 D Multijet (263AXP1B)159870952015.03 - Informacje o FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.6 D Multijet (263AXP1B) 2015.03 -
FIATDOBLO Autobus (263_)263 A3.000, 263 A9.0001.6 D Multijet (263AXE1B)1598741002016.03 - Informacje o FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.6 D Multijet (263AXE1B) 2016.03 -
FIATDOBLO Autobus (263_)263 A1.0002.0 D Multijet (263AXF1B)1956991352010.01 - Informacje o FIAT DOBLO Autobus (263_) 2.0 D Multijet (263AXF1B) 2010.01 -
FIATDOBLO Cargo (263_)199 A3.000, 263 A2.0001.3 D Multijet124866902010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Cargo (263_)263 A6.0001.3 D Multijet124855752013.11 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet 2013.11 -
FIATDOBLO Cargo (263_)330 A1.0001.3 D Multijet (263WXU1A)124870952016.03 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet (263WXU1A) 2016.03 -
FIATDOBLO Cargo (263_)225 A2.0001.3 D Multijet124859802016.03 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet 2016.03 -
FIATDOBLO Cargo (263_)843 A1.0001.4136870952010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 2010.02 -
FIATDOBLO Cargo (263_)198 A4.0001.4 Natural Power1368881202010.06 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 Natural Power 2010.06 -
FIATDOBLO Cargo (263_)198 A4.0001.41368881202011.10 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 2011.10 -
FIATDOBLO Cargo (263_)263 A4.000, 263 A5.0001.6 D Multijet159866902010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Cargo (263_)263 A3.000, 263 A9.0001.6 D Multijet1598741002010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Cargo (263_)198 A3.000, 263 A8.0001.6 D Multijet1598771052010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Cargo (263_)263 A1.0002.0 D Multijet1956991352010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 2.0 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)199 A3.000, 263 A2.0001.3 D Multijet124866902010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)263 A6.0001.3 D Multijet124855752013.11 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet 2013.11 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)225 A2.0001.3 D Multijet (263.HXT1A, 263.YXT1A)124859802016.03 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet (263.HXT1A, 263.YXT1A) 2016.03 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)330 A1.0001.3 D Multijet (263.HXU1A, 263.YXU1A)124870952016.03 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet (263.HXU1A, 263.YXU1A) 2016.03 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)843 A1.0001.4136870952010.04 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.4 2010.04 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)198 A4.0001.4 Natural Power1368881202010.06 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.4 Natural Power 2010.06 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)198 A3.000, 263 A8.0001.6 D Multijet1598771052010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.6 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)263 A4.000, 263 A5.0001.6 D Multijet159866902010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.6 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)263 A3.000, 263 A9.0001.6 D Multijet1598741012011.02 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.6 D Multijet 2011.02 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)940 C1.0001.6 D Multijet (263.HXN1B, 263.YXN1B)1598881202016.02 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.6 D Multijet (263.HXN1B, 263.YXN1B) 2016.02 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)263 A1.0002.0 D Multijet1956991352010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 2.0 D Multijet 2010.02 -
FORDC-MAX (DM2)G8DA, G8DB, G8DD1.6 TDCi1560801092007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741012007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HHDA, HHDB, GPDA1.6 TDCi156066902007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HXDA, HXDB, SIDA1.61596851162007.04 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 2007.04 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)KKDA, KKDB1.8 TDCi1753851152007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)QQDB, QQDA1.81798921252007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)QQDC1.81798901222007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)Q7DA1.8 Flexifuel1798921252007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G6DC, G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2008.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)SYDA2.0 LPG19991071452008.06 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 2008.06 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)SYDA2.0 CNG19991071452009.04 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 2009.04 - 2010.09
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)M2DA, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.10 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)M1DA, M1DD1.0 EcoBoost998921252012.10 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)M9DB1.5 EcoBoost14981341822015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)M8DB1.5 EcoBoost14981101502015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)XWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)AEDA1.5 TDCi ECOnetic1499771052015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi ECOnetic 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)XXDA, XXDC, XXDD1.5 TDCi149970952015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)T1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)T3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)JQDA, JQDB1.6 EcoBoost15961101502010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)IQDA, IQDB1.6 Ti1596771052010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)PNDA, PNDD1.6 Ti1596921252010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)XTDA, XTDB1.6 Ti159663852010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)JTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)MUDA, MUDD1.6 Flexifuel1596881202011.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel 2011.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)MUDA, MUDD1.6 LPG1596861172012.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 2012.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)MUDA, MUDD1.6 LPG1596881202012.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 2012.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)MUDA, MUDD1.6 Ti1596881202012.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2012.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)MUDA1.6 CNG1596861172013.01 - 2014.12Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 CNG 2013.01 - 2014.12
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)UFDB2.0 TDCi19971031402010.04 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2010.04 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)TXDB2.0 TDCi19971201632010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)TYDA2.0 TDCi1997851152011.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)UKDB2.0 TDCi19971001362011.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)T7DB, T7DC, T7DD2.0 TDCi19971101502015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)T8DE2.0 TDCi19971251702015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDC-MAX II VanM1DA, M1DD, B7DA1.0 EcoBoost998921252012.10 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDC-MAX II VanM2DA, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.10 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDC-MAX II VanM9DB1.5 EcoBoost14981341822015.03 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDC-MAX II VanM8DB1.5 EcoBoost14981101502015.03 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDC-MAX II VanXWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202015.03 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.5 TDCi 2015.03 -
FORDC-MAX II VanAEDA1.5 TDCi ECOnetic1499771052015.03 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.5 TDCi ECOnetic 2015.03 -
FORDC-MAX II VanT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.12 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II VanT3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.12 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II VanJQDA, JQDB1.6 EcoBoost15961101502010.12 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDC-MAX II VanTXDB2.0 TDCi19971201632010.12 - Informacje o FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II VanTYDA2.0 TDCi1997851152011.02 - Informacje o FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDC-MAX II VanUFDB2.0 TDCi19971031402011.02 - Informacje o FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDECOSPORTM1JC, M1JJ, M1JU1.0 EcoBoost998921252013.10 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 2013.10 -
FORDECOSPORTYYJD1.0 EcoBoost9981031402016.03 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 2016.03 -
FORDECOSPORTSFJL1.0 EcoBoost998741002018.04 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 2018.04 -
FORDECOSPORTUGJE1.5 TDCi149966902013.10 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.5 TDCi 2013.10 -
FORDECOSPORTUEJB, UEJE1.5 Ti1499821122013.10 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.5 Ti 2013.10 -
FORDECOSPORTXVJD1.5 EcoBlue TDCi149970952015.05 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.5 EcoBlue TDCi 2015.05 -
FORDECOSPORTUGJM, XUJH1.5 TDCi1499741002015.05 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDECOSPORTZTJA, ZTJB, ZTJC1.5 TDCi EcoBlue 4x41499921252017.11 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.5 TDCi EcoBlue 4x4 2017.11 -
FORDECOSPORTZTJA, ZTJB, ZTJC1.5 TDCi EcoBlue1499921252017.11 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.5 TDCi EcoBlue 2017.11 -
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HHDA, HHDB1.6 TDCi156066902005.02 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2005.02 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HXDA, SIDA1.6 Ti1596851152004.08 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti 2004.08 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)KKDA, KKDB1.8 TDCi1753851152005.01 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 TDCi 2005.01 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)CSDA, CSDB1.81798881202003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252004.04 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 2004.04 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)QQDC1.81798901222005.09 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 2005.09 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.01 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 2006.01 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G6DC, G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452004.03 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 2004.03 - 2007.03
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)ASDA, ASDB1.4138859802004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902005.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2005.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti1596851152004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)SIDA1.6 LPG1596851152009.10 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG 2009.10 - 2011.07
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)KKDA1.8 TDCi1753851152005.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 TDCi 2005.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)QQDB, QQDA, Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 2006.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252006.03 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 2006.03 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332004.07 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 2004.07 - 2008.01
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 2008.02 - 2011.07
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)AODA, AODB, AODE2.019991071452004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)SYDA2.0 LPG19991071452008.06 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 2008.06 - 2011.07
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)SYDA2.0 Flex19991071452008.10 - 2010.03Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 Flex 2008.10 - 2010.03
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)SYDA2.0 CNG19991071452009.04 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 2009.04 - 2011.07
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)SYDA2.019991051432010.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 2010.04 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HYDA2.5 ST25221662252005.10 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 ST 2005.10 - 2012.09
FORDFOCUS II kabrioletHWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002006.10 - 2010.09Informacje o FORD FOCUS II kabriolet 1.6 2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II kabrioletG6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362006.10 - 2010.09Informacje o FORD FOCUS II kabriolet 2.0 TDCi 2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II kabrioletAODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452006.10 - 2010.09Informacje o FORD FOCUS II kabriolet 2.0 2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiHHDA1.6 TDCi156066902005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 TDCi 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiHXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti-VCT1596851162005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 Ti-VCT 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiIXDA2.0 TDCi1997811102009.06 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 2.0 TDCi 2009.06 - 2011.07
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)ASDA, ASDB1.4138859802005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.4 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti1596851152005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)KKDA1.8 TDCi1753851152005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel1798961312005.12 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 2005.12 - 2008.01
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252006.03 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 2006.03 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)QQDB, QQDA, Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.06 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 2006.06 - 2011.07
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi 2008.02 - 2011.07
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452005.04 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 2005.04 - 2011.07
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)ASDA, ASDB1.4138859802004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DA1.6 TDCi1560811102007.12 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2007.12 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002004.07 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 2004.07 - 2011.07
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti1596851152004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)SIDA1.6 LPG1596851152009.10 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG 2009.10 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)KKDA1.8 TDCi1753851152004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)QQDB, QQDA, Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 2006.01 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252006.03 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 2006.03 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332004.07 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 2004.07 - 2008.01
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 2008.02 - 2011.07
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)SYDA2.0 LPG19991071452008.06 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 2008.06 - 2011.07
FORDFOCUS IIIKDDAElectric 1071452013.07 - Informacje o FORD FOCUS III Electric 2013.07 -
FORDFOCUS IIIM2DA, SFDA, SFDB, M2DB, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.02 - Informacje o FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS IIIM1DA, M1DC, M1DD1.0 EcoBoost998921252012.02 - Informacje o FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS IIIM8DA, M8DB1.5 EcoBoost14981101502014.09 - Informacje o FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDFOCUS IIIM9DA, M9DB1.5 EcoBoost14981341822014.09 - Informacje o FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDFOCUS IIIXWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202014.09 - Informacje o FORD FOCUS III 1.5 TDCi 2014.09 -
FORDFOCUS IIIXXDB, AEDA1.5 TDCi ECOnetic1499771052014.09 - Informacje o FORD FOCUS III 1.5 TDCi ECOnetic 2014.09 -
FORDFOCUS IIIXXDA, XXDC, XXDD1.5 TDCi149970952014.09 - Informacje o FORD FOCUS III 1.5 TDCi 2014.09 -
FORDFOCUS IIIT3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIIT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIINGDA, NGDB1.6 TDCi ECOnetic1560771052012.05 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 TDCi ECOnetic 2012.05 -
FORDFOCUS IIIPNDA, PNDD1.6 Ti1596921252010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS IIIIQDA, IQDB, IQDC1.6 Ti1596771052010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS IIIJTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS IIIJQDA, JQDB, YUDA1.6 EcoBoost15961101502010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS IIIMUDA, MUDD1.6 Flexifuel1596881202010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 2010.07 -
FORDFOCUS IIIXTDA, XTDB1.6 Ti159663852011.08 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Ti 2011.08 -
FORDFOCUS IIIMUDA, MUDD1.6 Ti1596881202012.02 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Ti 2012.02 -
FORDFOCUS IIIMUDA1.6 LPG1596861172012.02 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 LPG 2012.02 -
FORDFOCUS IIIMUDA, MUDD1.6 LPG1596881202012.02 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 LPG 2012.02 -
FORDFOCUS IIIYUDA1.6 Flexifuel15961101502013.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 2013.07 -
FORDFOCUS IIITXDB2.0 TDCi19971201632010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIIUFDB2.0 TDCi19971031402010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIITYDA2.0 TDCi1997851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIIUKDB2.0 TDCi19971001362010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIIT7DB, T7DA2.0 TDCi19971101502014.11 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS IIIR9DA, R9DB, R9DC, R9DD2.0 ST19991842502012.07 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 ST 2012.07 -
FORDFOCUS IIIXQDA2.019991101502013.10 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 2013.10 -
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.6 TDCi 2012.02 -
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackIQDA, IQDB1.6 Ti1596771052011.01 - Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.6 Ti 2011.01 -
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackJQDA, JQDB, YUDA1.6 EcoBoost15961101502011.11 - 2014.06Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.6 EcoBoost 2011.11 - 2014.06
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackJTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822011.11 - 2014.06Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.6 EcoBoost 2011.11 - 2014.06
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackUFDB2.0 TDCi19971031402011.01 - 2014.06Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 2.0 TDCi 2011.01 - 2014.06
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackTYDA2.0 TDCi1997851152011.01 - 2014.06Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 2.0 TDCi 2011.01 - 2014.06
FORDFOCUS III sedanM1DA, M1DC, M1DD1.0 EcoBoost998921252012.02 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS III sedanM2DA, SFDA, SFDB, M2DB, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.02 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS III sedanM1DH1.0 EcoBoost9981031402017.10 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.0 EcoBoost 2017.10 -
FORDFOCUS III sedanM9DA, M9DB1.5 EcoBoost14981341822014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.5 EcoBoost 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanM8DA, M8DB1.5 EcoBoost14981101502014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.5 EcoBoost 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanXXDB, AEDA1.5 TDCi ECOnetic1499771052014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.5 TDCi ECOnetic 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanXXDA, XXDC, XXDD1.5 TDCi149970952014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.5 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanXWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.5 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanT3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanNGDA, NGDB1.6 TDCi1560771052012.05 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 TDCi 2012.05 -
FORDFOCUS III sedanJQDA, JQDB, YUDA1.6 EcoBoost15961101502010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanMUDA, MUDD1.6 Flexifuel1596881202010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 Flexifuel 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanPNDA, PNDD1.6 Ti1596921252010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanIQDA, IQDB, IQDC1.6 Ti1596771052010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanJTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanXTDA, XTDB1.6 Ti159663852011.08 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 Ti 2011.08 -
FORDFOCUS III sedanYUDA1.6 Flexifuel15961101502013.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 Flexifuel 2013.07 -
FORDFOCUS III sedanTYDA2.0 TDCi1997851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanTXDB2.0 TDCi19971201632010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanUFDB2.0 TDCi19971031402010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanUKDB2.0 TDCi19971001362010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanT7DB, T7DA2.0 TDCi19971101502014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanXQDA2.019991101502013.10 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 2013.10 -
FORDFOCUS III TurnierM2DA, SFDA, SFDB, M2DB, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS III TurnierM1DA, M1DC, M1DD1.0 EcoBoost998921252012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS III TurnierM9DA, M9DB1.5 EcoBoost14981341822014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDFOCUS III TurnierM8DA, M8DB1.5 EcoBoost14981101502014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDFOCUS III TurnierXXDB1.5 TDCi ECOnetic1499771052014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi ECOnetic 2014.09 -
FORDFOCUS III TurnierXXDA, XXDC1.5 TDCi149970952014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi 2014.09 -
FORDFOCUS III TurnierXWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi 2014.09 -
FORDFOCUS III TurnierT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierT3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierNGDA, NGDB1.6 TDCi ECOnetic1560771052012.05 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi ECOnetic 2012.05 -
FORDFOCUS III TurnierJTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierMUDA, MUDD1.6 Flexifuel1596881202010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierPNDA, PNDD1.6 Ti1596921252010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierIQDB1.6 Ti1596771052010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierXTDA, XTDB1.6 Ti159663852011.08 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 2011.08 -
FORDFOCUS III TurnierMUDA1.6 LPG1596861172012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 2012.02 -
FORDFOCUS III TurnierMUDA, MUDD1.6 Ti1596881202012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 2012.02 -
FORDFOCUS III TurnierMUDA, MUDD1.6 LPG1596881202012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 2012.02 -
FORDFOCUS III TurnierYUDA1.6 Flexifuel15961101502013.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 2013.07 -
FORDFOCUS III TurnierUFDB2.0 TDCi19971031402010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierUKDB2.0 TDCi19971001362010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierTYDA2.0 TDCi1997851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierTXDB2.0 TDCi19971201632010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierT7DB, T7DA2.0 TDCi19971101502014.11 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS III TurnierMGDA2.0 Ti-GDi19991251702010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 Ti-GDi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierR9DA, R9DB, R9DC, R9DD2.0 ST19991842502012.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST 2012.07 -
FORDFOCUS III TurnierXQDA2.019991101502013.10 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 2013.10 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)M2DA, M2DC, B3DA1.0 EcoBoost998741002012.10 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)M1DA, M1DD, B7DA1.0 EcoBoost998921252012.10 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)M9DB1.5 EcoBoost14981341822015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)M8DB1.5 EcoBoost14981101502015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)XXDA, XXDC1.5 TDCi149970952015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)XWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)T3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)T1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)IQDA, IQDB1.6 Ti1596771052010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)JTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)JQDA, JQDB1.6 EcoBoost15961101502010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)XTDA1.6 Ti159663862010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)PNDA, PNDD1.6 Ti1596921252010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)TXDB2.0 TDCi19971201632010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)TYDA2.0 TDCi1997851152011.02 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)UKDB2.0 TDCi19971001362011.02 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)UFDB2.0 TDCi19971031402011.02 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)T8DE2.0 TDCi19971251702015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)T7DB, T7DC2.0 TDCi19971101502015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX VanM1DA, M1DD, B7DA1.0 EcoBoost998921252012.10 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDGRAND C-MAX VanM2DA, M2DC, B3DA1.0 EcoBoost998741002012.10 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDGRAND C-MAX VanM8DB1.5 EcoBoost14981101502015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX VanXWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.5 TDCi 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX VanT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX VanT3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX VanJQDA, JQDB1.6 EcoBoost15961101502010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX VanUFDB2.0 TDCi19971031402010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX VanTXDB2.0 TDCi19971201632010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX VanTYDA2.0 TDCI1997851152011.02 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCI 2011.02 -
FORDGRAND C-MAX VanT8DE2.0 TDCi19971251702015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX VanT7DB, T7DC2.0 TDCi19971101502015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDKUGA IG6DG, UKDA2.0 TDCi 4x419971001362008.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 2008.03 - 2012.11
FORDKUGA IG6DG, UKDA2.0 TDCi19971001362008.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.0 TDCi 2008.03 - 2012.11
FORDKUGA ITXDA2.0 TDCi 4x419971201632010.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 2010.03 - 2012.11
FORDKUGA IUFDA2.0 TDCi 4x419971031402010.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 2010.03 - 2012.11
FORDKUGA IUFDA2.0 TDCi19971031402010.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.0 TDCi 2010.03 - 2012.11
FORDKUGA IHYDB, HYDC2.5 4x425221472002008.02 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.5 4x4 2008.02 - 2012.11
FORDKUGA IHYDB, HYDC2.525221472002009.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.5 2009.03 - 2012.11
FORDKUGA II (DM2)M8MA1.5 EcoBoost14991101502014.09 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDKUGA II (DM2)BNMA1.5 EcoBoost1499881202016.01 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 2016.01 -
FORDKUGA II (DM2)JQMA, JQMB1.6 EcoBoost15961101502013.03 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 2013.03 -
FORDKUGA II (DM2)JQMA, JQMB1.6 EcoBoost 4x415961101502013.03 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 2013.03 -
FORDKUGA II (DM2)UFMA2.0 TDCi19971031402013.03 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 2013.03 -
FORDKUGA II (DM2)UKMA2.0 TDCi19971001362013.03 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 2013.03 -
FORDKUGA II (DM2) 2.524881101502014.01 - Informacje o FORD KUGA II (DM2) 2.5 2014.01 -
FORDKUGA II VANM8MA1.5 EcoBoost14991101502014.09 - Informacje o FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDMONDEO III (B5Y)CGBA, CGBB1.8 16V1798811102000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 2000.10 - 2007.03
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoM2GA, SFCB, M2GB, B3GA1.0 EcoBoost998741002013.11 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.0 EcoBoost 2013.11 -
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoXWGA, XWGB, XWGC1.5 TDCi1499881202015.05 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoXUGA1.5 TDCi149955752015.05 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoXVGA, XVGB, XVGC, XXGA1.5 TDCi1499741012015.05 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoTZGA, TZGB1.6 TDCi156070952013.09 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.6 TDCi 2013.09 -
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoUBGA1.6 TDCi156055752013.09 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.6 TDCi 2013.09 -
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoT1GA1.6 TDCi1560851152013.09 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.6 TDCi 2013.09 -
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoJQGA1.6 EcoBoost15961101502013.11 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.6 EcoBoost 2013.11 -
FORDTRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)XWGA, XWGB, XWGC1.5 TDCi1499881202015.05 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDTRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)XVGA, XVGB, XVGC, XXGA1.5 TDCi1499741012015.05 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDTRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)XUGA1.5 TDCi149955752015.08 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.5 TDCi 2015.08 -
FORDTRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)BEGA1.5 EcoBlue149955752018.05 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.5 EcoBlue 2018.05 -
FORDTRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)Z2GA1.5 EcoBlue1499741012018.05 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.5 EcoBlue 2018.05 -
FORDTRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)T1GA1.6 TDCi1560851152013.02 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 TDCi 2013.02 -
FORDTRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)TZGA, TZGB1.6 TDCi156070952013.02 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 TDCi 2013.02 -
FORDTRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)UBGA1.6 TDCi156055752013.02 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 TDCi 2013.02 -
FORDTRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivanM2GA, M2GB, B3GA1.0 EcoBoost998741002013.02 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivan 1.0 EcoBoost 2013.02 -
FORDTRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivanXWGA, XWGB, XWGC1.5 TDCi1499881202015.05 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivan 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDTRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivanXVGA, XVGB, XVGC, XXGA1.5 TDCi1499741012015.05 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivan 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDTRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivanXUGA1.5 TDCi149955752015.08 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivan 1.5 TDCi 2015.08 -
FORDTRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivanTZGA, TZGB1.6 TDCi156070952013.02 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivan 1.6 TDCi 2013.02 -
FORDTRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivanT1GA1.6 TDCi1560851152013.02 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivan 1.6 TDCi 2013.02 -
FORDTRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivanUBGA1.6 TDCi156055752013.02 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivan 1.6 TDCi 2013.02 -
FORDTRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivanJQGA1.6 EcoBoost15961101502013.11 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT V408 Nadwozie pełne/minivan 1.6 EcoBoost 2013.11 -
HONDAACCORD VII (CL, CN)K20A62.0 Napęd na wszystkie koła (CL8)19981141552003.02 - 2008.05Informacje o HONDA ACCORD VII (CL, CN) 2.0 Napęd na wszystkie koła (CL8) 2003.02 - 2008.05
HONDAACCORD VII (CL, CN)K20A62.0 (CL7)19981141552003.02 - 2008.05Informacje o HONDA ACCORD VII (CL, CN) 2.0 (CL7) 2003.02 - 2008.05
HONDAACCORD VII (CL, CN)N22A12.2 i-CTDi (CN1)22041031402004.01 - 2008.05Informacje o HONDA ACCORD VII (CL, CN) 2.2 i-CTDi (CN1) 2004.01 - 2008.05
HONDAACCORD VII (CL, CN)K24A, K24A32.4 (CL9)23541401902003.02 - 2008.05Informacje o HONDA ACCORD VII (CL, CN) 2.4 (CL9) 2003.02 - 2008.05
HONDAACCORD VII (CM)K24A2, K24A42.4 Vtec E (CM5)23541181602002.09 - 2005.12Informacje o HONDA ACCORD VII (CM) 2.4 Vtec E (CM5) 2002.09 - 2005.12
HONDAACCORD VII (CM)J30A43.0 (CM6)29971772412003.05 - 2005.12Informacje o HONDA ACCORD VII (CM) 3.0 (CM6) 2003.05 - 2005.12
HONDAACCORD VII Tourer (CM, CN)K20A62.0 (CM1)19981141552003.04 - 2008.05Informacje o HONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN) 2.0 (CM1) 2003.04 - 2008.05
HONDAACCORD VII Tourer (CM, CN)N22A12.2 i-CTDi (CN2)22041031402004.01 - 2008.05Informacje o HONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN) 2.2 i-CTDi (CN2) 2004.01 - 2008.05
HONDAACCORD VII Tourer (CM, CN)K24A32.4 (CM2)23541401902003.04 - 2008.05Informacje o HONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN) 2.4 (CM2) 2003.04 - 2008.05
HONDAACCORD VII Tourer (CM, CN)K24A12.4 Vtec T23541472002003.09 - 2008.05Informacje o HONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN) 2.4 Vtec T 2003.09 - 2008.05
HONDAACCORD VIII (CU)R20A32.0 i (CU1)19971151562008.06 - 2015.06Informacje o HONDA ACCORD VIII (CU) 2.0 i (CU1) 2008.06 - 2015.06
HONDAACCORD VIII (CU)N22B12.2 i-DTEC (CU3)21991101502008.07 - 2015.06Informacje o HONDA ACCORD VIII (CU) 2.2 i-DTEC (CU3) 2008.07 - 2015.06
HONDAACCORD VIII (CU)N22B22.2 i-DTEC (CU3)21991321802008.07 - 2015.06Informacje o HONDA ACCORD VIII (CU) 2.2 i-DTEC (CU3) 2008.07 - 2015.06
HONDAACCORD VIII (CU)K24Z32.4 i (CU2)23561482012008.07 - 2015.06Informacje o HONDA ACCORD VIII (CU) 2.4 i (CU2) 2008.07 - 2015.06
HONDAACCORD VIII Kombi (CW)R20A32.0 i (CW1)19971151562008.07 - Informacje o HONDA ACCORD VIII Kombi (CW) 2.0 i (CW1) 2008.07 -
HONDAACCORD VIII Kombi (CW)N22B12.2 i-DTEC (CW3)21991101502008.07 - Informacje o HONDA ACCORD VIII Kombi (CW) 2.2 i-DTEC (CW3) 2008.07 -
HONDAACCORD VIII Kombi (CW)N22B22.2 i-DTEC (CW3)21991321802008.07 - Informacje o HONDA ACCORD VIII Kombi (CW) 2.2 i-DTEC (CW3) 2008.07 -
HONDAACCORD VIII Kombi (CW)K24Z32.4 i (CW2)23561482012008.07 - Informacje o HONDA ACCORD VIII Kombi (CW) 2.4 i (CW2) 2008.07 -
HONDACIVIC IX (FK)L13Z41.4 i-VTEC (FK1)133973992012.02 - Informacje o HONDA CIVIC IX (FK) 1.4 i-VTEC (FK1) 2012.02 -
HONDACIVIC IX (FK)N16A11.6 i-DTEC (FK3)1597881202013.02 - Informacje o HONDA CIVIC IX (FK) 1.6 i-DTEC (FK3) 2013.02 -
HONDACIVIC IX (FK)R18Z41.8 i-VTEC (FK2)17981041412012.02 - Informacje o HONDA CIVIC IX (FK) 1.8 i-VTEC (FK2) 2012.02 -
HONDACIVIC IX (FK)N22B42.2 i-DTEC (FK3)21991101502012.02 - Informacje o HONDA CIVIC IX (FK) 2.2 i-DTEC (FK3) 2012.02 -
HONDACIVIC IX Tourer (FK)N16A11.6 i-DTEC (FK3)1597881202014.01 - Informacje o HONDA CIVIC IX Tourer (FK) 1.6 i-DTEC (FK3) 2014.01 -
HONDACIVIC IX Tourer (FK)R18Z41.8 i-VTEC (FK2)17981041412014.01 - Informacje o HONDA CIVIC IX Tourer (FK) 1.8 i-VTEC (FK2) 2014.01 -
HONDACIVIC VIII sedan (FD, FA)R16B11.61597921252012.01 - Informacje o HONDA CIVIC VIII sedan (FD, FA) 1.6 2012.01 -
HONDACIVIC X liftback (FC_, FK_)P10A21.0 VTEC (FK6)988951292017.02 - Informacje o HONDA CIVIC X liftback (FC_, FK_) 1.0 VTEC (FK6) 2017.02 -
HONDACIVIC X liftback (FC_, FK_)P10A21.0 VTEC988931262018.07 - Informacje o HONDA CIVIC X liftback (FC_, FK_) 1.0 VTEC 2018.07 -
HONDACIVIC X liftback (FC_, FK_)L15B71.5 VTEC (FK7)14981341822017.02 - Informacje o HONDA CIVIC X liftback (FC_, FK_) 1.5 VTEC (FK7) 2017.02 -
HONDACIVIC X liftback (FC_, FK_)N16A11.6 i-DTEC (FK9)1597881202018.01 - Informacje o HONDA CIVIC X liftback (FC_, FK_) 1.6 i-DTEC (FK9) 2018.01 -
HONDACIVIC X sedan (FC_)L15B7, L15BB1.5 VTEC (FC1)14981341822016.08 - Informacje o HONDA CIVIC X sedan (FC_) 1.5 VTEC (FC1) 2016.08 -
HONDACIVIC X sedan (FC_)N16A11.6 i-DTEC (FC8)1597881202018.05 - Informacje o HONDA CIVIC X sedan (FC_) 1.6 i-DTEC (FC8) 2018.05 -
IVECODAILY V SkrzyniaF1AE3481B29L13 V, 35C13 V, 35S13 V, 40C13 V, 40S13 V2287931262011.09 - 2014.02Informacje o IVECO DAILY V Skrzynia 29L13 V, 35C13 V, 35S13 V, 40C13 V, 40S13 V 2011.09 - 2014.02
JEEPRENEGADE SUV (BU, B1)EAM, 552 63 6241.413681031402014.07 - Informacje o JEEP RENEGADE SUV (BU, B1) 1.4 2014.07 -
JEEPRENEGADE SUV (BU, B1)EJK, 552 63 113, 552 80 4441.6 CRD1598881202014.07 - Informacje o JEEP RENEGADE SUV (BU, B1) 1.6 CRD 2014.07 -
JEEPRENEGADE SUV (BU, B1)EBT, 552 63 088, 552 63 087, 552 83 099, 552 84 0642.0 CRD 4x419561031402014.07 - Informacje o JEEP RENEGADE SUV (BU, B1) 2.0 CRD 4x4 2014.07 -
LANCIADELTA III (844_)844 A1.0001.9 D Multijet (844.AXE1A)19101401902009.01 - 2014.08Informacje o LANCIA DELTA III (844_) 1.9 D Multijet (844.AXE1A) 2009.01 - 2014.08
LANCIADELTA III (844_)198 A5.000, 198 A8.0002.0 D Multijet (844.AXD1A, 844.AXM1A)19561211652008.09 - 2014.08Informacje o LANCIA DELTA III (844_) 2.0 D Multijet (844.AXD1A, 844.AXM1A) 2008.09 - 2014.08
LANCIADELTA III (844_)844 A2.0002.0 D Multijet (844.AXG1A, 844.AXN1A)19561201632008.09 - 2014.08Informacje o LANCIA DELTA III (844_) 2.0 D Multijet (844.AXG1A, 844.AXN1A) 2008.09 - 2014.08
MAZDA3 (BK)ZJ32, ZJ07, ZJ301.3 (BK14)134962842003.10 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.3 (BK14) 2003.10 - 2009.06
MAZDA3 (BK)Y601, Y642, Y603, Y6051.6 DI Turbo1560801092004.06 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 DI Turbo 2004.06 - 2009.06
MAZDA3 (BK)Y4061.6 MZ-CD156066902006.06 - 2009.12Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 MZ-CD 2006.06 - 2009.12
MAZDA3 (BK)Z601, Z6271.6 (BK14)1598771052003.10 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 (BK14) 2003.10 - 2009.06
MAZDA3 (BK)RF7J, RF8G2.0 MZR-CD (BK14)19981051432006.07 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.0 MZR-CD (BK14) 2006.07 - 2009.06
MAZDA3 (BK)LFVE, LFDE, LF50, LF72, LFN7, LFN82.019991101502003.10 - 2009.12Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.0 2003.10 - 2009.12
MAZDA3 (BK)L3-VE2.3 MZR22611151562003.10 - 2009.03Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.3 MZR 2003.10 - 2009.03
MAZDA3 (BL)Y6421.6 MZ-CD1560801092008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZ-CD 2008.12 - 2013.05
MAZDA3 (BL)Y655, Y6501.6 MZR CD1560851162010.09 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR CD 2010.09 - 2013.05
MAZDA3 (BL)Z668, Z682, Z6831.6 MZR (BL14)1598771052008.12 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR (BL14) 2008.12 - 2014.09
MAZDA3 (BL)LF-VDS2.0 DISI (BLEFP)19981101502009.05 - 2012.02Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 DISI (BLEFP) 2009.05 - 2012.02
MAZDA3 (BL)LFZ22.0 MZR DISI19991111512008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR DISI 2008.12 - 2013.05
MAZDA3 (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR19991101502009.01 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR 2009.01 - 2014.09
MAZDA3 (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR19991081472009.04 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR 2009.04 - 2014.09
MAZDA3 (BL)R2AA2.2 MZR CD21841361852009.01 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CD 2009.01 - 2013.05
MAZDA3 (BL)R2AA2.2 MZR CD21841101502009.01 - 2013.10Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CD 2009.01 - 2013.10
MAZDA3 sedan (BK)Y601, Y642, Y603, Y6051.6 DI Turbo (BK12Y)1560801092004.06 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 1.6 DI Turbo (BK12Y) 2004.06 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)Z601, Z6271.61598771052004.02 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 1.6 2004.02 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)RF7J, RF8G2.0 MZR-CD (BK12)19981051432006.12 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.0 MZR-CD (BK12) 2006.12 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)LF722.019991041412003.10 - 2006.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.0 2003.10 - 2006.06
MAZDA3 sedan (BK)LFVE, LFDE, LF50, LF72, LFN7, LFN82.019991101502003.10 - 2009.12Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.0 2003.10 - 2009.12
MAZDA3 sedan (BK)L3-VE2.322611181602004.03 - 2009.03Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.3 2004.03 - 2009.03
MAZDA3 sedan (BL)Y6421.6 MZR CD (BL12)1560801092008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZR CD (BL12) 2008.12 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)Y655, Y6501.6 MZR CD1560851162010.09 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZR CD 2010.09 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)Z668, Z682, Z6831.6 MZR (BL12)1598771052008.12 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZR (BL12) 2008.12 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)LFZ22.0 MZR DISI (BL12)19991111512009.02 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 MZR DISI (BL12) 2009.02 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR (BL12)19991101502009.03 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 MZR (BL12) 2009.03 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)R2AA2.2 MZR CD21841101502009.01 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.2 MZR CD 2009.01 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)R2AA2.2 MZR CD21841361852009.06 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.2 MZR CD 2009.06 - 2013.05
MAZDA5 (CR19)L8231.81798851162005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 1.8 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19)RF7J2.0 CD19981051432005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.0 CD 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19)RF7J2.0 CD1998811102005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.0 CD 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19)LFF72.019991071462005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.0 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CW)Y655, Y650, Y6Y11.6 CD1560851162010.07 - Informacje o MAZDA 5 (CW) 1.6 CD 2010.07 -
MAZDA5 (CW)L8501.8 MZR1798851162010.09 - Informacje o MAZDA 5 (CW) 1.8 MZR 2010.09 -
MAZDA5 (CW)LF-ZB2.019991061442010.06 - Informacje o MAZDA 5 (CW) 2.0 2010.06 -
MAZDA5 (CW)LF-ZB2.019991101502010.09 - Informacje o MAZDA 5 (CW) 2.0 2010.09 -
MAZDA6 sedan (GG)L3C12.322611221662002.06 - 2007.08Informacje o MAZDA 6 sedan (GG) 2.3 2002.06 - 2007.08
MAZDA6 sedan (GG)L3C12.322611201632005.03 - 2007.07Informacje o MAZDA 6 sedan (GG) 2.3 2005.03 - 2007.07
MAZDA6 sedan (GG)L3KG2.3 MPS Turbo22611912602005.12 - 2007.08Informacje o MAZDA 6 sedan (GG) 2.3 MPS Turbo 2005.12 - 2007.08
MAZDA6 Station Wagon (GY)L3C12.322611221662002.01 - 2008.02Informacje o MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.3 2002.01 - 2008.02
MAZDA6 Station Wagon (GY)L3C12.3 AWD22611191622002.11 - 2007.08Informacje o MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.3 AWD 2002.11 - 2007.08
MGMG ZT18 K4G1.8 T 16V17951181602003.01 - 2005.07Informacje o MG MG ZT 1.8 T 16V 2003.01 - 2005.07
MGMG ZT18 K4F1.8 16V1795881202003.01 - 2005.07Informacje o MG MG ZT 1.8 16V 2003.01 - 2005.07
MGMG ZT204D22.0 CDTi1951851162002.06 - 2003.09Informacje o MG MG ZT 2.0 CDTi 2002.06 - 2003.09
MGMG ZT204D22.0 CDTi1951961312002.11 - 2005.07Informacje o MG MG ZT 2.0 CDTi 2002.11 - 2005.07
MGMG ZT25 K4F16024971181602001.06 - 2005.07Informacje o MG MG ZT 160 2001.06 - 2005.07
MGMG ZT- T18 K4F1.8 16V1795881202003.01 - 2005.07Informacje o MG MG ZT- T 1.8 16V 2003.01 - 2005.07
MGMG ZT- T18 K4G1.8 T 16V17951181602003.01 - 2005.07Informacje o MG MG ZT- T 1.8 T 16V 2003.01 - 2005.07
MGMG ZT- T204D22.0 CDTi1951851162002.06 - 2005.07Informacje o MG MG ZT- T 2.0 CDTi 2002.06 - 2005.07
MGMG ZT- T204D22.0 CDTi1951961312002.11 - 2005.07Informacje o MG MG ZT- T 2.0 CDTi 2002.11 - 2005.07
MGMG ZT- T25 K4F16024971181602001.10 - 2005.07Informacje o MG MG ZT- T 160 2001.10 - 2005.07
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 13 FD1.3 CDTI (B05)124866902012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.3 CDTI (B05) 2012.02 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 13 FD1.3 CDTI (B05)124870952016.03 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.3 CDTI (B05) 2016.03 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 14 FC1.4 CNG (B05)1368881202012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.4 CNG (B05) 2012.02 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 14 FC1.4 (B05)1368881202012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.4 (B05) 2012.02 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 14 FP1.4 (B05)136870952012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.4 (B05) 2012.02 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 16 FDH1.6 CDTI (B05)1598771052012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.6 CDTI (B05) 2012.02 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 16 FDL1.6 CDTI (B05)159866902012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.6 CDTI (B05) 2012.02 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 16 FDL1.6 CDTI (B05)1598741012012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.6 CDTI (B05) 2012.02 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 16 FDL1.6 CDTI (B05)1598881202015.04 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.6 CDTI (B05) 2015.04 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 20 FD2.0 CDTI (B05)1956991352012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 2.0 CDTI (B05) 2012.02 -
OPELCOMBO Tour (X12)A 13 FD1.3 CDTI (C26, D26, E26, C05)124866902012.02 - Informacje o OPEL COMBO Tour (X12) 1.3 CDTI (C26, D26, E26, C05) 2012.02 -
OPELCOMBO Tour (X12)A 13 FD1.3 CDTI (C26, D26, E26, C05)124870952016.03 - Informacje o OPEL COMBO Tour (X12) 1.3 CDTI (C26, D26, E26, C05) 2016.03 -
OPELCOMBO Tour (X12)A 14 FC1.4 CNG (C26, D26, E26, C05)1368881202012.02 - Informacje o OPEL COMBO Tour (X12) 1.4 CNG (C26, D26, E26, C05) 2012.02 -
OPELCOMBO Tour (X12)A 14 FP1.4 (C26, D26, E26, C06)136870952012.02 - Informacje o OPEL COMBO Tour (X12) 1.4 (C26, D26, E26, C06) 2012.02 -
OPELCOMBO Tour (X12)A 14 FC1.4 (C26, D26, E26, C06)1368881202012.02 - Informacje o OPEL COMBO Tour (X12) 1.4 (C26, D26, E26, C06) 2012.02 -
OPELCOMBO Tour (X12)A 16 FDH1.6 CDTI (C26, D26, E26, C05)1598771052012.02 - Informacje o OPEL COMBO Tour (X12) 1.6 CDTI (C26, D26, E26, C05) 2012.02 -
OPELCOMBO Tour (X12)A 16 FDL1.6 CDTI (C26, D26, E26, C05)159866902012.02 - Informacje o OPEL COMBO Tour (X12) 1.6 CDTI (C26, D26, E26, C05) 2012.02 -
OPELCOMBO Tour (X12)A 16 FDL1.6 CDTI (C26, D26, E26, C05)1598881202015.03 - Informacje o OPEL COMBO Tour (X12) 1.6 CDTI (C26, D26, E26, C05) 2015.03 -
OPELCOMBO Tour (X12)A 16 FDL1.6 CDTI (C26, D26, E26, C05)159870952015.03 - Informacje o OPEL COMBO Tour (X12) 1.6 CDTI (C26, D26, E26, C05) 2015.03 -
OPELCOMBO Tour (X12)A 20 FD2.0 CDTI (C26, D26, E26, C05)1956991352012.02 - Informacje o OPEL COMBO Tour (X12) 2.0 CDTI (C26, D26, E26, C05) 2012.02 -
PEUGEOT207 (WA_, WC_)5FY (EP6DTS)1.6 16V RC15981281742007.02 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V RC 2007.02 - 2012.12
PEUGEOT207 SW (WK_)5FY (EP6DTS)1.6 16V RC15981281742007.02 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V RC 2007.02 - 2012.12
PEUGEOT208 I (CA_, CC_)ZMZ (EB0)1.099950682012.03 - Informacje o PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.0 2012.03 -
PEUGEOT208 I (CA_, CC_)HMZ (EB2F), HMZ (EB2)1.2 VTI 82119960822012.03 - Informacje o PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.2 VTI 82 2012.03 -
PEUGEOT208 I (CA_, CC_)8FS (EP3), EP3C1.4 VTi139770952012.03 - Informacje o PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.4 VTi 2012.03 -
PEUGEOT208 I (CA_, CC_)8HR (DV4C), 8HP (DV4C)1.4 HDi139850682012.03 - Informacje o PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.4 HDi 2012.03 -
PEUGEOT208 I (CA_, CC_)9HD (DV6C)1.6 HDi1560841142012.03 - Informacje o PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi 2012.03 -
PEUGEOT208 I (CA_, CC_)9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)1.6 HDi156068922012.03 - Informacje o PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi 2012.03 -
PEUGEOT208 I (CA_, CC_)9HK (DV6ETEDM), BHW (DV6FE)1.6 HDi / BlueHDi 75156055752013.01 - Informacje o PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi / BlueHDi 75 2013.01 -
PEUGEOT208 I (CA_, CC_)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202013.11 - Informacje o PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 BlueHDi 120 2013.11 -
PEUGEOT208 I (CA_, CC_)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 1001560731002015.01 - Informacje o PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 BlueHDi 100 2015.01 -
PEUGEOT208 I (CA_, CC_)5FV (EP6CDT)1.615981151562012.03 - Informacje o PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 2012.03 -
PEUGEOT208 I (CA_, CC_)5FS (EP6C)1.61598881202012.03 - Informacje o PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 2012.03 -
PEUGEOT208 I (CA_, CC_)5GZ (EP6FDT)1.6 THP 16515981211652015.03 - Informacje o PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 THP 165 2015.03 -
PEUGEOT208 Nadwozie pełne / liftback (CR_)8HR (DV4C)1.4 HDi 68 (CR8HR0)139850682012.10 - Informacje o PEUGEOT 208 Nadwozie pełne / liftback (CR_) 1.4 HDi 68 (CR8HR0) 2012.10 -
PEUGEOT208 Nadwozie pełne / liftback (CR_)9HP (DV6DTED)1.6 HDi 92156068922014.03 - Informacje o PEUGEOT 208 Nadwozie pełne / liftback (CR_) 1.6 HDi 92 2014.03 -
PEUGEOT208 Nadwozie pełne / liftback (CR_)BHW (DV6FE)1.6 BlueHDi 75156055752015.04 - Informacje o PEUGEOT 208 Nadwozie pełne / liftback (CR_) 1.6 BlueHDi 75 2015.04 -
PEUGEOT3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_)5FV (EP6CDT)1.6 THP15981151562009.06 - 2016.08Informacje o PEUGEOT 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_) 1.6 THP 2009.06 - 2016.08
PEUGEOT3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_)5FX (EP6DT), 5FE (EP6CDTMD), 5FE (EP6CDTM)1.6 THP15981101502009.06 - 2016.08Informacje o PEUGEOT 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_) 1.6 THP 2009.06 - 2016.08
PEUGEOT3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_)5FM (EP6CDTM)1.6 THP15981201632010.09 - 2016.08Informacje o PEUGEOT 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_) 1.6 THP 2010.09 - 2016.08
PEUGEOT3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_)5GZ (EP6FDT)1.6 Turbo15981211652014.05 - 2016.08Informacje o PEUGEOT 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_) 1.6 Turbo 2014.05 - 2016.08
PEUGEOT3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_)RHE (DW10CTED4), AHX (DW10FD)2.0 HDi 150 / BlueHDi 15019971101502009.06 - 2016.08Informacje o PEUGEOT 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 2009.06 - 2016.08
PEUGEOT3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi19971201632009.06 - 2016.08Informacje o PEUGEOT 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_) 2.0 HDi 2009.06 - 2016.08
PEUGEOT3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_)RHD (DW10CB)2.0 HDi19971001362011.09 - 2016.08Informacje o PEUGEOT 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_) 2.0 HDi 2011.09 - 2016.08
PEUGEOT307 (3A/C)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362003.10 - 2007.11Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 135 2003.10 - 2007.11
PEUGEOT307 (3A/C)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772005.06 - 2007.11Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V 2005.06 - 2007.11
PEUGEOT307 Break (3E)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362004.02 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 135 2004.02 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772005.06 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V 2005.06 - 2008.04
PEUGEOT307 CC (3B)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772003.10 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V 2003.10 - 2009.04
PEUGEOT307 CC (3B)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362005.06 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 135 2005.06 - 2009.04
PEUGEOT307 SW (3H)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362004.02 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 135 2004.02 - 2008.04
PEUGEOT307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362004.04 - 2007.11Informacje o PEUGEOT 307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_) 2.0 HDi 2004.04 - 2007.11
PEUGEOT308 CC (4B_)5FX (EP6DT)1.6 16V15981101502009.06 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 16V 2009.06 - 2014.12
PEUGEOT308 CC (4B_)5FT (EP6DT)1.6 16V15981031402009.06 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 16V 2009.06 - 2014.12
PEUGEOT308 CC (4B_)5FV (EP6CDT)1.6 16V15981151562009.06 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 16V 2009.06 - 2014.12
PEUGEOT308 CC (4B_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402009.04 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi 2009.04 - 2012.12
PEUGEOT308 CC (4B_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362009.04 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi 2009.04 - 2014.12
PEUGEOT308 CC (4B_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi19971201632009.06 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi 2009.06 - 2014.12
PEUGEOT308 CC (4B_)RFJ (EW10A)2.0 CVVT19971031402009.07 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 CVVT 2009.07 - 2014.12
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)5FX (EP6DT)1.6 16V15981101502007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)5FY (EP6DTS)1.6 16V15981281742008.03 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V 2008.03 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)5FV (EP6CDT)1.6 THP 16V15981151562009.10 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 THP 16V 2009.10 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_) 1.615981201632012.01 - 2015.12Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 2012.01 - 2015.12
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)RHR (DW10BTED4), RHR (DW10CB)2.0 HDi19971001362007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)RHE (DW10CTED4)2.0 HDi19971101502011.10 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi 2011.10 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi19971201632012.04 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi 2012.04 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)5FT (EP6DT)1.6 16V15981031402007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)5FX (EP6DT)1.6 16V15981101502007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)5FY (EP6DTS)1.6 16V15981281742008.03 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V 2008.03 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)5FV (EP6CDT)1.6 THP 16V15981151562009.10 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 THP 16V 2009.10 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362007.09 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi 2007.09 - 2012.12
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)RFJ (EW10A)2.0 Bioflex19971031402008.01 - 2011.12Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 Bioflex 2008.01 - 2011.12
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi19971201632009.06 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi 2009.06 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)RHE (DW10CTED4)2.0 HDi19971101502011.04 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi 2011.04 - 2014.10
PEUGEOTRCZ5FV (EP6CDT)1.6 16V15981151562010.03 - 2015.12Informacje o PEUGEOT RCZ 1.6 16V 2010.03 - 2015.12
PEUGEOTRCZ5FE (EP6CDTMD)1.6 THP 15015981101502011.03 - 2015.12Informacje o PEUGEOT RCZ 1.6 THP 150 2011.03 - 2015.12
PEUGEOTRCZRHH (DW10CTED4)2.0 HDi19971201632010.03 - 2015.12Informacje o PEUGEOT RCZ 2.0 HDi 2010.03 - 2015.12
RENAULTGRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)H5F 4001.2 TCe1197851162012.04 - Informacje o RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.2 TCe 2012.04 -
RENAULTGRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)H5F 4041.2 TCe (JZ16)1197971322013.01 - Informacje o RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.2 TCe (JZ16) 2013.01 -
RENAULTGRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)H4J 7001.4 16V (JZ0F)1397961312009.02 - Informacje o RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.4 16V (JZ0F) 2009.02 -
RENAULTGRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)K9K 8321.5 dCi1461781062009.02 - Informacje o RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi 2009.02 -
RENAULTGRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)K9K 836, K9K 837, K9K 6361.5 dCi1461811102009.04 - Informacje o RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi 2009.04 -
RENAULTGRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)K9K 8461.5 dCi146170952010.11 - Informacje o RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi 2010.11 -
RENAULTGRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)K4M 8661.6 16V Bifuel1598811102009.02 - Informacje o RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 2009.02 -
RENAULTGRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)K4M 8661.6 E851598811102009.02 - Informacje o RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 2009.02 -
RENAULTGRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)K4M 8581.6 16V (JZ0U)1598811092009.02 - Informacje o RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U) 2009.02 -
RENAULTGRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)R9M 402, R9M 404, R9M 4141.6 dCi (JZ00, JZ12)1598961302011.04 - Informacje o RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 dCi (JZ00, JZ12) 2011.04 -
RENAULTGRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)K4M 8661.6 16V Bifuel1598791072012.04 - Informacje o RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 2012.04 -
RENAULTGRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)F9Q 872, F9Q 8701.9 dCi1870961312009.02 - Informacje o RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.9 dCi 2009.02 -
RENAULTGRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)M4R 7112.0 16V (JZ0G)19971031402009.02 - Informacje o RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 16V (JZ0G) 2009.02 -
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)K9K 8461.5 dCi1461811102012.03 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 1.5 dCi 2012.03 - 2015.12
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)M9R 800, M9R 809, M9R 849, M9R 815, M9R 854, M9R 857, M9R 8062.0 dCi (DT0M, DT0N, DT0S, DT19, DT1F)19951271732008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 2.0 dCi (DT0M, DT0N, DT0S, DT19, DT1F) 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)M9R 816, M9R 820, M9R 8282.0 dCi GT (DT11, DT1E, DT1N)19951311782008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 2.0 dCi GT (DT11, DT1E, DT1N) 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)M9R 802, M9R 744, M9R 748, M9R 805, M9R 814, M9R 845, M9R 854, M9R 858, M9R 808, M9R 7542.0 dCi (DT01, DT08, DT09, DT0K, DT12, DT1C, DT1D, DT1M,...19951101502008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 2.0 dCi (DT01, DT08, DT09, DT0K, DT12, DT1C, DT1D, DT1M,... 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)F4Rt 811, F4R 8112.0 16V Turbo19981251702008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 2.0 16V Turbo 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)F4R 8002.0 GT19981502042008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 2.0 GT 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)V9X 891, V9X 7913.0 dCi (DT03)29981732352008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 3.0 dCi (DT03) 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)V9X 8913.0 dCi29981772412012.01 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 3.0 dCi 2012.01 - 2015.12
RENAULTLAGUNA coupe (DT0/1)V4Y 7133.5 V6 (DT0P)34981752382008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 3.5 V6 (DT0P) 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)K4M 7141.6 LPG1598791072001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 LPG 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)K4M 7101.61598761032001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)K4M 710, K4M 7141.6 16V (BG0A, BG0L)1598791072001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L) 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)K4M 7161.6 16V (BG1G, BG1H)1598821122005.02 - 2007.08Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H) 2005.02 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4P 770, F4P 7721.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V)1783891212001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4P 770, F4P 7741.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V)1783861172001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4P 770, F4P 7731.8 16V (BG0B, BG0M)1783881202001.03 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M) 2001.03 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4P 770, F4P 773, F4P 771, F4P 774, F4P 7751.8 16V (BG06, BG0J, BG0M)1783851162001.03 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 2001.03 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 718, F9Q 7541.9 dCi1870791072001.03 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi 2001.03 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 750, F9Q 650, F9Q 670, F9Q 6741.9 dCi (BG08, BG0G)1870881202001.03 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G) 2001.03 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 7521.9 dCI (BG0E)1870771052001.06 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E) 2001.06 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 7541.9 dCi (BG0R)1870741002001.10 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R) 2001.10 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 6641.9 dCi (BG05)187068922004.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG05) 2004.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 758, F9Q 6741.9 dCi (BG1A, BG1W)1870811102005.01 - 2007.08Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1W) 2005.01 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 758, F9Q 7591.9 dCi (BG1A, BG1V)1870961302005.05 - 2007.08Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1V) 2005.05 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 7501.9 dCi1870921252005.09 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi 2005.09 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F9Q 750, F9Q 758, F9Q 7591.9 dCi (BG12)1870851162005.09 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG12) 2005.09 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)M9R 7402.0 dCi (BG1T)19951101502005.08 - 2006.08Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG1T) 2005.08 - 2006.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)M9R 7602.0 dCi (BG14, BG1S)19951271732006.01 - 2007.08Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG14, BG1S) 2006.01 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F5R 700, F5R 7012.0 16V IDE (BG0N)19981031402001.04 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V IDE (BG0N) 2001.04 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 7152.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P)1998981332002.08 - 2006.12Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P) 2002.08 - 2006.12
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 7152.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W)1998991352002.08 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 2002.08 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4R 764, F4R 7652.0 16V Turbo (BG0S, BG1L, BG1M)19981201632003.01 - 2005.03Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V Turbo (BG0S, BG1L, BG1M) 2003.01 - 2005.03
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4R 786, F4R 787, F4R 7842.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y)19981251702005.01 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y) 2005.01 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)F4R 886, F4R 8872.0 16V (BG1Y)19981502042005.01 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG1Y) 2005.01 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)G9T 702, G9T 7002.2 dCi (BG0F)21881101502001.10 - 2006.08Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 2001.10 - 2006.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)G9T 6002.2 dCi (BG09)2188851162004.04 - 2005.10Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG09) 2004.04 - 2005.10
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)G9T 600, G9T 605, G9T 706, G9T 7072.2 dCi21881021402005.05 - 2007.08Informacje o RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi 2005.05 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)K4M 7101.61598761032001.03 - 2005.10Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 2001.03 - 2005.10
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)K4M 710, K4M 7141.6 16V (KG0A, KG0L)1598791072001.03 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L) 2001.03 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)K4M 7161.6 16V1598821122005.02 - 2007.08Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V 2005.02 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)K4M 7141.6 Bifuel1598791072005.06 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 Bifuel 2005.06 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4P 7701.8 16V1783861172001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4P 770, F4P 771, F4P 774, F4P 7751.8 16V (KG0J)1783851162001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J) 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4P 770, F4P 7741.8 16V1783891212001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4P 770, F4P 7731.8 16V (KG0B, KG0M)1783881202001.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M) 2001.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 750, F9Q 670, F9Q 6741.9 dCi (KG0G)1870881202001.03 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G) 2001.03 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 7541.9 dCi1870791072001.03 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi 2001.03 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 7521.9 dCI (KG0E)1870771052001.06 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E) 2001.06 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 7521.9 dCi (KG0E, KG0R)1870741002001.10 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R) 2001.10 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 6641.9 dCi187066902003.08 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi 2003.08 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 6641.9 dCi (KG05)187068922004.03 - 2005.05Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG05) 2004.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 758, F9Q 6741.9 dCi (KG1A, KG1W)1870811102005.01 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1A, KG1W) 2005.01 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 758, F9Q 7591.9 dCi (KG1V)1870961302005.05 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1V) 2005.05 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 758, F9Q 7591.9 dCi (KG12)1870851162005.08 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG12) 2005.08 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F9Q 7501.9 dCi1870921252005.09 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi 2005.09 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)M9R 7402.0 dCi (KG1T)19951101502005.08 - 2006.08Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1T) 2005.08 - 2006.08
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 7152.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P)1998991352002.08 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 2002.08 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 7152.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P)1998981332004.10 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 2004.10 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4R 886, F4R 8872.0 16V (KG1Y)19981502042005.01 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG1Y) 2005.01 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)F4R 786, F4R 787, F4R 7842.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y)19981251702005.01 - 2007.09Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y) 2005.01 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)G9T 7022.2 dCi (KG0F)21881101502001.10 - 2006.08Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F) 2001.10 - 2006.08
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)G9T 6002.2 dCi (KG09)2188851162004.04 - 2005.10Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG09) 2004.04 - 2005.10
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)G9T 600, G9T 706, G9T 7072.2 dCi21881021402005.05 - 2007.12Informacje o RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi 2005.05 - 2007.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)K9K 780, K9K 7821.5 dCi (BT00, BT0A, BT0T, BT1J)1461811102007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.5 dCi (BT00, BT0A, BT0T, BT1J) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)K4M 8241.6 16V (BT04, BT0D, BT0U)1598811102007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)M9R 802, M9R 742, M9R 744, M9R 746, M9R 748, M9R 805, M9R 814, M9R 845, M9R 854, M9R 858, M9R 808, M9R 7542.0 dCi (BT01, BT08, BT09, BT0E, BT0K, BT12, BT1C, BT1D,...19951101502007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT01, BT08, BT09, BT0E, BT0K, BT12, BT1C, BT1D,... 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)M9R 802, M9R 742, M9R 744, M9R 814, M9R 854, M9R 8582.0 dCi (BT07, BT0J, BT14, BT1A, BT1S)1995961312007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT07, BT0J, BT14, BT1A, BT1S) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)M9R 800, M9R 809, M9R 815, M9R 854, M9R 857, M9R 858, M9R 8062.0 dCi (BT0M, BT0N, BT0S, BT19, BT1F)19951271732008.01 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT0M, BT0N, BT0S, BT19, BT1F) 2008.01 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)M9R 816, M9R 820, M9R 8282.0 dCi GT (BT11, BT1E, BT1N)19951311782008.03 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi GT (BT11, BT1E, BT1N) 2008.03 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)M4R 7262.0 16V Hi-Flex (BT1H)19971031402007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (BT1H) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)M4R 7042.0 16V (BT05, BT0F, BT0W)19981031402007.10 - 2012.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V (BT05, BT0F, BT0W) 2007.10 - 2012.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)F4R 8112.0 16V Turbo19981251702007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Turbo 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)F4R 8002.0 GT19981502042008.03 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 GT 2008.03 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)V9X 891, V9X 7913.0 dCi (BT03, BT13)29981732352008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 3.0 dCi (BT03, BT13) 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III (BT0/1)V4Y 7133.5 V6 (BT0C, BT0P)34981752382008.04 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 3.5 V6 (BT0C, BT0P) 2008.04 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)K9K 780, K9K 846, K9K 7821.5 dCi (KT0A)1461811102007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.5 dCi (KT0A) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)K4M 8241.6 16V (KT0D)1598811102007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.6 16V (KT0D) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)M9R 802, M9R 742, M9R 744, M9R 814, M9R 854, M9R 8582.0 dCi (KT07, KT0J, KT14, KT1A, KT1S)1995961312007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT07, KT0J, KT14, KT1A, KT1S) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)M9R 802, M9R 742, M9R 744, M9R 805, M9R 814, M9R 845, M9R 854, M9R 858, M9R 8082.0 dCi (KT01, KT08, KT09, KT0K, KT12, KT1D, KT1W)19951101502007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT01, KT08, KT09, KT0K, KT12, KT1D, KT1W) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)M9R 800, M9R 809, M9R 849, M9R 815, M9R 854, M9R 857, M9R 858, M9R 8062.0 dCi (KT0M, KT0N, KT0S, KT19, KT1F)19951271732008.01 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT0M, KT0N, KT0S, KT19, KT1F) 2008.01 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)M9R 816, M9R 820, M9R 8282.0 dCi GT (KT11, KT1E, KT1N)19951311782008.03 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi GT (KT11, KT1E, KT1N) 2008.03 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)M4R 704, M4R 7262.0 16V Hi-Flex (KT1H)19971031402007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (KT1H) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)F4R 8112.0 16V Turbo19981251702007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Turbo 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)M4R 7042.0 16V (KT0F, KT0W)19981031402007.10 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V (KT0F, KT0W) 2007.10 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)F4R 8002.0 GT19981502042008.03 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 GT 2008.03 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)V9X 891, V9X 7913.0 dCi (KT03, KT13)29981732352008.09 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 3.0 dCi (KT03, KT13) 2008.09 - 2015.12
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1)V4Y 7133.5 V6 (KT0C, KT0P)34981752382008.04 - 2015.12Informacje o RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 3.5 V6 (KT0C, KT0P) 2008.04 - 2015.12
RENAULTLATITUDE (L70_)K9K 782, K9K 8491.5 dCi (L70R, L731)1461811102010.07 - Informacje o RENAULT LATITUDE (L70_) 1.5 dCi (L70R, L731) 2010.07 -
RENAULTLATITUDE (L70_)M9R 824, M9R 8462.0 dCi 150 (L70H)19951101502011.02 - Informacje o RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 150 (L70H) 2011.02 -
RENAULTLATITUDE (L70_)M9R 804, M9R 817, M9R 8442.0 dCi 175 (L70Y)19951271732011.05 - Informacje o RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 175 (L70Y) 2011.05 -
RENAULTLATITUDE (L70_)M9R 7562.0 dCi 1301995961312013.12 - Informacje o RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 130 2013.12 -
RENAULTLATITUDE (L70_)M4R 7462.0 16V eco2 Flexfuel (L70B)19971031402011.02 - Informacje o RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 16V eco2 Flexfuel (L70B) 2011.02 -
RENAULTLATITUDE (L70_)M4R 7462.0 16V19971021392011.02 - Informacje o RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 16V 2011.02 -
RENAULTLATITUDE (L70_)M4R 7462.0 16V (L70B)19971031402011.02 - Informacje o RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 16V (L70B) 2011.02 -
RENAULTLATITUDE (L70_)2ZV 6042.5 V6 (L702, L703, L704, L707)24951301772011.05 - Informacje o RENAULT LATITUDE (L70_) 2.5 V6 (L702, L703, L704, L707) 2011.05 -
RENAULTLATITUDE (L70_)V9X 8913.0 dCi 240 (L70G)29981772412011.02 - Informacje o RENAULT LATITUDE (L70_) 3.0 dCi 240 (L70G) 2011.02 -
RENAULTMEGANE CC (EZ0/1_)M9R 6102.0 dCi (EZ0L)19951181602010.06 - Informacje o RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 dCi (EZ0L) 2010.06 -
RENAULTMEGANE CC (EZ0/1_)F4R 870, F4R 8722.0 TCe (EZ1T)19981321802010.06 - Informacje o RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 TCe (EZ1T) 2010.06 -
RENAULTMEGANE III coupe (DZ0/1_)M9R 6102.0 dCi (DZ0L)19951181602009.04 - Informacje o RENAULT MEGANE III coupe (DZ0/1_) 2.0 dCi (DZ0L) 2009.04 -
RENAULTMEGANE III coupe (DZ0/1_)M9R 6152.0 dCi (DZ0Y)19951101502009.04 - Informacje o RENAULT MEGANE III coupe (DZ0/1_) 2.0 dCi (DZ0Y) 2009.04 -
RENAULTMEGANE III coupe (DZ0/1_)M9R 6102.0 dCi19951201632012.07 - Informacje o RENAULT MEGANE III coupe (DZ0/1_) 2.0 dCi 2012.07 -
RENAULTMEGANE III coupe (DZ0/1_)F4R 8702.0 TCe (DZ0K)19981321802008.11 - 2015.08Informacje o RENAULT MEGANE III coupe (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ0K) 2008.11 - 2015.08
RENAULTMEGANE III coupe (DZ0/1_)F4R 8722.0 TCe19981401902012.06 - Informacje o RENAULT MEGANE III coupe (DZ0/1_) 2.0 TCe 2012.06 -
RENAULTMEGANE III Grandtour (KZ0/1)M9R 6102.0 dCi (KZ0L)19951181602009.04 - Informacje o RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0L) 2009.04 -
RENAULTMEGANE III Grandtour (KZ0/1)M9R 6152.0 dCi (KZ0Y)19951101502010.10 - Informacje o RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0Y) 2010.10 -
RENAULTMEGANE III Grandtour (KZ0/1)M9R 6102.0 dCi19951201632012.07 - Informacje o RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi 2012.07 -
RENAULTMEGANE III Grandtour (KZ0/1)F4R 870, F4R 8722.0 TCe (KZ0K, KZ1T)19981321802008.11 - Informacje o RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe (KZ0K, KZ1T) 2008.11 -
RENAULTMEGANE III Grandtour (KZ0/1)F4R 8722.0 TCe19981401902012.09 - Informacje o RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe 2012.09 -
RENAULTMEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_)M9R 6102.0 dCi (BZ0L)19951181602009.04 - Informacje o RENAULT MEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_) 2.0 dCi (BZ0L) 2009.04 -
RENAULTMEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_)M9R 6152.0 dCi (BZ0Y)19951101502010.10 - Informacje o RENAULT MEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_) 2.0 dCi (BZ0Y) 2010.10 -
RENAULTMEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_)M9R 6102.0 dCi19951201632012.07 - Informacje o RENAULT MEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_) 2.0 dCi 2012.07 -
RENAULTMEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_)F4R 8702.0 TCe (BZ0K)19981321802008.11 - Informacje o RENAULT MEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_) 2.0 TCe (BZ0K) 2008.11 -
RENAULTMEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_)F4R 8722.0 TCe19981401902012.06 - Informacje o RENAULT MEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_) 2.0 TCe 2012.06 -
RENAULTSCÉNIC I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (JA0/1_, FA0_)F9Q 7401.9 dCi RX41870751022000.11 - 2003.08Informacje o RENAULT SCÉNIC I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX4 2000.11 - 2003.08
RENAULTSCÉNIC I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (JA0/1_, FA0_)F9Q 732, F9Q 748, F9Q 7961.9 dCi RX41870741012002.12 - 2003.08Informacje o RENAULT SCÉNIC I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX4 2002.12 - 2003.08
RENAULTSCÉNIC I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (JA0/1_, FA0_)F4R 744, F4R 7462.0 16V RX419981021392000.06 - 2003.08Informacje o RENAULT SCÉNIC I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX4 2000.06 - 2003.08
RENAULTSCÉNIC III (JZ0/1_)H5F 4001.2 TCe1197851162012.04 - Informacje o RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.2 TCe 2012.04 -
RENAULTSCÉNIC III (JZ0/1_)H5F 404, H5F 4081.2 TCe (JZ16)1197971322013.01 - Informacje o RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.2 TCe (JZ16) 2013.01 -
RENAULTSCÉNIC III (JZ0/1_)H4J 7001.4 16V (JZ0F, JZ1V)1397961312009.02 - Informacje o RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.4 16V (JZ0F, JZ1V) 2009.02 -
RENAULTSCÉNIC III (JZ0/1_)K9K 836, K9K 837, K9K 636, K9K 656, K9K 6571.5 dCi1461811102009.04 - Informacje o RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi 2009.04 -
RENAULTSCÉNIC III (JZ0/1_)K9K 8461.5 dCi (JZ02, JZ0R)146170952010.11 - Informacje o RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ02, JZ0R) 2010.11 -
RENAULTSCÉNIC III (JZ0/1_)R9M 402, R9M 404, R9M 4141.6 dCi (JZ00, JZ12)1598961302011.04 - Informacje o RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 dCi (JZ00, JZ12) 2011.04 -
RENAULTSCÉNIC III (JZ0/1_)M9R 6152.0 dCi (JZ0Y, JZ26)19951101502009.02 - Informacje o RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0Y, JZ26) 2009.02 -
RENAULTSCÉNIC III (JZ0/1_)M9R 6102.0 dCi (JZ0L)19951181602009.04 - Informacje o RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0L) 2009.04 -
RENAULTSCÉNIC III (JZ0/1_)M4R 711, M4R 713, M4R 7102.0 16V (JZ0G, JZ0P, JZ1E, JZ1P)19971031402009.02 - Informacje o RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 16V (JZ0G, JZ0P, JZ1E, JZ1P) 2009.02 -
RENAULTTWINGO II (CN0_)K4M 8541.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S)1598981332008.05 - Informacje o RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) 2008.05 -
RENAULTWIND (E4M_)D4F 7821.2 (E4MF)1149741012010.07 - Informacje o RENAULT WIND (E4M_) 1.2 (E4MF) 2010.07 -
RENAULTWIND (E4M_)K4M 8541.6 (E4MB, E4MC)1598981332010.07 - Informacje o RENAULT WIND (E4M_) 1.6 (E4MB, E4MC) 2010.07 -
ROVER75 (RJ)K 1.81.81796881201999.02 - 2005.05Informacje o ROVER 75 (RJ) 1.8 1999.02 - 2005.05
ROVER75 (RJ)18 K4G1.8 Turbo17961101502003.05 - 2005.05Informacje o ROVER 75 (RJ) 1.8 Turbo 2003.05 - 2005.05
ROVER75 (RJ)204D22.0 CDT1951851151999.02 - 2005.05Informacje o ROVER 75 (RJ) 2.0 CDT 1999.02 - 2005.05
ROVER75 (RJ)204D22.0 CDTi1951961312003.02 - 2005.05Informacje o ROVER 75 (RJ) 2.0 CDTi 2003.02 - 2005.05
ROVER75 (RJ)20 K4F2.0 V619971101501999.02 - 2005.05Informacje o ROVER 75 (RJ) 2.0 V6 1999.02 - 2005.05
ROVER75 (RJ)KV 62.5 V624971291751999.02 - 2001.10Informacje o ROVER 75 (RJ) 2.5 V6 1999.02 - 2001.10
ROVER75 (RJ)25 K4F2.5 V624971301772001.10 - 2005.05Informacje o ROVER 75 (RJ) 2.5 V6 2001.10 - 2005.05
ROVER75 Tourer (RJ)K 1.81.81796881202001.08 - 2005.05Informacje o ROVER 75 Tourer (RJ) 1.8 2001.08 - 2005.05
ROVER75 Tourer (RJ)18 K4G1.8 Turbo17961101502003.05 - 2005.05Informacje o ROVER 75 Tourer (RJ) 1.8 Turbo 2003.05 - 2005.05
ROVER75 Tourer (RJ)M 47 R2.0 CDT1950851152001.08 - 2005.05Informacje o ROVER 75 Tourer (RJ) 2.0 CDT 2001.08 - 2005.05
ROVER75 Tourer (RJ)204D22.0 CDTi1951961312003.02 - 2005.05Informacje o ROVER 75 Tourer (RJ) 2.0 CDTi 2003.02 - 2005.05
ROVER75 Tourer (RJ)20 K4F2.0 V619971101502001.08 - 2005.05Informacje o ROVER 75 Tourer (RJ) 2.0 V6 2001.08 - 2005.05
ROVER75 Tourer (RJ)KV 62.5 V624971301772001.08 - 2005.05Informacje o ROVER 75 Tourer (RJ) 2.5 V6 2001.08 - 2005.05
SEATALHAMBRA (710, 711)CAVA, CNWB, CTHA1.4 TSI13901101502010.06 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.4 TSI 2010.06 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CFGB2.0 TDI19681251702010.06 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2010.06 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CFFB2.0 TDI19681031402010.06 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2010.06 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CFFA2.0 TDI19681001362010.06 - 2011.05Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2010.06 - 2011.05
SEATALHAMBRA (710, 711)CFFE, CUVA, DFLD, DLTC2.0 TDI1968851152011.05 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2011.05 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CFFB2.0 TDI 4Drive19681031402011.05 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive 2011.05 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CFGC, DLUB2.0 TDI19681301772012.11 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2012.11 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CCZA2.0 TSI19841472002010.11 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI 2010.11 -
TOYOTAAVENSIS (_T22_)4A-FE1.6 (AT220_)1587811101997.10 - 2000.06Informacje o TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 (AT220_) 1997.10 - 2000.06
TOYOTAAVENSIS (_T22_)3ZZ-FE1.6 VVT-i (ZZT220_)1598811102000.10 - 2003.02Informacje o TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 VVT-i (ZZT220_) 2000.10 - 2003.02
TOYOTAAVENSIS (_T22_)1ZZ-FE1.8 VVT-i (ZZT221_)1794951292000.10 - 2003.02Informacje o TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.8 VVT-i (ZZT221_) 2000.10 - 2003.02
TOYOTAAVENSIS (_T22_)1CD-FTV2.0 D-4D (CDT220_)1995811101999.10 - 2003.02Informacje o TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_) 1999.10 - 2003.02
TOYOTAAVENSIS (_T22_)1CD-FTV2.0 D-4D (CDT220)1995851162002.09 - 2003.02Informacje o TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220) 2002.09 - 2003.02
TOYOTAAVENSIS (_T22_)1AZ-FSE2.0 VVT-i (AZT220_)19981101502000.10 - 2003.02Informacje o TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 VVT-i (AZT220_) 2000.10 - 2003.02
TOYOTAAVENSIS Kombi (_T22_)3ZZ-FE1.6 (ZZT220_)1598811102000.07 - 2003.02Informacje o TOYOTA AVENSIS Kombi (_T22_) 1.6 (ZZT220_) 2000.07 - 2003.02
TOYOTAAVENSIS Kombi (_T22_)1ZZ-FE1.8 (ZZT221_)1794951292000.10 - 2003.02Informacje o TOYOTA AVENSIS Kombi (_T22_) 1.8 (ZZT221_) 2000.10 - 2003.02
TOYOTAAVENSIS Kombi (_T22_)1CD-FTV2.0 D-4D (CDT220_)1995811101999.10 - 2003.02Informacje o TOYOTA AVENSIS Kombi (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_) 1999.10 - 2003.02
TOYOTAAVENSIS Kombi (_T22_)1CD-FTV2.0 D (CDT220_)1995851152002.09 - 2003.02Informacje o TOYOTA AVENSIS Kombi (_T22_) 2.0 D (CDT220_) 2002.09 - 2003.02
TOYOTAAVENSIS Kombi (_T22_)1AZ-FSE2.0 (AZT220_)19981101502000.10 - 2003.02Informacje o TOYOTA AVENSIS Kombi (_T22_) 2.0 (AZT220_) 2000.10 - 2003.02
TOYOTAAVENSIS Liftback (_T22_)3ZZ-FE1.6 (ZZT220_)1598811102000.10 - 2003.02Informacje o TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (ZZT220_) 2000.10 - 2003.02
TOYOTAAVENSIS Liftback (_T22_)1ZZ-FE1.8 (ZZT221_)1794951292000.10 - 2003.02Informacje o TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.8 (ZZT221_) 2000.10 - 2003.02
TOYOTAAVENSIS Liftback (_T22_)1CD-FTV2.0 D-4D (CDT220_)1995811101999.10 - 2003.02Informacje o TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_) 1999.10 - 2003.02
TOYOTAAVENSIS Liftback (_T22_)1CD-FTV2.0 D (CDT220_)1995851152002.09 - 2003.02Informacje o TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 D (CDT220_) 2002.09 - 2003.02
TOYOTAAVENSIS Liftback (_T22_)1AZ-FSE2.0 (AZT220_)19981101502000.10 - 2003.02Informacje o TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 (AZT220_) 2000.10 - 2003.02
VAUXHALLCOMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12)A 13 FD1.3 CDTi124866902011.11 - Informacje o VAUXHALL COMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.3 CDTi 2011.11 -
VAUXHALLCOMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.3 CDTi124870952016.03 - Informacje o VAUXHALL COMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.3 CDTi 2016.03 -
VAUXHALLCOMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12)A 14 FP1.4136870952011.11 - Informacje o VAUXHALL COMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.4 2011.11 -
VAUXHALLCOMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12)A 16 FDH1.6 CDTi1598771052011.11 - Informacje o VAUXHALL COMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.6 CDTi 2011.11 -
VAUXHALLCOMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12)A 16 FDL1.6 CDTi159866902011.11 - Informacje o VAUXHALL COMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.6 CDTi 2011.11 -
VAUXHALLCOMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12)A 20 FD2.0 CDTi1956991352011.11 - Informacje o VAUXHALL COMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12) 2.0 CDTi 2011.11 -
VOLVO240 (P242, P244)B 28 E2.828491141551982.10 - 1984.09Informacje o VOLVO 240 (P242, P244) 2.8 1982.10 - 1984.09
VOLVOC30 (533)E400V1Electric 821122010.12 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) Electric 2010.12 - 2012.12
VOLVOC30 (533)E400V1Electric 891202010.12 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) Electric 2010.12 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 4164 T1.6 D1560801092006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.6 D 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 4162 T1.6 D21560841152010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.6 D2 2010.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 4164 S31.61596741002006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.6 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 4184 S111.81798921252006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.8 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 4184 S81.8 FlexFuel1798921252007.01 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel 2007.01 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 5204 TD419841301772010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) D4 2010.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 5204 T5D319841101502010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) D3 2010.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 4204 T2.0 D19981001362006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 2.0 D 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 4204 S32.019991071452006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 2.0 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 4204 S42.0 FlexFuel19991071462010.01 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel 2010.01 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 5244 T9D524001201632006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) D5 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 5244 T8, D 5244 T13D524001321802006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) D5 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 5244 S42.4 i24351251702006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 2.4 i 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 5254 T3T525211622202006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) T5 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 5254 T7T525211692302007.03 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) T5 2007.03 - 2012.12
VOLVOC70 II kabriolet (542)D 5204 T5D319841101502010.10 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) D3 2010.10 - 2013.06
VOLVOC70 II kabriolet (542)D 5204 TD419841301772010.10 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) D4 2010.10 - 2013.06
VOLVOC70 II kabriolet (542)D 4204 T2.0 D19981001362008.01 - 2009.10Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.0 D 2008.01 - 2009.10
VOLVOC70 II kabriolet (542)D 5244 T8, D 5244 T13D524001321802006.03 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) D5 2006.03 - 2013.06
VOLVOC70 II kabriolet (542)D 5244 T92.4 D24001201632007.03 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.4 D 2007.03 - 2013.06
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5244 S42.4 i24351251702006.03 - 2009.10Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.4 i 2006.03 - 2009.10
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5244 S52.424351031402006.03 - 2009.10Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.4 2006.03 - 2009.10
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5254 T3T525211622202006.03 - 2007.02Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) T5 2006.03 - 2007.02
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5254 T7T525211692302007.03 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) T5 2007.03 - 2013.06
VOLVOS40 II (544)D 4164 T1.6 D1560811102005.01 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.6 D 2005.01 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)D 4162 T1.6 D21560841152010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.6 D2 2010.10 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)B 4164 S31.61596741012005.01 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.6 2005.01 - 2012.12
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
REPERATURKA ZACISKU HAM.+TLOCZEK FORD RR974/ROP REPERATURKA ZACISKU HAM.+TLOCZEK FORD ROPER 34,29 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Kod części Wymagana ilość Nazwa części
D4592 1 Zestaw naprawczy, zacisk hamulca
D025107 1 Tłoczek, zacisk hamulca
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Seinsa Autofren

Seinsa Autofren, została założona w Eugi (Navarra) w 1972 roku. Na początku jako małe przedsiębiorstwo, specjalizujące się w produkcji elementów technicznych części gumowych do układu hamulcowego. Firma rozwinęła się i stała się europejskim punktem odniesienia w świecie samochodowych części zamiennych, wyróżniając swoje produkty i usługi. Kluczem sukcesu firmy jest internacjonalizacja, które osiąga swój szczyt w nowym zakładzie w Chennai – Indie. Obecnie Seinsa jest firmą, która charakteryzuje się ciągłymi zmianami i innowacją. Celem firmy jest dążenie do doskonałości, ciągły rozwój i wzmocnienie lojalności swoich ludzi jak...


Czytaj więcej o producencie Seinsa Autofren