Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

REGULATOR ALTERNATORA ARE6014 AUTO

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Napięcie [V]: 12
Kod EAN
5901259415582
Producent Kod OE
AS-PL 1002116470
AS-PL 1012110770
AS-PL 1012114150
AS-PL 1012114151
AS-PL 1012115450
AS-PL 1012115560
AS-PL 1012115620
AS-PL 1012115710
AS-PL 1012117020
AS-PL 1012117070
AS-PL 1012117090
AS-PL 1012117091
AS-PL 1012117120
AS-PL 1012117150
AS-PL 1012117170
AS-PL 1012117240
AS-PL 1012117260
AS-PL 1012117300
AS-PL 1012117370
AS-PL 1012117400
AS-PL 1012117410
AS-PL 1012117440
AS-PL 1012117500
AS-PL 1012117520
AS-PL 1012117670
AS-PL 1012117680
AS-PL 1012117690
AS-PL 1012117750
AS-PL 1012117800
AS-PL 1012117830
AS-PL 1012117840
AS-PL 1012119060
AS-PL 1012119100
AS-PL 1012119160
AS-PL 1012119200
AS-PL 1012119350
AS-PL 1012119360
AS-PL 1012119410
AS-PL 1012119430
AS-PL 1012119520
AS-PL 1012119540
AS-PL 1012119600
AS-PL 1012119690
AS-PL 1012119710
AS-PL 1012119780
AS-PL 1022110590
AS-PL 1022110650
AS-PL 1022110770
AS-PL 1022110780
AS-PL 1022111620
AS-PL 1022111900
AS-PL 1022111910
AS-PL 1022111920
AS-PL 1022111990
AS-PL 1022112000
AS-PL 1022112020
AS-PL 1022112120
AS-PL 1022112180
AS-PL 1022112250
AS-PL 1022112290
AS-PL 1022112480
AS-PL 1022115360
AS-PL 1022115500
AS-PL 1022115640
AS-PL 1022119470
AS-PL 2706020010
AS-PL 2706020100
AS-PL 2706046140
AS-PL 2706064270
AS-PL A6054
AS-PL A6214
AS-PL ALT5087
AS-PL ARN6441
AS-PL CQ1010148
AS-PL VRG46892
BV PSH 052.000.559
DENSO 126000-1810
DENSO 126000-1850
DENSO 126000-1870
DENSO 126000-2000
DENSO 126000-2260
HC-Cargo 138894
MOBILETRON VR-H2005-36A
MOBILETRON VR-H2005-63A
PowerMax 1114212
PowerMax 81114212
TOYOTA 27700-20050
TOYOTA 27700-46060
TOYOTA 27700-62010
TOYOTA 27700-64130
WAI IN441
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy