Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

REGULATOR ALTERNATORA ARE6012 AUTO

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Napięcie [V]: 12
Kod EAN
5901259415568
Producent Kod OE
AS-PL 100211-6420
AS-PL 1002113400
AS-PL 1002113401
AS-PL 1002113830
AS-PL 1002113831
AS-PL 1002116000
AS-PL 1002116010
AS-PL 1002116020
AS-PL 1002116060
AS-PL 1002116080
AS-PL 1002116100
AS-PL 1002116110
AS-PL 1002116120
AS-PL 1002116130
AS-PL 1002116140
AS-PL 1002116180
AS-PL 1002116350
AS-PL 1002116370
AS-PL 1002117040
AS-PL 1002117100
AS-PL 1002117160
AS-PL 1002117180
AS-PL 1002117300
AS-PL 1002117310
AS-PL 1002117470
AS-PL 1002117640
AS-PL 1002117780
AS-PL 1002117820
AS-PL 1002117840
AS-PL 1002117910
AS-PL 1002117930
AS-PL 1002117960
AS-PL 1002118000
AS-PL 1002118010
AS-PL 1002118020
AS-PL 1002118070
AS-PL 1002118090
AS-PL 1002118110
AS-PL 1002118120
AS-PL 1002118230
AS-PL 1002118240
AS-PL 1002118250
AS-PL 1002118320
AS-PL 1002118330
AS-PL 1002118340
AS-PL 1002118380
AS-PL 1002118390
AS-PL 1002118392
AS-PL 1002118410
AS-PL 1002118420
AS-PL 1002118440
AS-PL 1002118450
AS-PL 1002118470
AS-PL 1002118480
AS-PL 1002118490
AS-PL 1002118500
AS-PL 1002118560
AS-PL 1002118590
AS-PL 1002118850
AS-PL 1002118860
AS-PL 1002119840
AS-PL 1012115210
AS-PL 1012115330
AS-PL 20532511BN
AS-PL 2706003010
AS-PL 2706035130
AS-PL 2706042060
AS-PL 2706046010
AS-PL 2706046020
AS-PL 2706050010
AS-PL 2706062050
AS-PL 2706065030
AS-PL 2706074090
AS-PL 2706074110
AS-PL 2706074120
AS-PL 2706074150
AS-PL 2706074170
AS-PL 2706074180
AS-PL 2706074190
AS-PL 2706074210
AS-PL 2706074220
AS-PL 2706074240
AS-PL 2706074280
AS-PL 2706074281
AS-PL 2706074290
AS-PL A6515S
AS-PL CQ1010108
AS-PL SRE40115
AS-PL UD01943ARE
AS-PL VRG46888
CASCO CRE40115AS
DENSO 126000-0610
DENSO 126000-1110
DENSO 126000-1440
DENSO 126000-1441
DENSO 126000-1500
HC-Cargo 135730
MOBILETRON VR-H2005-33DG
PowerMax 1112625
PowerMax 81112625
TOYOTA 27700-74010
UNIPOINT YR-641
UNIPOINT YR-643H
WAI IN434
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy