Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

REGULATOR ALTERNATORA ARE3010 AUTO

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Napięcie [V]: 12
Kod EAN
5901259414295
Producent Kod OE
AS-PL 1110413
AS-PL 20579131OE
AS-PL 2542225
AS-PL 2542227
AS-PL 2542232
AS-PL 2542233
AS-PL 2542234
AS-PL 2542237
AS-PL 2542238
AS-PL 2542239
AS-PL 2542240
AS-PL 2542241
AS-PL 2542244
AS-PL 2542245
AS-PL 2542257
AS-PL 2542258
AS-PL 2542259
AS-PL 2542260
AS-PL 2542279
AS-PL 2542280
AS-PL 2542281
AS-PL 2542282
AS-PL 2542295
AS-PL 2542317
AS-PL 2542319
AS-PL 2542323
AS-PL 2542324
AS-PL 2542345
AS-PL 2542461
AS-PL 2542461A
AS-PL 2542494
AS-PL 2542496
AS-PL 2542497
AS-PL 2542507
AS-PL 2542508
AS-PL 2542509
AS-PL 2542546
AS-PL 2542572
AS-PL 2542577
AS-PL 2542578
AS-PL 2542587
AS-PL 2542650
AS-PL 2542680
AS-PL 2542695
AS-PL 2542697
AS-PL 2542731
AS-PL 2542738
AS-PL 2542739
AS-PL 2542746
AS-PL 2542747
AS-PL 2542767
AS-PL 2542840
AS-PL 2542892
AS-PL 2542898
AS-PL 2542948
AS-PL 2543291
AS-PL 2543320
AS-PL 2543369
AS-PL 2574347
AS-PL 47-067
AS-PL A3033
AS-PL A3101
AS-PL A3102
AS-PL A3109
AS-PL A3216
AS-PL A3283
AS-PL A3317
AS-PL CQ1010079
AS-PL FG18T062
AS-PL FG18T115
AS-PL FG18T116
AS-PL SG12B010
AS-PL SG12B011
AS-PL SG12B012
AS-PL SG12B015
AS-PL SG12B016
AS-PL SG12B018
AS-PL SG12B021
AS-PL SG12B022
AS-PL SG12B023
AS-PL SG12B024
AS-PL SG12B025
AS-PL SG12B027
AS-PL SG12B028
AS-PL SG12B042
AS-PL SG12B047
AS-PL SG12B049
AS-PL SG12B054
AS-PL SG12B060
AS-PL SG12B074
AS-PL SG12B075
AS-PL SG12B090
AS-PL SG14B010
AS-PL SG14B011
AS-PL SG14B012
AS-PL SG14B013
AS-PL SG14B016
AS-PL SG14B022
AS-PL SG8B010
AS-PL SG8B011
AS-PL SG8B013
AS-PL SG8B015
AS-PL SG8B016
AS-PL SG8B017
AS-PL SG8B018
AS-PL SG8B023
AS-PL SG8B026
AS-PL SG8B027
AS-PL SG8B029
AS-PL SG9B010
AS-PL SG9B011
AS-PL SG9B013
AS-PL SG9B015
AS-PL SG9B017
AS-PL SG9B018
AS-PL SG9B019
AS-PL SG9B023
AS-PL SG9B024
AS-PL SG9B027
AS-PL SG9B042
AS-PL SG9B048
AS-PL SG9B049
AS-PL SG9B055
AS-PL SG9B057
AS-PL SG9B059
AS-PL SG9B069
AS-PL SG9B078
AS-PL SG9B087
AS-PL SG9B095
AS-PL SRE15131
AS-PL TG11C014
AS-PL TG11C015
AS-PL TG11C016
AS-PL TG11C017
AS-PL TG11C048
AS-PL TG11C057
AS-PL TG11C067
AS-PL TG14C011
AS-PL TG14C012
AS-PL TG14C014
AS-PL TG14C015
AS-PL TG14C016
AS-PL TG14C025
AS-PL TG14C027
AS-PL TG14C036
AS-PL TG14C050
AS-PL TG14C065
AS-PL TG14C075
AS-PL TG15C017
AS-PL TG15C043
AS-PL TG15C065
AS-PL VRG46524
AS-PL YM2110300AA
CASCO CRE15131GS
HC-Cargo 231103
MOBILETRON VR-PR2292
PowerMax 81111510
VALEO 2541940
VALEO 2542292C
VALEO 2542332
VALEO 2542529
VALEO 2542700
VALEO 2547814C
VALEO 2809549
VALEO 593368
VALEO 593371
VALEO 593392
VALEO 593395
VALEO 593480
VALEO 593522
VALEO 593813
VALEO 593941
VALEO 599316
VALEO YM16
VALEO YM1638P
VALEO YM1661VF4
VALEO YM1672VFP1
VALEO YM1687VFP1
VALEO YM2660VP2F
VALEO YR1616VFP1
WAI M521
WAI M547
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
REGULATOR NAPIECIA VAL599316 REGULATOR NAPIECIA VALEO 131,31 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
REGULATOR ALTERNATORA ARE3010(VALEO)/AST REGULATOR ALTERNATORA AUTO 171,29 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy