Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

REGULATOR ALTERNATORA ARE3010 AUTO

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Napięcie [V]: 12
Kod EAN
5901259414295
Producent Kod OE
AS-PL 1.4034.1
AS-PL 1.6342.1
AS-PL 20579131OE
AS-PL 2542225
AS-PL 2542227
AS-PL 2542227A
AS-PL 2542232
AS-PL 2542233
AS-PL 2542233A
AS-PL 2542233C
AS-PL 2542234
AS-PL 2542237
AS-PL 2542238
AS-PL 2542239
AS-PL 2542250
AS-PL 2542260
AS-PL 2542279
AS-PL 2542295
AS-PL 2542317
AS-PL 2542319
AS-PL 2542323A
AS-PL 2542324
AS-PL 2542461
AS-PL 2542494
AS-PL 2542496
AS-PL 2542497
AS-PL 2542507
AS-PL 2542508
AS-PL 2542546
AS-PL 2542578
AS-PL 2542680
AS-PL 2542695
AS-PL 2542697
AS-PL 2542731
AS-PL 2542738
AS-PL 2542739
AS-PL 2542783
AS-PL 2542892
AS-PL 2542948
AS-PL 2543291
AS-PL 2543369
AS-PL 2543538
AS-PL 2543538A
AS-PL 2543539
AS-PL 2543569
AS-PL 2584332
AS-PL 2616268
AS-PL 2617195A
AS-PL 435755
AS-PL 437173
AS-PL 437174
AS-PL 437176
AS-PL 437177
AS-PL 437178
AS-PL 437188
AS-PL 437222
AS-PL 437224
AS-PL 437225
AS-PL 437316
AS-PL 437317
AS-PL 437341
AS-PL 437348
AS-PL 437358
AS-PL 437360
AS-PL 437364
AS-PL 437376
AS-PL 437377
AS-PL 437395
AS-PL 437396
AS-PL 437400
AS-PL 437401
AS-PL 437403
AS-PL 437419
AS-PL 437444
AS-PL 437454
AS-PL 437456
AS-PL 437468
AS-PL 437469
AS-PL 437470
AS-PL 437502
AS-PL 437526
AS-PL 437553
AS-PL 437562
AS-PL 439260
AS-PL 439261
AS-PL 439263
AS-PL 439264
AS-PL 439265
AS-PL 439271
AS-PL 439272
AS-PL 439296
AS-PL 439298
AS-PL 439299
AS-PL 439311
AS-PL 439312
AS-PL 439327
AS-PL 439328
AS-PL 439338
AS-PL 439391
AS-PL 439392
AS-PL 439393
AS-PL 439395
AS-PL 439420
AS-PL 439421
AS-PL 439436
AS-PL 439437
AS-PL 439441
AS-PL 439442
AS-PL 439444
AS-PL 439461
AS-PL 439462
AS-PL 439481
AS-PL 439489
AS-PL 439491
AS-PL 439498
AS-PL 439500
AS-PL 439501
AS-PL 439511
AS-PL 439534
AS-PL 439556
AS-PL 439563
AS-PL 439574
AS-PL 439580
AS-PL 439608
AS-PL 439637
AS-PL 439664
AS-PL 439665
AS-PL 439719
AS-PL 439733
AS-PL 439752
AS-PL 439806
AS-PL 439822
AS-PL 439859
AS-PL 439862
AS-PL 440025
AS-PL 440038
AS-PL 440204
AS-PL 440240
AS-PL 440249
AS-PL 440250
AS-PL 440253
AS-PL 440285
AS-PL 440309
AS-PL 440323
AS-PL 440324
AS-PL 440342
AS-PL 440343
AS-PL 440460
AS-PL 440483
AS-PL 440599
AS-PL 440602
AS-PL 47-067
AS-PL A3054
AS-PL A3071
AS-PL A3102
AS-PL A3109
AS-PL ARV1103
AS-PL ARV8103
AS-PL CQ1010079
AS-PL FG18S022
AS-PL FG18S023
AS-PL FG18S108
AS-PL FG18S109
AS-PL FG18T033
AS-PL FG18T062
AS-PL FG18T102
AS-PL FG18T115
AS-PL PR-2292
AS-PL SG10B067
AS-PL SG12B010
AS-PL SG12B011
AS-PL SG12B012
AS-PL SG12B015
AS-PL SG12B016
AS-PL SG12B018
AS-PL SG12B021
AS-PL SG12B023
AS-PL SG12B025
AS-PL SG12B027
AS-PL SG12B042
AS-PL SG12B047
AS-PL SG12B049
AS-PL SG12B054
AS-PL SG12B060
AS-PL SG12B074
AS-PL SG12B075
AS-PL SG12B090
AS-PL SG14B010
AS-PL SG14B011
AS-PL SG14B012
AS-PL SG14B012SP
AS-PL SG14B013
AS-PL SG14B016
AS-PL SG14B022
AS-PL SG8B010
AS-PL SG8B011
AS-PL SG8B013
AS-PL SG8B015
AS-PL SG8B016
AS-PL SG8B017
AS-PL SG8B018
AS-PL SG8B023
AS-PL SG8B026
AS-PL SG8B027
AS-PL SG8B029
AS-PL SG9B010
AS-PL SG9B011
AS-PL SG9B013
AS-PL SG9B015
AS-PL SG9B017
AS-PL SG9B018
AS-PL SG9B019
AS-PL SG9B023
AS-PL SG9B024
AS-PL SG9B027
AS-PL SG9B042
AS-PL SG9B048
AS-PL SG9B049
AS-PL SG9B055
AS-PL SG9B056
AS-PL SG9B057
AS-PL SG9B059
AS-PL SG9B069
AS-PL SG9B078
AS-PL SG9B087
AS-PL SG9B088
AS-PL SG9B095
AS-PL SRE15131.1
AS-PL TG11C014
AS-PL TG11C015
AS-PL TG11C016
AS-PL TG11C017
AS-PL TG11C048
AS-PL TG11C057
AS-PL TG11C067
AS-PL TG11C086
AS-PL TG11C096
AS-PL TG11C116
AS-PL TG11C131
AS-PL TG11S115
AS-PL TG14C011
AS-PL TG14C012
AS-PL TG14C014
AS-PL TG14C015
AS-PL TG14C016
AS-PL TG14C023
AS-PL TG14C025
AS-PL TG14C026
AS-PL TG14C027
AS-PL TG14C034
AS-PL TG14C036
AS-PL TG14C040
AS-PL TG14C050
AS-PL TG14C064
AS-PL TG14C068
AS-PL TG14C069
AS-PL TG14C072
AS-PL TG15C017
AS-PL TG15C043
AS-PL TG15C065
AS-PL TG15C165
AS-PL TG16C011
AS-PL TG17C019
AS-PL TG9S122
AS-PL VAL593813
AS-PL VAL599316
AS-PL VRG46524
BV PSH 052.000.025.000
BV PSH 052.000.025.500
BV PSH 052.000.025.501
BV PSH 052.000.025.502
BV PSH 052.000.025.890
CASCO CRE15131GS
ERA 215845
GHIBAUDI RTR7031
HC-Cargo 231103
HC-Cargo 333352
HC-Cargo B231103
HELLA 5DR009728-251
HERTH+BUSS ELPARTS 35000044
HITACHI 130731
HITACHI 2500731
MOBILETRON VR-PR2292H
PowerMax 81111510
VALEO 2541940
VALEO 2542292
VALEO 2542292C
VALEO 2542332
VALEO 2542529
VALEO 2547814C
VALEO 593368
VALEO 593371
VALEO 593392
VALEO 593395
VALEO 593455
VALEO 593480
VALEO 593522
VALEO 593813
VALEO 593940
VALEO 593941
VALEO 593942
VALEO 593944
VALEO 593998
VALEO 595229
VALEO 595452
VALEO 599224
VALEO 599316
VALEO YM16
VALEO YM1638P
VALEO YM1661VF4
VALEO YM1672VFP1
VALEO YM1687VFP1
VALEO YM2660VP2F
VALEO YR1616VFP1
WAI M521
WAI M547
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
REGULATOR NAPIECIA VAL599316 REGULATOR NAPIECIA VALEO 136,35 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
REGULATOR ALTERNATORA ARE3010(VALEO)/AST REGULATOR ALTERNATORA AUTO 132,57 PLN Dostępność: 1 sztuka
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy