Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

REGULATOR ALTERNATORA ARE0008 AUTO

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Napięcie [V]: 12
Kod EAN
5901259412956
Producent Kod OE
AS-PL 0120000001
AS-PL 0120000002
AS-PL 0120000015
AS-PL 0120000017
AS-PL 0120000037
AS-PL 0124215006
AS-PL 0124215008
AS-PL 0124215009
AS-PL 0124225012
AS-PL 0124225032
AS-PL 0124225040
AS-PL 0124315001
AS-PL 0124315002
AS-PL 0124315003
AS-PL 0124315004
AS-PL 0124315005
AS-PL 0124315006
AS-PL 0124315007
AS-PL 0124315008
AS-PL 012431500E
AS-PL 0124315010
AS-PL 0124315011
AS-PL 0124315012
AS-PL 0124315013
AS-PL 0124315014
AS-PL 0124315018
AS-PL 0124315020
AS-PL 0124315021
AS-PL 0124315022
AS-PL 0124315030
AS-PL 0124315031
AS-PL 0124315032
AS-PL 0124315035
AS-PL 0124315036
AS-PL 0124315037
AS-PL 0124315038
AS-PL 0124315039
AS-PL 0124320001
AS-PL 0124320002
AS-PL 0124325001
AS-PL 0124325002
AS-PL 0124325003
AS-PL 0124325004
AS-PL 0124325011
AS-PL 0124325012
AS-PL 0124325013
AS-PL 0124325014
AS-PL 0124325015
AS-PL 0124325016
AS-PL 0124325017
AS-PL 0124325018
AS-PL 0124325020
AS-PL 0124325021
AS-PL 0124325022
AS-PL 0124325032
AS-PL 0124325033
AS-PL 0124325034
AS-PL 0124325035
AS-PL 0124325036
AS-PL 0124325037
AS-PL 0124325041
AS-PL 0124325042
AS-PL 0124325043
AS-PL 0124325044
AS-PL 0124325047
AS-PL 0124325049
AS-PL 0124325050
AS-PL 0124325051
AS-PL 0124325052
AS-PL 0124325056
AS-PL 0124325057
AS-PL 0124325061
AS-PL 0124325066
AS-PL 0124325067
AS-PL 0124325073
AS-PL 0124325074
AS-PL 0124325075
AS-PL 0124325076
AS-PL 0124325081
AS-PL 0124325083
AS-PL 0124325088
AS-PL 0124325095
AS-PL 0124325096
AS-PL 0124325097
AS-PL 0124325098
AS-PL 0124325101
AS-PL 0124325106
AS-PL 0124325107
AS-PL 0124325108
AS-PL 0124325111
AS-PL 0124325122
AS-PL 0124325125
AS-PL 0124325126
AS-PL 0124325127
AS-PL 0124325128
AS-PL 0124325129
AS-PL 0124325130
AS-PL 0124325131
AS-PL 0124325132
AS-PL 0124325137
AS-PL 0124325138
AS-PL 0124325140
AS-PL 0124325141
AS-PL 0124325142
AS-PL 0124325149
AS-PL 0124325150
AS-PL 0124325160
AS-PL 0124325178
AS-PL 0124515001
AS-PL 0124515010
AS-PL 0124515011
AS-PL 0124515012
AS-PL 0124515013
AS-PL 0124515015
AS-PL 012451501A
AS-PL 0124515022
AS-PL 0124515024
AS-PL 0124515025
AS-PL 0124515026
AS-PL 0124515027
AS-PL 0124515028
AS-PL 0124515034
AS-PL 0124515035
AS-PL 0124515038
AS-PL 0124515039
AS-PL 0124515040
AS-PL 0124515042
AS-PL 0124515044
AS-PL 0124515045
AS-PL 0124515046
AS-PL 0124515056
AS-PL 0124515057
AS-PL 0124515058
AS-PL 0124515059
AS-PL 0124515062
AS-PL 0124515068
AS-PL 0124515073
AS-PL 0124515083
AS-PL 0124515101
AS-PL 0124515103
AS-PL 0124515110
AS-PL 0124515111
AS-PL 0124515117
AS-PL 0124515121
AS-PL 0124515122
AS-PL 0124515124
AS-PL 0124515125
AS-PL 0124525008
AS-PL 0124525009
AS-PL 0124525010
AS-PL 0124525020
AS-PL 0124525027
AS-PL 0124525038
AS-PL 0124525039
AS-PL 0124525050
AS-PL 0124525062
AS-PL 0124525064
AS-PL 0124525066
AS-PL 0124525067
AS-PL 0124525074
AS-PL 0124525075
AS-PL 0124525087
AS-PL 0124525088
AS-PL 0124525089
AS-PL 0124525090
AS-PL 0124525091
AS-PL 0124525092
AS-PL 0124525093
AS-PL 0124525094
AS-PL 0124525095
AS-PL 0124525098
AS-PL 0124525102
AS-PL 0124525103
AS-PL 0124525128
AS-PL 0124525146
AS-PL 0124525148
AS-PL 0124525201
AS-PL 0124525508
AS-PL 0124555035
AS-PL 0124615006
AS-PL 0124615007
AS-PL 0124615009
AS-PL 0124615014
AS-PL 0124615016
AS-PL 0124615017
AS-PL 0124615021
AS-PL 0124615023
AS-PL 0124615026
AS-PL 0124615030
AS-PL 0124615031
AS-PL 0124615038
AS-PL 0124615040
AS-PL 0124625010
AS-PL 0124625013
AS-PL 0124625018
AS-PL 0124625028
AS-PL 1.4205.1
AS-PL 1.6005.1
AS-PL 1100711
AS-PL 1100712
AS-PL 13420610
AS-PL 20501101
AS-PL 3560-4411
AS-PL 98VW10300CA
AS-PL 98VW10300EA
AS-PL A0027
AS-PL A0036
AS-PL A0037
AS-PL A0038
AS-PL A0039
AS-PL A0040
AS-PL A0042
AS-PL A0045
AS-PL A0046
AS-PL A0046(P)
AS-PL A0050
AS-PL A0059
AS-PL A0059(P)
AS-PL A0067
AS-PL A0075
AS-PL A0076
AS-PL A0125
AS-PL A0127
AS-PL A0127(P)
AS-PL A0144
AS-PL A0147
AS-PL A0149
AS-PL A0150
AS-PL A0158
AS-PL A0159
AS-PL A0170
AS-PL A0180
AS-PL A0181
AS-PL A0188
AS-PL A0190
AS-PL A0195
AS-PL A0233
AS-PL A0237
AS-PL A0255
AS-PL A0321
AS-PL A0338
AS-PL A0365
AS-PL A0390
AS-PL A0411
AS-PL A0417
AS-PL A0427
AS-PL A0428
AS-PL A0522
AS-PL A0532S
AS-PL A0533S
AS-PL ARB0225
AS-PL BOSF00M144136
AS-PL CQ1010014
AS-PL F000LD0700
AS-PL SRE10101
AS-PL UD01484ARE
AS-PL UD01771ARE
AS-PL UD10420ARE
AS-PL UD12869ARE
AS-PL UD13542A
AS-PL UD13739A
AS-PL UD14830A
AS-PL UD14851A
AS-PL UD806601(BOSCH)ARE
AS-PL UD90030A
AS-PL VRG46473
BOSCH F00M144136
BOSCH F00M145200
BOSCH F00M145209
BOSCH F00M145225
BOSCH F00M145237
BOSCH F00M145261
BOSCH F00M145296
BOSCH F00M145350
BOSCH F00M145396
BOSCH F00M145397
BOSCH F00M145431
BOSCH F00MA45208
BOSCH F00MA45209
BV PSH 052.000.031
CASCO CRE10101
ERA 215231
ERA 215990
GHIBAUDI RTR3266
HC-Cargo 139925
HC-Cargo 235835
HC-Cargo 333252
HC-Cargo 335198
HELLA 5DR009728-001
HELLA 5DR009728-531
HERTH+BUSS ELPARTS 35000147
HITACHI 130570
HITACHI 2500570
MERCEDES-BENZ 0031542406
MERCEDES-BENZ 0031545306
MERCEDES-BENZ A0031542406
MERCEDES-BENZ A0031545306
MOBILETRON VR-B254
PowerMax 81116583
VW 038903803
VW 038903803B
VW 038903803E
VW 038903803EX
VW 070903803E
WAI IB225
WAI IB5225
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
AUDIA2 (8Z0)ANY1.2 TDI119145612001.03 - 2005.08Informacje o AUDI A2 (8Z0) 1.2 TDI 2001.03 - 2005.08
AUDIA2 (8Z0)AUA, BBY1.4139055752000.02 - 2005.08Informacje o AUDI A2 (8Z0) 1.4 2000.02 - 2005.08
AUDIA2 (8Z0)BAD1.6 FSI1598811102002.05 - 2005.08Informacje o AUDI A2 (8Z0) 1.6 FSI 2002.05 - 2005.08
AUDIA4 B5 (8D2)ADP, AHL, ANA, ARM1.61595741001994.11 - 2000.10Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.6 1994.11 - 2000.10
AUDIA4 B5 (8D2)ALZ1.61595751022000.07 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.6 2000.07 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)ADR, APT, ARG, AVV1.81781921251994.11 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 1994.11 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AEB, ARK, ANB, APU, AWT, ATW1.8 T17811101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AEB, ARK, ANB, APU, AWT, ATW1.8 T quattro17811101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)ADR, APT, ARG1.8 quattro1781921251995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AFY1.81781851151995.04 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 1995.04 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AFY1.8 quattro1781851151995.07 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro 1995.07 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AJL1.8 T17811321801997.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T 1997.12 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro 1997.12 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AMB1.8 T17811251702000.05 - 2000.09Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T 2000.05 - 2000.09
AUDIA4 B5 (8D2)AFN, AVG1.9 TDI1896811101995.10 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI 1995.10 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AFF1.9 TDI189655751995.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI 1995.12 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AFN, AVG1.9 TDI quattro1896811101996.09 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro 1996.09 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AJM1.9 TDI1896851162000.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI 2000.03 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AJM, ATJ1.9 TDI quattro1896851162000.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro 2000.03 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 1997.03 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.4 quattro23931211651997.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 quattro 1997.03 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AJG, APZ2.4 quattro23931201631997.08 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 quattro 1997.08 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.08 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 1997.08 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)AGB, AZBS4 quattro26711952651997.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) S4 quattro 1997.09 - 2001.09
AUDIA4 B5 (8D2)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA, ATQ2.827711421931996.10 - 2000.11Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 1996.10 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA, ATQ2.8 quattro27711421931996.10 - 2001.08Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro 1996.10 - 2001.08
AUDIA4 B5 (8D2)ATX2.8 quattro27711401901999.09 - 2000.10Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro 1999.09 - 2000.10
AUDIA4 B5 (8D2)ATX2.827711401901999.09 - 2000.10Informacje o AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 1999.09 - 2000.10
AUDIA4 B5 Avant (8D5)ADP, AHL, ANA, ARM1.61595741001994.11 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6 1994.11 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)ALZ1.61595751022000.07 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6 2000.07 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AFY1.8 quattro1781851151995.07 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro 1995.07 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT, ATW1.8 T quattro17811101501996.01 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro 1996.01 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)ADR, APT, ARG1.8 quattro1781921251996.01 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro 1996.01 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)ADR, APT, ARG, AVV1.81781921251996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501996.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T 1996.03 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AJL1.8 T17811321801997.12 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T 1997.12 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AFN, AVG1.9 TDI quattro1896811101996.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro 1996.09 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)ATJ1.9 TDI quattro1896851152000.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro 2000.03 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AJM, ATJ1.9 TDI1896851152000.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI 2000.03 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.4 quattro23931211651997.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro 1997.03 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 1997.03 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.08 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 1997.08 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AJG, APZ2.4 quattro23931201631997.08 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro 1997.08 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)AGB, AZBS4 quattro26711952651997.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) S4 quattro 1997.09 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)ASJ, AZRRS4 quattro26712803802000.05 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro 2000.05 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)ACK, ALG, APR, AQD, AHA2.827711421931996.10 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 1996.10 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA, ATQ2.8 quattro27711421931996.10 - 2001.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro 1996.10 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)ATX2.8 quattro27711401901999.03 - 2000.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro 1999.03 - 2000.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)ATX2.827711401901999.03 - 2000.09Informacje o AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 1999.03 - 2000.09
AUDIA6 C5 (4B2)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501997.01 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T 1997.01 - 2005.01
AUDIA6 C5 (4B2)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T quattro17811101501997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 C5 (4B2)AFY1.81781851161997.05 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 1997.05 - 2005.01
AUDIA6 C5 (4B2)AJP, AQE, ARH1.81781921251997.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 1997.07 - 2005.01
AUDIA6 C5 (4B2)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 C5 (4B2)AFN, AVG1.9 TDI1896811101997.04 - 2000.10Informacje o AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI 1997.04 - 2000.10
AUDIA6 C5 (4B2)AJM1.9 TDI1896851152000.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI 2000.07 - 2005.01
AUDIA6 C5 (4B2)ARE, BES2.7 T quattro26711842502001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 (4B2) 2.7 T quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5)AJP, AQE, ARH1.81781921251997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T quattro17811101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5)AFY1.81781851161998.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 1998.02 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101998.02 - 2001.04Informacje o AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI 1998.02 - 2001.04
AUDIA6 C5 Avant (4B5)AJM1.9 TDI1896851152000.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI 2000.07 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5)AJK, AZA2.7 T quattro26711692301997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.7 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5)ARE, BES2.7 T quattro26711842502001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.7 T quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA8 D2 (4D2, 4D8)ACK, ALG, AMX, APR, AQD2.8 quattro27711421931996.04 - 2002.09Informacje o AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro 1996.04 - 2002.09
FORDGALAXY I (WGR)AYL2.8 V627921502042000.04 - 2006.05Informacje o FORD GALAXY I (WGR) 2.8 V6 2000.04 - 2006.05
PORSCHE911 (996)M 96.01, M 96.043.4 Carrera 433872213011997.09 - 2001.09Informacje o PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 4 1997.09 - 2001.09
PORSCHE911 (996)M 96.01, M 96.043.4 Carrera33872213011997.09 - 2001.09Informacje o PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 1997.09 - 2001.09
PORSCHE911 (996)M 96.033.6 Carrera35962353202001.10 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera 2001.10 - 2005.08
PORSCHE911 (996)M 96.033.6 Carrera 435962353202001.10 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera 4 2001.10 - 2005.08
PORSCHE911 (996)M 96.033.6 Carrera 4S35962543452003.02 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera 4S 2003.02 - 2005.08
PORSCHE911 (996)M 96.033.6 Carrera S35962543452003.02 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera S 2003.02 - 2005.08
PORSCHE911 (996)M 96.763.6 GT336002653601999.03 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 (996) 3.6 GT3 1999.03 - 2005.08
PORSCHE911 (996)M 96.703.6 Turbo 436003094202000.06 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 (996) 3.6 Turbo 4 2000.06 - 2005.08
PORSCHE911 (996)M 96.703.6 GT236003404622001.04 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 (996) 3.6 GT2 2001.04 - 2005.08
PORSCHE911 (996)M 96.703.6 Turbo 4S36003314502003.02 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 (996) 3.6 Turbo 4S 2003.02 - 2005.08
PORSCHE911 (996)M 96.793.6 GT336002803812003.03 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 (996) 3.6 GT3 2003.03 - 2005.08
PORSCHE911 (996)M 96.703.6 GT236003554832003.10 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 (996) 3.6 GT2 2003.10 - 2005.08
PORSCHE911 (996)M 96.703.6 S36003314502004.08 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 (996) 3.6 S 2004.08 - 2005.08
PORSCHE911 (997)M 96.053.6 Carrera35962393252004.07 - 2008.12Informacje o PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera 2004.07 - 2008.12
PORSCHE911 (997)M 96.053.6 Carrera 435962393252004.07 - 2008.12Informacje o PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera 4 2004.07 - 2008.12
PORSCHE911 (997)M 96.053.6 Carrera35962353202004.08 - 2005.07Informacje o PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera 2004.08 - 2005.07
PORSCHE911 (997)M 97.763.6 GT336003054152006.03 - 2009.12Informacje o PORSCHE 911 (997) 3.6 GT3 2006.03 - 2009.12
PORSCHE911 (997)M 97.013.8 Carrera S38242613552004.07 - 2008.12Informacje o PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera S 2004.07 - 2008.12
PORSCHE911 (997)M 97.013.8 Carrera 4S38242613552004.07 - 2008.12Informacje o PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4S 2004.07 - 2008.12
PORSCHE911 (997)M 97.01S3.8 Carrera S38242803812005.08 - 2008.12Informacje o PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera S 2005.08 - 2008.12
PORSCHE911 (997)M 97.01S3.8 Carrera 4S38242803812005.08 - 2008.12Informacje o PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4S 2005.08 - 2008.12
PORSCHE911 (997)M 97.013.8 Carrera 4S38242643592005.09 - 2008.12Informacje o PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4S 2005.09 - 2008.12
PORSCHE911 kabriolet (996)M 96.01, M 96.043.4 Carrera33872213011998.02 - 2001.09Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.4 Carrera 1998.02 - 2001.09
PORSCHE911 kabriolet (996)M 96.04, M 96.023.4 Carrera 433872213011998.02 - 2001.09Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.4 Carrera 4 1998.02 - 2001.09
PORSCHE911 kabriolet (996)M 96.033.6 Carrera 435962353202001.10 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Carrera 4 2001.10 - 2005.08
PORSCHE911 kabriolet (996)M 96.033.6 Carrera35962353202001.10 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Carrera 2001.10 - 2005.08
PORSCHE911 kabriolet (996)M 96.033.6 Carrera 4S35962543452002.06 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Carrera 4S 2002.06 - 2005.08
PORSCHE911 kabriolet (996)M 96.033.6 Carrera S35962543452002.06 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Carrera S 2002.06 - 2005.08
PORSCHE911 kabriolet (996)M 96.703.6 Turbo 436003094202003.10 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Turbo 4 2003.10 - 2005.08
PORSCHE911 kabriolet (996)M 96.703.6 Turbo 4S36003314502003.10 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Turbo 4S 2003.10 - 2005.08
PORSCHE911 kabriolet (996)M 96.703.6 S36003314502004.08 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 S 2004.08 - 2005.08
PORSCHE911 kabriolet (997)M 96.053.6 Carrera35962353202005.04 - 2005.07Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.6 Carrera 2005.04 - 2005.07
PORSCHE911 kabriolet (997)M 96.053.6 Carrera 435962393252005.04 - 2008.12Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.6 Carrera 4 2005.04 - 2008.12
PORSCHE911 kabriolet (997)M 96.053.6 Carrera35962393252005.04 - 2008.12Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.6 Carrera 2005.04 - 2008.12
PORSCHE911 kabriolet (997)M 97.013.8 Carrera 4S38242613552005.04 - 2008.12Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera 4S 2005.04 - 2008.12
PORSCHE911 kabriolet (997)M 97.013.8 Carrera S38242613552005.04 - 2008.12Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera S 2005.04 - 2008.12
PORSCHE911 kabriolet (997)M 97.013.8 Carrera 4S38242643592005.04 - 2010.12Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera 4S 2005.04 - 2010.12
PORSCHE911 kabriolet (997)M 97.01S3.8 Carrera 4S38242803812005.08 - 2008.12Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera 4S 2005.08 - 2008.12
PORSCHE911 kabriolet (997)M 97.01S3.8 Carrera S38242803812005.08 - 2008.12Informacje o PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera S 2005.08 - 2008.12
PORSCHE911 targa (996)M 96.033.635962353202001.12 - 2005.08Informacje o PORSCHE 911 targa (996) 3.6 2001.12 - 2005.08
PORSCHE911 targa (997)M 96.053.6 Carrera 435962393252006.07 - 2008.12Informacje o PORSCHE 911 targa (997) 3.6 Carrera 4 2006.07 - 2008.12
PORSCHE911 targa (997)M 97.013.8 Carrera 4S38242613552006.07 - 2008.12Informacje o PORSCHE 911 targa (997) 3.8 Carrera 4S 2006.07 - 2008.12
PORSCHEBOXSTER (986)M 96.202.524801502041996.09 - 1999.08Informacje o PORSCHE BOXSTER (986) 2.5 1996.09 - 1999.08
PORSCHEBOXSTER (986)M 96.222.726871552111999.06 - 2002.12Informacje o PORSCHE BOXSTER (986) 2.7 1999.06 - 2002.12
PORSCHEBOXSTER (986)M 96.222.726871622201999.08 - 2002.07Informacje o PORSCHE BOXSTER (986) 2.7 1999.08 - 2002.07
PORSCHEBOXSTER (986)M 96.232.726871682282002.07 - 2004.12Informacje o PORSCHE BOXSTER (986) 2.7 2002.07 - 2004.12
PORSCHEBOXSTER (986)M 96.21S 3.231791852521999.08 - 2002.07Informacje o PORSCHE BOXSTER (986) S 3.2 1999.08 - 2002.07
PORSCHEBOXSTER (986)M 96.24S 3.231791912602002.07 - 2004.12Informacje o PORSCHE BOXSTER (986) S 3.2 2002.07 - 2004.12
PORSCHEBOXSTER (986)M 96.24S 3.231791962662004.01 - 2004.12Informacje o PORSCHE BOXSTER (986) S 3.2 2004.01 - 2004.12
PORSCHEBOXSTER (987)M 96.252.726871762402004.11 - 2006.12Informacje o PORSCHE BOXSTER (987) 2.7 2004.11 - 2006.12
PORSCHEBOXSTER (987)M 96.26S 3.231792062802004.11 - 2006.12Informacje o PORSCHE BOXSTER (987) S 3.2 2004.11 - 2006.12
PORSCHECARRERA GT (980)M 80.015.757334506122003.07 - 2006.12Informacje o PORSCHE CARRERA GT (980) 5.7 2003.07 - 2006.12
PORSCHECAYENNE (9PA)M02.2Y3.231891772412003.08 - 2007.09Informacje o PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.2 2003.08 - 2007.09
PORSCHECAYENNE (9PA)M02.2Y3.231891842502003.10 - 2007.09Informacje o PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.2 2003.10 - 2007.09
PORSCHECAYMAN (987)M 97.21S 3.433872172952005.11 - 2009.12Informacje o PORSCHE CAYMAN (987) S 3.4 2005.11 - 2009.12
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)AYL, AUE2.8 V627921502042000.06 - 2010.03Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 2000.06 - 2010.03
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)AYL, AUE2.8 V6 4motion27921502042000.06 - 2010.03Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion 2000.06 - 2010.03
SEATALTEA (5P1)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.04 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 2004.04 -
SEATALTEA (5P1)BXF1.9 TDI189666902009.08 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 2009.08 -
SEATALTEA (5P1)BKD, CFHC2.0 TDI 16V19681031402004.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V 2004.03 -
SEATALTEA (5P1)AZV2.0 TDI19681001362004.03 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2004.03 - 2009.05
SEATALTEA (5P1)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2005.11 -
SEATALTEA (5P1)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702006.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2006.03 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052006.10 - 2010.12Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 2006.10 - 2010.12
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BLS1.9 TDI 4x41896771052009.06 - 2010.12Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 4x4 2009.06 - 2010.12
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BXF1.9 TDI189666902009.08 - 2010.12Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 2009.08 - 2010.12
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMM2.0 TDI19681031402006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BKD, CFHC2.0 TDI 16V19681031402006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)AZV2.0 TDI19681001362006.11 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2006.11 - 2009.03
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMM2.0 TDI 4x419681031402007.06 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 2007.06 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702007.06 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2007.06 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMN, CEGA, CFJA2.0 TDI 4x419681251702007.06 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 2007.06 - 2009.05
SEATAROSA (6H1)AHT1.099737501998.10 - 2001.01Informacje o SEAT AROSA (6H1) 1.0 1998.10 - 2001.01
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CFHD2.0 TDI19681051432010.01 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0 TDI 2010.01 - 2015.05
SEATIBIZA IV Nadwozie pełne / liftback (6J1)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV Nadwozie pełne / liftback (6J1) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CFHD2.0 TDI19681051432010.01 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 2.0 TDI 2010.01 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052010.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CAYB1.6 TDI159866902010.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SEATLEON (1P1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.07 - 2010.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI 2005.07 - 2010.12
SEATLEON (1P1)BXF1.9 TDI189666902007.06 - 2010.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI 2007.06 - 2010.12
SEATLEON (1P1)AZV2.0 TDI19681001362005.07 - 2010.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2005.07 - 2010.05
SEATLEON (1P1)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402005.07 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V 2005.07 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BMM2.0 TDI19681031402005.10 - 2010.10Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2005.10 - 2010.10
SEATLEON (1P1)BMN, CEGA, CFJA2.0 TDI19681251702006.05 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2006.05 - 2012.12
SEATTOLEDO III (5P2)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.10 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI 2004.10 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BKD2.0 TDI 16V19681031402004.04 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V 2004.04 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)AZV2.0 TDI19681001362004.09 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2004.09 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2005.11 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702006.01 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.05
SEATTOLEDO IV (KG3)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052012.07 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI 2012.07 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)CAYB1.6 TDI159866902013.06 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI 2013.06 - 2015.06
SKODAFABIA I (6Y2)ARV, AQV1.099637501999.12 - 2002.08Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.0 1999.12 - 2002.08
SKODAFABIA I (6Y2)ATZ, AME, AQW1.4139750681999.08 - 2003.05Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 1999.08 - 2003.05
SKODAFABIA I (6Y2)AZE, AZF1.4139744602000.08 - 2002.08Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 2000.08 - 2002.08
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AZE, AZF1.4139744602000.04 - 2003.03Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 2000.04 - 2003.03
SKODAFABIA I Combi (6Y5)ATZ, AME, AQW1.4139750682000.04 - 2003.05Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 2000.04 - 2003.05
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)AZE, AZF1.4139744602000.04 - 2003.03Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 2000.04 - 2003.03
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)ATZ, AME, AQW1.4139750682001.07 - 2003.05Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 2001.07 - 2003.05
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AZE, AZF1.4139744602000.04 - 2002.08Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 2000.04 - 2002.08
SKODAFABIA I sedan (6Y3)ATZ, AME, AQW1.4139750682001.07 - 2003.05Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 2001.07 - 2003.05
SKODAOCTAVIA I (1U2)AXP, BCA1.4 16V139055752000.09 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.4 16V 2000.09 - 2010.12
SKODAOCTAVIA I (1U2)AEE1.6159855751996.09 - 2004.09Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6 1996.09 - 2004.09
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)AXP, BCA1.4 16V139055752000.08 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.4 16V 2000.08 - 2010.12
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)AEE1.6159855751998.07 - 2004.09Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6 1998.07 - 2004.09
SKODASUPERB I (3U4)AWT1.8 T17811101502001.12 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.8 T 2001.12 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AWX, AVF1.9 TDI1896961302001.12 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2001.12 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AVB1.9 TDI1896741012002.08 - 2005.10Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2002.08 - 2005.10
SKODASUPERB I (3U4)BSV1.9 TDI1896771052005.10 - 2007.05Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2005.10 - 2007.05
SKODASUPERB I (3U4)BSS2.0 TDI19681031402005.10 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 TDI 2005.10 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AZM2.01984851152001.12 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 2001.12 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AMX2.8 V627711421932001.12 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.8 V6 2001.12 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)BBG2.8 V627711401902002.06 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.8 V6 2002.06 - 2008.03
VWCADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A) 1.6159665881998.11 - 2003.12Informacje o VW CADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A) 1.6 1998.11 - 2003.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)AQZ, BJE1.0 Total Flex99953722003.08 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.0 Total Flex 2003.08 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)AQZ, BNX1.099953722003.08 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.0 2003.08 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BAH, BPA, BLH, BJA, CFZA1.61598741012003.10 - 2014.08Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.6 2003.10 - 2014.08
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BPA, CCRA, BJA1.6 Total Flex1598741012003.10 - 2014.08Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.6 Total Flex 2003.10 - 2014.08
VWGOL IIBWX, UPD1.6 (BW1, BX1)159573991999.12 - 2010.06Informacje o VW GOL II 1.6 (BW1, BX1) 1999.12 - 2010.06
VWGOL IIIUPD1.6 Álcool159573991999.09 - 2005.08Informacje o VW GOL III 1.6 Álcool 1999.09 - 2005.08
VWGOL IIIUNF1.6159568922002.01 - 2006.08Informacje o VW GOL III 1.6 2002.01 - 2006.08
VWGOL IVUNF1.6 TotalFlex159568922005.09 - 2008.05Informacje o VW GOL IV 1.6 TotalFlex 2005.09 - 2008.05
VWLT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)AHD2.5 TDI2461751021996.05 - 1999.08Informacje o VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 1996.05 - 1999.08
VWLT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)AGX2.5 SDI246155751996.07 - 2006.07Informacje o VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 SDI 1996.07 - 2006.07
VWLT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)ANJ, AVR2.5 TDI2461801091999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)APA2.5 TDI246166901999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)BBF2.5 TDI246170952001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWLT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)BBE2.5 TDI246161832001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)AHD2.5 TDI2461751021996.06 - 1999.08Informacje o VW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 1996.06 - 1999.08
VWLT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)AGX2.5 SDI246155751996.09 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 SDI 1996.09 - 2006.07
VWLT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)ANJ, AVR2.5 TDI2461801091999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)APA2.5 TDI246166901999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)BBF2.5 TDI246170952001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)BBE2.5 TDI246161832001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH)AHD2.5 TDI2461751021996.05 - 1999.08Informacje o VW LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 1996.05 - 1999.08
VWLT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH)AGX2.5 SDI246155751996.09 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 SDI 1996.09 - 2006.07
VWLT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH)ANJ, AVR2.5 TDI2461801091999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH)APA2.5 TDI246166901999.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 1999.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH)BBE2.5 TDI246161832001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWLT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH)BBF2.5 TDI246170952001.05 - 2006.07Informacje o VW LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 2001.05 - 2006.07
VWLUPO I (6X1, 6E1)AHT1.099737501998.10 - 2000.05Informacje o VW LUPO I (6X1, 6E1) 1.0 1998.10 - 2000.05
VWNEW BEETLE (9C1, 1C1)BPR, BPS2.524801101502005.07 - 2010.09Informacje o VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.5 2005.07 - 2010.09
VWNEW BEETLE kabriolet (1Y7)BPR, BPS2.524801101502005.07 - 2010.09Informacje o VW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 2.5 2005.07 - 2010.09
VWPARATI I VariantFAS1.6 Álcool158860821982.12 - 1995.12Informacje o VW PARATI I Variant 1.6 Álcool 1982.12 - 1995.12
VWPARATI III Variant (5X5)UDH1.8178173992002.08 - Informacje o VW PARATI III Variant (5X5) 1.8 2002.08 -
VWPASSAT B5 (3B2)AHL, ADP, ANA, ARM1.61595741011996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.6 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)AEB, ANB, APU, ATW, AUG1.8 T17811101501996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)ADR, APT, ARG1.81781921251996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)ADR, APT, ARG1.8 Syncro/4motion1781921251996.12 - 2000.08Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 Syncro/4motion 1996.12 - 2000.08
VWPASSAT B5 (3B2)AFN, AVG1.9 TDI1896811101996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)AHU, AHH1.9 TDI189666901996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)AFN, AVG1.9 TDI Syncro/4motion1896811101997.06 - 2000.08Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion 1997.06 - 2000.08
VWPASSAT B5 (3B2)AJM, ATJ1.9 TDI1896851151998.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 1998.08 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)ATJ1.9 TDI 4motion1896851151999.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 4motion 1999.08 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)AVB1.9 TDI1896741012000.02 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 2000.02 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)AGZ2.3 VR523241101501996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)AGZ2.3 VR5 Syncro/4motion23241101501997.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion 1997.10 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)AKN, AFB2.5 TDI24961101501998.07 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 2.5 TDI 1998.07 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)AKN, AFB2.5 TDI Syncro/4motion24961101501998.12 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 2.5 TDI Syncro/4motion 1998.12 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)ACK, APR, AQD, AHA2.8 V627711421931996.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 1996.08 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)ACK, APR, AQD, ALG, AHA2.8 V6 Syncro/4motion27711421931996.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion 1996.10 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)AGE2.8 V627711321801997.05 - 1999.09Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 1997.05 - 1999.09
VWPASSAT B5 (3B2)ATX2.8 V6 4motion27711401901999.09 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 4motion 1999.09 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)ATX, BBG2.8 V627711401901999.09 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 1999.09 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AHL, ADP, ANA, ARM1.61595741011997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.6 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AEB, ANB, APU, ATW, AUG1.8 T17811101501997.05 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T 1997.05 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)ADR, APT, ARG1.81781921251997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)ADR, APT, ARG1.8 Syncro/4motion1781921251997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AFN, AVG1.9 TDI Syncro/4motion1896811101997.06 - 2000.08Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion 1997.06 - 2000.08
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AHU, AHH1.9 TDI189666901997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AJM, ATJ1.9 TDI1896851151998.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 1998.08 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AJM, ATJ1.9 TDI 4motion1896851151999.08 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion 1999.08 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AVB1.9 TDI1896741012000.02 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 2000.02 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AGZ2.3 VR523241101501997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AGZ2.3 VR5 Syncro/4motion23241101501997.10 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion 1997.10 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AKN, AFB2.5 TDI24961101501998.07 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI 1998.07 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)AKN, AFB2.5 TDI Syncro/4motion24961101501998.12 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI Syncro/4motion 1998.12 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)ACK, APR, AQD, ALG, ATQ, AHA2.8 V6 Syncro/4motion27711421931997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)ACK, APR, AQD, ATQ, AHA2.8 V627711421931997.06 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 1997.06 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)ATX2.8 V6 4motion27711401901999.09 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 4motion 1999.09 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)ATX2.8 V627711401901999.09 - 2000.11Informacje o VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 1999.09 - 2000.11
VWPASSAT B5.5 (3B3)ALZ1.61595751022000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.6 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)AWT1.8 T 20V17811101502000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)AWM1.8 T17811251702001.02 - 2005.11Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 2001.02 - 2005.11
VWPASSAT B5.5 (3B3)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)AVF1.9 TDI 4motion1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)AVB1.9 TDI1896741012000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)BGW, BHW2.0 TDI19681001362003.12 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI 2003.12 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)AZM2.0 4motion1984851152000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)AZM2.01984851152000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)AZX2.3 V5 4motion23241251702000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)AZX2.3 V523241251702000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)AKN2.5 TDI24961101502000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)AKN, AFB2.5 TDI 4motion24961101502000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)BAU, BDH2.5 TDI 4motion24961321802003.01 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 4motion 2003.01 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)BDG2.5 TDI24961201632003.05 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 2003.05 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)BBG2.8 4motion27711401902000.10 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.8 4motion 2000.10 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)BBG2.827711401902000.10 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.8 2000.10 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)AMX, ATQ2.8 4motion27711421932000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.8 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)AMX, ATQ2.827711421932002.05 - 2003.05Informacje o VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.8 2002.05 - 2003.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)ALZ1.61595751022000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.6 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AWT1.8 T 20V17811101502000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AVF1.9 TDI 4motion1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AVB1.9 TDI1896741012000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)BGW, BHW2.0 TDI19681001362003.12 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 TDI 2003.12 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AZM2.01984851152000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AZM2.0 4motion1984851152000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AZX2.3 VR5 4motion23241251702000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR5 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AZX2.3 VR523241251702000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR5 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AKN2.5 TDI24961101502000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AKN2.5 TDI 4motion24961101502000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)BAU, BDH2.5 TDI 4motion24961321802003.01 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI 4motion 2003.01 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)BDG2.5 TDI24961201632003.05 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI 2003.05 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)BBG2.827711401902000.10 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.8 2000.10 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)BBG2.8 4motion27711401902000.10 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.8 4motion 2000.10 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)ATQ2.827711421932000.10 - 2005.08Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.8 2000.10 - 2005.08
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)AMX, ATQ2.8 4motion27711421932000.11 - 2005.05Informacje o VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.8 4motion 2000.11 - 2005.05
VWPOLO (9N_)AXU1.4 FSI139063862002.02 - 2006.07Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 FSI 2002.02 - 2006.07
VWPOLO (9N_)BAH1.61598741012002.08 - 2005.05Informacje o VW POLO (9N_) 1.6 2002.08 - 2005.05
VWPOLO (9N_)CCRA1.6 Flex1599741012008.06 - 2009.04Informacje o VW POLO (9N_) 1.6 Flex 2008.06 - 2009.04
VWPOLO III CLASSIC (6V2)AKL1.6159565881996.05 - 2001.09Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 1.6 1996.05 - 2001.09
VWPOLO III CLASSIC (6V2)BAH, CCRA1.61598741012002.11 - 2006.07Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 1.6 2002.11 - 2006.07
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BAH, CCRA, CFZA1.61598741012002.09 - Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.6 2002.09 -
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BPA1.6 Flex1598761032004.12 - 2008.04Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.6 Flex 2004.12 - 2008.04
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)CCRA1.6 Flex1598771042008.05 - 2014.10Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.6 Flex 2008.05 - 2014.10
VWSANTANAUDB1.8178171971993.02 - 2006.09Informacje o VW SANTANA 1.8 1993.02 - 2006.09
VWSAVEIRO II (9U7)UQG2.01984821121997.07 - 2000.01Informacje o VW SAVEIRO II (9U7) 2.0 1997.07 - 2000.01
VWTOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)AZZ, BKJ, BMX, BMV, BRJ3.2 V631891622202002.10 - 2006.11Informacje o VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V6 2002.10 - 2006.11
VWTOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)BMV3.2 V631891772412004.11 - 2006.11Informacje o VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V6 2004.11 - 2006.11
VWTOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)BHK, BHL3.6 V6 FSI35972062802005.10 - 2010.05Informacje o VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.6 V6 FSI 2005.10 - 2010.05
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AAF, ACU, AEU, AEN2.52461811101990.09 - 2003.06Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 1990.09 - 2003.06
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AAF, ACU, AEU2.5 Syncro2461811101992.08 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro 1992.08 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7ACV, AUF, AYC2.5 TDI2461751021995.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI 1995.09 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7ACV, AXL2.5 TDI Syncro2461751021996.01 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI Syncro 1996.01 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AET, APL, AVT2.5 Syncro2461851151996.07 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro 1996.07 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AET, APL, AVT2.52461851151996.08 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 1996.08 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AHY, AXG2.5 TDI24611111511998.05 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI 1998.05 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7AJT, AYY2.5 TDI246165881998.05 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI 1998.05 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLAAF, ACU, AEU, AEN2.52461811101990.11 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 1990.11 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLAAF, ACU, AEU2.5 Syncro2461811101992.11 - 2001.11Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 Syncro 1992.11 - 2001.11
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLACV, AUF, AYC2.5 TDI2461751021995.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI 1995.09 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLAET, APL, AVT2.52461851151996.08 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 1996.08 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLAET, APL, AVT2.5 Syncro2461851151996.08 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 Syncro 1996.08 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLAJT, AYY2.5 TDI246165881998.05 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI 1998.05 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLACV, AXL2.5 TDI Syncro2461751021998.05 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI Syncro 1998.05 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)AAF, ACU, AEU, AEN2.52461811101990.11 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 1990.11 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)ACV, AUF, AYC2.5 TDI2461751021995.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI 1995.09 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)ACV, AXL2.5 TDI Syncro2461751021995.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI Syncro 1995.09 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)ACU, AEU2.5 Syncro2461811101996.01 - 2001.11Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro 1996.01 - 2001.11
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)AET, APL, AVT2.5 Syncro2461851151996.08 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro 1996.08 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)AET, APL, AVT2.52461851151996.08 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 1996.08 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)AJT, AYY2.5 TDI246165881998.12 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI 1998.12 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)AHY, AXG2.5 TDI24611111512000.09 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI 2000.09 - 2003.04
MERCEDES-BENZACCELOOM 374.9927103972801092003.05 - Informacje o MERCEDES-BENZ ACCELO 710 2003.05 -
VWVOLKSBUS4.109.150 OD43001071452008.08 - Informacje o VW VOLKSBUS 9.150 OD 2008.08 -
VWVOLKSBUS4.08 TCE8.150 EOD29801101502005.09 - Informacje o VW VOLKSBUS 8.150 EOD 2005.09 -
VWWORKER 15.21064493034122007.05 - Informacje o VW WORKER 15.210 2007.05 -
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
REGULATOR NAPIECIA ALTERNATORA F00M144140/BOS REGULATOR NAPIECIA ALTERNATORA BOSCH 93,10 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
REGULATOR NAPIECIA ALTERNATORA F00MA45208/BOS REGULATOR NAPIECIA ALTERNATORA BOSCH 93,10 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
REGULATOR NAPIECIA 150027410/DLL REGULATOR NAPIECIA AUTOMEGA 55,23 PLN Dostępność: 5 sztuk
REGULATOR ALTERNATORA VW/AUDI 038903803E/HPS REGULATOR ALTERNATORA VW/AUDI HANS 43,96 PLN Dostępność: Brak
REGULATOR NAPIECIA 309030803038E/DLL REGULATOR NAPIECIA AUTOMEGA 50,17 PLN Dostępność: Brak
REGULATOR NAPIECIA 593522/VAL REGULATOR NAPIECIA VALEO 150,21 PLN Dostępność: Brak
REGULATOR NAPIECIA AMP0225/MMA REGULATOR NAPIECIA MAGNETI MARELLI 74,57 PLN Dostępność: Brak
REGULATOR NAPIECIA ALTERNATORA F00M144128/BOS REGULATOR NAPIECIA ALTERNATORA BOSCH 102,68 PLN Dostępność: Brak
REGULATOR NAPIECIA ALTERNATORA F00M144136/BOS REGULATOR NAPIECIA ALTERNATORA BOSCH 102,29 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Kod zestawu Nazwa zestawu
A0027 Regulator napięcia
A0036 Regulator napięcia
A0037 Regulator napięcia
A0038 Regulator napięcia
A0039 Regulator napięcia
A0040 Regulator napięcia
A0042 Regulator napięcia
A0045 Regulator napięcia
A0046 Regulator napięcia
A0056 Regulator napięcia
A0059 Regulator napięcia
A0065 Regulator napięcia
A0067 Regulator napięcia
A0075 Regulator napięcia
A0076 Regulator napięcia
A0125 Regulator napięcia
A0127 Regulator napięcia
A0144 Regulator napięcia
A0147 Regulator napięcia
A0149 Regulator napięcia
A0150 Regulator napięcia
A0158 Regulator napięcia
A0159 Regulator napięcia
A0160 Regulator napięcia
A0170 Regulator napięcia
A0180 Regulator napięcia
A0181 Regulator napięcia
A0188 Regulator napięcia
A0189 Regulator napięcia
A0190 Regulator napięcia
A0190(P) Regulator napięcia
A0190(P-INA) Regulator napięcia
A0195 Regulator napięcia
A0254 Regulator napięcia
A0255 Regulator napięcia
A0321 Regulator napięcia
A0322 Regulator napięcia
A0333 Regulator napięcia
A0337 Regulator napięcia
A0338 Regulator napięcia
A0345 Regulator napięcia
A0351 Regulator napięcia
A0362 Regulator napięcia
A0365 Regulator napięcia
A0417 Regulator napięcia
A0501 Regulator napięcia
A0506 Regulator napięcia
A0507 Regulator napięcia
A0522 Regulator napięcia
A0532S Regulator napięcia
A0533S Regulator napięcia
A0573S Regulator napięcia
A0584S Regulator napięcia
A0634S Regulator napięcia
A0708S Regulator napięcia
A0709S Regulator napięcia
A0719S Regulator napięcia
A0725S Regulator napięcia
A0739S Regulator napięcia
A0765S Regulator napięcia
A0807S Regulator napięcia
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy