Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

POMPKA SPRYSKIWACZA.DB SPRINTER/LT 03940/FEB FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Typ pompy: Pompa jednostopniowa
Napięcie [V]: 12
Ilość połączeń: 2
Ciężar [kg]: 0,105
Kod EAN
4027816039402
Zastępuje artykuły
Producent Kod OE
3RG 88710
4U Autoparts 46205MR
ABAKUS 103-02-013
AGCO G816 810 190 020
AIC 50655
AIC 50666
ALFA ROMEO 46760972
ALFA ROMEO 71730139
AUDI 171 955 651
AUDI 2D0 955 651 A
AUDI 431 955 651
AUDI 437 955 651
AUDI 861 998 151 B
AUGER 86006
AUTOMEGA 150014510
BBR Automotive 001-10-18255
BBR Automotive 001-10-22664
BMW 1 368 585.3
BMW 61 66 1 358 328
BMW 61 66 1 360 905
BMW 61 66 1 367 616
BMW 61 66 1 368 589
BRÜCK GERMANY 431955651
CASCO CWP74000AS
CASE IH 1422263
CASE IH 1964696C2
CAUTEX 954608
CAUTEX 954614
CHRYSLER 05103700AA
CHRYSLER 5103700AA
CITROËN 6434.74
CITROËN 6434.84
CLAAS 00 1031 836 1
CLAAS 00 6949 10
CLAAS 77 0004 169 8
Continental/VDO 246-082-008-014Z
CSV electronic parts CBL5102
CSV electronic parts CBL5110
CSV electronic parts CBL5120
CSV electronic parts CBL5151
CSV electronic parts CBL5159
CSV electronic parts CBL5168
DAKAtec 40019W
DAKAtec 40020W
DAKAtec 40027W
DAKAtec 40030W
DEUTZ-FAHR 0117 5804
DEUTZ-FAHR 0437 6950
DODGE 05103700AA
DODGE 5103700AA
DT Spare Parts 4.68275
ERA 465027
ESEN SKV 15SKV002
FARE SA 9714
FAST FT95906
FEBI BILSTEIN 3940
FENDT 3 582 441 M1
FENDT V 302 407 00
FIAT 0060808979
FIAT 46760972
FIAT 60808979
FIAT 71730139
FISPA 5.5102
FISPA 5.5110
FISPA 5.5151
GENERAL MOTORS 090045820
GENERAL MOTORS 090492356
GENERAL MOTORS 90045820
GENERAL MOTORS 90492356
GOOM WPW-0011
HELLA 8TW 004 223-031
HELLA 8TW 004 223-037
HERTH+BUSS ELPARTS 65451020
HOFFER 7500102
HOFFER 7500110
HOFFER 7500151
JOHN DEERE AL61306
JOHN DEERE AL79013
JP GROUP 1198500200
KLAXCAR FRANCE 54502z
KLAXCAR FRANCE 54526z
KLAXCAR FRANCE 54557z
KM Germany 029 0002
KM Germany 040 0070
KM Germany 066 0001
KM Germany 29 0002
KM Germany 40 0070
KM Germany 66 0001
LANCIA 46760972
LANCIA 71730139
LECOY SP-010
LGK LGK046082000
MAPCO 90650
MAPCO 90702
MAPCO 90802
MAXGEAR 45-0004
MEAT & DORIA 20102
MEAT & DORIA 20110
MEAT & DORIA 20151
MERCEDES-BENZ 000 860 07 26
MERCEDES-BENZ 000 860 10 26
MERCEDES-BENZ 000 860 13 26
MERCEDES-BENZ 000 860 33 26
MERCEDES-BENZ 000 860 35 26
MERCEDES-BENZ 638 860 01 26
MERCEDES-BENZ A000 860 07 26
MERCEDES-BENZ A000 860 10 26
MERCEDES-BENZ A000 860 13 26
MERCEDES-BENZ A000 860 33 26
MERCEDES-BENZ A000 860 35 26
MERCEDES-BENZ A638 860 01 26
Metalcaucho 02055
Metalcaucho 32156
METZGER 2220012
MEYLE 100 955 0002
MEYLE 614 870 0000
OPEL 14 50 156
OPEL 14 50 174
OSSCA 00268
OSSCA 00716
PEUGEOT 6434.74
QUINTON HAZELL QWP004
QUINTON HAZELL QWP045
REAL 27827000BN
SAME 0117 5804
SAMPA 206.178
SANDO SWP74000.0
SEIM 102463
SIDAT 5.5102
SIDAT 5.5110
SIDAT 5.5151
SPJ SP-010
STC T402055
STC T432156
STELLOX 10-00302-SX
SWAG 99 90 3940
TOPRAN 103 630
TOPRAN 401 232
TRICLO 190352
TRICLO 190371
TRICO TSP045
TRISCAN 8870 10106
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.61.007
VALEO 401973
VAUXHALL 090045820
VAUXHALL 090492356
VAUXHALL 90045820
VAUXHALL 90492356
VEMA 33201
VEMO V10-08-0200
VEMO V20-08-0101
VEMO V40-08-0015
VIKA 99550561901
VW 171 955 651
VW 2D0 955 651 A
VW 431 955 651
VW 437 955 651
VW 861 998 151 B
WE PARTS 441450055
WE PARTS 441450063
WE PARTS 441450100
WILMINK GROUP WG1897563
WILMINK GROUP WG1902516
WILMINK GROUP WG1902552
WILMINK GROUP WG1925677
WILMINK GROUP WG2014966
WILMINK GROUP WG2039464
WILMINK GROUP WG2039471
WXQP 150743
WXQP 250175
WXQP 350499
WXQP 350807
WXQP 560997
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
ALFA ROMEO146 (930_)AR 335011.4 i.e. (930.B3)135166901994.12 - 1996.12Informacje o ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. (930.B3) 1994.12 - 1996.12
ALFA ROMEO146 (930_)AR 33503, AR 385011.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A)1370761031996.11 - 2001.01Informacje o ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A) 1996.11 - 2001.01
ALFA ROMEO146 (930_)AR 67601, AR 382011.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C)1598881201996.11 - 2001.10Informacje o ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C) 1996.11 - 2001.10
ALFA ROMEO146 (930_)AR 321021.6 16V T.S. (930.B2C)1598821121997.09 - 2000.12Informacje o ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 16V T.S. (930.B2C) 1997.09 - 2000.12
ALFA ROMEO146 (930_)AR 67106, AR 384011.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)17471031401996.11 - 2001.01Informacje o ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) 1996.11 - 2001.01
ALFA ROMEO146 (930_)AR 322011.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)17471061441998.03 - 2001.01Informacje o ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) 1998.03 - 2001.01
ALFA ROMEO146 (930_)AR 323021.9 JTD (930.B4B)1910771051999.02 - 2001.01Informacje o ALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 JTD (930.B4B) 1999.02 - 2001.01
ALFA ROMEO146 (930_)AR 67501, AR 336011.9 TD (930.B4A)192966901994.12 - 1999.02Informacje o ALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 TD (930.B4A) 1994.12 - 1999.02
ALFA ROMEO146 (930_)AR 675011.9 D (930.B4)192968921995.05 - 1996.09Informacje o ALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 D (930.B4) 1995.05 - 1996.09
ALFA ROMEO146 (930_)AR 672042.0 16V T.S. (930.B5)19701101501995.10 - 2001.01Informacje o ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. (930.B5) 1995.10 - 2001.01
ALFA ROMEO146 (930_)AR 323012.0 16V (930.B5)19701141551997.03 - 2001.10Informacje o ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V (930.B5) 1997.03 - 2001.10
ALFA ROMEO155 (167_)AR 676011.6 16V T.S. (167.A6A)1598881201996.05 - 1997.12Informacje o ALFA ROMEO 155 (167_) 1.6 16V T.S. (167.A6A) 1996.05 - 1997.12
ALFA ROMEO155 (167_)AR 671061.7 T.S. 16V (167.A4N)17471031401996.05 - 1997.12Informacje o ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) 1996.05 - 1997.12
ALFA ROMEO155 (167_)AR 671051.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)1748851151993.04 - 1996.04Informacje o ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) 1993.04 - 1996.04
ALFA ROMEO155 (167_)AR 671031.7 T.S. (167.A4G)1748831131993.04 - 1996.04Informacje o ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4G) 1993.04 - 1996.04
ALFA ROMEO155 (167_)AR 674021.8 T.S. (167.A4C, 167.A)1756771051992.02 - 1997.12Informacje o ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A) 1992.02 - 1997.12
ALFA ROMEO155 (167_)AR 671011.8 T.S. (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)1773951291992.02 - 1994.05Informacje o ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) 1992.02 - 1994.05
ALFA ROMEO155 (167_)AR 67101, AR 671021.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)1773931271992.03 - 1996.12Informacje o ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) 1992.03 - 1996.12
ALFA ROMEO155 (167_)AR 675011.9 TD (167.A3B, 167.A3)192966901993.04 - 1997.12Informacje o ALFA ROMEO 155 (167_) 1.9 TD (167.A3B, 167.A3) 1993.04 - 1997.12
ALFA ROMEO155 (167_)AR 67204, AR 672992.0 T.S. 16V (167.A2G)19701101501995.03 - 1997.12Informacje o ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) 1995.03 - 1997.12
ALFA ROMEO155 (167_)AR 672032.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)19951371861992.01 - 1997.12Informacje o ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) 1992.01 - 1997.12
ALFA ROMEO155 (167_)AR 67201, AR 672022.0 T.S. (167.A2D)19951061441992.02 - 1995.01Informacje o ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2D) 1992.02 - 1995.01
ALFA ROMEO155 (167_)AR 67201, AR 672022.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D)19951041411992.02 - 1995.05Informacje o ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D) 1992.02 - 1995.05
ALFA ROMEO155 (167_)AR 672032.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)19951401901992.03 - 1997.12Informacje o ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) 1992.03 - 1997.12
ALFA ROMEO155 (167_)AR 673012.5 V6 (167.A1C, 167.A1)24921211651992.03 - 1995.05Informacje o ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1) 1992.03 - 1995.05
ALFA ROMEO155 (167_)AR 67302, AR 673032.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)24921201631992.09 - 1997.12Informacje o ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) 1992.09 - 1997.12
ALFA ROMEO155 (167_)VM 07 B, VM 31 B2.5 TD (167.A1A, 167.A1G)2499921251993.04 - 1997.12Informacje o ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G) 1993.04 - 1997.12
ALFA ROMEO156 (932_)AR 67601, AR 32102, AR 32104, AR 321031.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)1598881201997.09 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100) 1997.09 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)AR 321021.6 16V T.SPARK (932A4)1598821121997.09 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 1997.09 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)AR 322011.8 16V T.SPARK (932.A3)17471061441997.09 - 2000.10Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3) 1997.09 - 2000.10
ALFA ROMEO156 (932_)AR 322051.8 16V T.SPARK (932.A3100)17471031401997.09 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100) 1997.09 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)AR 323021.9 JTD (932B2)1910771051997.09 - 2000.10Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932B2) 1997.09 - 2000.10
ALFA ROMEO156 (932_)AR 371011.9 JTD (932.A2B00)1910811102000.10 - 2001.05Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.A2B00) 2000.10 - 2001.05
ALFA ROMEO156 (932_)937 A2.0001.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00)1910851152001.05 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00) 2001.05 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)192 B1.0001.9 JTD (932AXE00)19101001362002.11 - 2004.11Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00) 2002.11 - 2004.11
ALFA ROMEO156 (932_)192 A5.0001.9 JTD 16V (932AXE00)19101031402002.11 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD 16V (932AXE00) 2002.11 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)937 A4.0001.9 JTD (932AXE00)1910931262003.11 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00) 2003.11 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)937 A5.0001.9 JTD (932.AXN00, 932.BXE00)19101101502004.07 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.AXN00, 932.BXE00) 2004.07 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)AR 32301, AR 323102.0 16V T.SPARK (932A2)19701141551997.09 - 2002.06Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 1997.09 - 2002.06
ALFA ROMEO156 (932_)AR 323102.0 16V T.SPARK (932A21__)19701101502000.10 - 2002.03Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) 2000.10 - 2002.03
ALFA ROMEO156 (932_)932 A2.0002.0 JTS (932AXD00, 932AXD01)19701191622001.03 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXD00, 932AXD01) 2001.03 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)937 A1.0002.0 JTS (932AXA)19701221662002.03 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXA) 2002.03 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)AR 325012.4 JTD (932B1)23871001361997.09 - 2003.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932B1) 1997.09 - 2003.09
ALFA ROMEO156 (932_)839 A6.0002.4 JTD (932A1B__)23871031402000.10 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932A1B__) 2000.10 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)841 C0002.4 JTD (932AXC)23871101502002.03 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXC) 2002.03 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)841 M.000, 841 N.0002.4 JTD (932AXF00)23871201632003.06 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXF00) 2003.06 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)841 G.0002.4 JTD (932AXF00)23871291752003.10 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXF00) 2003.10 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)AR 32401, AR 324022.5 V6 24V (932A1)24921401901997.09 - 2002.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 1997.09 - 2002.09
ALFA ROMEO156 (932_)AR 324052.5 V6 24V (932A11_)24921411922000.10 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A11_) 2000.10 - 2005.09
ALFA ROMEO156 (932_)932 A.0003.2 GTA (932AXB)31791842502002.03 - 2005.09Informacje o ALFA ROMEO 156 (932_) 3.2 GTA (932AXB) 2002.03 - 2005.09
ALFA ROMEOGT (937_)AR 322051.8 TS (937CXR1A)17471031402003.11 - 2010.09Informacje o ALFA ROMEO GT (937_) 1.8 TS (937CXR1A) 2003.11 - 2010.09
ALFA ROMEOGT (937_)937 A5.0001.9 JTD (937CXN1B)19101101502003.11 - 2010.09Informacje o ALFA ROMEO GT (937_) 1.9 JTD (937CXN1B) 2003.11 - 2010.09
ALFA ROMEOGT (937_)937 A6.0001.9 JTD (937CXN1B, 937CXZ1B)19101251702008.05 - 2010.09Informacje o ALFA ROMEO GT (937_) 1.9 JTD (937CXN1B, 937CXZ1B) 2008.05 - 2010.09
ALFA ROMEOGT (937_)937 A1.000, 932 A2.0002.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11)19701211652003.11 - 2010.09Informacje o ALFA ROMEO GT (937_) 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11) 2003.11 - 2010.09
ALFA ROMEOGT (937_)932 A2.0002.0 JTS (937CXH11, 937CXH1A, 937CXT1A)19701191622006.12 - 2010.09Informacje o ALFA ROMEO GT (937_) 2.0 JTS (937CXH11, 937CXH1A, 937CXT1A) 2006.12 - 2010.09
ALFA ROMEOGT (937_)936 A.0003.2 GTA (937CXP1B)31791762402003.11 - 2010.09Informacje o ALFA ROMEO GT (937_) 3.2 GTA (937CXP1B) 2003.11 - 2010.09
ALFA ROMEOGT (937_)939 A.0003.2 GTA (937CXP1B)31961912602008.08 - 2010.09Informacje o ALFA ROMEO GT (937_) 3.2 GTA (937CXP1B) 2008.08 - 2010.09
ALFA ROMEOGTV (916_)AR 322011.8 16V (916C3)17471061441998.05 - 2005.10Informacje o ALFA ROMEO GTV (916_) 1.8 16V (916C3) 1998.05 - 2005.10
ALFA ROMEOGTV (916_)AR 16201, AR 323102.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)19701101501995.06 - 2005.10Informacje o ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) 1995.06 - 2005.10
ALFA ROMEOGTV (916_)AR 323012.0 T.SPARK 16V (916C2C)19701141551997.09 - 2003.03Informacje o ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C) 1997.09 - 2003.03
ALFA ROMEOGTV (916_)937 A1.0002.0 JTS (916CXA00)19701211652003.04 - 2005.10Informacje o ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 JTS (916CXA00) 2003.04 - 2005.10
ALFA ROMEOGTV (916_)AR 162022.0 V6 Turbo (916.C2A)19961482021995.06 - 1998.09Informacje o ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 V6 Turbo (916.C2A) 1995.06 - 1998.09
ALFA ROMEOGTV (916_)AR 161023.0 V6 24V (916.C1)29591622201996.10 - 2000.10Informacje o ALFA ROMEO GTV (916_) 3.0 V6 24V (916.C1) 1996.10 - 2000.10
ALFA ROMEOGTV (916_)AR 161053.0 V6 24V (916.C1B__)29591602182000.10 - 2005.10Informacje o ALFA ROMEO GTV (916_) 3.0 V6 24V (916.C1B__) 2000.10 - 2005.10
ALFA ROMEOGTV (916_)936 A6.0003.2 V6 24V (916CXB00)31791762402003.04 - 2005.10Informacje o ALFA ROMEO GTV (916_) 3.2 V6 24V (916CXB00) 2003.04 - 2005.10
ALFA ROMEOSPIDER (916_)AR 322011.8 16V (916S3)17471061441998.05 - 2005.04Informacje o ALFA ROMEO SPIDER (916_) 1.8 16V (916S3) 1998.05 - 2005.04
ALFA ROMEOSPIDER (916_)AR 16201, AR 323102.0 T.SPARK 16V (916S2C00)19701101501995.06 - 2005.04Informacje o ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 1995.06 - 2005.04
ALFA ROMEOSPIDER (916_)AR 323012.0 T.SPARK 16V (916S2B)19701141551998.05 - 2000.08Informacje o ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B) 1998.05 - 2000.08
ALFA ROMEOSPIDER (916_)937 A1.0002.0 JTS (916SXA00)19701211652003.04 - 2005.04Informacje o ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 JTS (916SXA00) 2003.04 - 2005.04
ALFA ROMEOSPIDER (916_)AR 162022.0 V6 Turbo (916S2A)19961482021998.05 - 2005.04Informacje o ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 V6 Turbo (916S2A) 1998.05 - 2005.04
ALFA ROMEOSPIDER (916_)AR 161053.0 V6 (916S1B00)29591602181994.09 - 2005.04Informacje o ALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1B00) 1994.09 - 2005.04
ALFA ROMEOSPIDER (916_)AR 161993.0 V6 (916S1)29591411921995.04 - 1998.04Informacje o ALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1) 1995.04 - 1998.04
ALFA ROMEOSPIDER (916_)AR 161013.0 V6 (916S1)29591411921995.06 - 2005.04Informacje o ALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1) 1995.06 - 2005.04
ALFA ROMEOSPIDER (916_)AR 161023.0 V6 24V (916S1)29591622201999.01 - 2003.10Informacje o ALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 24V (916S1) 1999.01 - 2003.10
ALFA ROMEOSPIDER (916_)936 A6.0003.2 V6 24V (916SXB00)31791762402003.04 - 2005.04Informacje o ALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.2 V6 24V (916SXB00) 2003.04 - 2005.04
AUDI100 C2 Avant (435, 436)YV1.6158863851977.07 - 1983.02Informacje o AUDI 100 C2 Avant (435, 436) 1.6 1977.07 - 1983.02
AUDI100 C2 Avant (435, 436)WH1.91921741001980.08 - 1982.07Informacje o AUDI 100 C2 Avant (435, 436) 1.9 1980.08 - 1982.07
AUDI100 C2 Avant (435, 436)WA2.01984851151977.08 - 1980.07Informacje o AUDI 100 C2 Avant (435, 436) 2.0 1977.08 - 1980.07
AUDI100 C2 Avant (435, 436)CN2.0 D198651701978.08 - 1983.02Informacje o AUDI 100 C2 Avant (435, 436) 2.0 D 1978.08 - 1983.02
AUDI100 C2 Avant (435, 436)WB, WE2.12144851151977.07 - 1983.02Informacje o AUDI 100 C2 Avant (435, 436) 2.1 1977.07 - 1983.02
AUDI100 C2 Avant (435, 436)WC, WG2.121441001361977.07 - 1983.02Informacje o AUDI 100 C2 Avant (435, 436) 2.1 1977.07 - 1983.02
AUDI100 C3 Avant (445, 446)DR, RS1.8178155751982.08 - 1987.12Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 1982.08 - 1987.12
AUDI100 C3 Avant (445, 446)DS, JW, NP1.8178166901983.08 - 1989.07Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 1983.08 - 1989.07
AUDI100 C3 Avant (445, 446)JW, NP1.8 quattro178166901984.10 - 1988.07Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 quattro 1984.10 - 1988.07
AUDI100 C3 Avant (445, 446)4B, PH1.8 Cat178166901985.03 - 1990.11Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 Cat 1985.03 - 1990.11
AUDI100 C3 Avant (445, 446)4B, PH1.8 Cat quattro178166901985.08 - 1990.10Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 Cat quattro 1985.08 - 1990.10
AUDI100 C3 Avant (445, 446)SH1.8178165881986.02 - 1990.07Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 1986.02 - 1990.07
AUDI100 C3 Avant (445, 446)SH1.8 quattro178165881986.08 - 1990.07Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 quattro 1986.08 - 1990.07
AUDI100 C3 Avant (445, 446)WH1.91921741001983.02 - 1984.07Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.9 1983.02 - 1984.07
AUDI100 C3 Avant (445, 446)DE2.0 TD198664871983.03 - 1987.10Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 TD 1983.03 - 1987.10
AUDI100 C3 Avant (445, 446)CN2.0 D198651701983.03 - 1990.11Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 D 1983.03 - 1990.11
AUDI100 C3 Avant (445, 446)NC2.0 TD1986741001988.03 - 1990.11Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 TD 1988.03 - 1990.11
AUDI100 C3 Avant (445, 446)KP2.0 E1994851151985.01 - 1987.12Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 E 1985.01 - 1987.12
AUDI100 C3 Avant (445, 446)SL2.01994831131986.09 - 1987.11Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 1986.09 - 1987.11
AUDI100 C3 Avant (445, 446)RT2.0 E Cat1994851151988.01 - 1990.11Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 E Cat 1988.01 - 1990.11
AUDI100 C3 Avant (445, 446)KF2.12144961311982.08 - 1984.07Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.1 1982.08 - 1984.07
AUDI100 C3 Avant (445, 446)WC2.121441001361982.08 - 1984.07Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.1 1982.08 - 1984.07
AUDI100 C3 Avant (445, 446)KU2.222261011371984.08 - 1988.12Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 1984.08 - 1988.12
AUDI100 C3 Avant (445, 446)KU2.2 quattro22261011371984.08 - 1988.12Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 quattro 1984.08 - 1988.12
AUDI100 C3 Avant (445, 446)KZ2.22226851151984.10 - 1986.09Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 1984.10 - 1986.09
AUDI100 C3 Avant (445, 446)PX2.2 E quattro2226881201985.08 - 1986.07Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 E quattro 1985.08 - 1986.07
AUDI100 C3 Avant (445, 446)MC2.2 Turbo quattro22261211651986.08 - 1990.11Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 Turbo quattro 1986.08 - 1990.11
AUDI100 C3 Avant (445, 446)MC2.2 Turbo22261211651986.08 - 1990.11Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 Turbo 1986.08 - 1990.11
AUDI100 C3 Avant (445, 446)HX, KU2.2 Cat22261011371989.06 - 1990.11Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 Cat 1989.06 - 1990.11
AUDI100 C3 Avant (445, 446)HX, KU2.2 Cat quattro22261011371989.06 - 1990.11Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 Cat quattro 1989.06 - 1990.11
AUDI100 C3 Avant (445, 446)NF2.3 E quattro23091001361986.08 - 1990.11Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.3 E quattro 1986.08 - 1990.11
AUDI100 C3 Avant (445, 446)NF2.323091001361986.08 - 1990.11Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.3 1986.08 - 1990.11
AUDI100 C3 Avant (445, 446)3D2.4 D237060821989.08 - 1990.11Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.4 D 1989.08 - 1990.11
AUDI100 C3 Avant (445, 446)1T2.5 TDI2461881201990.01 - 1990.11Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.5 TDI 1990.01 - 1990.11
AUDI100 C4 Avant (4A5)AAD2.0 E quattro1984851151990.12 - 1992.07Informacje o AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E quattro 1990.12 - 1992.07
AUDI100 C4 Avant (4A5)AAD, ABK2.0 E1984851151991.09 - 1994.07Informacje o AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E 1991.09 - 1994.07
AUDI100 C4 Avant (4A5)AAE2.0 E1984741001991.09 - 1994.07Informacje o AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E 1991.09 - 1994.07
AUDI100 C4 Avant (4A5)ACE2.0 E 16V19841031401992.07 - 1994.07Informacje o AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E 16V 1992.07 - 1994.07
AUDI100 C4 Avant (4A5)ACE2.0 E 16V quattro19841031401992.07 - 1994.07Informacje o AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E 16V quattro 1992.07 - 1994.07
AUDI100 C4 Avant (4A5)AAR2.3 E2309981331991.09 - 1994.07Informacje o AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.3 E 1991.09 - 1994.07
AUDI100 C4 Avant (4A5)AAR2.3 E quattro2309981331991.09 - 1994.07Informacje o AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.3 E quattro 1991.09 - 1994.07
AUDI100 C4 Avant (4A5)AAS2.4 D237060821990.12 - 1994.07Informacje o AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.4 D 1990.12 - 1994.07
AUDI100 C4 Avant (4A5)AAT, ABP2.5 TDI2461851151990.12 - 1994.07Informacje o AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI 1990.12 - 1994.07
AUDI100 C4 Avant (4A5)ABC2.625981101501992.03 - 1994.07Informacje o AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6 1992.03 - 1994.07
AUDI100 C4 Avant (4A5)ABC2.6 quattro25981101501992.07 - 1994.07Informacje o AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro 1992.07 - 1994.07
AUDI100 C4 Avant (4A5)ACZ2.625981021391993.07 - 1994.07Informacje o AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6 1993.07 - 1994.07
AUDI100 C4 Avant (4A5)AAH2.8 E quattro27711281741991.09 - 1994.07Informacje o AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.8 E quattro 1991.09 - 1994.07
AUDI100 C4 Avant (4A5)AAH2.8 E27711281741991.09 - 1994.07Informacje o AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.8 E 1991.09 - 1994.07
AUDI200 C3 Avant (447, 448)JY, KG2.1 Turbo quattro21441341821983.09 - 1988.01Informacje o AUDI 200 C3 Avant (447, 448) 2.1 Turbo quattro 1983.09 - 1988.01
AUDI200 C3 Avant (447, 448)MC2.2 Turbo quattro22261211651983.09 - 1990.12Informacje o AUDI 200 C3 Avant (447, 448) 2.2 Turbo quattro 1983.09 - 1990.12
AUDI200 C3 Avant (447, 448)1B2.2 Turbo quattro22261472001988.02 - 1991.12Informacje o AUDI 200 C3 Avant (447, 448) 2.2 Turbo quattro 1988.02 - 1991.12
AUDI200 C3 Avant (447, 448)3B2.2 20V Turbo quattro22261622201989.07 - 1990.12Informacje o AUDI 200 C3 Avant (447, 448) 2.2 20V Turbo quattro 1989.07 - 1990.12
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)SE1.4140048651986.08 - 1988.07Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.4 1986.08 - 1988.07
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)RA, SB1.6 TD158859801986.09 - 1991.08Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.6 TD 1986.09 - 1991.08
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)JK1.6 D158840541987.02 - 1989.07Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.6 D 1987.02 - 1989.07
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)RN1.6159555751986.09 - 1991.08Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.6 1986.09 - 1991.08
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)PP1.6159551701987.08 - 1991.09Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.6 1987.08 - 1991.09
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)ABB1.61595751021990.08 - 1991.10Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.6 1990.08 - 1991.10
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)DZ1.8 E1781821121986.06 - 1991.08Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.8 E 1986.06 - 1991.08
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)SF1.8 S178165881986.08 - 1990.01Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.8 S 1986.08 - 1990.01
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)SF1.8 S quattro178165881986.09 - 1990.07Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.8 S quattro 1986.09 - 1990.07
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)DZ1.8 E quattro1781821121986.09 - 1991.08Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.8 E quattro 1986.09 - 1991.08
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)PM, JN, NE1.8 S quattro178166901986.09 - 1991.09Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.8 S quattro 1986.09 - 1991.09
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)JV, PM, JN, NE1.8 S178166901986.09 - 1991.10Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.8 S 1986.09 - 1991.10
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)RU1.8178155751986.10 - 1990.01Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.8 1986.10 - 1990.01
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)SD1.81847831131986.09 - 1988.07Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.8 1986.09 - 1988.07
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)SD1.8 quattro1847831131986.09 - 1990.08Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.8 quattro 1986.09 - 1990.08
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)1Y1.9 D189650681989.08 - 1991.08Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 1.9 D 1989.08 - 1991.08
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)3A2.0 quattro1984821121988.08 - 1990.07Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 2.0 quattro 1988.08 - 1990.07
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)3A2.0 E quattro1984831131988.08 - 1990.09Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E quattro 1988.08 - 1990.09
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)3A2.0 E1984831131988.08 - 1990.10Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E 1988.08 - 1990.10
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)6A2.0 E 16V quattro19841011371990.03 - 1991.08Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E 16V quattro 1990.03 - 1991.08
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)6A2.0 E 16V19841011371990.03 - 1991.09Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 2.0 E 16V 1990.03 - 1991.09
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)AAD2.01984821121990.10 - 1991.08Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 2.0 1990.10 - 1991.08
AUDI80 B3 sedan (893, 894, 8A2)AAD2.0 quattro1984851151990.10 - 1991.08Informacje o AUDI 80 B3 sedan (893, 894, 8A2) 2.0 quattro 1990.10 - 1991.08
AUDI80 B4 Avant (8C5)ADA1.6 E1595741011993.06 - 1996.01Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.6 E 1993.06 - 1996.01
AUDI80 B4 Avant (8C5)AAZ1.9 TD189655751991.09 - 1994.12Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.9 TD 1991.09 - 1994.12
AUDI80 B4 Avant (8C5)1Z1.9 TDI189666901992.07 - 1996.01Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.9 TDI 1992.07 - 1996.01
AUDI80 B4 Avant (8C5)ABK2.0 E1984851151992.07 - 1996.01Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E 1992.07 - 1996.01
AUDI80 B4 Avant (8C5)ABT2.0198466901992.07 - 1996.01Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 1992.07 - 1996.01
AUDI80 B4 Avant (8C5)ACE2.0 E 16V quattro19841031401992.12 - 1995.07Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E 16V quattro 1992.12 - 1995.07
AUDI80 B4 Avant (8C5)ACE2.0 E 16V19841031401993.02 - 1996.01Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E 16V 1993.02 - 1996.01
AUDI80 B4 Avant (8C5)ADW2.0 quattro1984791071993.11 - 1996.01Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 quattro 1993.11 - 1996.01
AUDI80 B4 Avant (8C5)ABYS2 quattro22261692301993.02 - 1995.07Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) S2 quattro 1993.02 - 1995.07
AUDI80 B4 Avant (8C5)ADURS2 quattro22262323151994.03 - 1995.05Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) RS2 quattro 1994.03 - 1995.05
AUDI80 B4 Avant (8C5)NG2.3 E quattro2309981331991.09 - 1994.11Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.3 E quattro 1991.09 - 1994.11
AUDI80 B4 Avant (8C5)NG2.3 E2309981331992.07 - 1996.01Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.3 E 1992.07 - 1996.01
AUDI80 B4 Avant (8C5)ABC2.6 quattro25981101501992.07 - 1995.07Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6 quattro 1992.07 - 1995.07
AUDI80 B4 Avant (8C5)ABC2.625981101501992.07 - 1996.01Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6 1992.07 - 1996.01
AUDI80 B4 Avant (8C5)AAH2.827711281741991.09 - 1996.01Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.8 1991.09 - 1996.01
AUDI80 B4 Avant (8C5)AAH2.8 quattro27711281741992.08 - 1995.07Informacje o AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.8 quattro 1992.08 - 1995.07
AUDI90 B3 (893, 894, 8A2)RA, SB1.6 TD158859801987.04 - 1991.09Informacje o AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 1.6 TD 1987.04 - 1991.09
AUDI90 B3 (893, 894, 8A2)6A2.0 quattro19841011371989.08 - 1990.07Informacje o AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 quattro 1989.08 - 1990.07
AUDI90 B3 (893, 894, 8A2)PS2.01994851151988.07 - 1991.09Informacje o AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 1988.07 - 1991.09
AUDI90 B3 (893, 894, 8A2)NM2.0 20 V quattro19941181601988.08 - 1991.09Informacje o AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 20 V quattro 1988.08 - 1991.09
AUDI90 B3 (893, 894, 8A2)NM2.0 20 V19941181601989.08 - 1991.07Informacje o AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 20 V 1989.08 - 1991.07
AUDI90 B3 (893, 894, 8A2)KV2.2 E22261001361987.04 - 1991.07Informacje o AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.2 E 1987.04 - 1991.07
AUDI90 B3 (893, 894, 8A2)KV2.2 E quattro22261001361987.04 - 1991.09Informacje o AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.2 E quattro 1987.04 - 1991.09
AUDI90 B3 (893, 894, 8A2)NG2.3 E23091001361987.04 - 1991.07Informacje o AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E 1987.04 - 1991.07
AUDI90 B3 (893, 894, 8A2)NG2.3 E quattro2309981331987.04 - 1991.09Informacje o AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E quattro 1987.04 - 1991.09
AUDI90 B3 (893, 894, 8A2)NG2.3 E2309981331987.04 - 1991.09Informacje o AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E 1987.04 - 1991.09
AUDI90 B3 (893, 894, 8A2)7A2.3 E 20V quattro23091251701988.06 - 1991.09Informacje o AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E 20V quattro 1988.06 - 1991.09
AUDI90 B3 (893, 894, 8A2)7A2.3 E 20V23091251701988.08 - 1991.07Informacje o AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E 20V 1988.08 - 1991.07
AUDI90 B3 (893, 894, 8A2)7A2.3 E 20V23091231671990.04 - 1991.07Informacje o AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E 20V 1990.04 - 1991.07
AUDI90 B3 (893, 894, 8A2)7A2.3 E 20V quattro23091231671990.04 - 1991.09Informacje o AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E 20V quattro 1990.04 - 1991.09
AUDIA6 C4 Avant (4A5)ADR1.8 quattro1781921251995.12 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.8 quattro 1995.12 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)ADR1.81781921251995.12 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.8 1995.12 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)1Z, AHU1.9 TDI189666901994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.9 TDI 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)ADW2.01984791071994.06 - 1995.07Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 1994.06 - 1995.07
AUDIA6 C4 Avant (4A5)AAE2.01984741001994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)ACE2.0 16V quattro19841031401994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 16V quattro 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)ACE2.0 16V19841031401994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 16V 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)ABK2.01984851151994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)AANS6 Turbo quattro22261692301994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) S6 Turbo quattro 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)AAR2.32309981331994.06 - 1995.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.3 1994.06 - 1995.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)AAR2.3 quattro2309981331994.06 - 1995.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.3 quattro 1994.06 - 1995.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)AFM2.423931101501996.07 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.4 1996.07 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)AAT2.5 TDI2461851161994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)AEL2.5 TDI24611031401994.08 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI 1994.08 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)AEL2.5 TDI quattro24611031401995.07 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI quattro 1995.07 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)ACZ2.625981021391994.06 - 1997.02Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 1994.06 - 1997.02
AUDIA6 C4 Avant (4A5)ABC2.6 quattro25981101501994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)ABC2.625981101501994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)AAH, AFC2.827711281741994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)AAH, AFC2.8 quattro27711281741994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)ACK2.8 quattro27711421931995.12 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro 1995.12 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)ACK2.827711421931995.12 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 1995.12 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)AECS6 4.2 quattro41722132901994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) S6 4.2 quattro 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 C5 Avant (4B5)ANK, AQJ, BBDS6 quattro41722503401999.09 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 Avant (4B5) S6 quattro 1999.09 - 2005.01
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)YN1.6158855751980.07 - 1981.08Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.6 1980.07 - 1981.08
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)DD1.8178155751981.08 - 1983.07Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 1981.08 - 1983.07
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)DS, JV1.8 GT178166901982.09 - 1988.10Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT 1982.09 - 1988.10
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)JN1.8 GT178168931985.01 - 1988.07Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT 1985.01 - 1988.07
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)SF1.8 GT178165881986.04 - 1988.10Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT 1986.04 - 1988.10
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)PV1.8 GT1781791071986.08 - 1987.10Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT 1986.08 - 1987.10
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)DZ1.8 GT1781821121986.08 - 1988.10Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT 1986.08 - 1988.10
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)WN1.91921851151980.08 - 1983.07Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.9 1980.08 - 1983.07
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)HP, JS2.01994851151983.09 - 1986.07Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.0 1983.09 - 1986.07
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)SK2.01994831131986.03 - 1988.04Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.0 1986.03 - 1988.04
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)WE2.1 GT2144791071981.01 - 1983.07Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.1 GT 1981.01 - 1983.07
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)KE, KL2.1 GT2144961311982.09 - 1987.10Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.1 GT 1982.09 - 1987.10
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)KX2.2 GT2226851151981.07 - 1987.10Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 GT 1981.07 - 1987.10
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)HY, KV2.2 GT22261001361984.09 - 1988.10Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 GT 1984.09 - 1988.10
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)KV2.2 quattro22261001361984.10 - 1988.10Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 quattro 1984.10 - 1988.10
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)JT2.2 quattro2226881201985.08 - 1988.10Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 quattro 1985.08 - 1988.10
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)NG2.32309981331986.08 - 1987.07Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.3 1986.08 - 1987.07
AUDICOUPE B2 (81, 855, 856)NG2.3 quattro2309981331987.01 - 1987.12Informacje o AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.3 quattro 1987.01 - 1987.12
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)DZ1.81781821121989.08 - 1991.07Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 1.8 1989.08 - 1991.07
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)3A2.01984831131989.05 - 1990.03Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 1989.05 - 1990.03
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)AAD, ABK2.01984851151989.05 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 1989.05 - 1996.12
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)6A2.0 16 V19841011371992.01 - 1992.07Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 16 V 1992.01 - 1992.07
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)ACE2.0 16 V19841031401992.08 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 16 V 1992.08 - 1996.12
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)NM2.0 20 V quattro19941181601989.08 - 1991.07Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 20 V quattro 1989.08 - 1991.07
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)NM2.0 20 V19941181601989.08 - 1991.07Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 20 V 1989.08 - 1991.07
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)KV2.2 quattro22261001361988.11 - 1991.07Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.2 quattro 1988.11 - 1991.07
AUDICOUPE B3 (89, 8B3) 2.222261001361988.11 - 1991.07Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.2 1988.11 - 1991.07
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)NG2.323091001361988.10 - 1994.07Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3 1988.10 - 1994.07
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)7A2.3 20V quattro23091251701988.11 - 1991.07Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3 20V quattro 1988.11 - 1991.07
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)NG2.3 quattro23091001361988.11 - 1992.12Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3 quattro 1988.11 - 1992.12
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)7A2.3 20V23091251701989.08 - 1991.07Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3 20V 1989.08 - 1991.07
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)NG2.32309981331990.03 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3 1990.03 - 1996.12
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)ABC2.625981101501992.08 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.6 1992.08 - 1996.12
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)ABC2.6 quattro25981101501992.08 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.6 quattro 1992.08 - 1996.12
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)AAH2.8 quattro27711281741991.08 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.8 quattro 1991.08 - 1996.12
AUDICOUPE B3 (89, 8B3)AAH2.827711281741991.09 - 1996.12Informacje o AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.8 1991.09 - 1996.12
AUDIQUATTRO (85)GV, WR2.1 Turbo21441472001980.07 - 1987.07Informacje o AUDI QUATTRO (85) 2.1 Turbo 1980.07 - 1987.07
AUDIQUATTRO (85)WX2.1 Turbo quattro21441191621982.02 - 1989.07Informacje o AUDI QUATTRO (85) 2.1 Turbo quattro 1982.02 - 1989.07
AUDIQUATTRO (85)KW2.1 20V Turbo21442253061984.05 - 1987.07Informacje o AUDI QUATTRO (85) 2.1 20V Turbo 1984.05 - 1987.07
AUDIQUATTRO (85)HY, KV2.2 quattro22261001361984.12 - 1987.07Informacje o AUDI QUATTRO (85) 2.2 quattro 1984.12 - 1987.07
AUDIQUATTRO (85)JT2.2 quattro2226891211984.12 - 1987.07Informacje o AUDI QUATTRO (85) 2.2 quattro 1984.12 - 1987.07
AUDIQUATTRO (85)MB2.2 Turbo22261472001987.08 - 1989.07Informacje o AUDI QUATTRO (85) 2.2 Turbo 1987.08 - 1989.07
AUDIQUATTRO (85)RR2.2 20V Turbo22261622201989.08 - 1991.07Informacje o AUDI QUATTRO (85) 2.2 20V Turbo 1989.08 - 1991.07
BMW3 (E21)M10 B16 (164VA)316157366901975.08 - 1980.08Informacje o BMW 3 (E21) 316 1975.08 - 1980.08
BMW3 (E21)M10 B16 (164VB)315157355751981.03 - 1984.03Informacje o BMW 3 (E21) 315 1981.03 - 1984.03
BMW3 (E21)M10 B18 (184VA)318176672981975.08 - 1980.08Informacje o BMW 3 (E21) 318 1975.08 - 1980.08
BMW3 (E21)M10 B18 (184VA)318 i1766771051979.11 - 1982.08Informacje o BMW 3 (E21) 318 i 1979.11 - 1982.08
BMW3 (E21)M10 B18 (184VC)316176666901980.09 - 1982.12Informacje o BMW 3 (E21) 316 1980.09 - 1982.12
BMW3 (E21)M20 B20 (206VA)320/61990901221977.08 - 1982.10Informacje o BMW 3 (E21) 320/6 1977.08 - 1982.10
BMW3 (E21)M20 B23 (236EA)323 i23161051431978.01 - 1982.10Informacje o BMW 3 (E21) 323 i 1978.01 - 1982.10
BMW3 (E30)M10 B18 (184EA), M10 B18 (184EB), M10 B18 (184EZ)318 i1766771051982.09 - 1987.08Informacje o BMW 3 (E30) 318 i 1982.09 - 1987.08
BMW3 (E30)M10 B18 (184VD)316 (Ecotronic)176666901983.09 - 1988.06Informacje o BMW 3 (E30) 316 (Ecotronic) 1983.09 - 1988.06
BMW3 (E30)M10 B18 (184VD)316176666901983.09 - 1988.06Informacje o BMW 3 (E30) 316 1983.09 - 1988.06
BMW3 (E30)M10 B18 (184KA)318 i1766751021984.12 - 1988.08Informacje o BMW 3 (E30) 318 i 1984.12 - 1988.08
BMW3 (E30)M10 B18 (184KA)316 i1766751021987.08 - 1988.08Informacje o BMW 3 (E30) 316 i 1987.08 - 1988.08
BMW3 (E30)M20 B20 (206KA)320 i1990951291986.10 - 1991.04Informacje o BMW 3 (E30) 320 i 1986.10 - 1991.04
BMW3 (E30)M21 D24 (246DA), M21 D24 (246DB)324 d244363861985.09 - 1990.12Informacje o BMW 3 (E30) 324 d 1985.09 - 1990.12
BMW3 (E30)M20 B25 (256E2)325 i24941261711983.09 - 1989.11Informacje o BMW 3 (E30) 325 i 1983.09 - 1989.11
BMW3 (E30)M20 B25 (256E1), M20 B25 (256E2), M20 B25 (256EX), M20 B25 (256K1)325 i X24941261711986.03 - 1987.12Informacje o BMW 3 (E30) 325 i X 1986.03 - 1987.12
BMW3 (E30)M20 B25 (256E1), M20 B25 (256E2), M20 B25 (256EX), M20 B25 (256K1)325 i X24941251701986.09 - 1991.08Informacje o BMW 3 (E30) 325 i X 1986.09 - 1991.08
BMW3 (E30)M20 B25 (256E1), M20 B25 (256E2), M20 B25 (256EX), M20 B25 (256K1)325 i24941251701986.12 - 1991.06Informacje o BMW 3 (E30) 325 i 1986.12 - 1991.06
BMW3 (E30)M20 B27 (276KA), M20 B27 (276KB)325 e 2.72693901221983.10 - 1988.12Informacje o BMW 3 (E30) 325 e 2.7 1983.10 - 1988.12
BMW3 (E30)M20 B27 (276KB)325 e 2.72693951291985.01 - 1987.08Informacje o BMW 3 (E30) 325 e 2.7 1985.01 - 1987.08
BMW3 kabriolet (E30)M10 B18 (184EA), M10 B18 (184EB), M10 B18 (184EZ)318 i Baur TC1766771051982.09 - 1990.06Informacje o BMW 3 kabriolet (E30) 318 i Baur TC 1982.09 - 1990.06
BMW3 kabriolet (E30)M10 B18 (184VD)318 Baur TC176666901983.09 - 1988.06Informacje o BMW 3 kabriolet (E30) 318 Baur TC 1983.09 - 1988.06
BMW3 kabriolet (E30)M20 B20 (206KA)320 i1990951291986.05 - 1993.11Informacje o BMW 3 kabriolet (E30) 320 i 1986.05 - 1993.11
BMW3 kabriolet (E30)M20 B25 (256E2)325 i24941261711985.12 - 1987.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E30) 325 i 1985.12 - 1987.12
BMW3 kabriolet (E30)M20 B25 (256E2), M20 B25 (256EX), M20 B25 (256K1)325 i24941251701987.08 - 1993.11Informacje o BMW 3 kabriolet (E30) 325 i 1987.08 - 1993.11
BMW3 Touring (E30)M20 B20 (206KA)320 i1991951291988.01 - 1991.12Informacje o BMW 3 Touring (E30) 320 i 1988.01 - 1991.12
BMW3 Touring (E30)M20 B25 (256K1)325 i24941251701987.07 - 1993.03Informacje o BMW 3 Touring (E30) 325 i 1987.07 - 1993.03
BMW3 Touring (E30)M20 B25 (256K1)325 i X24941251701988.06 - 1993.10Informacje o BMW 3 Touring (E30) 325 i X 1988.06 - 1993.10
BMW5 (E28)M10 B18 (184EB)518 i1766771051981.05 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 518 i 1981.05 - 1987.12
BMW5 (E28)M10 B18 (184VC), M10 B18 (184VD)518176666901981.06 - 1984.09Informacje o BMW 5 (E28) 518 1981.06 - 1984.09
BMW5 (E28)M20 B20 (206EA), M20 B20 (206EB), M20 B20 (206EC), M20 B20 (206EZ)520 i1990921251981.06 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 520 i 1981.06 - 1987.12
BMW5 (E28)M20 B20 (206KA)520 i1990951291985.08 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 520 i 1985.08 - 1987.12
BMW5 (E28)M21 D24 (246TA)524 td2443851151983.09 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 524 td 1983.09 - 1987.12
BMW5 (E28)M21 D24 (246DA)524 d244363861986.03 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 524 d 1986.03 - 1987.12
BMW5 (E28)M30 B25 (256EA)525 i24941101501981.06 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 525 i 1981.06 - 1987.12
BMW5 (E28)M20 B27 (276KA), M20 B27 (276KB)525 e2693901221981.09 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 525 e 1981.09 - 1987.12
BMW5 (E28)M20 B27 (276EA)525 e2693921251983.03 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 525 e 1983.03 - 1987.12
BMW5 (E28)M20 B27 (276EB), M20 B27 (276KB)525 e2693951291985.09 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 525 e 1985.09 - 1987.12
BMW5 (E28)M30 B28 (286EA)528 i27881351841981.06 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 528 i 1981.06 - 1987.12
BMW5 (E28)M30 B34 (346EC)535 i34301622201985.01 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 535 i 1985.01 - 1987.12
BMW5 (E28)M30 B34 (346KA)535 i, M 535 i34301411921985.01 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1985.01 - 1987.12
BMW5 (E28)M30 B34 (346KA)535 i, M 535 i34301361851985.01 - 1987.12Informacje o BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1985.01 - 1987.12
CITROËNJUMPER Autobus (230P)D8C (XUD9UTF)1.9 TD190568921994.02 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 1.9 TD 1994.02 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)D8C (XUD9UTF)1.9 TD190566901994.08 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 1.9 TD 1994.08 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)D9B (XUD9A/U)1.9 D190551691999.01 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 1.9 D 1999.01 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)RFW (XU10J2U)2.01998801091994.02 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.0 1994.02 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)RFW (XU10J2U)2.0 4x41998801091996.08 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.0 4x4 1996.08 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)T8A (DJ5T)2.5 TD2446761031994.08 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 TD 1994.08 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)T9A (DJ5)2.5 D244663861994.08 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 D 1994.08 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)T8A (DJ5T)2.5 TD 4x42446761031996.08 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 TD 4x4 1996.08 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)T9A (DJ5)2.5 D 4x4244663861996.08 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 D 4x4 1996.08 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)8140.63 (F28D)2.8 D279864871999.01 - 2002.02Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.8 D 1999.01 - 2002.02
CITROËNJUMPER Autobus (230P)8140.43S2.8 HDi2798941282000.09 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.8 HDi 2000.09 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (230P)8140.43S2.8 HDi 4x42798941282000.09 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.8 HDi 4x4 2000.09 - 2002.04
CITROËNJUMPER Autobus (244, Z_)XU10J22.01998811102002.04 - Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.0 2002.04 -
CITROËNJUMPER Autobus (244, Z_)XU10J22.0 bivalent1998811102003.02 - Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.0 bivalent 2003.02 -
CITROËNJUMPER Autobus (244, Z_)4HY (DW12UTED)2.2 HDi2179741012002.04 - Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.2 HDi 2002.04 -
CITROËNJUMPER Autobus (244, Z_)8140.43S2.8 HDi2798941282002.04 - Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi 2002.04 -
CITROËNJUMPER Autobus (244, Z_)8140.43S2.8 HDi Napęd na wszystkie koła2798941282002.04 - Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi Napęd na wszystkie koła 2002.04 -
CITROËNJUMPER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi2798771052003.06 - 2006.06Informacje o CITROËN JUMPER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi 2003.06 - 2006.06
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)D8C (XUD9UTF)1.9 TD190568921994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 1.9 TD 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)DHX (XUD9TF/BTF)1.9 TD190566901994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 1.9 TD 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)RFW (XU10J2U)2.01998801091994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 2.0 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)T8A (DJ5T)2.5 TD2446761031994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 2.5 TD 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)T9A (DJ5)2.5 D244663861994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 2.5 D 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)THX (DJ5TED)2.5 TDi2446791071996.12 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 2.5 TDi 1996.12 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)THX (DJ5TED)2.5 TDi 4x42446791072000.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 2.5 TDi 4x4 2000.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)T9A (DJ5)2.5 D 4x4244663862000.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 2.5 D 4x4 2000.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)8140.63 (F28D)2.8 D279864871999.01 - 2002.02Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 2.8 D 1999.01 - 2002.02
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (230)8140.43S2.8 HDi2798941282000.09 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (230) 2.8 HDi 2000.09 - 2002.04
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (244)RHV (DW10UTD)2.0 HDi199762842002.04 - Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (244) 2.0 HDi 2002.04 -
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (244)4HY (DW12UTED)2.2 HDi2179741012002.02 - 2006.06Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (244) 2.2 HDi 2002.02 - 2006.06
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (244)4HY (DW12UTED)2.2 HDi2179741012002.04 - Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (244) 2.2 HDi 2002.04 -
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (244)F28TDCR2.8 HDi 4x42798941282002.02 - 2006.06Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi 4x4 2002.02 - 2006.06
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (244)8140.43S2.8 HDi2798941282002.04 - Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi 2002.04 -
CITROËNJUMPER Platforma / podwozie (244)8140.43N2.8 HDi27981071462004.05 - Informacje o CITROËN JUMPER Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi 2004.05 -
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)D9B (XUD9A/U)1.9 D190551691994.02 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 1.9 D 1994.02 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)D8C (XUD9UTF)1.9 TD190568921994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 1.9 TD 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)DHX (XUD9TF/BTF)1.9 TD190566901994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 1.9 TD 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)RHV (DW10TD)2.0 HDI199762842001.11 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.0 HDI 2001.11 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)RFW (XU10J2U)2.01998801091994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.0 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)T9A (DJ5)2.5 D244663861994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.5 D 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)T8A (DJ5T)2.5 TD2446761031994.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.5 TD 1994.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)T9A (DJ5)2.5 D 4x4244663862000.03 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.5 D 4x4 2000.03 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)8140.63 (F28D)2.8 D279864871999.01 - 2002.02Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.8 D 1999.01 - 2002.02
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)8140.43S2.8 HDi 4x42798941282000.09 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.8 HDi 4x4 2000.09 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (230L)8140.43S2.8 HDi2798941282000.09 - 2002.04Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (230L) 2.8 HDi 2000.09 - 2002.04
CITROËNJUMPER Skrzynia (244)RHV (DW10UTD)2.0 HDi199762842002.04 - Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (244) 2.0 HDi 2002.04 -
CITROËNJUMPER Skrzynia (244)XU10J22.01998811102002.04 - Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (244) 2.0 2002.04 -
CITROËNJUMPER Skrzynia (244)XU10J22.0 bivalent1998811102003.02 - Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (244) 2.0 bivalent 2003.02 -
CITROËNJUMPER Skrzynia (244)4HY (DW12UTED)2.2 HDi2179741012002.04 - Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (244) 2.2 HDi 2002.04 -
CITROËNJUMPER Skrzynia (244)8140.43S2.8 HDi 4x42798941282002.04 - Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (244) 2.8 HDi 4x4 2002.04 -
CITROËNJUMPER Skrzynia (244)8140.43S2.8 HDi2798941282002.04 - Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (244) 2.8 HDi 2002.04 -
CITROËNJUMPER Skrzynia (244) 2.8 HDi2798771052003.06 - 2006.06Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (244) 2.8 HDi 2003.06 - 2006.06
CITROËNJUMPER Skrzynia (244)8140.43N2.8 HDi27981071462004.05 - Informacje o CITROËN JUMPER Skrzynia (244) 2.8 HDi 2004.05 -
DODGESPRINTER 2500 Cab & Chassis 2.7 D26851151562003.09 - 2006.12Informacje o DODGE SPRINTER 2500 Cab & Chassis 2.7 D 2003.09 - 2006.12
DODGESPRINTER 2500 Standard Cargo Van (VA) 2.7 D26851151562003.09 - 2006.12Informacje o DODGE SPRINTER 2500 Standard Cargo Van (VA) 2.7 D 2003.09 - 2006.12
DODGESPRINTER 2500 Standard Passenger Van 2.7 D26851151562003.09 - 2006.12Informacje o DODGE SPRINTER 2500 Standard Passenger Van 2.7 D 2003.09 - 2006.12
DODGESPRINTER 3500 Cab & Chassis 2.7 D26851151562005.01 - 2006.12Informacje o DODGE SPRINTER 3500 Cab & Chassis 2.7 D 2005.01 - 2006.12
DODGESPRINTER 3500 Standard Cargo Van 2.7 D26851151562002.09 - 2006.12Informacje o DODGE SPRINTER 3500 Standard Cargo Van 2.7 D 2002.09 - 2006.12
FIATCOUPE (175_)183 A1.0001.8 16V1747961311996.03 - 2000.08Informacje o FIAT COUPE (175_) 1.8 16V 1996.03 - 2000.08
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)223 A5.0001.2 (223ZXA1A)124248652001.03 - Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.2 (223ZXA1A) 2001.03 -
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)188 A9.000, 188 A8.0001.3 JTD 16V124851702004.05 - 2006.12Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.3 JTD 16V 2004.05 - 2006.12
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)199 A2.0001.3 D Multijet124855752005.10 - 2010.01Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.3 D Multijet 2005.10 - 2010.01
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)223 A9.0001.3 JTD 16V Multijet124862842006.08 - Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.3 JTD 16V Multijet 2006.08 -
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)350 A1.0001.4136857772005.10 - Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.4 2005.10 -
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)182 B6.0001.6 16V (223ZXD1A)1596761032001.10 - Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.6 16V (223ZXD1A) 2001.10 -
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)182 B6.0001.6 16V1596781062001.11 - 2003.08Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.6 16V 2001.11 - 2003.08
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)182 B6.0001.6 Natural Power (223WXD1A)159668922004.02 - 2009.07Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.6 Natural Power (223WXD1A) 2004.02 - 2009.07
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)223 A6.0001.9 D (223ZXB1A)191046632001.03 - Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.9 D (223ZXB1A) 2001.03 -
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)182 B9.0001.9 JTD (223ZXE1A)1910741002001.10 - Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.9 JTD (223ZXE1A) 2001.10 -
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)223 A7.000, 223 B1.0001.9 JTD1910771052003.07 - Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.9 JTD 2003.07 -
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)186 A9.0001.9 JTD Multijet1910881202006.12 - Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.9 JTD Multijet 2006.12 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)223 A5.0001.2 (223AXA1A)124248652001.03 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) 2001.03 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)188 A9.0001.3 JTD 16V124851702004.12 - 2005.05Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.3 JTD 16V 2004.12 - 2005.05
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)199 A2.0001.3 JTD124855752005.05 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.3 JTD 2005.05 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)223 A9.0001.3 D Multijet124862842005.10 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.3 D Multijet 2005.10 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)350 A1.0001.4136857772005.10 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.4 2005.10 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)310 A2.0111.4136863862009.08 - 2013.08Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.4 2009.08 - 2013.08
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)310 A2.0111.4 Flex (119107, 119307)136863862009.11 - 2016.12Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.4 Flex (119107, 119307) 2009.11 - 2016.12
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)182 B6.0001.6 16V (223AXD1A)1596761032001.10 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.6 16V (223AXD1A) 2001.10 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)182 B6.0001.6159668922002.09 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.6 2002.09 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)182 B6.0001.6 Natural Power1596761032002.09 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.6 Natural Power 2002.09 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)182 B6.0001.6 Natural Power (223AXD1A)159668922005.11 - 2009.07Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.6 Natural Power (223AXD1A) 2005.11 - 2009.07
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)223 A6.0001.9 D (223AXB1A)191046632001.03 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.9 D (223AXB1A) 2001.03 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)182 B9.000, 223 B2.0001.9 JTD (223AXE1A)1910741002001.10 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.9 JTD (223AXE1A) 2001.10 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)223 A7.000, 223 B1.0001.9 JTD1910771052003.07 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.9 JTD 2003.07 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)186 A9.0001.9 D Multijet1910881202005.10 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.9 D Multijet 2005.10 -
FIATDUCATO Autobus (230_)8140.43S2.8 JTD 4x42798941282000.11 - 2002.04Informacje o FIAT DUCATO Autobus (230_) 2.8 JTD 4x4 2000.11 - 2002.04
FIATDUCATO Autobus (230_)8140.43S2.8 JTD2798941282000.11 - 2002.04Informacje o FIAT DUCATO Autobus (230_) 2.8 JTD 2000.11 - 2002.04
FIATDUCATO Autobus (244_)RHV2.0 JTD199762842002.04 - Informacje o FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.0 JTD 2002.04 -
FIATDUCATO Autobus (244_)RFL2.01998811102002.04 - Informacje o FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.0 2002.04 -
FIATDUCATO Autobus (244_)RFL2.0 4x41998811102002.05 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.0 4x4 2002.05 - 2006.07
FIATDUCATO Autobus (244_)RFL2.0 Bipower1998811102002.11 - Informacje o FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.0 Bipower 2002.11 -
FIATDUCATO Autobus (244_)RFL2.0 LPG199871972002.11 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.0 LPG 2002.11 - 2006.07
FIATDUCATO Autobus (244_)F1AE0481C2.3 JTD2286811102002.04 - Informacje o FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.3 JTD 2002.04 -
FIATDUCATO Autobus (244_)8140.43S2.8 JTD2798941282002.04 - Informacje o FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.8 JTD 2002.04 -
FIATDUCATO Autobus (244_)8140.43S2.8 JTD 4x42798941282002.07 - Informacje o FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.8 JTD 4x4 2002.07 -
FIATDUCATO Autobus (244_)8140.432.8 TD2799901222003.11 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.8 TD 2003.11 - 2006.07
FIATDUCATO Autobus (244_)8140.432.8 TD 4x42799901222003.11 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.8 TD 4x4 2003.11 - 2006.07
FIATDUCATO Autobus (244_)8140.43N2.8 JTD28001071452004.04 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.8 JTD 2004.04 - 2006.07
FIATDUCATO Platforma / podwozie (230_)8140.43S2.8 JTD2798941282000.11 - 2002.04Informacje o FIAT DUCATO Platforma / podwozie (230_) 2.8 JTD 2000.11 - 2002.04
FIATDUCATO Platforma / podwozie (230_)8140.43S2.8 JTD 4x42798941282001.10 - 2002.04Informacje o FIAT DUCATO Platforma / podwozie (230_) 2.8 JTD 4x4 2001.10 - 2002.04
FIATDUCATO Platforma / podwozie (244_)RHV2.0 JTD199762842002.04 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Platforma / podwozie (244_) 2.0 JTD 2002.04 - 2006.07
FIATDUCATO Platforma / podwozie (244_)F1AE0481C2.3 JTD2286811102002.04 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Platforma / podwozie (244_) 2.3 JTD 2002.04 - 2006.07
FIATDUCATO Platforma / podwozie (244_)8140.43S2.8 JTD2798941282002.04 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Platforma / podwozie (244_) 2.8 JTD 2002.04 - 2006.07
FIATDUCATO Platforma / podwozie (244_)8140.43S2.8 JTD 4x42798941282002.10 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Platforma / podwozie (244_) 2.8 JTD 4x4 2002.10 - 2006.07
FIATDUCATO Platforma / podwozie (244_)8140.432.8 JTD2799901222003.11 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Platforma / podwozie (244_) 2.8 JTD 2003.11 - 2006.07
FIATDUCATO Platforma / podwozie (244_)8140.432.8 JTD 4x42799901222003.11 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Platforma / podwozie (244_) 2.8 JTD 4x4 2003.11 - 2006.07
FIATDUCATO Platforma / podwozie (244_)8140.43N2.8 JTD Power28001071462004.05 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Platforma / podwozie (244_) 2.8 JTD Power 2004.05 - 2006.07
FIATDUCATO Skrzynia (230_)8140.43S2.8 JTD 4x42798941282000.11 - 2002.04Informacje o FIAT DUCATO Skrzynia (230_) 2.8 JTD 4x4 2000.11 - 2002.04
FIATDUCATO Skrzynia (230_)8140.43S2.8 JTD2798941282000.11 - 2002.04Informacje o FIAT DUCATO Skrzynia (230_) 2.8 JTD 2000.11 - 2002.04
FIATDUCATO Skrzynia (244_)RHV2.0 JTD199762842002.04 - Informacje o FIAT DUCATO Skrzynia (244_) 2.0 JTD 2002.04 -
FIATDUCATO Skrzynia (244_)RFL2.01998811102002.04 - Informacje o FIAT DUCATO Skrzynia (244_) 2.0 2002.04 -
FIATDUCATO Skrzynia (244_)RFL2.0 4x41998811102002.05 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Skrzynia (244_) 2.0 4x4 2002.05 - 2006.07
FIATDUCATO Skrzynia (244_)RFL2.0 Bipower1998811102002.11 - Informacje o FIAT DUCATO Skrzynia (244_) 2.0 Bipower 2002.11 -
FIATDUCATO Skrzynia (244_)RFL2.0 LPG199871972002.11 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Skrzynia (244_) 2.0 LPG 2002.11 - 2006.07
FIATDUCATO Skrzynia (244_)F1AE0481C2.3 JTD2286811102002.04 - Informacje o FIAT DUCATO Skrzynia (244_) 2.3 JTD 2002.04 -
FIATDUCATO Skrzynia (244_)8140.43S2.8 JTD2798941282002.04 - Informacje o FIAT DUCATO Skrzynia (244_) 2.8 JTD 2002.04 -
FIATDUCATO Skrzynia (244_)8140.43S2.8 JTD 4x42798941282002.07 - Informacje o FIAT DUCATO Skrzynia (244_) 2.8 JTD 4x4 2002.07 -
FIATDUCATO Skrzynia (244_)8140.432.8 TD2799901222002.04 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Skrzynia (244_) 2.8 TD 2002.04 - 2006.07
FIATDUCATO Skrzynia (244_)8140.432.8 TD 4x42799901222003.11 - 2006.07Informacje o FIAT DUCATO Skrzynia (244_) 2.8 TD 4x4 2003.11 - 2006.07
FIATDUCATO Skrzynia (244_)8140.43N2.8 JTD Power28001071462004.05 - Informacje o FIAT DUCATO Skrzynia (244_) 2.8 JTD Power 2004.05 -
FIATMAREA (185_)182 B2.0001.2 16V124260821998.10 - 2002.05Informacje o FIAT MAREA (185_) 1.2 16V 1998.10 - 2002.05
FIATMAREA (185_)182 A3.0001.4 80 12V137059801996.09 - 2002.05Informacje o FIAT MAREA (185_) 1.4 80 12V 1996.09 - 2002.05
FIATMAREA (185_)182 A4.0001.6 100 16V1581761031996.09 - 2002.05Informacje o FIAT MAREA (185_) 1.6 100 16V 1996.09 - 2002.05
FIATMAREA (185_)185 A3.0001.6 16V1581751021997.04 - 1999.02Informacje o FIAT MAREA (185_) 1.6 16V 1997.04 - 1999.02
FIATMAREA (185_)185 A3.0001.6158168921999.03 - 2000.08Informacje o FIAT MAREA (185_) 1.6 1999.03 - 2000.08
FIATMAREA (185_)186 A4.000, 185 A3.0001.6 100 16V Bipower1581761031999.04 - 2002.05Informacje o FIAT MAREA (185_) 1.6 100 16V Bipower 1999.04 - 2002.05
FIATMAREA (185_)182 B5.0981.6 SX158172982000.09 - 2002.08Informacje o FIAT MAREA (185_) 1.6 SX 2000.09 - 2002.08
FIATMAREA (185_)182 B6.0001.61596761032000.09 - 2002.08Informacje o FIAT MAREA (185_) 1.6 2000.09 - 2002.08
FIATMAREA (185_)182 A2.0001.8 115 16V1747831131996.09 - 2002.05Informacje o FIAT MAREA (185_) 1.8 115 16V 1996.09 - 2002.05
FIATMAREA (185_)182 A7.0001.9 TD 100 (185AX_)1910741001996.05 - 2002.12Informacje o FIAT MAREA (185_) 1.9 TD 100 (185AX_) 1996.05 - 2002.12
FIATMAREA (185_)182 A8.0001.9 TD 75191055751996.09 - 2002.05Informacje o FIAT MAREA (185_) 1.9 TD 75 1996.09 - 2002.05
FIATMAREA (185_)182 B4.0001.9 JTD 105 (185AXN1A)1910771051998.12 - 2002.12Informacje o FIAT MAREA (185_) 1.9 JTD 105 (185AXN1A) 1998.12 - 2002.12
FIATMAREA (185_)186 A6.0001.9 JTD 110 (185AXT1A)1910811102000.09 - 2002.08Informacje o FIAT MAREA (185_) 1.9 JTD 110 (185AXT1A) 2000.09 - 2002.08
FIATMAREA (185_)182 A1.0002.0 150 20V19981081471996.09 - 1999.04Informacje o FIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V 1996.09 - 1999.04
FIATMAREA (185_)182 B7.0002.0 155 20V19981131541999.04 - 2001.01Informacje o FIAT MAREA (185_) 2.0 155 20V 1999.04 - 2001.01
FIATMAREA (185_)185 A8.0002.0 150 20V19981101502001.01 - 2002.05Informacje o FIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V 2001.01 - 2002.05
FIATMAREA (185_)185 A2.0002.4 TD 1252387911251996.09 - 1999.04Informacje o FIAT MAREA (185_) 2.4 TD 125 1996.09 - 1999.04
FIATMAREA (185_)839 A5.000, 185 A6.0002.4 JTD 1302387961301999.04 - 2002.05Informacje o FIAT MAREA (185_) 2.4 JTD 130 1999.04 - 2002.05
FIATPALIO (178_)178 A1.0001.099456761996.04 - 2003.10Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.0 1996.04 - 2003.10
FIATPALIO (178_)178 A1.000, 178 A3.0111.099445611996.04 - 2003.10Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.0 1996.04 - 2003.10
FIATPALIO (178_)178 A1.000, 178 A3.0111.0 Álcool99445611999.03 - 2001.05Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.0 Álcool 1999.03 - 2001.05
FIATPALIO (178_)178 B9.0331.1110840541997.07 - 2003.10Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.1 1997.07 - 2003.10
FIATPALIO (178_)187 A1.0001.1110842572006.06 - 2011.11Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.1 2006.06 - 2011.11
FIATPALIO (178_)188 A4.000, 178 B7.045, 178 C4.0661.2124244601997.07 - 2002.08Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.2 1997.07 - 2002.08
FIATPALIO (178_)176 A8.000, 178 B5.000, 178 E2.0001.2124254731998.06 - Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.2 1998.06 -
FIATPALIO (178_)178 E2.0001.2124250681999.06 - 2000.10Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.2 1999.06 - 2000.10
FIATPALIO (178_)188 A5.0001.2 (178BYE1AAT)124260822001.06 - 2007.10Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.2 (178BYE1AAT) 2001.06 - 2007.10
FIATPALIO (178_)178 B5.0001.2124253732001.07 - 2005.06Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.2 2001.07 - 2005.06
FIATPALIO (178_)188 A9.0001.3 JTD Multijet (178BYE1AAT)124851692003.06 - 2012.01Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.3 JTD Multijet (178BYE1AAT) 2003.06 - 2012.01
FIATPALIO (178_)188 A9.0001.3 D Multijet124855752008.03 - 2011.11Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.3 D Multijet 2008.03 - 2011.11
FIATPALIO (178_)169 A1.0461.3 (178AXF1A)129753722000.06 - 2012.01Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.3 (178AXF1A) 2000.06 - 2012.01
FIATPALIO (178_)350 A1.0001.4 (178BXA1A)136863862002.10 - 2004.10Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.4 (178BXA1A) 2002.10 - 2004.10
FIATPALIO (178_)834 A1.0001.4136870952003.06 - Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.4 2003.06 -
FIATPALIO (178_)178 B2.0161.4 Cat137251691996.04 - 2001.08Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.4 Cat 1996.04 - 2001.08
FIATPALIO (178_)178 B2.0001.4137251691996.04 - 2002.10Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.4 1996.04 - 2002.10
FIATPALIO (178_)178 E5.0221.5146162842004.06 - Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.5 2004.06 -
FIATPALIO (178_)178 B3.0001.6 16V1581741001996.04 - 2002.10Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.6 16V 1996.04 - 2002.10
FIATPALIO (178_)178 B3.000, 178 D2.0111.6 16V1581781061996.06 - 2003.02Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.6 16V 1996.06 - 2003.02
FIATPALIO (178_)178 C7.098, 178 D2.0111.6 16V158168921997.07 - 2000.10Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.6 16V 1997.07 - 2000.10
FIATPALIO (178_)178 C1.0111.6158160821997.08 - 1999.09Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.6 1997.08 - 1999.09
FIATPALIO (178_)178 D2.0111.6158170951999.06 - Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.6 1999.06 -
FIATPALIO (178_)182 B6.0001.61596761031996.06 - 2012.01Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.6 1996.06 - 2012.01
FIATPALIO (178_)176 B3.0001.7 D169842571996.04 - 2002.09Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.7 D 1996.04 - 2002.09
FIATPALIO (178_)176 A3.000, 176 A5.0001.7 TD169852711997.02 - 2003.10Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.7 TD 1997.02 - 2003.10
FIATPALIO (178_)176 A3.000, 176 A5.0001.7 TD169853722001.09 - Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.7 TD 2001.09 -
FIATPALIO (178_)176 A3.0001.7 TD169851692002.10 - 2012.01Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.7 TD 2002.10 - 2012.01
FIATPALIO (178_)223 A6.0001.9 D (178BYU1A)191046632003.01 - Informacje o FIAT PALIO (178_) 1.9 D (178BYU1A) 2003.01 -
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)178 A1.000, 178 A3.0111.0 (1788361)99445611998.07 - 2003.10Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.0 (1788361) 1998.07 - 2003.10
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)178 B5.0001.2124254731996.04 - 2001.02Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 1996.04 - 2001.02
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)188 A4.000, 178 C4.0661.2 (178DYA1A, 178DXS1A)124244601997.07 - 2004.10Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYA1A, 178DXS1A) 1997.07 - 2004.10
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)178 E2.0001.2 (178BXZ1A)124250681999.06 - 2002.10Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178BXZ1A) 1999.06 - 2002.10
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)188 A5.000, 178 D6.0111.2 (178DYE1A, 178DYE1AAP, 178DYE1AAT)124259802001.09 - 2004.10Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYE1A, 178DYE1AAP, 178DYE1AAT) 2001.09 - 2004.10
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)178 B2.0001.4137251691997.07 - 2001.08Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.4 1997.07 - 2001.08
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)178 B3.0001.6 16V (178DXD1A)1581741001996.06 - 2001.02Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.6 16V (178DXD1A) 1996.06 - 2001.02
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)178 C7.0981.6158170951997.07 - Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.6 1997.07 -
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)178 A8.0111.6 (1788381, 1730980, 1788581, 1788681, 1730780)1581781061997.07 - 2003.02Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.6 (1788381, 1730980, 1788581, 1788681, 1730780) 1997.07 - 2003.02
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)178 C7.098, 178 D2.0111.6 16V158168921997.07 - 2003.10Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.6 16V 1997.07 - 2003.10
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)182 B6.0001.6 16V1596761032001.02 - 2012.01Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.6 16V 2001.02 - 2012.01
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)176 A3.0001.7 TD169851701996.04 - 2001.03Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.7 TD 1996.04 - 2001.03
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)176 A5.0001.7 TD169853721997.07 - Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.7 TD 1997.07 -
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)178 C9.0661.7 TD169852711997.07 - 2001.08Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.7 TD 1997.07 - 2001.08
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)223 A6.0001.9 D191048652001.03 - Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.9 D 2001.03 -
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)223 A6.0001.9 D191046632001.03 - Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.9 D 2001.03 -
FIATPALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)188 A2.0001.9 JTD191059802001.09 - Informacje o FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.9 JTD 2001.09 -
FIATPUNTO kabriolet (176_)176 A7.00060 1.2124243581994.04 - 2000.06Informacje o FIAT PUNTO kabriolet (176_) 60 1.2 1994.04 - 2000.06
FIATPUNTO kabriolet (176_)176 B1.000, 176 B4.00060 1.2 (176AR_, 176BR_)124244601995.05 - 2000.06Informacje o FIAT PUNTO kabriolet (176_) 60 1.2 (176AR_, 176BR_) 1995.05 - 2000.06
FIATPUNTO kabriolet (176_)176 B9.00085 16V 1.2124263861997.04 - 2000.06Informacje o FIAT PUNTO kabriolet (176_) 85 16V 1.2 1997.04 - 2000.06
FIATPUNTO kabriolet (176_)176 A9.00090 1.6158165881994.04 - 1997.04Informacje o FIAT PUNTO kabriolet (176_) 90 1.6 1994.04 - 1997.04
FIATSIENA (178_, 172_)178 A3.0111.099445611999.01 - 2000.08Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.0 1999.01 - 2000.08
FIATSIENA (178_, 172_) 1.0 16V99952712000.03 - 2003.02Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.0 16V 2000.03 - 2003.02
FIATSIENA (178_, 172_)178 D9.011, 178 F1.0111.0 Flex99948652000.09 - 2009.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.0 Flex 2000.09 - 2009.12
FIATSIENA (178_, 172_)178 F1.0111.0 RST Fire Flex99949662005.03 - 2009.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.0 RST Fire Flex 2005.03 - 2009.12
FIATSIENA (178_, 172_)178 B5.0001.2 (178CXG1AAM, 178CXG1AAP, 178CXG1AAT)124254731998.09 - 2002.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.2 (178CXG1AAM, 178CXG1AAP, 178CXG1AAT) 1998.09 - 2002.12
FIATSIENA (178_, 172_)188 A5.0001.2 (178CYE1AAT)124260822001.06 - 2007.10Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.2 (178CYE1AAT) 2001.06 - 2007.10
FIATSIENA (178_, 172_)188 A5.0001.2124259802001.09 - 2009.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.2 2001.09 - 2009.12
FIATSIENA (178_, 172_)188 A4.000, 178 C4.0661.2 (178CXS1AAI, 178BYA1AAT, 178CYA1AAT)124244602001.09 - 2012.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.2 (178CXS1AAI, 178BYA1AAT, 178CYA1AAT) 2001.09 - 2012.12
FIATSIENA (178_, 172_)178 E9.0111.2124252712004.06 - 2009.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.2 2004.06 - 2009.12
FIATSIENA (178_, 172_)188 A9.0001.3 JTD124851702003.09 - 2009.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.3 JTD 2003.09 - 2009.12
FIATSIENA (178_, 172_)178 F3.0111.4 Flex136860822004.06 - 2007.10Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.4 Flex 2004.06 - 2007.10
FIATSIENA (178_, 172_)350 A1.000, 178 F3.0111.4136857772007.01 - 2009.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.4 2007.01 - 2009.12
FIATSIENA (178_, 172_)310 A2.011, 178 F3.0111.4 Flex (17140A1)136865882007.11 - 2012.06Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.4 Flex (17140A1) 2007.11 - 2012.06
FIATSIENA (178_, 172_)178 B2.0161.4 Cat137251691996.04 - 2009.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.4 Cat 1996.04 - 2009.12
FIATSIENA (178_, 172_)178 B2.0001.4137251691996.04 - 2009.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.4 1996.04 - 2009.12
FIATSIENA (178_, 172_)178 E5.0221.5146162842004.06 - 2009.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.5 2004.06 - 2009.12
FIATSIENA (178_, 172_)146 C6.000, 146 D6.0001.6 SPI158156761997.09 - 1998.10Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.6 SPI 1997.09 - 1998.10
FIATSIENA (178_, 172_)178 B3.0001.6 16V (178CXD1AAT)1581761031998.09 - 2004.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.6 16V (178CXD1AAT) 1998.09 - 2004.12
FIATSIENA (178_, 172_)178 B3.0001.6 16V1581741011998.09 - 2009.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.6 16V 1998.09 - 2009.12
FIATSIENA (178_, 172_)146 D6.0001.6 ELX 8V158168931999.03 - 2000.03Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.6 ELX 8V 1999.03 - 2000.03
FIATSIENA (178_, 172_)182 B6.0001.6 (178CYC1AAT)1596761032000.11 - 2012.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.6 (178CYC1AAT) 2000.11 - 2012.12
FIATSIENA (178_, 172_)178 C9.0661.7 D (178CXT1AAI)169746631999.05 - 2009.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.7 D (178CXT1AAI) 1999.05 - 2009.12
FIATSIENA (178_, 172_)176 B7.0001.7 D169747641999.05 - 2009.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.7 D 1999.05 - 2009.12
FIATSIENA (178_, 172_)176 A3.0001.7 D169852702002.03 - 2009.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.7 D 2002.03 - 2009.12
FIATSIENA (178_, 172_)176 A3.0001.7 TD169851692006.02 - 2009.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.7 TD 2006.02 - 2009.12
FIATSIENA (178_, 172_)93313090-7U1.8 Bipower1796771052001.06 - 2005.06Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.8 Bipower 2001.06 - 2005.06
FIATSIENA (178_, 172_)93313090-7U1.81796761032003.02 - 2004.02Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.8 2003.02 - 2004.02
FIATSIENA (178_, 172_)93313090-7U1.8 Bipower1796811102004.06 - 2009.12Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.8 Bipower 2004.06 - 2009.12
FIATSIENA (178_, 172_)93313090-7U1.8 (17145C1)1796811102006.01 - 2010.07Informacje o FIAT SIENA (178_, 172_) 1.8 (17145C1) 2006.01 - 2010.07
FIATSTRADA pick-up (178_)178 B5.0001.2124254731999.06 - 2006.12Informacje o FIAT STRADA pick-up (178_) 1.2 1999.06 - 2006.12
FIATSTRADA pick-up (178_)188 A4.0001.2124244602003.04 - Informacje o FIAT STRADA pick-up (178_) 1.2 2003.04 -
FIATSTRADA pick-up (178_)178 B7.0451.2 Trekking124260822005.11 - Informacje o FIAT STRADA pick-up (178_) 1.2 Trekking 2005.11 -
FIATSTRADA pick-up (178_)223 A9.0001.3 D Multijet124862852006.05 - Informacje o FIAT STRADA pick-up (178_) 1.3 D Multijet 2006.05 -
FIATSTRADA pick-up (178_)310 A2.011, 178 F3.0111.4 Flex136860822005.06 - 2012.06Informacje o FIAT STRADA pick-up (178_) 1.4 Flex 2005.06 - 2012.06
FIATSTRADA pick-up (178_)310 A2.0111.4 Flex136863862006.01 - Informacje o FIAT STRADA pick-up (178_) 1.4 Flex 2006.01 -
FIATSTRADA pick-up (178_)178 F3.0111.4136860822006.01 - Informacje o FIAT STRADA pick-up (178_) 1.4 2006.01 -
FIATSTRADA pick-up (178_)310 A2.0111.4136863852010.01 - 2012.06Informacje o FIAT STRADA pick-up (178_) 1.4 2010.01 - 2012.06
FIATSTRADA pick-up (178_)178 D2.0111.6 Trekking1581761032005.11 - Informacje o FIAT STRADA pick-up (178_) 1.6 Trekking 2005.11 -
FIATSTRADA pick-up (178_)176 A3.0001.7 TD169851691999.06 - 2006.12Informacje o FIAT STRADA pick-up (178_) 1.7 TD 1999.06 - 2006.12
FIATSTRADA pick-up (178_)223 A6.0001.9 D191046632000.12 - Informacje o FIAT STRADA pick-up (178_) 1.9 D 2000.12 -
FIATSTRADA pick-up (178_)188 A2.0001.9 JTD191059802003.04 - Informacje o FIAT STRADA pick-up (178_) 1.9 JTD 2003.04 -
FIATTEMPRA (159_)836 A4.000, 160 A1.046, 159 A2.0001.4 i.e. (159.AC, 159.AX)137251691990.04 - 1996.08Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) 1990.04 - 1996.08
FIATTEMPRA (159_)159 A2.0001.4 i.e. (159.AA)137257781991.03 - 1996.08Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 1.4 i.e. (159.AA) 1991.03 - 1996.08
FIATTEMPRA (159_)159 B9.000, 159 A3.0001.6 (159.AD)158163861990.03 - 1994.04Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 1.6 (159.AD) 1990.03 - 1994.04
FIATTEMPRA (159_)159 A3.0481.6 (159AS, 159AT)158151691990.04 - 1996.07Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 1.6 (159AS, 159AT) 1990.04 - 1996.07
FIATTEMPRA (159_)159 A3.0461.6 i.e. (159.AE)158157781990.06 - 1992.07Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AE) 1990.06 - 1992.07
FIATTEMPRA (159_)159 A3.048, 835 C1.0001.6 i.e. (159.AS, 159.AT)158155751992.06 - 1996.08Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) 1992.06 - 1996.08
FIATTEMPRA (159_)159 B9.0001.6 i.e. (159.AJ)158166901994.06 - 1996.08Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AJ) 1994.06 - 1996.08
FIATTEMPRA (159_)159 B9.0001.6 i.e. (159.AJ)158163871994.06 - 1996.08Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AJ) 1994.06 - 1996.08
FIATTEMPRA (159_)159 A4.0001.8 i.e. (159.AN)1756811101990.03 - 1996.08Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AN) 1990.03 - 1996.08
FIATTEMPRA (159_)159 A4.0461.8 i.e. (159.AN)1756771051992.03 - 1996.08Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AN) 1992.03 - 1996.08
FIATTEMPRA (159_)835 C4.0001.8 i.e. (159.AZ)175666901993.09 - 1996.08Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AZ) 1993.09 - 1996.08
FIATTEMPRA (159_)835 C2.0001.8 i.e. (159.AV)1756761031993.09 - 1996.08Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AV) 1993.09 - 1996.08
FIATTEMPRA (159_)836 A5.0001.8 i.e. (159.BY)1756741011994.10 - 1996.08Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.BY) 1994.10 - 1996.08
FIATTEMPRA (159_)160 D1.000, 160 A6.0001.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)192966901990.05 - 1996.08Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI) 1990.05 - 1996.08
FIATTEMPRA (159_)160 A7.000, 149 A1.0001.9 D (159.AG)192948651991.07 - 1996.08Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 1.9 D (159.AG) 1991.07 - 1996.08
FIATTEMPRA (159_)160 B6.0461.9 TD (159.AQ)192959801992.07 - 1996.08Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 1.9 TD (159.AQ) 1992.07 - 1996.08
FIATTEMPRA (159_)159 A6.0462.0 i.e. (159.AP)1995831131990.10 - 1996.09Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 2.0 i.e. (159.AP) 1990.10 - 1996.09
FIATTEMPRA (159_)159 A6.0462.01995761031994.05 - 1998.12Informacje o FIAT TEMPRA (159_) 2.0 1994.05 - 1998.12
LANCIADEDRA (835_)835 A1.0461.6 i.e. (835AB)158157781989.08 - 1993.03Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 1.6 i.e. (835AB) 1989.08 - 1993.03
LANCIADEDRA (835_)835 A1.0001.6 i.e. (835AA)158166901989.08 - 1994.06Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 1.6 i.e. (835AA) 1989.08 - 1994.06
LANCIADEDRA (835_)835 C1.0001.6 i.e. (835AN)158155751993.04 - 1999.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 1.6 i.e. (835AN) 1993.04 - 1999.07
LANCIADEDRA (835_)159 B9.0001.6 LE Cat (835EB)158166901994.07 - 1999.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 1.6 LE Cat (835EB) 1994.07 - 1999.07
LANCIADEDRA (835_)182 A4.0001.6 16V (835EI)1581761031996.01 - 1999.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 1.6 16V (835EI) 1996.01 - 1999.07
LANCIADEDRA (835_)183 A1.0001.8 GT 16V (835EH)1747961311996.03 - 1999.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 1.8 GT 16V (835EH) 1996.03 - 1999.07
LANCIADEDRA (835_)182 A2.0001.8 16V LE (835FG)1747831131996.03 - 1999.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 1.8 16V LE (835FG) 1996.03 - 1999.07
LANCIADEDRA (835_)835 A2.0001.8 i.e. (835AC, 835BC)1756801091989.09 - 1994.06Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835AC, 835BC) 1989.09 - 1994.06
LANCIADEDRA (835_)835 A2.0461.8 i.e. (835BD, 835AD)1756771051989.09 - 1999.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835BD, 835AD) 1989.09 - 1999.07
LANCIADEDRA (835_)835 C5.0001.8 i.e. (835AT)175666901993.08 - 1999.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835AT) 1993.08 - 1999.07
LANCIADEDRA (835_)836 A5.0001.8 i.e. (835FA)1756741011994.07 - 1999.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835FA) 1994.07 - 1999.07
LANCIADEDRA (835_)835 A4.000, 160 D1.000, 835 A4.0461.9 TDS (835EE, 835EF)192966901989.04 - 1999.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 1.9 TDS (835EE, 835EF) 1989.04 - 1999.07
LANCIADEDRA (835_)835 A5.0002.0 i.e. (835AI)1995861171989.09 - 1992.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. (835AI) 1989.09 - 1992.07
LANCIADEDRA (835_)835 A5.0462.0 i.e. (835AL)1995831131989.09 - 1999.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. (835AL) 1989.09 - 1999.07
LANCIADEDRA (835_)835 A7.0002.0 i.e. Turbo Integrale (835AO)19951211651990.04 - 1991.08Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. Turbo Integrale (835AO) 1990.04 - 1991.08
LANCIADEDRA (835_)835 A8.0002.0 Turbo (835AQ)19951301771990.11 - 1994.06Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 2.0 Turbo (835AQ) 1990.11 - 1994.06
LANCIADEDRA (835_)835 A7.0462.0 HF Integrale (835AP)19951241691990.11 - 1994.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 2.0 HF Integrale (835AP) 1990.11 - 1994.07
LANCIADEDRA (835_)835 A8.0462.0 i.e. Turbo (835AR)19951191621991.04 - 1999.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. Turbo (835AR) 1991.04 - 1999.07
LANCIADEDRA (835_)836 A3.0002.0 16V (835ED)19951021391994.07 - 1999.07Informacje o LANCIA DEDRA (835_) 2.0 16V (835ED) 1994.07 - 1999.07
LANCIALYBRA (839_)182 A4.0001.6 16V (839AXA1A)1581761031999.07 - 2005.10Informacje o LANCIA LYBRA (839_) 1.6 16V (839AXA1A) 1999.07 - 2005.10
LANCIALYBRA (839_)182 B6.0001.61596761032000.10 - 2005.10Informacje o LANCIA LYBRA (839_) 1.6 2000.10 - 2005.10
LANCIALYBRA (839_)839 A4.000, 839 A7.000, 839 A9.0001.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A)1747961311999.07 - 2005.10Informacje o LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 1999.07 - 2005.10
LANCIALYBRA (839_)AR 323021.9 JTD (839AXD1A)1910771051999.07 - 2000.09Informacje o LANCIA LYBRA (839_) 1.9 JTD (839AXD1A) 1999.07 - 2000.09
LANCIALYBRA (839_)AR 371011.9 JTD (839AXI1A)1910811102000.09 - 2001.05Informacje o LANCIA LYBRA (839_) 1.9 JTD (839AXI1A) 2000.09 - 2001.05
LANCIALYBRA (839_)937 A2.0001.9 JTD (839.AXI1A, 839.AXN1A, 839.CXL1A)1910851162001.05 - 2005.10Informacje o LANCIA LYBRA (839_) 1.9 JTD (839.AXI1A, 839.AXN1A, 839.CXL1A) 2001.05 - 2005.10
LANCIALYBRA (839_)182 B7.0002.0 20V (839AXC11, 839AXC1A)19981131541999.07 - 2000.09Informacje o LANCIA LYBRA (839_) 2.0 20V (839AXC11, 839AXC1A) 1999.07 - 2000.09
LANCIALYBRA (839_)185 A8.0002.0 20V (839AXH1A)19981101502000.09 - 2005.10Informacje o LANCIA LYBRA (839_) 2.0 20V (839AXH1A) 2000.09 - 2005.10
LANCIALYBRA (839_)839 A5.000, AR 325012.4 JTD (839AXE1A)2387991351999.07 - 2001.02Informacje o LANCIA LYBRA (839_) 2.4 JTD (839AXE1A) 1999.07 - 2001.02
LANCIALYBRA (839_)839 A6.0002.4 JTD (839AXL1A)23871031402000.09 - 2002.05Informacje o LANCIA LYBRA (839_) 2.4 JTD (839AXL1A) 2000.09 - 2002.05
LANCIALYBRA (839_)841 C.0002.4 JTD (839.AXE1A)23871101502002.05 - 2005.10Informacje o LANCIA LYBRA (839_) 2.4 JTD (839.AXE1A) 2002.05 - 2005.10
LANCIATHESIS (841_)841 E.0002.0 Turbo (841AXA1B03)19981361852002.07 - 2009.07Informacje o LANCIA THESIS (841_) 2.0 Turbo (841AXA1B03) 2002.07 - 2009.07
LANCIATHESIS (841_)841 C.0002.4 JTD (841AXD1B02)23871101502002.07 - 2009.07Informacje o LANCIA THESIS (841_) 2.4 JTD (841AXD1B02) 2002.07 - 2009.07
LANCIATHESIS (841_)841 G.0002.4 JTD (841.AXE1B0, 841.AXH110)23871291752003.05 - 2009.07Informacje o LANCIA THESIS (841_) 2.4 JTD (841.AXE1B0, 841.AXH110) 2003.05 - 2009.07
LANCIATHESIS (841_)841 M.000, 841 N.0002.4 JTD (841.AXE1B0, 841.AXH110)23871201632003.09 - 2009.07Informacje o LANCIA THESIS (841_) 2.4 JTD (841.AXE1B0, 841.AXH110) 2003.09 - 2009.07
LANCIATHESIS (841_)841 P.0002.4 D Multijet (841.AXN111, 841.AXH110)23871361852006.04 - 2009.07Informacje o LANCIA THESIS (841_) 2.4 D Multijet (841.AXN111, 841.AXH110) 2006.04 - 2009.07
LANCIATHESIS (841_)841 D.0002.4 (841AXB1B00)24461251702002.07 - 2009.07Informacje o LANCIA THESIS (841_) 2.4 (841AXB1B00) 2002.07 - 2009.07
LANCIATHESIS (841_)841 A.0003.0 V6 (841AXC1101)29591582152002.07 - 2009.07Informacje o LANCIA THESIS (841_) 3.0 V6 (841AXC1101) 2002.07 - 2009.07
LANCIATHESIS (841_)841 L.0003.2 V6 (841.AXF110)31791692302003.05 - 2009.07Informacje o LANCIA THESIS (841_) 3.2 V6 (841.AXF110) 2003.05 - 2009.07
MERCEDES-BENZKLASA V (638/2)M 111.948, M 111.950V 200 (638.214, 638.294)1998951291997.02 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 200 (638.214, 638.294) 1997.02 - 2003.07
MERCEDES-BENZKLASA V (638/2)OM 611.980V 220 CDI (638.294)2148901221999.03 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 220 CDI (638.294) 1999.03 - 2003.07
MERCEDES-BENZKLASA V (638/2)OM 611.980V 200 CDI (638.294)2148751021999.03 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 200 CDI (638.294) 1999.03 - 2003.07
MERCEDES-BENZKLASA V (638/2)M 111.978, M 111.980V 230 (638.234, 638.294)22951051431996.10 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 230 (638.234, 638.294) 1996.10 - 2003.07
MERCEDES-BENZKLASA V (638/2)OM 601.970V 230 TD (638.274)229972981996.09 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 230 TD (638.274) 1996.09 - 2003.07
MERCEDES-BENZKLASA V (638/2)M 104.900V 280 (638.244, 638.294)27921281741997.08 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ KLASA V (638/2) V 280 (638.244, 638.294) 1997.08 - 2003.07
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Autobus (901, 902)OM 611.987208 CDI214860822000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) 208 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Autobus (901, 902)OM 611.981213 CDI2148951292000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) 213 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Autobus (901, 902)OM 611.981211 CDI2148801092000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) 211 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Autobus (901, 902)M 111.979, M 111.984214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672)22951051431995.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672) 1995.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Autobus (901, 902)M 111.979, M 111.984214 NGT2295951291995.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) 214 NGT 1995.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Autobus (901, 902)OM 601.943208 D229958791995.02 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) 208 D 1995.02 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Autobus (901, 902)OM 612.981216 CDI26851151562000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) 216 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Autobus (901, 902)OM 602.980212 D2874901221995.02 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) 212 D 1995.02 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Autobus (901, 902)OM 602.980210 D2874751021997.03 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) 210 D 1997.03 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902)OM 611.987208 CDI214860822000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902) 208 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902)OM 611.981213 CDI2148951292000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902) 213 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902)OM 611.981211 CDI2148801092000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902) 211 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902)M 111.979, M 111.984214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612)22951051431995.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612) 1995.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902)M 111.979, M 111.984214 NGT2295951291995.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902) 214 NGT 1995.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902)OM 601.943208 D229958791995.01 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902) 208 D 1995.01 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902)OM 601.943208 D229960821996.09 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902) 208 D 1996.09 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902)OM 612.981216 CDI26851151562000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902) 216 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902)OM 602.980212 D2874901221995.02 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902) 212 D 1995.02 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902)OM 602.980210 D2874751021997.01 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platforma / podwozie (901, 902) 210 D 1997.01 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902)OM 611.987208 CDI214860822000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902) 208 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902)OM 611.981213 CDI2148951292000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902) 213 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902)OM 611.981211 CDI2148801092000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902) 211 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902)M 111.979, M 111.98421422951051431995.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902) 214 1995.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902)M 111.979, M 111.984214 NGT2295951291995.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902) 214 NGT 1995.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902)OM 601.943208 D229958791995.02 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902) 208 D 1995.02 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902)OM 601.943208 D229960821996.10 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902) 208 D 1996.10 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902)OM 612.981216 CDI26851151562000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902) 216 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902)OM 602.980212 D2874901221995.02 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902) 212 D 1995.02 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902)OM 602.980210 D2874751021997.01 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrzynia (901, 902) 210 D 1997.01 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Autobus (903)OM 611.987308 CDI214860822000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 308 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Autobus (903)OM 611.981313 CDI2148951292000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 313 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Autobus (903)OM 611.981311 CDI2148801092000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 311 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Autobus (903)OM 611.981313 CDI 4x42148951292002.08 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 313 CDI 4x4 2002.08 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Autobus (903)OM 611.981311 CDI 4x42148801092002.08 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 311 CDI 4x4 2002.08 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Autobus (903)M 111.979, M 111.984314 NGT2295951291995.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 314 NGT 1995.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Autobus (903)M 111.979, M 111.984314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,...22951051431995.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,... 1995.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Autobus (903)M 111.984314 4x422951051432002.08 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 314 4x4 2002.08 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Autobus (903)OM 601.943308 D229958791995.02 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 308 D 1995.02 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Autobus (903)OM 612.981, OM 647.981316 CDI26851151562000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 316 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Autobus (903)OM 612.981, OM 647.981316 CDI 4x426851151562002.08 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 316 CDI 4x4 2002.08 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Autobus (903)OM 602.980312 D 2.92874901221995.02 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 312 D 2.9 1995.02 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Autobus (903)OM 602.980310 D (903.471, 903.472, 903.473)2874751021997.01 - 1999.12Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 310 D (903.471, 903.472, 903.473) 1997.01 - 1999.12
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Autobus (903)OM 602.980312 D 2.9 4x42874901221997.05 - 2002.08Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 312 D 2.9 4x4 1997.05 - 2002.08
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903)OM 611.987308 CDI214860822000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903) 308 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903)OM 611.981313 CDI2148951292000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903) 313 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903)OM 611.981311 CDI2148801092000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903) 311 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903)OM 611.981311 CDI 4x42148801092002.08 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903) 311 CDI 4x4 2002.08 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903)OM 611.981313 CDI 4x42148951292002.08 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903) 313 CDI 4x4 2002.08 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903)M 111.979, M 111.984314 NGT (903.611, 903.612)2295951291995.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903) 314 NGT (903.611, 903.612) 1995.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903)M 111.979, M 111.984314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.611,...22951051431995.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.611,... 1995.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903)M 111.984314 4x422951051432002.08 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903) 314 4x4 2002.08 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903)OM 601.943308 D 2.3229958791995.02 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903) 308 D 2.3 1995.02 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903)OM 601.943308 D 2.3229960821996.11 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903) 308 D 2.3 1996.11 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903)OM 612.981, OM 647.981316 CDI26851151562000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903) 316 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903)OM 612.981, OM 647.981316 CDI 4x426851151562002.08 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903) 316 CDI 4x4 2002.08 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903)OM 602.980312 D 2.92874901221995.02 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903) 312 D 2.9 1995.02 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903)OM 602.980310 D 2.92874751021997.01 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903) 310 D 2.9 1997.01 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903)OM 602.980312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,...2874851161998.12 - 2001.09Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platforma / podwozie (903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,... 1998.12 - 2001.09
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Skrzynia (903)OM 611.987308 CDI214860822000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrzynia (903) 308 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Skrzynia (903)OM 611.981313 CDI2148951292000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrzynia (903) 313 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Skrzynia (903)OM 611.981311 CDI2148801092000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrzynia (903) 311 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Skrzynia (903)OM 611.981311 CDI 4x42148801092002.08 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrzynia (903) 311 CDI 4x4 2002.08 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Skrzynia (903)OM 611.981313 CDI 4x42148951292002.08 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrzynia (903) 313 CDI 4x4 2002.08 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Skrzynia (903)M 111.979, M 111.98431422951051431995.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrzynia (903) 314 1995.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Skrzynia (903)M 111.979, M 111.984314 NGT (903.661)2295951291995.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrzynia (903) 314 NGT (903.661) 1995.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Skrzynia (903)M 111.984314 4x422951051432002.08 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrzynia (903) 314 4x4 2002.08 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Skrzynia (903)OM 601.943308 D 2.3229958791995.02 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrzynia (903) 308 D 2.3 1995.02 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Skrzynia (903)OM 601.943308 D 2.3229960821995.02 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrzynia (903) 308 D 2.3 1995.02 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Skrzynia (903)OM 612.981, OM 647.981316 CDI26851151562000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrzynia (903) 316 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Skrzynia (903)OM 612.981, OM 647.981316 CDI 4x426851151562001.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrzynia (903) 316 CDI 4x4 2001.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Skrzynia (903)OM 602.980310 D 2.92874751021995.02 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrzynia (903) 310 D 2.9 1995.02 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Skrzynia (903)OM 602.980312 D 2.92874901221995.02 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrzynia (903) 312 D 2.9 1995.02 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Skrzynia (903)OM 602.980312 D 2.9 4x42874901221997.05 - 2002.08Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrzynia (903) 312 D 2.9 4x4 1997.05 - 2002.08
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Skrzynia (903)OM 602.980310 D 2.9 4x42874751021997.06 - 2000.04Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrzynia (903) 310 D 2.9 4x4 1997.06 - 2000.04
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Autobus (904)M 111.979, M 111.98441422951051431996.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Autobus (904) 414 1996.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904)OM 611.981411 CDI2148801092000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904) 411 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904)OM 611.987408 CDI214860822000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904) 408 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904)OM 611.981413 CDI 4x42148951292000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904) 413 CDI 4x4 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904)OM 611.981413 CDI2148951292000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904) 413 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904)OM 611.981411 CDI 4x42148801092000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904) 411 CDI 4x4 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904)M 111.979, M 111.984414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)22951051431995.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904) 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613) 1995.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904)M 111.979, M 111.984414 4x4 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)22951051431997.05 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904) 414 4x4 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613) 1997.05 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904)OM 601.943408 D229958791996.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904) 408 D 1996.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904)OM 612.981, OM 647.981416 CDI26851151562000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904) 416 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904)OM 612.981, OM 647.981416 CDI 4x426851151562000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904) 416 CDI 4x4 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904)OM 602.980410 D2874751021996.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904) 410 D 1996.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904)OM 602.980412 D2874901221996.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904) 412 D 1996.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904)OM 602.980412 D2874851151996.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904) 412 D 1996.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904)OM 602.980410 D 4x42874751021997.05 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904) 410 D 4x4 1997.05 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904)OM 602.980412 D 4x42874901221997.05 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904) 412 D 4x4 1997.05 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904)OM 602.980412 D 4x42874851151997.05 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platforma / podwozie (904) 412 D 4x4 1997.05 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Skrzynia (904)OM 611.981411 CDI2148801092000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 411 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Skrzynia (904)OM 611.981413 CDI 4x42148951292000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 413 CDI 4x4 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Skrzynia (904)OM 611.987408 CDI214860822000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 408 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Skrzynia (904)OM 611.981411 CDI 4x42148801092000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 411 CDI 4x4 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Skrzynia (904)OM 611.981413 CDI2148951292000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 413 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Skrzynia (904)M 111.979, M 111.984414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)22951051431996.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663) 1996.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Skrzynia (904)M 111.979, M 111.984414 4x4 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)22951051431997.05 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 414 4x4 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663) 1997.05 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Skrzynia (904)OM 601.943408 D229958791996.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 408 D 1996.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Skrzynia (904)OM 612.981, OM 647.981416 CDI26851151562000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 416 CDI 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Skrzynia (904)OM 612.981, OM 647.981416 CDI 4x426851151562000.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 416 CDI 4x4 2000.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Skrzynia (904)OM 602.980410 D2874751021996.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 410 D 1996.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Skrzynia (904)OM 602.980412 D2874901221996.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 412 D 1996.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Skrzynia (904)OM 602.980412 D2874851151996.02 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 412 D 1996.02 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Skrzynia (904)OM 602.980410 D 4x42874751021997.05 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 410 D 4x4 1997.05 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Skrzynia (904)OM 602.980412 D 4x42874901221997.05 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 412 D 4x4 1997.05 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Skrzynia (904)OM 602.980412 D 4x42874851151997.05 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 412 D 4x4 1997.05 - 2006.05
MERCEDES-BENZSPRINTER 5-t Platforma / podwozie (905)OM 612.981616 CDI (905.612, 905.613, 905.622, 905.623)26851151562001.04 - 2006.05Informacje o MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Platforma / podwozie (905) 616 CDI (905.612, 905.613, 905.622, 905.623) 2001.04 - 2006.05
MERCEDES-BENZT1 Autobus (601)M 102.942210 2.3229870951982.07 - 1990.01Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Autobus (601) 210 2.3 1982.07 - 1990.01
MERCEDES-BENZT1 Autobus (601)M 102.945210 2.32298771051989.05 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Autobus (601) 210 2.3 1989.05 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Autobus (601)OM 601.940208 D 2.3229960821988.10 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Autobus (601) 208 D 2.3 1988.10 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Autobus (601)OM 601.940208 D 2.3 (601.371, 601.372, 601.376, 601.377)229958791988.10 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Autobus (601) 208 D 2.3 (601.371, 601.372, 601.376, 601.377) 1988.10 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Autobus (601)OM 602.940210 D 2.8287472981988.11 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Autobus (601) 210 D 2.8 1988.11 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Autobus (601)OM 602.940210 D 2.8287470951988.11 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Autobus (601) 210 D 2.8 1988.11 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Autobus (601)OM 617.913209 D 2.9299865881982.12 - 1990.01Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Autobus (601) 209 D 2.9 1982.12 - 1990.01
MERCEDES-BENZT1 Autobus (602)OM 601.940308 D 2.3229960821989.06 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 308 D 2.3 1989.06 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Autobus (602)OM 601.940308 D 2.3229958791990.05 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 308 D 2.3 1990.05 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Autobus (602)OM 602.940310 D 2.9287470951989.06 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 310 D 2.9 1989.06 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Autobus (602)OM 602.940310 D 2.9287472981990.06 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 310 D 2.9 1990.06 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Platforma / podwozie (601)M 102.942210 2.3229870951977.04 - 1989.10Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 210 2.3 1977.04 - 1989.10
MERCEDES-BENZT1 Platforma / podwozie (601)OM 601.940208 D 2.3229958791988.11 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 208 D 2.3 1988.11 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Platforma / podwozie (601)OM 601.940208 D 2.3229960821989.06 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 208 D 2.3 1989.06 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Platforma / podwozie (601)OM 616.937207 D 2.4239953721977.12 - 1989.10Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 207 D 2.4 1977.12 - 1989.10
MERCEDES-BENZT1 Platforma / podwozie (601)OM 616.917207 D 2.4240448651977.04 - 1982.12Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 207 D 2.4 1977.04 - 1982.12
MERCEDES-BENZT1 Platforma / podwozie (601)OM 602.940210 D 2.9287470951988.11 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 210 D 2.9 1988.11 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Platforma / podwozie (601)OM 602.940210 D 2.8287472981988.11 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 210 D 2.8 1988.11 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Platforma / podwozie (601)OM 617.913209 D 2.9299865881982.12 - 1990.01Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (601) 209 D 2.9 1982.12 - 1990.01
MERCEDES-BENZT1 Platforma / podwozie (602)M 102.942310 2.3229970951982.01 - 1994.12Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (602) 310 2.3 1982.01 - 1994.12
MERCEDES-BENZT1 Platforma / podwozie (602)OM 601.940308 D 2.3229958791989.06 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (602) 308 D 2.3 1989.06 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Platforma / podwozie (602)OM 601.940308 D 2.3229960821989.06 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (602) 308 D 2.3 1989.06 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Platforma / podwozie (602)OM 616.937307 D 2.4239948651977.04 - 1983.01Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (602) 307 D 2.4 1977.04 - 1983.01
MERCEDES-BENZT1 Platforma / podwozie (602)OM 616.937, OM 616.939307 D 2.4239953721982.06 - 1990.01Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (602) 307 D 2.4 1982.06 - 1990.01
MERCEDES-BENZT1 Platforma / podwozie (602)OM 602.940310 D 2.9287470951989.06 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (602) 310 D 2.9 1989.06 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Platforma / podwozie (602)OM 602.940310 D 2.9287472981989.06 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (602) 310 D 2.9 1989.06 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Platforma / podwozie (602)OM 617.913309 D 3.0299865881982.10 - 1990.01Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Platforma / podwozie (602) 309 D 3.0 1982.10 - 1990.01
MERCEDES-BENZT1 Skrzynia (601, 611)M 102.942, M 102.946210 2.3229870951982.07 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Skrzynia (601, 611) 210 2.3 1982.07 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Skrzynia (601, 611)M 102.945210 2.32298771051989.05 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Skrzynia (601, 611) 210 2.3 1989.05 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Skrzynia (601, 611)OM 601.940208 D 2.3229958791988.11 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Skrzynia (601, 611) 208 D 2.3 1988.11 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Skrzynia (601, 611)OM 616.937, OM 616.939207 D 2.4239953721982.06 - 1990.01Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Skrzynia (601, 611) 207 D 2.4 1982.06 - 1990.01
MERCEDES-BENZT1 Skrzynia (601, 611)OM 602.940210 D 2.8287470951988.10 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Skrzynia (601, 611) 210 D 2.8 1988.10 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Skrzynia (601, 611)OM 617.913209 D 2.9299865881982.12 - 1990.01Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Skrzynia (601, 611) 209 D 2.9 1982.12 - 1990.01
MERCEDES-BENZT1 Skrzynia (602)OM 601.940308 D 2.3229958791988.11 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Skrzynia (602) 308 D 2.3 1988.11 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Skrzynia (602)M 102.945310 2.32299771051989.01 - 1995.12Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Skrzynia (602) 310 2.3 1989.01 - 1995.12
MERCEDES-BENZT1 Skrzynia (602)OM 601.940308 D 2.3229960821989.06 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Skrzynia (602) 308 D 2.3 1989.06 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Skrzynia (602)OM 616.937, OM 616.939307 D 2.4239953721982.10 - 1990.01Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Skrzynia (602) 307 D 2.4 1982.10 - 1990.01
MERCEDES-BENZT1 Skrzynia (602)OM 602.940310 D 2.9287472981989.06 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Skrzynia (602) 310 D 2.9 1989.06 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Skrzynia (602)OM 602.940310 D 2.9287470951989.06 - 1996.02Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Skrzynia (602) 310 D 2.9 1989.06 - 1996.02
MERCEDES-BENZT1 Skrzynia (602)OM 617.913309 D 3.0299865881982.10 - 1990.01Informacje o MERCEDES-BENZ T1 Skrzynia (602) 309 D 3.0 1982.10 - 1990.01
MERCEDES-BENZT1/TN Platforma / podwozieM 102.942410 (611.017, 611.018)229870951982.08 - 1995.06Informacje o MERCEDES-BENZ T1/TN Platforma / podwozie 410 (611.017, 611.018) 1982.08 - 1995.06
MERCEDES-BENZT1/TN Platforma / podwozieOM 602.940410 D (611.417, 611.418)287470951988.11 - 1995.06Informacje o MERCEDES-BENZ T1/TN Platforma / podwozie 410 D (611.417, 611.418) 1988.11 - 1995.06
MERCEDES-BENZT1/TN Platforma / podwozieOM 617.913409 D (611.417, 611.418)299865881982.04 - 1989.01Informacje o MERCEDES-BENZ T1/TN Platforma / podwozie 409 D (611.417, 611.418) 1982.04 - 1989.01
MERCEDES-BENZT1/TN SkrzyniaM 102.945410 (611.067, 611.068)2298771051982.08 - 1995.06Informacje o MERCEDES-BENZ T1/TN Skrzynia 410 (611.067, 611.068) 1982.08 - 1995.06
MERCEDES-BENZT1/TN SkrzyniaOM 602.940410 D (611.467, 611.468)287470951988.11 - 1995.06Informacje o MERCEDES-BENZ T1/TN Skrzynia 410 D (611.467, 611.468) 1988.11 - 1995.06
MERCEDES-BENZT1/TN SkrzyniaOM 617.913409 D (611.467, 611.468)299865881982.04 - 1989.01Informacje o MERCEDES-BENZ T1/TN Skrzynia 409 D (611.467, 611.468) 1982.04 - 1989.01
MERCEDES-BENZT2/LN1 Platforma / podwozieM 102.946510 (667.001, 667.002)229970951986.04 - 1994.12Informacje o MERCEDES-BENZ T2/LN1 Platforma / podwozie 510 (667.001, 667.002) 1986.04 - 1994.12
MERCEDES-BENZT2/LN1 Platforma / podwozieM 102.946510 (667.001, 667.002)2299771051986.04 - 1994.12Informacje o MERCEDES-BENZ T2/LN1 Platforma / podwozie 510 (667.001, 667.002) 1986.04 - 1994.12
MERCEDES-BENZT2/LN1 Platforma / podwozieOM 616.914507 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342)239953721986.04 - 1989.04Informacje o MERCEDES-BENZ T2/LN1 Platforma / podwozie 507 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) 1986.04 - 1989.04
MERCEDES-BENZT2/LN1 SkrzyniaM 102.946510 (667.061, 667.062)229970951986.04 - 1994.12Informacje o MERCEDES-BENZ T2/LN1 Skrzynia 510 (667.061, 667.062) 1986.04 - 1994.12
MERCEDES-BENZT2/LN1 SkrzyniaM 102.946510 (667.061, 667.062)2299771051986.04 - 1994.12Informacje o MERCEDES-BENZ T2/LN1 Skrzynia 510 (667.061, 667.062) 1986.04 - 1994.12
MERCEDES-BENZT2/LN1 SkrzyniaOM 601.941508 D (667.361, 667.362)229958791989.03 - 1994.12Informacje o MERCEDES-BENZ T2/LN1 Skrzynia 508 D (667.361, 667.362) 1989.03 - 1994.12
MERCEDES-BENZT2/LN1 WywrotkaOM 601.941508 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342)229958791989.03 - 1994.12Informacje o MERCEDES-BENZ T2/LN1 Wywrotka 508 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) 1989.03 - 1994.12
MERCEDES-BENZVARIO AutobusOM 904.904O 810 (670.373, 670.374)4249751021996.09 - 2010.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Autobus O 810 (670.373, 670.374) 1996.09 - 2010.12
MERCEDES-BENZVARIO Kabina z silnikiemOM 904.904810 DT (670.398)4249751021996.09 - 2010.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Kabina z silnikiem 810 DT (670.398) 1996.09 - 2010.12
MERCEDES-BENZVARIO Platforma / podwozieOM 602.984, OM 602.985812 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)2874901221996.09 - 2010.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie 812 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 1996.09 - 2010.12
MERCEDES-BENZVARIO Platforma / podwozieOM 602.984512 D (667.321, 667.322, 667.323)2874901221996.09 - 2010.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie 512 D (667.321, 667.322, 667.323) 1996.09 - 2010.12
MERCEDES-BENZVARIO Platforma / podwozieOM 602.984, OM 602.985612 D (668.321, 668.322, 668.323)2874901221996.09 - 2010.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie 612 D (668.321, 668.322, 668.323) 1996.09 - 2010.12
MERCEDES-BENZVARIO Platforma / podwozieOM 904.923815 D, 816 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)42491121521996.09 - 2010.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie 815 D, 816 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 1996.09 - 2010.12
MERCEDES-BENZVARIO Platforma / podwozieOM 904.923815 DA, 816 DA 4x4 (670.421, 670.422, 670.423)42491121521996.09 - 2010.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie 815 DA, 816 DA 4x4 (670.421, 670.422, 670.423) 1996.09 - 2010.12
MERCEDES-BENZVARIO Platforma / podwozieOM 904.908613 D, 614 D (668.321, 668.322, 668.323)42491001361996.09 - 2011.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie 613 D, 614 D (668.321, 668.322, 668.323) 1996.09 - 2011.12
MERCEDES-BENZVARIO Platforma / podwozieOM 904.908813 D, 814 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)42491001361996.09 - 2013.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie 813 D, 814 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 1996.09 - 2013.12
MERCEDES-BENZVARIO Platforma / podwozieOM 904.936815 D (670.324, 670.323, 670.322, 670.321)42491101501996.09 - 2013.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie 815 D (670.324, 670.323, 670.322, 670.321) 1996.09 - 2013.12
MERCEDES-BENZVARIO Platforma / podwozieOM 904.908813 DA, 814 DA 4x4 (670.421, 670.422, 670.423)42491001361996.09 - 2013.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie 813 DA, 814 DA 4x4 (670.421, 670.422, 670.423) 1996.09 - 2013.12
MERCEDES-BENZVARIO Platforma / podwozieOM 904.964, OM 900.919818 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)42491301772006.09 - Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Platforma / podwozie 818 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 2006.09 -
MERCEDES-BENZVARIO SkrzyniaOM 602.984512 D (667.351, 667.352, 667.353)2874901221996.09 - 2010.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Skrzynia 512 D (667.351, 667.352, 667.353) 1996.09 - 2010.12
MERCEDES-BENZVARIO SkrzyniaOM 602.984, OM 602.985612 D (668.351, 668.352, 668.353)2874901221996.09 - 2010.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Skrzynia 612 D (668.351, 668.352, 668.353) 1996.09 - 2010.12
MERCEDES-BENZVARIO SkrzyniaOM 602.984, OM 602.985812 D (670.351, 670.352, 670.353)2874901221996.09 - 2010.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Skrzynia 812 D (670.351, 670.352, 670.353) 1996.09 - 2010.12
MERCEDES-BENZVARIO SkrzyniaOM 904.908813 DA, 814 DA 4x4 (669.599, 670.451, 670.452, 670.453)42491001361996.09 - Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Skrzynia 813 DA, 814 DA 4x4 (669.599, 670.451, 670.452, 670.453) 1996.09 -
MERCEDES-BENZVARIO SkrzyniaOM 904.923815 D, 816 D (670.351, 670.352, 670.353)42491121521996.09 - 2010.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Skrzynia 815 D, 816 D (670.351, 670.352, 670.353) 1996.09 - 2010.12
MERCEDES-BENZVARIO SkrzyniaOM 904.923815 DA, 816 DA 4x4 (669.599, 670.451, 670.452, 670.453)42491121521996.09 - 2010.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Skrzynia 815 DA, 816 DA 4x4 (669.599, 670.451, 670.452, 670.453) 1996.09 - 2010.12
MERCEDES-BENZVARIO SkrzyniaOM 904.908813 D, 814 D (670.351, 670.352, 670.353)42491001361996.09 - 2013.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Skrzynia 813 D, 814 D (670.351, 670.352, 670.353) 1996.09 - 2013.12
MERCEDES-BENZVARIO WywrotkaOM 602.984, OM 602.985612 D (668.331, 668.332)2874901221996.09 - 2010.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Wywrotka 612 D (668.331, 668.332) 1996.09 - 2010.12
MERCEDES-BENZVARIO WywrotkaOM 602.984, OM 602.985812 D (670.331, 670.332)2874901221996.09 - 2010.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Wywrotka 812 D (670.331, 670.332) 1996.09 - 2010.12
MERCEDES-BENZVARIO WywrotkaOM 904.923815 D, 816 D (670.331, 670.332)42491121521996.09 - Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Wywrotka 815 D, 816 D (670.331, 670.332) 1996.09 -
MERCEDES-BENZVARIO WywrotkaOM 904.908813 D, 814 D (670.331, 670.332)42491001361996.09 - 2013.12Informacje o MERCEDES-BENZ VARIO Wywrotka 813 D, 814 D (670.331, 670.332) 1996.09 - 2013.12
MERCEDES-BENZVITO Autobus (638)M 111.948, M 111.950113 2.0 (638.114, 638.194)1998951291996.02 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 113 2.0 (638.114, 638.194) 1996.02 - 2003.07
MERCEDES-BENZVITO Autobus (638)OM 611LA (75 KW CDI)110 CDI 2.2 (638.194)2148751021999.03 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 110 CDI 2.2 (638.194) 1999.03 - 2003.07
MERCEDES-BENZVITO Autobus (638)OM 611A (60 KW CDI)108 CDI 2.2 (638.194)214860821999.03 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 108 CDI 2.2 (638.194) 1999.03 - 2003.07
MERCEDES-BENZVITO Autobus (638)OM 611.980112 CDI 2.2 (638.194)2148901221999.03 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 112 CDI 2.2 (638.194) 1999.03 - 2003.07
MERCEDES-BENZVITO Autobus (638)M 111.978, M 111.980114 2.3 (638.134, 638.194)22951051431996.12 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 114 2.3 (638.134, 638.194) 1996.12 - 2003.07
MERCEDES-BENZVITO Autobus (638)OM 601.970110 TD 2.3 (638.174)229972981996.02 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 110 TD 2.3 (638.174) 1996.02 - 2003.07
MERCEDES-BENZVITO Autobus (638)OM 601.942108 D 2.3 (638.164)229958791996.02 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 108 D 2.3 (638.164) 1996.02 - 2003.07
MERCEDES-BENZVITO Skrzynia (638)M 111.948, M 111.950113 2.0 (638.014, 638.094)1998951291997.03 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ VITO Skrzynia (638) 113 2.0 (638.014, 638.094) 1997.03 - 2003.07
MERCEDES-BENZVITO Skrzynia (638)OM 611A (60 KW CDI)108 CDI 2.2 (638.094)214860821999.03 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ VITO Skrzynia (638) 108 CDI 2.2 (638.094) 1999.03 - 2003.07
MERCEDES-BENZVITO Skrzynia (638)OM 611LA (75 KW CDI)110 CDI 2.2 (638.094)2148751021999.03 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ VITO Skrzynia (638) 110 CDI 2.2 (638.094) 1999.03 - 2003.07
MERCEDES-BENZVITO Skrzynia (638)M 111.978114 2.3 (638.034, 638.094)22951051431997.03 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ VITO Skrzynia (638) 114 2.3 (638.034, 638.094) 1997.03 - 2003.07
MERCEDES-BENZVITO Skrzynia (638)OM 601.970110 D 2.3 (638.074, 638.078)229972981997.03 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ VITO Skrzynia (638) 110 D 2.3 (638.074, 638.078) 1997.03 - 2003.07
MERCEDES-BENZVITO Skrzynia (638)OM 601.942108 D 2.3 (638.064, 638.068)229958791997.03 - 2003.07Informacje o MERCEDES-BENZ VITO Skrzynia (638) 108 D 2.3 (638.064, 638.068) 1997.03 - 2003.07
OPELASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_)12 S1.2 S119644601975.09 - 1979.02Informacje o OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S 1975.09 - 1979.02
OPELASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_)12 N1.2119640551976.08 - 1979.02Informacje o OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 1976.08 - 1979.02
OPELASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_)13 N1.3 N129744601979.03 - 1981.08Informacje o OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N 1979.03 - 1981.08
OPELASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_)13 S1.3 S129755751979.08 - 1981.08Informacje o OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S 1979.08 - 1981.08
OPELASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_)16 S1.6 S158455751975.09 - 1981.08Informacje o OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S 1975.09 - 1981.08
OPELASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_)16 N1.6 N158444601975.09 - 1981.08Informacje o OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N 1975.09 - 1981.08
OPELASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_)19 S1.9 S189766901975.09 - 1981.08Informacje o OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 S 1975.09 - 1981.08
OPELASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_)19 N1.9 N189755751976.08 - 1981.08Informacje o OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 N 1976.08 - 1981.08
OPELASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_)20 S2.0 S1979741001977.08 - 1981.08Informacje o OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 S 1977.08 - 1981.08
OPELASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_)20 N2.0 N197966901977.08 - 1981.08Informacje o OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 N 1977.08 - 1981.08
OPELASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_)20 E2.0 E1979811101979.08 - 1981.08Informacje o OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 E 1979.08 - 1981.08
OPELASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_)20 D2.0 D199843581978.08 - 1981.08Informacje o OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 D 1978.08 - 1981.08
OPELASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_)24 E2.4 40024101061441980.07 - 1981.08Informacje o OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.4 400 1980.07 - 1981.08
OPELASCONA C (J82)13 N1.3 N (F11, M11, F69)129744601981.09 - 1986.08Informacje o OPEL ASCONA C (J82) 1.3 N (F11, M11, F69) 1981.09 - 1986.08
OPELASCONA C (J82)13 S1.3 S (F11, M11, F68, M68)129755751981.09 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68) 1981.09 - 1988.08
OPELASCONA C (J82)16 SH1.6 S (F11, M11, F68, M68)159866901981.09 - 1986.08Informacje o OPEL ASCONA C (J82) 1.6 S (F11, M11, F68, M68) 1981.09 - 1986.08
OPELASCONA C (J82)16 N1.6 (F11, M11, F68, M68)159855751981.09 - 1987.09Informacje o OPEL ASCONA C (J82) 1.6 (F11, M11, F68, M68) 1981.09 - 1987.09
OPELASCONA C (J82)16 D, 16 DA1.6 D (F11, M11, F68, M68)159840541982.03 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C (J82) 1.6 D (F11, M11, F68, M68) 1982.03 - 1988.08
OPELASCONA C (J82)16 SV1.6 (F11, F68, M11, M68)159860821986.09 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C (J82) 1.6 (F11, F68, M11, M68) 1986.09 - 1988.08
OPELASCONA C (J82)C 16 LZ, C 16 NZ1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68)159855751986.09 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C (J82) 1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68) 1986.09 - 1988.08
OPELASCONA C (J82)E 16 NZ, E 16 LZ1.6 i (F11, M11, F68, M68)159855751987.09 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C (J82) 1.6 i (F11, M11, F68, M68) 1987.09 - 1988.08
OPELASCONA C (J82)18 E1.8 i (F11, M11, F68, M68)1796851151982.09 - 1986.08Informacje o OPEL ASCONA C (J82) 1.8 i (F11, M11, F68, M68) 1982.09 - 1986.08
OPELASCONA C (J82)C 18 NE, S 18 NV1.8 E (F11, M11, F68, M68)1796741001985.01 - 1986.08Informacje o OPEL ASCONA C (J82) 1.8 E (F11, M11, F68, M68) 1985.01 - 1986.08
OPELASCONA C (J82)E 18 NV1.8 (F11, M11, F68, M68)179662841987.09 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C (J82) 1.8 (F11, M11, F68, M68) 1987.09 - 1988.08
OPELASCONA C (J82)20 NE2.0 i (F11, M11, F68, M68)1998851151986.09 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68) 1986.09 - 1988.08
OPELASCONA C (J82)C 20 NE2.0 i Cat (F11, M11, F68, M68)1998851161986.09 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C (J82) 2.0 i Cat (F11, M11, F68, M68) 1986.09 - 1988.08
OPELASCONA C (J82)20 SEH2.0 i GT (F11, M11, F68, M68)1998951301987.03 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C (J82) 2.0 i GT (F11, M11, F68, M68) 1987.03 - 1988.08
OPELASCONA C (J82)C 20 NEF2.0 i (F11, M11, F68, M68)1998741001987.08 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68) 1987.08 - 1988.08
OPELASCONA C liftback (J82)13 N1.3 N (F68, M68)129744601981.09 - 1986.08Informacje o OPEL ASCONA C liftback (J82) 1.3 N (F68, M68) 1981.09 - 1986.08
OPELASCONA C liftback (J82)13 S1.3 S (F68, M68)129755751981.09 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C liftback (J82) 1.3 S (F68, M68) 1981.09 - 1988.08
OPELASCONA C liftback (J82)16 SH1.6 S (F68, M68)159866901981.09 - 1986.08Informacje o OPEL ASCONA C liftback (J82) 1.6 S (F68, M68) 1981.09 - 1986.08
OPELASCONA C liftback (J82)16 N1.6 (F68, M68)159855751981.09 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C liftback (J82) 1.6 (F68, M68) 1981.09 - 1988.08
OPELASCONA C liftback (J82)16 D, 16 DA1.6 D (F68, M68)159840541982.03 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C liftback (J82) 1.6 D (F68, M68) 1982.03 - 1988.08
OPELASCONA C liftback (J82)16 SV1.6 (F68, M68)159860821986.09 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C liftback (J82) 1.6 (F68, M68) 1986.09 - 1988.08
OPELASCONA C liftback (J82)C 16 LZ, C 16 NZ1.6 i Cat (F68, M68)159855751986.09 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C liftback (J82) 1.6 i Cat (F68, M68) 1986.09 - 1988.08
OPELASCONA C liftback (J82)E 16 NZ1.6 i (F68, M68)159855751987.09 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C liftback (J82) 1.6 i (F68, M68) 1987.09 - 1988.08
OPELASCONA C liftback (J82)18 E1.8 i (F68, M68)1796851151982.09 - 1986.08Informacje o OPEL ASCONA C liftback (J82) 1.8 i (F68, M68) 1982.09 - 1986.08
OPELASCONA C liftback (J82)C 18 NE, S 18 NV1.8 E (F68, M68)1796741001985.01 - 1986.08Informacje o OPEL ASCONA C liftback (J82) 1.8 E (F68, M68) 1985.01 - 1986.08
OPELASCONA C liftback (J82)E 18 NV1.8 (F68, M68)179662841987.09 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C liftback (J82) 1.8 (F68, M68) 1987.09 - 1988.08
OPELASCONA C liftback (J82)20 NE2.0 i (F68, M68)1998851151986.09 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C liftback (J82) 2.0 i (F68, M68) 1986.09 - 1988.08
OPELASCONA C liftback (J82)C 20 NE2.0 i Cat (F68, M68)1998851161986.09 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C liftback (J82) 2.0 i Cat (F68, M68) 1986.09 - 1988.08
OPELASCONA C liftback (J82)20 SEH2.0 i GT (F68, M68)1998951301987.03 - 1988.08Informacje o OPEL ASCONA C liftback (J82) 2.0 i GT (F68, M68) 1987.03 - 1988.08
OPELASTRA F (T92)14 NV1.4 (F19, M19)138955751991.09 - 1993.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.4 (F19, M19) 1991.09 - 1993.09
OPELASTRA F (T92)C 14 NZ, X 14 NZ1.4 i (F19, M19)138944601991.09 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.4 i (F19, M19) 1991.09 - 1998.09
OPELASTRA F (T92)C 14 SE1.4 Si (F19, M19)138960821992.03 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.4 Si (F19, M19) 1992.03 - 1998.09
OPELASTRA F (T92)14 SE1.4 (F19, M19)138960821992.09 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.4 (F19, M19) 1992.09 - 1998.09
OPELASTRA F (T92)X 14 XE1.4 i 16V (F19, M19)138966901996.02 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.4 i 16V (F19, M19) 1996.02 - 1998.09
OPELASTRA F (T92)C 16 NZ, X 16 SZR1.6 i (F19, M19)159855751992.03 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.6 i (F19, M19) 1992.03 - 1998.09
OPELASTRA F (T92)C 16 SE1.6 Si (F19, M19)1598741001992.05 - 1994.12Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.6 Si (F19, M19) 1992.05 - 1994.12
OPELASTRA F (T92)X 16 SZ1.6 i (F19, M19)159852711993.05 - 1996.07Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.6 i (F19, M19) 1993.05 - 1996.07
OPELASTRA F (T92)X 16 XEL1.6 i 16V (F19, M19)1598741001994.08 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.6 i 16V (F19, M19) 1994.08 - 1998.09
OPELASTRA F (T92)16 LZ2, 16 NZR1.6 (F19, M19)159855751995.09 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.6 (F19, M19) 1995.09 - 1998.09
OPELASTRA F (T92)17 TD1.7 TDS (F19, M19)168660821992.03 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.7 TDS (F19, M19) 1992.03 - 1998.09
OPELASTRA F (T92)17 D1.7 D (F19, M19)169942571992.03 - 1992.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.7 D (F19, M19) 1992.03 - 1992.09
OPELASTRA F (T92)17 DR1.7 D (F19, M19)169944601992.07 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.7 D (F19, M19) 1992.07 - 1998.09
OPELASTRA F (T92)X 17 DTL1.7 TD (F19, M19)169950681994.11 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.7 TD (F19, M19) 1994.11 - 1998.09
OPELASTRA F (T92)C 18 NZ1.8 i (F19, M19)179666901992.03 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.8 i (F19, M19) 1992.03 - 1998.09
OPELASTRA F (T92)18 SE1.8 i 16V (F19, M19)1796821121995.09 - 1996.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.8 i 16V (F19, M19) 1995.09 - 1996.09
OPELASTRA F (T92)C 18 XE1.8 i 16V (F19, M19)1799921251993.06 - 1994.10Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.8 i 16V (F19, M19) 1993.06 - 1994.10
OPELASTRA F (T92)C 18 XEL, X 18 XE, C 18 SEL1.8 i 16V (F19, M19)1799851161994.11 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.8 i 16V (F19, M19) 1994.11 - 1998.09
OPELASTRA F (T92)C 20 NE2.0 i (F19, M19)1998851151992.03 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 2.0 i (F19, M19) 1992.03 - 1998.09
OPELASTRA F (T92)X 20 XEV2.0 i 16V (F19, M19)19981001361995.02 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 2.0 i 16V (F19, M19) 1995.02 - 1998.09
OPELASTRA F CLASSIC sedan (T92)X 14 NZ1.4 i (F19, M19)138944601998.01 - 2002.08Informacje o OPEL ASTRA F CLASSIC sedan (T92) 1.4 i (F19, M19) 1998.01 - 2002.08
OPELASTRA F CLASSIC sedan (T92)X 16 XEL1.6 i 16V (F19, M19)1598741011998.01 - 2002.08Informacje o OPEL ASTRA F CLASSIC sedan (T92) 1.6 i 16V (F19, M19) 1998.01 - 2002.08
OPELASTRA F CLASSIC sedan (T92)X 16 SZR1.6 i (F19, M19)159855751998.01 - 2002.08Informacje o OPEL ASTRA F CLASSIC sedan (T92) 1.6 i (F19, M19) 1998.01 - 2002.08
OPELASTRA F kabriolet (T92)C 14 SE1.4 Si138960821993.05 - 2001.03Informacje o OPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.4 Si 1993.05 - 2001.03
OPELASTRA F kabriolet (T92)X 14 XE1.4 i 16V138966901996.01 - 2001.03Informacje o OPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.4 i 16V 1996.01 - 2001.03
OPELASTRA F kabriolet (T92)X 16 SZ1.6 i159852711993.03 - 1996.08Informacje o OPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.6 i 1993.03 - 1996.08
OPELASTRA F kabriolet (T92)X 16 SZR1.6 i159855751996.01 - 2001.03Informacje o OPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.6 i 1996.01 - 2001.03
OPELASTRA F kabriolet (T92)C 18 XEL, X 18 XE1.8 i 16V1799851161994.11 - 2001.03Informacje o OPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.8 i 16V 1994.11 - 2001.03
OPELASTRA F kabriolet (T92)C 20 NE2.0 i1998851151993.03 - 1994.10Informacje o OPEL ASTRA F kabriolet (T92) 2.0 i 1993.03 - 1994.10
OPELASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92)C 14 NZ1.4 i (F70)138944601991.10 - 1999.01Informacje o OPEL ASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92) 1.4 i (F70) 1991.10 - 1999.01
OPELASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92)C 16 NZ, X 16 SZR1.6 i (F70)159855751991.10 - 1998.02Informacje o OPEL ASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92) 1.6 i (F70) 1991.10 - 1998.02
OPELASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92)X 16 SZ1.6 i (F70)159852711993.02 - 1996.07Informacje o OPEL ASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92) 1.6 i (F70) 1993.02 - 1996.07
OPELASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92)X 16 XEL1.6 i 16V (F70)1598741001994.08 - 1998.03Informacje o OPEL ASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92) 1.6 i 16V (F70) 1994.08 - 1998.03
OPELASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92)17 D1.7 D (F70)169942571991.12 - 1992.09Informacje o OPEL ASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92) 1.7 D (F70) 1991.12 - 1992.09
OPELASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92)17 DR1.7 D (F70)169944601992.07 - 1999.01Informacje o OPEL ASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92) 1.7 D (F70) 1992.07 - 1999.01
OPELASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92)X 17 DTL1.7 TD (F70)169950681994.08 - 1999.01Informacje o OPEL ASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92) 1.7 TD (F70) 1994.08 - 1999.01
OPELCOMMODORE C (14_, 19_)25 S2.5 S2490851151978.08 - 1982.12Informacje o OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 S 1978.08 - 1982.12
OPELCOMMODORE C (14_, 19_)25 E2.5 E2490961301981.05 - 1982.12Informacje o OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 E 1981.05 - 1982.12
OPELCOMMODORE C Kombi (61)25 E2.5 E2490961301980.12 - 1982.12Informacje o OPEL COMMODORE C Kombi (61) 2.5 E 1980.12 - 1982.12
OPELCOMMODORE C Kombi (61)25 S2.5 S2490851151980.12 - 1982.12Informacje o OPEL COMMODORE C Kombi (61) 2.5 S 1980.12 - 1982.12
OPELCORSA A liftback (S83)10 S1.0 (F08, M08, F68, M68)99333451982.09 - 1993.03Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.0 (F08, M08, F68, M68) 1982.09 - 1993.03
OPELCORSA A liftback (S83)C 12 NZ1.2 i (F08, M08, F68, M68)119533451989.09 - 1993.03Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.2 i (F08, M08, F68, M68) 1989.09 - 1993.03
OPELCORSA A liftback (S83)12 ST1.2 S (F08, M08, F68, M68)119640551982.09 - 1990.02Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68) 1982.09 - 1990.02
OPELCORSA A liftback (S83)12 S1.2 (F08, M08, F68, M68)119644601982.09 - 1990.08Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68) 1982.09 - 1990.08
OPELCORSA A liftback (S83)12 NC, E 12 GV1.2 (F08, M08, F68, M68)119633451982.09 - 1990.08Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68) 1982.09 - 1990.08
OPELCORSA A liftback (S83)12 NV1.2 N (F08, M08, F68, M68)119638521990.01 - 1993.03Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.2 N (F08, M08, F68, M68) 1990.01 - 1993.03
OPELCORSA A liftback (S83)13 SB1.3 S (F08, M08, F68, M68)129751701982.09 - 1989.10Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68) 1982.09 - 1989.10
OPELCORSA A liftback (S83)13 NB1.3 (F08, M08, F68, M68)129744601985.09 - 1989.10Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.3 (F08, M08, F68, M68) 1985.09 - 1989.10
OPELCORSA A liftback (S83)C 13 N1.3 i (F08, M08, F68, M68)129744601986.09 - 1990.09Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.3 i (F08, M08, F68, M68) 1986.09 - 1990.09
OPELCORSA A liftback (S83)C 14 NZ1.4 i (F08, M08, F68, M68)138940541985.01 - 1993.03Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68) 1985.01 - 1993.03
OPELCORSA A liftback (S83)C 14 NZ1.4 i (F08, M08, F68, M68)138944601990.01 - 1993.03Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68) 1990.01 - 1993.03
OPELCORSA A liftback (S83)14 NV1.4 S (F08, M08, F68, M68)138953721990.01 - 1993.03Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.4 S (F08, M08, F68, M68) 1990.01 - 1993.03
OPELCORSA A liftback (S83)C 14 SE1.4 Si (F08, M08, F68, M68)138960821991.09 - 1993.03Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68) 1991.09 - 1993.03
OPELCORSA A liftback (S83)15 D (4EC1)1.5 D (F08, M08, F68, M68)148837501987.09 - 1993.03Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.5 D (F08, M08, F68, M68) 1987.09 - 1993.03
OPELCORSA A liftback (S83)15 DT (T4EC1)1.5 TD (F08, M08, F68, M68)148849671988.03 - 1993.03Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.5 TD (F08, M08, F68, M68) 1988.03 - 1993.03
OPELCORSA A liftback (S83)E 16 SE1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)1598741001988.05 - 1992.03Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68) 1988.05 - 1992.03
OPELCORSA A liftback (S83)C 16 NZ1.6 GSI (F08, M08, M68, F68)159855751988.08 - 1992.09Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68) 1988.08 - 1992.09
OPELCORSA A liftback (S83)C 16 SEI1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)159872981989.09 - 1993.03Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68) 1989.09 - 1993.03
OPELCORSA A liftback (S83)C 16 SE1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)1598741011992.02 - 1993.03Informacje o OPEL CORSA A liftback (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68) 1992.02 - 1993.03
OPELCORSA A TR (S83)10 S1.0 (F11, M11, F19, M19)99333451982.09 - 1992.09Informacje o OPEL CORSA A TR (S83) 1.0 (F11, M11, F19, M19) 1982.09 - 1992.09
OPELCORSA A TR (S83)C 12 NZ1.2 i (F11, M11, F19, M19)119533451989.09 - 1993.03Informacje o OPEL CORSA A TR (S83) 1.2 i (F11, M11, F19, M19) 1989.09 - 1993.03
OPELCORSA A TR (S83)12 S1.2 S (F11, M11, F19, M19)119643581982.09 - 1987.10Informacje o OPEL CORSA A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, F19, M19) 1982.09 - 1987.10
OPELCORSA A TR (S83)12 ST1.2 S (F11, M11, M19, F19)119640551982.09 - 1993.03Informacje o OPEL CORSA A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19) 1982.09 - 1993.03
OPELCORSA A TR (S83)12 NC, E 12 GV1.2 N (F11, M11, F19, M19)119633451985.01 - 1987.10Informacje o OPEL CORSA A TR (S83) 1.2 N (F11, M11, F19, M19) 1985.01 - 1987.10
OPELCORSA A TR (S83)13 SB1.3 S (F11, M11, F19, M19)129751701982.09 - 1987.10Informacje o OPEL CORSA A TR (S83) 1.3 S (F11, M11, F19, M19) 1982.09 - 1987.10
OPELCORSA A TR (S83)13 NB, C 13 N1.3 (F11, F19, M11, M19)129744601985.09 - 1987.10Informacje o OPEL CORSA A TR (S83) 1.3 (F11, F19, M11, M19) 1985.09 - 1987.10
OPELCORSA A TR (S83)14 NV1.4 S (F11, M11, F19, M19)138953721989.09 - 1993.03Informacje o OPEL CORSA A TR (S83) 1.4 S (F11, M11, F19, M19) 1989.09 - 1993.03
OPELCORSA A TR (S83)C 14 NZ1.4 i (F11, M11, F19, M19)138944601989.10 - 1993.03Informacje o OPEL CORSA A TR (S83) 1.4 i (F11, M11, F19, M19) 1989.10 - 1993.03
OPELCORSA A TR (S83)15 D (4EC1)1.5 D (F11, M11, F19, M19)148837501987.10 - 1992.11Informacje o OPEL CORSA A TR (S83) 1.5 D (F11, M11, F19, M19) 1987.10 - 1992.11
OPELCORSA A TR (S83)15 DT (T4EC1)1.5 TD (F11, M11, F19, M19)148849671987.10 - 1993.03Informacje o OPEL CORSA A TR (S83) 1.5 TD (F11, M11, F19, M19) 1987.10 - 1993.03
OPELCORSA B (S93)X 10 XE1.0 i 12V (F08, F68, M68)97340541996.11 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68) 1996.11 - 2000.09
OPELCORSA B (S93)X 12 SZ, C 12 NZ1.2 i (F08, F68, M68)119533451993.03 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68) 1993.03 - 2000.09
OPELCORSA B (S93)12 NZ1.2 i (F08, F68, M68)119533451993.03 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68) 1993.03 - 2000.09
OPELCORSA B (S93)X 12 XE1.2 i 16V (F08, F68, M68)119948651998.03 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68) 1998.03 - 2000.09
OPELCORSA B (S93)13 NB1.3 (F08, F68, M68)129744601996.01 - 2002.12Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.3 (F08, F68, M68) 1996.01 - 2002.12
OPELCORSA B (S93)C 14 NZ, X 14 SZ1.4 i (F08, F68, M68)138940541993.03 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68) 1993.03 - 2000.09
OPELCORSA B (S93)C 14 SE1.4 Si (F08, F68, M68)138960821993.03 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68) 1993.03 - 2000.09
OPELCORSA B (S93)C 14 NZ, X 14 SZ1.4 i (F08, F68, M68)138944601993.03 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68) 1993.03 - 2000.09
OPELCORSA B (S93)C 14 SE1.4 (F08, F68, M68)138954731993.04 - 1994.08Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.4 (F08, F68, M68) 1993.04 - 1994.08
OPELCORSA B (S93)X 14 XE1.4 i 16V (F08, F68, M68)138966901994.09 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68) 1994.09 - 2000.09
OPELCORSA B (S93)C 14 SEL1.4 i 16V (F08, F68, M68)138963861997.08 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68) 1997.08 - 2000.09
OPELCORSA B (S93)15 TD, X 15 TD1.5 TD (F08, F68, M68)148849671993.03 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68) 1993.03 - 2000.09
OPELCORSA B (S93)15 D1.5 D (F08, F68, M68)148837501993.03 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.5 D (F08, F68, M68) 1993.03 - 2000.09
OPELCORSA B (S93)C 16 XE1.6 GSI 16V (F08, F68, M68)1598801091993.03 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68) 1993.03 - 2000.09
OPELCORSA B (S93)X 16 XE1.6 i 16V (F08, F68, M68)1598781061994.09 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68) 1994.09 - 2000.09
OPELCORSA B (S93)C 16 SEL1.6 i 16V (F08, F68, M68)1598741001997.08 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68) 1997.08 - 2000.09
OPELCORSA B (S93)17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)1.7 D (F08, F68, M68)168644601996.02 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B (S93) 1.7 D (F08, F68, M68) 1996.02 - 2000.09
OPELCORSA B Kombi (S93)X 12 XE1.2 i 16V (F35)119948651998.04 - 2000.07Informacje o OPEL CORSA B Kombi (S93) 1.2 i 16V (F35) 1998.04 - 2000.07
OPELCORSA B Kombi (S93)X 14 XE1.4 i 16V (F35)138966901999.01 - 2002.12Informacje o OPEL CORSA B Kombi (S93) 1.4 i 16V (F35) 1999.01 - 2002.12
OPELCORSA B Kombi (S93)X 15 DT (T4EC1), X 15 TD1.5 TD (F35)148849671998.04 - 2000.07Informacje o OPEL CORSA B Kombi (S93) 1.5 TD (F35) 1998.04 - 2000.07
OPELCORSA B Kombi (S93)X 17 D1.7 D (F35)168644601999.01 - 2002.12Informacje o OPEL CORSA B Kombi (S93) 1.7 D (F35) 1999.01 - 2002.12
OPELCORSA B Nadwozie pełne / liftback (S93)C 12 NZ1.2 (F08, W5L)119533451994.08 - 2001.12Informacje o OPEL CORSA B Nadwozie pełne / liftback (S93) 1.2 (F08, W5L) 1994.08 - 2001.12
OPELCORSA B Nadwozie pełne / liftback (S93)13 NB1.3 (F08, W5L)129744601998.01 - 2001.12Informacje o OPEL CORSA B Nadwozie pełne / liftback (S93) 1.3 (F08, W5L) 1998.01 - 2001.12
OPELCORSA B Nadwozie pełne / liftback (S93)C 14 NZ, X 14 SZ1.4 i (F08, W5L)138944601999.08 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B Nadwozie pełne / liftback (S93) 1.4 i (F08, W5L) 1999.08 - 2000.09
OPELCORSA B Nadwozie pełne / liftback (S93)15 D, X 15 D1.5 D (F08, W5L)148837501994.09 - 1997.05Informacje o OPEL CORSA B Nadwozie pełne / liftback (S93) 1.5 D (F08, W5L) 1994.09 - 1997.05
OPELCORSA B Nadwozie pełne / liftback (S93)17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)1.7 D (F08, W5L)168644601999.08 - 2000.09Informacje o OPEL CORSA B Nadwozie pełne / liftback (S93) 1.7 D (F08, W5L) 1999.08 - 2000.09
OPELCORSA CLASSIC sedan13 NB1.3129744601997.01 - 2002.12Informacje o OPEL CORSA CLASSIC sedan 1.3 1997.01 - 2002.12
OPELCORSA CLASSIC sedanZ 14 XEP1.4136466902000.07 - 2003.12Informacje o OPEL CORSA CLASSIC sedan 1.4 2000.07 - 2003.12
OPELCORSA CLASSIC sedanC 14 NZ1.4138944601994.08 - 2002.07Informacje o OPEL CORSA CLASSIC sedan 1.4 1994.08 - 2002.07
OPELCORSA CLASSIC sedanZ 14 XE1.4138966902000.07 - 2001.05Informacje o OPEL CORSA CLASSIC sedan 1.4 2000.07 - 2001.05
OPELCORSA CLASSIC sedanC 16 SEL1.61598741012000.01 - 2003.12Informacje o OPEL CORSA CLASSIC sedan 1.6 2000.01 - 2003.12
OPELCORSA Utility pick-upZ 14 XE1.4138966902000.07 - 2003.12Informacje o OPEL CORSA Utility pick-up 1.4 2000.07 - 2003.12
OPELKADETT C10 N1.099329401974.01 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C 1.0 1974.01 - 1979.07
OPELKADETT C12 N1.2119638521973.08 - 1977.04Informacje o OPEL KADETT C 1.2 1973.08 - 1977.04
OPELKADETT C12 S1.2 S119644601973.08 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C 1.2 S 1973.08 - 1979.07
OPELKADETT C12 N1.2119640551973.08 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C 1.2 1973.08 - 1979.07
OPELKADETT C16 S1.6 S158455751976.09 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C 1.6 S 1976.09 - 1979.07
OPELKADETT C AERO12 S1.2119644601976.09 - 1979.08Informacje o OPEL KADETT C AERO 1.2 1976.09 - 1979.08
OPELKADETT C City10 N1.099329401975.05 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C City 1.0 1975.05 - 1979.07
OPELKADETT C City12 S1.2 S119644601973.08 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C City 1.2 S 1973.08 - 1979.07
OPELKADETT C City12 N1.2119638521975.05 - 1977.04Informacje o OPEL KADETT C City 1.2 1975.05 - 1977.04
OPELKADETT C City12 N1.2119640541976.07 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C City 1.2 1976.07 - 1979.07
OPELKADETT C City16 S1.6 S158455751977.05 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C City 1.6 S 1977.05 - 1979.07
OPELKADETT C coupe10 N1.099329401974.01 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C coupe 1.0 1974.01 - 1979.07
OPELKADETT C coupe12 N1.2119638521973.08 - 1977.04Informacje o OPEL KADETT C coupe 1.2 1973.08 - 1977.04
OPELKADETT C coupe12 S1.2 S119644601973.08 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C coupe 1.2 S 1973.08 - 1979.07
OPELKADETT C coupe12 N1.2119640541973.08 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C coupe 1.2 1973.08 - 1979.07
OPELKADETT C coupe16 S1.6 S158455751977.05 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C coupe 1.6 S 1977.05 - 1979.07
OPELKADETT C coupe19 E1.9 GT/E1897771051975.09 - 1977.07Informacje o OPEL KADETT C coupe 1.9 GT/E 1975.09 - 1977.07
OPELKADETT C coupe20 E2.0 E Rallye1979811101977.08 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C coupe 2.0 E Rallye 1977.08 - 1979.07
OPELKADETT C coupe20 EH2.0 GT/E1979851151977.08 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C coupe 2.0 GT/E 1977.08 - 1979.07
OPELKADETT C Kombi10 N1.099329401974.01 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C Kombi 1.0 1974.01 - 1979.07
OPELKADETT C Kombi12 N1.2119638521973.08 - 1977.04Informacje o OPEL KADETT C Kombi 1.2 1973.08 - 1977.04
OPELKADETT C Kombi12 S1.2 S119644601973.08 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C Kombi 1.2 S 1973.08 - 1979.07
OPELKADETT C Kombi12 N1.2119640541973.08 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C Kombi 1.2 1973.08 - 1979.07
OPELKADETT C Kombi16 S1.6 S158455751977.05 - 1979.07Informacje o OPEL KADETT C Kombi 1.6 S 1977.05 - 1979.07
OPELKADETT D (31_-34_, 41_-44_)10 N1.099330411979.09 - 1982.08Informacje o OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.0 1979.09 - 1982.08
OPELKADETT D (31_-34_, 41_-44_)10 S1.099333451979.09 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.0 1979.09 - 1984.08
OPELKADETT D (31_-34_, 41_-44_)12 N1.2119639531979.08 - 1982.07Informacje o OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2 1979.08 - 1982.07
OPELKADETT D (31_-34_, 41_-44_)12 S1.2 S119644601979.08 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2 S 1979.08 - 1984.08
OPELKADETT D (31_-34_, 41_-44_)12 ST1.2119640551982.08 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2 1982.08 - 1984.08
OPELKADETT D (31_-34_, 41_-44_)13 S1.3 S129755751979.08 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 S 1979.08 - 1984.08
OPELKADETT D (31_-34_, 41_-44_)13 N1.3 N129744601979.08 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 N 1979.08 - 1984.08
OPELKADETT D (31_-34_, 41_-44_)16 SH1.6 S159866901981.09 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 S 1981.09 - 1984.08
OPELKADETT D (31_-34_, 41_-44_)16 D1.6 D159840541982.03 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 D 1982.03 - 1984.08
OPELKADETT D (31_-34_, 41_-44_)18 E1.8 GT/E1796851151983.02 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.8 GT/E 1983.02 - 1984.08
OPELKADETT D (32_,37_,39, _42)10 N1.099330411979.09 - 1982.08Informacje o OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.0 1979.09 - 1982.08
OPELKADETT D (32_,37_,39, _42)10 S1.099333451979.09 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.0 1979.09 - 1984.08
OPELKADETT D (32_,37_,39, _42)12 S1.2 S119644601979.08 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.2 S 1979.08 - 1984.08
OPELKADETT D (32_,37_,39, _42)13 S1.3 S129755751979.08 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 S 1979.08 - 1984.08
OPELKADETT D (32_,37_,39, _42)16 D1.6 D159840541982.03 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.6 D 1982.03 - 1984.08
OPELKADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)12 N1.2119639531979.08 - 1982.07Informacje o OPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.2 1979.08 - 1982.07
OPELKADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)12 S1.2 S119644601979.08 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.2 S 1979.08 - 1984.08
OPELKADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)13 S1.3 S129755751979.08 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S 1979.08 - 1984.08
OPELKADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)13 N1.3 N129744601979.08 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N 1979.08 - 1984.08
OPELKADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)16 SH1.6 S159866901981.09 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 S 1981.09 - 1984.08
OPELKADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)16 D1.6 D159840541982.03 - 1984.08Informacje o OPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 D 1982.03 - 1984.08
OPELMANTA B (58_, 59_)13 N1.3 N129744601979.03 - 1980.12Informacje o OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N 1979.03 - 1980.12
OPELMANTA B (58_, 59_)13 S1.3 S129755751981.08 - 1986.08Informacje o OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 S 1981.08 - 1986.08
OPELMANTA B (58_, 59_)16 N1.6 N158444601975.09 - 1980.12Informacje o OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 N 1975.09 - 1980.12
OPELMANTA B (58_, 59_)16 S1.6 S158455751975.09 - 1981.12Informacje o OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 S 1975.09 - 1981.12
OPELMANTA B (58_, 59_)18 S1.8 S179666901982.07 - 1987.08Informacje o OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.8 S 1982.07 - 1987.08
OPELMANTA B (58_, 59_)19 E1.9 E1897771051975.09 - 1977.08Informacje o OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 E 1975.09 - 1977.08
OPELMANTA B (58_, 59_)19 N1.9 N189755751976.08 - 1981.12Informacje o OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 N 1976.08 - 1981.12
OPELMANTA B (58_, 59_)20 N2.0197966901977.08 - 1980.12Informacje o OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 1977.08 - 1980.12
OPELMANTA B (58_, 59_)20 S2.0 S1979741001977.08 - 1984.08Informacje o OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 S 1977.08 - 1984.08
OPELMANTA B (58_, 59_)20 E2.0 E1979811101977.08 - 1988.08Informacje o OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 E 1977.08 - 1988.08
OPELMANTA B CC (53_, 55_)12 S1.2 S119644601975.09 - 1979.02Informacje o OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.2 S 1975.09 - 1979.02
OPELMANTA B CC (53_, 55_)13 N1.3 N129744601979.03 - 1980.12Informacje o OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N 1979.03 - 1980.12
OPELMANTA B CC (53_, 55_)13 S1.3 S129755751979.08 - 1986.08Informacje o OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 S 1979.08 - 1986.08
OPELMANTA B CC (53_, 55_)16 N1.6 N158444601975.09 - 1980.12Informacje o OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.6 N 1975.09 - 1980.12
OPELMANTA B CC (53_, 55_)18 S1.8 S179666901982.07 - 1987.08Informacje o OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.8 S 1982.07 - 1987.08
OPELMANTA B CC (53_, 55_)19 S1.9 S189766901975.09 - 1980.12Informacje o OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.9 S 1975.09 - 1980.12
OPELMANTA B CC (53_, 55_)19 N1.9 N189755751976.08 - 1981.12Informacje o OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.9 N 1976.08 - 1981.12
OPELMANTA B CC (53_, 55_)20 N2.0197966901977.08 - 1980.12Informacje o OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 1977.08 - 1980.12
OPELMANTA B CC (53_, 55_)20 S2.0 S1979741001977.08 - 1984.08Informacje o OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 S 1977.08 - 1984.08
OPELMANTA B CC (53_, 55_)20 E2.0 E1979811101977.08 - 1988.08Informacje o OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 E 1977.08 - 1988.08
OPELMONZA A (22_)H 20 E2.0 E1979851151983.03 - 1984.10Informacje o OPEL MONZA A (22_) 2.0 E 1983.03 - 1984.10
OPELMONZA A (22_)22 E2.2 E2197851151984.11 - 1986.08Informacje o OPEL MONZA A (22_) 2.2 E 1984.11 - 1986.08
OPELMONZA A (22_)H 25 E2.5 E24901001361981.05 - 1986.08Informacje o OPEL MONZA A (22_) 2.5 E 1981.05 - 1986.08
OPELMONZA A (22_)28 H2.827841031401978.02 - 1981.04Informacje o OPEL MONZA A (22_) 2.8 1978.02 - 1981.04
OPELMONZA A (22_)30 E3.0 GSE29691321801978.02 - 1986.08Informacje o OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE 1978.02 - 1986.08
OPELMONZA A (22_)30 H3.029691101501978.04 - 1982.07Informacje o OPEL MONZA A (22_) 3.0 1978.04 - 1982.07
OPELOMEGA A (V87)18 NV1.8 N (F19, M19, N19)179660821986.09 - 1987.08Informacje o OPEL OMEGA A (V87) 1.8 N (F19, M19, N19) 1986.09 - 1987.08
OPELOMEGA A (V87)18 SEH1.8 (F19, M19, N19)1796851151986.09 - 1994.03Informacje o OPEL OMEGA A (V87) 1.8 (F19, M19, N19) 1986.09 - 1994.03
OPELOMEGA A (V87)18 NV, 18 SV1.8 S (F19, M19, N19)179666901986.09 - 1994.03Informacje o OPEL OMEGA A (V87) 1.8 S (F19, M19, N19) 1986.09 - 1994.03
OPELOMEGA A (V87)E 18 NVR1.8 (F19, M19, N19)179665881987.09 - 1994.03Informacje o OPEL OMEGA A (V87) 1.8 (F19, M19, N19) 1987.09 - 1994.03
OPELOMEGA A (V87)20 SE2.0 (F19, M19, N19)1998901221986.09 - 1994.03Informacje o OPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19) 1986.09 - 1994.03
OPELOMEGA A (V87)C 20 NE2.0 i (F19, M19, N19)1998851151986.09 - 1994.03Informacje o OPEL OMEGA A (V87) 2.0 i (F19, M19, N19) 1986.09 - 1994.03
OPELOMEGA A (V87)C 20 NEJ2.0 (F19, M19, N19)199873991990.09 - 1994.03Informacje o OPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19) 1990.09 - 1994.03
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
POMPKA SPRYSKIWACZA 103 630/TOP POMPKA SPRYSKIWACZA TOPRAN 12,31 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
POMPKA SPRYSKIWACZA 150014510/DLL POMPKA SPRYSKIWACZA AUTOMEGA 13,16 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
POMPKA SPRYSKIWACZA 15SKV002/SKV POMPKA SPRYSKIWACZA SKV 14,11 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
POMPKA SPRYSKIWACZA 401 232/TOP POMPKA SPRYSKIWACZA TOPRAN 17,01 PLN Dostępność: Brak
POMPKA SPRYSKIWACZA VW GOLF I/II/PASSAT 431955651/HPS POMPKA SPRYSKIWACZA VW GOLF I/II/PASSAT HANS 13,20 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein