Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

POMPA WODY VW GOLF V 1.4 18894. FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Materiał wirnika pompy wody: Metal
Materiał uszczelnienia: Guma
Materiał: Żeliwo szare
Ilość zębów: 27
Liczba skrzydeł: 6
Ciężar [kg]: 0,804
Kod EAN
4027816188940
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
4U Autoparts 13731VV
ACDelco 19373462
AIC 51417
AIRTEX 1990
AISIN WE-VW08
AKRON-MALÒ 130427
AP XENERGY X202122
AQUAPLUS 85-3595
AQUAPLUS 85-8391
ASAM 70484
ASHIKA 35-00-0910
AUDI 036 121 005 B
AUDI 036 121 005 E
AUDI 036 121 005 EV
AUDI 036 121 005 EX
AUDI 036 121 005 K
AUDI 036 121 005 Q
AUDI 036 121 005 QX
AUDI 036 121 005 R
AUDI 036 121 005 S
AUDI 036 121 005 SV
AUDI 036 121 008 L
AUDI 036 121 008 M
AUDI 036 121 008 S
AUDI 36 121 005 B
AUDI 36 121 005 E
AUDI 36 121 005 EV
AUDI 36 121 005 EX
AUDI 36 121 005 K
AUDI 36 121 005 Q
AUDI 36 121 005 QX
AUDI 36 121 005 R
AUDI 36 121 005 S
AUDI 36 121 005 SV
AUDI 36 121 008 L
AUDI 36 121 008 M
AUDI 36 121 008 S
AUTEX 120154
AUTEX 980154
AUTLOG WK3003
AUTLOG WP7000
AUTOKIT 04.5108PA
AUTOKIT 04.5128PA
AUTOMEGA 160000810
AUTOMEGA 160003710
AUTOMEGA 160009010
AUTOTEAM WPA342
BGA CP3162
BGA CP3166
BGA TB0140CPK
BGA TB0180CPK
BLUE PRINT ADV189101
BORG & BECK BWP1760
BORG & BECK BWP1762
BOSCH 1 987 949 716
BSG BSG 90-500-007
BUGATTI PA8710
BUGIAD BSP20035
BUGIAD BTB56509
CALIBER WPC342
CAR 332212
CAR 332451
CIFAM 824-674
COMLINE EWP088
COMLINE EWP220
COMLINE EWP250
CONTINENTAL CTAM WP6004
CPB 504249
CPB 522762
CPB 522794
DAYCO DP038
DELPHI WP1875
DENCKERMANN A310135
DENCKERMANN A310135P
DJ PARTS LW0178
DOLZ A-191
DYNAMATRIX DWPA191
DYNAMATRIX DWPA218
EUROREPAR 1623099380
FAI AutoParts WP6210
FENOX HB1608
FERRON TOP30960036
FI.BA WPF041
FI.BA WPF200
FINWHALE WP706
FIRST LINE FWP1760
FIRST LINE FWP1762
FLENNOR FWP70036
FRECCIA WP0266
FRIGAIR HP10.240
GATES WP0072
GATES-AU GWP8130
GATES-SEA WP0072
GEBA 10330
GEBA 10335
GGT PA11174
GK 980154
GK K980154A
GK K980154B
GK K980154C
GMB GWVW-13A
GNS YH-AU112
GNS YH-SK122
GNS YH-V114
GRAF KP674-1
GRAF KP674-2
GRAF KP674-3
GRAF PA674
HELLA 8MP 376 800-031
HELLA 8MP 376 800-034
HEPU K62045
HEPU K62054
HEPU P557
HEPU PK05570
HEPU PK05571
HEPU PK05572
HUTCHINSON WP 0032V
HUTCHINSON WP32
INA 538 0026 10
IPD K62045
IPD K62054
IPD P557
JAPANPARTS PQ-0910
JAPKO 350910
JP GROUP 1114101600
KAGER 33-0353
KAGER 33-0429
KAMOKA T0024
KEY PARTS KCP1760
KLAXCAR FRANCE 42139z
KM International WPK342
KOLBENSCHMIDT 50005154
KRAFT AUTOMOTIVE 1500290
KWP 10674
KWP KW674-1
KWP KW674-2
KWP KW674-3
LASO 9520 0131
LASO 95200130
LPR WP0124
LUCAS LAWP0943
LUCAS LDWP0674
LUCAS LKP080
LUCAS LKP097
LUCAS LKP103
LYNXauto CW-0028
LYNXauto PW-1036
MAGNETI MARELLI 350981777000
MAGNETI MARELLI 351110002600
MAGNETI MARELLI 352316171175
MAHLE CP 7 000P
MAHLE CP 7 000S
MAHLE CP 7 001S
MAHLE CPK 121 000P
MAHLE CPK 16 000P
MAHLE CPK 90 000P
MANDO EWPW0002
MAPCO 21817
MASTER-SPORT GERMANY 557-WP-PCS-MS
MAXGEAR 47-0045
MDR AIS-WEVW08
METELLI 24-0674
METELLI 30-0674-1
METELLI 30-0674-2
METELLI 30-0674-3
METZGER WM-DP038-S
METZGER WM-Z 3590WP
METZGER WM-Z 837WP
MEYLE 113 012 0040
MEYLE 113 012 0040/HD
MGA 674K2
MGA PA674
MGA W674
MILES AN21010
MILES P557
MOTAQUIP VWP751
NE 4450100000
NK 101001
NK 10847004
NK 10847062
OMB MB8710
Omnicraft 2316886
OPEN PARTS WAP8262.00
OPTIBELT WP 1015
OPTIMAL AQ-1070
OSSCA 04825
PATRON PWP1181
PEMEBLA JAPPQ-0910
PIERBURG 7.07152.34.0
PROCODIS FRANCE KPE3045A
PROCODIS FRANCE KPE3058A
PROCODIS FRANCE KPE3092A
PROCODIS FRANCE PE3008
PROFIT 1701-0674
PROTECHNIC PRW0069
QH Talbros QCP3304
QUINTON HAZELL QCP3304
REPKIT RKTK0919PA
REPKIT RKTK0939PA
RIDEX 1260W0036
RIDEX 3096W0034
RUVILLE 55456711
RUVILLE 55456721
RUVILLE 65431
Saleri SIL K1PA945A
Saleri SIL K2PA945A
Saleri SIL K3PA945A
Saleri SIL PA1434
Saleri SIL PA945
Saleri SIL PA945A
SAMKO WP0124
SASIC 9001307
SEAT 036 121 005 B
SEAT 036 121 005 E
SEAT 036 121 005 EV
SEAT 036 121 005 EX
SEAT 036 121 005 K
SEAT 036 121 005 Q
SEAT 036 121 005 QX
SEAT 036 121 005 SV
SEAT 036 121 005 SX
SEAT 036 121 008 L
SEAT 036 121 008 M
SEAT 036 121 008 S
SEAT 36 121 005 B
SEAT 36 121 005 E
SEAT 36 121 005 EV
SEAT 36 121 005 EX
SEAT 36 121 005 K
SEAT 36 121 005 Q
SEAT 36 121 005 QX
SEAT 36 121 005 SV
SEAT 36 121 005 SX
SEAT 36 121 008 L
SEAT 36 121 008 M
SEAT 36 121 008 S
SKF VKPC 81407
SKODA 036 121 005 B
SKODA 036 121 005 E
SKODA 036 121 005 EV
SKODA 036 121 005 EX
SKODA 036 121 005 K
SKODA 036 121 005 Q
SKODA 036 121 005 QX
SKODA 036 121 005 SV
SKODA 036 121 008 L
SKODA 036 121 008 M
SKODA 036 121 008 S
SKODA 36 121 005 B
SKODA 36 121 005 E
SKODA 36 121 005 EV
SKODA 36 121 005 EX
SKODA 36 121 005 K
SKODA 36 121 005 Q
SKODA 36 121 005 QX
SKODA 36 121 005 SV
SKODA 36 121 008 L
SKODA 36 121 008 M
SKODA 36 121 008 S
SpeedMate SM-WPE015
Stark SKWP-0520035
Stark SKWPT-0750033
STARLINE VP SK122
STATIM W.036
STELLOX 4512-0023-SX
STELLOX 4512-0052-SX
SWAG 30 15 0031
SYNCRONIX SYNC 40004
TECHNOX WP10945
THERMOTEC D1W019TT
TOPRAN 108 262
TRADEX FRANCE TPE-712
TRISCAN 8600 29018
TRISCAN 8600 29018HD
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.19.092
VAICO V10-50036
VAICO V10-50036-1
VALEO 506576
VAN HECK WP 7025
VIKA 11210102101
VIKA 11210108601
VW 036 121 005 B
VW 036 121 005 E
VW 036 121 005 EV
VW 036 121 005 EX
VW 036 121 005 K
VW 036 121 005 Q
VW 036 121 005 QV
VW 036 121 005 QX
VW 036 121 005 R
VW 036 121 005 S
VW 036 121 005 SV
VW 036 121 005 SX
VW 036 121 008 K
VW 036 121 008 L
VW 036 121 008 M
VW 036 121 008 S
VW 36 121 005 B
VW 36 121 005 E
VW 36 121 005 EV
VW 36 121 005 EX
VW 36 121 005 K
VW 36 121 005 Q
VW 36 121 005 QV
VW 36 121 005 QX
VW 36 121 005 R
VW 36 121 005 S
VW 36 121 005 SV
VW 36 121 005 SX
VW 36 121 008 K
VW 36 121 008 L
VW 36 121 008 M
VW 36 121 008 S
WILMINK GROUP WG1017231
WILMINK GROUP WG1236639
WILMINK GROUP WG1237360
WILMINK GROUP WG1238276
WILMINK GROUP WG1238277
WILMINK GROUP WG1238278
WILMINK GROUP WG1251251
WILMINK GROUP WG1251666
WILMINK GROUP WG1251949
WILMINK GROUP WG1254274
WILMINK GROUP WG1428306
WILMINK GROUP WG1444928
WILMINK GROUP WG1487921
WILMINK GROUP WG1487931
WILMINK GROUP WG1489050
WILMINK GROUP WG1489052
WILMINK GROUP WG1709904
WILMINK GROUP WG1775144
WILMINK GROUP WG1790218
WILMINK GROUP WG1790832
WILMINK GROUP WG1790833
WILMINK GROUP WG1790834
WILMINK GROUP WG1806755
WILMINK GROUP WG1837256
WILMINK GROUP WG2005835
WXQP 311689
WXQP 320731
WXQP 320755
WXQP 320919
WXQP 320921
ZEKKERT WP-1249
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
AUDIA2 (8Z0)AUA, BBY1.4139055752000.02 - 2005.08Informacje o AUDI A2 (8Z0) 1.4 2000.02 - 2005.08
SEATALTEA (5P1)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.05 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V 2006.05 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V 2006.10 -
SEATAROSA (6H)AFK, AQQ, AUB1.4 16V1390741002000.01 - 2004.06Informacje o SEAT AROSA (6H) 1.4 16V 2000.01 - 2004.06
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AFH, AQQ, AUB1.4 i 16V1390741011996.09 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i 16V 1996.09 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)APE, AUA1.4 16V139055752000.05 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 16V 2000.05 - 2002.10
SEATCORDOBA (6L2)BBY, BKY1.4 16V139055752002.09 - 2007.12Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V 2002.09 - 2007.12
SEATCORDOBA (6L2)BBZ1.4 16V1390741002002.10 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V 2002.10 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)BXW1.4 16V139063862006.05 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V 2006.05 - 2009.11
SEATCORDOBA Vario (6K5)APE, AUA1.4 16V139055751999.06 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 16V 1999.06 - 2002.12
SEATCORDOBA Vario (6K5)AQQ1.41390741012000.02 - 2000.07Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 2000.02 - 2000.07
SEATIBIZA II (6K1)AFH, AQQ, AUB1.4 i 16V1390741011997.06 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i 16V 1997.06 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)APE, AUA1.4 16V139055752000.05 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 16V 2000.05 - 2002.02
SEATIBIZA III (6L1)BBY, BKY1.4 16V139055752002.02 - 2007.12Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V 2002.02 - 2007.12
SEATIBIZA III (6L1)AUB, BBZ1.4 16V1390741002002.02 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V 2002.02 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BXW1.4 16V139063862006.05 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V 2006.05 - 2009.11
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BXW1.4 LPG139063852008.03 - 2011.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 LPG 2008.03 - 2011.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BXW, CGGB1.4139063852008.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 2008.03 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)BXW, CGGB1.4139063852008.07 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 2008.07 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CGGB1.4139063852010.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 2010.03 - 2015.05
SEATINCA (6K9)AUA1.4 16V139055752000.04 - 2003.06Informacje o SEAT INCA (6K9) 1.4 16V 2000.04 - 2003.06
SEATLEON (1M1)APE, AHW, AXP, BCA1.4 16V139055751999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.4 16V 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1P1)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.06 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.4 16V 2006.06 - 2012.12
SEATTOLEDO II (1M2)APE, AHW, AXP, BCA1.4 16V139055752000.01 - 2002.05Informacje o SEAT TOLEDO II (1M2) 1.4 16V 2000.01 - 2002.05
SEATTOLEDO III (5P2)BXW1.4 16V139063862006.05 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 16V 2006.05 - 2009.05
SKODAFABIA I (6Y2)AUB, BBZ1.4 16V1390741001999.12 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V 1999.12 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)AUA, BBY, BKY1.4 16V139055751999.12 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V 1999.12 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)BUD1.4139059802006.02 - 2006.10Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 2006.02 - 2006.10
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AUB, BBZ1.4 16V1390741002000.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V 2000.04 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AUA, BBY, BKY1.4 16V139055752000.05 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V 2000.05 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)BUD1.4 16V139059802006.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V 2006.04 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AUA, BBY, BKY1.4 16V139055751999.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 16V 1999.10 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AUB, BBZ1.4 16V1390741001999.12 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 16V 1999.12 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)BUD1.4 16V139059802006.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 16V 2006.04 - 2007.12
SKODAFABIA II (542)BXW, CGGB1.4 LPG139063862007.01 - 2014.11Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.4 LPG 2007.01 - 2014.11
SKODAFABIA II (542)BXW, CGGB1.4139063862007.01 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.4 2007.01 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)BXW, CGGB1.4 LPG139063862007.10 - 2014.11Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 LPG 2007.10 - 2014.11
SKODAFABIA II Combi (545)BXW, CGGB1.4139063862007.10 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 2007.10 - 2014.12
SKODAOCTAVIA I (1U2)AXP, BCA1.4 16V139055752000.09 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.4 16V 2000.09 - 2010.12
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)AXP, BCA1.4 16V139055752000.08 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.4 16V 2000.08 - 2010.12
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BCA1.4139055752004.05 - 2006.05Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 2004.05 - 2006.05
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BUD, CGGA1.4139059802004.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 2004.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BCA1.4139055752004.05 - 2006.05Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 2004.05 - 2006.05
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BUD, CGGA1.4139059802006.05 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 2006.05 - 2013.06
SKODAROOMSTER (5J7)BXW, CGGB1.4139063862006.09 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 2006.09 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)BXW, CGGB1.4 LPG139063862010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 LPG 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)BTS1.6 LPG1598771052006.06 - 2010.07Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 LPG 2006.06 - 2010.07
SKODAROOMSTER (5J7)BTS, CFNA1.61598771052006.09 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 2006.09 - 2015.05
SKODAROOMSTER Praktik (5J)BXW, CGGB1.4139063862007.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 2007.03 - 2015.05
VWBORA (1J2)AHW, AKQ, APE, AXP, BCA1.4 16V139055752000.03 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.4 16V 2000.03 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)AHW, AXP, BCA1.4 16V139055752001.09 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.4 16V 2001.09 - 2005.05
VWCADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A)AUA1.4139055752000.08 - 2004.01Informacje o VW CADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A) 1.4 2000.08 - 2004.01
VWCADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B)AUA1.4 16V139055752000.08 - 2004.01Informacje o VW CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B) 1.4 16V 2000.08 - 2004.01
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BCA1.4139055752004.03 - 2006.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.4 2004.03 - 2006.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BUD1.4139059802006.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.4 2006.05 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BCA1.4139055752004.03 - 2006.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.4 2004.03 - 2006.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BUD1.4139059802006.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.4 2006.05 - 2010.08
VWGOLF IV (1J1)AHW, AKQ, APE, AXP, BCA1.4 16V139055751997.10 - 2004.05Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.4 16V 1997.10 - 2004.05
VWGOLF IV Variant (1J5)AHW, AKQ, APE, AXP, BCA1.4 16V139055751999.05 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.4 16V 1999.05 - 2006.06
VWGOLF PLUS (5M1, 521)BCA1.4 16V139055752005.01 - 2006.11Informacje o VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 16V 2005.01 - 2006.11
VWGOLF PLUS (5M1, 521)BUD, CGGA1.4 16V139059802006.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 16V 2006.05 - 2013.12
VWGOLF V (1K1)BCA1.4 16V139055752003.10 - 2006.05Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 16V 2003.10 - 2006.05
VWGOLF V (1K1)BUD1.4 16V139059802006.05 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 16V 2006.05 - 2008.11
VWGOLF V Variant (1K5)BUD1.4139059802007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 2007.06 - 2009.07
VWGOLF VAN IV Variant (1J5)AXP, BCA1.4139055752000.05 - 2006.06Informacje o VW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.4 2000.05 - 2006.06
VWGOLF VI (5K1)CGGA1.4139059802008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.4 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI Variant (AJ5)BUD, CGGA1.4139059802009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 2009.07 - 2013.07
VWLUPO (6X1, 6E1)AHW, AKQ, APE, AUA, BBY1.4 16V139055751998.09 - 2005.07Informacje o VW LUPO (6X1, 6E1) 1.4 16V 1998.09 - 2005.07
VWLUPO (6X1, 6E1)AFK, AQQ, ANM, AUB1.4 16V1390741001999.08 - 2005.07Informacje o VW LUPO (6X1, 6E1) 1.4 16V 1999.08 - 2005.07
VWNEW BEETLE (9C1, 1C1)BCA1.4139055752001.11 - 2010.09Informacje o VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.4 2001.11 - 2010.09
VWNEW BEETLE kabriolet (1Y7)BCA1.4139055752003.01 - 2010.09Informacje o VW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 1.4 2003.01 - 2010.09
VWPOLO (6N2)AHW, APE, AUA1.4 16V139055751999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO (6N2) 1.4 16V 1999.10 - 2001.09
VWPOLO (6N2)AFK, AQQ, AUB1.4 16V1390741011999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO (6N2) 1.4 16V 1999.10 - 2001.09
VWPOLO (6R1, 6C1)CGGB, CDDA, CLPA1.4 (6R1)139063852009.03 - 2014.05Informacje o VW POLO (6R1, 6C1) 1.4 (6R1) 2009.03 - 2014.05
VWPOLO (6R1, 6C1)CMAA1.4 BiFuel139060822010.03 - 2011.01Informacje o VW POLO (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel 2010.03 - 2011.01
VWPOLO (9N_)AUA, BBY, BKY1.4 16V139055752001.10 - 2008.05Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 16V 2001.10 - 2008.05
VWPOLO (9N_)AUB, BBZ1.4 16V1390741012001.10 - 2008.05Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 16V 2001.10 - 2008.05
VWPOLO (9N_)BUD1.4 BiFuel139060822006.05 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 BiFuel 2006.05 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BUD1.4 16V139059802006.05 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 16V 2006.05 - 2009.11
VWPOLO CLASSIC (6V2)APE, AUA75 1.4 16V139055751999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO CLASSIC (6V2) 75 1.4 16V 1999.10 - 2001.09
VWPOLO sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BBY, BKY1.4139055752002.11 - 2012.04Informacje o VW POLO sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 2002.11 - 2012.04
VWPOLO sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BBZ1.41390741012003.11 - Informacje o VW POLO sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 2003.11 -
VWPOLO Van (6R)CGGB1.4139063862009.03 - 2014.05Informacje o VW POLO Van (6R) 1.4 2009.03 - 2014.05
VWPOLO Van nadwozie zamknięte / kombi (6V5)AUA1.4139055752000.06 - 2001.09Informacje o VW POLO Van nadwozie zamknięte / kombi (6V5) 1.4 2000.06 - 2001.09
VWPOLO Variant (6V5)APE, AUA1.4 16V139055751999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO Variant (6V5) 1.4 16V 1999.10 - 2001.09
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
POMPA WODY VW GOLF V 1.4 16V A191/DOL POMPA WODY VW GOLF V 1.4 16V DOLZ 91,67 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
POMPA WODY SKODA FABIA 1,4 00- PA674/GRA POMPA WODY SKODA FABIA 1,4 00- GRAF 84,44 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
POMPA WODY VKPC81407/SKF POMPA WODY SKF 110,18 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
POMPA WODY 538002610 POMPA WODY INA 105,98 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
POMPA WODY VW GOLF V 506576/VAL POMPA WODY VW GOLF V VALEO 90,59 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
POMPA WODY T0024/KAO POMPA WODY KAMOKA 63,22 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
POMPA WODY A310135P/DEC POMPA WODY DENCKERMANN 68,42 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
POMPA WODY VW GOLF VI 1,4 P557/HEP POMPA WODY VW GOLF VI 1,4 HEPU 130,33 PLN Dostępność: 3 sztuki
POMPA WODY WPQ1175/MMA POMPA WODY MAGNETI MARELLI 91,45 PLN Dostępność: 3 sztuki
POMPA WODY W.036/STA POMPA WODY STATIM 60,33 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Kod zestawu Nazwa zestawu
32737 Pompa wodna
45118 Pompa wodna
45120 Pompa wodna
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein