Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

POMPA WODY OPEL ASTRA F 04731/FEB FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Materiał wirnika pompy wody: Tworzywo sztuczne
Materiał uszczelnienia: Guma
Materiał: Odlew aluminiowy
Ilość zębów: 25
Liczba skrzydeł: 8
Ciężar [kg]: 0,889
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z pierścieniem uszczelniającym
Kod EAN
4027816047315
Informacje dodatkowe producenta
pdfpdf
Producent Kod OE
AIC 51409
AIRTEX 1448
AKRON-MALÒ 130154
AKS DASIS 570491N
AKS DASIS 785100N
AQUAPLUS 85-3005
ASHIKA 35-00-0408
AUTOMEGA 160096210
AUTOTEAM WPA360
BBR Automotive 001-10-26231
BGA CP2896
BGA TB9530CPK
BORG & BECK BWP1576
BOSCH 1 987 949 710
BSG BSG 65-500-004
BUGATTI PA 7203
BUGATTI PA7203
CALIBER WPC360
CAR 330468
COMLINE EWP010
CONTINENTAL CTAM V65365
DAYCO DP006
DENCKERMANN A310019
DENCKERMANN A310019P
DJ PARTS LW0197
DOLZ O-137
DYNAMATRIX DWPO137
EUROREPAR 1623111980
FAI AutoParts WP3058
FEBI BILSTEIN 4731
FI.BA WPF169
FIRST LINE FWP1576
FRECCIA WP0240
FRIGAIR HP07.208
GATES WP0035
GEBA 6000
GENERAL MOTORS 090444123
GENERAL MOTORS 90444123
GGT PA10717
GK 980732
GK K980732A
GK K980732B
GMB GWO-17A
GNS YH-G113
GNS YH-O106
GRAF PA577
HELLA 8MP 376 800-461
HEPU P314
HEPU PK03140
HEPU PK03141
HUTCHINSON WP 0021V
HUTCHINSON WP21
IAP QUALITY PARTS 150-09071
INA 538 0108 10
JAPANPARTS PQ-0408
JAPKO 350408
JP GROUP 1214101400
KAGER 33-0264
KAMOKA T0229
KEY PARTS KCP1576
KM Germany 050 0029
KM Germany 50 0029
KM International WPK360
KOLBENSCHMIDT 50005732
KRAFT AUTOMOTIVE 1501690
KWP 10577
LASO 6720 0121
LEMFÖRDER 15607
LPR WP0435
LUCAS LDWP0577
LYNXauto CW-0113
LYNXauto PW-1057
MAGNETI MARELLI 350981551000
MAGNETI MARELLI 351110002000
MAGNETI MARELLI 352316170848
MAHLE CP 49 000P
MAHLE CPK 66 000P
MAPCO 21767
MASTER-SPORT GERMANY 314-WP-PCS-MS
MAXGEAR 47-0029
METELLI 24-0577
METZGER WM-DP006-S
METZGER WM-Z 607WP
MEYLE 613 600 4054
MGA PA577
MICHELIN EngineParts SMAWK0012-3
MICHELIN EngineParts SMAWK0175-1
MOTAQUIP VWP545
NAKATA NKBA03152
NK 10836023
NTY CPW-PL-021
OMB MB7203
Omnicraft 2317350
OPEL 13 34 054
OPEN PARTS WAP8192.00
OPTIMAL AQ-1497
OSSCA 00211
PATRON PWP1110
PATRON PWP1110KOR
PROFIT 1701-0577
PROTECHNIC PRW0511
QH Talbros QCP3058
QUINTON HAZELL QCP3058
RED-LINE 28OP003
RUVILLE 65365
Saleri SIL PA709P
SAMKO WP0435
SASIC 9001273
SCT - MANNOL SQ 013
SKF VKPC 85409
STATIM W.530
STELLOX 4511-0025-SX
SWAG 40 15 0011
THERMOTEC D1X021TT
TOPRAN 202 284
TRISCAN 8600 24002
VAICO V40-50013
VALEO 506310
VAN HECK WP 6295
VAUXHALL 090444123
VAUXHALL 090543881
VAUXHALL 0R1160031
VAUXHALL 90444123
VAUXHALL 90543881
VAUXHALL R1160031
WILMINK GROUP WG1096987
WILMINK GROUP WG1238139
WILMINK GROUP WG1429747
WILMINK GROUP WG1444742
WILMINK GROUP WG1465281
WILMINK GROUP WG1488085
WILMINK GROUP WG1488971
WILMINK GROUP WG1710013
WILMINK GROUP WG1780575
WILMINK GROUP WG1790127
WILMINK GROUP WG1837230
WILMINK GROUP WG2005803
WXQP 320687
WXQP 320691
ZEKKERT WP-1051
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
OPELASTRA F (T92)16 LZ2, 16 NZR1.6 (F19, M19)159855751995.09 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.6 (F19, M19) 1995.09 - 1998.09
OPELASTRA F (T92)C 18 NZ1.8 i (F19, M19)179666901992.03 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 1.8 i (F19, M19) 1992.03 - 1998.09
OPELASTRA F (T92)C 20 NE2.0 i (F19, M19)1998851151992.03 - 1998.09Informacje o OPEL ASTRA F (T92) 2.0 i (F19, M19) 1992.03 - 1998.09
OPELASTRA F kabriolet (T92)C 20 NE2.0 i1998851151993.03 - 1994.10Informacje o OPEL ASTRA F kabriolet (T92) 2.0 i 1993.03 - 1994.10
OPELASTRA F Kombi (T92)16 LZ2, 16 NZR1.6 (F35, M35)159855751995.09 - 1998.01Informacje o OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 (F35, M35) 1995.09 - 1998.01
OPELASTRA F Kombi (T92)C 18 NZ1.8 i (F35, M35)179666901991.09 - 1998.01Informacje o OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.8 i (F35, M35) 1991.09 - 1998.01
OPELASTRA F Kombi (T92)C 20 NE2.0 i (F35, M35)1998851151991.09 - 1994.07Informacje o OPEL ASTRA F Kombi (T92) 2.0 i (F35, M35) 1991.09 - 1994.07
OPELASTRA F liftback (T92)16 LZ2, 16 NZR1.6 (F08, M08, F68, M68)159855751995.09 - 1998.01Informacje o OPEL ASTRA F liftback (T92) 1.6 (F08, M08, F68, M68) 1995.09 - 1998.01
OPELASTRA F liftback (T92)C 18 NZ1.8 i (F08, M08, F68, M68)179666901991.09 - 1998.01Informacje o OPEL ASTRA F liftback (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68) 1991.09 - 1998.01
OPELASTRA F liftback (T92)C 20 NE2.0 i (F08, M08, F68, M68)1998851151991.09 - 1998.01Informacje o OPEL ASTRA F liftback (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68) 1991.09 - 1998.01
OPELCALIBRA A (C89)C 20 NE2.0 i (M07)1998851151989.08 - 1996.12Informacje o OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i (M07) 1989.08 - 1996.12
OPELCALIBRA A (C89)C 20 NE2.0 i 4x4 (M07)1998851151990.06 - 1997.07Informacje o OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 4x4 (M07) 1990.06 - 1997.07
OPELFRONTERA A (U92)X 20 SE, C 20 NE2.0 i1998851151993.05 - 1998.08Informacje o OPEL FRONTERA A (U92) 2.0 i 1993.05 - 1998.08
OPELFRONTERA A Sport (U92)X 20 SE, C 20 NE2.0 i (52SUD2, 55SUD2)1998851151992.03 - 1998.10Informacje o OPEL FRONTERA A Sport (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2) 1992.03 - 1998.10
OPELKADETT E (T85)18 SV, C 18 NT, C 18 NZ1.8 i (C19, D19)179666901989.08 - 1992.05Informacje o OPEL KADETT E (T85) 1.8 i (C19, D19) 1989.08 - 1992.05
OPELKADETT E (T85)C 20 NE2.0 i Cat (C19, D19)1998851151987.03 - 1992.05Informacje o OPEL KADETT E (T85) 2.0 i Cat (C19, D19) 1987.03 - 1992.05
OPELKADETT E (T85)20 SE, 20 NE2.0 i (C19, D19)1998851151987.09 - 1992.05Informacje o OPEL KADETT E (T85) 2.0 i (C19, D19) 1987.09 - 1992.05
OPELKADETT E kabriolet (T85)C 20 NE, 20 SER2.0 i Cat1998851161986.10 - 1993.02Informacje o OPEL KADETT E kabriolet (T85) 2.0 i Cat 1986.10 - 1993.02
OPELKADETT E kabriolet (T85)20 NE, 20 SER2.0 i1998851151986.10 - 1993.02Informacje o OPEL KADETT E kabriolet (T85) 2.0 i 1986.10 - 1993.02
OPELKADETT E Kombi (T85)18 E, 18 SE1.8 i (C15, C35, D15, D35)1796851151984.09 - 1986.08Informacje o OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35) 1984.09 - 1986.08
OPELKADETT E Kombi (T85)C 18 NT, C 18 NZ1.8 i (C15, C35, D15, D35)179666901985.06 - 1991.08Informacje o OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35) 1985.06 - 1991.08
OPELKADETT E Kombi (T85)C 20 NE2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)1998851151987.09 - 1991.08Informacje o OPEL KADETT E Kombi (T85) 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35) 1987.09 - 1991.08
OPELKADETT E liftback (T85)C 18 NT, C 18 NZ1.8 i (C08, C48, D08, D48)179666901985.06 - 1991.08Informacje o OPEL KADETT E liftback (T85) 1.8 i (C08, C48, D08, D48) 1985.06 - 1991.08
OPELKADETT E liftback (T85)20 SEH2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)1998951291986.09 - 1991.08Informacje o OPEL KADETT E liftback (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48) 1986.09 - 1991.08
OPELKADETT E liftback (T85)C 20 NE2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)1998851151986.09 - 1991.08Informacje o OPEL KADETT E liftback (T85) 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48) 1986.09 - 1991.08
OPELKADETT E liftback (T85)20 NE2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)1998851151986.09 - 1991.08Informacje o OPEL KADETT E liftback (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48) 1986.09 - 1991.08
OPELOMEGA A (V87)18 NV1.8 N (F19, M19, N19)179660821986.09 - 1987.08Informacje o OPEL OMEGA A (V87) 1.8 N (F19, M19, N19) 1986.09 - 1987.08
OPELOMEGA A (V87)18 SEH1.8 (F19, M19, N19)1796851151986.09 - 1994.03Informacje o OPEL OMEGA A (V87) 1.8 (F19, M19, N19) 1986.09 - 1994.03
OPELOMEGA A (V87)18 NV, 18 SV1.8 S (F19, M19, N19)179666901986.09 - 1994.03Informacje o OPEL OMEGA A (V87) 1.8 S (F19, M19, N19) 1986.09 - 1994.03
OPELOMEGA A (V87)E 18 NVR1.8 (F19, M19, N19)179665881987.09 - 1994.03Informacje o OPEL OMEGA A (V87) 1.8 (F19, M19, N19) 1987.09 - 1994.03
OPELOMEGA A (V87)C 20 NE2.0 i (F19, M19, N19)1998851151986.09 - 1994.03Informacje o OPEL OMEGA A (V87) 2.0 i (F19, M19, N19) 1986.09 - 1994.03
OPELOMEGA A (V87)20 SE2.0 (F19, M19, N19)1998901221986.09 - 1994.03Informacje o OPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19) 1986.09 - 1994.03
OPELOMEGA A Kombi (V87)18 NV1.8 N (F35, M35)179660821986.09 - 1987.08Informacje o OPEL OMEGA A Kombi (V87) 1.8 N (F35, M35) 1986.09 - 1987.08
OPELOMEGA A Kombi (V87)18 SEH1.8 (F35, M35)1796851151986.09 - 1994.03Informacje o OPEL OMEGA A Kombi (V87) 1.8 (F35, M35) 1986.09 - 1994.03
OPELOMEGA A Kombi (V87)18 SV1.8 S (F35, M35)179666901986.09 - 1994.03Informacje o OPEL OMEGA A Kombi (V87) 1.8 S (F35, M35) 1986.09 - 1994.03
OPELOMEGA A Kombi (V87)E 18 NVR1.8 (F35, M35)179665881987.09 - 1994.03Informacje o OPEL OMEGA A Kombi (V87) 1.8 (F35, M35) 1987.09 - 1994.03
OPELOMEGA A Kombi (V87)20 SE2.0 (F35, M35)1998901221986.09 - 1994.03Informacje o OPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 (F35, M35) 1986.09 - 1994.03
OPELOMEGA A Kombi (V87)C 20 NE2.0 i (F35, M35)1998851151986.09 - 1994.04Informacje o OPEL OMEGA A Kombi (V87) 2.0 i (F35, M35) 1986.09 - 1994.04
OPELOMEGA B (V94)X 20 SE2.0 (F69, M69, P69)1998851161994.03 - 1999.09Informacje o OPEL OMEGA B (V94) 2.0 (F69, M69, P69) 1994.03 - 1999.09
OPELOMEGA B (V94)20 SE2.0 (F69, M69, P69)1998851151994.03 - 2000.12Informacje o OPEL OMEGA B (V94) 2.0 (F69, M69, P69) 1994.03 - 2000.12
OPELOMEGA B Kombi (V94)X 20 SE2.0 (F35, M35, P35)1998851161994.03 - 1999.09Informacje o OPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.0 (F35, M35, P35) 1994.03 - 1999.09
OPELVECTRA A (J89)C 16 NZ, E 16 NZ, C 16 NZ21.6 i (F19, M19)159855751988.09 - 1995.11Informacje o OPEL VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19) 1988.09 - 1995.11
OPELVECTRA A (J89)E 18 NVR1.8 S (F19, M19)179665881988.09 - 1989.07Informacje o OPEL VECTRA A (J89) 1.8 S (F19, M19) 1988.09 - 1989.07
OPELVECTRA A (J89)E 18 NVR1.8 S 4x4 (F19, M19)179665881989.01 - 1989.07Informacje o OPEL VECTRA A (J89) 1.8 S 4x4 (F19, M19) 1989.01 - 1989.07
OPELVECTRA A (J89)18 SV1.8 S (F19, M19)179666901989.09 - 1990.10Informacje o OPEL VECTRA A (J89) 1.8 S (F19, M19) 1989.09 - 1990.10
OPELVECTRA A (J89)C 18 NZ1.8 i Cat (F19, M19)179666901990.03 - 1995.11Informacje o OPEL VECTRA A (J89) 1.8 i Cat (F19, M19) 1990.03 - 1995.11
OPELVECTRA A (J89)20 NE2.0 i (F19, M19)1998851151988.09 - 1990.10Informacje o OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i (F19, M19) 1988.09 - 1990.10
OPELVECTRA A (J89)C 20 NE2.0 i Cat (F19, M19)1998851161988.09 - 1995.11Informacje o OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Cat (F19, M19) 1988.09 - 1995.11
OPELVECTRA A (J89)20 NE2.0 i 4x4 (F19, M19)1998851151989.01 - 1990.10Informacje o OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19) 1989.01 - 1990.10
OPELVECTRA A (J89)C 20 NE2.0 i Cat 4x4 (F19, M19)1998851161989.01 - 1995.11Informacje o OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19) 1989.01 - 1995.11
OPELVECTRA A liftback (J89)C 16 NZ, C 16 NZ21.6 i Cat (F68, M68)159855751988.09 - 1995.11Informacje o OPEL VECTRA A liftback (J89) 1.6 i Cat (F68, M68) 1988.09 - 1995.11
OPELVECTRA A liftback (J89)E 18 NVR1.8 S (F68, M68)179665881988.09 - 1989.07Informacje o OPEL VECTRA A liftback (J89) 1.8 S (F68, M68) 1988.09 - 1989.07
OPELVECTRA A liftback (J89)18 SV1.8 i (F68, M68)179666901988.09 - 1990.10Informacje o OPEL VECTRA A liftback (J89) 1.8 i (F68, M68) 1988.09 - 1990.10
OPELVECTRA A liftback (J89)C 18 NZ1.8 i Cat (F68, M68)179666901990.03 - 1995.11Informacje o OPEL VECTRA A liftback (J89) 1.8 i Cat (F68, M68) 1990.03 - 1995.11
OPELVECTRA A liftback (J89)20 NE2.0 i (F68, M68)1998851151988.09 - 1990.10Informacje o OPEL VECTRA A liftback (J89) 2.0 i (F68, M68) 1988.09 - 1990.10
OPELVECTRA A liftback (J89)C 20 NE2.0 i Cat (F68, M68)1998851161988.09 - 1995.11Informacje o OPEL VECTRA A liftback (J89) 2.0 i Cat (F68, M68) 1988.09 - 1995.11
OPELVECTRA B (J96)16 LZ21.6 i (F19)159855751995.10 - 2002.04Informacje o OPEL VECTRA B (J96) 1.6 i (F19) 1995.10 - 2002.04
OPELVECTRA B (J96)20 NEJ2.0 i (F19)1998821121995.10 - 2002.04Informacje o OPEL VECTRA B (J96) 2.0 i (F19) 1995.10 - 2002.04
OPELVECTRA B Kombi (J96)16 LZ21.6 i (F35)159855751996.11 - 2000.06Informacje o OPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.6 i (F35) 1996.11 - 2000.06
OPELVECTRA B Kombi (J96)20 NEJ2.0 i (F35)1998821121996.11 - 2002.02Informacje o OPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 i (F35) 1996.11 - 2002.02
OPELVECTRA B liftback (J96)16 LZ21.6 i (F68)159855751995.10 - 2003.07Informacje o OPEL VECTRA B liftback (J96) 1.6 i (F68) 1995.10 - 2003.07
OPELVECTRA B liftback (J96)20 NEJ2.0 i (F68)1998821121995.10 - 2002.02Informacje o OPEL VECTRA B liftback (J96) 2.0 i (F68) 1995.10 - 2002.02
VAUXHALLASTRA Mk II Belmont (T85)18 E, 18 SE1.8 i1796851151985.09 - 1991.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85) 1.8 i 1985.09 - 1991.08
VAUXHALLASTRA Mk II kabriolet (T85)C 20 NE, 20 NE2.0 i1998851151987.01 - 1991.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk II kabriolet (T85) 2.0 i 1987.01 - 1991.12
VAUXHALLASTRA Mk II kabriolet (T85)C 20 NE2.0 i Cat1998851151991.01 - 1993.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk II kabriolet (T85) 2.0 i Cat 1991.01 - 1993.08
VAUXHALLASTRA Mk II Kombi (T85)18 E1.8 i1796831121990.01 - 1991.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk II Kombi (T85) 1.8 i 1990.01 - 1991.08
VAUXHALLASTRA Mk II liftback (T85)18 E, 18 SE1.8 GTE1796821121984.09 - 1991.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk II liftback (T85) 1.8 GTE 1984.09 - 1991.08
VAUXHALLASTRA Mk II liftback (T85)20 SEH2.0 GTE1998951291986.09 - 1991.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk II liftback (T85) 2.0 GTE 1986.09 - 1991.08
VAUXHALLASTRA Mk II liftback (T85)20 NE2.01998851151986.09 - 1991.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk II liftback (T85) 2.0 1986.09 - 1991.08
VAUXHALLASTRA Mk III (F) kabriolet (T92)C 20 NE2.0 i1998851151993.03 - 1994.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk III (F) kabriolet (T92) 2.0 i 1993.03 - 1994.10
VAUXHALLASTRA Mk III (F) Kombi (T92)C 18 NZ1.8 i179666901991.09 - 1998.02Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.8 i 1991.09 - 1998.02
VAUXHALLASTRA Mk III (F) Kombi (T92)C 20 NE2.0 i1998851151991.09 - 1998.02Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 2.0 i 1991.09 - 1998.02
VAUXHALLASTRA Mk III (F) liftback (T92)C 18 NZ1.8 i179666901991.09 - 1998.02Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk III (F) liftback (T92) 1.8 i 1991.09 - 1998.02
VAUXHALLASTRA Mk III (F) liftback (T92)C 20 NE2.0 i1998851151991.09 - 1998.02Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk III (F) liftback (T92) 2.0 i 1991.09 - 1998.02
VAUXHALLASTRA Mk III (F) sedan (T92)C 18 NZ1.8 i179666901992.03 - 1998.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk III (F) sedan (T92) 1.8 i 1992.03 - 1998.09
VAUXHALLASTRA Mk III (F) sedan (T92)C 20 NE2.0 i1998851151992.03 - 1998.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk III (F) sedan (T92) 2.0 i 1992.03 - 1998.09
VAUXHALLCALIBRA (C89)C 20 NE2.0 i 4x41998851151990.06 - 1997.07Informacje o VAUXHALL CALIBRA (C89) 2.0 i 4x4 1990.06 - 1997.07
VAUXHALLCALIBRA (C89)C 20 NE2.0 i1998851151990.06 - 1997.07Informacje o VAUXHALL CALIBRA (C89) 2.0 i 1990.06 - 1997.07
VAUXHALLCARLTON Mk III Kombi (V87)18 SEH1.8 i1796851151986.09 - 1994.03Informacje o VAUXHALL CARLTON Mk III Kombi (V87) 1.8 i 1986.09 - 1994.03
VAUXHALLCARLTON Mk III Kombi (V87)18 SV1.8 S179666901986.09 - 1994.03Informacje o VAUXHALL CARLTON Mk III Kombi (V87) 1.8 S 1986.09 - 1994.03
VAUXHALLCARLTON Mk III Kombi (V87)C 20 NE2.01998851151986.09 - 1994.03Informacje o VAUXHALL CARLTON Mk III Kombi (V87) 2.0 1986.09 - 1994.03
VAUXHALLCARLTON Mk III Kombi (V87)20 SE2.0 i1998901221986.09 - 1994.03Informacje o VAUXHALL CARLTON Mk III Kombi (V87) 2.0 i 1986.09 - 1994.03
VAUXHALLCARLTON Mk III sedan (V87)18 SEH1.8 i1796851151986.09 - 1994.03Informacje o VAUXHALL CARLTON Mk III sedan (V87) 1.8 i 1986.09 - 1994.03
VAUXHALLCARLTON Mk III sedan (V87)18 SV1.8 S179666901986.09 - 1994.03Informacje o VAUXHALL CARLTON Mk III sedan (V87) 1.8 S 1986.09 - 1994.03
VAUXHALLCARLTON Mk III sedan (V87)20 SE2.0 i1998901221986.09 - 1994.03Informacje o VAUXHALL CARLTON Mk III sedan (V87) 2.0 i 1986.09 - 1994.03
VAUXHALLCARLTON Mk III sedan (V87)C 20 NE2.01998851151986.09 - 1994.03Informacje o VAUXHALL CARLTON Mk III sedan (V87) 2.0 1986.09 - 1994.03
VAUXHALLCAVALIER Mk III liftback (J89)18 SV, C 18 NZ1.8 i Cat179666901990.03 - 1995.11Informacje o VAUXHALL CAVALIER Mk III liftback (J89) 1.8 i Cat 1990.03 - 1995.11
VAUXHALLCAVALIER Mk III liftback (J89)20 NE2.0 i1998851151988.09 - 1992.10Informacje o VAUXHALL CAVALIER Mk III liftback (J89) 2.0 i 1988.09 - 1992.10
VAUXHALLCAVALIER Mk III liftback (J89)C 20 NE, 20 NE2.0 i Cat1998851151990.09 - 1995.11Informacje o VAUXHALL CAVALIER Mk III liftback (J89) 2.0 i Cat 1990.09 - 1995.11
VAUXHALLCAVALIER Mk III sedan (J89)18 SV, C 18 NZ1.8179666901988.09 - 1995.08Informacje o VAUXHALL CAVALIER Mk III sedan (J89) 1.8 1988.09 - 1995.08
VAUXHALLCAVALIER Mk III sedan (J89)E 18 NVR1.8179665881989.09 - 1992.08Informacje o VAUXHALL CAVALIER Mk III sedan (J89) 1.8 1989.09 - 1992.08
VAUXHALLCAVALIER Mk III sedan (J89)18 SV, C 18 NZ1.8 i Cat179666901990.03 - 1995.11Informacje o VAUXHALL CAVALIER Mk III sedan (J89) 1.8 i Cat 1990.03 - 1995.11
VAUXHALLCAVALIER Mk III sedan (J89)C 20 NE, 20 NE2.0 i1998851151988.09 - 1990.10Informacje o VAUXHALL CAVALIER Mk III sedan (J89) 2.0 i 1988.09 - 1990.10
VAUXHALLCAVALIER Mk III sedan (J89)20 SEH2.0 SRi1998951291988.09 - 1992.08Informacje o VAUXHALL CAVALIER Mk III sedan (J89) 2.0 SRi 1988.09 - 1992.08
VAUXHALLCAVALIER Mk III sedan (J89)20 SEH2.0 i 4x41998951291988.09 - 1992.08Informacje o VAUXHALL CAVALIER Mk III sedan (J89) 2.0 i 4x4 1988.09 - 1992.08
VAUXHALLCAVALIER Mk III sedan (J89)C 20 NE, 20 NE2.0 i Cat1998851151988.09 - 1995.11Informacje o VAUXHALL CAVALIER Mk III sedan (J89) 2.0 i Cat 1988.09 - 1995.11
VAUXHALLFRONTERA Mk I (A) (U92)C 20 NE, X 20 SE2.01998851151995.04 - 1998.08Informacje o VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) (U92) 2.0 1995.04 - 1998.08
VAUXHALLFRONTERA Mk I (A) Sport (U92)C 20 NE, X 20 SE2.0 i1998851151992.03 - 1998.10Informacje o VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) Sport (U92) 2.0 i 1992.03 - 1998.10
VAUXHALLOMEGA (B) Kombi (V94)X 20 SE2.01998851161994.03 - 1999.09Informacje o VAUXHALL OMEGA (B) Kombi (V94) 2.0 1994.03 - 1999.09
VAUXHALLOMEGA (B) sedan (V94)20 SE, X 20 SE2.01998851161994.03 - 1999.09Informacje o VAUXHALL OMEGA (B) sedan (V94) 2.0 1994.03 - 1999.09
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
POMPA WODY W.530/STA POMPA WODY STATIM 30,63 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
POMPA WODY OPEL OMEGA B 2,0 -00 PA577/GRA POMPA WODY OPEL OMEGA B 2,0 -00 GRAF 81,76 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
POMPA WODY OPEL VECTRA A 1.8I O137/DOL POMPA WODY OPEL VECTRA A 1.8I DOLZ 74,88 PLN Dostępność: 4 sztuki
POMPA WODY 538010810/INA POMPA WODY INA 94,28 PLN Dostępność: 3 sztuki
POMPA WODY OPEL OMEGA B 2,0 P314/HEP POMPA WODY OPEL OMEGA B 2,0 HEPU 105,24 PLN Dostępność: 2 sztuki
POMPA WODY VKPC85409/SKF POMPA WODY SKF 108,06 PLN Dostępność: 2 sztuki
POMPA WODY T0229/KAO POMPA WODY KAMOKA 71,41 PLN Dostępność: Brak
POMPA WODY WPQ0848/MMA POMPA WODY MAGNETI MARELLI 79,38 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein