Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Smary

SMARY SAMOCHODOWE

W naszej ofercie znajdują się wysokojakościowe smary samochodowe, które spełniają wszelkie aktualnie obowiązujące normy. Są to produkty o wysokiej wydajności, które pochodzą od cenionych producentów. Dzięki nim można znacząco przedłużyć żywotność podzespołów samochodowych. Wszystkie oferowane smary cechują się doskonałym i bezpieczny składem, co przekłada się na ich znakomite właściwości. W naszym sklepie internetowym Motoszef można zakupić m.in. smary białe, smary do łańcuchów, smary do łożysk, smary do przegubów, smary grafitowe, smary litowe, smary miedziane, smary molibdenowe, smary penetrujące, smary silikonowe, teflony. Szeroki asortyment sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Warto wspomnieć również o korzystnych cenach zakupu.

Oferowane smary samochodowe są odpowiednie do wszystkich pojazdów popularnych marek, takich jak m.in. Seat, Skoda, Citroen, Volkswagen, Audi, BMW, Renault, Honda, KIA, Jeep, a także wielu innych. Są to produkty gwarantujące poprawną pracę pojazdu. Żadne auto nie może działać właściwie bez smarowania. To właśnie smary zapewniają optymalny poślizg, a także zmniejszają ryzyko podniesienia się temperatury. Chronią również elementy przez uszkodzeniem. Są niezbędne wszędzie tam, gdzie znajdują się części ruchome. Za pomocą smarów obniża się także ryzyko ścierania się podzespołów, czy też powstania zjawisk korozyjnych. Pojazd może pracować płynnie i bezproblemowo. Warto również wspomnieć o tym, że stosowane środki smarne powinny być wysokiej jakości. Pracują one w niełatwych warunkach, więc muszą być odporne na niekorzystne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Właśnie dlatego warto sięgać po produkty sprawdzonych marek, które cieszą się pozytywną opinią wśród użytkowników.

Starannie selekcjonujemy nasz asortyment, dzięki czemu znajdują się w nim wyłącznie produkty smarne wysokiej klasy. Posiadamy bogate doświadczenie, więc z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniego produktu. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę zakupionego towaru.