Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

Odbiór osobisty

 

 

ODBIÓR OSOBISTY

Jeżeli mieszkasz w okolicach Kalisza, możesz odebrać osobiście zamówione części samochodowe. Wystarczy w tym celu wybrać w koszyku opcję: „odbiór osobisty w siedzibie firmy".

UWAGA Prosimy, aby po przesyłki zgłaszali się Państwo dopiero po otrzymaniu od nas maila lub telefonu z informacją, że zamówienie gotowe jest do odbioru. Nasz magazyn i punkt odbioru zlokalizowane są w różnych miastach, a więc przesyłki są przewożone z magazynu do punktu odbioru. Średni czas realizacji zamówienia z opcją odbioru osobistego wynosi do 24h.

Zamówione części samochodowe możesz odebrać w:

  • AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 w godzinach od 9:00-17:00 po uprzednim kontakcie znami, za który bardzo dziękujemy. 

Przed odebraniem przesyłki mogą Państwo ją rozpakować w celu obejrzenia i sprawdzenia towaru.


Przesyłkę proszę odebrać w ciągu 5 dni od otrzymania maila lub telefonu z informacją o możliwości odebrania zamówionego towaru. Przesyłki, które nie zostaną odebrane w wyznaczonym terminie odsyłamy do magazynu, a zamówienie anulujemy. Jeżeli zostało ono wcześniej opłacone, zwracamy wpłaconą kwotę pomniejszoną o koszty dostawy z naszego magazynu do Biura Obsługi Klienta (punktu odbioru osobistego).