Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

O firmie

 

 

MotoSzef.pl to nowoczesny sklep/hurtownia motoryzacyjny działający w oparciu o jeden z najlepszych, specjalistycznych katalogów TecDoc. Z jego pomocą, możemy oferować ponad milion części samochodowych oraz dostarczać szeroki asortyment produktów. Dostarczamy zarówno części oryginalne, jak i zamienniki najlepszych marek. Oferowane produkty dostępne są w konkurencyjnych cenach, dostosowanych do potrzeb i kieszeni każdego klienta.

Sklep motoryzacyjny zarządzany jest przez młodych ludzi z pasją, dla których części samochodowe i związane z tym zagadnienia są całym życiem. Poświęcamy każdą wolną chwilę na zgłębianie tajników branży motoryzacyjnej. To właśnie w naszym sklepie szybko i bez żadnych problemów nabędziesz części potrzebne do naprawy i modernizacji Twojego samochodu.

Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży części i akcesoriów renomowanych firm znanych i cenionych za niezawodność na całym świecie takich, jak: MOTORCRAFT, LUK, SACHS, TRW, ATE, SKF, FEBI, RUVILLE, LEMFORDER, VALEO, BOSCH. W naszym sklepie znajdziesz:

  • części do samochodów osobowych i dostawczych marek niemieckich, francuskich, włoskich, szwedzkich, japońskich,
  • chemię samochodową,
  • oleje,
  • akcesoria motoryzacyjne,
  • części do układów hamulcowych, kierowniczych, zapłonowych, wydechowych, elektrycznych,
  • części do klimatyzacji i sprzęgła,
  • podzespoły blacharskie,
  • elementy zawieszenia m.in. amortyzatory, wachacze,

Nasz sklep oferuje części samochodowe do następujących marek:

  • Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Chrysler, Dacia, Dodge, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo

Wszystkie części, jakie znajdują się w naszym sklepie, pochodzą od certyfikowanych i sprawdzonych dostawców. Dzięki temu, każdy z Klientów może mieć pewność, że zakupione części odznaczają się wysoką jakością i będą mogły mu służyć przez długi czas.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, ciągle rozszerzamy swoją ofertę na części różnych marek, nawiązując współpracę z renomowanymi dostawcami.

Zapraszamy do zakupów

 

Dane firmy:
Serwis internetowy -  motoszef.pl, prowadzony jest przez firmę AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska , wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG)

AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska
ul. Kwiatowa 4
62-800 Kalisz
tel. 518 601 501

NIP: 6181995885
Regon: 251630577


Rachunek bankowy:
PKO Bank Polski SA

31 1020 4900 0000 8402 3258 8440