Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

zamówienia w czwartek do godz.17:00 możliwa dostawa w sobotę kurierem DPD +20zł

Części Volkswagen Golf

W tej kategorii znajdziesz części Golf do wszystkich generacji tego kultowego modelu. Nie ma znaczenia, czy posiadasz Golfa III, IV, czy V – w naszym katalogu części znajdziesz wszystkie niezbędne do naprawy i remontu elementy, o wysokim stopniu niezawodności. Wszystkie części VW Golf z Motoszef są trwałe, niezawodne i kompatybilne. Ponadto dajemy Ci na nie gwarancję najniższej ceny! Jeśli interesują Cię oryginalne części Volkswagen Golf – sprawdź tę kategorię.

OFERTA CZĘŚCI VOLKSWAGEN GOLF

 

Części Golf – czemu warto kupić te z Motoszef?

Długotrwały okres oczekiwania na sprowadzane części VW Golf, niska jakość, niekompatybilność, zawyżone ceny. To niestety bolączki wielu osób, które starają się naprawić swoje auto. Wybierając nasz sklep motoryzacyjny, omijasz te niedogodności! Oferowane przez nas części VW Golf są nie tylko tanie, ale też trwałe. Nasz katalog części VW obejmuje wszystkie niezbędne elementy do naprawy Twojego samochodu – niezależnie od jej charakteru. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie tylko otrzymasz je szybko, ale też w najbardziej atrakcyjnej cenie na rynku. Co więcej, podczas wyboru części Golf możesz skorzystać z pomocy naszej doświadczonej i fachowej obsługi doradczej. Jeśli popełnisz błąd i zamówisz u nas elementy, które jednak nie pasują do charakteru Twojej naprawy – nie szkodzi! Umożliwiamy bezproblemową wymianę części z naszej oferty na inne, pasujące.

VW Golf – części samochodowe do modeli wszystkich generacji

Nasz obszerny katalog części Golf to w pełni swobodny dostęp do wszystkich elementów Volkswagena Golfa. W ofercie znajdziesz zatem nie tylko części Golf, jakie przydadzą Ci się do rutynowej, zwykłej naprawy, ale też produkty, których będą niezbędne do usunięcia poważniejszej awarii. W Motoszef dostępne są zatem części samochodowe Golf 4, części VW Golf 5, a także elementy do najnowszych generacji VI i VII. Jeśli remontujesz starsze auto, części do Golfa 2 i części Golf 3 również znajdziesz w naszym sklepie. W każdej z kategorii możesz kupić części, takie jak np. klocki hamulcowe, świecie, tarcze hamulcowe, przewody zapłonowe, wahacze, płyny eksploatacyjne i wiele innych. Wszystkie dostępne są w niezwykle atrakcyjnych wariantach cenowych. Katalog części VW Golf z Motoszef pozwoli Ci na gruntowną naprawę, remont, lub okresowy serwis Twojego Volkswagena.

Części Golf – jak korzystać z katalogu części?

Dzięki dostępności przejrzystego katalogu części VW możesz szybko i prosto znaleźć oryginalny element, jakiego właśnie potrzebujesz. Każdy z prezentowanych produktów ma swój unikalny kod. Jeśli mimo przejrzystego katalogu części masz problem ze znalezieniem tej właściwej – skontaktuj się z naszą fachową obsługą. Pomożemy Ci w wyborze kompatybilnych elementów, jakich może wymagać charakter Twojej naprawy.

 

Wybrane modele VW Golf:

VW Golf II (1983 - 1992) – części samochodowe do VW Golf drugiej generacji

Części do Golfa 2, które znajdziesz w tej kategorii to trwałe i niezawodne elementy, które pomogą Ci wyremontować, lub naprawić ten niemal kultowy model – jedną z ikon motoryzacji. Volkswagen Golf II to model, który po raz pierwszy został zaprezentowany szerszej publiczności w 1983 roku. Dwa lata później wyprodukowano jego odświeżoną, sportową wersję GTI. Po kilku latach Golf II przeszedł gruntowny facelifting i stał się jednym z popularniejszych, niewielkich modeli o sportowym zacięciu. Z racji wieku, samochód może wymagać remontu, lub przynajmniej solidnej naprawy, modernizacji. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie części do Golfa 2 i pozostałych generacji tego kultowego auta.

VW Golf III (1989 - 1998) – części zamienne z gwarancją najniższej ceny na rynku

Części do Golfa 3 z tej kategorii pomogą Ci szybko i tanio naprawić Twój samochód. Z racji wieku auta, elementy zamienne dla starszych roczników mogą nie być tak łatwo dostępne na rynku, jak części do ich współczesnych odpowiedników. Jeśli użytkujesz model Golf 3, części trwałe, kompatybilne i niedrogie z pewnością pomogą Ci doprowadzić auto do doskonałego stanu technicznego. Volkswagen Golf III to następca kultowego Golfa II. Niemieckie auto zostało zaprezentowane po raz pierwszy w 1991 roku. Generacja ta była wówczas bardzo nowoczesna, charakteryzowała się szerokim wyborem jednostek napędowych, a także miała całkiem przyzwoite wyposażenie. Co ciekawe, rok po premierze, Golf III zaprezentował się również w wersji sedan. Model ten okrzyknięto w Europie Vento, a w USA nazwano Jetta. Chociaż produkcję Golfa III zakończono w 2003 roku, wiele osób do dziś intensywnie użytkuje ten model. Jeśli należysz do tego grona, części do Golfa 3 z naszej oferty mogą Ci się przydać!

VW Golf IV (1997 - 2007), części do czwartej generacji kultowego modelu

Szukasz części do Golfa 4? W Motoszef znajdziesz oryginalne części VW Golf 4 w atrakcyjnej cenie i wysokiej dostępności. Model ten został po raz pierwszy zaprezentowany szerokiej publiczności na frankfurckich targach motoryzacyjnych w 1997 roku. Tym, co było przełomowe dla tego modelu Golfa, było ocynkowane nadwozie. VW dawał aż 12 lat gwarancji na jego perforację. W 1999 roku wyprodukowano również wersję combi. Nasz katalog części VW Golf 4 umożliwi Ci skuteczną, szybką i trwałą naprawę dowolnych podzespołów tego modelu. Jeśli posiadasz model VW Golf 4, części z tej kategorii z pewnością Cię zainteresują.

VW Golf V (2003 - 2010), części do piątej generacji Golfa z gwarancją najniższej ceny

Golf 5 to jeden z popularniejszych generacji ponadczasowego Golfa. Pierwszy raz można było go podziwiać na targach auto-moto w 2003 roku. Generacja ta cechowała się pojemniejszym bagażnikiem względem jego poprzednika, a także większą przestrzenią w środku. W naszej ofercie znajdziesz najtańsze, oryginalne części Golf 5, a także elementy niezbędne do serwisu innych, nowszych generacji VW Golfa. Jeśli posiadasz model Golf 5, części z Motoszef z pewnością Ci się przydadzą!

 

POPULARNE MODELE VW GOLF