Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

zamówienia w czwartek do godz.17:00 możliwa dostawa w sobotę kurierem DPD +20zł

Części Fiat Grande Punto

Stało się – czeka Cię naprawa auta. Jednak to nie zawsze oznacza wysokie wydatki! Części Fiat Grande Punto z naszej oferty są objęte gwarancją najniższej ceny. Co więcej, są trwałe, kompatybilne i niezawodne. Brzmi interesująco? Zobacz, jakie części Fiat Punto / Grande Punto oferuje nasz sklep motoryzacyjny!

OFERTA CZĘŚCI FIAT GRANDE PUNTO / PUNTO

 

Fiat Grande Punto – części z gwarancją najniższej ceny

Jeżeli naprawiasz właśnie model Fiat Punto, części z naszego katalogu części Fiat Grande Punto z pewnością Cię zainteresują. W tej kategorii znajdziesz elementy zamienne do wszystkich generacji tego popularnego modelu. To zarówno części do Fiat Grande Punto, które wymagają cyklicznej wymiany, jak również trudno dostępne części samochodowe Fiat Grande Punto, które wykorzystasz do poważniejszych napraw i remontów. Niezależnie jednak od rodzaju naprawy – w Motoszef kupisz je wszystkie w atrakcyjnej, niskiej cenie. Sprawdź, co mieści obszerny katalog części Fiat Grande Punto!

Fiat Grande Punto – części z szybką wysyłką

Wszystkie oryginalne części Fiat Grande Punto z naszej oferty cechują się wysoką dostępnością. Dzięki temu możesz mieć pewność, że oczekiwanie na ich wysyłkę nie opóźni planowanej naprawy auta. Części Grande Punto zamówione w naszym sklepie możesz też w razie potrzeby wymienić na inne, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości przy ich wyborze, w podjęciu decyzji pomoże Ci nasza fachowa obsługa doradcza.

Jeżeli naprawiasz nie tylko model Grande Punto, części z innych kategorii mogą również Cię zainteresować. Zobacz, jakie części Fiat, do jakich modeli oferujemy i ciesz się z szybkiej wysyłki i niskich cen!

 

POPULARNE MODELE FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO