Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Części do samochodów niemieckich

 

 

 

OFERTA CZĘŚCI DO AUT NIEMIECKICH

 • Elektryka
 • Hamulce
 • Układ chłodzenia
 • Napęd koła - przeguby
 • Nadwozie
 • Zawieszenie / Wahacze / Łożyska kół
 • Ogrzewanie i wentylacja
 • Filtry
 • Układ zasilania paliwem
 • Klimatyzacja
 • Sprzęgło
 • Układ wydechowy
 • Układ zapłonowy
 • Systemy komfortowe
 • Zawieszenie i amortyzacja
 • Filtry
 • Silnik
 • Układ kierowniczy
 • Paski napędowe
 • Oleje silnikowe
 • System tworzenia mieszanki paliwowej

 

Części do aut niemieckich

Samochody wyprodukowane przez naszego zachodniego sąsiada, to wciąż najpopularniejsze pojazdy na polskim rynku. I choć nadal są one uważane za jedne z najbardziej bezawaryjnych, to jednak z biegiem czasu coraz większa ich liczba odmawia posłuszeństwa. Przyczyn tego zjawiska jest co najmniej kilka, a jedną z nich (bodaj najważniejszą) jest wprowadzenie dużej ilości elektroniki, która - nie ukrywajmy - ma tendencje do psucia się w najmniej spodziewanych momentach.

Części do samochodów niemieckich stanowią istotny element naszego asortymentu. Duża popularność niemieckich samochodów przedkłada się na wzrost zainteresowania częściami do nich, co zresztą widzimy i my, analizując nasze raporty sprzedażowe.

Oryginalne części do samochodów niemieckich

Za naszą zachodnią granicą, gdzie swoje początki ma kilka najbardziej znanych marek samochodowych na świecie, mamy również największą sprzedaż nowych samochodów w całej Europie. Również w Polsce, zaufanie do niemieckich marek samochodów osobowych nie słabnie i wciaż jako kierowcy najczęściej wybieramy właśnie samochody takich marek jak Volkswagen, Audi, Mercedes, BMW czy Opel. Wielka popularność wzieła się z trwałości i niezawodności jaką odznaczały się pojazdy niemieckich koncernów. Nowe przepisy w zakresie ochrony środowiska stały się impulsem do wdrażania coraz bardziej skomplikowanych rozwiązań, a to z kolei przekłada się na większą awaryjność. Każdy samochód wraz z postępującym okresem eksploatacji wymaga jednak pewnych napraw i serwisowania. Sklep Motoszef.pl wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów oferując szeroki wybór oryginalnych części do samochodów niemieckich oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze określonych podzespołów.

Motoszef.pl to profesjonalny sklep motoryzacyjny, w którym w szybki i łatwy sposób kupisz wszystkie niezbędne, a przy tym oryginalne auto części do samochodów niemieckich po najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku. W naszej ofercie posiadamy części samochodowe do aut niemieckich najwyższej jakości, które charakteryzują się oryginalną trwałością, niezawodnością oraz bezproblemową eksploatacją. Jeżeli nie znalazłeś części której potrzebujesz, napisz do nas wiadomość z zapytaniem o konkretny podzespół lub zadzwoń na naszą infolinie, a nasi pracownicy dołożą wszelkich starań aby znaleźć dla Ciebie potrzebne części!

Zapraszamy do sklepu z częściami samochodowymi Motoszef.pl!

Wybrane samochody niemieckie

Volkswagen

Volkswagen to chyba najpopularniejsza, niemiecka marka samochodu. Te dwie litery to swoisty, niemiecki znak narodowy, którego początek sięga lat 30-tych XX wieku. Pierwsze VW, stworzone jako typowe "auto dla ludu", odniosło tak duży sukces, że budowano je nieprzerwanie i to przez najbliższe 40 lat. Nic więc dziwnego, że rozwiązania te stały się podstawą rozwoju nie tylko niemieckiej, ale i naszej rodzimej motoryzacji. Wszyscy przecież znamy takie modele, jak Passat, Transporter, czy Golf. Mocną stroną VW są podzespoły, które charakteryzują się prostą budową, umożliwiającą wykonanie niektórych napraw we własnym zakresie. Ze względu na swoją popularność, części do niemieckich samochodów marki VW, należą do najtańszych na rynku!

Opel

Opel to jedna z najstarszych firm motoryzacyjnych na świecie. Jej początek datuje się na połowę XIX wieku, aczkolwiek wtedy jej działalność nie miała zbyt dużo wspólnego z nowoczesną motoryzacją. Niemniej, skupienie się na produkcji profesjonalnych maszyn do szycia (!) i rowerów, pozwoliło na ciągłą rozbudowę parku maszynowego firmy. Pod koniec lat 20-tych XX wieku, marka Opel została przejęta przez znany, amerykański koncern General Motors. Przez najbliższe 80 lat obydwie marki współpracowały ze sobą, wprowadzając na rynek wciąż udoskonalane wersje Corsy i Omegi. Dopiero stosunkowo niedawno, Opel został przejęty przez francuskie PSG. Mariaż ten, w przeciwieństwie do współpracy z General Motors, przynosi coraz lepsze efekty. Ze względu na ogromną popularność samochodów Opla, części do aut niemieckich tej marki są łatwe do nabycia i - co równie ważne - rzadko się psują.

BMW

BMW to marka - symbol. Firma ta produkowała wszystko, co mogło mieć cokolwiek wspólnego z motoryzacją a więc samochody (w tym wojskowe), silniki lotnicze i szereg różnych prototypów pojazdów lądowych i powietrznych. I choć marka ta rozpoczęła swoją działalność w latach 30-tych XX wieku, to jednak II Wojna Światowa doprowadziła praktycznie do jej unicestwienia. Dopiero po 20 latach gospodarczego niebytu, BMW ponownie pojawił się na niemieckim rynku, tworząc wysokiej klasy samochody sportowe i rodzinne. Dzięki podjętym wysiłkom, to właśnie BMW kojarzone jest dziś z niezawodnością, mocą silników i oczywiście komfortem jazdy.

Audi

Audi to marka, która pojawiła się na niemieckim rynku jeszcze w XIX wieku. Przez pierwsze dziesięciolecia swojego istnienia, wciąż ulegała ona przeobrażeniom pod kątem sposobu prowadzenia działalności gospodarczej, zarządzania i wreszcie odbiorców docelowych (branża zbrojeniowa). Dziś może Audi nie jest tak popularne, ale jako marka koncernu Volkswagen sprawdza się bardzo dobrze, oferując co jakiś czas bardzo dobre samochody sportowe i rodzinne. Wciąż kojarzy się ona z luksusem i klasą średnią, która zresztą jest głównym odbiorcą pojazdów tej marki. Ciekawostką niech będzie to, że wszelkie innowacje pojawiające się w marce VW, miały swój początek w Audi. Można więc powiedzieć, że to Audi jest pionierem, jeśli chodzi o jakość części do niemieckich samochodów i wielu innych unowocześnień.

Mercedes

Mercedes, a w zasadzie Mercedes - Benz, to jedna z najlepszych, niemieckich marek samochodów. To ona wprowadza najwięcej innowacji i to ona może poszczyć się ogromnym doświadczeniem w konstruowaniu doskonałych i prestiżowych samochodów. Marka Mercedes - Benz przez całe swoje istnienie dążyła do stworzenia fascynujących konstrukcji samochodów, przeznaczonych przede wszystkim dla klasy średniej. Szczytem tych starań było wykupienie Chryslera w 1998 roku, co miało doprowadzić do zaistnienia marki na amerykańskim rynku. Niestety, mariaż ten nie powiódł się, co jednak nie przeszkodziło właścicielom firmy w tworzeniu kolejnych, zaawansowanych modeli pojazdów. O wyjątkowości tej marki świadczy liczba wprowadzonych przez nią modeli. Tylko najwytrwalsi miłośnicy motoryzacji wiedzą, że pod znakiem tej firmy wypuszczono aż 550 różnych samochodów. Tak, sprzedaż części do aut niemieckich tej marki to wyzwanie, ale biorąc pod uwagę ich niezawodność, z pewnością warto je polecić.

 

POPULARNE MODELE SAMOCHODÓW NIEMIECKICH