Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Części do samochodów koreańskich

 

 

 

OFERTA CZĘŚCI DO AUT KOREAŃSKICH

 • Elektryka
 • Hamulce
 • Układ chłodzenia
 • Napęd koła - przeguby
 • Nadwozie
 • Zawieszenie / Wahacze / Łożyska kół
 • Ogrzewanie i wentylacja
 • Filtry
 • Układ zasilania paliwem
 • Klimatyzacja
 • Sprzęgło
 • Układ wydechowy
 • Układ zapłonowy
 • Systemy komfortowe
 • Zawieszenie i amortyzacja
 • Filtry
 • Silnik
 • Układ kierowniczy
 • Paski napędowe
 • Oleje silnikowe
 • System tworzenia mieszanki paliwowej

 

Części do aut koreańskich

Z geograficznego punktu widzenia, samochody koreańskie nie powinny być zbyt popularne w naszym kraju. Niemniej, biorąc pod uwagę nasze statystyki dotyczące sprzedaży części do samochodów koreańskich, można odnieść wrażenie, że wciąż są one popularne na naszym lokalnym rynku.

Dlaczego warto mieć samochód z Korei?

Koreańskie samochody wcale nie są w Polsce niczym nowym. Wręcz przeciwnie - wiele osób wybiera je ze względu na wysoką jakość podzespołów, trwałość konstrukcji i wygodę użytkowania. Tak też jest w przypadku sprzedawanych przez nas części do aut koreańskich, które wykazują bardzo dużą odporność na obciążenia zewnętrzne, niezależnie od wybranej marki. Dlatego nasi Klienci, niezależnie od posiadanej marki auta, mogą liczyć na łatwy dostęp do szerokiego wachlarza różnych części i podzespołów, w tym również tych, które stosuje się w pojazdach koreańskich.

Auto koreańskie, a samochody europejskie

Samochody koreańskie posiadają jedną istotną zaletę w porównaniu do marek europejskich. Mianowicie są one przykładem na to, że auta nie muszą być produkowane według ściśle określonych zasad, tak charakterystycznych dla fabryk Starego Kontynentu. Co więcej, pojazdy z Dalekiego Wschodu mają bardzo specyficzną linię konstrukcyjną, w której zauroczy się miłośnik miękkich, ale i drapieżnych kształtów karoserii.

Oryginalne części do samochodów z Korei

Specyficzne marki samochodów, które charakteryzują koreański rynek motoryzacyjny dopiero na przestrzeni kilku ostatnich lat zaczęły się pojawiać na europejskich drogach. Motoszef.pl jako profesjonalny sklep z częściami samochodowymi, specjalizuje się w dostarczaniu dla polskich kierowców, najwyższej jakości auto części do samochodów koreańskich. Posiadamy oryginalne podzespoły produkowane przez renomowanych producentów do najpopularniejszych modeli koreańskich samochodów takich jak Daewoo, Hyundai, SsangYong czy też Kia. Na bieżąco poszerzamy naszą ofertę o nowe i oryginalne części samochodowe do aut koreańskich.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz części samochodowych do różnych modeli koreańskich marek aut. Dlatego niezależnie od tego, jaką markę Państwo posiadają, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie i przede wszystkim oryginalne komponenty do każdego typu samochodu. Zapraszamy do kontaktu i zakupów, a w przypadku problemów ze znalezieniem konkretnej części odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się dostarczyć Państwu poszukiwany element.

Zapraszamy do sklepu z częściami samochodowymi Motoszef.pl!

Wybrane samochody koreańskie

Daewoo

Ta nazwa jest bardzo popularna zwłaszcza wśród miłośników mniejszych, kompaktowych samochodów. I choć Daewoo działa również w wielu innych branżach, to jednak w Polsce jest znany przede wszystkim ze względu na produkcję samochodów. Czym wyróżniają się auta tej marki? Przede wszystkim prostą, wytrzymałą i bardzo oszczędną konstrukcją. Polskim kierowcom, Daewoo kojarzyło się przede wszystkim z niezapomnianym modelem Tico, który pomimo mikroskopijnych rozmiarów, doskonale sprawdzały się podczas jazdy po mieście. Co ciekawe, to właśnie z Daewoo wiązała się jedna z najpopularniejszych marek, istniejących na polskim rynku motoryzacyjnym a konkretnie FSO.

KIA

KIA to kolejny gigant na światowym rynku motoryzacyjnym, który "nie omieszkał" odcisnąć śladu w polskich realiach motoryzacyjnych. To właśnie części do koreańskich samochodów marki KIA należą do jednych z najczęściej wybieranych przez naszych Klientów. Podobnie jak w przypadku poprzednika, KIA nie jest firmą zajmującą się wyłącznie produkcją samochodów. Ma ona ogromny wpływ między innymi na przemysł, w ramach którego produkuje ona zaawansowany sprzęt, wykorzystywany na liniach produkcyjnych w określonych procesach produkcyjnych. KIA kojarzy się nam przede wszystkimi z większymi samochodami, w tym z pojazdami z tzw. wyższej półki cenowej. Warto ją wybierać, jeśli decydujemy się na duże, wygodne i przede wszystkim trwałe samochody, np. w wersji rodzinnej. Co ciekawe, sprzedawane przez nas części do samochodów KIA, nie należą do drogich, reprezentując jednocześnie bardzo wysoki poziom wykonania.

Hyundai

Hyundai to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na rynku marek koreańskich samochodów. Początkowo, firma ta (mówimy o latach 60. ubiegłego wieku) specjalizowała się wyłącznie w produkcji samochodów na licencji. Dopiero za prawie dwadzieścia lat przedsiębiorstwo to odniosło ogromny sukces gospodarczy, najpierw stawiając na współpracę z Fordem, a następnie na własną produkcję aut. Pojazdy tej marki nie należą do najtańszych, ale za to doskonale sprawdzają się jako wielofunkcyjne auta na każde warunki. Jeśli chodzi o wygodę ich użytkowania, można powiedzieć że bardzo przypomina ona standardy oferowane przez innych gigantów, takich jak np. Renault. Niemniej, części do samochodów koreańskich tej marki nie należą do zbyt dużych, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z typowymi konstrukcjami wyposażonymi w silniki benzynowe.

SsangYong

Bardzo trudno znaleźć samochody tej marki w Polsce. Nic dziwnego. W naszym kraju pojawiły się one tak naprawdę mniej więcej rok temu, kiedy to podmiot ten wprowadził na nasz rynek nową generację tych aut. Czym wyróżniają się samochody marki SsangYong? Przede wszystkim są to duże, terenowe pojazdy, które sprawdzają się w każdych warunkach, niezależnie od warunków pogodowych i specyfiki otoczenia. W przeciwieństwie do np. SUV-ów z niższych półek posiadają one stosunkowo wydajne jednostki napędowe, których praca nie ulegnie zaburzeniu nawet w bardzo szkodliwych warunkach. Nazwa SsangYong jest związana w pewnym sensie ze znaczeniem tego słowa, które w wolnym tłumaczeniu oznacza dwa bliźniacze smoki. Co ciekawe, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć części również i do tej marki pojazdu. Jeśli więc posiadasz w swoim garażu auto marki SsangYong, koniecznie zajrzyj do nas i sprawdź kompleksową ofertę części samochodowych.

 

POPULARNE MODELE SAMOCHODÓW KOREAŃSKICH