Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Części do samochodów japońskich

 

 

 

OFERTA CZĘŚCI DO AUT JAPOŃSKICH

 • Elektryka
 • Hamulce
 • Układ chłodzenia
 • Napęd koła - przeguby
 • Nadwozie
 • Zawieszenie / Wahacze / Łożyska kół
 • Ogrzewanie i wentylacja
 • Filtry
 • Układ zasilania paliwem
 • Klimatyzacja
 • Sprzęgło
 • Układ wydechowy
 • Układ zapłonowy
 • Systemy komfortowe
 • Zawieszenie i amortyzacja
 • Filtry
 • Silnik
 • Układ kierowniczy
 • Paski napędowe
 • Oleje silnikowe
 • System tworzenia mieszanki paliwowej

 

Części do aut japońskich

Ach ten Daleki Wschód... Wielu z nas marzy o zobaczeniu go na własne oczy, ale niewielu wie, że klimatu kraju Nipponu (bo o Japonii mowa), można doświadczyć, wsiadając do japońskich samochodów. I choć nie są one tak popularne jak pojazdy rodem z Niemiec, bądź Francji, to jednak wciąż wiele osób wybiera je ze względu na jakość wykonania i trwałość.

Japonia krajem motoryzacji

Samochody japońskie mają ogromny udział w światowym rynku motoryzacyjnym. I nie chodzi tu wyłącznie o odbiorców krajowych, lecz również takie rynki, jak Rosja, lub Stany Zjednoczone. Na terenie Unii Europejskiej pojazdy rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni zajmują prawdopodobnie trzecie - jeśli chodzi o liczbę używanych pojazdów - miejsce. I choć psują się one średnio dopiero po kilku latach od momentu zakupu nowego auta, rynek części zamiennych do nich prosperuje bardzo dobrze.

Oryginalne części do samochodów z Japonii

Wielu kierowców swoją motoryzacyjną doskonałość upatruje w japońskich samochodach osobowych. Wybór spośród wielu renomowanych marek takich jak Honda, Suzuki, Toyota, Mazda, Subaru, Nissan, Mitsubishi czy Lexus, daje gwarancje, że kupując japoński samochód otrzymamy pojazd niemal bezawaryjny i solidnie wykonany. Samochody z Kraju Kwitnącej Wiśni są szczególnie doceniane za niezawodność oraz solidność jednostek napędowych. Jednak regularna eksploatacja samochodu zawsze odciska swoje piętno na różnych podzespołach pojazdu, od cześci silnika i skrzyni biegów po elementy zawieszenia i wyposażenia wnętrza. Wtedy niezbędna może okazać się pomoc fachowców ze sklepu Motoszef.pl, który w swojej bogatej ofercie posiada wszystkie niezbedne części do samochodów japońskich, które będą konieczne do naprawy.

Nasz sklep posiada szeroki asortyment produktów obejmujacy oryginalne części do aut japońskich wszystkich marek. Najwyższa jakość części, sygnowana logami renomowanych producentów to gwarancja jakości i trwałości w najbardziej konkurencyjnych cenach w Polsce. Oferujemy bogaty wybór części zaczynając od poszczególnych elementów zawieszenia, przez wszystkie podzespoły silników i skrzyni biegów aż po elementy wyposażenia wnętrza. Naszą ofertę ciągle rozszerzamy o najnowsze podzespoły z myślą o specyfice samochodów produkcji japońskiej. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty części do japońskich samochodów.

Zapraszamy do sklepu Motoszef.pl z bogatą ofertą części samochodowych!

Wybrane samochody japońskie

Suzuki

Ta marka jest znana wszystkim miłośnikom motoryzacji. Jej początki sięgały roku 1909, kiedy to ta mało znana wtedy marka pojawiła się na japońskim rynku. Co ciekawe, jej początek nie miał żadnego związku z obecną specjalizacją. W tamtym czasie marka ta zajmowała się sprzedażą krosien tkackich i ich stałym ulepszaniem. Dopiero po pewnym czasie. W czasie, gdy Europa stała w przededniu II Wojny Światowej, to właśnie Suzuki wpadło na pomysł, by wprowadzić na rodzimy rynek nowe, aczkolwiek małe auto. Do roku 1954 Suzuki wprowadzało na rynek 6000 motocykli miesięcznie. Dziś, marka ta jest producentem nie tylko samochodów, bądź motocykli, ale też dużej liczby części do samochodów japońskich.

Toyota

Toyota to marka, która urzeka wszystkich a zwłaszcza fanów szybkich samochodów wyścigowych. Podobnie jak Suzuki, również i ona rozpoczęła swoją działalność jako producent warsztatów tkackich. Dopiero w latach 30-tych XX wieku, Toyota otwarł swój pierwszy dział produkcji samochodów i od tego momentu to właśnie w tej firmie zaczęły powstawać jedne z najlepszych samochodów w całej Japonii. Pod koniec XX wieku firma ta stworzyła swoją pierwszą markę - córkę o nazwie Lexus.

Nissan

Początek firmy Nissan datowany jest na 1911 rok. Nosiła ona wtedy nazwę Kwaishinsha i specjalizowała się w zupełnie innej branży przemysłowej. Nissan jako producent samochodów osobowych zadebiutował dopiero w 1983 roku i od razu podbił serca miłośników motoryzacji. Specjalnością marki są charakterystyczne, mocne SUV-y, choć jej twórcy nie stronią również od mniej rozbudowanych projektów, takich jak chociażby Nissan Micra. Na rynku trudno znaleźć części do aut japońskich marki Nissan, aczkolwiek my w naszej ofercie posiadamy komplet podzespołów, dzięki któremu przywrócimy Twoje auto do dawnej świetności.

Lexus

Któż z nas nigdy nie słyszał o dobrych, poczciwych Lexus-ach? Marka ta co prawda nie istnieje na rynku zbyt długo, ale i tak zdołała rozkochać w sobie miłośników dobrych, niezawodnych i przede wszystkim luksusowych pojazdów. Nic w tym dziwnego - nazwa ta nieodłącznie kojarzy się z przepychem, wygodą i bogatym wyposażeniem wnętrza. Co ciekawe, wśród dostępnych na rynku części do japońskich samochodów, bardzo rzadko spotyka się podzespoły do Lexusa. Jest to zasługą przede wszystkim niezawodnej konstrukcji pojazdu. Niemniej, w naszej ofercie posiadamy części do tych pojazdów.

Mitsubishi

Mitsubishi, to prawdziwy "kombajn", jeśli chodzi o produkcję różnych pojazdów i to niekoniecznie samochodów. Podczas II Wojny Światowej, stał on między innymi na czele japońskiej produkcji samolotów, odnosząc na tym polu spore sukcesy. Wróćmy jednak do motoryzacji, w której Mitsubishi zaczęło odnosić sukcesy już w roku 1917. Po zakończeniu działań wojennych, produkcja tej firmy ulegała ciągłym przeobrażeniom. Dopiero po upływie kilkunastu lat marka ta ponownie rozpoczęła swoją działalność jako jedna firma. Dziś samochody z charakterystycznym logiem można spotkać dosłownie wszędzie.

Mazda

Mazda to marka, która rozpoczęła swoją działalność już w latach 30-tych XX wieku. Jednak dopiero w drugiej połowie XX wieku (lata 60-te) zaczęła ona odnosić spore sukcesy w branży. Dziś jest to wiodący producent aut rodzinnych, spełniających najwyższe, ekologiczne standardy. W naszej ofercie, nie mgło również zabraknąć części do japończyków tej marki.

Subaru

Choć Subaru jest marką bardzo dobrze znaną na terenie Japonii i USA, w Polsce kojarzy się ją przede wszystkim z kultowym Subaru Impreza. Samochody tej marki są trwałe i wydajne. Doskonale też sprawdzają się w ciężkich warunkach terenowych. Nic więc dziwnego, że dla pasjonatów motoryzacji kojarzą się one często z niezawodnymi SUV-ami.

Honda

Choć na japońskim rynku Honda zadebiutowała pod koniec lat 40-tych, to jej działalność odbiła się szerszym echem dopiero w następnej dekadzie. To właśnie wtedy na rynku pojawił się pierwszy, typowy model lekkiego pojazdu transportowego - T360. Już dziesięć lat później, samochody tej marki zagościły na rajdach Formuły 1, odnosząc spore sukcesy. Swoistą rewolucją było wprowadzenie w latach 70-tych modelu Civic, który jak na tamte czasy charakteryzował się minimalnym zużyciem paliwa i niską emisją spalin. Dziś, jest to jeden z wiodących producentów aut, samolotów, silników i... części do samochodów japońskich tej marki.

 

POPULARNE MODELE SAMOCHODÓW JAPOŃSKICH