Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Części do samochodów amerykańskich

 

 

 

OFERTA CZĘŚCI DO AUT AMERYKAŃSKICH

 • Elektryka
 • Hamulce
 • Układ chłodzenia
 • Napęd koła - przeguby
 • Nadwozie
 • Zawieszenie / Wahacze / Łożyska kół
 • Ogrzewanie i wentylacja
 • Filtry
 • Układ zasilania paliwem
 • Klimatyzacja
 • Sprzęgło
 • Układ wydechowy
 • Układ zapłonowy
 • Systemy komfortowe
 • Zawieszenie i amortyzacja
 • Filtry
 • Silnik
 • Układ kierowniczy
 • Paski napędowe
 • Oleje silnikowe
 • System tworzenia mieszanki paliwowej

 

Części do aut amerykańskich

Amerykańska motoryzacja cieszy się coraz większą grupą miłośników jej samochodów, a stoi za tym wyjątkowy duch amerykańskiej wolności zamknięty w powalających aparycjach i mocy silnika tych aut. Pierwsza myśl, jaka przychodzi do głowy o amerykańskich samochodach, to właśnie potężne i kanciaste krążowniki szos o sporych gabarytach, oraz warczące silniki pod maskami sportowych aut mknących długimi trasami rozpościerającymi się po terenie pięćdziesięciu stanów. Europejczycy chętniej sprowadzają na swój kontynent osobliwe pamiątki zza Atlantyku w postaci eksponatów snu amerykańskiej motoryzacji, a takie okazy potrzebują części do amerykańskich samochodów.

Dlaczego amerykańskie cuda techniki motoryzacyjnej wymagają konserwacji?

Warunki panujące na starym kontynencie są bezlitosne dla aut skonstruowanych w myśl amerykańskiej motoryzacji. Tajemnica ta jest głęboko skryta przez czas w genezie powstawania miast w Europie. Wiele współczesnych miast nosi nadal piętno topografii średniowiecznych uliczek, a wąskie i kręte drogi nie są naturalnym środowiskiem dla amerykańskich aut stworzonych z myślą o szerokich szosach wiodących przez otwarte przestrzenie równin i wyżyn. Pojazd nieprzystosowany do szybkich i zwinnych manewrów w codziennym europejskim ruchu ulicznym potrzebuje być regularnie przeglądany i poddawany konserwacji. Dlatego posiadacze tych aut potrzebują części do samochodów amerykańskich o najwyżej jakości.

Jak przywrócić dawną znakomitość starszym rocznikom modeli?

Era wielkich i paliwożernych aut już minęła, ale miłośnicy modeli z tego rocznika dalej nabywają pojazdy sprzed kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat będące wizytówką tamtych czasów. Niektóre wymagają gruntownej renowacji nie tylko pod maską, ale również pracy nad karoserią. Przywrócenie stanu auta do jego stanu z dawnych lat świetności jest nierada wyzwaniem i wymaga zakupienia części do aut amerykańskich. Wyróżnią się one na tle innych części wykonaniem z dbałością o każdy szczegół w myśl amerykańskiego ducha motoryzacji.

Oryginalne części do samochodów amerykańskich

Na europejskim rynku motoryzacyjnym coraz większa popularność zdobywają właśnie samochody amerykańskie. W popularnych za oceanem modelach samochodów gustują przedewszystkim miłośnicy oryginalnego designu oraz przede wszystkim mocnych jednostek napędowych. W sklepie motoryzacyjnym Motoszef.pl znajdziesz części do samochodów amerykańskich, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Posiadamy wszystkie niezbędne elementy i podzespoły do samochodów takich marek jak: Jeep, Chevrolet, Dodge, Chrysler, Pontiac, Buick czy Ford oraz do wielu innych aut amerykańskich.

Motoszef.pl to profesjonalny sklep motoryzacyjny, w którym w szybki i łatwy sposób kupisz wszystkie niezbędne, a przy tym oryginalne auto części do amerykanów po najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku części samochodowych. W naszej ofercie posiadamy części samochodowe do aut amerykańskich najwyższej jakości, które charakteryzują się oryginalną trwałością, niezawodnością oraz bezproblemową eksploatacją. Jeżeli nie znalazłeś części której potrzebujesz, napisz do nas wiadomość z zapytaniem o konkretny podzespół lub zadzwoń na naszą infolinie, a nasi pracownicy dołożą wszelkich starań aby znaleźć dla Ciebie potrzebne części!

Zapraszamy do sklepu internetowego z częściami samochodowymi Motoszef.pl!

Wybrane samochody amerykańskie

Ford

Ford Motor Company to dziecko urodzonego geniusza techniki, jakim był Henry Ford — przejawiający talent techniczny od najmłodszych lat, skonstruował swój własny prototyp silnika parowego, a później oddał się eksperymentom nad silnikiem spalinowym. Miesiąc od założenia marki w 1903 roku zostaje sprzedany pierwszy samochód — model A sygnowany marką Ford. Spółka obecnie zatrudniająca 200 tysięcy pracowników podczas swoich trudnych początków liczyła zaledwie 10 zatrudnionych. Cztery lata później Ford Motor Company przyjmuje owalne logo, które jest rozpoznawalnym znakiem marki do dzisiaj. Prawdziwym hitem okazuje się model T, którego popularność i popyt powoduje wprowadzenie pierwszej na świecie produkcji taśmowej aut. W 1964 światło dzienne ujrzał pierwszy model Mustanga — najbardziej rozpoznawalnego modelu sportowych aut zainspirowany wolnością, nieskrępowaniem i siłą amerykańskich wierzchowców prerii — mustangów.

Chrysler

Chrysler stał się dosyć szybko jedną z najpopularniejszych i rozpoznawalnych marek amerykańskich samochodów. Historia zaczyna się od młodego maszynisty, który w krótkim czasie objął stanowisko prezesa przedsiębiorstwa motoryzacyjnego, później sygnowanego jego nazwiskiem. Samochody tej marki zasłynęły przede wszystkim ze swojej stylistyki oraz aspektów konstrukcyjnych. Model Imperial nadal cieszy się szeroką rzeszą fanów amerykańskiej motoryzacji. W latach świetności Chrysler produkował auta sportowe rywalizujące z takimi jak Ford Mustang. Do dzisiaj marka znana jest ze swojej pomysłowości w architekturze konstrukcji oraz ekscentrycznemu wyglądowi.

Dodge

Dodge to marka przejęta później przez koncern Chrysler, zajmująca się najpierw produkcją części i silników dla Ford Motor Company. Produkowane auta sportowe sygnowane marką Dodge okazały się zaskoczeniem na rynku amerykańskiej motoryzacji, osiągając wiele znaczących sukcesów w wyścigach oraz ustanawiając nowe rekordy prędkości. Ikoną tej marki są modele Charger oraz Challenger, które pomimo zakończenia ery "muscle car" w motoryzacji nadal posiadają sporą grupę miłośników.

Jeep

Jeep zasłynął dzięki modelom zaprojektowanym w myśl pojazdów terenowych o charakterystycznych dużych gabarytach konstrukcji. Geneza nazwy tej marki nie jest do końca znana — jedno jest pewne, pierwszymi odbiorcami Jeep'ów była amerykańska armia. Pierwszy prototyp auta powstał rekordowo w czasie 49 dni od ogłoszenia przetargu na lekki pojazd terenowy przeznaczony dla jednostek wojskowych. Dzisiejsze modele nadal są nacechowane duchem amerykańskiej armii i dla tego ich wygląd stał się znakiem rozpoznawalnym amerykańskiej motoryzacji. Współczesnymi kierowcami Jeep'ów są przeważnie zapaleńcy off-road'u, ale nie tylko, ponieważ modele Jeep są wyznacznikiem wysokiego poziomu oraz prestiżu.

Chevrolet

Chevrolet pomimo przynależności do amerykańskich legend motoryzacji sięga swoimi korzeniami kontynentu europejskiego, a dokładniej Szwajcarii. Marka sygnowana nazwiskiem Louisa Chevroleta — amerykańskiego rajdowca urodzonego w Szwajcarii, który wraz z pionierem motoryzacji Williamem Durantem założyli spółkę Chevrolet. Doświadczenie w zawodach wyścigowych miało wpływ na inne podejście do kwestii rozwoju motoryzacji i inwestowania w maszyny bijące rekordy prędkości. Model Corvette przyniósł właścicielom największy rozgłos dzięki swojej zawrotnej prędkości oraz prestiżu egzemplarzu stając się najbardziej kultowym modelem tej marki.

 

POPULARNE MODELE SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH