Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

zamówienia w czwartek do godz.17:00 możliwa dostawa w sobotę kurierem DPD +20zł

Części BMW X3

Jeżeli naprawiasz właśnie BMW X3, części z naszej oferty pomogą Ci szybko, sprawnie i niedrogo przeprowadzić zarówno prostą, rutynową wymianę, jak i poważniejszą naprawę. Jeżeli chcesz oszczędzić na naprawie nie rezygnując z jakości i trwałości wymienianych części – sprawdź, co oferuje nasz sklep motoryzacyjny!

OFERTA CZĘŚCI BMW X3

 

BMW X3 – części z gwarancją najniższej ceny!

Nasz obszerny katalog części BMW X3 obejmuje duży wybór elementów zamiennych, które charakteryzują się wysoką dostępnością, atrakcyjną ceną i pełną kompatybilnością z pozostałymi elementami podzespołów Twojego samochodu. W naszym sklepie znajdziesz części samochodowe BMW X3, które pozwolą Ci szybko przeprowadzić rutynową wymianę takich elementów, jak np. klocki i tarcze hamulcowe, świecie, filtry, jak również przejść przez poważniejszy remont np. skrzyni biegów, czy silnika. Wiele z oferowanych części wysyłamy w ciągu 24 godzin! Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że części BMW X3 z Motoszef są najlepszym rozwiązaniem dla Twojego samochodu i portfela!

Części samochodowe BMW X3 z Motoszef

Poza szerokim wyborem tanich i niezawodnych części BMW X3, w naszym sklepie możesz również liczyć na inne benefity. Na każdym z etapów zamówienia otrzymasz fachowe wsparcie doradcze, oferujemy również możliwość wymiany części jeśli okaże się, że te zamówione u nas nie pasują jednak do charakteru naprawy, a także gwarancję najniższej ceny i błyskawiczną wysyłkę. Jeżeli zatem czeka Cię naprawa BMW X3, części samochodowe z naszego sklepu z pewnością Ci się przydadzą. Nie czekaj! Sprawdź, jak działamy w praktyce!

Jeżeli części do BMW X3 nie są jedynymi, jakich aktualnie szukasz – zachęcamy Cię do sprawdzenia pozostałych kategorii naszego sklepu. Znajdziesz w nich również trwałe elementy zamienne do innych modeli marki. W każdym wypadku części BMW z Motoszef pozwolą Ci przeprowadzić kompleksowy, szybki i bezawaryjny serwis. Sprawdź!

 

POPULARNE MODELE BMW X3

BMW X3 E83

BMW X3 F25